Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Független terem

Go down 
+20
Cynthia Moron
Drake Shan
Urameshi Yusuke
Phibra
K. Farkas Ordas v Toporty
Pierre Lavoissier
Jason Brown-Chen
Ikuno Ajabe
Elisabeth McGarney
Schinter
Ny'salm'len
Hermész
Klara Corvine
Afron el Shored
Alex Williams
Shishkeza Graylock
Brandon Smith
Fionn Eirnin
Kabata Norobu
Zen
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Ny'salm'len
Kaland Mester
Kaland Mester
Ny'salm'len


Hozzászólások száma : 347
Age : 42
Státusz : ShadowRun Mesélő
Registration date : 2007. Dec. 24.

Karakterinfo
Faj: Shadowrun KM

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jún. 30, 2008 7:39 pm

Sziasztok!

Külön:
Szép estét kívánok minden szerencsétlen hullazsák jelöltnek, aki Shadowrunt fog játszani VELEM! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Bár jó a hangulatom, most... ez még megváltozhat Smile
Ígérem mindenkinek írok a közel jövőben. Főleg, ha lesz otthon netem. Smile
Az akadályoztatásom megszünt, jó eredménnyel, így a további játékok gátja a lustaságom lehet leginkább, de azt is megpróbálom visszaszorítani. Smile
Vissza az elejére Go down
Fionn Eirnin
Kezdő
Kezdő
Fionn Eirnin


Hozzászólások száma : 38
Age : 35
Registration date : 2008. Jan. 04.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jún. 30, 2008 12:30 pm

Boldogságos szép napot mindenkinek!!!! Jelentem visszatértem! Very Happy És Sleepy Hollow kialakítása újra folyamatban Rolling Eyes
Hiányoztatok gyerekek!
Nade most reszkessetek, mert "farkasmama" visszajött Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 2:54 pm

Üdvözlet.

Ajánlom figyelmébe mindenkinek a Vampire világa topicban a alábbi cikket.


Tippek-trükkök a mesélőknek 1.


Mi is a Vámpír?
Lélektani horror a világunk egy sötétebb alternatívájában, ahol vérszívó élőholt lényeket személyesíthet meg bárki, aki veszi a fáradtságot, és elmélyed a szabályokban, megismerkedik a klánokkal, és hajlandó kicsit megmozgatni a fantáziáját. Álljon itt néhány jó tanács, gondolat, amivel talán gördülékenyebbé, élvezetesebbé lehet tenni egy-egy játékülést. Elsősorban Mesemondóknak szánom a cikket, de természetesen a játékosok is hasznot húzhatnak belőle.


Bár alapvetően a asztali játékhoz készült sok hasznos tanács átemelhető a fórum hangulat emeléséhez is.
Vissza az elejére Go down
Ny'salm'len
Kaland Mester
Kaland Mester
Ny'salm'len


Hozzászólások száma : 347
Age : 42
Státusz : ShadowRun Mesélő
Registration date : 2007. Dec. 24.

Karakterinfo
Faj: Shadowrun KM

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jún. 16, 2008 10:21 am

Ave

Előre is elnézést kérek mindenkitől, de lassú leszek a reagokkal, igyekszem majd pótolni a lemaradásokat...
Inkább nem ígérek semmit, csak azt, hogy legkésőbb ha teljesen kijózanodtam június 26-a utáni berugásból, akkor nekiállok a lemaradásokat pótolni...
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeVas. Jún. 15, 2008 11:10 pm

Üdv

Na asszem potoltam a lemaradásom és mindenkinek írtam reagot akinek kellet.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2008 12:23 pm

Schinter írta:
Hm...lehet lemaradtam vmiről...ki ez a törpe bigyonk orvos? Very Happy vagy ez mire utalt? Very Happy

Üdv

Törpebigyo = 1 éves bébink alias Ulelay Sámuel Hunor
Vissza az elejére Go down
Schinter
Kezdő
Kezdő
Schinter


Hozzászólások száma : 4
Age : 38
Registration date : 2008. May. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimePént. Jún. 13, 2008 11:44 pm

Hm...lehet lemaradtam vmiről...ki ez a törpe bigyonk orvos? Very Happy vagy ez mire utalt? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimePént. Jún. 13, 2008 1:09 pm

Üdvözlet mindenkinek.

Elnézést kérnék mindenkitől akinek reaggal tartoznék de többrendbeli problémákba ütköztem.
1. Egy ideig a DA fórum nem volt elérhetö tulterheltségre hivatkozva.
2. A internetszolgáltatásom is kimaradt egy jó ídőre.
3. És nem utólsó sorban belázasodott a törpe bigyonk orvos, miegyebek.
Igérem legkésöbb hétfő estéig potlom a elmaradásomat addig is mindenki türelmét és megértését kérem.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 28, 2008 11:03 am

Kabata, Kabata... *fejet csóvál*

Ez nem olyan... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 25, 2008 11:19 am

Üdvözlet

Hát hogy mik vannak emberek nem akarjuk esetleg más RPG fórumok trendjét követni ahhol a Chatet tömik a tagok ???? Razz Razz Razz Razz Nyihihihihihi *gonosz vinnyogás*

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimePént. Május 23, 2008 12:01 pm

Drake Shan írta:

Üdv:)
Már jó pár éve játszom szerepjátékokkal, de a Vampire-ról még csak hallottam. Viszont nagyon szeretnék játszani. Azt szeretném kérdezni hogy van-e valaki, aki segítene egy karaktert készíteni, esetleg beszállnék valami játékba is, ha megy itt fórumon keresztül. Gyorsan beletanulnék, szóval nem hátráltatnék senkit és semmit.

/Elnézést Shan de áthelyeztem ide a postodat Kabata Norobu/
Vissza az elejére Go down
Ny'salm'len
Kaland Mester
Kaland Mester
Ny'salm'len


Hozzászólások száma : 347
Age : 42
Státusz : ShadowRun Mesélő
Registration date : 2007. Dec. 24.

Karakterinfo
Faj: Shadowrun KM

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 19, 2008 2:55 am

Tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Beérkezett az első Shadowrun karakter előtörténettel és karakterlappal.
Bár most éppen a szabályok átbeszélgetése fog történni egy ideig, azért feltettem egy hangulat csináló bevezetést, hogy tudja mindenki, hogy mire számíthat Twisted Evil A nyitóhang az első jelentkezőhöz kapcsolódik, így aki az első csapathoz szeretne tartozni azt kéretik a történet fonalába illeszkedő előtörténetet írjon.
Még egy jó hír, hamarosan elkészül az egységes karakterlap is és még a héten elkészítek egy kocka dobáló programot is, aminek természetesen a forráskódját megosztom, kis módosítással esetleg más KM-eknek is hasznára lehet.

Félreértések elkerülése végett, az első csapat tagjai kapnak kedvezményt (Nincs szüksége életvitel vásárlásra), de cserébe be kell költözniük New Detroitba (csak, hogy az összemesélést megkönnyítsem magamnak Smile )
Vissza az elejére Go down
Schinter
Kezdő
Kezdő
Schinter


Hozzászólások száma : 4
Age : 38
Registration date : 2008. May. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 19, 2008 1:19 am

Ohh köszi szépen,
Biztos vagyok benne,hogy az izgalom vmilyen formája nem marad el lol!
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 18, 2008 11:01 pm

Üdv Shinter köreinkben Smile

Kellemes és módfelett izgalmas játékot kívánunk Smile
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Schinter
Kezdő
Kezdő
Schinter


Hozzászólások száma : 4
Age : 38
Registration date : 2008. May. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2008 3:32 pm

üdv all,


Nem rég regisztráltam az oldalon.
Nem tudom jó helyre irom-e,de ez tünt off topicnak.
Gondoltam beköszönök mindenkinek Very Happy
Remélem együtt kellemes perceket fogunk eltölteni Wink
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2008 8:16 pm

Üdv

Jelezném a fórumlátogatoknak akik a elkövetkezendő napokban keresnének péntek szombat vasárnap nem nagyon leszek gépközelben magánügyeimet intézem.

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Ny'salm'len
Kaland Mester
Kaland Mester
Ny'salm'len


Hozzászólások száma : 347
Age : 42
Státusz : ShadowRun Mesélő
Registration date : 2007. Dec. 24.

Karakterinfo
Faj: Shadowrun KM

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 05, 2008 11:40 am

Kabata Norobu írta:
Üdvözlet.

Tisztelt Ny'salm'len melyik város vagy terület lesz hangsulyos a Shadowrun modulodba az elötörténet miatt nem szeretnék totál idegen városban indítani.

Tisztelettel Kabat Norobu.

Kedves Kabata!
Ezt nem véletlenül nem jelöltem meg...
A valódi indok, hogy még én se tudom még Very Happy egyébként attól is függ, hogy ki honnan kezd... lehet, hogy össze lesztek kavarva, de lehet, hogy egyéni játékot játszok majd mindenkivel ez attól is függ, hogy milyen karakterek lesznek.
Egyébként az is elképzelhető, hogy egy nagyjából fiktív világba írod meg, ahol nem használsz ki semmilyen területi specialitást és akkor illesztjük a többiekéhez, ha szeretnél velük csapatba kerülni.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 04, 2008 10:41 pm

Üdvözlet.

Tisztelt Ny'salm'len melyik város vagy terület lesz hangsulyos a Shadowrun modulodba az elötörténet miatt nem szeretnék totál idegen városban indítani.

Tisztelettel Kabat Norobu.
Vissza az elejére Go down
Ny'salm'len
Kaland Mester
Kaland Mester
Ny'salm'len


Hozzászólások száma : 347
Age : 42
Státusz : ShadowRun Mesélő
Registration date : 2007. Dec. 24.

Karakterinfo
Faj: Shadowrun KM

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 04, 2008 10:17 pm

Üdvözlök mindenkit!
Örömmel jelenthetem, hogy nagyon türelmetlen vagyok...
Ezért a Shadowrun megnyitja a kapuit mindenkinek, akit érdekel és szeretne játszani.
Egyenlőre még csak az előtörténeteket és a karakter lapokat várom, hiszen időm az nincs túl sok, de az előtörténetek megbeszélése és a karakterlapok átnézése nincs határidőhöz kötve Smile

Pár apróság, az előtörténetről:

  1. Nem szeretem a kliséket
  2. Ne legyen irreális
  3. A pénz mennyiségedhez tartozó családi háttér se árt
  4. Minden képesség, kapcsolat, tárgy eredete legyen megindokolva
    (hogyan jutottál fegyverhez, honnan tanultad meg a kezelését, kitől tanultad meg a varázslatot, hol találkoztál Mr. Johnsonnal....)*

Technikai megjegyzés pártolom a metahumánokat, ezért hajlamos vagyok engedélyezni a faj "C" megjelölést, de csak az előtörténetben hangsúlyos szerepet kap.
Az irreális előtörténeteket kijátszatom. (Ezt eddig még semelyik karakter se élte túl)

*Azért arra nem vagyok kíváncsi, hogy melyik boltban vetted a cipődet, (kivéve, ha pédául tartalmaz egy beépített rohamágyút)
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: 18 karikás játékok...   Független terem - Page 8 Icon_minitimeKedd Ápr. 29, 2008 10:06 am

Igen. ezért kértem a véleményed. Amikor csak akarod, változtatok a stíluson, de ez így jött ki...
Na, igen. Valóban csak akkor, amikor lesz rá ingerenciám, mert neki kellene fognom a C-szerkesztésének. Majd csak alakul.
Most sokat gája a melóban. Lassan partot ér az áradat, akkor lesz időm a karakterekre... [is]
Arrow
Arrow
Arrow

Üdv: Afron
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 12:29 pm

Üdv

Shored báttyó jelentem elolvastam a elötörténetedet, hát mit mondjak elég elborult a 18-as karikát lazán rá lehetne rakni mindemellet eléggé elhajlik a szexualitás és a nyáj témakör felé de jó. Te előtörténetnek hívod én inkább az Ölelés történetének hívnám ha van rá ingerenciád készíthetsz még ilyeneket és ezt megküldhetnéd elektronikusan is.

Ui. Jelentem a mösis virusodat nem kapta meg a gépem mert ujra probálkozott a kis szenya ugy látszik a Nod és a többi progim sikeresen blokkolta lol! .

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: VtM NJK   Független terem - Page 8 Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 12:00 pm

Mizu Kabata? Átolvastad már az NJK történetet? Olvasd át, aztán várom a véleményt, hogy jó-e ebben a szellemben. Ha van igény további VtM Njk-ra, akkor készülhet még...

Várom a válaszod: Afron
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 11:06 am

Üdv

Közérdekű bejelentésem az hogy mostantól a Árnyékháboruk New Yorkban Kronika csak itt bövül uj hozzászolásokkal átköltöztünk végleg a Kárhozottak Karneváljárol ide.

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2008 5:53 pm

Hermész írta:
Üdvözlet!

Az első fórum kérdésem hol lehet jelentkezni a játékra? Mage iránt érdeklődnék bár nem vetek más játékot sem Razz

21 éves suhanc szerepjátékos lennék Very Happy eddig főleg DnD, M.A.G.U.S-t játszottam de körülbelül 4-5 éve keményen rá álltam a WOD játékra. Kezdetben vámpír aztán werewolf, majd mostanában a Mage az ami nagyon érdekel. Smile
Egy kereskedelmi iskolában tanulok úgy egyébként, most fogok érettségizni, ha minden jól megy silent .
Nem tudom...kell még valamit írnom önnön magamról vagy elég ez is? Embarassed

Tisztelettel Hermész!

Üdv

Tisztelt Hermész jelenleg csak egy WoD modul fut amely vegyesen szerepeltet majd a tervek szerint Vámpírokat és Varázslókat ez a Árnyékháboruk New Yorkban Kronika. Semmi probléma a varázsló karakter indításáaval csak inkább világi érdeklődésü legyen és ne Umbrakutató. A részleteket velem tudod megbeszélni vagy Skypén vagy Mösin a címem megtalálod az adatlapomon. Várom jelentkezésedet és üdvözlünk a körünkben.

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Hermész
Kezdő
Kezdő
Hermész


Hozzászólások száma : 1
Age : 37
Registration date : 2008. Apr. 27.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2008 4:44 pm

Üdvözlet!

Az első fórum kérdésem hol lehet jelentkezni a játékra? Mage iránt érdeklődnék bár nem vetek más játékot sem Razz

21 éves suhanc szerepjátékos lennék Very Happy eddig főleg DnD, M.A.G.U.S-t játszottam de körülbelül 4-5 éve keményen rá álltam a WOD játékra. Kezdetben vámpír aztán werewolf, majd mostanában a Mage az ami nagyon érdekel. Smile
Egy kereskedelmi iskolában tanulok úgy egyébként, most fogok érettségizni, ha minden jól megy silent .
Nem tudom...kell még valamit írnom önnön magamról vagy elég ez is? Embarassed

Tisztelettel Hermész!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Független terem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Független terem
Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Technikai terem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: Általános :: Dühöngő-
Ugrás: