Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Háromfejű Árnyak (Játéktér)

Go down 
+6
Sophi di Medici
Ardea Flammeo
Wiar di Wen
Nirnaeth / Ophelia S.
Lucio Rashan
Drake Shan
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 1:17 am

KM /Egy tisztáson az út mellett/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, napnyugta

Beleborzolok Álom sörényébe vígasztalásképp, s ellépnék mellőle, mikor egy fiú hangja szólít meg szinte a semmiből.
- Oooh ... - ugrom odébb, s Álom felkapja a fejét. Majd felnevetek halkan. - Bocsáss meg kicsit meglepett a megjelenésed .. - szabadkozom miközben végigmérem őuraságát - nevem Shellin Vailant..s igen szívesen segítek. Hogy értek hozzájuk az kicsit túlzás, de megfordultam már köztük néhányszor. - visszalépve leoldom Álomról a kantárt, a zablát. Vagyis minden lószerszámot. A kalapom és a köpenyem a zsákomra rakom.
- Álom segít .. - mondom kissé rejtélyesen, majd követem a fiút a lovakhoz. Előlről közelítem meg az állatokat. Kicsi lovam ott kocog mellettem s boldog hogy szabad lehet. Az idegen lovakhoz érve finoman végig simítok az egyik nyakán, majd oldalról lassan nyúlva felé, a tenyerem az orra elé tartva simítok fel a fején a két szeme közt, s finoman a sörényébe borzolok.
Halkan duruzsolok neki. Álom a nadrágom fenékrészébe harap kedvesen. Muszáj felnevetnem halkan, a féltékenysége egyértelmű.
Nem törődöm vele, tudom csak panaszkodik mert nem vele foglalkozom. Mikor a ló nem riadozik tőlem, akkor elkezdem módszeresen leszerszámozni. Csak a kantárt hagyom rajta, hogy vezethető legyen.
Álom nem hagyja abba a piszkálódást.
- Ha nem hagysz dolgozni akkor ma kimarad a dögönyözés.. - fenyegetem meg, erre odébb baktat és csak pislog rám szemrehányóan.
- Ahelyett hogy segítenél - korholom halkan mókázva.
A patakhoz érve egyik kezemben egy vödör s egy kefe, a másikban a ló kantárja, lerúgom a cipőm és belegázolok, az állatot is behúzva a vízbe. Halkan beszélek hozzá. Majd a bokájától felfelé óvatosan vizezem be, hogy lassan hűljön le a vére, ne okozzon neki kellemetlenséget a hideg víz. Majd lemosom az egész állatot. Játékosan, kedvesen, szeretettel. Végezve vele, kikefélem a szőréből a vizet, és egy pokrócdarabbal átdörgölöm. Egyenesre fésülöm a sörényét és a farkát. Álom a parton nyargalászik, fel s alá. Láthatóan követeli a törődést, s nem tudja megérteni miért gondoskodok most másik lóról, s nem róla.
- Így megfelel ? -adom a kantárt a fiú kezébe hogy megszemlélhesse a művet.
Ha igen akkor addig dolgozom mig az összes ló nincs rendbetéve, megetetve, megitatva.
Fáradtan ölelem át Álom nyakát.
- Én akkor is csak téged szeretlek, te nagy ...nagy...csacsi...- cukkolom halkan kuncogva. Majd a zsákomhoz visszatérve, kiszedve a saját szerszámaimat, átkefélem maszírozom Álom fáradt porcikáit. Sokáig fésülöm gyönyörű sörényét. Félig hunyt szemmel halkan horkantgatva adja tudtomra...talán megbocsát. Bosszantásul egy cupanós puszit kap az orrára. Összerázza a sörényét s a tekintete villan. Erre kinevetem...
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 05, 2009 12:19 pm

Ardea Flammeo /Bagoly rejtekhelye/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugta után

Bagoly lassan a tűz felé fordul és melengeti a kezét. A pillanatok csigalassúsággal telnek, benned pedig halmozódik a feszültség. Már szinte minden egyes neszre figyelsz, ami körülötted történik.
- Ha nem tévedek te simán befolyásolhatnád ezt a tüzet úgy, hogy élve elégjek, nemde? - A kezeit még mindig úgy tartja, ahogy a téli éjszakában gyújtott tüzeknél melegedők szokták, de a szeme már rádvillan. - Ahogy a szobában mindenki. Tudod van egy lényeges különbség köztem és a többi jelenlévő között. - folytatja elgondolkozva. - Én itt születtem, szeretem ezt az országot. De nem szeretem azt, amivé lett. Ti viszont mind ordanból jöttetek és gyűlöltök mindent ami itt van.
A kezeit elveszi, hátradől és karbafonja őket. A lábait lustán előre nyújtva szinte elterpeszkedik a kanapén.
- Tudod, nevezz engem akármilyen gerinctelennek, a céljain közösek. Felhasznállak titeket, ti meg engem. Ahogy a jó barátok szokták nemde? - kacag fel jóízűen. - Egy kis palotaforradalmat szeretnék a városban. Nem, nem akarom átvenni a hatalmat. Valószínűleg a toroni hadsereg is közbeszólna. Csak zavargást szeretnék hogy...lebonyolítsak egy üzletet. Ti pedig örültök minden apró kárnak, amit ez az ország elszenved. Nincs igazam?
Elhallgat, csak a tűz ropogását hallani és néha-néha a padló recsegését, ahogy valamelyik ordani egyik lábáról a másikra helyezi át a testsúlyát. Most jösz te. A válaszodra vár.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 05, 2009 12:17 pm

Ayden Shadowstep /Rozoga házban a domb tetején/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 13. nap délben.

Kérésedre kotorászni kezd az egyik hátsó szobában, amit eddig észre sem vettél. Eszedbe sem jutott átvizsgálni az egész házat, bár igaz, elég furán hatott volna. Végre előkerül egy lámpás, te pedig elindulsz lefelé a domboldalon Selent követve.
A temető bejárata felé jársz mikor fű zizzen a hátad mögött. hátrafordulsz és lám, egy régi ismerős. Le Blanc.
- Üdv újra. Este megyünk betörni? Hát persze hogy megyünk. Itt találkozunk. - Azzal megereszt egy barátságos mosolyt és hátat fordít. Lassan tűnik el a szemed elől, megkerüli a dombot, amin Bagoly tanítójának a háza áll. Nyilván arra is van valamiféle kijárat.

/Romos, kiégett épület/

Egy fél órája ütötték el a delet, mire megérkeztek a házhoz. A szél lágyan fújja az eldobált szemetet, a port és ki tudja még mit a romos falak között. Vajon miért nem takarították el ami megmaradt az épületből? Ez...nem mostanában volt. Évek óta itt áll, csak a suhancok meg a párocskák jönnek ide elbújni a kíváncsi szemek elől.
Beléphetnél az ajtón is, de csukva van és ki tudja nem dőlne-e rád az egész ha bármit megmozdítanál. Úgyhogy kerülsz két lépést és a fal helyén mész be az előszobába. Egy hosszú folyosó lehetett itt valamikor. Foltokban még látszik a szőnyeg. Vagyis ami megmaradt belőle. Üszkös gerendák dőltek rá, egy helyen a fal is ráomlott téglával és törmelékkel borítva a folyosót. Bal oldalon szobák lehettek valamikor, az ajtók helye is megvan még. Bal oldalra egyetlen szobát látni, meg a vége felé egy nagy előteret, ahonnan lépcső vezet fel is és le is. A felfelé vezető lépcső nem tűnik túl biztonságosnak, nem is beszélve arról, hogy helyenként hatalmas lyukak tátonganak a plafonból.
Az előtérben üszkös könyvespolcok és néhány elszenesedett könyvborító maradt meg. Talán némelyikben még lapokat is találsz. Vajon mennyi a valószínűsége hogy a megmaradt családi albumot is megtaláld?
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 05, 2009 12:15 pm

Lucio Rashan /Városi Könyvtár/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, délelőtt

Napnyugtáig rengeteg időd van. Akár tanulhatsz is. A kérdésed meglepte Lynnast de nyilván logikusak az érveid, mert bólint. Ezek szerint ő is úgy gondolja hogy nem mostanában hagyhatod itt ezt a várost.
- Rendben Lucio. Egy feltételem van. Előtte nézzük meg az irattárat. Mit tudnak Bagolyról? Mehetek egyedül is, de akkor könyvekből tanulsz meg beszélni. Tanulni meg szórakozni csak meló után. - az utolsó mondatban minden egyes szót külön kihangúlyozva köp eléd. Úgy tűnik ő az a fajta lány, akinek első a munka, aztán jöhet minden más.
- Pátyolgatlak itt, te meg képtelen vagy segíteni nekem. - A hangjában nem kevés düh bújkál, de sóhajt egy mélyet és megnyugszik. A sóhajtása még egy halláskárosult számára is egyértelművé tenné hogy baromi nagy áldozat a részéről, hogy nem harap ketté.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 05, 2009 12:12 pm

Shellin Vaillant /Egy tisztáson az út mellett/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, napnyugta

Halkan zizzen meg a száraz fű, ahogy a táskádat a szekér mellé teszed. Álom nyugodt pillantással adja tudtodra hogy menj csak a többi kétlábúhoz. Visszavár.
- Mennyire értesz az állatokhoz? Ahogy a lovaddal bánsz az alapján te vagy a megfelelő ember. - egy fiatal fiú lépett melléd, szinte a semmiből. Észre sem vetted. Talán még nem érte el igazán a felnőtt kort, de mindenesetre nagyon közel járhat hozzá. Szalma szőke haja minden egyes lépésre kócosan libben. Talán mégis idősebb mint gondoltad és csak a szeplők miatt ül az arcán a gyermeki ártatlanság. - Tudod, a karókat már levertem, majd ki kell őket kötözni, de előbb le kell mosnom őket a pataknál. Ibrahim azt mondta keressek valakit aki segít. Hát én rád gondoltam.
Félszeg mosollyal figyeli az arcod. Úgy ahogy csak az egészen fiatalok tudják a felnőtteket figyelni. Tudod, hogy bármit mondasz vagy teszel, az összes mozdulat, szó és apró rezdülés megmarad benne és később bármikor fel fogja tudni idézni. Olyan pillanat ez, ami belevésődik az ember emlékezetébe és bár semmi fontos nem történik, még megőszülve egy hintaszékben is könnyen a felszínre bukkanhat.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 05, 2009 12:11 pm

Iaran Qrass /Daerim, egy magányos háznál/
Rügyek hava, 11. nap utáni nap, délelőtt

A ház oldalán keresztül közlekedő akármi felé indulsz. Az ajtót nyilván nem tudják használni, mert egyébként az lenne a logikus. Talán a tűz miatt. Talán. Az erdő hangjai teljesen eltűntek, az állatok ösztönösen menekülnek a tűztől. Meg a ragadozóktól. Az erdő néma csendbe burkolózik, teljesen elnyomja a tűz ropogása. A gyereksírás minden más zajforráson átvágja magát, de még mindig nem némul el. Ezt akár jó jelnek is tekintheted.
Valami mozog odabent, hallod ahogy félrerúgja a törmeléket, koppanás, csattanás hangjai jutnak a füledig, át a gomolygó füstön.
Akkor is hallod, amikor elhaladsz a kutyaól mellett és befordulsz a ház sarkánál. A fal, amin átment téglából épült, a füvet borító tégla és sitt ezt teljesen egyértelművé teszi. A falon embernél magasabb lyuk tátong. Nem szeretnél puszta kézzel találkozni semmivel ami ilyet csinál.
Szemed a törmelék szóródási irányában halad tovább. Egy sötét alakot veszel észre az erdőben, a fák között állva. Alig három-négy láb távolból figyel és szerencsédre nem akar támadni. Ember formájú. Nagyjából. De szőrös, ruha nincs rajta, már amennyire ezt meg tudod állapítani.
Hatalmas vadállati üvöltést hallat, amire vad morgás a válasz a házból. A csecsemő elhallgat, a csend körbevesz. Az égő gerendák ropogása minden más zajt elnyom. De valószínűleg nincsenek más zajok. A másik szőrös élőlény robban ki a lyukon. A sebessége hihetetlen. Mint egy ragadozóé, ami az őzekre vadászik. Valamit mintha szorongatna a kezében, magához ölelve. Vagy rosszul láttad? Pillanatok alatt elnyeli őket a bozót.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Ardea Flammeo
Kezdő
Kezdő
Ardea Flammeo


Hozzászólások száma : 27
Age : 32
Státusz : Tűzvarázsló
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Kyr - származék

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 03, 2009 7:46 pm

KM /Bagoly rejtekhelye/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugta után

Egy fintorral az arcomon ülök le a kanapéra. Az egész a régi családomra emlékeztet. Bár magam is kékvérű vagyok, a többi sosem tudott elviselni. Mindig sugárzott belőlük a lenézés, akárcsak ebből az emberből. Illetve amennyit látok belőle, taknyosból. Annyira szívesen móresre tanítanám, de nem hinném, hogy bármit is tehetnék ellene. Nem véletlenül van ekkora hatalom a kezében.
-A szavaiból úgy veszem ki, hogy azt hiszi már el is vállaltam azt a feladatot, amit el akar velem végeztetni. De most felteszem a nagy kérdést, amire biztos valami frappáns választ kapok, hacsak azt nem, hogy túl nyers a modorom.
-Szóval. Miből gondolja, hogy engedelmeskedni fogok?
Vissza az elejére Go down
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 12:18 am

KM /Rozoga házban a domb tetején/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 13. nap délelőtt

Tehát a család barátja, nézek elgondolkodva a varázslóra. Több nem is szükséges. Átveszem az ékszert, és az egyik zsebembe csúsztatom. Selen lelkesnek tűnik. Látni Baglyot? Nos, ez épp nem szerepel a tervek között. Majd eszembe jut, hogy kellene valami, amivel világíthatok a pincében. Lehet, hogy egy embernél jobban látok a sötétben, de nem tudom, milyen nagy az a pince. És jobb fölöslegesen felkészülni, mint onnan visszafordulni. Szóval a mágushoz fordulok.
- Kérhetnék egy lámpást vagy gyertyát? Ha a föld alatt akarok keresgélni, kell valami, amivel világíthatok – amint megkapom, a lányra nézek. - Akkor indulhatunk. Majd visszajövünk. Addig is, minden jót! – intek búcsút a férfinek és kilépek a házból.
A dombról belátni a temető minden parcelláját. Megindulok Selen után lefelé. A legkülönfélébb kövekből készült sírkövek mellett haladunk el, vannak egész újak és sok olyan is, amit már kikezdett az idő vasfoga. Meglepő nyugalom telepszik mindenre, a szél meg-megrezzenti a sírokon lévő virágokat, amik halkan zizegnek és duruzsolnak; mintha a holtak énekelnének egy keserédes dallamot.
A temetőből kiérve ráfordulunk egy szélesebb útra. Itt már a különféle népek zsivaja jelent minden hangot. Fiatal kisasszonykák csilingelő kacaja, idősebb matrónák fecsegése, kerékzörgés, kutyák csaholása. Igyekszem kikerülni az embereket és a tömegben futkározó pajkos gyermekeket, miközben Selen utasításait követem.
Végül elérünk a megfelelő utcába. A házat nem nehéz megtalálni. A megégett csonkok, elszenesedett gerendák lehangoló látványt nyújtanak a takaros házak mellett. Főleg most, napos délelőtt. Nézem kicsit a fekete romokat, majd belépek közéjük egy nagyobb résen, ami talán a bejárati ajtó lehetett. Körbenézek, gondolom valamiféle csapóajtót kell keresnem, hogy a pincébe jussak. Amint megtalálom, óvatosan kinyitom és elindulok a homályba vesző lépcsőkön.
Vissza az elejére Go down
Lucio Rashan
Kezdő
Kezdő
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 40
Age : 31
Státusz : Harcművész
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Ember

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2009 8:50 pm

KM /Utcák/

/P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, napfelkelte után 2 órával/

Látván, hogy a lány megszeppent és fél, megpróbálom megnyugtatni. Bár én sem kockáztatnék az ő helyébe, és csak én tudok rá kérdezni ma este. Esetleg várunk, de én ákérdezek, úgy sincs igazán semmi értelme nyomorult életemnek életemnek.

- Én is többet szeretnék tudni Bagolyról és ma este meg is fogom kérdezni tőle a dolgokat. Nyugodj meg nem lesz probléma, biztos nem véletlenül mondta el.

Remélem tényleg nem véletlenül mondta el, mert még nincs kedvem meghalni, bár nem tudom mi célra születtem e világra. Miután oda értünk a könyvtárhoz rákérdezek Lynnasra.

- Tudnál nekem segíteni?! -inkább felszólításnak hangzik, mint kérésnek. Mennyire használad jól a közös nyelvet? Bővíteni szeretném a szókincsemet és nem túl nagy akcentussal beszélni.

Ha azt mondja segít, akkor bemegyünk, ha azt mondja, hogy nem, akkor megmondom neki, hogy ne szerénykedjen. Majd elkezdjük vagy elkezdem könyvből a tanulást és figyelmbe veszem az időt. Oda kell énem a találkozóra.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2009 6:58 pm

KM /Napnyugtakor egy tisztáson az út mellett/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, délután.

Békésen kocogunk a karaván mellett, vagy után míg az meg nem áll és táborverésbe nem kezd. Lecsusszanok Álom nyergéből s egy szekér oldalához kötöm lazán, csak jelképesen. Majd leszedem róla a nyerget, a takarót, s végig simitok a hátán.
- Maradj itt kérlek majd visszajövök s alszunk együtt....- cirógatom meg az orrát.
A zsákom s a tarisznyám a szekérnek támasztom, a lovacskám mellett.
Majd elmegyek segíteni a táborverőknek. Csendben, kis mosollyal. Ha kell az állatok körül, vagy épp rőzsét gyűjtök a többiekkel, majd a krumplihámozásban is szívesen részt veszek, ha igénylik a karaván tagjai.
Ha kapok vacsorát jó, ha nem úgy is jó, mert még egy két napra van nálam élelem. Éjszakára Álom mellett térek nyugovóra, a takarómba csavarva magam, s a tarisznyám használva párnának. A kantárt kézbevéve alszom el.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2009 6:13 pm

Shellin Vaillant /Az északra tartó karavánnal/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, délután

Elhagyva a kocsit, inkább lemaradsz kicsit. Újra Álom nyergébe pattansz, úgy mégsem olyan fárasztó. Ki tudja mikor lesz még szükséged az erődre, bár meg kell hagyni, nem éppen pihentető egész nap lovagolni.

/napnyugtakor egy tisztáson az út mellett/

Hallgatod a csevegést, nevetgélést és az éneklő férfiakat és nőket. Nézed a táncolókat és a nap lassan lehanyatlik a nyugati erdő mögé. A fák koronái között még átszűrődik az aranyló napkorong, mikor a karaván lassan letér az útról és háromszög alakzatban állítják meg a kocsikat. A férfiak sátrakat kezdenek el felállítani, a nők pedig a néhány száz méterre lévő facsoportokhoz mennek, nyilván ágakat gyűjteni. Néhány férfi is megy velük, talán utánanéznek, mit lehet enni itt a környéken.
Ibrahim is lekászálódik a kocsiról. Neki kicsit nehezebben megy, mint a többieknek akik a kocsin utaztak. Öregszik már. Vajon hány éves lehet?
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 2:01 am

KM /Az északra tartó karavánnal/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, délután

Végig hallgatom majd komolyan pillantok rá.
- Köszönöm uram a ki sem érdemelt figyelmét és kedvességét. Valóban szívesen maradnék a karaván biztonságot nyújtó közelségében s ha kellő fizettségnek tekinti akkor boldagan segítenék majd a táborverésnél.. - ajánlom fel a szolgálataimat.
- S ha most megbocsátanak azt hiszem így is túl sokáig vttem igénybe becses türelmüket...a szolgáknak nincs helyük...az urak mellett. - kecsesen felállok s a létra felé hátrálok óvatosan lépve a ponyvatartó bordákba kapaszkodva.. S mielőtt lelépnék finoman meghajlok feléjük.
- Ibrahim úr...hölgyem..- s egyetlen ugrással jól kiszámítottan a szekér mögé huppanok. Kézbe veszem Álom kantárát és kivezetem a szekér mögül. Igyekszem lemaradni az első szekértől.
Szívesebben követném az útjukat picit távolabbról nem annyira a karavánhoz tartozva.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 1:40 am

Shellin Vaillant /Az északra tartó karavánnal/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, délután

Ibrahim lassan bólint. Komoly dolgokról tárgyaltok, mégsincs semmi feszültség. Sem a hangjában, sem a levegőben. Megnyugtató ez az egész tárgyalás. Mintha ideiglenesen be lennél fogadva.

- Akkor érezd magad otthon, lányom. Ha minden igaz, akármikor kiérhetünk az északi útra. Mi nem megyünk el a tengerig, de azt hiszem az estét még velünk töltheted.

Alig mondta ki az utolsó szót, hirtelen nagyot döccent az első kerék, aztán a hátsók is, aztán az út megdöbbentően sima lett. Döccenés csak nagy ritkán, akkor is olyan parányi hogy csak az veszi észre aki nagyon figyel.
Ibrahim hosszú pipát vett a szájába, közben hosszú, fehér, göndör szakállát simogatta. A feleségét nézte, aki török ülésben némán nézett maga elé. Vajon milyen színű haja lehet? Csak a sárga fejkendőt látod belőle, semmi mást. Az arca egy középkorú nőé, de gyönyörű. A megélt élet bölcsessége sugárzik róla, bár talán ő sem hiszi hogy ez így van.

Álom dugta be orrát a szekér hátulján, csak néz rád nagy, sötét szemeivel. A szeretet és béke forrásaiként néz rád, valószínűleg neki te vagy a minden. Ha nem éhes. A zsenge fű valószínűleg elvonná a figyelmét rólad, de élő és beszélő lény valószínűleg soha.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 1:11 am

KM /Az északra tartó karavánnal/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, délután

- Biztonságosabb...a mindenféle népségektől ? - nevetek fel halkan - se veszélyt se biztonságot nem jelentek - nézek fel rá nyugodtan.
- Hopsssz... - támaszkodok le a párnák mellett megpróbálván ellensúlyozni a döccenőket.
A beröppenő tűndérekre nézek.
- Kíváncsi...népség - szólok kissé korholóan. Majd visszanézek a vendéglátómra.
- A nevem Shellin Vailant s valóban keresek...sok mindnet..először is munkát...aztán szállást s legvégül a célom talán...hiszen mindenkinek van helye a világban - mondom mosolyogva.
- S az út északra visz.. ami épp olyan jó mint dél vagy nyugat de még sosem láttam a tengert. Igazán nem akartam megzavarni...a karaván útját. - nézek rá kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 12:52 am

Shellin Vaillant /Az északra tartó karavánnal/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, délután

- Attól tartok nem is tudnánk megfizetni egy ilyen lovat. - mosolyog vissza a férfi. Szerencsére türelmesek. Talán túl türelmesek. Vajon csak te vagy túl bizalmatlan, vagy az érzékeid súgnak valamit a közelgő bajról? - viszont én mindig szeretem tudni ki csapódik hozzánk az úton. Néha-néha jönnek velünk mindenféle emberek és elkísérnek minket. Így mindig kicsit biztonságosabb.
A kocsi lassan döcög, minden egyes púpon és göröngyön nagyot dobva rajtatok. Bizonyára meg lehet szokni, de Álom kényelmesebb volt.
- Szóval te merre igyekszel és hogy hívnak? A tündérek szerint a keresés illata árad belőled. - ahogy ezt kimondta egy csapat tündér száll be a kocsiba. Néhányan leülnek, mások egymás kezét fogva csoportos táncba kezdenek. Virgonc népség, annyi szent.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 12:39 am

KM /Az északra tartó karavánnal/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, délután

Gwentnek csak bólintok egy mosoly kíséretében. Majd Lorissára nézek.
- Pedig Álom barátságos paripa s szívesen megtanítanálak ...kivteles élmény egy ló hátán repülni eggyá válva vele - sóhajtok s megsimogatom Álom orrát mire a kis barátom megrágcsálja az ujjaim finoman. Ezen mindig nevetnem kel s álom is felnyihog.
-Látod mondtam ... játékos kedves szeretetreméltó.. - sorolom boldogan.
A kocsik mellett elhaladva visszamosolygok s a csoportoknak kedves "Szép napot !" kívánok. A hagulatuk átragad rám is.
Az első szekérhez érve bepillantva aponyva alá udvariasan köszönök.
- Ibrahim úr !...hölgyem...- szólok kedvesen s mikor felinvitálnak Lorissa felé fordulok.
- Vigyáznál Álomra ? Nem szívesen kötöm ki - kérem meg mosolyogva. Bár tudom hogy kis lovam nem fog elmozdulnia szekér mellől míg lát és érzi a jelenlétem.
Felmászok a létrán és óvatosan leülök.
-Uram...látni kívánt - nézek rá mosolyogva. Leveszem a kalapom. s az ölembe teszem.
Végig mérem a férfit s eszembe jut a meghívás formája.
- Sajnálom de Álom nem eladó - nézek rá mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 12:33 am

Sophi di Medici /Kabin/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugta előtt 2 órával

/Érzékelés próba: Célszám: 5, Dobás: 2, Siker/

Alaposan átnézed a kupacot és találsz egy kisebb darab egészben maradt csontot. Vagyis valamikor csont volt. Talán a gerinc egy darabja. Sok érdekeset ebből sem tudsz meg. Ahogy megérinted porrá omlik ez is.
A fejed is megfájdul, ki tudja mitől, mindenesetre a nyaklánc vakító fehér fénnyel ég. Még soha sem láttál ilyen fehér fényt. Láttál már lángoló épületet, embert és fákat, de ez fehérebb ennél.
Vajon mi lehet a fedélzeten? Semmilyen zajt nem hallasz. Felállsz a holttesttől, illetve a portól ami maradt belőle. A kupacot közben lágyan szétszórta a hajó imbolygása. Már egyáltalán nem zavar, a hosszú hajóút alatt megszoktad hogy a hullámok dobálják a kicsi hajót.
Hirtelen surlódás hangját hozza feléd valami a talpad alól, aztán mintha hirtelen álltatok volna meg, a hajó nagyot lassul. Kibillensz az egyensúlyodból és nagyot esel. Estél már nagyot, így mindenféle sérülés nélkül megúszod, de mindenesetre meglepő. Épp feltápászkodnál, mikor a surlódás folyamatossá válik, majd hatalmas csattanással áll meg a hajó. Mindenütt kiabálás és sikoltozás....de...ez mintha nem a hajóról jönne.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 12:03 am

Shellin Vaillant /Az északra tartó karavánnal/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, délután

Egy pillanatig elgondolkozol hogy kinek is szól a kérdés. A lánynak vagy neked, de Gwent komoly képpel mered rád, így nem lehet kérdés hogy kivel szeretne beszélni Ibrahim. A válasza meg is erősíti ezt a feltevést.
- Nem érthettem félre. - mondja halvány mosoly keretében. - Te vagy a domboldalról érkezett lány, akinek gyönyörű a lova. - a hangsúlya azt is egyértelművé teszi, hogy most szó szerint idézte a vezető szavait.
Leszállsz a lóról, amivel egyből szimpatikus lettél a fiúnak is. Úgy tűnik nem tart elkényeztetett fruskának. A lány visszautasítja az ajánlatod hogy utazzon Álom hátán, mondván ő nem tud lovagolni.
A menet egészen lassan halad, a normál tempónál alig egy hajszálnyival kell szaporáznod a lépteid, hogy lehagyd a két kocsit. Szerencsére tényleg nem vagy elkényeztetve és nem burokban nevelkedtél, így a göröngyös út ellenére sem ügyetlenkedsz. Magabiztosan előzöd le az első kocsit, ahol táncoló, éneklő emberek néznek rád derűsen, jó kedvvel. Persze vannak akik csak sétálnak, de az ő arcukon is a mosoly látszik. Nem kérdeznek, nem mondanak semmit, csak mosolyognak, énekelnek és táncolnak.
A következő kocsinál csak két férfi sétál egykedvűen a kocsik között. Az egyik int hogy foglalj helyet a karaván vezetője mellett. Pokrócokkal és párnákkal kibélelt a szekér, ponyvával letakarva az erős nap ellen. Egy férfit és egy nőt látsz a szekéren utazni, kényelmesen ülve-feküdve a párnákon. Mintha ezen a szekéren élnék le az életüket.
- Gyere, lányom, kérlek foglalj helyet minálunk. - int az idős férfi kedvesen. Ekkor veszed csak észre, hogy a szekérre egy apró létraszerűség van rászögelve. Három fok mindössze, de ezen könnyedén fel lehet mászni a szekérre anélkül hogy közben meg kéne állni. Ezek talán tényleg a szekereken élnek? Talán csak estére állnak meg letáborozni. Álom lehelletét érzed a tarkódon, lám eddig követett.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Sophi di Medici
Kezdő
Kezdő
Sophi di Medici


Hozzászólások száma : 6
Age : 32
Státusz : Fejvadász
Registration date : 2008. Nov. 29.

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 30, 2008 9:20 pm

Drake Shan /Kabin/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap utáni nap, napnyugta előtt 2 órával

Csak döbbenten álok és nézem a férfi hűlt helyét,a szürke port ami maradt belőle.
Megnézem hogy tudok e nyomokat találni a hamuból.
tehát ezután leguggolok és felemelek egy kis hamut,megszaglászom,megnézem és próbálom az érzékeléssel,

/Érzékelés/

Egy kis idő múlva végre kapok valami jelet,de meg kellet szakítanom a nyomkeresést.
Azért mert hirtelen zajokat hallok és kiesek a koncentrálásból,azután nagyon elkezd fájni a fejem.
Próbálok gondolkodni tiszta bár fájós fejel. Biztos a zajt okozó dolgok miatt fáj és estem ki a koncentrálásból. Felállok ,megfogom magam körül a dolgokat hogy készen állok e mindenre,remélem igen...
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 30, 2008 8:11 pm

KM /Az északra tartó karavánnal/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, délután

A gyönyörű teremtmény a tenyeremre száll és megcsodálhatom a kecses alakját. S látom hogy mond valamit.
- Üdvözöllek ... tündérke - mondom bátortalanul ejtve a megszólítást hisz csak olvastam róluk. Finoman meghajlok felé amennyire így ültömből tellik - bármennyire is szeretném nem értem szavad - mosolygok rá bocsánatkérően - nevem Shellin Vailant s köszönöm hogy megbíztál bennem - szólok halkan hiszen oly közel van az ajkamhoz s csepp füle talán nem szereti az erős hangokat. Ezzel s Lorissa felé nyújtom óvatosan a kis teremtményt. Majd hogy lekerül a tündérke a tenyeremről lesiklok a nyeregből. Zavar hogy beszélgető társaim a földön állnak én meg fent ülök.

Gwent hirtelen kéréssel áll elő.
- Én ? - hökkenek meg - de hisz nem is ismer ...biztos hogy nem értettél félre valamit ? - kérdezem halkan de udvariasan a fiút.
Majd hogy az arca komoly hát nem vitatkozom legfeljebb ha mégis tévedés akkor újra lemaradunk majd Álommal s csak kocogunk a karaván után. Azonban ha igaz az óhaj akkor kíváncsi vagyok mit is akarhat egy csapat vezetője egy idegentől. Biztos nem csatlakozásra kér hiszen minek egy éhes szájjal több ... morfondírozok alig néhány másodperc alatt fut át rajtam a gondolat. Lorissa felé fordulok kedves mosollyal.
- Gyere ülj fel Álomra - mosolygok a lánykára - ő megérzi ha vigyázni kell a lovasára ne félj - ajánlom fel neki s megsimogatom a lovacskám orrát hogy megnyugodjon ha netán zavarná a lovascsere.
Gwent mellé lépek jelezve hogy követem. Tudom hogy Álom kantárfogás nélkül is követni fog...
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 30, 2008 6:16 pm

Ayden Shadowstep /Rozoga házban a domb tetején/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 13. nap délelőtt

A csend üli meg a szobát. Csak a szádon előbugyogó kérdések törik apró szilánkokká a némaság haldokló folyamát.
- A család barátja voltam. - kezdi a varázsló. - Már Selen születésénél is jelen voltam. És Selen természetesen veled fog menni. - azzal a kezedbe nyomja az ékszereket.
- Természetesen. - vág közbe életteli mosollyal a lány. - Látni akarom az én Baglyomat!

Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 30, 2008 5:47 pm

Shellin Vaillant /Az északra tartó karavánnal/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, délután

Csak az apró és nagyon halk szárnysuhogást hallani. A suhogás erre erős szó, nem is igazán tudnád megfogalmazni pontosan a lágy és kecses mozdulatokat, amikkel ezek az apró teremtmények a levegőben tartják magukat.
Kinyújtod a tenyered, egy élénk piros szárnyú lány száll rá. Legfeljebb egy vagy talán másfél hüvelyk magassága akkor is tekintély parancsoló, ha te talán százakkora is vagy mint ő. Hófehér testhez álló ruhában van, már amennyire ezt meg lehet állapítani ilyen apró méretben. Talán a szoknya beleakadna a szárnyaiba, de ha így van, kisebb fajta átok lehet ilyen testben élni egy nőnek.
Elegánsan meghajol, a kezeivel imitálja a szoknya-emelős mozdulatot, amit nagy estélyeken gyakran látni az úri hölgyeknél, majd egy bájos mosollyal mondani próbál valamit de te csak a szája mozgását látod, azt is csak épphogy. Egy hangot sem hallasz.
- Ne aggódj, nagyon kevesen vannak, akik hallják őket. Csak Ibrahim a vezetőnk, én és a nagymám, Lizien néni hallja őket. A többiek közül néhányan érzik ugyan mit szeretnének mondani, de hallani nem hallják őket. - a lányról csak úgy süt a kedvesség és a báj, miközben magyaráz. - Nagyon szép lovad van, megsimogathatom?
Tétova mozdulatát a fiú szakítja félbe.
- Ne haragudjatok hogy félbeszakítalak titeket, de Ibrahim beszélni óhajt veled. Az első kocsinál vár. Nyugi, nem fog megharapni. - komoly ábrázattal beszél aztán a végén jókedvűen nevet a saját viccén.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 30, 2008 12:54 am

KM /Rozoga házban a domb tetején/
P.sz. 3911. Rügyek hava, 13. nap délelőtt

Kérdésemet hallva a mágus a kislány felé néz, és a nevén szólítja. Hangjában látszólag semmi különös nincs. Ám a szobát átjárja valami, valami, amit még sosem tapasztaltam. Lágy szellő simít végig az arcomon és magával viszi a főzet érdekes, édeskés illatát. Amit viszont hoz, már kevésbé kellemes. Mintha sűrűbbé válna a levegő, szinte tapinthatóvá, ami rám telepszik, megül a vállamon és fojtogat, ha beszívom.
Ekkor az az érzésem támad, hogy a kedvesnek tűnő szó valami más. Valami, amink engedelmeskedni kell; egy parancs. Selen nem is ellenkezik. Kissé hátrébb lép és ahogy nézem, a vonásai vibrálni kezdenek és kissé elmosódnak. A kislány alakja megváltozik, éveket öregszik és hamarosan egy ifjú hölgy áll előttem. Az új, a valódi Selen tizennyolc körül járhat. Amint rendes alakban áll előttem, rám tekint és elmondja az igazat. Kicsit úgy tűnik, mintha csalódott lenne, amiért el kellett árulnia a titkát.
Döbbenten állok pár pillanatig. A furcsa, kissé nyomasztó érzés visszatér. Ezúttal a csönd az, ami nehézzé teszi a levegőt, hiszen a parancs szokatlan fojtogatása már emlék csupán. Senki nem szól, én hol a lányt, hol a mágust figyelem. Nem bírom tovább, valamiféle kapcsolatnak lennie kell közöttük. Mert ez már túl sok lenne véletlennek.
- Rendben, szóval megvezettél. Nem örülök neki, de el kell fogadnom – nézek Selenre, majd a férfi felé fordulok. - Viszont kíváncsi lennék, honnan ismered a varázslót. Abból, amit hallottam, már ha igaz, az a tippem, hogy a tanítód lehetett. Vagy inkább a család barátja? - kérdőn nézek rájuk és mielőtt bármelyikük rákérdezne, folytatom.
- Félreértés ne essék, továbbra is fönntartom, amit mondtam, nevezetesen hogy segítek. És azonnal indulok is a Fűzfasor utcába, amint megkapom a választ. És ha valaki útbaigazít vagy velem tart - nézek Selenre.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 29, 2008 11:28 pm

A pici szárnyas emberek meglepnek bár apám könyvtárában láttam pár rajzot s olvastam a leírásokat de nem hittem hog yléteznek mert még sosem láttam s senki sem hozott hírt felőlük.
Túl gyorsak de azt érzékelem milyen hihetetlenül kecsesek. Nem ijesztenek meg. Óvatosan felkínálom a tenyerem, remélve valamelyik megáll rajta és megnézhetem közelről is. Mókásnak tartom amit tesznek. Így halkan felnevetek. MIntha a jókedv forrásai lennének.
Amikor a lány és a fiú bevár s bemutatkoznak illedelmesen biccentek.
- Shellin.. üdvözöllek benneteket - mondom kedvesen - s nem sajnos nem értem bár roppant kíváncsi lennék mi keltette fel az érdeklődésüket... - nézek a párocskára kérdőn.
A lovacskám felnyihog és bólogat párat.
- Oh bocsánat - nevetek fel - ő Álom és nagyon kedves társ... - mutatom be az önmagától is köszönő paripám.
- Merre tartotok? - pillantok a szekerekre.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 29, 2008 9:52 pm

Shellin Vaillant /Dombtetőn innen és túl../
P.sz. 3911. Rügyek hava, 11. nap, délután

Óvatosan haladsz kicsit lemaradva tőlük, a lovad lépésben halad. A távolság köztetek és az utolsó kocsi között éppen annyi, hogy a pornak van ideje leülepedni. A lovad patái apró szellem-gomolyagként felszálló port kavarnak fel, kavarodik a levegőben, aztán néhány pillanat múlva eltűnik a talajban.
Egy lány és egy fiú lemaradnak kicsit hogy lassan beérjenek téged, de amint ezt észre veszed, valami más vonja el a figyelmed. Apró fénypontok emelkednek a magasba, nagyjából a középső kocsi környékéről. Az előtted haladó ponyvája fölött látod ahogy a piros-zöld-kék fénypontok elindulnak feléd. Nincsenek sokan, talán úgy tucatnyian.
Ahogy közelebb érnek, látod hogy a fény az apró emberformájú lények szárnyaiból jönnek. Körbe-körbe repkednek körülötted, aztán az embereket is beéred lassan.
- Hallod amit mondanak? - a lány hangja kedvesen cseng, úgy tűnik barátságosak. - Lorissa vagyok, ő pedig Gwent.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Ajánlott tartalom





Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Háromfejű Árnyak (Játéktér)   Háromfejű Árnyak (Játéktér) - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Háromfejű Árnyak (Játéktér)
Vissza az elejére 
3 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: Fantasy :: M.A.G.U.S. :: Krónika-
Ugrás: