Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Független terem

Go down 
+20
Cynthia Moron
Drake Shan
Urameshi Yusuke
Phibra
K. Farkas Ordas v Toporty
Pierre Lavoissier
Jason Brown-Chen
Ikuno Ajabe
Elisabeth McGarney
Schinter
Ny'salm'len
Hermész
Klara Corvine
Afron el Shored
Alex Williams
Shishkeza Graylock
Brandon Smith
Fionn Eirnin
Kabata Norobu
Zen
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 29, 2008 8:53 am

Figyelem!

A chatbe történő, az inaktiválás elkerülését célzó post-ok
NEM SZÁMÍTANAK, AKTÍVNAK AZ MINŐSÜL, AKI JÁTSZIK VAGY MESÉL! Ezzel természetesen a szűrőt be lehet csapni, mert annak nincs agya, nekem van, engem nehezebb.

Szóval ha valaki nem játszik, inaktiválódik, itt lenni nem kötelesség, lehetőség...

Köszönöm a figyelmet, további jó játékot!


Zen
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 6:14 pm

Figyelem

Vámpír játékosok

Tapasztalati pontot osztottam a kronikában a postok folyamában feltünő vörös színnel megtaláljátok a listát. A továbbiakban minden hónap végén osztok Tp-t a következő szeptember végén esedékes.
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 12:52 pm

Már nézem is...

Ikuno Ajabe írta:
Afron el Shored írta:
Ave!

Kérek minden kodex játékost, hogy a "Fantasy-t játszunk" topicot rágja át. minden érdekelttől szeretnék kapni oda egy választ, legyen az pozitív vagy nem pozitív!

További kellemes játékot mindenkinek!

Üdvözlet

Na én válaszoltam nem kizárt, hogy a jövőben belekötök még pár dologba elsőre az szurt szemet amiről írtam.
Vissza az elejére Go down
Ikuno Ajabe
Kezdő
Kezdő
Ikuno Ajabe


Hozzászólások száma : 48
Age : 47
Registration date : 2008. Jul. 16.

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 12:51 pm

Afron el Shored írta:
Ave!

Kérek minden kodex játékost, hogy a "Fantasy-t játszunk" topicot rágja át. minden érdekelttől szeretnék kapni oda egy választ, legyen az pozitív vagy nem pozitív!

További kellemes játékot mindenkinek!

Üdvözlet

Na én válaszoltam nem kizárt, hogy a jövőben belekötök még pár dologba elsőre az szurt szemet amiről írtam.
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 11:08 am

Ave!

Kérek minden kodex játékost, hogy a "Fantasy-t játszunk" topicot rágja át. minden érdekelttől szeretnék kapni oda egy választ, legyen az pozitív vagy nem pozitív!

További kellemes játékot mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 1:05 pm

Üdv

Vampire játékosok szólok, hogy hétfőig adásszünetben leszek akinek tartozása van addig kényelmesen potolhatja. Jason neked még szombaton valamikor ha megoldható írok reagot.

Üdv
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2008 8:04 pm

Elnézést kérek a Vampire játékosoktól,hogy várni kellett rám,de a hétvégén nem tudtam gépközelbe kerülni.És most jelezném előre hogy valószinűleg ezen a hét végén is nehézkes lesz megoldanom a reagokat.
Köszi
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2008 12:20 pm

Kedves Codex játékosok!

A félreértések elkerülése végett:

A hozzászólásokat ÉN javítottam, egy apróbb baki miatt...

Megértéseteket köszönöm!

Zen
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 1:30 pm

Üdv mindenkinek.

Bár ez nem kimondottan szabadságolás de azért oda is beszurom majd.


Vampier játékosok figyelem

Belefutottam egy igen kellemtlen és zürös családi temetésbe valamint a cserépkályha projektünk is elörébb jött, ezért eléggé változó ezentul a válaszólási lehetőségem a elkövetkező egy - két hétben. Valószínüleg nem fogom tudni a napi standart 1 - 2 válaszpostot tartani játékosonként de azért majd igyekszem a lendületet nem megtörni.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeVas. Aug. 10, 2008 8:08 pm

Üdv

Wodkas Kicsit megkésve de aktiváltam a regisztrációdat a oldalon igy már aktív tagnak minösülsz. További kellemes játékot.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeSzer. Aug. 06, 2008 12:19 pm

Urameshi Yusuke írta:
Üdv




Hmm a Kárhozottak-as csatában én is jelen voltam ám. Razz Kabata azt a részét kihagyhattad volna amikor Damsel azt mondja,hogy: Kedves Yusuke, te mindenkire tojsz. Én meg persze nem mentettem el a hozzászólásaimat, és még a Chat is törölve lett. Remek. Most itt az összes ember azt fogja hinni,hogy mindenkire tojok, pedig erről a KK vitában szó sem esett,hogy mindenkire tojok... Suspect

Ejnye, ejnye Kabata. Folyton ilyen helyzetekbe hozol... Evil or Very Mad




Tisztelettel Urameshi Yusuke afro

Üdv

Sajnálom Yusuke de "Klasszikusokat" vagy szó szerint idézek vagy sehogy Damsel írása nem téged minősített hanem önmmagát ahogy a én írásom engem minősít ennyi szerintem. De hát mindenki tudja hogy egy kötekedő Gennygomboc vagyok.
Vissza az elejére Go down
Urameshi Yusuke
Kezdő
Kezdő
Urameshi Yusuke


Hozzászólások száma : 3
Age : 38
Registration date : 2008. Aug. 02.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeSzer. Aug. 06, 2008 12:04 pm

Üdv




Hmm a Kárhozottak-as csatában én is jelen voltam ám. Razz Kabata azt a részét kihagyhattad volna amikor Damsel azt mondja,hogy: Kedves Yusuke, te mindenkire tojsz. Én meg persze nem mentettem el a hozzászólásaimat, és még a Chat is törölve lett. Remek. Most itt az összes ember azt fogja hinni,hogy mindenkire tojok, pedig erről a KK vitában szó sem esett,hogy mindenkire tojok... Suspect

Ejnye, ejnye Kabata. Folyton ilyen helyzetekbe hozol... Evil or Very Mad




Tisztelettel Urameshi Yusuke afro
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeSzer. Aug. 06, 2008 9:20 am

Afron el Shored írta:
sajnálom, hogy ez itt téma. de remélem csak téma volt.
ezzel nem pártoskodni akartam, hanem a "szomszéd telkén mindig zöldebb a fű" effektust kellett volna kerülni.
el is ítélhettek ezért, de ez a véleményem.

részemről: nem reagolok a témában többet.

Üdv

Jó reggelt Afron Báttyó igazándibol tölled nem is vártam másmilyen hozzáállást. Hisz aki ismer az tudja, hogy semmiféle konfliktust nem vállalsz fel és nem is mégy bele konfliktusokba a igazad megvédése érdekében egyszóval langyosvíz partot sem mos effektus vagy.

"részemről: nem reagolok a témában többet."

Ezzel kapcsolatban meg az lenne a kérdésem akkor ezt a postot is minek eresztetted meg amikor állást foglal az ember akkor fel kell készülnie a álláspontjának megvédésére. Te nem ezt teszed nem biztos hogy jol csinálod és lehet hogy pont ezzel a hozzáállásoddal segíted a olyan Főadminisztrátorok és Moderátorok és sleppjük elszaporodását akik ellen fel mertük emelni a hangunkat veled ellentétben még ha tudtuk is hogy a kizárást kockáztatjuk vele.
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeSzer. Aug. 06, 2008 9:07 am

sajnálom, hogy ez itt téma. de remélem csak téma volt.
ezzel nem pártoskodni akartam, hanem a "szomszéd telkén mindig zöldebb a fű" effektust kellett volna kerülni.
el is ítélhettek ezért, de ez a véleményem.

részemről: nem reagolok a témában többet.
Kabata Norobu írta:
Üdv

Ismét itt a Dühöngőbe de kivételesen nem dühöngök hanem euforikus örömet szándékozok mindenkivel megosztani hogy többek között engemet és más a oldalon játszó játékosokat BANNOLTAK a Kárhozottak Karneváljárol jeeeee.

Nos a kizárás az után történt, hogy a Főadmi kifejtette mennyire is liberális és megértő és csak a hülye nevű regisztrált tagokat törli és nyitott minden féle vitára és nem riad vissza semmilyen eszmecserétöl. Hát nem tudta tartani a szavát ráadásul beleesett régi jellemhibájába a hazudozás bünébe amit nem hagyhattam szó nélkül és a uccsó postom betette a kaput a Főadminál ezért párunkat törölt persze a postom csak a utolsó csepp volta a pohárba a többiek nagyon élvezetes érvelős vitát folytattak a indulatok ellen. Sajnos a Chatet már azóta törölték a oldalon hogy nyomunk se maradjon viszont utolsó postomat itt és most közszemlére teszem, hogy lássátok is milyen kis genygomboc vagyok is én.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeKedd Aug. 05, 2008 10:54 pm

Üdv

Ismét itt a Dühöngőbe de kivételesen nem dühöngök hanem euforikus örömet szándékozok mindenkivel megosztani hogy többek között engemet és más a oldalon játszó játékosokat BANNOLTAK a Kárhozottak Karneváljárol jeeeee.

Nos a kizárás az után történt, hogy a Főadmi kifejtette mennyire is liberális és megértő és csak a hülye nevű regisztrált tagokat törli és nyitott minden féle vitára és nem riad vissza semmilyen eszmecserétöl. Hát nem tudta tartani a szavát ráadásul beleesett régi jellemhibájába a hazudozás bünébe amit nem hagyhattam szó nélkül és a uccsó postom betette a kaput a Főadminál ezért párunkat törölt persze a postom csak a utolsó csepp volta a pohárba a többiek nagyon élvezetes érvelős vitát folytattak a indulatok ellen. Sajnos a Chatet már azóta törölték a oldalon hogy nyomunk se maradjon viszont utolsó postomat itt és most közszemlére teszem, hogy lássátok is milyen kis genygomboc vagyok is én.

Ime:


Audrey Eander írta:
Nos, de ne csak a hibákat lássátok már!Néha azt is, hogy mondjuk tudtommal Maxnek hála mien részletes a vadászok leírása vagy valami. Vagy milyen jó ez meg az a játék. Nem akarok bunkó lenni, de ha ennyire nem tetszik az oldal Elizabeth és csak röhögsz rajta, akkor istenem, mi az istennek jársz fel? Akkor ne járj fel, és nem kell hüledezned, mi meg úgy játszunk, ahogy nekünk tetszik. Azt hiszem, erre már Kabata esetében is rávilágított valaki. Mintha Lizi lett volna, de nem biztos. Na és én tuti nem anyáztam.Arra várok, hogy valami jót is találjatok már egyszer az életbe.


Üdv

A mindent tudó Csecsemő visszatért.

ÓÓÓÓ Audrey Eander Fényhírnökök Fényhírnöke meséld már el hogy milyen logika alapján kerültem bele a mostani felsorolásodba mert én a játékkal kapcsolatban egy szót sem ejttem már régen nem kritizálom a FRPG-et nyílvánosan. Most speciel az ellen emeltem fel a hangomat, hogy DAMSELNEK nem kéne eljátszania a IGAZSÁG BAJNOKÁT amikor csuklóbol szemrebbenés nélkül képes egy user arcába bele nem igaz mondani lásd a alábbi esetet.


Damsel Benatar írta:
Kedves Kabata, annó 1 szóval sem tiltakoztam, hogy Lilium nem multi.
A Herceg is az. Na ÉÉÉÉS???

Kedves Yusuke, Te mindenkire tojsz.


Nos Kedves Damsel mivel a Chat azon része már törlödött ami igazolná szavaimat ezért csak a helyzetet tudom leírni amikor ujremegés nélkül klaviaturán keresztül belehazudtál a arcomba mert azt akartad hogy neked legyen IGAZAD. De nyugodj meg vannak még akik emlékeznek a esetre.

A helyzet:

- Catherine White usere megkérdi a csevegőbe, hogy Lilium nem multi karakter véletlenül é.
- Erre én kifejtem, hogy 98%-ban multi lehet mert egy frissen reggelt emberke nem kap ripsz ropsz ilyen rangot vagy nagyon jó ismeretségben van a Adminisztrátori gárdával más laprol. És azt is írtam hogy szerintem multi és nem valószínű hogy tévednék ezzel a megálapításommal.
- Erre te Damsel ezt válaszoltad "Hát most a egyszer nagyon nagyot tévedtél Kabata"

Nos akkor hazudál abban a postodban vagy nem Kedves Damsel mint ahogy most is csuklóbol letagadtad a esetet mivel sajnos már nincsen írásos nyoma. De azért vannak még kik emlékeznek erre a esetre és az is más kérdés hogy három oldallal késöbb saját magad ismerted be Lilium MULTISÁGÁT de elötte még neked kellet hogy IGAZAD legyen akár hazugság árán is.

Ennek fényében nem értem Audrey Eander, hogy miért is kerültem bele a mostani felsorolásba ha csak a unszimpátiádnak nem köszönhetően.


Ui. ami a post elejéhez tartozna

Elnézést hogy így utolag szerkesztek bele a postomba csak közbejött egy gyerekfürdetéses projekt.

Nos a örömön kívül azért születet részemröl örök mementóként és plédaként a nem követendő példákrol.
- Remélem nálunk egyik user sem fog a másik szemébe hazudni nemtöl kortol és a fórumon betöltött rangtol függetlenül.
- Remélem hogy sohasem lesz törölve olyan topic amiben bármilyen vita is kialakult tanulságnak és példának a elkövetkezendő jövöre nézve.
- Remélem mi sokkal éretteben fogjuk fogadni a kritikákat a fent említett honlaphoz képest és soha de soha nem fogunk indulatbol válaszolni, hanem megvizsgálva a kritikát vagy elfogadjuk vagy érvekkel döntjük azt meg.
- Remélem a koherensebb világképek miatt elkerülhetjük a surlodásokat a userek között és ha lesznek is érvekkel és nem indulatokkal rendezik azokat le.
- Utoljára pedig remélem sikerül továbbra is jó és mesélőjének maradnom a VoD csapatnak és soha de soha nem élek vissza a KM-i hatalmammal.

Köszönöm ennyit szerettem volna mondani még a fenti események kapcsán.
Vissza az elejére Go down
Urameshi Yusuke
Kezdő
Kezdő
Urameshi Yusuke


Hozzászólások száma : 3
Age : 38
Registration date : 2008. Aug. 02.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 12:31 pm

Üdv

Köszönöm. Arigato Cool
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 10:14 am

Igen-igen. Csatlakom az előttem szólóhoz...


Kabata Norobu írta:
Urameshi Yusuke írta:
Üdv mindenkinek!

Üdv

Üdvözlet fogadva. További jó játékot vagy mesélést a oldalon.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 8:29 am

Urameshi Yusuke írta:
Üdv mindenkinek!

Üdv

Üdvözlet fogadva. További jó játékot vagy mesélést a oldalon.
Vissza az elejére Go down
Urameshi Yusuke
Kezdő
Kezdő
Urameshi Yusuke


Hozzászólások száma : 3
Age : 38
Registration date : 2008. Aug. 02.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 8:52 pm

Üdv mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 8:37 pm

Te egyre normálatlanabb vagy - - - legalábbis néha így érzem Smile

Ja, de kocsma kimaradt... pedig kiszáradtam a végére, csak nem mertem mondani, h be kéne valahova csücs- nem mertem mert csak egy meghívott voltam
mindegy - nem volt rossz, még tarthatott volna ... talán legközelebb jobb társaság leszek..

pásztok - mentem inni

Kabata Norobu írta:
Üdv

Na lezajlott a első TALI csupán nagyon kicsi maroknyian voltun de sebaj legalább kevesebb felé kellet osztani a vitt ÁGYASPÁLINKÁT és senki nem kuncsorgott tölem potya SZIVART *gonosz vigyor kiséretében tenyérdörzsi*. Elhangzottak a fák árnyékában érvek ellenérvek egyébként punnyadásos lassú melegnapokra jellemzö véleménycsere volt a résztvevök között. Talán lesz máskor is ilyen.

Ui. Remélem sikerült mindenkiben mélységes csalódottságot ébresztenem. *Gonosz mosoly*
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 8:17 pm

Üdv

Na lezajlott a első TALI csupán nagyon kicsi maroknyian voltun de sebaj legalább kevesebb felé kellet osztani a vitt ÁGYASPÁLINKÁT és senki nem kuncsorgott tölem potya SZIVART *gonosz vigyor kiséretében tenyérdörzsi*. Elhangzottak a fák árnyékában érvek ellenérvek egyébként punnyadásos lassú melegnapokra jellemzö véleménycsere volt a résztvevök között. Talán lesz máskor is ilyen.

Ui. Remélem sikerült mindenkiben mélységes csalódottságot ébresztenem. *Gonosz mosoly*
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 12:47 pm

Kabata,

látom az aláírásodba beette a fene a szövegemet.. eljutottam idáig, hogy elolvassam rendesen mi is van ott feltüntetve...
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2008 11:53 pm

Üdv

Minden jót mindenkinek holnap reagszünet. Terveim szerint szombaton aki bujt aki nem tali. Vasárnap elmaradt reagok potlása.
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2008 11:27 am

Szia!

Mint mesélő nem tartok Jk-t. Bár vannak, ha nem akarsz ezzel időt veszteni - persze nem vesztesz vele semmit, mert most épp meghalnak a többiek is, hog tudják, ki az űbermájerdémoncsászáristenfi...
No, szóval, szeretettel várunk a játékban...
Ha van kérdésed, itt, vagy privi, vagy akárhol máshol is megválaszolok mindent


Fionn Eirnin írta:
Szervusztok mindenki!
Ne vedd tolakodásnak Shored, de tetszik a stílusod ... emlékeztet valakire. Nincs véletlenül jk-d? Szívesen játszanék veled ... bár még sehol nincsen folyamatban játékom :*) nem tudtam hol játszhatnék ... nem nagyon volt időm olvasgatni :*)
Vissza az elejére Go down
Fionn Eirnin
Kezdő
Kezdő
Fionn Eirnin


Hozzászólások száma : 38
Age : 35
Registration date : 2008. Jan. 04.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2008 11:21 am

Szervusztok mindenki!
Ne vedd tolakodásnak Shored, de tetszik a stílusod ... emlékeztet valakire. Nincs véletlenül jk-d? Szívesen játszanék veled ... bár még sehol nincsen folyamatban játékom :*) nem tudtam hol játszhatnék ... nem nagyon volt időm olvasgatni :*)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Független terem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Független terem
Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Technikai terem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: Általános :: Dühöngő-
Ugrás: