Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.

Go down 
+5
Pierre Lavoissier
Drake Shan
Jason Brown-Chen
Cynthia Moron
Kabata Norobu
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimePént. Dec. 12, 2008 3:16 pm

KM /Csorba Kampó és környéke/

Szándékában áll. Remek. Nem válaszol azonnal, a zajok is lecsendesednek. Ez csak egy valamit jelenthet. Nem csak a srác kellett nekik hanem én is. Egyre rosszabb az este. Vajon miért kereshetnek minket? Talán valaki Victor és így a Herceg ellen is dolgozik. Ez nem fog tetszeni neki. Hát mit ne mondjak, nekem sem. De lássuk ki vagy kik intézték el Brandont. Leteszem a kagylót és sietve elindulok a parkoló felé.
Vajon milyen irányból érkezhetnek? A parkolóba ki- és behajtani egy irányból lehet, de ha annak a közeléből figyelek legfeljebb a kocsijukat látom. Egy konténer mellett álldogálva várakozok. Nem a legjobb fedezék de a semminél ez is jobb.
Egymást váltják a gondolatok a fejemben, de tudom hogy ez mind csak okoskodás, előbbre nem jutok velük. Csendbe burkolózom a biztonságot nyújtó sötétben és várok. A fülemet nyitva tartom és minden a közelben elsuhanó autóról azt hiszem mindjárt bekanyarodik.
Aztán egy autó tesz egy óvatos kört a parkolóban. Ő lesz az. Megálltak. Talán észrevettek? Tudok még észrevétlenül helyzetet változtatni? Nem valószínű. Messze vannak, jobban akarok látni...

/Fenevad látása diszciplína/

Ha kiszáll a kocsiból az arcát figyelem...ismerem vajon? Várom a fejleményeket. Nem én leszek az első aki lépni fog. Ostobaság lenne odasétálni, még ha észrevettek is és tudják hogy hol vagyok, inkább megvárom míg fegyvert fognak rám...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimePént. Dec. 12, 2008 3:03 pm

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier / Drake Shan /Kampó és környéke/
2008 Február 13. Kedd Este Telő Hold


Drake Shan


A telefon után kiszivárogsz a éjszakába, hogy szemmel tartsd a parkolót mivel nem tudod kiket várhatsz ezért elég nehéz dolgod lesz kiszúrni a érkező idegeneket.

/Lesállás fölvétele Intelligencia+Lopakodás Célszám: 6 Dobás: 2, 6, 6, 7 Sikerek: 3 Megfigyelés Észlelés+Éberség (mivel sejtelmed sincs hogy kit vagy kiket vársz ezért) Célszám: 9 Dobás: 7, 9, 9, 2, 9 Sikerek: 3/

Nem tudod mennyi idő is telik el amikor egy terepjáró tesz egy óvatos és eléggé feltűnésmentes kört a Kampó környékén, bár lehet, hogy csak megfelelően kivilágított parkolóhelyet keres….

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier


A feltűnést kerülve ám a éjszakai forgalmat kihasználva jó tempóban autóztok a Csórba Kampó felé. Amennyire kocsival lehet annyira óvatosan közelítitek meg a Kampó környékét. A utazás közben a kocsi GPS-e frissíti magát a új műveleti központotoknak helyet adó cég központi szerveréről ennek köszönhetően feltűnnek rajta a rendőrségi mozgások (helyszínelés, baleset, intézkedés, igazoltatás, stb bár a ikonokat még idő lesz megfejteni)

/Óvatos közelítés Intelligencia+Vezetés Célszám: 6 Dobás: 5, 7, 10 UD: 9 Sikerek: 3 Drake keresése (Pierre) Észlelés+Éberség Célszám: 6 Dobás: 6, 9, 5, 4, 7 Sikerek: 3/

Lassan tesztek egy nem túl feltűnő kört és mintha a egyik tűzlétra melletti konténerkuka árnyékában Drake álldogálna, mintha….
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimePént. Dec. 12, 2008 3:00 pm

Bela Lugosi /Elízium/
2008 Február 13. Kedd Este Telő Hold


A Főszolgabíró vissza néz rád amolyan velőig ható pillantással.

- Nem nem tudom hová valósi Pierre Lavoissier és egyenlőre nem is kívánok kutatásokat folytatni a Vadász gyermeke után. Bill Cosby elérhetőségét egyébként pedig a Udvarmestertől vagy Mr. Lavoissiertől tudja megszerezni ha elég ügyes, mivel a pletykák szerint Mr. Cosby és Mr. Lavoissier valami közös cégügyön dolgoznak ami kapcsolódik a Herceg ipari birodalmához pontosabban annak egy részéhez amely felszámolásra kerül.


Beszéd közben egyszer csak kifordul a boxból és tüzetesen szemügyre veszi a termet minden előzetes jel nélkül.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimePént. Dec. 12, 2008 3:00 pm

Ophelia S. /Menedék (Információk)/
2008 Február 14. Szerda Este Telő Hold


Akkor foglaljuk össze a eddigi tényeket vagy tényeknek mondható megszerzett infórmációkat.

- A első vérrituálé elég bizonytalan eredményt hozott a Iszonyatnak nagyon koncentrált és öreg a vére a teremtője akár Tzimisce is lehet de ott vannak a elbizonytalanító melléktények.
- Nem egyértelműen tiszta vértestvér vére van hanem valami más valami egyenlőre számotokra megfoghatatlan plussz esszenciával is rendelkezik.
- Képes farkasfatty harci alakot ölteni és roppant ellenálló
- Képes a uralma alá hajtani másik vértestvér elméjét.
- A megtört elméjű vértestvér testébe valamilyen folyékonynak tűnő esszencia formájába jut be vér, vagy vérhez hasonló sötét jelenség.



Kutatási adatok

- Először is a átküldött két fájl.
- A Tizmiscek állítólag képesek Véralak fölvételére ekkor akár egész testüket képesek vérré átalakítani.
- Egyes öreg Gangrelek állítólag képesek a Farkasfattyak harci alakjához hasonló alakot fölvenni. Állítólag New York Elsőszülött Gangrelja a jelenlegi Főszolgabíró is képes erre a alakváltoztatásra.
- Vannak arról történetek, hogy egyes Farkasfattyakat beöleltek vámpírok ám ezek a lények utána elmebeteg pusztító gépezetkén tomboltak a teremtésük környékén amíg fel nem élték misztikus hatalmukat és el nem pusztultak vagy öngyilkosok nem lettek.
- A Lasombra vámpírok is képesek egy sötétség alak felvételéhez ami hasonló lehetőségeket nyújt számukra mint a Tizmiscek véralakja. (A könyvtárban elég rosszak voltak a látási viszonyok lehet hogy éjalak volt az amit Drake véralaknak hitt.)
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Dec. 11, 2008 10:33 pm

KM, Pierre / Kikötő /

A Csorba Kampó kkordinátáit már az elején benyomtam a GPSbe az összes többi szóba jöhető célponttal együtt, s már napk óta arra vár, hogy egyszer majd kiválasszam. A leggyorabb megközelítést kérem, s bemondom az időt, majd tögtön indítok is. Ami azt illeti, ha minden jól emgy ennél hamarabb is ott lehtünk, elvégre csak az útvonaltervezőnek kell betartania a megengedett sebességet, nekem nem. Azért nem kedzek ámokfutásba, nem nyolc szirénázó rendőrautval akarok megérkezni.
- Nos, nem is tudom. Odamegyünk, s közöljük vele, hogy láttuk, ahogy a társát éppen kinyiffantották, a tárcát emg a mobult azt összeszedtük, de a tulajára arra már ne számítson többet?
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Dec. 11, 2008 10:04 pm

KM,Jason,Drake(Autóban)

Ha még verne a szívem egy pillanatra meghülne bennem a vér.Ekkora szerencsénk nem lehet.Vagy talán mégis. Ez az a Drake???A Kampóban van még egyelőre.Mutogatok JAsonnek ,hogy lassítson,álljon félre.
-Szándékomban áll,történt egy s más.Elmondanám.-válaszolok a kérdésre.Sejtem ,hogy buktam az álcát,a telefonáló meglehetősen bizalmas ,közvetlen hangon csevegett,bár meglehetősen sürgető hangsúllyal.Ezután a vonal megszakad.Elmondom Jasonnek,hogy kivel beszélhettem s,hogy akkor kilehetett a furgonban.Ebből talán még hasznot is tudunk húzni.HA össze tudjuk a mi szálainkat Drake-ével húzni akkor jelentősen előre léphetünk a saját ügyünkben.
-Szerintem menjünk oda éas probáljuk meg felvenni a kontaktot ezzel a Drake-el,feltéve persze ha ő az akit a felvételen láttunk.Viszont óvatosnak kell lennünk,ha nem találja azt akit ő vár esetleg veszélyessé is válhat a szitu.Mit szól hozzá?Mennyi idő alatt érhetünk oda?

Vissza az elejére Go down
Bela Lugosi
Brujah
Brujah
Bela Lugosi


Hozzászólások száma : 20
Age : 47
Státusz : Brujah Ifjú
Registration date : 2008. Nov. 01.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Dec. 11, 2008 1:40 pm

KM /Elízium/

2008 február 13. kedd

Kezembe veszem a még gőzölgő vitaet, és elégedetten hátradőlök, bár némi meglepetés látszik az arcomon.
-Mr. Eacz, mintha azt említette volna, hogy Pierre Lavoissier nem idevalósi. Azt is tudja esetleg, hogy honnan származik? -Kérdezem meglepődve. -Illetve ennek a Bill Cosbynak köze van a feladataimhoz. Hogy tudhatnám meg az elérhetőségét?
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeSzer. Dec. 10, 2008 7:55 pm

KM, Pierre /Csorba Kampó, telefon/

Rohadt hosszú ideig csörög. Számolom a csöngéseket a negyedik után...öt...hat...hét...ha nem veszi fel leteszem és csak ajánlani tudom neki hogy idetolja a seggét. Közben eszembe jut hogy talán rosszkor zavarom, vagy épp most verték félholtra. Nekem úgy tűnt egész jól tud magára vigyázni.
Épp letenni készültem mikor a búgó hang megszakad és valami zaj szűrődik át a kagylón. Mintha autót vezetne...biztosan siet ide, mielőtt ordítozni kezdenék vele. De honnan szerzett autót? Aztán egy hang szólal meg. "Igen, tessék?" - baromira nem ismerős. Biztos torzítanak ezek az ócska kütyük, de ez teljesen más hang.
Ha most beleszólok hogy "hát te meg ki a franc vagy?" valószínűleg a büdös életben nem tudom meg ki a frász intézte el a srácot.
- Drake vagyok. Hol a szarban vagy? Fél órája várok rád a parkolóban. Bejöttem a Kampóba telefonálni, hogy ide tolod a segged vagy mi lesz. - a hangom nem nélkülözi a dühös felhangot, de azzal hogy elárulom hol vagyok, talán elérem hogy idejöjjenek. Ha Brandont elintézték talán engem is el akarnak? Majd kiderül.
- Szóval várhatlak ide még ma, vagy én kerítselek elő? Hol vagy most?
A parkolót nem nehéz szemmel tartani. A tűzlétrákon feljutva legalább két-három épület tetején bújhatok el, nem beszélve a különböző autókról-kukákról-fákról-kapualjakról. És mindről egész szépen láthatom kik ezek. Sajnos nem az egész parkolót, de a semminél jobb. Ha előre tudom jobban megszervezhettem volna a találkozót, de talán így is jobb...persze a legegyszerűbb az lenne ha közölné hogy ki ő és mit akar, de ilyen ugye csak a mesékben van. Kevés az ennyire ostoba ember...vagy vértestvér.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeSzer. Dec. 10, 2008 7:18 pm

Drake Shan /Csorba Kampó/
2008 Február 13. Kedd Este Telő Hold


A telefon igen hosszan csörög már-már a végtelenségig aztán nagy sokára kapcsol a készülék és egy ismeretlen férfi hang veszi fel. A háttérzajokból ítélve egy haladó autóban tartózkodhat éppen.

"-Igen,tessék-szólok a kagylóba."
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeSzer. Dec. 10, 2008 6:59 pm

KM,Jason(Autóban)
2008 február 13. kedd

Felvenném a telefont ,de Jason belefog a válaszába.Udvariasan végig hallgatom,bár logikusnak is lehetne nevezni az okfejtését tudom milyen hangokat hallottam.
-De igen.-mondom s mutatom maradjon csendben.
-Igen,tessék-szólok a kagylóba.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeSzer. Dec. 10, 2008 12:08 pm

Ophelia S. /Menedék/
2008 Február 13. Kedd Este Telő Hold


Hazaérve hozzáfogsz a virtuális könyvtárazáshoz.

/Intelligencia+Számítógép Előkészítő Próba Célszám: 6 Dobás: 3, 8, 2, 4 Sikerek: 2 Intelligencia+Okkultizmus Kutatás(10 Siker szükséges) (+2 Kocka Előkészítő Próba) Célszám: 7 Dobás: 2, 6, 9, 3, 9, 8, 6, 2 Sikerek: 3 még szükséges 7 siker/

A éjszaka további részét a gép előtt töltöd és átvizsgálod a virtuális könyvtárat. De sajnos a teljességhez másnap is folytatnod kell még frissen a kutatást.

2008 Február 14. Szerda Este Telő Hold /Menedék/

Mihelyst felkelsz folytatod a kutatást amit tegnap megkezdtél.

/Intelligencia+Okkultizmus Kutatás(10 Siker szükséges) (+2 Kocka Előkészítő Próba) Célszám: 7 Dobás: 7, 6, 6, 7, 7, 2, 2, 9 Sikerek: 4 még szükséges 3 siker. Folytatás Dobás: 4, 3, 8, 4, 9, 3, 8 Sikerek: 3 Összegyűlt a 10 siker/

Körülbelül este 20.00 felé végzel a kutatással a bevásárlásról már ma is lekéstél a kutatás irányvonala három szálon futott. Farkasfattyak-Tzimiscék-Lasombrák. /Bővebb információkat a kutatásról a napokban megküldöm röviden több variációs lehetőségre is bukkantál valamint a Dalph vámpírokra/


A hozzászólást Kabata Norobu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 12, 2008 2:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeSzer. Dec. 10, 2008 12:06 pm

Snow Wolf /Elizíum/
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold


Greget nem nagyon izgatja a jelenléted, odaérve a pulthoz mielőtt bármit is szólhatnál elébed vág.

- No mi van Snow fiacskám már derogál a pultnál leadni a rendelést nem vagy te akkor személyiség, hogy kirohangáljak hozzád. Mielőtt bármit is mondanál fogd vissza magad különben kénytelen leszek meglátogatni téged a kötelek között és farkaseledelt gyártani belőled. Nos akkor mit is adhatok?

Közben észreveszed, hogy Victor a egyik csöndes boxban egy farmerdzsekis ismeretlen vértestvérrel beszélget.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeSzer. Dec. 10, 2008 12:04 pm

Bela Lugosi /Elízium/
2008 február 13. kedd


Victor széles farkasmosolyt ereszt meg a válaszod hallatán.

- Örülök, hogy értjük egymást Mr. Lugosi ritka manapság a ilyen ember, esetleg meghívhatom egy pohár frissítőre int a csaposnak aki már indul is felétek.
Hát érkeztek egy páran manapság a városba Detroitból Bill Cosby Venture nagykutya és Cynthia Moron, aztán itt van a Vadász Kuszei Anmar gyermeke Pierre Lavoissier ja és visszatért a peremvidékekről Drake Shan a Kívülálló is.


Közben megérkezik a meleg frissítőtök is.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeSzer. Dec. 10, 2008 12:02 pm

Cynthia Moron / Elízium /
2008 Február 13 Kedd Telő Hold


/Ezt a beszélgetést talonba rakjuk mert Pierre-ék éjfél előtt vannak te meg már hajnalhasadtához közeledsz.
„A kommunikátort veszem kézbe s Pierre számát hívom.
- Jóestét ! - a hangom még mindig rezignált - a mai nap is csak nem eseménytelenül telt, kivéve hogy valakik kíváncsiak lettek rám s egy darabig követtek, majd hogy a tökéletes sofőröm kiszúrta őket elhajtottak - bediktálom a típust és a rendszámot. - A hajlékomba térek, s este újra a klubban kezdek hátha most nem csak követnek majd. - jelentek nyugodtan a "Főnöknek". Majd meghallgatom a mondandóját.”/


Ms Lacroix egy fintor keretében néz rád.

- Természetesen a öné vajon kié másé lenne.

Limuzin

Egy kellemes női hang veszi fel a telefont.

- Sajnálom Ms. Moron de Adrian Salisburynek a héten be van táblázva a határidő naplója a legközelebbi időpont 18. Vasárnap kora este.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeSzer. Dec. 10, 2008 9:59 am

KM, Pierre /Kikötő/

- Számomra minden olyan mágia sötét, ami valakinek az elveszelytésére irányul, vagy károkozásra, még ha keresztény alapokon nyugszik is, vagy akár wodo, vagy wicca, vagy bármi. - S teljesen logikusnak tűnik nekem, hogy egy kereszténymágia félelmet keltsen egy vámpírban. De nincs túl sok tapasztalatom, tehát lehet, hogy tévedek. Ezek csak benyomások. De az eddigi olvasmányaim alapján azt látom, hogy a vámpírok legnagyobb félelme a kárhozat, ami keresztény ideológiai kifejezés, keleten nem ismerik. Mint ahogy ott véglegesség sincs, nincs öröklét, csak körforgás, majd újabb, s újabb életek.
Rápillantok a csörgő telefonra.
- Nem veszi fel? Az is elképzelhető, hogy a furgonból hívnak, és nem véletlenül találta meg azokat a holmikat.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeKedd Dec. 09, 2008 11:03 pm

KM / Város/
2008 Február 13. Kedd Este Telő Hold

Egy nyugodt, kellemes séta éjszaka. Felemelő dolog. Mindig szerettem az éjszakát, bár itt olyan fényárban úsznak az utcák, hogy akár nappal is lehetne… Utam során számos kirakatot fürkészek át. Végül is ráérek.
Aztán végre megérkezem, de a bolt zárva. Gondolhattam volna. Azért a kést megtalálom a kirakatban. Egész szép darab, így élőben még jobban tetszik. Pár perc múltán vetek még egy utolsó pillantást a fegyverre. Azt hiszem, holnap majd visszajövök.
Folytatom a sétálgatást, konkrét cél nélkül. Mit is tudok felmutatni eddig… Nem valami sokat, ez tény. De van nálam még egy fiola vér a farkasunktól. Eljátszok a gondolattal, hogy esetleg genetikai feltérképezésre lehetne küldeni. De ez, annak ellenére, hogy hasznos lehet, nem biztonságos megoldás. Én nem értek az ilyesfajta kielemzéshez, más kezébe pedig nem adnám a mintát. El is vetem az ötletet. Viszont egyből jön egy másik.
Most, hogy megint eszembe jutott, nem hagy nyugodni. Hogy lehet valami egyszerre alakváltó és vámpír? Enyhén szólva van ellentmondás a dologban. Jó, lehet, hogy nem éppen ezt kellene körbejárnom, de igazán érdekel. És talán segíthet is valamiben.
Hazafelé veszem az irányt, majd otthon ismét szétnézek a virtuális könyvtárban. Az érdekel, van-e bármilyen följegyzés hasonló lényről vagy próbálkozott-e valaki ilyesmivel. Mert ha igen, meglehet, hogy eredményes volt.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeKedd Dec. 09, 2008 7:56 pm

Pierre Lavoissier

A telefon még mindig csörög egy szóval sem mondtam, hogy elhallgatott idézném magam "A telefon kitartóan csörög egyenlőre"
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeKedd Dec. 09, 2008 7:12 pm

Km,Jason(Autóban)

-A tárca új s benne lévő papírok is,kivéve kézpénzt.Akárkié volt is eddig nem rég tarthatta magánál.-mondom Jasonnek.
-...
-Hmm azt hiszem téved ezzel a keresztényes dologgal.Ezt kétfelől is tudom indokolni.Egy ne feledje én már találkoztam az Atyával és az ő erejével,higyje el ez leginkább a szöges ellentéte volt annak.Kettő az előbb saját maga mondott sötét mágiát.Akkor vagy rosszul fogalmazott vagy nagyon rossz tapasztalata lehet a keresztényekkel.Vagy csak túl elhamarkodottan ad ki magából véleményeket.Hagyom,hogy feddő vé,dorgálóvá váljék a stílusom.Kicsit mintha Jason kezdene nem elég komolyan venni.Egy darabig nézem,hogy vezet,keresi a furgon nyomát sikertelenül.
-Mr.Chen ha gondolja szívesen vissza veszem a volánt mert a vezetésre és a keresésre gondolom nehezebb egyszere koncentrálnia. Szívesen leveszem a egyik terhet a válláról.-
Ismét a szokásos hangsúllyal beszélek,nem neheztelek Jasonre,pillananyi érzés volt csak.
Akármi is folyik városban eddig úgy tünik a peremkerületekben főleg a kikötő környékén történnek események.Már kétszer jöttem erre mindkétszer találkoztam valamilyen eseménnyel .Nem tudom edönteni szerencsés csillagzat alatt tartozkodom e éppen.Ha a telefon újra megcsörrenne akkor felveszem mostmár legalább azt tudom kinek kéne kiadnom magam ha beleszólok.
Vissza az elejére Go down
Bela Lugosi
Brujah
Brujah
Bela Lugosi


Hozzászólások száma : 20
Age : 47
Státusz : Brujah Ifjú
Registration date : 2008. Nov. 01.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeKedd Dec. 09, 2008 10:39 am

KM /Elízium/

2008 február 13. kedd

- Igen, teljesen érthetően fogalmazott, bár nem teljesen értem miért kellett erre külön figyelmeztetnie. Nem jószántamból utaztam ide, szülővárosom Hercege tett egy vissautasíthatatlan ajánlatot. Mivel otthon is vannak lezáratlan ügyeim, leginkább annak örülnék, ha az itteniekre a lehető leghamarabb pontot tehetnék. Az sem teljesen világos, hogy LeBlanc herceg utasításainak teljesítése közben miként állhatnék az Ön útjába, de azért majd igyekszem. Értem amit mondani szeretne, eddig még nem volt időm semmi ostobaságot elkövetni, a későbbieket pedig le se kövessem. A céljaink megegyeznek, mint említettem én is szeretném minél kevesebb ideig rontani itt a levegőt. Viszont abból amit mondott tényleg úgy tűnik, hogy nagyon nagy itt a nyüzsgés. Megkérdezhetném, hogy ki a másik három nemrég érkezett kívülálló?
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeKedd Dec. 09, 2008 1:44 am

KM / Elízium /
2008 Február 13 Kedd Telő Hold

- Ms Lacroix .. részemről a szerencse s várom a kapcsolatfelvételt - jegyzem meg kis irónikus mosollyal, hisz ez már túlmegy most minden udvari etiketten, ahogy egymással társalogtunk. Majd a mappa és az adathordozó felé nyúlok de nem érintem meg.
- Az enyém ? - kérdezem célratörően. Ha bólint akkor elveszem. Majd udvariasan meghajolva elköszönök.
- További kellemes éjszakát hölgyem ! - s távozom. A limuzin számát hívom s adok pár percet a sofőrömnek hogy a ház elé álljon. Majd kisietek és beülök.
- Vigyen haza kérem . - mondom kissé feszülten. Méghogy meglepetésekben lesz részem ...kedves..gondolom kis fintorral. Azért mégis a zárógombhoz nyúlok, s az ajtókban kattan a biztonsági zár.
A kommunikátort veszem kézbe s Pierre számát hívom.
- Jóestét ! - a hangom még mindig rezignált - a mai nap is csak nem eseménytelenül telt, kivéve hogy valakik kíváncsiak lettek rám s egy darabig követtek, majd hogy a tökéletes sofőröm kiszúrta őket elhajtottak - bediktálom a típust és a rendszámot. - A hajlékomba térek, s este újra a klubban kezdek hátha most nem csak követnek majd. - jelentek nyugodtan a "Főnöknek". Majd meghallgatom a mondandóját.
Mielőtt elraknám a telefont még megpróbálom felhívni a kapott számot. Ha felveszik bemutatkozom.
- Jó estét kívánok ! Cynthia Moron vagyok Adrian Salisburytől remélek egy holnap hajnali időpontot egy rövid látogatás céljából - mondom a lehető legudvariasabban.
Vissza az elejére Go down
Snow Wolf
Brujah
Brujah
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 8
Age : 33
Státusz : Brujah Ifjú
Registration date : 2008. Nov. 23.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2008 11:54 pm

KM /New York/
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold

"Na remek már megint ugráltatt, kíváncsi vagyok mit talált már megint ki. A múltkor is egy hetem ment el csak azzal hogy megtaláljam azt a nyomoroncot akiről azt hitte hogy meglopta. Pedig nem is ő volt, még szerencse hogy helyette sokkal érdekesebb dolgokat árult el. Na mindegy jobb lesz nem megváratni őket. " - morfondírozom magamban miközben a klubb hátulja felé tartok. Mikor benyitok az irodába kissé meglep hogy az egyész "család" itt van. Minő ritka pillanatok.
- Áh, Helló mindenkinek. Mi kéne Alex ? - kezdeném a szokásos dumát, de durván félbeszakít, jellemző módon.
- Kár pedig szívesen bunyóztam volna. - szólok azért távozóban.

/Autóban, úton az Elízium felé/

A táskával együtt kisétálok és fogok egy taxit. Még szerencse hogy a New York-i taxisok nem kérdeznek sokat. Útközben megnézem a táskát, nem mintha kiakarnám nyitni. Ha a fejesek is, nevezetesen ez a Victor, benne vannak akkor jobb lezs ha nem kezdek magánakciókba. Attól még lehet hogy később valahogy keresztbe tehetek a jó öreg Alexnak. Bizonyára valami iratok vannak benne, de majd kiderül még.

/Elízium/

A klubban leülök a bárpulthoz, és várok. Egyszer csak ide jön az a vén mamalasz pultos. Ha meg nem akkor ide rángatom.
- Helló -mondom mikor végre hozzám is elnéz - Volna egy kis ügyem a Mr Victor Eacz - zal. Merre találom ? - kérdem miközben egy gunyoros mosollyal a tudtára adom hogy szeretném a választ mi hamarabb.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2008 8:56 pm

KM, Pierre / Kikötő/

Bár Pierre nem modnja, hogy mi az a telefon, de amikor egy tárcát kezd el feltúrni, akkor már sejtem, hgoy találta. Egy bocsánatkérő mosollya kiveszem a kezéből, s megnézem, mi van a híváskijelzőn. Legalább azt tudjuk már, ki érdeklődik. Majd ha jobban ráérek, akkor átnézem, hogy kinek is telefonált a tulajdonos utoljára, és mikor, s kitől fogadott hívásokat. Ha van megfelelő összeköttetése a telefonnak (bluetooth), akkor áttöltöm az adatokat a lap-top-omra. Persze nem most. Most vezetnem kell.
- Nem, nem tudom megkülönböztetni. De ez amolyan keresztény dolgonak tűnik. Nem lepődnék meg, ha éppen annak lettünk volan tanúja, hogy hogyan vadászik vámpírra az atya csapata.
Felelem, s közben indulok. Most nem kímélem az autót, hisz a másik kocsinak tetemes előnye van. Remélehtőleg így éjszaka a kikötő környékén annyira nem nagy a forgalom, és esetleg siekrül kiszúrnom azt az autót. Megpróbálom az eddigi ismereteim alapján eldönteni, hogy az az út, amin a kocsi távozott, mely városrészbe visz, s ha esetleg netán az általam meglátogatott templom felé, akkor sandán elmosolyodom. Különben csak vezetek, és meresztem a szeme, meg az érzékeimet. Azokat a ronda varászokat lehet megérezném, ha nagyon figyelnék rá?
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2008 7:36 pm

Cynthia Moron /Elízium/
2008 Február 13 Kedd Telő Hold


- Ahogy gondolja Ms. Moron érhetik még meglepetések a éjszakák folyamán. Ha esetleg szükségem vagy szükségünk lenne a szolgálataira a megfelelő csatornákon keresztül fel fogjuk önnel venni a kapcsolatot. Örülök, hogy tiszteletét tette nálunk.


Úgy tűnik részéről lezártnak tekinti a társalgást.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2008 7:30 pm

Pierre Lavoissier / Jason Brown-Chen /Autóban/
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold

Jason

/Jelenleg csak akkor tudod megkülönböztetni a természetfeletti hatásokat ha látod a előidézőjüket. Pl, látsz egy vértestvért aki misztikus képességet használ akkor nagy valószínűséggel a személyéhez tudod kötni a természetfeletti hatást de igaz ez egy varázslóra vagy bármely természetfeletti lényre./

Jason / Pierre

A telefon kitartóan csörög egyenlőre a tárcát áttúrva a első szembeötlő dolgok a következők minden a telefon tárca és a benne lévő kártyák vadonatújjak egyedül a benne található tetemes készpénz ami használt és kis címletű (5000 dollár) bankjegyekben van belegyömöszőlve. Frissen ropogós tárca és mobil friss személyi, jogosítvány, fegyvertartási engedély Gregor Azarias névre kiállítva.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2008 6:42 pm

KM,Jason(Autóban)
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold

Mikor beülök a kocsiba Jason meglepően pontos információkat tár elém a mikrobuszról,rendszám,típus ,szín sőt az utasok száma és miléte se maradt rejtve előle.Hmmm ez ha tényleg igaz jó hír,úgy látszik kezdi kitapasztalni a lehetőségeit.
-Próbáljunk meg azért utánuk menni.Sajnos nem tudok felvílágosítást adni arról ami itt történt,ez ha vámpírképesség volt akkor előttem még ismeretlen,de ha nem az akkor sejtelmem sincs mi lehetett.A hatása meglehetősen elemi érzéseket keltett bennem,nem egyszerűen féltem vagy ilyesmi, hanem hallottam hangokat,kétségbe esetteket és hívogatóakat egyben,s talán még más érzékeimre is hatott.Ráadásul gátolta a képességeim teljes erejű kibontakozását.
-Mr.Chen ön esetleg megtudja külömböztetni a vámpírképességeket a tradíciók vagy más természetfeletti lények képességeitől?
Valahol itt tarthatok mondandandómban mikor a talált telefon megcsörren a kezemben.Kissé bizonytalanul nézek Jasonra majd vissza telefonra- most felvegyem?Szól a néma kérdés.Részemről egyelőre hagyom csörögni gyorsan áttúrom a tárcát kié is lehetett az elmult pár percig.Közben abból amit elmondtam Jasonnek beugrik valami.Sanda gyanúm támad arról mi is történhetett itt.De mielőtt elmondanám majd belenézek a laptopba.
Közban remélem sikerül valamilyen azonosítót személyit,jogsit találni a tárcában.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: