Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Független terem

Go down 
+20
Cynthia Moron
Drake Shan
Urameshi Yusuke
Phibra
K. Farkas Ordas v Toporty
Pierre Lavoissier
Jason Brown-Chen
Ikuno Ajabe
Elisabeth McGarney
Schinter
Ny'salm'len
Hermész
Klara Corvine
Afron el Shored
Alex Williams
Shishkeza Graylock
Brandon Smith
Fionn Eirnin
Kabata Norobu
Zen
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 18, 2008 9:17 am

Kabata Norobu írta:
Afron el Shored írta:

ömmm, ööööö..----
izé...most mi van?

Üdv

Nem is nagyon értheted mível nem vagy otthon a Freestyle FRPG homokozók világában Smile. Sebaj a érintettek kikkel megpróbáltunk fényt csempészni a értelem nélküli sötét homokozókba azok értik miről beszélek.

A másik meg az, hogy mégsem szűnik meg a lentebb említett homokozó mert néhányan kisírtak maguknak mod stáuszt tehát megdobta a halál elleni mentőjét a említett FRPG oldal de azért még reménykedek Smile lol! .

Hát, ez várható volt, ha jobban meggondolod, ezeknek a fiataloknak a nagy többsége nőt/pasit maximum képen vagy tévében látott, viszont a hormonok dübörögnek ezerrel... várható volt, hogy mentik a kis kuplerájukat...
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2008 6:55 pm

Jason Brown-Chen írta:
Kabata ! ************ meg ********* meg *******. Nem kéne ennyire kárörvendeni!

Üdv

Igen teljes mértékben egyet értek, hogy csúnya dolog kárörvendeni de mit tegyek létem egyik meghatározó eleme a rosszindulat mely élteti és konzerválja
Citrom Cápa megtestesülésemet >< .
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2008 6:05 pm

Kabata ! ************ meg ********* meg *******. Nem kéne ennyire kárörvendeni!
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2008 2:33 pm

Afron el Shored írta:

ömmm, ööööö..----
izé...most mi van?

Üdv

Nem is nagyon értheted mível nem vagy otthon a Freestyle FRPG homokozók világában Smile. Sebaj a érintettek kikkel megpróbáltunk fényt csempészni a értelem nélküli sötét homokozókba azok értik miről beszélek.

A másik meg az, hogy mégsem szűnik meg a lentebb említett homokozó mert néhányan kisírtak maguknak mod stáuszt tehát megdobta a halál elleni mentőjét a említett FRPG oldal de azért még reménykedek Smile lol! .
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2008 9:01 am

Kabata Norobu írta:
Damsel Benatar írta:

Nem akarnám, de tudjátok hogy van... Smile
Egyedül nem megy.
És én sem tudok már kellő figyelmet szentelni neki sajna.
Ezen már túlvoltam párszor. ideig-óráig segítettek, aztán nekik is akadt jobb dolguk Smile
Nem tudom amúgy, h hány aktív játékos van, és h érdemes -e tovább vinni ezt az oldalt.
Hát Smile örülök, ha így látjátok Smile és aranyosak vagytok, amiért meg akarjátok menteni az oldalt.
Talán van megoldás.
Bár jómagam télleg nem tudok vmi gyakran itt lenni.
Rafaellel beszélgetek msn, és meghánytuk-vetettük a dolgot.
Arra jutottunk, hogy aki gondolja, és van kedve hozzá, az jelkezzen mod jogokért. És így akkor nem kell bezárni az oldalt.
Azért én igyekszem rátok lesni. Smile

Üdv

HÜP HÜP HÜP előre ittam a medve bőrére mégsem de így jár aki korán örül ma is gazdagabb lettem egy tapasztalattal úgy látszik a ilyen kritikán aluli FRPG oldalak sebezhetetlen mentővel rendelkeznek a elmúlás ellen HÜP HÜP HÜP. Sad

ömmm, ööööö..----
izé...most mi van?
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2008 12:08 am

Damsel Benatar írta:

Nem akarnám, de tudjátok hogy van... Smile
Egyedül nem megy.
És én sem tudok már kellő figyelmet szentelni neki sajna.
Ezen már túlvoltam párszor. ideig-óráig segítettek, aztán nekik is akadt jobb dolguk Smile
Nem tudom amúgy, h hány aktív játékos van, és h érdemes -e tovább vinni ezt az oldalt.
Hát Smile örülök, ha így látjátok Smile és aranyosak vagytok, amiért meg akarjátok menteni az oldalt.
Talán van megoldás.
Bár jómagam télleg nem tudok vmi gyakran itt lenni.
Rafaellel beszélgetek msn, és meghánytuk-vetettük a dolgot.
Arra jutottunk, hogy aki gondolja, és van kedve hozzá, az jelkezzen mod jogokért. És így akkor nem kell bezárni az oldalt.
Azért én igyekszem rátok lesni. Smile

Üdv

HÜP HÜP HÜP előre ittam a medve bőrére mégsem de így jár aki korán örül ma is gazdagabb lettem egy tapasztalattal úgy látszik a ilyen kritikán aluli FRPG oldalak sebezhetetlen mentővel rendelkeznek a elmúlás ellen HÜP HÜP HÜP. Sad
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 15, 2008 7:07 pm

Damsel Benatar írta:
Kedves Játékosok!

Az oldal zárolva lett, mivel sajnos nincs aki vigye és felügyelje. Én magam sem érek rá vele foglalkozni már.
Köszönöm, hogy eddig is játszottatok, és remélem jól éreztétek magatokat.
További minden jót és vigyázzatok magatokra! Smile

Üdv

IGGGGGGGGGGGGGGGGGGGEEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNN VAN IGAZSÁG A FÖLDÖN ÚJJAB ONLINE NYÁLADZÓ FRPG KERÜLT A SÜLLYESZTŐBE MIUTÁN A BELSŐ KÖRE BELEUNT.

RONDA DOLOG DE A
Citrom Cápa boldogan köröz a tetem körül amit a érvek nem végeztek ki azzal elbánt a idő kemény vasfoga. Kömény 10 hónapig élt a homokozó Smile
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 14, 2008 9:12 am

This is the police. Stop the car! Do it now! -NfSMW

Kabata Norobu írta:
Afron el Shored írta:
Kabata Norobu írta:

Egy szó mint száz ha pörgősebb játékra vágytok kénytelenek lesztek összeállni nagyobb csapatokba az összevont postok érdekébe, a egyéni külön szálakon csak csordogálni fog csöndesen a játék.

vámpírok, mint csapat... két vámpir, amelyek képesek egyirányba menni. érdekes lesz. na ezt követni fogom asszem. nem szabad kihagyni az ilyet... lol!

mivé lenne a világ, ha nem fognánk össze, ugye? még ha csak addig is, ameddig az érdek úgy kívánja...


lol!

Üdv

Eztete neked é, de azt is mondhatnám, hogy a Battle Sister-ök haragja csapjon le rád
Smile

Boldog Csatanővér

Független terem - Page 3 Last10
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 4:44 pm

Afron el Shored írta:
Kabata Norobu írta:

Egy szó mint száz ha pörgősebb játékra vágytok kénytelenek lesztek összeállni nagyobb csapatokba az összevont postok érdekébe, a egyéni külön szálakon csak csordogálni fog csöndesen a játék.

vámpírok, mint csapat... két vámpir, amelyek képesek egyirányba menni. érdekes lesz. na ezt követni fogom asszem. nem szabad kihagyni az ilyet... lol!

mivé lenne a világ, ha nem fognánk össze, ugye? még ha csak addig is, ameddig az érdek úgy kívánja...


lol!

Üdv

Eztete neked é, de azt is mondhatnám, hogy a Battle Sister-ök haragja csapjon le rád
Smile

Boldog Csatanővér

Független terem - Page 3 Last10
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 3:48 pm

Kabata Norobu írta:

Egy szó mint száz ha pörgősebb játékra vágytok kénytelenek lesztek összeállni nagyobb csapatokba az összevont postok érdekébe, a egyéni külön szálakon csak csordogálni fog csöndesen a játék.

vámpírok, mint csapat... két vámpir, amelyek képesek egyirányba menni. érdekes lesz. na ezt követni fogom asszem. nem szabad kihagyni az ilyet... lol

mivé lenne a világ, ha nem fognánk össze, ugye? még ha csak addig is, ameddig az érdek úgy kívánja...

lol lol!
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 3:42 pm

Figyelem Vámpír Játékosok


Üdv minden játékosnak és leendő játékosnak



Örömmel jelentem be, hogy nagy valószínűséggel két új játékos csatlakozik a krónikához (hogy meddig maradnak az nagyban függ a egyéni tűrőképességüktől Smile )
Ennek a ténynek köszönhetően elértük a játékosi plafont (8 játékos) amit mint mesélő értelmes méretben el tudok tartani valamint kezelni és irányítani tudok.
Változások is beállnak a játékban a maximális létszámnak köszönhetően valószínűleg még jobban előtérbe kerülnek a privát játékok ahová mint mesélő kevésbé kell beavatkozzak vagy több játékosnak elegendő egy összevont postot írjak. Ezentúl nagy valószínűséggel heti egy postot várhat töllem mindenki mert jelen helyzetben ez nyolc reagot jelent abban a esetben lesz több ha kialakulnak esetleg csapatok és csak összevont postokat kell írjak. A nyári pörgős játék a őszre és a játékos szám növekedésre való tekintettel belassul egy kicsit amikor nem csapatban tevékenykedtek. A fentieket kéretik szem előtt tartani.

Akkor tekintsük át a jelenlegi privát csapat játékot folytatók körét.

1. Pierre / Jason
2. Brandon / Drake
3. Elisabeth / Alex

A két új játékos pillanatnyi kedvemtől és rosszindulatomtól függően fog a krónikába csatlakozni.

Egy szó mint száz ha pörgősebb játékra vágytok kénytelenek lesztek összeállni nagyobb csapatokba az összevont postok érdekébe, a egyéni külön szálakon csak csordogálni fog csöndesen a játék.
Ezek a játék kondiciói a elkövetkezendőkben aztán majd meglátjuk ha lesz lemorzsolódás akkor megint szabad a pálya.
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 09, 2008 11:57 am

Zen írta:

Segítségeteket és közreműködéseteket előre is köszönöm!

szívesen...
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 09, 2008 11:55 am

Kedves Felhasználók!

A fórum motorjának átalakítása miatt egyre érdekesebb hibák ütik fel fejüket. Kérlek benneteket, ha nem tudtok belépni, írjatok a

zsanett_seres@zollner.de

mail címre.

A küzdelmem a staff brigáddal folyamatos, egyelőre eredménytelenül. Nem nagyon foglalkoztatja őket, hogy nem jó az új motor. De még nem adtam fel.

Emellett admintársaim bokros teendőik miatt nem tudnak 100%-osan az oldallal foglalkozni, ezért kérek mindenkit, ezentúl következő értesítésig mindenki velem kommunikáljon, ha bármi van, kérés, kérdés, óhaj, sóhaj teljesítés nálam.

A kommunikáció formájaként kérném a Dühöngőt használni, vagy a megfelelő topic-ot, vagy privit. Igyekszem minél többet lenni messengeren is, de technikai okokból az kissé nehézkes, viszont skype-on délelőttönként elérhető vagyok.

Segítségeteket és közreműködéseteket előre is köszönöm!

Üdv,

Zen
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2008 4:04 pm

Zen írta:
Kedves Felhasználok!

Ezúton kérnék mindenkit, itt jelezze, ha valami gondot észlelt az oldallal, mivel nálam tökéletes, de többen szóltak, hogy nincs minden rendben.

Legyetek szívesek, jelezzétek a hibákat, csak akkor tudok "pörölni" a felsőbb vezetéssel. Szívesen leugatom a hajukat, csak a semmire nehéz vernem magam, vagy az asztalt.

Köszönöm a segítségeteket!

Üdv,

Zen

Ez érdekes, mivel azért szóltam neked, hogy nem kapok üzenetet arról, hogy új reag. született valahol. No, megijedt a rendszer, mert ezt az üzenetedet jelezte...
Pedig nem is erről a témáról iratkoztam le majd fel, mint ahogy írtam korábban egy üzit ebbe a topicba...

pedig csak nullából meg egyesből áll az egész. mégis...
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2008 3:53 pm

Kedves Felhasználok!

Ezúton kérnék mindenkit, itt jelezze, ha valami gondot észlelt az oldallal, mivel nálam tökéletes, de többen szóltak, hogy nincs minden rendben.

Legyetek szívesek, jelezzétek a hibákat, csak akkor tudok "pörölni" a felsőbb vezetéssel. Szívesen leugatom a hajukat, csak a semmire nehéz vernem magam, vagy az asztalt.

Köszönöm a segítségeteket!

Üdv,

Zen
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 26, 2008 1:19 pm

Gondolom a múltkori szerver KO okozza, hogy nem kapok téma értesítőket.

???

Most leíratkoztam, majd vissza egy témára. Remélem most már fog emailezni velem a motor, mert akkor szeretek tudni róla, hogy írt valaki, amikor írt, és nem két nap múlva, amikor gyanúsan csend van a topicon, és megnézem a változásokat.

Nem olyan nagy gond, csak érdeklődöm, hogy most akkor mi van? Valóban a szerver hiba okozza a beállítási problémákat, vagy valami más?
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:02 pm

Kabata Norobu írta:
Afron el Shored írta:
Ez komoly. Még jó, hogy lusta voltam. Bakker, mekkora király! Mármint, nekem király és elnézést mindenkitől, nem akarok megsérteni senkit!

Csak, minden rosszban van valami jó - szokták mondani. És a lustaságom most -kvázi- kifizetődött.

Mindjárt mondja a kabata, hogy legalább fognám be a...

Üdv

Pontosan legalább fognád be......
Most kezdődött meg egy MAGUS mese és egyből eltünt pár reag a játékosoktól, te mennyire örülnél ilyen esetben ha a te postod szállt volna el he ?

Igen, ezért is kértem elnézést!! További zökkenőmentes játékot a Magusos csapatnak is!!
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 1:38 pm

Afron el Shored írta:
Ez komoly. Még jó, hogy lusta voltam. Bakker, mekkora király! Mármint, nekem király és elnézést mindenkitől, nem akarok megsérteni senkit!

Csak, minden rosszban van valami jó - szokták mondani. És a lustaságom most -kvázi- kifizetődött.

Mindjárt mondja a kabata, hogy legalább fognám be a...

Üdv

Pontosan legalább fognád be......
Most kezdődött meg egy MAGUS mese és egyből eltünt pár reag a játékosoktól, te mennyire örülnél ilyen esetben ha a te postod szállt volna el he ?
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 1:29 pm

Ez komoly. Még jó, hogy lusta voltam. Bakker, mekkora király! Mármint, nekem király és elnézést mindenkitől, nem akarok megsérteni senkit!

Csak, minden rosszban van valami jó - szokták mondani. És a lustaságom most -kvázi- kifizetődött.

Mindjárt mondja a kabata, hogy legalább fognám be a...
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 1:26 pm

ezt csak úgy betenném, hogy lássátok, a staff gárda a világszerte elégedetlenkedő nép akaratának engedve hajlandó megmozdítani a sejjhaját és lehet, mégiscsak lesz vlmi (nem hiszem, ennél jobban ismerem őket)


Re: what going off

Post by Typlo Today at 5:11 am
thanks for your support, we're working on getting back all posts at the moment, i'll give you further informations when they arrive Wink


Idézet :
couldbe86 wrote:What care for your members? we have lost members and standing yet typlo is the only one of the main staff letting us know whats happening.


In my experience you don't lose members for a few hours downtime, downtimes and maintenance arrive on all forums, users just come back when the issue is solved.
If users appreciate your forum, they won't just give up on you for this kind of issue.


Again, sorry for all the inconvenience, we're all working hard right now to bring all the rest back to normal!


Typlo
Administrator

Gender:Male
Posts : 1810
Joined : 04 Sep 2007
Age : 22
Language : French, English


Hát, azt hiszem, erről ennyit...
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 1:22 pm

Üdv

Mea culpa (bár nem a mi hibánkból történt, de a gyökerek helyett is mi kérünk elnézést) mégegyszer főleg a MAGUS játékosoktól mert vasárnap nálluk volt a legtöbb reag és post.

A
Citrom Cápa most kezd ideges lenni mint a állat (késleltetett reakció)
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 1:16 pm

Kedves Játékosok!

Köszönöm Kabatától a szót, igen, valóban elvesztek a postok, a DICSŐ SZOLGÁLTATÓ hozzáállása a dolgokhoz, ha mondhatom úgy, minősíthetetlen, nagyjából elegem van belőlük, még jó, hogy bérleti díjat nem szednek, de lehet az lesz a következő húzás.

Nagyon sajnálom a történteket, remélem a jövőben nem fordul elő, mondanám, hogy ígértet kaptam rá, de nem nagyon bízom ezekben a staff-nak nevezett jóemberekben...

Elnézést még egyszer, soha nem fordult még ilyesmi elő, és remélem, nem is fog!

További problémamentes, kellemes játékot kívánok!

Zen
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 1:11 pm

Figyelem közérdekű közlemény mindenkinek


Üdv


Zennek kicsit pattog a ideg a szeme alatt ezért én írok elnézést kérünk minden játékostól de a fórum létezése óta most először fordult elő ilyesmi
DICSŐ SZOLGÁLTATONK KÖZPONTI SZERVERE ÖSSZEOMLOTT A DÉLELŐTT FOLYAMÁN ÉS ENNEK KÖVETKEZTÉBEN A TEGNAPI REAGOKAT NEM TUDTÁK HELYREÁLLÍTANI AZOK ELSZÁLLTAK.
Még egyszer elnézést minden érintettől reméljük többet nem csinál ilyet a DICSŐ SZOLGÁLTATÓNK. A négy hónap alatt most fordult elő először reméljük nem lesz ilyen többet. Kérünk minden érintett játékost, hogy legyenek szívesek és írják meg újra a elveszett postokat.

Zen írta privátba (kicsit nagyon ideges)

"Valami éjszakai leállás volt, magyarul beszart a szerver és a vasárnapi hsz-ek elszálltak, de kapunk helyette valami szuperduper apámf@szát kicsit nagyon ideges vagyok Mad Mad Mad Mad "

A megértéseteket előre is köszönjük.


A Citrom Cápa is ideges Mad Mad Mad Mad
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 12:51 pm

Üdv

Na most már eljutottam idáig is, hogy megírjam ezt a levelet. Citrom Cápa lényemnek a szíve helyén egy keményre szikkadt lejárt szavatosságú 25 kg – os cementes zsák van helyezve.
Ám ez a cementes zsák most felmelegedett látván, hogy egy újabb mese indult el a oldalon. Sok sikert és kellemes játékot kívánok minden játékosnak a
M.A.G.U.S Háromfejű Árnyak krónikában.
Igaz, hogy egy goromba durva pokróc alak vagyok, viszont játék ügyben ha van időm szívesen segítek bárkinek. Nyugodtan ér megkeresni.

További kellemes játékot mindenkinek. A oldal nem zárkózik el semmilyen épeszű ötlet elől ami tovább népszerűsíti a
MESÉLŐS szerepjátékokat.
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 45
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 19, 2008 2:45 pm

Kabata Norobu írta:
Afron el Shored írta:
Kabata Norobu írta:
Afron el Shored írta:
Zen írta:
Úgy látom, itt mindenki összeesküdött ellenem... Evil or Very Mad
Semmiféle összeesküvés nem történ még. Egyelőre még csak elkezdődött egy lázadás. Majd kialakul valami. lol!

Üdv

Lázadok felhívnám a figyelmeteket arra, hogy egy marha nagy mélyvízes medencében vagytok és ha tul hangosak vagytok akkor a köröző
Citrom Cápa lecsap rátok.
lol! lol! lol! lol! lol!

Megeszlek vacsira

Üdv

A Codexben kéne ennyire aktívnak lenned és akkor megusznád a bedarálást te szárazföldi patkány széttéplek mikroszekundomok alatt.

Idegesítő citromöntet
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Független terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Független terem
Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Technikai terem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: Általános :: Dühöngő-
Ugrás: