Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Háromfejű Árnyak (Játéktér)

Go down 
+6
Sophi di Medici
Ardea Flammeo
Wiar di Wen
Nirnaeth / Ophelia S.
Lucio Rashan
Drake Shan
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2008 12:35 pm

Ardea Flammeo /A semmi közepén/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugta után

Lassan botorkáltok már a sötétben. Még nevetséges is a helyzet. Két tűzvarázsló, akinek egy gondolat lenne tűzet és így fényt teremteni, ügyetlenül botorkál a sötétben. Néha elhaladok egy-egy ház mellett, de itt igazán ritkán épültek...mintha egy faluban járnátok.
Lassan megérkeztek, az ajtó magától nyílik. Mágia, vagy csak minden lépésetekkel tisztában van az ajtónyitó? A szobában alig látsz valamit, csak az ablakokon beáramló Holdfény sejteti a tárgyak körvonalát. Egy pincehelyiség felé indultok. Az egyetlen változás a kint és a bent között, hogy itt sima és egyenletes a talaj, nem kell botladozni.
A kőlépcső nem vezet túl mélyre, csak éppen egy emelettel a földszint alá. Tá-Tá-Titi-Tá, hallod a koppanásokat az ajtón. Már a házban vagytok de még mindig ezek a kódolt kopogtatások és jelzések. Miért ez a nagy biztonság?
Az ajtó nyílik, a szemed pedig káprázik a lobogó fénytől. Beléptek. Egy közepes méretű szobában álldogál 6 ember. A falakon cserepes növények, képek és mécsesek lógnak, gyér fényt árasztva a kanapé hátuljára, a gyönyörű szőnyegre és a férfiak arcára. A legnagyobb fényforrás a szobában a kandalló, ami pont szemben van veled. Ahogy közelebb lépsz onnan hallatszik egy hang. A hetedik ember. Észre sem vetted. Mindenki néma, a csend feszültté tesz, de aztán megszólal.
- Ardea Flammeo. Már nagyon vártunk. Gyere foglalj helyet. - int a kanapén maga mellett anélkül hogy rád emelné a tekintetét. Meg sem fordul. A többiek nem mozdulnak csak állnak ott, mint egy kőszobor.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Lucio Rashan
Kezdő
Kezdő
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 40
Age : 31
Státusz : Harcművész
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Ember

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeVas. Dec. 21, 2008 11:44 am

KM /Utcák/

/P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, napfelkelte után 2 órával/

Kissé ledöbbenek a hallatok után, majd egy kis idő múltán megfogalmazom a mondandom.

- Lehetséges lenne, hogy kitudnánk nyomozni, de akkor több informácó kellene. Szerinted megosztaná velünk? Kellne, hogy hányan haltak meg és, hogy hányan élték túl. Vagy esetleg, csak annyi, hogy hányan laktak az épületben. Jól jönne a családnév is, mert akkor is előbbre haladhatnánk. A város fontosabb irattáraiban is találhatunk információkat. De szerintem ennyi mindent úgyse árul el magáról. Én segítenék neki, úgy sincs semmi érdekes dolgom napjaimban.

Majd elcsöndesedek és várom mit szól az ötlethez. Pár perc alatt többet tudtam meg Bagolyról, mint amióta ismerem.
Vissza az elejére Go down
Ardea Flammeo
Kezdő
Kezdő
Ardea Flammeo


Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Státusz : Tűzvarázsló
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Kyr - származék

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeVas. Dec. 21, 2008 1:49 am

KM /Az út mellett a semmi közepén/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugta után

Sosem szerettem feleslegesen beszélni. Sokan ezért kedveltek, mert meghallgattam a bajaikat, csöndeben ahogy kellett. Persze a mellébeszélés művészetét azért kitanulta még fiatalon, de az sem volt feleslegesen soha. Az ilyen helyzetekben, különben sem jó ficánkolni. A sodrás pont elég, hogy eljussunk az általunk eddig elképzelhetetlennek tartott tengerbe. Csak ne villogna ez a marha a szemembe. Felállva követem a házak között. Itt újra az általam annyira kedvelt csend vesz körbe minket. Azonban egy kérdés kedvéért mégis megtöröm egy rövid időre:
-Lehet, hogy nem kéne megkérdeznem, de hogyan tudtok ti itt, fent maradni? És legfőképp miért?
A pár perces út rövid lesz ezek kifejtésére, már ha egyáltalán válaszol. Azonban ezeket muszáj volt megkérdeznie, hisz már találkozásuk óta érdekli a dolog.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Dec. 20, 2008 1:55 pm

Ayden Shadowstep /Rozoga ház a domb tetején/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 13. nap délelőtt

A férfi lassan végez az edénykéiben folytatott műveletekkel aztán újra feléd fordul. Az arcizmai alapján most komolyan vagy fürkészően nézne, ha lenne valami a szemgödrében.
- Magam sem tudom igazán hogy mit találhatsz ott. Bármilyen nyom jó lesz. De elmesélem neked a család történetét. - az egyik székhez sétál, majd leül. Kezeivel az asztalra támaszkodik az ujjai pedig úgy fonódnak össze, mintha csak imádkozni készülne.
- Az egész úgy negyven évvel ezelőtt történt. A család a kislány mellé, akit magad mellett látsz egy kisfiút fogadott fel játszótársnak. Megvásárolták őt a szegénysorban élő családjától csengő ezüstökért. Az évek teltek, a kislány és a kisfiú megszerették egymást. Egyébként is fura fiú volt, már négy évesen tudott olvasni. Tizenhét éves korára kiolvasta az egész házikönyvtárat, ami úgy tudom nagyjából háromszáz könyvet jelentett. Köztük nem kevés igen vastag, régi kötetet. Sok mindent megtanult így. Történelmet, csillagászatot, mágiát. Persze varázsolni nem tud, de rengeteget tud az elméletéről. Tudja hogy születnek a varázslatok, felismer egészen bonyolult varázsköröket és rúnákat és ért a bájitalkeveréshez. A sok olvasástól rá is ragadt a Bagoly név. - ezen az utolsó mondaton kuncogni kezd egy kicsit. Mikor végre abba hagyja, elgondolkozik. Talán a múlton mereng, talán hogy mit mondjon el és mit ne, de ez valószínűleg soha sem fog kiderülni.
- Még én tanítottam meg olvasni....na mindegy. Ez nem fontos. A lényeg, hogy Selen - pillant a lányra - és Bagoly egymásba szerettek. A lány apja viszont mást szánt a lánya mellé, ezért halálos átokkal súlytotta a fiút. Várjunk csak...hiszen te rossz házban voltál...ők nem otthon voltak, hanem egy rokonuknál látogatóban. Ott halt meg a kislány és ott kötődött a fülbevalóhoz. Máig sem tudom miért. Ahogy azt sem hogy miért nem a fiú lett az áldozat. Talán az amulett okozhatta, amit a nyakában hordott. Saját maga készítette. Nem adott bele mágiát, hiszen nem is tudott volna, nem volt benne tehetség a varázsláshoz, de a jeleknek, amiket az amulettbe vésett ősi és megmagyarázhatatlan hatalmuk volt. Talán ez volt az amivel Jonatán nem számolt. Így hívták az apát.
A fejét rázva buggyannak fel az emlékei...nem lehet kellemes ilyen dolgokra emlékezni. Végül az érdekes történet után némi nyomot is kapsz, amin elindulhatsz.
- Átnézheted a házat is ahol meghalt, de megnézheted a Fűzfasor utcában leégett házat is. Évekkel később égett le egy támadás következtében. De sokminden megmaradt...főleg a pincében.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Dec. 20, 2008 1:27 pm

Ardea Flammeo /Az út mellett a semmi közepén/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugta után

A nap lassan haldoklik, ti pedig néma csendben nézitek végig a halálát. Lassan elszürkül minden, majd elsötétedik, a kísérőd pedig felemelkedik és arra néz, ahol azelőtt a ház volt. Most már nem láttok semmit, talán ha majd közelebb értek megpillanthattok belőle valamit.
két kezét felemeli, behajlítja a könyökét hogy a kézfeje nagyjából derékmagasságban legyen, majd hirtelen lángnyelvek borítják el mind a két kézfejét. A pillanat törtrészéig villan fel a fény, majd el is enyészik, neked meg a szemed káprázik tőle. Már épp kezdted volna megszokni a sötétet. Reméled több ilyen nem lesz, aztán a bal keze újra lángba borul, és megint csak elalszik. Aztán a jobb kéz, majd megint a bal, végül újra mindkettő. Ezúttal kicsit hosszabb ideig élhetnek a lángok.
Leengedi a kezét és a ház helye felé figyel. A lángok ott is felcsapnak majd kialszanak, ugyanilyen sorrendben. Itt így üzengetnek egymásnak?
- Mehetünk. - mióta erre a helyre jöttetek a férfi nagyon szófukar lett. Ha meg akarsz tudni az egészből bármit is, gyanítod hogy kérdezned kell...vajon válaszolna is? Elindultok a ház irányába...a lángok méretéből ítélve ez percekig tartó botladozás lesz a sötétben...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Dec. 20, 2008 1:12 pm

Lucio Rashan /Utcák/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, napfelkelte után 2 órával

Lynnas figyel, érzed hogy minden egyes szavad mélyen belevésődik az agyába. Bármit mondasz, ő azt hetekkel később is szó szerint fel fogja tudni idézni.
- Nem a hűségedet tesztelem, Lucio. Eszedbe se jusson. Én is sokkal tartozok Bagolynak. Csak történt valami. - nehezen kezd bele, de végül talán te is megtudod mi nyomja a szívét. - Magához hívatott és mikor benyitottam az ajtaján egy képet szorongatott. Az arcán pedig a mély szomorúság és a kétségbeesés volt. És tudod...neki nagyon éles szeme van. Azért nem kapták el, mert minden apró részletre figyel, mindig mindenkinek tudja a következő lépését. Tudod nem rossz ember ő...nem pénzért vagy hatalomért csinálja...azt hiszem.
Elhallgat, némán baktattok egymás mellett az utcákon, lábatok felveri a port. Hát nem ez a legjobban karbantartott út a városban, de ha már itt tartunk...a palotanegyeden kívül sehol sincsenek valami jó állapotban az utak.
- Tudod elmondta neki, hogy a fogadott szüleivel élt nagyon sokáig. Ott ragadt rá a beceneve is. Négy éves korában már tudott olvasni és 16 éves koráig az egész házikönyvtárat kiolvasta. Ami több száz könyvet jelentett. Azt is elmondta még hogy egy tűzben a ház leégett, de nem találtak meg minden holttestet. Egyet sem tudtak ugyan azonosítani, de nem tudni hogy kik élték túl. Szeretné megtalálni, de nem kezdhet nyomozásba, mert bajba sodorná magát, meg ezt az egészet. Mit gondolsz, ki tudnánk nyomozni? Bagoly azt mondta szabad kezet kapunk, ha elvállaljuk.
Soha nem is remélted hogy ennyi mindent megtudsz Bagolyról, főleg nem néhány perc alatt...de ezek érdekes dolgok, vagy legalábbis elgondolkozol rajtuk...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Dec. 20, 2008 12:50 pm

Sophie di Medici /A kabinban/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugta előtt 2 órával

A férfi összerezzen ahogy ráförmedsz. Eszedbe jut, akkor mennyire összerándult volna, ha nem fogod magad vissza és nem kényszeríted magadra a nyugodtabb hangnemet.
- Az a hajó...ami közeledik. - kezdi akadozva, elfúló hangon. - Nem egyszerű kalózhajó. Azon nincsenek emberek mert...- itt suttogóra fogja a hangját, mintha attól félne hogy valaki meghallja kettőtökön kívül. - rajta van a Jel.
Tétován feléd lép és valami medált vagy ehhez hasonlót próbál átnyújtani. Valamilyen szürkén csillogó fémből készült, talán ezüstből, fogalmad sincs.
- Kérem vegye el és viselje. Viselje amikor mellénk ér az a rettenet. - rettenet alatt nyilván a hajót értette, de valami azt súgja ha felveszed az csak segíthet rajtad. El fog a kétely, hogy mi van ha semmi olyan nincs azon a hajón, ami ellen kardokkal és tőrökkel szembeszállhatnál.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimePént. Dec. 19, 2008 12:28 am

KM /Rozoga házban a domb tetején/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 13. nap délelőtt

A felém forduló arcot látva nyilvánvaló, hogy lebuktam. Hát, legalább megpróbáltam. Az mindenesetre megnyugtat, hogy nem lettem béka és az őrök elől sem kell menekülnöm.
Selen? A kislányra nézek. Hát így hívják? Kíváncsian nézem, mit fog reagálni a férfi szavaira. Majd ismét a varázsló felé fordulok, amikor egy, az ékszerbe vésett szöveget említ. Menedék? ismétlem magamban. Miért írhatták ezt oda? Talán valaminek a kulcsa? Nem töprenghetek sokáig, a férfi ugyanis újra megszólal. Még hogy menjek vissza!?! Ha tudja, hogy betörtem, hogy kérhet ilyet! Álldogáljak a házban, amíg haza nem ér valaki?
Végül megemlít egy tippet azzal kapcsolatban, miért is látom Selent. A származásom? Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, nem ismertem a szüleimet, semmit sem tudok róluk… Na várjunk csak, ügyünk? Ráadásul, mintha kis keserűséget vélnék felfedezni a férfi hangjában. Nem egyértelmű ugyan, de valami rejtőzik itt. Ezek után nem bírom megállni szó nélkül.
- Mégis honnan ismeri a kislányt? – húzom föl a szemöldököm. Aztán ott van az is, hogy ha visszamegyek, mégis mit keressek? – És, ha már a mi ügyünk, adhatna tippet is, mit kellene találnom. Titkos rekeszt, papírokat, valami mást? Sok időt spórolna meg, ha tudom, hol keresgéljek; ráadásul nem kevés kockázatot is – teszem hozzá. – Segíteni pedig mindenképp akarok és fogok is. Ezért jöttem…azaz jöttünk.
Vissza az elejére Go down
Ardea Flammeo
Kezdő
Kezdő
Ardea Flammeo


Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Státusz : Tűzvarázsló
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Kyr - származék

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Dec. 18, 2008 11:55 pm

KM /Utcák/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugtakor

-Bagoly? Ez meg milyen név? És miért akar velem találkozni?-
kérdezem eléggé fúrcsálkodva. Egyre érdekesebb ez a város. Ez a név nyilván fedőnév. Érdekes élete lehet az alaknak. Anyagokat gyűjt, bujkál, a kis maffiózó. Alig vagyok itt de már be is kebelez az alvilág. Remélem ma még nem kell követnem a nap példáját. Közben megérkezünk erre a talán nyomortelepre. Ráadásul alkonyatkor. Érdekes kis találkozó lesz ez, ezt már érzem. Mindenfajta ellenkezés nélkül ülök a férfival szemben a földre.
Vissza az elejére Go down
Lucio Rashan
Kezdő
Kezdő
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 40
Age : 31
Státusz : Harcművész
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Ember

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Dec. 18, 2008 10:57 pm

KM /Utcák/

/P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, napfelkelte után 2 órával/

Látván a várost, kicsit eltöprengtem, majd visszatértem a valóságba mikor Lynnas megszólított. Megrémísztett egy kicsit ezzel a kérdéssel, mert most tesztelni akar, hogy mennyire vagyok hűséges, vagy csak szimplán tette fel ezt a kérdést. Mindenesetre nem sokat tudok róla, és nem mondhatok neki olyat, ami miatt bajba kerülhetnék.

- Hát, hogy az igazat megvalva, nem ismerem, de amit eddig tudok róla, összegzem neked. - mondom neki halálnyugodtan. Szerintem nagyon sok mindent eltitkol mindenki elől ! Nem is jó, nem is rossz ember, olyan, mint mindenki más. Hatalmat és vagyont akar, nem különb másoknál, csak annyi, hogy ő többre vitte, mint más! Őszintén nem tudok róla többet mondani, mivel nem ismerem eléggé! - vágom a dolgokat a fejéhez. Miért? Valami kétejed támadt felőle? - kezdem a faggatást.

Miért kérdezte ezt? Lehet, hogy tényleg, hogy csak tesztelt, vagy valami olyan információ birtokába jutott, amiről nem kéne tudnia? Mindenesetre, remélem megosztja velem a dolgokat. Szemeimet rá vetem és figyelem a reakcióját és várom a válaszát. Mondhatni hosszú az út, így ráér elmondani mindent.
Vissza az elejére Go down
Sophi di Medici
Kezdő
Kezdő
Sophi di Medici


Hozzászólások száma : 6
Age : 32
Státusz : Fejvadász
Registration date : 2008. Nov. 29.

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Dec. 18, 2008 5:48 pm

Drake Shan/A Tollaskígyó fedélzetén/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugta előtt 2 órával

-A nagy meglepődöttségtől hirtelen én sem tudok mit mondani.-Nyugodt hangon próbálok hozzá szólni.-Ön mit keres az én kabinomban,de ha kérhetem gyorsan a magyarázatokkal mert nem érek rá.-közben a szememmel keresem hogy milyen fegyvert is szeretnék percek alatt a kezemben tudni.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Dec. 18, 2008 2:47 pm

Ayden Shadowstep /Rozoga házban a domb tetején/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 13. nap délelőtt

A varázsló hátrafordul és halványan elmosolyodik. Nem úgy tűnt mint aki hisz neked.
- Ha segítesz Selennek, titokban marad a kis csínytevésed. Az összes amit segíteni tudok, egy felirat a fülbevalókban. Ha jó a szemed, te is láthatod. Ezek nagyon régi betűk, ma már nem igen használják. Azt jelenti "Menedék". Ez talán segít. Talán hasznos lenne alaposabban körülnézned ott, ahol az ékszert találtad. - az utolsó szót megnyomja, a hangsúly elég egyértelművé teszi a valódi jelentést. - Én is nagyon kíváncsi lennék miért látod te, ha a fülbevalók eddigi viselői nem látták. Talán a származásodhoz lehet köze...bár ebben sem vagyok biztos...Mindenesetre gondolkozni fogok a problémán és örülnék ha beszámolnál arról, amire jutottál az ügyünkben.
Arca komoly maradt, amire talán rájátszott az is, hogy nincsenek szemei...Ha lennének, talán átsuhant volna rajta valami....szomorúság? Talán.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Dec. 18, 2008 2:28 pm

Sophie di Medici /A Tollaskígyó fedélzetén/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugta előtt 2 órával

Úgy robbansz be a kabinod ajtaján, mint egy ágyúgolyó a várfalba. A pillanat törtrésze is elég hogy felfedezd, valami nincs rendben. Valami nem úgy van, ahogy lennie kéne. Egy férfi állt a szobád közepén.
Félszegen álldogál aprókat topogva és néha-néha rád sandítva. Két keze a mellkasa előtt. Szorongat valamit.
A kabinod nem nagy, egyetlen ágyból áll, rajta egy csuklás köpeny és a fegyvereid. Persze nem mind. Egy tőrt a párnád alá rejtettél. Hiába, a szokás hatalma. Csak egy lépés kéne bal oldalra, és a kardod máris vágásra készen a kezedben lenne...ha szükség lenne rá. De úgy tűnik a férfi egyáltalán nem akar támadni. Sőt, semmit sem akar. Csak áll egy helyben toporogva és néha szólásra nyitja a száját, de aztán becsukja...nem jön ki rajta hang. Talán nem tudja hogy fogjon bele a mondókájába, de így az egész kissé komikus. Olyan hatást kelt, mint egy partra vetett hal, ahogy tátog a halászra.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Dec. 18, 2008 1:26 pm

Ardea Flammeo /Utcák/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugtakor

A séta nem rövid, a Nap pedig lassan megkezdi útját a hegyek mögé. Eszedbe jut egyik mestered tanítása. A nap nem azért halhatatlan mert soha nem hal meg. Újra és újra meghal ahogy lebukik a látóhatár alá, hogy aztán hajnalban a másik oldalon újra és újra felbukkanjon - újjászülessen. Örök körforgás ez. Ez történik velünk is, amíg Sogron méltónak nem talál rá hogy magához szólítson.
- Nyugodtan kérdezhetsz. Azt hogy hová, nem mondhatom el. De azt hogy kihez, azt már annál inkább. Egy Bagoly nevű emberhez. Senki sem tudja hol fog lakni holnap. A mai napról tudok, hogy holnap hova tűnik, fogalmam sincs.
A macskaköves utcákat kavicsok, majd a por lepi el - vagy talán nincsenek már semmiféle kövek. A városon kívül lehettek, vagy egy különösen lepukkant kerületében. Egy térképpel igazán sokra mennél.
Néhány perc múlva azon kapod magad hogy a házak egymástól legalább 200 lépés távolságra épültek és mindent elborít a por, leszámítva néhány tüskés cserjét. Nem is házak ezek, csak valami fából és kövekből összetákolt búvóhelyek. Búvóhelyek, de mitől? Talán a téli hidegtől, ami a csontokig hatol, vagy a perzselő nyári forróságtól? Vagy akár vadállatok elől...egy ilyen környéken ezen sem csodálkoznál.
Kísérőd letér az útról, egy ház felé indul. Még igencsak messze van. A lemenő nap fénye itt már csak halvány derengés. Percek kérdése és az alkonyi homály sötétségbe fordul.
- Várunk. - Csak ennyit mond és leül a földre. Rád pillant, hogy cselekedj hasonlóan. A szemeiben nem parancsolás, csak kérés van. Talán udvarias, de ki tudja mit mondana ha ellenszegülnél itt a semmi közepén...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Dec. 18, 2008 12:41 am

KM /Rozoga házban a domb tetején/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 13. nap délelőtt

A varázsló a sürgölődés közben válaszol. Hogy érti azt, hogy sem viselni, sem birtokolni? A fülbevalókra nézek, jó, viselni tényleg nem akartam, de birtokolni… Hiszen ezért hoztam el, annak ellenére, hogy nem voltam biztos benne, aranyból van-e egyáltalán. Bár mégse tettem volna, most nem tartanék itt.
Mikor a férfi megáll, s töprengőn rám néz, már ha fogalmazhatok így, és megkérdezi, honnan is szereztem az ékszert, végigfut a hátamon a hideg. Óvatosan nézek vissza rá. Most mi legyen? Életem során sose voltam ilyen helyzetben, senki nem érdeklődött arról, honnan is szereztem a dolgokat. Most pedig kifogtam valakit, aki tudja kié a lopott ékszer, tehát azt is, hogy nem az enyém. De jó, ez még hiányzott…
Az biztos, hogy nem fogom elmondani az igazat. Nem kell reklámozni, miből élek. A másik dolog pedig, hogy fogalmam sincs, mit reagálna az igazságra. Mi van, ha megátkoz vagy békává változtat, vagy valami rosszabbá? Bár az is elég, ha szól az őröknek. Az alapján, ahogy itt az érkezőket ellenőrzik, gondolom, a törvény vasmarokkal sújt le a magamfajtákra.
- Találtam őket – egy házban, ami nem az enyém, szól a folytatás gondolatban. Aztán elhessegetem ezeket az emlékeket. Ki tudja, a mágus talán épp a gondolataimat olvasgatja, akkor pedig vége mindennek…
Vissza az elejére Go down
Sophi di Medici
Kezdő
Kezdő
Sophi di Medici


Hozzászólások száma : 6
Age : 32
Státusz : Fejvadász
Registration date : 2008. Nov. 29.

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Dec. 18, 2008 12:04 am

Drake Shan/A Tollaskígyó fedélzetén/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, délelőtt

Hirtelen feleszmélek álmodozó tekintetemből és rohanok a kabinom felé, hogy minél gyorsabban legyenek nálam harci eszközök. A kabinomhoz sietvén át röppen az agyamon , nehogy pont akkor jöjjenek a banditák a fedélzetre miközben én a fegyverzetemet, veszem magamhoz! Tehát sietek, ahogy tudok minden erőmmel!
Vissza az elejére Go down
Ardea Flammeo
Kezdő
Kezdő
Ardea Flammeo


Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Státusz : Tűzvarázsló
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Kyr - származék

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeSzer. Dec. 17, 2008 8:28 pm

KM /Utcák/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugta előtt 2 órával

Mindent kiderítettek rólam? Egy egész szervezetünk lenne itt? Na mindegy most inkább a fontosabb kérdésekre koncentrálok. Lassan lépdelek mellette. semmit nem kapkodok el. A a kérdéshalom csak azután tör a számra, miután felébredek az első sokkból.
-Szóval az egy elég érdekes ügy. Ezt majd inkább egy biztos helyen mondanám el.
-Viszont ha nem zavar feltennék, egy rettentően kézenfekvő kérdést. Hová megyünk?
A beszélgetés közben végig figyelem a környéket. Rettentően idegesít ha figyelnek. Ilyenkor kicsit frusztrált és dekoncentrált leszek. Nem is beszélve a háton felálló szőrről. Az apró borsódzásról ami mindig végigfut az emberen, ha hall egy neszt, vagy valami csillanást lát egy sötét sarokban.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeSzer. Dec. 17, 2008 11:07 am

Ayden Shadowstep /Rozoga ház a domb tetején/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 13. nap délelőtt

A beszélgetés kezd érdekes témákra evezni. A szíved a torkodban dobog. Milyen feladatot ró majd rád egy ártatlan betörés...már ha egy betörést lehet egyáltalán ártatlannak nevezni.
- Nos, annak számtalan oka lehet, amiért te látod őt, más pedig nem. Talán a készítője volt olyan szemfüles, hogy csak az láthatja a lány lelkét, aki nem viselni vagy birtokolni akarta a fülbevalókat. - Elgondolkozva áll meg egy pillanatra. Feléd néz. - Egyébként hogyan kerültek hozzád? Ezek egy ősi család ékszerei. Nemzedékről nemzedékre vándoroltak. De te nem lehetsz családtag, nem érzem azt a kisugárzást rajtad, amit a többieken.
Hangja egy cseppet sem volt vádló, inkább csak érdeklődő. Úgy tűnik fel sem tételezte hogy eltulajdonítottad az ékszert. Pechedre pont egy olyan embertől kértél tanácsot, aki felismerte a lopott tárgyat. Vajon mit szólna, ha kiderülne hogy te loptál?
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeSzer. Dec. 17, 2008 10:59 am

Ardea Flammeo /Utcák/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugta előtt 2 órával

A férfi mindkét kezét a ruhájába rejti, valami zsebbe talán, ezt nem látod tisztán, de nem is fontos ez most. Csendben baktattok egymás mellett, mintha várná, hogy elkezded-e ostromolni a kérdéseiddel. Nagyon is érthető lenne...
- Mi hozott ide Toronba? - böki ki végül a választ. Ez aztán egyenesség. Semmi kertelés, semmi bevezető, egyből a lényeget. - Sok mindent megtudtunk rólad, de ezt nem sikerült.
Mintha az arcodat fürkészné, érzed a tekintetét a bőrödön. Vagy talán csak az érzékeid próbálnak megcsalni...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeKedd Dec. 16, 2008 11:25 pm

KM /Rozoga házban a domb tetején/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 13. nap délelőtt

Az ékszert a férfi tenyerébe teszem, hogy megtudhassam végre a választ. A reakciója felettébb különös. Úgy veti az asztalra a fülbevalókat, mint aki túl forró edényhez nyúlt. Kíváncsian nézek rá, ez meg mi volt? Aztán jön a hidegzuhany…
Nagyon erős mágia. Hát tényleg nem lesz egy sétagalopp ez a fülbevaló-ügy. Gondolataimat megszakítja egy földre zuhanó edény. Pontosabban annak hangos találkozása a padlóval. A varázsló már ugrik is és ismét nekilát a munkának. Azért még hátraszól a válla felett, hogy kérdezzünk csak nyugodtan.
- Azt nem lehet tudni, miért pont a kis barátomat ejtette csapdába ez a vacak? Nem neki készült eredetileg és nem csak ő ért hozzá. És miért csak én látom őt? Annyi biztos, hogy az ékszerhez semmi köze ennek, mert a családtagjai viselték a fülbevalókat, mégsem látták… - kezdem a kérdezősködést. Aztán meg is vonom a vállam. Ezek nem fontos dolgok, nem visznek sehová. – A legfontosabb az, hogyan pusztítható el az ékszer? Van egy tippem, hogy nem lenne elég, ha egy kovács rásújtana egy kalapáccsal vagy akármelyik harcos egy bárddal. Mi tegyek, hogy feloldjam a varázslatot?
Kissé félve várom a választ. Nem tudom, mire számítsak, milyen feladatot képzeljek el. „Nagyon erős mágia” visszhangzik vészjóslón a fejemben.
Vissza az elejére Go down
Ardea Flammeo
Kezdő
Kezdő
Ardea Flammeo


Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Státusz : Tűzvarázsló
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Kyr - származék

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeKedd Dec. 16, 2008 8:02 pm

KM /A könyvtár lépcsőjén./
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugta előtt 2 órával

Meglepetten nézek az alakra, majd a táncoló lángnyelvre. Arcomon hitetlenség majd enyhe idegesség suhan át.
-Nem vagyunk egyedül? Akkor siessünk!- majd mozdulattal is jelzem indulhatunk.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeKedd Dec. 16, 2008 10:49 am

Sophi di Medici /A Tollaskígyó fedélzetén/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, délelőtt

A kapitány bólint, és döngő léptekkel vonul végig a fedélzeten. Egy szót sem szól...a parancsokat már kiosztotta. Csak reménykedik, hogy időben a partra értek. Vagy talán abban hogy helyt állhattok egy csatában a kalózok ellen.
Egy csapat harcedzett kalóz a maroknyi erős, de fegyverekhez alig értő matrózzal szemben. Szerencséjük hogy itt vagy te, de egy egész banda fosztogató ellen te sem tehetsz sokat.
Csak állsz és nézed a horizontot, ahol az ég és a föld összeér, aztán rádöbbensz hogy fegyvertelen vagy. Semmit sem hoztál a fedélzetre magaddal, minden a kabinodban van.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeKedd Dec. 16, 2008 10:40 am

Lucio Rashan /Fogadó környéke/
/P.sz. 3911. Rügyek hava, 11.nap, napfelkelte után 2 órával/

Látva hogy elindultál felé, Lynnas ellöki magát a faltól, majd megfordul és kimegy az ajtón. Követed.
- Könyvtárba? Minek akarsz te könyvtárba menni? - az arca megdöbbenést sugároz, de úgy tűnik hamar túlteszi magát a dolgon és folytatja. - Remek. Közben segíthetnél nekem.
Halk léptekkel haladtok előre, az útvonal szerencsére nem túl bonyolult, de nem is rövid. Egymást váltják a jobb vagy éppen rosszabb állapotú házak. Némelyiket nem rég festették újra - már ami a külső falakat illeti, némelyikről pedig félő hogy bármikor a fejedre hullhat a vakolat. A város kezd megélénkülni. Már két vagy három órája látni a napot, ahogy felülemelkedett a horizonton, ti pedig élvezitek első melegítő sugarait az arcotokon.
- Tudod... - még soha sem láttad ilyennek. Mintha zavarban lenne, vagy nem szívesen adná elő a dolgot. - Bagolyról van szó. Te mit tudsz róla?

Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Sophi di Medici
Kezdő
Kezdő
Sophi di Medici


Hozzászólások száma : 6
Age : 32
Státusz : Fejvadász
Registration date : 2008. Nov. 29.

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeHétf. Dec. 15, 2008 11:44 pm

KM/A Tollaskígyó fedélzetén/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, délelőtt

-Hát persze, ha kell segítség én, itt leszek! - fordulok felé magabiztosan. - Bár reméltem nem kerül sor végre, harcra a közel jövőben!
Nagyon remélem, nem kell segítség, új életet szeretnék végre kezdeni!
Ezután a táj felé fordulva magamba mélyedek és várom hogy elmegy e és tovább gondolkozhatok,jövőmön!
Vissza az elejére Go down
Lucio Rashan
Kezdő
Kezdő
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 40
Age : 31
Státusz : Harcművész
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Ember

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitimeHétf. Dec. 15, 2008 9:34 pm

KM /Fogadó/

/P.sz. 3911. Rügyek hava, 11.nap, napfelkelte után 2 órával/

Érezvén a lány kezét a kezemen elmosolyodam, majd válaszolok a kérdésére.

- Igen, de valószínűleg későn jövök! -mondom neki kedves hangon. Sajnálom, de mennem kell! Köszönöm szépen az információt! Viszlát! -és hirtelen az arcára adok egy csókot, majd ellépek a pulttól és megyek Lynnas felé, látván, hogy szeretne valamit mondani.

Oda lépek, majd várok mit cselekszik. Ha nem tesz semmit akkor neki kezdek a beszélgetésnek.

- Lyannas! -szólítom meg barátságos hangon. Segítenél nekem? Elszeretnék jutni egy könyvtárba. Azt az információt kaptam, hogy az Oroszlánytérnél van egy.

Ha elmondja hol van és nincs más dolgom, akkor megyek is a könyvtárhoz. Ha van valami dolgom, akkor előbb azt intézem el és figyelem az utat, nehogy eltévedjek ebbe a nagy városban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Háromfejű Árnyak (Játéktér)
Vissza az elejére 
5 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: Fantasy :: M.A.G.U.S. :: Krónika-
Ugrás: