Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.

Go down 
+5
Pierre Lavoissier
Drake Shan
Jason Brown-Chen
Cynthia Moron
Kabata Norobu
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Nov. 27, 2008 4:16 pm

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier /Kocsikázás/
2008 Február 13. Este Kedd Telő Hold


Pierre lerendezed a telefont Seannal Ophelia ügyében ki jelzi neked, hogy várni fogja a hölgyet a épületben és természetesen körbevezeti.

Ezek után felszeded Jasont majd megindultok a város külterületei felé éppen a Kikötőnegyed határán vágtok át amikor egy csöndesebb mondhatni kihalt részen igencsak furcsa jelenetre figyeltek fel. Két alak egy harmadik személyt húz a földön egy mikrobusz felé és mintha a vontatott személy mellkasából kiállna valami a alakok talpig feketében vannak sí maszkkal a fejükön és igencsak meglepődnek amikor a fényszórótok fénykévéjének egy része rájuk vetül.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Nov. 27, 2008 4:15 pm

Cynthia Moron KM /Bérpalota/
2008 Február 13. Este Kedd Telő Hold


A szobaszolgálatoddal megérkezik a csomag ám a vásárolt dolgokon kívül egy mély bordó lakkozott mahagóni ékszeres doboz is pihen benne a doboz belsejét is a sötét vörös bársony uralja amin egy komplett ékszerkészlet hever fülbevalók, gyűrűk, nyakék, hajtű, karkötő valamint ruhabross első ránézésre gyémántberakásos a összes de ebben nem vagy biztos a hordozófelület pedig vagy fehérarany vagy platina a ötvösmunka párját ritkító.

A garázsban látod, hogy újdonsült sofőröd egy sportos szőke nő germán rassz jegyekkel. A nő szótlanul tökéletes eleganciával nyitja neked a ajtót a egyenruháján kívül egy egyszerű karikagyűrűt visel ékszerként a bal keze nagyújján.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Nov. 27, 2008 4:13 pm

Ophelia S. /Műveleti Központ/
2008 Február 13. Este Kedd Telő Hold


A telefonhívást követően megkapod a kívánt címet - Momingside Drive 1759. - ,odaérve meglepődve tapasztalod, hogy ez egy frissen felújított irodaépület a központi aulában egy jólöltözött ám katonás férfi siet eléd érzelmeknek nyomát sem mutatja.

- Jó estét kívánok Ms. Ophelia kérem szólítson csak Seannak ha bármi problémája vagy problémájuk lenne engem kell megkeresniük. Kérem kövessen elvezetem a önöknek kiutalt területre.

A lifttel lefelé haladva a garázs szint felé döbbensz rá, hogy ez egy biztonságtechnikai cég székhelye. A területetek a mélygarázs ¼-dét foglalja el mind a -1 és -2 szinten.
/Kezdetleges alaprajzot lásd itt https://darkage.hungarianforum.net/new-york-f42/muveleti-kozpont-t164.htm#4146 /
Egyenlőre nagy a sürgés forgás munkások dolgoznak a mobil falakon és a épületgépészeti szerelvényeken jelenleg két helység áll 100% készen a számítógépterem aminek láttán Henric valószínűleg transzba esne és egy kényelmesen berendezett csöndes tárgyaló amelyben kisseb számban egy minikonferencia is lebonyolítható.
Egy kicsit kábán álldogálsz a bejárás után amikor még hallod magad mellet Sean hangját.


- Esetleg segíthetek még valamiben, mert ha nem akkor visszavonulnék a irodámba a további dolgaimat intézni Ms. Ophelia.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Nov. 27, 2008 11:10 am

KM /Myrad Tech, albérlet/

Sokáig kutakodom különösebb eredmény nélkül. Sok mindenkinek lehetett érdekében eltüntetni a felvételeket azokról a bizonyos nevezetes alkalmakról, ezzel nem jutottam előbbre. Logikus, hogy csak azokat tüntetik el teljesen, aminél nyilvánvaló lenne a hamisítás. AZ egész lehet egyszerű "üzleti vállalkozás" hogy a felvételek csak bizonyos pénzösszeg ellenében megkaphatók. De amennyiben az illető az életével játszik, lehet elég magas lenne az a pénzösszeg, s amíg meg nem találjuk, addig ezen nincs értelme filozofálni, ha meg megtaláljuk, akkor ezzel a háttérrel könnyen lehet, hogy nem kell fizetni.
Belefáradok a "semmittevésbe", mert azt nem tudom mondani, hogy az eredményes tevékenységbe. Hazamegyek aludni.

Este Pierre telefonja még alvás közben ér, reflexszerűen csapok le a hangra, s csak utána jövök rá, hogy telefon.
- Mmmm ... igen? - a szeme még nem nyílt ki. - Kocsikázni? Jah... felőlem ... Mikor és hol találkozzunk?
Még nem vagyok túl konstruktív. Pierre már ébren van, gondolkodjon ő.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Nov. 27, 2008 12:46 am

KM,Ophelia (Myriad Tech)
2008 Február 13 hajnal Telő Hold

Épp leteszem a kommunikátort amikor ismét megszólal.A kijelző Ophelia nevét jelzi.Felveszem.
-...
-Jó estét önnek is Ms.Saville.Semmi fontosról nem maradt le szerencsére. Mi is jóformán körülnéztünk csak minimális munka folyt.Gondolom a címet ismeri,ha kocsival megy az épület mélygarázsát használhatja.Ha nem várja senki a recepciónál hívatkozzon Mr.Norobura vagy rám.Nézzen körül bátran,bár elég nagy még a nyüzsgés,szemeljen ki egy szimpatikus helyiséget és ha valami kívánsága van szóljon a fönöknek.
-...
-Köszönöm Ms.Saville ha tudok még én is benézek később.
Bontom a vonalat majd eszembe jut,hogy Sean nem adott meg elérhetőséget.Hívom Nobujosit és elkérem tőle,majd oda csörgök és szólok ,hogy Ophelia várható esetleg felkísérhetnék őt is.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2008 11:53 pm

KM /Bérpalota/
2008 Február 13 hajnal Telő Hold

Hogy a kocsit megkapom örömmel tölt el. Az este jól indul majd. A sofőr csere elgondolkodtat. Most az arkón is úton lesz valamerre s övé volt az első igény Dennisre s lecsúsztam róla...mosolyodom el.
Vagy talán Lawrence néma lesz, és akkor nem tud kell velem beszélgetnie, nem árulhat el számára tán érdektelen mondatokkal titkokat....majd meglátjuk.

A ruha mindenesetre lenyűgöző lesz, már előre érzem...a számlát máris átküldöm a Mizuno által megadott címre, a számlaszámommal együtt. Nem félek kiadni, hiszen nem egy delikvens rajtavesztett már azon is, miszerint felmerült benne, hogy meg kellene csapolni Izmael ...egyik...számláját.... Eszembe jut egy két eset s ezen elmosolyodom. Norobutol nem féltem, hiszen jól néznénk ki ha megtenné és a szálak, ha mégoly vékonyak is de hozzá vezetnének. A beosztottjai meg gondolom az életükkel játszanak, és ezzel nagyjából tisztában is lehetnek.
Norobu barátságos, és tökéletesen nyugodt külseje alatt, nagy erők rejlenek. Vagyis nem jó vele kikezdeni...van rosszabb dolog a halálnál...sóhajtok fel.
....
....
/Bérpalota/
2008 Február 13 este Telő Hold

Elgémberedve ébredek, s egy jó húszperces átmozgatás, és egyre gyorsuló mozdulatsor kell ahhoz, hogy formában érezzem magam.
Lezuhanyozom, fogatmosok s beszárítom a hajam. Majd felfésülöm a tincseket szoros kontyba. Több hajtűvel erősítem meg. Smink..nem túl erős semmi vamp stílus csak elegáns de érzékelhető.
Készülődés közben felhajtom a laptop képrnyőjét és újra lejátszom a Pierre által emlegetett videó felvételt. A képeket nem nagyon nézem inkább csak a nevekre koncentrálok. Meg arra a tényre hogy szerintük Gino és társai nem nagyon fordulnak meg a kocsmákban az "alja nép" közt. Vagyis valahol kel forgolódniuk... Elhúzom az ajkam az eshetőségre hogy akár belém is futhatnak... csak ne legyen náluk karó.
A fülembe a köves fülbevaló. A nyakamba a lánc.
A telefonhoz lépve leszólok a recepcióra, hogyha érkezett csomagom legyenek szívesek felhozni....
Addig összerakom a retikülöm. Női apróságok kerülnek bele kis üveg parfüm, rúzs, zsebkendő..Izmaelé...kis mosolyt fojtok el. A kommunikátor...
Ránézve eszembejut a betervezett hívás...de még korai lenne tán. Majd az autóból felhívom Ms Lacroix -t határozom el.
Kirakom az ágyra a bundát a kalapkát a kesztyűt s elé a földre a cipőt. Már csak az álomruha hiányzik...
Mig várakozom a videót nézem előtte állva. Ha kopognak elveszem a hangját és köntöst veszek fel....
Vissza az elejére Go down
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2008 11:29 pm

KM /Otthon/
2008 Február 12 Hétfő

Lassan sétálok hazafelé és az éjszaka eseményein töprengek. Ennyi dolog régen nem történt velem, pláne ilyen rövid idő alatt. Vajon mi fog ezek után következni? Azt hiszem, jobb nem belegondolni.
Hát, végre itthon, lépek be a lakásba. Biztonságérzetem a látottak után is visszatér a jól ismert közegben. Lepakolok és a fekete táskáért nyúlok. Ahogy előszedem belőle a laptopot, észreveszem, hogy kerestek. Pierre. Üzenet persze nincs. Az órára nézek, de már korán van. Bármit is akart, majd csak holnap hívom vissza.
Bekapcsolom a gépet és mivel még van egy kis időm, a füzetem segítségével, begépelek mindent az estémről. Így majd elég lesz az érdekesebb dolgokat elmesélnem.
Kipillantok az ablakon. Még nem látni, de mindjárt kel a nap. Érzem. Ideje nyugovóra térni.

13 Kedd Telő Hold
Napnyugta után első dolgom a fürdés. Majd veszem a laptopot és megnézem, van-e valami adat a két lehetséges csapattagról.
A keresés után elgondolkodva nézek körbe. Mit is kellene… Ekkor a kommunikátorra téved a pillantásom. Ó, tényleg, tegnap kerestek. Amíg a kütyü felé nyúlok, eszembe is jut, mit csináljak. Legalábbis az est egy részében.
- Jó estét Mr. Lavoissier, Ophelia vagyok. Tegnap keresett, és sejtem miért. Sajnálom, nem vittem magammal ezt a vacakot. Nem tudom, mit beszéltek meg, de én most elmegyek a kiosztott irodánkhoz, bázisunkhoz vagy nevezze, aminek akarja. Valószínűleg ott is leszek egy darabig – vontam vállat, aztán kapcsoltam, hogy ő ezt nem látja. Ezért hozzátettem. - Gondoltam szólok. Akkor további szép estét.
Ezzel bontom a vonalat és az egyik szekrényhez megyek. Szóval belakni, mi? Előhalászok egy sporttáskát és belerámolok néhány ruhát és egy pár cipőt. Ki tudja, talán szükségem lesz rájuk egyszer…
Vajon van ott minden vagy kapunk egy íróasztalt székkel és ennyi? Valahogy ezt kétlem, de azért teszek még pár tollat és egy plusz füzetet a tegnapi táskába. Hmm, azt hiszem, vennem kellene még egy kést is. Valami nagyobbat, az lehetne a tartalék az irodában.
Miután mindezzel végeztem, bepakolom még a két kést is és elindulok. Körbesétálgatnék abban az épületben. Feltérképezném. Ki említett paranoiát?
És remélem lesz ott valami nagyobb üres helyiség vagy terem, vagy bármi. Nem ártana a gyakorlás.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2008 11:06 pm

Jason Brown-Chen /Park, Myriad Tech./
2008 Február 13. Kedd Telő Hold


A Myriad Tech archívumában nem találsz szinte semmit a titulusokról viszont némelyik eléggé egyértelmű és feudális foglakozást vagy címet takar.
Ezek után megkezded a Videó Archívum adatainak rendezését a első szembeötlő problémát az okozza, hogy csak a hiányzó adatokat vizsgálhatod a esetleges meghamísítottakat nem vonhatod be a szűrésbe mert nem tudod hamísított mivoltukat.

A meglévő eltűnt adatok összevetésével teljesen város szerte szétszórt helyszínekre lelsz természetesen vannak a kényes helyekről eltűnt felvételek mint például a Gyémánt étterem kiégése valamint a kikötőnegyed határán lévő bandaháború felvételei természetesen eltűntek valamint a Brodwayon kiütött tűzről készült felvételek is hiányoznak sok másikkal együtt.

A adattolvaj „program” olyan kevés nyomot hagy maga mögött amit jelenlegi tudásoddal képtelen vagy követni, de a gyanúd az, hogy nem csak a Videó Archívumból tüntet el adatokat.

2008 Február 13 Kedd Telő Hold 19-20 óra között fog érkezni Pierre telefonja.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2008 11:05 pm

Cynthia Moron /Bérpalota/
2008 Február 13. Kedd Telő Hold


Telefon hajnal felé

- Jó éjszakát Ms. Moron. Noriko Mizuno vagyok A limuzint a rendelkezésére tudjuk bocsájtani, viszont sajnos Dennis Taylor személyét kénytelen lesz nélkülözni és beérni Lawrance Snelly-vel mint sofőrrel. A notebookja belső levelezőprogramjának a postafiókjába pedig megküldtem a címet ahová megküldheti a elektronikus vagy elektronizált számlákat térítés céljából, valamint kérem mellékeljen mellé egy bankszámlaszámot amelyre átutalhatjuk a térítésre szoruló összegeket.
Természetesen a sofőrrel holnap a rendelkezésére áll a kocsi.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2008 10:10 pm

KM,Cynthia,Jason(Müveleti Központ)
2008 Február 12 Hétfő

Cynthia dühkitörése csepett se lep meg valahol mélyen épp ezt szándékoztam elérni.Míg velem kiabál rezdületlen arccal figyelem csak a szememben fedezhető fel valami vidám szikra.Talán most,hogy kiadta a dühét és keserűségét valakire a holnapi napja már nem önsajnálattal és magába fordulással fog telni ,hanem magvas gondolatok is megfordulnak a fejében.Miután távozik még közlöm Jasonnal,hogy végignézem a munkálatokat majd a székházba megyek.Sajnos a mai nap se vitt közelebb semmihez.Tehetlenségemben a falba tudnám verni a fejem ,vagy inkább másét,de uralkodom magamon.Cynthia ha minden igaz elhíresztelte ittlétét.Nem tudom ki lehet a mentora akire hivatkozott,de ha a híre rossz helyre kerül rá vadászni fognak hamarosan.Az elkövetkező időkben pedig az estélyek világában fog kémkedni.Én pedig úgy érzem véget vetek az itthon ülésnek és neki indulok a gyanúsabb környékeknek.De csak holnap a nap már megkezdte emelkedését a horizont felé elteszem magam holnapra.

2008 Február 13 Kedd Telő Hold

Miután magamhoz térek elsőnek lemegyek az edzőterembe és alaposan leizzasztom magam és lehetőség szerint valaki mást is.Utána zuhany majd öltözés.Farmert,bakancsot,bőrkabátot veszek ami alatt csak egy fekete pólót viselek.A kommunikátoron megcsörgetem Jasont.
-Üdv Mr.Chen ma úgy gondoltam kimegyek a város külterületeire, kérdezném van e kedve kocsikázni egyet?
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2008 4:11 pm

KM /Park, Myrad Tech./

Elgondolkodva nézem az üzenetet. Tíz nap. Ha nem járunk sikerrel, lehet addigra nem is leszek életben.
Úgy sem tudnék most aludni, összeszedem magam, s bemegyek a Myrad Tech-hez. Először is utánolvasok annak a rengeteg titulusnak, melyik mit is jelent. Aztán megpróbálok valami fogódzót találni azokban a dolgokban, amiket én találtam, azaz az információforrás nem függ mástól. Igazából az egyetlen nyom az, hogy mti NEM találtam. Az archivumból kikeresem a Jáde Skorpió jelével helyettesített adatokat, pontosabbna, hogy minek kellene ott lenni, mely kamerák adatait törülték, s mely időpotnokban, majd ezeket a helyeket és időpontokat igyekszem csoportosítani, és összevetni újsághírekkel, s belső értesülésekkel. Vanáe átfedés a számunkra esetleg fontos események, és a törtélesek között? Esetleg sűrűsödnek-e a törlések egy helyszín vagy időpont köré?
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2008 3:42 pm

KM /Bérpalota/
2008 Február 12 Hétfő - 13 Kedd Telő Hold

Elgondolkodom kissé, hogy vajh mennyire lehet beavatva egy titkárnő Norobu létébe. Aztán úgy döntök hogy ennél közelebb senki sem kerülhet hozzá, s a hölgy valószínűleg ghoul... ha nem...tévedtem.
- Üdvözlöm Ms Mizuno ... igen köszönöm ha megtenné. Egy kérésem és egy kérdésem lenne. - mondom udvariasan.
- Szeretném igénybe venni a cég egyik sofőrjét .. névszerint Dennis Taylort valamint a tegnap éjjel általa vezetett fehér limuzint - pici gondolkodás után magam elé idézem az autó rendszámát és bediktálom azt is - az időtartamot nem tudom előre. Valamint szeretném tudni kinek küldhetem meg a felmerülő költségeim számláit ? - kérdezem egyszerűen - Ha megtenné hogy erre a telefonszámra ma estig megküldi a válaszokat hálás lennék..... Ha megkaphatom az autót akkor lehetne hogy este nyolcra értem jöjjön ?...Köszönöm szépen Ms Mizuno...Kellemes napot ! - mikor elköszön bontom a vonalat.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2008 3:16 pm

Cynthia Moron /Bérpalota/
2008 Február 12.Hétfő Telő Hold valamint 13.Kedd Hajnal


/Akkor a válasz fordított sorrendben mert így könnyebb/

Telefon után

Belevágsz a online ruhavásárlásba tetemes időt töltesz el a virtuális kosár megtöltésével. A fizetés során semmilyen akadályba nem ütközöl a számlát a ruhával kapod kézhez egyenlőre kénytelen vagy beérni egy elektronikus változattal.

Telefon

Pár csörrenés után egy kellemes női hang veszi fel.

- Halló jó estét kívánok ön Norobu szan titkárságát hívta Noriko Mizuno vagyok miben segíthetek önnek ?


Megvárja a válaszod (ami valószínűleg az, hogy Norobuval szeretnél beszélni)

- Sajnálom Ms. Moron Norobu szan terepbejáráson van a Ipari negyedben a leendő építkezési területen csak hajnal felé tér vissza esetleg átadhatok valami üzenetet ?


A hozzászólást Kabata Norobu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 26, 2008 8:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2008 3:14 pm

Jason Brown-Chen /Park Albérlet/
2008 Február 13 Kedd Telő Hold (15. Félhold, 23. Telihold)


A parkban sétálgatva miután leraktad a felesleges dolgokat a nálad maradt kommunikátorra üzenet érkezik úgy tűnik ettől nem szabadultál meg a újdonsült lakásodban. A üzenet nagyon rövid és tömör – A mentora Nao-haru Nisighori Kenjö a Napkeleti sárkány a Telihold éjszkáján érkezik meg. – hirtelen még csípősebbé válik a hajnali levegő egy japán és kardmester is egyben legalábbis a titulusa alapján.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2008 12:02 pm

Cynthia Moron / Pierre Lavoissier / Jason Brown-Chen /Általános/

Akkor a dolgok tisztázása végett a eddigiek összefoglalása.

- A de Luca család klubja nem Elizium
- A város három Eliziuma közül a egyik a Brodwayon található a Hyperion színházhoz csatlakozva
- A Myriad Tech. székháza College Point Shore Front Park szélén áll.
- A új helyetek Momingside Drive 1759.A park közelében lévő saroképület irodaház.


Továbbiak Jason eddigi eredményei a tisztánlátás végett.

- Jason a New York City Police (N.Y.C.P.) számítógépes rendszerének a TÉRFIGYELŐ ARCHÍVUMÁBA tört be és nem közvetlenül a Térfigyelő rendszerébe ez volt a problémátok mert így már csak a meghamísított archivált felvételekhez fértetek hozzá. Ezeknek a problémáknak köszönhetően akartatok közvetlenül rákapcsolódni a Térfigyelő rendszerre de ez nem történt meg sőt a valós idejű Térfigyelő rendszer irányítórészébe sem törtetek be a N.Y.C.P.-nél
- Valós idejű kameraképekkel csak a Momingside Drive 1759.-ről és a öt övező egy tömbről rendelkeztek.
- Ezenkívül a egyetlen biztos valósidejű helymeghatározótok a KOMMUNIKÁTORAITOK (KK) GPS jele amit természetesen letilthattok, de bekapcsolt állapotban a KK-tokat a mobilszolgáltató bázistornyainak feltörésével be lehet háromszöglelni sőt egy nagyon rafinált dörzsölt távközlési mérnök még kikapcsolt helyzetben is képes a behatárolásra bizonyos tűréshatárral mondjuk egy tömb területére szorítva a lehetséges helyzeteteket.


Játéktechnikai adatok:

- Jason első Hackelése a N.Y.C.P.-nél (Behatolás a archívum EGY részébe):
Előkészítő proba (Rákészülés) Intelligencia+Számítógép: A próba során elért sikerek felhasználhatoak a behatolás próbánál.
Hackelés (Behatolás) Intelligencia+Hackelés
Módosítók:
Csúcsteljesítményű vagy nagy hálózatok Célszám: 8 Alapidő: 4 óra
Trináris vagy Quantom számítógép (Myriad központi szg.) Célszám: -1 Alapidő: -2 óra
Számítástechnikai Érzék Célszám: -2

Végső állapot:
Célszám: 5 Alapidő: 2 óra
Jason sikeresen behatolt 4 sikerrel a rendszerbe anno ezért elhelyezett KISKAPUT a Videó Archívumban ennek hatására a elkövetkezendőkben ide a belépése a következő.

Hackelés (Behatolás) Intelligencia+Hackelés
Módosítók:
Számítástechnikai Érzék Célszám: -2
Kiskapu Célszám: -2
Csúcsteljesítményű vagy nagy hálózatok (Videó Archívumba) Célszám: 4 Alapidő: 4 óra

További információk a játéktechnikáról: Mágus A Kiteljesedés 238 oldal.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2008 11:45 am

KM /Park/

Most hogy így kiszórakoztam magam, ideje fontosabb dolgokkal foglalkoznom. Egy vértestvérnek is kijár a szórakozás, de mivel nem szeretnék végső halált halni, jobb lesz utána járni a dolgoknak.
Brandonnal mikor is találkozom? Nincs órám, de szerintem még legalább egy órám van. Az Elíziumba vajon már eljutottak a hírek Craven haláláról? Tudhatnak olyat amit én nem? Minden bizonnyal, de most per pillanat jobban leköt ez a Revano gyerek...őt viszont - a hozzá tartozó emberekkel együtt - nem az Elíziumban fogom megtalálni...
Látogassunk el a Kampóba. Ha Brandon előbb érkezik, csak külön örülök, ha nem, bőven lesz időm körbenézni. Talán lesz ott valami érdekes, vagy hallok valamit ami felkelti az érdeklődésem. Akárhogy is, azzal, hogy Craven után indultam, gyakorlatilag nem jutottam sehová. Volt egy gyanúm, hogy ő irányít, de ez már soha sem fog kiderülni. Bár erősödik a gyanúm, hogy őt kihúzhatjuk a gyanusítottak listájáról.
Most pedig foglalkozzunk az élőkkel. A halott élőkkel. A francba is, mi erre a jó szó? Élőkként viselkedő holtak. Revano nyomát kéne megtalálni.

/Csorba Kampó/

Egy viszonylag hosszú séta és itt is vagyok. Lássuk a medvét. Jó - vagy egyesek szerint rossz - szokásomhoz híven igyekszem feltűnés nélkül, észrevétlenül belépni. Ez itt soha nem sikerülhet tökéletesen, mindenesetre ha csak néhány szempár szegeződik rám, már boldog estém lesz.
Itt vajon vámpíroknak való "frissítőt" is adnak? Sok itt az ember, úgyhogy azt hiszem elég nagy feltűnést keltek így...Egyelőre hagyjuk az italkérést, keressünk egy üres helyet, ahonnan talán elcsíphetek néhány szófoszlányt a szomszédos asztaloktól. Nézzünk körbe. Ismerős arc, vagy érdekes asztaltársaság után kutatok, bár nincsenek illúzióim erre valószínűleg nem lesz túl sok esélyem. Vannak-e amatőr kezdők, akik egymáshoz közel hajolva súgdolóznak, abban reménykedve hogy senki nem hallja meg. Így lesznek az ügyetlenekből gyanús ügyetlenek. Kéne egy informátor, olyan viszont nem terem minden bokorban. Egyelőre várok.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2008 11:02 am

/Műveleti központ/
2008 Február 12 Telő Hold


Cynthia hisztijével nem tudok mit kezdeni, nem értem, mért fáj neki, hogy Pierre ugyanazt elmondta, amit én. Most arra játszik, hogy engem meg Pierre-t összeugrasszon? Ha ezt eléri, azt nagyon rövid ideig fogja élvezni, mert kinyírnak mindhármunkat.
Elegem van mára, sőt talán napokra minden vámpírból.
Teljesítem a technikai kéréseket, elmagyarázom, mit hogyan érhet el, vagy tehet meg, tájékoztatom az új kamu adatbázisról, és telefonszámról. Tehát tőlem megkap minden háttértámogatást. A viselkedéséhez nem óhajtok a továbbiakban megjegyzést fűzni. Pierréhez sem. Nem óvóbácsinak szerződtettek durci vámpírok kibékítésére.
Ha mindenki elnyugodott, vagy távozott, akkor én is megyek.

/Hajnalban az albérletben/
Hazaérve annyira nyűgös vagyok az éjszaka eredménytelenségétől, hogy nem bírok elaludni azonnal. Felöltözöm valami meleg, egyszerűbb cuccba, s lemegyek a parkba sétálni. Jól esik a napfény, bármi lagymatag is, s a csend. Csak akkor térek nyugovóra, ha minden indulat kiszellőzik a fejemből.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2008 12:36 am

Jason Pierre KM /Műveleti Központ/
2008 Február 12 Telő Hold

/2.

A telefont letéve a beszélgetés után, azért még beállítom aznap estére egy 21.00 órás üzenettel. "UM - t felhívni !!!" utalok magamnak Ms Lacroix -ra. Majd levetkőzöm, lezuhanyozom s felkuporodom az ágyra a laptopommal. Kis sóhajjal átbönkészem a két anyagot. Elgondolkodva tekergetem ide oda a felvételt, mert nem minden világos. Egy külön kis file ba írogatom ki a kérdéseimet melyekre legközelebb választ várok a két társtól. Aztán mikor belefáradok a hiába való összefüggéstelenségek kitalálásába, felcsatlakozom a netre és ruhavadászatba kezdek. Rutinosan lelem meg a kedvenc márkám oldalait. S lám lám az új tavaszi modell még alig mutatták be a kifutókon. Megadva a méretem megrendelem, s a szokott címem átírom a Detroitiról ide New Yorkba. Tudom nekik nincs lehetetlen s estére már akár itt is lehet. A ruha pezsgő színű, testhez simuló, légiesen könnyű anyagból. A test részen apró csillámkövek szikráznak fel, majd a legváratlanabb pontokról mert a kis kövek nem mintát alkotnak. Olyan a ruha mintha jégszilánkok hullottak volna rá ötletszerűen. Mélyen kivágott elől hátul. Az ujja csipke, szinte szakadni látszik a pillantástól is. Beleszőtt virágindák kígyóznak válltól csuklóig, hogy ott többsoros csipkeszegély omolhasson a kézfejre. A derekától lefelé szűk, s a szoknya alja bokánál ugyanolyan többsoros csipkerátéttel hullámzik. Kíváncsi vagyok hogy lehet benne menni..elfutni biztos nem...mosolyodom el.
Egy darabig csodálom a ruhadarabot.
Majd bejelölöm a sürgősségi kockát és számlát is kérek róla.
Nohát...ha van a központnak kerete az akcióra akkor csak fizessen Norobu és a másik arkón Vincent...életem megkeserítője.
Gonoszkásan elmosolyodom. Már el is képzelem a gyönyörű világos színt a fekete kiegészítőkkel. Egy vékony aranyláncon lógó apró fekete kő a fülbe, a nyakba a fülbevakóhoz illő arannyal kombinált, apró fekete kövekkel díszített nyaklánc. Fekete kalapka az elmaradhatatlan hálóval a fekete kesztyű de most csak rövidszárú s a tűsarkú fekete topán. A kis kézitáska...s igen a kedvenc fekete prémes bunda....
Lekapcsolom a gépet. Elhelyezkedem nappali pihenésemhez és Lacroix ról gondolkodom. Vajh rokon vagy csak véletlen. Kinek a testvére vagy gyermeke lehet.... Tervezgetés közben húz magával a mélység...a nap felemelkedett a horizont fölé...
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 11:46 pm

Írtam egy mega giga hosszú levelet de rájöttem, hogy szavaim özönében pont a lényeg veszett el így egyetlen szót írok le és aki nem tartja ezentúl magát ehhez azt kimesélem a meséből szívfájdalom nélkül (még ha a legnívosabb reagokat is produkálta eddig).

Korrektség

Minden szinten és minden írányba
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 10:56 pm

Jason Pierre KM /Műveleti Központ/
2008 Február 12 Telő Hold

Elakad a lélegzetem ahogy Pierre megszólal. Nem is tudok nem reagálni rá.
- Nocsak a FŐNÖK !!!!!! - rogyok meg látványosan - hogy kinyílt a szeme holott épp hajnalodni készül az idő odakint s aludni kéne már lassan ! - szikrázik Pierre a tekintetem - csak nem az arkón állított rám hogy tarts kordában ? -fintorodom el - ölebecske ! - toldom meg dühösen.
Pierre távozik a laptopért. Jason felé fordulok.
- Vadásztatok míg én a zavarosban halásztam ? Kit szívott meg a barátunk ? Egy malkavitát ? - csóválom meg a fejem.
Pierre két laptoppal jön. S igencsak udvarias Jasonnel. Most már biztos vagyok benne hogy baj van.
Aztán újra utasítgatni kezd...
Összehúzott szemöldökkel nézek rá de kihúzom magam.
- Vacsoráztál ma már ? Nem volt fura íze ? Mennyit ittál s mennyi idő alatt égeted el ? Nem hiszem hogy ezt a hangnemet elviselem az arkónon kívül mástól is... - fújtatok dühösen.
Kiviharzok s egy lemezzel térek vissza. Jason felé nyújtom.
- Kiírnád rá nekem a két anyagot ha megkérlek ? Vagy van biztonságos postaláda ahol a saját gépemről otthonról is hozzáférek ? - kérdezem tőle szikrázó szemmel de visszafohottan.
Majd újra Pierre felé fordulok.
- Mert ugye egy Lady nem szaladgál laptoppal az estélyre vagy ezt is felrovod nekem ? - nézek rá paprikásan.
- Holnap hajnalra megkesz a házi feladat... bár lehet nem is fogtok látni, mert az estély után elmegyek Snelly Lacroixhoz s bemutatkozom végre itt ott...- vetem neki oda foghegyről mert ugye illik tudnia - még nem tudom a pontos programom....FŐNŐK !!!!!! - szisszenem.
- Ha jó kedvem lesz este akkor küldök a kommunikátorára URAM egy programtervet ! Ha persze szépet álmodtam ... !!! S ha most megbocsátanak vár az ágyam ! - lépkedek el az ajtóig.
- Jason ! - köszönök halkabban majd megnyomva a szót.. - URAM ! Jó pihenést !- s kiviharzok a szobácskából. Át a termeken a folyosón a liftig s dühösen toporogva várom hogy a mélygarázsba vigyen.
Az autómhoz lépek...
A sofőr kiszáll és kinyitja az ajtót.
- Dennis kérem vigyen haza ! - mondom visszafojtott indulattal.
A támlára omolva próbálom összeszedni a méltóságom maradékát.
- Megemlegeted ...- szisszenem összehúzott szemmel csak úgy a semmibe küldve de Pierrenek címezve.....
A palotában a szobámba sietek, s mivel még tombol bennem az indulat, vagyis nem teper le a fáradtság előszedem a kommunikátorom és felhívom Norobut, abból a célból hogy udvariasan megkérjem, bocsássa rendelkezésemre a gyönyörű autót és a tökéletes sofőrt, erre a két hétre.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 10:01 pm

New York Kamarilla

Ismertebb személyek

Herceg: Brian LeBlanc Venture
Itélethozó: Lady Trinity Fitz-Ismay
Arkhon: Kabata Norobu
Arkhon: Lorias Vincent Fremen

Elsőszülöttek:

- Brujah: Peter Steel
- Gangrel: Victor Eacz (Főszolgabíró)
- Malkavita: Merovin Lenser
- Nosferatu: Nikolaus Vermeulen
- Toreador: Melinda Le Monde
- Tremere: Alexander Craven (Végső halált halt) jelenlegi helyettesítője Armand Blackstone
- Venture: Adrian Salisbury

Független öregek:

- Lasombra antitribun: Lady Livia Norma Cenva
- Giovanni: Giovanni Medici

Fontosabb személyek:

- Ms. Snelly Lacroix Ventrue Öreg Udvarmester
- Kristen C. McCoy Ventrue Ancilla
- George Harvey Ventrue Ancilla
- Alex Williams Malkavita Öreg Elizium őre
- Victor Eacz Gangrel Elsőszülött Főszolgabíró
- Emily Johannsdotter Ifjú Torádor Hárpia
- Dimitrij Nyeremov Öreg Torreador Elizium őre
- Tyrena Wingreen-Feifet Kakófónia leánya
- Pierre LaCrois Torreador Ancilla
- Damian Blackwood Tremere Öreg
- Jane Resnick Giovanni Ancilla

Egyéb személyek:

- Carlos Coupeola Brujah
- Shopie Marceau Toreador
- Wilson Steel Senkiházi
- Greg Anshlow Gangrel Ancilla (Elizium csaposa)

A lista csak neveket tartalmaz fényképeket nem. Valamint a Fontosabb személyek magánbirtokait ha rendelkeznek velük.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 5:00 pm

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.
Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: