Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 24 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeSzer. Okt. 15, 2008 4:26 pm

KM /Kutató labor/

Végre ismét egy éjszaka, amin saját kutatómunkámat folytathatom. Éppen a számítógéphez fordulnék, hogy bevigyem az új adatokat, mikor villámcsapásként ér a fölismerés, nem vagyok egyedül. Sőt, egy meglehetősen veszélyes alakkal tartózkodom egy helyiségben.
Az idegen felé fordulok, aki lehet, hogy órák óta áll a laborban, de az is lehet, hogy csak pár perce érkezett. Rettentően zavar a tény, hogy eddig nem vettem észre. Ahogy ott áll velem szemben világosan látszik rajta, mi is valójában. Tekintetéből pedig kiolvasom, tisztában van vele, hogy én sem vagyok ember.
Mielőtt bármit mondhatnék, szívélyesen üdvözöl és megtudom, miért van itt. A segítségem? fut át az agyamon a kérdés, de nem is marad ott sokáig, mert a férfi felém nyújtja a karját, mondván, inkább séta közben beszéljünk. Pár pillanatig csak a karját bámulom, régi emlékeket idéz fel bennem a gesztus. Mikor ismét végigmérem, valami megváltozik rajta. Veszélyesen gyönyörű lett, ám még így sem tűnt olyasvalakinek, akinek megéri nemleges választ adni. Ráadásul már felébredt bennem bizonyos fokú kíváncsiság, ki is ő és vajon mit akarhat pontosan?
Gyorsan kikapcsolom a gépet majd belékarolok, ez már régi reflex. Csak ez után jövök rá, hogy talán rossz ötlet volt, de már nem változtathatok.
- Természetesen, ha módomban áll, kisegíthetem Mr. …? Elnézést, de mi is volt a neve? – nézek rá kérdőn.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeSzer. Okt. 15, 2008 2:13 pm

Cynthia Moron /Bérpalota/

Itt vagy New Yorkban egy Izmaeltől kapott arany hitelkártyával, egy vész estére fenntartott mobiltelefonnal, valamint néhány névvel és megbízhatónak mondható kapcsolattal,egy bérpalota üres szobáiban bolyongva. A legígéretesebb név talán Livia Norma Cenvaná-é Izmael ismerőse és klántársa bár a mai világban sohasem tudni. Szűk köreidet rovod a nappaliban amikor megcsörren a telefon. A portaszolgálat az, közlik veled, hogy látogatód van.

- Jó estét Ms. Moron egy bizonyos Ms. Nancy Faulker szeretne önnel találkozni a bárban várakozik önre. Mit mondhatunk neki ?
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeSzer. Okt. 15, 2008 11:18 am

KM / Pierre /Myriad Tech./

- Ó, így már értem! - örülök meg a világos magyarázatnak. - Ha viszont ez nekik valami központjuk, akkor minden bizonnyal van valami megfigyelő rendszerük, élő, vagy kamerás nappal is. - fűzöm tovább a gondolatokat. - Tehát ha odamegyek szaglászni, akkor a legtöbb információt lehet, hogy abból nyerjük, hogy ki is tapad rám utána. De majd meglátom mit is tehetek.
Elgondolkodom rajta, mi is kell nekem ehhez, hogy itt eredményes legyek.
- Viszont a megfigyelő rendszer telepítéséhez is megint oda kell mennünk. Lehet a sok nyüzsgés feltűnő lesz. Megpróbálok valamit kitalálni, hogy hogy legyünk ott úgy, hogy ne legyünk gyanúsak. Lehet az újjáépítő cégekhez kellene beszivárogni, és a munkások között mozogva telepíteni a kamerákat.
Hirtelen eszembe jut, mit is kell még elmondanom.
- Más téma. Találtam albérletet.
Felírom egy papírra a címet, és átnyújtom.
- Itt fogok lakni a továbbiakban, amíg probléma nem adódik a hellyel. Gyorsan ide tudok érni a székházba, úgy választottam.
Azért némileg elgondolkodtat, hogy épp most adom meg egy vámpírnak a lakcímemet, de mindenképp így helyes. Pierre Norobu bizalmát élvezi, s ha az én személyem még semleges is neki, az öreggel semmiképpen nem akar újat húzni, nem hiszem, hogy bármi olyasmit művelne, amit amaz nem helyesel.
Nem tudom meddig is terjednének alapban az együttműködés határai, mi a megfelelő távolság egy vámpírral szemben az együttes munkában. Más azt miondaná, minél távolabb. De nekem sok kétségem van efelől. Pierrenek minden bizonnyal nem könnyű emberi társaságban mozogni, s ezt egy elutasító, távolságtartó magatartás valószínűleg még inkább megnehezíti. Ha nem ütközik akadályokba a puszta kiléte miatt, az minden bizonnyal könnyebb neki.


A hozzászólást Jason Brown-Chen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 15, 2008 2:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeSzer. Okt. 15, 2008 10:58 am

KM /Utcák/

Érzem, hogy pótolnom kellene az elhasznált vért. Mondhatni éhes vagyok. Azt hiszem, ideje lenne valami vacsora után nézni, mert nem hiszem, hogy jó néven venné a Herceg, ha így állítanék elé, arról nem is beszélve, hogy ezzel megszegném a szabályokat.
Szűk sikátorokat keresek, ahol általában megfordul egy-két érdekes ember. Mondjuk csövesek, utcakölykök. Talán akad valami a horgomra. Jó lenne mindezt minél hamarabb intézni, mivel fogytán az időm, mindenképpen beszélnem kell a Herceggel. Ha találok valami megfelelő embert, táplálkozni kezdek, majd folytatom utam az Elíziumba.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeSzer. Okt. 15, 2008 12:06 am

Jason,KM(Myriad Tec.)

-Én a paranoiára tippelnék leginkább a felsoroltak közül,esetleg érezhetett önön valamit ami ugyan nem illet beleaz általuk elveszetnek,kárhozottnak nyilvánított osztályba.Hasonló elképzelésem volt velük nekem is jó lenne felhasználni őket a Szabbat ellen.Ezzel mindössze egy problémánk van nem tudunk még egyetlen Szabbat tagról sem-huzom el a számat.-Valahogy a visszájától nem tartok.A Szabbat kevés emberi ügynökkel dolgozik mint említettem néhány éjjel ez előtt.Felteszem azok is "bűzlenek" a gazdáik hatalmától.
-Kampó?Nem konkrétan a Gyémántra gondoltam.A Kampóról és a Gyöngyről azt hiszem öntől hallottam először- megnyitom a videófelvételes file-t,kikeresem azt a részt ami engem megfogott.

"- Türhetelen ez a állapot ugy tünik Gino
Campare és csatlósai mindenröl tudnak és azt is tudják hogy kik
vadásznak rájuk és ugy tünik ellenvadászatot szerveztek jó példa erre a
ma esti incidens. Ugy tünik nehezen emésztik meg a Gyémántban
elszenvedett csapást."

-Lehet nem a legegyértelműbb nyom.De szerintem mutatja azt,hogy ott valamilyen szinten Szabbat aktivitás folyt(ik).Arra gondoltam az épület környékét figyelnénk meg a kamerákkal ki az aki felbukkan / bemegy.Egy jópár nap kellhet mire értékelhető eredményt látunk belőle.Önnek az lenne a feladata,hogy nappal arra felé kóricál és megnézi milyen cégek dolgoznak az épület helyre állításán.Rendszámokat jegyez meg,ilyesmiTalán ezek is előrébb jutathatnak.-kicsit tovább engedem a felvételt

"A másik érkezett néhány uj vértestvér a
városba Mr. Cosby és Mr. Lavoissier azt akarom hogy Mr. Lavoissiert egy
kicsit járjátok körbe
"

-Erre gondolt?-kérdezem egy halvány mosoly kíséretében.-Ezt inkább egy kiadós tükrözésnek nevezném,ha létre jön.Szerencsére még kevesen tudnak róla,hogy itt vagyok.Nem is szándékozom az udvari körökbe belépni amíg nem feltétlenül szükséges.Ez a két arc hasznos információ forrás lehetne ,ha felvennénk velük a kapcsolatot.De kételyeim vannak még ezzel kapcsolatban mint ahogy önnek is ezzel az egésszel.Igen valószínüleg csalik vagyunk én legalábbis mindenképp.Az ön szerepét nem látom ilyen egyszerűen.Egy sötét szobában probálunk időzített bombát hatástalanítani.Mi csak kishalak vagyunk se ismertségünk se befolyásunk,hogy zargassunk magunk előtt mi is valakit.Tehát marad a manipuláció és/vagy a csendes háttér munka.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeKedd Okt. 14, 2008 5:27 pm

KM / Pierre /Myriad Tech./


Míg Pierre figyelek, bejön a netes keresés eredménye, ahol a "green scorpion" és "jade scorpion" szavakra kerestem rá. Van a találatok között egy internetes állatkereskedés, környezetvédelmi rendőségi akciócsoport, egy Woody Allen film, valami idióta szerepjátékos közösség, akik hülyébbnél hülyébb jelmezetbe bújnak. Sóhajtok egyet. Nem, ezek közül egyik sem valószínű, hogy felhackelte a New Yorki rendőrség adatbázisát. Akkor koncentráljunk a beszélgetésre.
- Az a csuhás folyamatosan ellenszenves volt velem, és védekezett, pedig én aztán tényleg nem léptem fel támandólag. Most vagy valamit tudott rólam, vagy egyszerűen rühelli a keletieket, vagy teljesen paranoiás. Sajna ennyiből nem tudjuk melyik eset áll fenn, pedig nem ártana róluk valami képet alkotni, hogy mi várható tőlük a közeljövőben. Még akár elővédnek is használhatjuk őket. Ha valahogy eljutna hozzájuk egy-két sabbat-rejtekhely címe még ki is füstölhetnének belőlük egyet-kettőt, de persze ez kétélű fegyver, mert ugyanezt az ellen is feltalálhatja.
Nem ragozom tivább, majd Pierre valamit vagy kihoz ebből, vagy nem.
- A Gyémánt. Természetesen elmegyek körülnézni. Van valami konkrátum, amire figyelnem kellene? - pillantok Pierre érdeklődve, hogy van-e valami konkrét ötlete. - Ha jól emlékszem ez az egyik alak a felvételen azt mondta, hogy Ön mellé rendeték segítségnek. Jelentkezett már, vagy ez csak valami fal duma volt a többiek felé? - ekkor felmerül bennem, hogy mért is akar Pierre a kiégett mulatóban kamerákat felszerelni, nem-e inkább erre a helyre gondolt. - Nem véeltlenül a Kampóba kellene nekem mennm? - kockáztatom meg óvatosan.
Annyira nem tudom, mit is léphetnék. Több helyismeretre lenne szükség.
- Furcsa, ahogy kettőnket így összecsaptak egy csapattá. Elkerülhetetlen, hogy sötétben tapogatózzunk. Nem tudom, ez valami különleges koncepció része, vagy mi vagyunk a hajtók, akik nagy zajt csapnak, esetleg a csalik? - morfondírozok ezen úgy, hogy Pierrel is megosszam a meglátásaimat. - Ha az utóbbiról van szó, akkor kifejezetten előnyös lenne, ha nekünk is lenne olyan csalink, amit magunk elé tolhatunk.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeKedd Okt. 14, 2008 1:19 am

Jason,KM (Iroda)

Nobujosit megkérem nézen utána ennek a részvénycsomagnak ,ha ígéretesnek látszik akkor volna egy kisebb befektetésre váró összegem amit beforgatnék.
Jasonnal is lebonyolítom a hívást szerencsére az épületben van és hamar összehozhatjuk a megbeszélést.
-Az irodában várom.-mondom a telefonba.
Miután megérkezik néhány mondatban összefoglalja a rendőrségi rendszer ellen elkövetett kalozkodást és az ezzel kapcsolatos problémáit, észrevételeit.
-Sajnos ez a skorpió számomra nem mond semmit,talán a házból valaki választ tud rá adni,vagy segíteni benne,addig ne probáljon meg vele kapcsolatot felvenni míg kinem derül ki lehet,hova tartozhat.De gondolom ön is így gondolta.Ne haragudjon nagyon méltányolom a munkáját sőt elismeréssel adózom a rövid idő alatt elért eredményekért csak hirtelenjében nem tudom hova beilleszteni ezt az infót ebbe a zavaros képbe.
Jason ezek után beszámol arról is,hogy ellátogatott az Atya templomába és találkozott az valamelyik követőjével is.Van mersze az már biztos,s az is bizonyossá vált,hogy csak a vámpírokat képesek megkülönböztetni a fanatikusok.Végül is valahol bizonyosan osztozunk Káin bélyegén s ezt az Úr igaz szolgái megérzik.
-Az Atya egy rendkivül zavaró tényező számunkra,nem csak azért mert veszélyt jelent rám és a hozzám hasonlókra.Hanem a tettei is csak zavaró mozaik darabkák a fent említett képben.Remélhetőleg azonban a Szabbatot is zavarja a ténykedése-elhallgatok,majd rövid szünet után folytatom.-Ha marad rá kapacításunk mégis valamilyen formában nyomon kéne tartanunk a ténykedését,hátha a képességük a Szabbathoz is elvezeti őket.
-Tegnap miután pihenni tért én még megprobáltam összerakosgatni néhány mozaikot illetve más szempontokból tekinteni a dolgokra.Eközben kisé megsüllyedt az a gondolat miszerint a kikötőben kéne kezdeni a nyomozást.A helyére egy másikat tettem mely középpontjába a Gyémánt étterem és az ott történt incidens mozog.A videó felvételen a főszolgabíró elég egyértelműen fogalmaz.-nehezen emésztik meg a gyémántban elszenvedett csapást.-innen jött a gondolat.Szóval úgy gondoltam megfigyelés alá kéne vonni az éttermet s környékét.Ezt hosszú felvételi idejű kamerákkal szándékoztam véghez vinni.Ezek állandóan szemmel tartanák az épületet,eredményt viszont csak néhány nap múlva várhatunk ebből.Ezt kiegészítve gondoltam megkérdezem nem lenne-e kedve helyszíni terep felmérést végezni nappal.Remélhetőleg találunk így valamit.Ezzel párhuzamosan elkezdenénk a kikötői események után kutakodni ,bár ezzel vissza is kanyarodunk az első témához a skorpióhoz ha jól rakosgatom a mozaikot.Felmerült még egy két keresésre való tétel,de elöször szeretném ha véleményezné az elmondottakat.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 5:19 pm

KM / Pierre /Myriad Tech./ !!!

A samragd skorpióval vannak problémáim, pontosabban fenntartásaim. Aki ennyire belenyúlt a rendszerbe, hogy mgé a névjegyét is otthagyja, nem lehet akárki, valószínűleg a város valamelyik ismert nagyhatalma. Nem feltétlenül akarok úgy belepiszkálni a dolgaiba, és átlépni rajta, hogy nem tudom ki az. Mi van, ha valameiylk vámpír, vagy mágus, akitől esetleg előtte illene engedélyt kérni,v agy valahogy ajóváhagyását, mivel nem is ellenséges?
Ha Pierre előtt érkezem az irodába, akkor elébb ennek akarok utánajárni, hogy a városban a smaragd skorpió kinek a hatalmi jelvénye lehet, aztán ha ő is megérkezik, akkor eléje tárom a helyzetet, s tanácsot kérek tőle, hogyan lépjünk tovább. Beszámolok a templomban tett látogatásomról is, amennyire tőlem telik részletesen.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 12:54 pm

Ophelia Saville /Kutató labor/

Éppen a egyik szabad éjszakai kutatásodat végzed a klinika laborjában, mert nem kell szolgálatot teljesítened a kápolnában. Teljesen átadod magad a kutatás örömének és a felfedezés élményének amikor rádöbbensz nem vagy egyedül a laborba nem tudod mikor érkezett a ismeretlen és mióta tartózkodik veled együtt a helységben. A férfi középkorú sportos arab rasszú.
Az első pillanattól fogva amit rádöbbensz a jelenlétére tudatosul benned, hogy eddigi létezésed során látott legveszélyesebb vértestvérek egyikével hozott össze a sors. A idegen nem is próbálja meg leplezni ragadozó természetét és látszólag a te lényed mibenlétével is tisztában van

- Jó éjszakát kívánok önnek Ms. Ophelia szükségem lenne a ön segítségére és szeretném a részleteket egy kellemes kis séta keretében megbeszélni önnel. Természetesen nem lennék hálátlan a rám pazarolt idejéért.


Finom mosoly keretében a karját nyújtja neked. Hirtelen roppant veszélyes ám vonzó szörnyeteggé változik a megjelenése.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 12:31 pm

Alex Williams /Általános/

Elég ramaty és éhes állapotban vagy miközben a Elizíum felé haladsz és eszed be jut egy illemszabály „Éhesen soha ne lépj a Elizíum területére.”

/ Aktuális Vértartalékod: 4 igencsak megéhezel /
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 12:23 pm

Brandon Smith /Másnap elhagyatott omladozó iparterület/

Másnap éjjel beletelik egy rövidebb telefonodba mire Skorpió a adott GPS koordináták alapján bemond neked egy címet. Utána már csak egy térképet kell levadásszál és egy röpke két órás utazás vár rád mire megérkezel a elavult elhagyatott valamint bontásra ítélt ipartelepre város a városban.
A hiányos közvilágításban a letépett és elkorrodálódott utcatáblák között haladva nemsokára megtalálod a keresett címet, egy elhagyatott gyárcsarnokot a hozzá tartozó irodaépülettel.
Belépsz a csarnokba melyet kosz, lomok, sötétség és a elhagyatottság érzése ural. A csarnok hátuljából halvány fény dereng oda érve megállapítod, hogy egy ajtó mögül jön amely a irodaépületbe vezető egyik folyosót takarja. Teljesen benyitva egy folyosóra jutsz mely a csarnokhoz hasonló képet mutat viszont sarkig van rajta tárva egy iroda ajtó és a fényesség abból jön.
A irodaajtó egy szépen kivilágított makulátlanul tiszta kényelmes irodába vezet. éppen a ajtóban álldogálsz amikor a irodából a asztalon lévő hangszóróból felcsendül egy szépen moderált hang.

- Kérem csukja be maga mögött a ajtót. Fáradjon beljebb és helyezze kényelembe magát, kérem bocsássa meg udvariatlanságomat, hogy nem személyesen óhajtottam önnel találkozni gondolom megérti. Úgy gondolom talán sikerülhet egy kölcsönösen hasznos megállapodást kötnünk a mindkettőnket égető problémák kapcsán, természetesen csak akkor ha hajlandó velem ilyen feltételek mellet táv tárgyalást folytatni.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 12:07 pm

Drake Shan /Elizíum/

Másnap éjjel valamennyire rendbe szeded magad és megindulsz a Elizíum irányába valószínűleg a Herceget jobban érdeklik a kinti hírek mint a megjelenésed a Hárpiák meg már régebben is a nyelvükre vettek akkor sem nagyon zavar nem változott semmi a elmúlt éjszakákhoz képest kárálhatnak bármiről a nagy öregek. Csak a halandó technológia és népesség fejlődik és nő robbanásszerűen.
Egy pár óra utazás után megérkezel a Elizíumhoz hiába no a éjszakai tömegközlekedés nem a leggyorsabb lehet, hogy mégis csak kéne egy fránya kocsi. Belépsz a Elizíum őre végigmér majd csöndesen annyit mond.

- Csöndes éjszakát neked is. Fáradj hátra a Herceg irodájához a kinti hírhozókat mindig soron kívül fogadja. Ma még nem kapott rossz híreket remélem te se túlságosan rosszakkal érkeztél.

Hátul azonnal beengednek a szokásos vizsgálatok után a irodába a Herceg félhomályban üldögél a irodában szinte csak a asztali képernyő fénye ad világosságot a helységben. Felpillant a monitorból és feléd fordul amint belépsz.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 10:38 am

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier

Pierre Lavoissier /Myriad tech/

Nobujosi végighallgatja a mondókádat majd a következőket mondja.

- Mr. Lavoissier gondolom a jó minőség és főként a strapabírás elsődleges szempont a eszközök beszerzése során ez egy kicsit hosszabbá teszi a dolgok ügymenetét úgy két három nap lesz a beszerzés ideje.
A projekt ügyében egyenlőre semmi változás valószínűleg csak a jövő héten lesznek fejlemények amik fontosabbak lehetnek.
Viszont szeretném figyelmébe ajánlani hosszútávon a COARD kis feltörekvő cég részvényeit úgy tűnik most alacsony áron juthat később magas értékű részvényekhez, úgy tűnik Mr. Micugi is lát benne fantáziát márpedig neki jó szimata van a ilyesmihez.


A beszélgetés végén felhívod Jasont aki közli veled hogy egy rövid idő múlva a irodádba tud érni mert a épületben tartózkodik.

Jason Brown-Chen /Mindenfelé és Myriad Tech./

Leülsz egy kávézóban és átgondolod teendőidet miként tudnád a smaragd skorpiót megkerülni a létező térfigyelő rendszerben. Valószínűleg a megfigyelő rendszerek adat és átviteli egységeit helyben kéne lecsapolni egy adattovábbító eszköz beiktatásával vagy esetleg Micigitól is szerezhetnél néhány tippet a skorpió kicselezésére, mert úgy tűnik ez a kristályalapú netkalóz beette magát a rendőrség és a biztonsági cégek rendszereibe.
A késő délutáni kávézás után visszahajtasz a székházba és beveted magad a könyvtárba, rá kell döbbenj óriási adatmennyiség van felhalmozva kiválasztasz egy a alapoktól induló könyvet és elkezded olvasni.
Sejtésed beigazolódik sötétedés után nem sokkal csörög a telefonod és Pierre keres.

/Jason légy szíves a megszokott módon fejlécezd a postjaidat a átláthatóság kedvéért/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 10:03 am

Üdv minden játékosnak és leendő játékosnak


Örömmel jelentem be, hogy nagy valószínűséggel két új játékos csatlakozik a krónikához (hogy meddig maradnak az nagyban függ a egyéni tűrőképességüktől Smile )
Ennek a ténynek köszönhetően elértük a játékosi plafont (8 játékos) amit mint mesélő értelmes méretben el tudok tartani valamint kezelni és irányítani tudok.
Változások is beállnak a játékban a maximális létszámnak köszönhetően valószínűleg még jobban előtérbe kerülnek a privát játékok ahová mint mesélő kevésbé kell beavatkozzak vagy több játékosnak elegendő egy összevont postot írjak. Ezentúl nagy valószínűséggel heti egy postot várhat töllem mindenki mert jelen helyzetben ez nyolc reagot jelent abban a esetben lesz több ha kialakulnak esetleg csapatok és csak összevont postokat kell írjak. A nyári pörgős játék a őszre és a játékos szám növekedésre való tekintettel belassul egy kicsit amikor nem csapatban tevékenykedtek. A fentieket kéretik szem előtt tartani.

Akkor tekintsük át a jelenlegi privát csapat játékot folytatók körét.

1. Pierre / Jason
2. Brandon / Drake
3. Elisabeth / Alex

A két új játékos pillanatnyi kedvemtől és rosszindulatomtól függően fog a krónikába csatlakozni.

Egy szó mint száz ha pörgősebb játékra vágytok kénytelenek lesztek összeállni nagyobb csapatokba az összevont postok érdekébe, a egyéni külön szálakon csak csordogálni fog csöndesen a játék.
Ezek a játék kondiciói a elkövetkezendőkben aztán majd meglátjuk ha lesz lemorzsolódás akkor megint szabad a pálya.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 8:00 am

Drake, KM /Utcák/

- Nekem semmi bajom Pierre-rel, bár gyereknek nem nevezném. Azt beszélik a rossz nyelvek, hogy a saját anyját kitenné a tűző napra száradni. Lehet, hogy úgy fest, mint egy rossz homi, ennek ellenére nem árt vigyázni. Légy óvatos!
A fekete orchideáról kapott információk arra késztetnek, hogy gondoljam át az előbbi állításomat Craven-ről. Lehet mégsem olyan kishal? Lehet nem árt a körmére nézni.
Közben elválnak Drake-kel útjaink lassan.
- A számom tudod, keress, ha tudsz.
Ezekkel a szavakkal búcsúzom, majd keresek magamnak valami kellemesen porhanyós földet, és belesüllyedek.

/Ezerarc Diszciplina/

/Másnap/

Kellemes éjszakára ébredek. Végre van egy kis időm, hát megkereshetem a titokzatos kártya megadta pontot. Az igazat megvallva alig bírok a kíváncsiságommal. Ki lehet a nevezett illető, aki minden áron találkozni akar velem?
Kezemben a kártyával felfedezőtúrára indulok.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 7:42 am

KM /Utcák/

Még mindig dühös vagyok Lisára, bár azt meg kell valljam, az ötlete nem volt hülyeség. Azt hiszem, tényleg beszélnem kell a Herceggel. Nem árt az óvatosság. És végülis még a nagyobb gondokból is kimenthet. Ki tudja, még jól jöhet. Lehet, ha óvatosságra intem, akkor elterelem magamról a gyanút.
A híreket az új menedzserről nyilván hallgatta, hallotta, így újat ezzel valószínűleg nem tudok mondani, de az, hogy felhívom a figyelmét arra, hogy ez csapda, lehet még magasabb pozíciót is eredményezhet.
Utamat az Elízium felé veszem, bár legutóbb eléggé kihalt volt, talán ott találom a Herceget.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimePént. Okt. 10, 2008 9:48 pm

KM, Brandon /Gyöngy környéki utcák/

Brandonnak be sem áll a szája, bár nagyrészt csak az én megnyugtatásom a cél, ami tökéletesen sikerül is. Sorra veszi az embereket ki miért nem fontos...hát reméljük tényleg így van. Pierre...ő meg vajon ki lehet? És miért tart tőle Brandon? Vagy tévednék és nem tart tőle csak az a baja vele hogy egyáltalán él?
- Mi a bajod ezzel a Pierre gyerekkel? Azon kívül hogy még nincs karó a hátában. - mondom halvány mosollyal az arcomon. Rövid válasza után tovább beszél én pedig eltűnődök rajta hogy egy kis mitugrász táplálékforrás valószínűleg már rég megfulladt volna ennyi beszédtől. Ezen a meglátáson jót kuncognék, ha Brandon nem venné magára. Pedig csak a szánalmas kis halandókkal kapcsolatos gondolatfoszlányom szórakoztat ennyire. Valóban remek alkalom lehet némi plusz infó beszerzéséhez az Elízium. Ez meg vajon mit csinálhatott hogy nem szívesen látott vendég arrafelé? Végülis...nagjyából mindegy is...amíg nincs belőle bajunk nem firtatom a dolgot.
Mondandója vége lep csak meg igazán. Ha ilyen jól tájékozott a srác, hogy lehet hogy nem hallott ennek a jelképes virágnak a történetéről?
- A fekete orchidea halálos üzenet. Nem nagyon tudok erre jobb kifejezést, ez egy szörnyeteg, aki a legerősebb vértestvéreket pusztítja. Na és persze a farkasfattyakat is, ami arra utal hogy nem csak a mi ellenségünk. Afféle vadászatokat folytat. Szerintem még élvezi is. De nem csak erre nálunk félnek tőle, hanem azok a rohadék szabbatisták is. Viszont azt nem tudom mi a célja vagy kinek dolgozik. Már ha dolgozik egyáltalán valakinek. De szerintem ne is érdekeljen, amíg nem kapsz egy ilyen kis virágocskát te is. Viszont lassan hajnalodik úgyhogy ideje lelépni innen az utcáról.
Ha nincs több fontos mondanivalója elköszönök Brandontól és sietős léptekkel a menedékem felé veszem az irányt. Elég jól kiszámíthattam, körülbelül negyed órán múlhatott hogy nem sültem ropogósra. Gomez "nahát, az utolsó pillanatban érkezünk?" kérdésre csak egy kelletlen morgás a válasz, majd besüllyedek a földbe ahonnan csak következő éjjel kerülök elő újra.

/Ezerarc diszciplína/

A port már rutinszerűen söpröm le magamról. Ha az Elíziumba megyek talán rendbe szedhetném magam. Nyomorult pojácák...olyan elegánsan öltöznek....nem mindegy milyen ruhával takargatjuk magunkat? Úgy döntök beszélek valamelyik lakótársammal, hátha tudnak kezdeni valamit golyószaggatta ruhámmal vagy ha mást nem legalább lefürödhessek.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Okt. 09, 2008 4:39 pm

- Nem, azt hiszem nicns több kérdésem. Ha semmi nem jön közbe, én holnap fizetek és költözöm is. - bólintok rá a dologra. Nem vagoyk egy válogatós, vagy kukacoskodó, a lakás messze több, mint amire szükségem van, nem látom akadályát a költözésnek. A biztonság kérdése egyedül a rizikós, de sajna jelen ismereteim szerint bárhol lehetke biztonságban és veszélyben is. Ez tehát a váalsztásnál aligha játszhat szerepet.
Búcsút veszek az öregúrtól, és jobb dolgom nem lévén, visszmegyek a székházba, Pierre úgyis rövidesen ébredezik, s valószínűleg keresni fog. Sajnos nem tudok neki túl sok mindenről beszámolni.
Nem igazán tudom merre induljak. A figyelő rendszert megszervezem, amit rámbíznak végrehajtom, de helyismeret és egyáltalán ismeretek nélkül nem sokat érek. Azok megszerzéséhez meg idő kell, és az az, ami úgy tűnik, hogy nincs.
Leülök valahol tanulni. Megpróblok legyűrni pár oldalt valamelyik kiszemelt "szakirodalomból", s ezzel birkózom egészen addig, amig Pierre hív. ÉN helyben vagyok, miattam akár azonnal is találkozhatunk.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Okt. 09, 2008 1:54 pm

Jason Brown-Chen /Center Blvd Leendő albérlet/

Miután bejártátok a lakást Dan hellyel kínál majd átnyújt egy paksamétát amiben egy teljesen átlagos albérleti lakásszerződésre lelsz. Megvárja míg végigböngészed aztán átnyújt pár etikett kártyát.

- A kártyákon megtalálja a házmester és a portások minden szükséges adatát ami a elérésükhöz kell. Mint látja egy hónap kaukcióra tartok igényt ami a lakás felmondásakor vagy lelakható vagy visszatérítem önnek. A fizetést teljesen a ízlésére bízom fizethet banki átutalással, vagy kérhet csekket, vagy kézpénzzel a házmesternél. Ha aláírjuk a szerződést mihelyst kifizette a kaukciót azonnal birtokba veheti a lakást a házmesternél szinte bármikor átveheti a kulcsot a csekk, vagy átutalási igazolás vagy készpénz ellenében. Természetesen készpénz esetén a házmester kiállít önnek egy igazolószámlát. Akkor a takarítónő marad a etikett kártyák között a ö adatait is megtalálja nyugodtan beszélje meg vele, hogy mikor szeretné ha jönne és rendbe rakná a lakást. Esetleg valamiben segíthetek még ?
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeSzer. Okt. 08, 2008 11:42 pm

KM(Iroda)

Másnap este miután felkeltem az iroda ablaknál állva kissé elmerengek a rám osztott feladat mértékén.A csillogó metropoliszt bámulva kissé beleremegek az Újvilági és Óvilági léptékek közti különbségbe.Európa kevés városa rendelkezik ekkora halandó populációval és az ebből következő vámpír és egyébnépességgel.Az otthonától távol szabadon engedett farkasnak érzem magam akit ráadásul birkanyájat őrizni hoztak.Nem ismerem az erdőt és nincsenek falkatársak sem.És mélyen valahol az is lappang bennem,hogy én csak csalimadár vagyok aki zavarórepülést végez.Igyekszem ezeket a gondolatokat legyűrni és újra a munkával foglalkozni.A tegnapi szemguvvasztás után kicsit másként nézek a dolgokra.Egyes már meglévő,megerősített infokat eddig figyelmen kivül hagytam.Most ezeket előre hozom.Középpontjukban a Gyémánt és az ott történt események forognak.Talán ha megfigyelés alá vennénk a környékét.Belegondolok az ehhez szükséges eszközökbe,majd hívom Nobujosit.
-Szükségem lenne száloptikás mikrokamerákra olyan rögzítőegységgel ami extra lassú felvételre képes.Nyomozóhatóságoknál és katonai szervezeteknél sűrűn használják megfigyelésekhez ezeketa szerkentyűket remélem itt is akad belölük néhány.Valamint meg tudja nekem.....mindegy egyenlőre ennyi lenne.Illetve van változás a projekt ügyében esetleg olyasmi amiről tudnom kellene?
Megvárom a választ majd miután távozott felhívom Jasont.Megbeszélek vele egytalálkozót.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeSzer. Okt. 08, 2008 12:46 pm

KM, Alex /Szövetség/

Most mit tegyek? Nyögök a keze alatt, amíg a hajam tépi, majd a homlokomhoz kapok, az csapódott a falnak. Kétségbeesett szemekkel nézek utána, de becsapja maga mögött az ajtót.
- Ezt még megbánod, te szánalmas féleszű bolond.
Sziszegem utána dühösen, de ezt már valószínű nem hallja, mert valóban szinte csak magamnak mondom, a súlyos ajtó pedig becsapódott mögöttem.
Felkászálódok a padlóról, megigazítom a ruhám. Szemem szikrákat hány. Nagyon dühös vagyok. Elindulok az ajtó felé, kezem a kilincsre teszem, de még mielőtt lenyomnám, a szinte mintha csak az ajtónak sziszegném, nagyon halkan:
- Nem ismersz te még engem, Alekszej. Számold a napjaid, te hataloméhes fűrészporagyú disznó.
Lenyomom a kilincset és kilépek a szobából. Ha nincs itt senki, megkeresem a kijáratot. Most más dolgom van. A lakásomat kell intéznem. El kell költöznöm minél előbb. Ekkor kapok észbe: ez a nyomorult lehet, hogy a Herceghez sietett. A költözés mégiscsak várhat. Sietnem kell az udvarba, hogy megelőzzem...
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeSzer. Okt. 08, 2008 9:00 am

KM /Albérletkeresőben/

Az eredmények, amik nincsenek, elég lelombozóak, bár felfoghatom úgy is, hogy legalább annyit megtudtam az itt munkáló erők másfajták, mint a templom energiái. Lehet nem annyira kidolgozottak, lehet leplezik őket, lehet csak a természetük más. A környéket mindenesetre bejártam, és ez is egy haladás, ha már esetlegesen itt fogok lakni.
Ötkor pontban megérkezem a megadott címre, és megtekintem az albérletet. Tökéletes, szinte túlontúl az. De jelen esetben kifejezetten szerencse, hogy elsőre megfelelőt találtam.
- Nagyszerű! Elég hirtelen kellett lakhelyet váltanom, s így az, hogy ez a lakás ennyire megfelelő nagyon nagy szerencse a számomra. - fordulok mosolyogva a házigazda felé. - Igen, a bejárónő hetente egyszer nagyon jó lenne.
Nem vagyok egy trehány alkat, s kisebb problémákat magam is elintézek, de azért nem árt, ha valaki itt kézben tartja a dolgokat. - Van valaki a házban, aki intézi a ház ügyeit, és tudnom kell róla? Gondnok, portás, egyéb? - kérdezősködök tovább - S a lakbérfizetés módját is szeretném tudni!
Feltehetőleg telik arról a bankkártyáról erre a lakásra. Mása úgysem nagyon fogok költeni. Esetleg még pár ruha, a kaja ... Tőlem biztos nem fog csődbe menni a cég.
Igyekszem mindent letisztázni, s minél hamarabb elintézni a költözést.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeSzer. Okt. 08, 2008 12:32 am

Elisabeth McGarney / Alex Williams /Szövetség/

Alex kirohanása nem nélkülöz sok súlyos érvet magában a hirtelen jött hisztéria és a fenevad ingerlékenysége mellet. Az, hogy leveszi rólad a kezét nem csak a patronálásának a megvonását jelenti hanem kimondatlanul azt is, hogy ott fog keresztbetenni neked ahol csak tud.

/ Alex Williams Megfélemlítés Célszám: 6 Dobás: 8, 4, 8, 10, 7, 10, 5 UD: 9, 8 Sikerek: 7 (FENOMENÁLIS ÁTÜTŐ SIKER) Elisabeth McGarney Akaraterő Dobás Célszám: 6 Dobás: 4, 3, 1, 4 Sikerek: 0 (RÁADÁSUL BALSIKER AKARATERŐ PONTTAL SIMA SIKERTELENSÉGRE LEHET MÉRSÉKELNI)/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeSzer. Okt. 08, 2008 12:21 am

Jason Brown-Chen /Albérletkeresőben/

Körbejárod a környéket főleg azokat a területeket ahol emlékeid szerint energiagócok helyezkednek el, ám mostani állapotodban nem vagy képes érzékelni őket és úgy látszik ezek a Térben sem okoznak torzulást amelyet újfajta térérzékeléseddel azon nyomban megéreznél.
A lakásban már ott vár Dan Simmons egy élete delén jócskán túllépet úriember ám látszik rajta, hogy fizikai kondiciójára a mai napig ügyel egy nyugalmazott katonatiszt benyomását kelti garbójában és sportzakójában. Körbevezet a lakásban ami első látásra minden igényedet kielégíti szellősen berendezett legénylakás tárul a szemed elé.

- Az előző lakó egy fiatal bankszakember volt s miután eléggé sikeres lett elköltözött a melegebb tengerparti államokba. Hetente egyszer jött a lakást rendberakni és takarítani egy bejárónő nem tudom ha esetleg kiveszi a lakást igényt tartana a szolgálataira a továbbiakban is ?
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitimeKedd Okt. 07, 2008 3:21 pm

A 100 négyzetméteres teraszkert olyan nekem, mint a mézesmadzag, a parkra néző kilátássla egyetemben meg, mitn egy csoda.
- Akkor 5-kor ott leszek, köszönöm! - felelem, s miután elköszöntünk egymástól, eszem valamit a kávézóban, s elindulok a környékre. Megpróbálnék beazonosítani pár gócot, és valahogy a közelükbe férkőzni. Kitűnő tapasztalás lehet, végre tanulhatok valamit, remélem. Összehasonlítgatni őket, érzékelni a természetüket, már ha egyáltalán az épület segítsége nélkül érzékelhetem.
Tudom, tanulnom, olvasnom is kéne a fejlődéshez, de nagyon gyakorlatias vagyok. Amíg nem tapasztalok, addig nekem az a sok tudomány csak üres szöveg, nincs hozzájuk kiindulópont. Talán ha van már némi érzékelt tapasztalat mögöttem, könnyebb lesz megértenem, miről is szólnak a könyvek.
Látnom kellene más mágusokat, miközben ahsználják a hatalmukat, és érezni, mit is okoz a tevékenységük, s én mit érzek belőle. Talán majd beszélek erről egyszer Micugival.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 13 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
13 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 24 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: