Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Háromfejű Árnyak (Játéktér)

Go down 
+6
Sophi di Medici
Ardea Flammeo
Wiar di Wen
Nirnaeth / Ophelia S.
Lucio Rashan
Drake Shan
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Lucio Rashan
Kezdő
Kezdő
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 40
Age : 31
Státusz : Harcművész
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Ember

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 9:27 pm

KM /Fogadó/

Visszamosolygok a lányra, majd a szemem sarkából sikerül kiszúrnom kísérőm. Végignézem nem túl látványosan a fógadóslány idomait. A férfi ösztön.

- Ez természetes! Nagyon kedves de, én inkább most fizetnék! Nem szeretek tartozni. Hogy hívják? - mondom mosolyogva a dolgaimat.

Miután válaszolt megdícsérem a nevét, hogy milyen szép, majd a kisérőm felé fordulok és várom, hogy mit szeretne mondani. Ennek is pont most kell megzavarnia, akkor amikor éppen megismerkedtem, egy helyes lánnyal. Éreztem, hogy most megzavarnak.
Vissza az elejére Go down
Ardea Flammeo
Kezdő
Kezdő
Ardea Flammeo


Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Státusz : Tűzvarázsló
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Kyr - származék

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 6:21 pm

KM /könyvtár/

Nagyot nyelek. Megint meg leszek rövidítve néhány csilingelő érmétől. Egy pillanatra megfogom az övemen lógó, gyorsan üresedő erszényt.
-Engem konkrétan az elme rejtett erői érdekelnének.-majd meghallgatom amit mond, és kiperkálom az összeget, ha tudom.
-Ja és uram. Gondolom a vállamon lévő batyut nem vihetem be. Merre rakhatnám le? Mivel ez egy előkelő hely, gondolom van erre alkalmas hely.-majd vetek egy pillantást a bal vállamon lévő batyura. Közben tovább szitkozódom magamban, hogy milyen könnyelműen szórom a pénzt.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeHétf. Nov. 24, 2008 2:47 pm

Ardea Flammeo /Könyvtár/
/P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugta előtt 2 órával/

A férfi unott arccal bólint. Félrevon, majd írni kezd egy pergamenre. Valószínűleg a neved írhatja, majd felpillant.
- A könyvtár melyik részéhez szeretne hozzáférést? Tudja ettől függ az engedélye na és persze a tagság ára.
Kérdőn mered rád, az arca pedig fásult. Igencsak rá unhatott már erre a munkára, de az is lehet hogy csak a nap végére kezd el hazavágyódni.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeHétf. Nov. 24, 2008 2:41 pm

Lucio Rashan /Fogadó/
/P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napfelkelte után 2 órával/

Felállsz az asztaltól, hogy visszavidd a reggelid maradványait a pulthoz és fizess. A fogadósné lány bájos mosolyt villant rád. Valószínűleg nem lehetnek túl sokan, akik eltakarítják maguk után az asztalt.
- Jaj, nagyon szépen köszönöm hogy visszahozta. Igazán kedves az uraság! - villant rád egy szégyenlős mosolyt. - Most tetszik fizetni, vagy nyissak magának egy papírost? Úgy hallottam a Főnök szolgálatában áll. Az összes emberének külön papírosa van. Ha már sok van a rovásukon fizetnek egy összegben.
Alighogy ezt kimondta, a fiatalnak tűnő elf lány jelenik meg a Fogadó ajtajában, kezében egy sötét csomaggal.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Ardea Flammeo
Kezdő
Kezdő
Ardea Flammeo


Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Státusz : Tűzvarázsló
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Kyr - származék

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 23, 2008 4:11 pm

KM /könyvtár/

-Oh! Elnézését kérem.-fordulok az idegen felé. Közben próbálok barátságos mosolyt erőltetni az arcomra.
-A nevem Daron Semalion. Sajnos még nem vagyok regisztrált tag, de ha lehetséges, és csak így tartózkodhatom itt, akkor szeretném megejteni a procedúrát.
Persze magamban szitkozódom. Erre gondolhattam volna, de most már mindegy. Mindig van valami ebben a nyüves országban ami megnehezíti a dolgom. Azonban más választásom nem lévén, megvárom mit reagál a könyvtáros. Közben azért, lopva körbenézek. A könyvtári látogatókat, és a lehetséges őröket keresem elsősorban.
Vissza az elejére Go down
Lucio Rashan
Kezdő
Kezdő
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 40
Age : 31
Státusz : Harcművész
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Ember

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 23, 2008 2:52 pm

KM /Utcák/

Vajon hol van Bagoly? Mit csinálhat? Ááá, hagyjuk is, nem szólt, hogy ma dolgom lenne, így nem érdekel. Nincs jobb dolgom körbe nézek a városban, de előszőr is elnézek egy árushoz, egy csuklya miatt. Így is kényszerből szegődtem el Bagolyhoz, de nem teljesen sikerült elfelejtetnie engem az őrség elől, csak nincs az a hajsza. Bujkálásra kényszerülök, lehetne egy kicsit jobb sorom is. Az istenek játszanak velem? Ki tudja, lehet, hogy csak a sors. Próbálok olcsón szerezni egy csuklyát, fizetek és már is magamra húzom. Városnéző körútra indulok.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Nov. 20, 2008 11:55 am

Ayden Shadowstep /Temető/

/P.sz. 3911. Rügyek hava, 13. nap délelőtt/

- Varázsló? - képed el a lány. - Fogalmam sincs, hol lehet ilyen. De a többiek tudják. - teszi hozzá egy fellelkesült mosollyal. - Vagy...te nem hallod őket? Hogy lehet hogy csak engem?
Arcán úgy váltakoznak az érzelmek, ahogy az égen a felhők formája. A döbbenet és a lelkes vigyor után most a félelem árnyai kúsznak a szemei felé. A kislány tényleg nagyon sok mindent nem tud...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Nov. 20, 2008 11:47 am

Lucio Rashan /Fogadó/
/P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap sötétedés után/

Végre tisztán sétálhatsz vissza a szobádban, tagjaidban a kellemes kimerültséggel, amit csak egy kiadós testmozgás után érezhet az ember. Hosszú egy nap volt, sokminden történt...
Meditálni kezdesz. Először csak a be-bevillanó zavaros emlékképek ugrálnak a szemeid előtt. A templom...Ashan a falhoz vág...a kocsmai verekedés...menekülés...Bagoly...az akasztás...aztán a képek silányulni kezdenek, végül megszűnnek teljesen. Átadják helyüket a csendnek, ürességnek és a semminek.

/A mai napért jár 5 Tp/

/P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napfelkelte után 2 órával/

Egy új nap kezdődik. Túl vagy az első éjszakádon amit a városban töltöttél, annak ellenére, hogy valószínűleg vérdíj van a fejeden. Frissen kelsz fel és szokásod hoz híven ágyad szélén ülve átgondolod az előtted álló napot. Minden reggel számbaveszed amit aznap tenned kell. Kiskorod óta erre tanítottak. Most bajban vagy. Mit is kell tenned? Testőr akartál lenni. Ebből nem lett semmi. Illetve ha jobban belegondolsz mégis, csak a védelmed tárgya lett egészen másik személy. Főúr helyett egy tolvajvezér...remek kilátások. Semmi feladat nem jut eszedbe amit ma csinálhatnál. Talán edzéssel kéne töltened a napot? Vagy a várost indulj el felfedezni? Fejpénzzel a nyakadban nem lesz könnyű. Mindenesetre, előbb lássuk a reggelit.
A 3 aranysárga belű tojás pillanatok alatt eltűnik a gyomrodban, ahogy a kenyér és a kupa bor is. Ezzel megvolnánk. Már csak valami cél kéne a mai napra...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Nov. 20, 2008 12:19 am

KM /Temető/

Az úton meglehetősen sokat csacsog a lányka, én pedig nem hagyhatom válasz nélkül. Igyekszem olyankor felelni vagy kommentálni, amikor nincsenek sokan körülöttünk, de így is begyűjtök pár érdekes pillantást…
Aztán megérkezünk. Egy ekkora város temetőjét valahogy nagyobbnak képzeltem, de ezen nem ragadhatok le sokáig, mivel feltűnik a parcellák szokatlan számozása. 1+1 és 3+1? Miért így írják a páros számokat? Aztán megcsóválom a fejem, különös egy város ez, még különösebb szokásokkal…
A kislány édesanyjának sírkövét kezdem keresni, de valahogy mindig egy száraz virágokból rakott kupachoz tévedünk. Mikor már harmadszorra haladunk el mellette, rájövök, hogy az bizony a sír. Teljes döbbenettel állok előtte. Hogy hagyhatták így lepusztulni? Lássuk csak, a hölgy a jelenleg élő felnőttek nagyanyja volt. Az nem is távoli ős, még ha nem is ismerték, a sírját igazán gondozhatnák.
Amikor a kislány is felfogja, mi előtt is állunk, keserves sírásba kezd. A tény, hogy egyetlen könnycsepp sem gördül le az arcán, csak még szívszorítóbbá teszi a helyzetet. Rettenetes látni, ahogy könny nélkül zokog keserűségében.
A várt eredmény sem következik be. A lányka nem térhet meg az őseihez. Itt marad, annak ellenére, hogy az ékszert óvatosan a törött fejfára helyezem. Most akkor mi legyen?
- Ne sírj. Semmi baj – próbálom nyugtatgatni és óvatosan felé nyúlok; az arcát akarom megsimítani. De nem tudom, hozzá tudok-e érni vagy esetleg átnyúlok rajta.
- Gyere, menjünk. Majd kitalálunk valamit és megpróbálhatjuk rendbe tenni a sírt. De most nincs nálunk semmi. Gyere – indulok el lassan.
Szóval így állunk… Azt hiszem a legjobb, ha keresek egy mágust. Talán megmondhatja, hogy a fülbevalókat megbűvölték-e. Még a temetőben, ahol nem járnak sokan, a kislányra nézek.
- Mondd, van a városban mágus iskola? Vagy tudod, hol él egy mágus? Elvezetnél oda?
Nem tudom, tisztában van-e ezekkel a dolgokkal. Ha nem tud ilyesmikről, megkérdezem az első járókelőt. Úgy érzem, a varázslók lehetnek leginkább a segítségemre.
Vissza az elejére Go down
Lucio Rashan
Kezdő
Kezdő
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 40
Age : 31
Státusz : Harcművész
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Ember

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 10:52 pm

KM /17.szoba a fogadóban/

Hát ez az edzés alaposan kifársztott. Elmegyek megfürdeni, nem bírom ki a saját szagomat se. Tisztálkodás után kicsit elkalandoznak gondolataim, majd leülök az ágyra meditálni. Elkell egy kicsit merengenem magamban a történtek után. Nem volt nyugalmam meditálni még itt a városban. Kizártam magamból a külső dolgokat és a megszokott csend. Meditáció után elteszem a dolgaimat és lefekszem aludni. Másnap mikor felkeltem felöltözök, összeszedem a cuccaimat és a söntéspulthoz megyek.

- Egy kupa bort és 3 tojást kérnék! - mondom felfrissülten, majd fizetek.

Elfogyasztom amit kértem és kilépek a fogadóból. Meggyűlt a bajom a közös nyelvvel, így egy könyvtárt keresek, ha van rá időm és tanulásra szánom magam.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 10:29 pm

Ardea Flammeo /Könyvtár/

Mielőtt elrohanna, a fiú még elrebeg egy hálás köszönömöt, aztán magadra hagy a könyvtár hatalmas épülete előtt. Ostobaság lenne tovább álldogálni ott egymagadban, így hát benyitsz a hatalmas kapuján.
Hosszú lépcsősor vezet fel egy fél emelettel magasabbra, a kőlapok pedig úgy tűnik reggel láttak utoljára felmosó rongyot - most pedig már bőven benne járunk a délutánban. Hamarosan egy zöld szőnyeg jelenik meg a lábaid alatt; észre sem vetted hol kezdődött, egyszer csak feltűnt hogy már azon sétálsz. Aztán megpillantasz néhányat a hatalmas könyvespolcok közül.
Épp csak egy pillantásnyi időd van. Ugyan miért is lenne több? Ez már csak így van. Egy pillantás, aztán valaki beléd köt. Teljesen természetes dolog.
- Kérhetném a nevét? - nyekergi egy idősödő férfi. - Tudja, csak regisztrált tagok léphetnek a könyvtár területére.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 10:03 pm

Ayden Shadowstep /Házban/

Egészen fellelkesült a kislány az ötletre, úgyhogy fogod a fülbevalókat és kiosonsz a házból. Már kicsit ismerősebb a terep, így nem tart sokáig megtalálni a hátsó ajtót. Ügyesen visszacsukod - bár bezárni nem tudod - ha szerencséd van fel sem tűnik nekik hogy itt valaki bejött... Csak az ezüstök és a fülbevaló hiánya miatt foghatnak gyanút.

/Temető/

Mint kiderült a kislány talán tíz lábnál távolabb nem tud elszakadni az ékszerektől - vagy attól, aki viseli. Ahogy az is kiderült, hogy könnyen zavarba tud hozni a folytonos fecsegésével. Ha a tömegben válaszolsz neki néhányan kicsit megütköznek. Nem minden nap látnak magában beszélő félelfet...
A temető a városhoz képest nem túl nagy. A parcellák és sírhelyek számozásán először meglepődsz, aztán nem érted, végül mosolyogsz rajta. Az 1. után 1+1. jön, majd a 3., 3+1. és így tovább. Mikor rájössz hogy nem látsz páros számot eszedbe jut, hogy házszám táblát sem láttál olyat, amin páros szám lett volna. Fura egy dolog, de legalábbis nagyon érdekes.
Rövidesen a megfelelő sírhelyet is megtaláljátok...többször is elmentek mellette, mert azt hiszitek csak a szemetet és az elszáradt virágokat hordják oda a többi sírhelyről. Aztán észreveszed a törött fejfát is és rájössz hogy az nem szemétkupac hanem egy rendkívül gondozatlan sírhely.
A lány, mikor közlöd vele hogy bizony ez lesz az a sírhely sírni kezd...illetve produkálja a sírás összes látható jelét - kivéve a könnyeket. Még soha senkit nem láttál könnyek nélkül sírni. Mindenesetre semmi hatással nincs a szellemképre hogy kihoztad ide, vagy hogy a sírra dobod a fülbevalókat. Csak a kislány sír néha szívszaggatóan, néha hangosan, néha hüppögve...mindenesetre könnyek nélkül...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Ardea Flammeo
Kezdő
Kezdő
Ardea Flammeo


Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Státusz : Tűzvarázsló
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Kyr - származék

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 8:40 pm

KM /utcák/

Nem nagyon örülök a gyarmek cserfességének, és ennek egy hosszú mély lélegzettel adok nyomatékot. Persze kissé megérint a kis árva sorsa ezért mégis válaszolok neki:
-A nevem Daron. Erioni születésű vagyok, és onnan is jöttem. Igen! A szüleim is ott vannak.- így folytatom a hazudozást amíg a könyvtárhoz nem érünk. Legalább nem mondhatják, hogy nem törődtem vele, de így legalább rólam sem mondhat másoknak semmit. Na jó, talán csak azt, hogy idehozott. Ha a könyvtárhoz érünk, elősször végigmérem az épületet, csak aztán lépek be. A kölyöknek pedig, egy bátorító hajborzolás közben adom oda a két rezet...
Vissza az elejére Go down
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 7:07 pm

KM /Ház emelete/

A kislány meséje hallatán csak még jobban elszorul a szívem. Milyen keserű történet… Aztán a fülbevalókra tekintek, melyek ott csillognak a tenyeremen. Olyan kicsik és mégis mennyire kegyetlenek, hiszen magukhoz láncoltak egy ártatlan lelket. De miért? Lehetséges, hogy az ötletem nem is jó. A kislány nem nyer nyugalmat, ha az édesanyja sírján hagyom az ékszert. De egy próbát megér, ráadásul egészen fellelkesült a javaslatom hallatán. Nem vonhatom vissza.
- Akkor ezt megbeszéltük – nézek rá és elindulok le a lépcsőn, természetesen nagyon halkan.
Kiosonok az épületből és a kis mellékutcácskán ismét a lányhoz fordulok.
- Mutatnád az utat, kérlek. Tudod, nem rég érkeztem és nem tudom, hol a temető. És elárulnád a neved? Én Ayden vagyok, mint mondtam.
Séta közben igyekszem kitalálni valami megoldást. Ha a temetőben nem történik semmi, akkor a legjobb lesz, ha tanácsot kérek valakitől. Egy olyan embertől, aki ért a… mihez is? Nyughatatlan lelkekhez? De ez a kislány nem nyughatatlan, senkit nem bánt; csak magányos. Hmmm, akkor talán egy mágiatudó kellene? Talán valami igézet tartja itt ezt a gyermeket. Lehet, hogy olyasvalakitől vették az ékszert, aki nem törvényes úton jutott hozzá és így nem tudta, hogy mágikus. Annyiféle variáció lehetséges és talán egyik se helytálló.
Persze az is meglehetősen fontos kérdés, hogy én miért látom a kislányt. Véletlen lenne? Vagy ezek után számítsak rá, hogy több lélek is elém toppan a semmiből? Nem, azt már nem. Erre igazán nincs szükségem. Fölpillantok az égre; vajon az egyik isten űz kegyetlen játékot velem? Azért, mert nem vagyok hívő lélek? Nagyon remélem, hogy nem, mert ez nem vicces és nem is fog megtéríteni.
Nyugodtan lépkedek kis kísérőm mellett a célig és abban bízom, hogy visszafelé egyedül jövök. Ennek ellenére valahol mélyen érzem, hogy ez nem lesz ilyen egyszerű…
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 11:53 am

Lucio Rashan /Fogadó/

Szeretett barátod halála mélységesen felzaklatott. Most mihez kezdj? Bosszú? Ez megoldás lenne? Ijesztő hogy ilyen gondolatok borzolják fel az elméd. Úgy döntesz jobb, ha visszatérsz a Fogadóba és elteszed magad holnapra.
Kérésedre - vagy a hangsúly alapján inkább parancsodra - visszaindultok a fogadóba. Talán kapsz egy szobát, ha már ennyire kellesz ennek a Bagolynak.
A vacsorád - ez megdöbbentő - újdonsült főnököd állja. A hús ízletes, a kenyér pedig ropogós. Nem épp ilyen ételhez szoktál a kolostorban, de mindenesetre nagyon ízletes. Csendben eszel, így percek alatt végzel - sietsz is fel a szobádba, hogy visszavonulj.

/17. szoba a Fogadóban/

Hosszú volt ez a nap. De még nincs vége. Nem, nem lehet. Edzened kell. Legközelebb gyorsan és csendben végzel az áldozattal, vagy bárkivel aki beléd köt. Ha ma is így tetted volna, Ashan talán még mindig élhetne. A kardod lecsatolod a hátadról és gondoskodó mozdulattal rakod az ágyadra.
Már megszoktad hogy mindig veled van. Még alvás közben is. Ki tudja kinek jutna eszébe rádtörni az éjszaka kellős közepén. Bizonytalan időket élünk.
A fölösleges ruhákat is az ágyra dobod. Csak egy ágyékkötő marad rajtad. Emlékszel hogy fáztál az első gyakorlatok alkalmával a havas hegycsúcsokon...aztán szépen lassan megtanultad, hogy lehet védekezni a hideg ellen az elmével.
Jóleső érzés gyakorolni. Bár tudod hogy húsz évig is gyakorolhatnád, mire látványos fejlődést érhetnél el a harcművészetben tanító nélkül - megnyugvással töltenek el ezek a mozdulatsorok. Nem feledkezhetsz meg a testi erődről sem...A tökéletes mozdulatok mit sem érnek megfelelő erő nélkül. Ha el akarsz érni valamit, tökéletes egységre lesz szükség...néhány erősítő gyakorlat után megpihensz...teljesen leizzadtál. Talán fürdened kéne. Ynev nagyrészén az emberek talán havonta fürdenek, de egy harcművész...az elme tisztasága kevés. A testet is tisztán kell tartani.
Meditálhatnál is - jut eszedbe. Ha már egésznap nélkülözni kényszerülsz elméd csendességét, legalább este jut rá időd.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 11:30 am

Ardea Flammeo /Főtér, utcák/

A suhanc úgy tűnik nem akar átverni. Reménykedik a számára busás fizetségben. Bizony elég nagy összeget jelent neki egyetlen rézérme. El sem tudnád képzelni, hogy így tengesd az életed...napró-napra. Hogy attól függjön az ebéded, hogy jókor vagy-e jó helyen és megállít-e egy utazó a könyvtárat vagy valami fogadót keresve.
Egy rövid sétával eljuttat téged a célállomásra, közben igyekezve valamiféle barátságos beszélgetést kezdeményezni - ami lassan már faggatózássá aljasodik. Szinte mindent megkérdez rólad. A neved, hogy honnan jöttél, hol a családod, miért jöttél ide, a szája szinte be sem áll...csak győzzél minden kérdésre válaszolni.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Lucio Rashan
Kezdő
Kezdő
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 40
Age : 31
Státusz : Harcművész
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Ember

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 16, 2008 8:31 pm

KM /Utcák/

A látványtól szinte összesek, de ezt a testem nem hagyja, így csak kissé megrogyok. Hogy lehet, hogy bárki aki fontos számomra nem tudom megvédeni. Nem hiszem el, hogy Ashan is meghalt. Egy magamba szorított dühöt érzek magamba. Gyenge vagyok, megkell erősödnöm. Járnak a gondolatok a fejembe. Ismét nem követhetem el ugyanazt a hibát. Minden erőmmel azon leszek, hogy jobb legyek és segíthessek barátaimon.

- Gyere, menjünk vissza a fogadóba! - nézek a lányra és szólok hozzá komor hangon.

Miután visszaértünk a fogadóba, a söntéspulthoz lépek.

- Egy szobát szeretnék és valamit ennék! Kenyeret kérnék, hússal! - fizetek, majd elfogyasztom az étket.

Felmegyek a szobámba és bezárom az ajtót. A dolgok nagyon megviseltek és szavamhoz híven edzeni kezdek. Gyakorlom a harcművészeti irányzatomat, majd fekvőtámaszokat és felüléseket hajtok végre. Miután alaposan elfáradtam lefekszem aludni.
Vissza az elejére Go down
Ardea Flammeo
Kezdő
Kezdő
Ardea Flammeo


Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Státusz : Tűzvarázsló
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Kyr - származék

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 16, 2008 5:11 pm

KM /főtér/

Hm, milyen okos kölyök. Végül is az utcán élelmesnek kell lennie, ha életben akar maradni. Akaratlanul költözik félmosoly az arcomra.
-Rendben kölyök, de a pénzt csak akkor kapod meg, ha már ott vagyunk.
Úton a kölyökkel, folyamatosan figyelek. Hátha követ minket valaki, de arra is nehogy valami ismeretlen lepukkant környéken csaljon zsákutcába a gyerek.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Nov. 15, 2008 6:50 pm

Lucio Rashan /Utcák/

Lassan indultok el, mintha csak könnyű esti sétát tennétek a városban, akár a szerelmesek. A kérdésedre-kérésedre, hogy belehúzhatnátok egy kicsit megszaporázzátok a lépteiteket, de belül érzed, hogy akár lélekszakadva is rohanhatnátok, az is lassú lenne. A jéghideg balsejtelem kígyózik körülötted.
Perceken belül egyértelművé válik számodra hogy a város központja felé haladtok. Ahogy közeledtek, a tömeg is egyre nagyobb és nagyobb lesz, és mintha majdnem mindenki egy irányba tartana. Ez olyan mint egy....nem, erre gondolni sem mersz, hiszem szeretett barátodról van szó.
A főtérre érve égető lándzsaként hatol beléd a felismerés, hogy a rossz megérzéseknek mindig igazuk van. Ez egy akasztás helyszíne lesz pillanatokon belül...sőt...ha jól körülnézel, nem is egy, hanem....hét...Lassan az is világossá válik hogy kiket és miért akasztanak itt fel.
- A hét bűnös, akik itt halálukra várnak, aljas módon szervezkedni mertek hőn szeretett hercegünk és a kyr előkelők ellen. - ahogy ezt felolvasta a kikiáltó, meg is látod az első elítéltet a tér közepén felállított akasztófáknál.
A hóhér rutinszerű mozdulatokkal rakja a nyakába a kötelet, aztán megrántja az álványon a kart....a férfi pedig alig tíz hüvelyknyi zuhanás után az örök alvás italát fogyastja...
Sorban érkezik a többi halálra ítélt, amikor az utolsónál felismered Ashant.
- Bár tisztázatlan körülmények merültek fel arra nézve, hogy mit is keresett ez a nemesített ork a szövetkezők társaságában, de a bírák egyöntetűen úgy találták, hogy bűnös! - az utolsó szót erősen megnyomta, a következő pillanatban pedig már ő is a másvilágról nézi csak az élőket...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Nov. 15, 2008 6:37 pm

Ayden Shadowstep /A ház emeletén/

A kislány boldog mosollyal az arcán néz rád. Úgy tűnik megnyugtatja hogy már nincs egyedül.
- Nem voltam ám mindig egyedül. Nagyon régen, mikor még apu élt, néha itt volt a bácsikám is. Egy nénivel jött mindig, aki általában sírt, de a Pierre bácsit sem látta senki. Ő sem értette. - a javaslatodra hogy a temetőbe menjetek egészen felélénkül mélabús gondolataiból.
- Ó, igen, persze hogy elmehetek. Melissával gyakran mentem ki innen. Mindig felhúzta a fülbevalót, nekem meg valahogy mennem kellett utána...fura volt...de megszoktam. Olyan mintha annak a fülbevalónak meg nekem mindig ugyanott kellene lennünk - mosolyog vidáman, te pedig elszorult szívvel nézel hol a lányra, hol az ékszerekre...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Nov. 15, 2008 6:26 pm

Ardea Flammeo /Főtér/

Elkapod az egyik gyerek karját, hogy a könyvtár után érdeklődj. Úgy tűnik attól, hogy ők nem járnak oda olvasni még nagyon jól tudják merre van. Mutogatnak egy irányba és közben kurjongatnak, hogy "arra, arra".
- Egy rézért nagyon szívesen megmutatom magának - mondja a fiú, akit elkaptál. - Tudja, nem olyan egyszerű ám odatalálni.
Azzal pajkos mosollyal az arcán tartja a másik kezét, te meg elengeded, mielőtt teljesen lila lesz a karja.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Lucio Rashan
Kezdő
Kezdő
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 40
Age : 31
Státusz : Harcművész
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Ember

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 11, 2008 10:30 pm

KM /Háromszarv fogadó/

- Köszönök mindent! Hogyan tudom meg, hogy mikor lesz szükség rám? Bár úgyis megtalál, bárhol vagyok. - mondom Bagolynak és egy kis mosolyt is megengedek magamnak. Én most elmennék! Viszlát - majd kezetrázok vele, ha elre méltat. Ha nem akkor csak elmegyek.

Ahogy látom nem tudok kihúzni belőle semmit. Pillanatnyi zavarodottságomon felülkerekedek és intek a lány felé, hogy indulhatunk. Én nem hagyom cserben Ashant, ha tudok segítek rajta. Bár nincs kedvem meghalni vagy börtönbe kerülni, de minden telhetőt megteszek, hisz a barátom. Igaz, hogy nem régóta ismerem, de ő már csak az egyetlen barátom. Úgy a szívemhez nőtt a behemót. Vajon mi történt vele?

/Utcák/

- Hova megyünk? - kérdem kíváncsían és kedvesen a lánytól. Mióta dolgozol Bagolynak? Ide valósi vagy? Elmondhatnád nekem, hogy mi merre van, mert akkor én is könnyebben kiigazodok a városban! Mehetünk egy kicsit gyorsabb tempóban, mint egyszerű séta?! -kérdem tőle, de célzásnak szánom neki.

Ha mérvadó okot mond, hogy miért ne siessünk, akkor helyeslem a döntését. Nem olyan nagy szégyen az, ha egy fiatal jobban tud valamit az öregebbnél.Ha lehetséges kissé gyorsabb tempóra váltunk, hátha segíteni tudok Ashanon. Már annyi bajtársam és barátom életét elveszítettem, az övét nem szeretném.

Az úton néha egy kissé megpróbálom gyorsítani a tempót.
Vissza az elejére Go down
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 11, 2008 10:10 pm

KM /Ház hálószobája/

Kérdéseim hallatára a kislány megélénkül és az ennyi idős gyermekekre jellemző locsogásba kezd. Ám amit mond, igencsak szívszorító. Megbetegedett és meghalt, ez egyértelmű. Csak ő nem tudja… Hogy lehetséges ez? Hogyhogy nem tűnt föl neki, hogy már nem él?
Szegény lányka, milyen keserű dolog lehet ennyi éven át magányosan bolyongani egy házban. Senki nem vesz észre, senki nem szól hozzád. Valójában már eltemettek… De az igazán fontos kérdés az, hogy miért van még itt, mint szellem. Mi köti ide? A fülbevalót átadta, ő pedig megkapta a végtisztességet. Semmi nyomós oka nem lehet az ittlétének.
Mit kellene tennem, itt hagyni vagy segíteni neki? Kegyetlen dolog lenne csak úgy kisétálni… Viszont nem tudom, mit tehetnék azért, hogy elhagyhassa ez a világot. Azt se tudom, kitől kérhetnék tanácsot. Egy paptól? Egy tudóstól? Vagy talán mégis a fülbevaló a kulcs? Talán, ha elvinnénk az édesanyja sírjához és otthagynánk…
- Hidd el, a többiek nem gonoszak, sőt, biztos vagyok benne, hogy rettentően örülnének neked. Csak nem látnak. Már nem… - kezdem vigasztalón. – Viszont én látlak, már nem vagy egyedül. Mit szólnál, ha meglátogatnánk édesanyád sírját? Eljöhetsz a házból, ugye? És akkor elvihetnénk neki ezt a fülbevalót is. Biztos örülne neki…- itt elcsuklik a hangom. Rivo jut eszembe. Még mindig annyira fáj, hogy nincs többé és ki tudja, mikor látogathatom meg a sírját. Talán soha már.
Rámosolygok a kislányra és lassan fölállok. Ideje lenne indulni, túl sokáig voltam idebent.
- Egyébként Aydennek hívnak. És téged? – kérdezem, miközben az ajtó felé indulok. A többit az utcán szeretném megtudni tőle. Ott mégsem fenyeget a lebukás veszélye.
Vissza az elejére Go down
Ardea Flammeo
Kezdő
Kezdő
Ardea Flammeo


Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Státusz : Tűzvarázsló
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Kyr - származék

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeHétf. Nov. 10, 2008 9:30 pm

KM /főtér/

A tömegben sétálva sötét pillantásokat vetek a járókelőkre. Nem tudom elfelejteni, hogy mind annak az átok démonnak a szolgái. Azonbaa piaci áruk nem túlságosan érdekelnek. Számomra érdektelen az egész. Az arcokat azonban lopva fürkészem. Abból a nem túl valószínű indokból, hátha erre van sebhelyes barátom. Ha meglátom természetesen a nyomába szegődöm, ha nem (ami a valószínűbb) Akkor az egyik mellettem elrohanó suhancot próbálom grabancon ragadni.
-Hé! Öcsi! Nem tudod merre van a könyvtár?-kérdezem tőle erélyesen. Ha nem tud útbaigazítást adni, akkor ezt eljátszom még vagy három gyerekkel. Rég nem volt lehetőségem egy jót olvasni. Meg az is lehet, hogy pont ott találok nyomokat. Rejtett szándékaim közt a tanulás is ott van, hisz eddig olyan helyeken fordultam meg hol, a kultúrának még írmagja is hiányzik.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitimeHétf. Nov. 10, 2008 1:44 am

Ayden Shadowstep /A ház hálószobájában/

A lány meglepődése néhány pillanat alatt egy boldog mosollyá alakul és szinte csacsogó hangnemben folytatja erősen gesztikulálva a kezében tartott babával.
- Ó, hát az anyukám már nagyon régen meghalt. A születésnapja után nem sokkal. Azt az ékszert, amit a kezedben tartasz, apuval vettük neki és megengedte hogy én adhassam oda neki. - csacsogása hirtelen szomorú hallgatásba csap át. - aztán mindenki meghalt. Először beteg voltam. Sírtak is valamiért. De nem értem, hiszen meggyógyultam. - tárja szét a kezeit. - Kivittek valami nagy csomagot az ágyamról, de nem tudom mi lehetett az. Azóta nem beszél velem senki. Úgy tesznek mintha itt sem lennék. Gonoszak! - azzal a bábu feje hatalmas koppanással találkozik a padlóval. - Aztán később, apu meg a testvéreim is elkezdtek öregedni. A bátyám ideköltözött a feleségével, ami furcsa volt, mert csak egy év volt köztünk és én még mindig nem vagyok olyan öreg mint ő volt...amilyen ő volt...mielőtt meghalt. Most a gyerekei élnek itt. Már ők is felnőttek. És képzeld, nemrég jött egy kislány is. Egészen pici még, azt hiszem az ő lányuk lehet.
A kislány beszámolója valószínűleg a legtapasztaltabb tudós főket is megdöbbentené - suhan át rajtad a gondolat. Hogy lehet még mindig itt ez a gyerek? Már...rég meg kellett volna térnie az őseihez...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Ajánlott tartalom





Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Háromfejű Árnyak (Játéktér)
Vissza az elejére 
7 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: Fantasy :: M.A.G.U.S. :: Krónika-
Ugrás: