Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2008 3:43 pm

Jason Brown-Chen /Myrad Tech/

CRYO Genetic, Genetechnika Inc., Sader Krupp, Fenrir, Arasaka cégektől a [Print Screen]-es megoldással is csak töredékes adatfoszlányok jönnek le. Mindenféle mentési és egyéb hibákra hivatkozik a gép. Semmi különösebb botrány nincsen a cégek körül vagy a menedzsmentjük nagyon jó. Egyetlen érdekességre tartó hír van a Sader Krupp Művek főrészvényesének lányát megtámadták a egyik éjszaka a városban és most élethalál között fekszik egy magánklinikán.

/Intelligencia + Számítógép Célszám: 9 Dobás: 6, 6, 2, 10, 10 UD: 10, 10, 9, 7 Sikerek: 5/

Valószínű, hogy a cégek akiktől nem sikerült sok adatot szerezned ráadásul a gyűjtött adatok egy része el is tűnt, valami nagyon komoly programot vagy élőerőt alkalmaznak a adatgyűjtéssel szemben és adatátvitel közben csapnak le a adatokra és teszik azokat tönkre vagy térítik el őket. Nagyon bajlós érzések kerítenek hatalmukba miközben a monitorod kísértetfényében üldögélsz és a eseményeket szemléled valamint elemzed. Ezek a cégek nagyon nem szeretnének reflektorfénybe kerülni és gondoskodnak is nyugalmukról és szürkeségükröl.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2008 9:41 am

Brandon Smith / Drake Shan /Sikátor/

Brandon Smith

/Észlelés + Éberség Célszám: 10 Dobás: 3, 9, 10, 7, 1, 2 Sikerek: 0/

A sikátorba érve megnyugodsz és kiengedsz a eddigi gyanúd elpárolog azért még körbesandítasz de látszolag tiszta a terep ezért nagyobb lelki könnyebséggel állsz neki a beszámolodnak.

Drake Shan

/Észlelés + Éberség Célszám: 12 Dobás: 3, 10, 8, 2, 9 UD: 4 Sikerek: 1/

A sikátorban Brandon kienged és nyugodtabban adja elő mondandóját azért néha még körbesandít. Példáját követve te is ezt teszed egy pillanatra a nyugodság után beléd hasít egy érzés mintha tényleg figyelnének vagy kukkolnátok utánatok de teljesen biztosan nem mered állítani ha figyelnek is benneteket valamilyen természetfeletti képesség támogatása alatt teszik ezt de ebben nem lehetsz teljesen biztos csak egy gyanú megérzés aggodalom.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2008 7:47 am

Drake, KM /Utcák/

Folyamatosan az az érzésem, hogy nem vagyunk jó helyen. Keresni kéne valami olyan pontot, amiről biztosan tudom, hogy nyugodt hely. Régen nem éreztem már ilyet, mármint hogy figyelnek, és kissé aggaszt a dolog. Bár az még jobban aggaszt, hogy fogalmam sincs, mennyire bízhatok meg ebben a kriptaszökevényben.
Hosszas séta után találok egy helyet, ahol talán beszélhetünk. Körülnézek, de nem látok semmi gyanúsat. Egy kis sikátor, ezt talán nem kamerázták be és építették tele poloskával. De mi van akkor, ha Drake van bepoloskázva? Bár jelen pillanatban, ezután a Kampós eset után a saját anyámban sem bíznék, nem mintha ez szükséges lenne, mivel meghalt. Megállok, és bevárom a társam.
- Szóval el kellett mennünk, mert azt hiszem, figyeltek minket. - suttogva beszélek, az a biztos, azt talán poloskákkal sem hallják, de csak talán, sajnos. - Úgy érzem, hogy a terveknek, tervezésnek nem tesz túl jót, ha más is tud róla, mondjuk valaki olyan, akinek nem kéne. Sakál elment, nem baj. Nem mondom, hogy ez nem okoz gondokat, súlyos gondokat, de lehet, hogy jobb is így. Mindenesetre ez most lényegtelen. Azt hiszem, lassan össze kéne raknunk, amink van, mert amíg csak marjuk egymást, nem haladunk semerre. Nem mondom, hogy bízok benned. Nem várom én ezt el tőled sem. De kénytelen vagyok mindent elmondani neked és fordítva. Ez sajnos most az orosz rulett nevű játék. Vagy ott van a golyó, vagy mákunk van. Szóval, kezdem én a kört, hogy lásd a jószándékot. Ismerek pár testvért, akik kapcsolatban állnak Campare kompániájával, és van néhány kapcsolatom itt is, ott is, ha nagyon kell, tudom őket mozgósítani, bár annak általában ára van. Ennél olcsóbb, amit csinálni szoktam egyébként, ha nagyon muszáj, hogy kiderítem, hol fognak leldzeni a madárkák és kihallgatom őket. Voltam a Medici palotában, ahol ajánlatot kaptam egy mutatós nőcikétől, meg az ajánlat mellé egy telefonszámot, azt lehet még használni is tudjuk, bár nekem ez is drága kör lesz, már most érzem, de lassan ott tartok, hogy nekem már úgyis mindegy. Valószínűleg a legutolsó értesülésem kacsa volt, ezt nem tudom pontosan, de kár lenne a kihűlt, régi nyomon elindulni, hiszen minek futni a szekér után, ami leégett? Szóval hirtelen ennyi jutott eszembe, ha információra van szükség, nagy valószínűséggel meg tudom szerezni, valahogyan elintézem. Most te jössz. Neked mid van?
Kis élménybeszámolóm után várom, hogy mit mond az újdonsült társam, hiszen azok után, hogy kiterítettem elé a lapjaimat, kénytelen vagyok a társamként tekinteni rá. Fájdalmas, de kényszerű döntés volt. Viszont a Joker ott lapul még mindig a zsebemben egy kis plasztikkártya formájában. Arról majd akkor, ha én is többet tudok, "A túl sok tudás nem mindig jó" alapon.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2008 7:29 am

KM /Elízium/

Szóval van egy balfék. Miatta van ez az egész. Lehet inkább vele kéne foglalkoznom, mint Lisával. Végülis Lisa szemmel láthatóan elpártolt mellőlem, a pozíciómnak az udvarban sokkal jobbat tenne, ha kézrekeríteném a nyomorultat. Bár jelentősen megnehezíti a dolgom, hogy fogalmam sincs, ki fia-borja lehet.
-Na és, mondd csak Jack, mit lehet erről a vámpírról tudni? Mert gondolom, valamit csak hallottatok. Mellékesen, érdekelne, merre lehet az éjszaka népe.

Faggatózás /Manipuláció + Észlelés/

Az utolsó mondatot inkább csak magamnak motyogom, viszont az elsőre választ várok, nagyon úgy fest, hogy Jack beszédes kedvében van. Elkezdek azon gondolkozni, vajon nem vállaltam-e túl magam, megtalálni a klónt, Lisát és még ezt a balféket is, de reménykedem benne, hogy talán keresztezik a szálak egymást. Most minden kapaszkodóra szükségem van.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2008 7:22 am

KM /Idegen lakás/

- Bankkártya? Természetesen - mondom, miközben kis táskámból kihalászom a bankkártyámat és sugárzó arccal átnyújtom azt az idegen nőnek. Nem is gyanakszom, hiszen ez manapság már természetes, pedig lehet, hogy kellene. A hangok a fejemben azonban elnyomnak minden érzést.
- Miféle költöztető cég, ha érdeklődhetem? Tudja, érdekelne ez a rész is, nem szeretném, ha a sajtó szagot fogna. Szerenék tőlük független életet végre, nagyjából ezért is költözöm.
Ez sem igaz teljesen ebben a formában, de a nő, akár elhiszi ezt nekem, akár nem, a valódi okhoz nem sok köze van. Nem is kérdezte végülis. Valószínűleg nem is érdekli a dolog.
Ülök, csendben ezek után és várom az információkat, valamint azt, hogy megtekinthessem az új menedékem és megkapjam hozzá a kulcsot. Mindenképp el kell távolodnom Alextől, mostmár biztos. Mindezt ráadásul minél hamarabb szeretném meglépni. Szóval a többi már csak a nőn múlik, bennem minden hajlandóság megvan a minél hamarabbi költözésre.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 6:09 pm

Tapasztalati Pontok


Akkor következzen a eddig elmaradt Tp-ék kiosztása a alábbi lista alapján mindenki hozzácsaphatja a esetleg eddig megkapott Tp-hez a mostanikat.


Alex Williams : 10 Tp
Elisabeth McGarney : 12 Tp
Brandon Smith : 12 Tp
Sir Jamhorn Verackwar : 6 Tp
Drake Shan : 8 Tp
Jason Brown-Chen : 6 Tp
Pierre Lavoissier : 4 Tp

Ezentúl minden hónap végén osztok Tp-ét a következő szeptember végén esedékes.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 5:59 pm

KM /Myrad Tech/

Na, ilyen önnyen nem lehet engem leszerelni. Ami megjeletn már egyszer a képernyőn, az valamilyen fomrában meglesz, legfeljebb nyomok egy [Print Screen]-t, és azt mentem le. Ami így sem jön, azzal nem bajlódok, csak felirom a címét, hogy majd később nyektethessem.
A tulajdonosokra keresek rá aztán, van-e valami pletyka róluk. Most házasodik, csalja a feleségét, válik, botrányt okozott a gyereke,v agy valami hasonló, szóval szerepel-e a nevül valami netes hírportálon.
Nem próbálok sehová betörni, csak a nyolvános adatokat kutatom jelenleg.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 5:26 pm

Jason Brown-Chen / Myrad Tech /

A városban több multinacionális cég van valószínűleg a CRYO Genetic és a Genetechnika Inc. egy piacon osztozkodnak. Aztán ott van még a LeBlanc Művek és a Sader Krupp nehézipari óriás. Arcadia Inc. és a Myriad Tech. Dragunov, GAUSS Tech., Fenrir, Arasaka, Renraku csak hogy a legnagyobbakat számba vegyük és a köréjük fonódott szövevényes pénzügyi világ és bankok.

/Intelligencia + Számítógép Célszám: 7 Dobás: 6, 10, 2, 3, 9 UD: 3 Sikerek: 2/

CRYO Genetic

Profil: Hibernáció, bionika, űrkutatás
Székhely: New York
Elnök: Dr David Jennings
Fő részvényesek: DNE Alapítvány 60%, Jörg Arnoldsen 40%
Tudnivalok: Gazdasági sikereit egyaránt köszönheti a űrkutatásban és a bionikában elért vívmányainak rengeteg magas elleáló képességű élelmíszernővényt nemesítettek a mezőgazdaság számára és ipari szinte probálják emelni a biologiai növényvédelmet a kártevök ellen.

Genetechnika Inc.

Profil: Bionika, genetika
Székhely: New York
Elnök: Günther Weisberg
Fő részvényesek: Viertes Reich Alapítvány 70%, Jörg Hermann von Foch 30%
Tudnivalok: A cég teljes egészében a bionikának és genetikának szenteli magát rengeteg orvosi szabadalommal és genetikai találmánnyal rendelkeznek.

LeBlanc Művek


Profil: Hadiipar, nehézipar, energetika
Székhely: New York
Elnök: Michael Wicks
Fő részvényesek: LeBlanc család 60%, Patrick D.Moses 20%

Sader Krupp


Profil: Hadiipar, nehézipar
Székhely: New York
Elnök: David Buernot
Fő részvényesek: Krupp család 70%, Philip Goldsmith 20%

Arcadia Inc.


Profil: Nehézipar, energetika, építőipar
Székhely: New York
Elnök: Christos Aparaksi
Fő részvényesek: Christos Aparaksi 35%, Nikos Aparaksi 35%, Paul O’ Hara 20%

Myriad Tech.


Profil: Mezőgazdaság, energetika, építőipar
Székhely: New York
Elnök: Christos Aparaksi
Fő részvényesek: Norobu család 40%, Issa-Lucas Sakanoye 30%

Dragunov

Profil: Hadiipar, nehézipar
Székhely: New York
Elnök: Iko Dragunov
Fő részvényesek: Iko Dragunov 34%, Ahmed Omar Khayyam 33%, Pierre Roux 33%

GAUSS Tech.


Profil: Hadiipar, vegyipar, számítástechnika, űrkutatás
Székhely: New York
Elnök: Marek Ziebia
Fő részvényesek: Marek Ziebia 34%, Anna Dyksten 27%

Fenrir

Profil: Számítástechnika, genetika, kibernetika, biztonságtechnika
Székhely: New York
Elnök: Klaus Wolfe
Fő részvényesek: Klaus Wolfe 64%, Peter Deneb-Carter 26%, Herbert Smith 10%

Renraku


Profil: Számítástechnika, genetika, kibernetika, biztonságtechnika, műholdas kommunikáció
Székhely: New York
Elnök: Dr. Komiko Takoshi
Fő részvényesek: Karl Stadt 30%, Dr. Komiko Takoshi 30%, Takahashi Tomonaga 30%
Tudnivalok:

Arasaka

Profil: Kibernetika, biztonságtechnika
Székhely: New York
Elnök: Kurt Grünwald
Fő részvényesek: Saburo Arasaka 40%, Kurt Grünvald 20%, ifj. Wilhelm Strohm

Az feltűnik a kutatásod végén, hogy a CRYO Genetic, Genetechnika Inc., Sader Krupp, Fenrir, Arasaka cégektől begyűjtött adatoknak csak nagyon parányi szinte töredéke érkezik meg valahol eltűnnek a világhálón átvitel közben.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 3:39 pm

Pierre Lavoissier /Myriad Tec. iroda/

Gino Campare névre nem dob ki semmit a adatbázis. Mielőtt nyugovóra térnél érkezik egy üzeneted "A MEGFIGYELÉS BEFEJEZVE".

A adatbázisod tovább bővült ha még megnézed a további fejleményeket látod.
Sakál éppen valami csípőset mondana amikor időt kér látszólag üzenetet kapott. Elolvasása után nagyon elégedetten vágja a következőket a jelenlévők arcába majd nyomtalanul eltűnik a boxbol.
- Nos báránykáim Drake, Brandon teljesen mindegy mi lett volna a én tervem szerencsére most ebben a pillanatban vontak ki a ügyből tehát úgy szúrjátok el ahogy akarjátok és nem csorbítjátok vele a eddig elért státuszomat a Udvarnál. Mostantól a Herceg egyik fontos európai vendégének kell szolgálatokat teljesítsek ergo tietek a ügy cselekedjetek a legjobb belátásotok szerint. Ha most megbocsájtotok mennem kell a Öreg kontinens Öregjei nem szeretik ha megvárakoztatják öket.

Drake Shan árgus szemekkel figyeli amint Sakál eltünik majd Brandonhoz fordul.

- Akkor adhatnál valami elérhetőséget, hogy hol keresselek.

Brandon Smith

- Na most mit vagy úgy oda? Elment, na bumm. Lenne ezzel kapcsolatban pár gondolatom a számodra, de nem itt. Nem tetszik ez a hely. Nagyon nem.

Felfirkant valamit egy zsebkendőre majd a melléhez vágva odaadja Shanenak.

- Itt a számom, de egy dologra felhívnám a figfyelmed, elment Sakál, szóval levehetem a "hülyegyerek" maszkot. Örülnék, ha te is ezt tennéd. Amennyiben mégis meggondoltad magad, kövess. Ha mégis el akarod húzni a csíkot, további kellemes éjszakát.

Drake Shan

- Indulhatunk.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 11:49 am

KM, Brandon /Csorba Kampó/

Brandon a mellkasomnak nyomja a telefonszámát tartalmazó zsebkendőt. Szemmel láthatóan nem fogja fel a helyzet súlyosságát. Végülis tökmindegy. Megoldjuk valahogy. Elég egyértelmű hogy nem bízik a helyben, és mivel én nem nagyon vagyok ismerős errefelé jobb ha elhiszem neki hogy tényleg nem biztonságos. Elkapom a zsebkendőt és gyorsan a zsebembe gyűröm.
- Indulhatunk. - bólintok, aztán ahogy indulunk kifelé a kocsmából még lopva körül nézek. Talán figyelnek minket? Erre gondolt? Valószínűleg. Talán hallott valamit.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 9:56 pm

KM / Myrad Tech /

Ha nem megy, hát nem megy. Jó volt látni a távlatokat. Viszont az élmény kiverte az álmot a szemeből, hát felkászálódom, és összecihelődöm, majd elbaktatok a könyvtárba.
A saját tárhelyemre összeütök weblapot, amiben bemásolgatom a neten talált anyagokat, gondosan tárgyszavazom, és mellékelek hozzá valami ingyenes egyszerű keresőt, így aztán bármit találok nem fog elveszni az információdzsungelben.
A továbbiakban a neten szörfözök, és információkat keresek. MIndenféle társasági és tudoményos híreket a felmerül cégekkel és személyekkel kapcsolatban. Esetleges üzleti információkat, hisz van, amit kötelesek nyilvánosságra hozni. Termászetesen bele-beleolvasgatok a talált anyagokba, de jelenleg a gyűjtés a fotnosabb, hisz PIerre-nek akarok másnapra valami anyagot összehozni, és akkor már ketten olvasgathatjuk.
Kitartóan dolgozom, amíg rám nem tör az álmosság, bár lehet akkor már virrad is. Akkor vonulok el aludni.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 5:58 pm

Elisabeth McGarney /Idegen épület/

A nő finoman mosolyogva kikapcsolja a képernyőt leül a íróasztala mögé belenéz a saját monitorába majd feléd fordul.
- Nos Miss ha most el tudnánk intézni a kaukcíót és a papírformákat, mivel a bankok, már manapság éjjel is működnek ha csak elektronikusan is akkor egyből átadnám a lakáskulcsokat önnek és megmutatnám a lakást. Onnantól fogva pedig öntől függ, hogy mikor költözik. Ha szabadna ajánlanom egy diszkrét költöztető brigádot akkor szívesen megteszem. Tehát ha rendelkezik dombornyomott hitelkártyával Miss akkor itt és most minden formalitást el tudnánk intézni.
Kérdően rád néz és várja a válaszod vagy válaszaidat.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 5:45 pm

Alex Williams /Elízium/

Jack nagyon lassan egy brit csapos mélabújával emeli rád tekintetét.

/Faggatózás Manipuláció + Empátia Célszám: 8 Dobás: 8, 5, 10, 1, 3, 10, 7, 1, UD: 5 Sikerek: 1 Ellendobás Célszám: 8 Dobás: 8, 6, 6, 2, 5, 10, 4, 8, UD: 8 Sikerek: 4/


- Vészterhes és egyben nyugodalmas idők következnek a Herceg nincsen túl jó hangulatában mondhatni csöndesen tajtékzik aki teheti ilyenkor távol marad tőle és mivel a bár túl közel helyezkedik el a irodájához ezért ez a forgalomra is kihat. Azt rebesgetik valamelyik féleszű a Krupp család egyik örököséből táplálkozott és ezzel a lét szélére taszította. Persze a öreg Krupp eljött és felelősségre vonta a Herceget a maga módján. Nem lennék a tettes helyében.
Finom fejcsóválások kíséretében tovább. törölgeti a amúgy is makulátlan poharakat, jól bevált pótcselekvés vagy rituálé lehet ez nálla.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 12:22 am

KM(Myriad Tec. iroda)

Aggyal egyenlőre egy jelszót egyeztetek.Végignézem a felvételt kijegyzetelem a neveket memorizálom az arcokat.A főszolgabírót megismerem hisz nem olyan rég találkoztunk,és a hölgy arca sem ismeretlen ő is szerepelt a Norobu féle első file-ban.Ez a két új arc ezek szerint Victor embere.Jó lesz megjegyezni nehogy a későbbiekben összetűzésbe keveredjek velük.Pláne úgy ,hogy ők körbeszimatolnak.Még egyszer megnézem a felvételt ,de közben már pörög az agyam.
-Mi az a Gyémánt és mi történt ott?A hagyományos információ gyűjtés terén megprobálom Jasont belevonni a munkába.
-Gino Campare névre rákeresni az itteni adat bázisban
Ezt gyorsan meg is nézem az Udvar címszó alatt.Victor és Shan beszélgetéséből nekem az jön le,hogy a Szabbat a külvárosban tanyázik egyesek által jól ismert helyen.Emellé ismerik a rájuk potenciálisan veszélyes arcokat is.Ez nem baj amíg ezekre vadásznak én képen kivül maradhatok.A tégla léte pedig megerősítést nyert hivatalos személy által is.Gyanítom azomban ,hogy ez a Gino nem tudja ki a tégla a városban csak valaki fesőbb személy és tőle jönnek vissza az információk Ginohoz.Én legalábbis így csinálnám.Ez esetben pedig igenis fontos a Gino fölötti minimum egy lépcsőfok.Kezdem érezni a késztetést a pihenésre ez ugyan most nem jön jól ,de holnap folytatom.Beszélnem kell Jasonnal is pár dologról ráadásul ígért valami összegzést is.Nyugovóra térek.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2008 12:04 pm

KM, Drake /Csorba Kampó/

Sakál nem jön. Üzenetet kapott.Ördögi vigyor. Szörnyű érzés vette be magát a mellkasomba, arra a környékre, ahol régen a szívem dobogott. Régen. Azt hiszem, megint bakot lőttem. Nem arról van szó, nem bíztam meg Sakálban, vagy talán mégis? A társamként tekintettem rá, de neki nem voltam semmi, csak egy fajankó, aki az első adandó alkalommal magamra hagy. Sóhajtok, igazából nem fogom búcsúzóra. Elméletileg én látom még.
A másikhoz fordulok, akinek mélységes lesúlytottságot olvasok az arcáról, amikor Sakál távozik.
- Na most mit vagy úgy oda? Elment, na bumm. Lenne ezzel kapcsolatban pár gondolatom a számodra, de nem itt. Nem tetszik ez a hely. Nagyon nem.
Gyanakvóan körülnézek, de semmit nem találok. Mégis olyan érzés, mintha figyelnének. Valami nekem nagyon gyanús. Valami, ebben az egészben. Mintha... Mindegy, ezt ezzel a sügérrel kéne megbeszélnem, de mivel szemmel láthatóan a mobilszámom kell neki, hát felfirkantom egy zsebkendőre és a mellkasához vágva odaadom neki.
- Itt a számom, de egy dologra felhívnám a figfyelmed, elment Sakál, szóval levehetem a "hülyegyerek" maszkot. Örülnék, ha te is ezt tennéd. Amennyiben mégis meggondoltad magad, kövess. Ha mégis el akarod húzni a csíkot, további kellemes éjszakát.
Gyors léptekkel távozok, azt hiszem, már így is túl sokat mondtam. Remélem, a "kollegának" lesz annyi esze, hogy nem kezdi el a számom nézegetni. Nekem semmiképp nem tetszik ez a hely...
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2008 11:34 am

KM, Brandon /Csorba Kampó/

Minden érzékemet Sakálra irányítva várom, hogy mit reagál. Mintha mondani akarna valamit, de időt kér. Üzenetet kapott. Várok türelmesen. Csak az arcán szétterülő mosoly kezd nyugtalanítani. Ez nekem nem sok jót jelenthet. Kivonták az ügyből? Na remek. Szinte egyedül oldjam meg az egészet? Bár a srácnak lehetnek kapcsolatai, talán elég jók is. Mindegy, majd elválik. Átkozódok magamban egy sort, majd Brandonhoz fordulok.
- Akkor adhatnál valami elérhetőséget, hogy hol keresselek. - mondom, majd elgondolkozok rajta, hogy szereznem kéne egy mobilt legalább. Majd beszélek Gomezzal.
Sűrűsödnek a tennivalóim. És még mindig semmi ötletem nincs merre induljak el. Információkat kéne szereznem Ginoról is. A városi dolgokról semmit sem tudok. Na ezt majd holnap.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2008 11:17 am

Brandon Smith / Drake Shan /Csorba Kampó/

Sakál ugy néz rátok mint két idiótára, már éppen válaszolna valamit amikor valami elvonja a figyelmét. Feltartja a ujját, hogy időt kér vagy pillanat és a zsebéből elővesz egy 3G-s kommunikátort, látszólag valami üzenete érkezett láthatóan azt olvassa. Mikor végez ördögi mosoly rajzolódik ki a arcára látszólag nagyon örül a kapott üzenetnek és valószínűleg nektek meg kellemetlen híreket tartalmaz. A ördögi mosoly letörölhetetlen a arcáról.
- Nos báránykáim Drake, Brandon teljesen mindegy mi lett volna a én tervem szerencsére most ebben a pillanatban vontak ki a ügyből tehát úgy szúrjátok el ahogy akarjátok és nem csorbítjátok vele a eddig elért státuszomat a Udvarnál. Mostantól a Herceg egyik fontos európai vendégének kell szolgálatokat teljesítsek ergo tietek a ügy cselekedjetek a legjobb belátásotok szerint. Ha most megbocsájtotok mennem kell a Öreg kontinens Öregjei nem szeretik ha megvárakoztatják öket.
Láthatólag nagy megkönnyebüléssel és dühét levetkőzve ördögi mosollyal a arcán szempillantás alatt eltűnik a szemetek elől a boxból.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2008 10:54 am

Jason Brown-Chen /Myriad Tec., Barlangkert/

Visszafekszel és megpróbálsz elmerülni megint. Csalódva tapasztalod, hogy nem teljesen sikerül a térérzékelésed tökéletes de valami hiányzik ami nemrég még rendelkezésedre állt.

/A Tér alapvető megértésével tökéletesen érzi a távolságokat, intuitív módon tudatában van környezetének. Egy egyszerű hatással kiterjesztheti tértudatosságát, betájolhatja az irányokat. Misztikus érzékeivel „kitapogathatja” a környezetének kontúrjait, felmérve a különféle mintázatok elhelyezkedését szokványos érzékelésének korlátain túl is. A megfelelő hatásokkal felfedezheti a térgörbületeket, mágikus átjárókat, tölcséreket, féregjáratokat, valamint az érzékelt távolság szövetének egyéb torzulásait vagy zavarait is. A különböző Mintázat Szférákkal társítva felmérheti erők, tárgyak vagy lények pontos méreteit és távolságát is. Az éteribb Szférákkal hozzávetőleges képet kaphat a közelben tartózkodó gondolkodó lényekről, egy góc határairól, vagy akár egy különös, szokatlan véletlen távolságáról és irányáról./

Valószínűleg a Álomban a Avatarod megmutatta a leendő lehetőségeid teljes tárházát most viszont már csak saját ujjonan kibontakozó képességeidre hagyatkozhatsz. Amelyek most még elég szerények a térérzékelésed roppantmód kifinomodott viszont a többi dolgot csak homályosan érzékeled úgy mint élőlények, tárgyak csak kontúrokat érzékelsz és azok sem túl élesek jelenleg. A Avatárod megmutatta a jövőbeni lehetőségeidet de most már csak saját képességeidre támaszkodhatsz bár azokat a épület valamelyest feleerősíti.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2008 8:51 am

KM /Idegen épület/

Valami azt súgja, hogy ez a dolog nem is olyan egyszerű, mint amilyennek tűnik. Itt valami van, valami talán lappang a háttérben. Kik lehetnek ezek? Mindenesetre még jól jöhet a dolog, végülis erre jutottam.
- Rendben, megfelel, tökéletesen megfelel a dolog. Már csak az a kérdés, mikor költözhetek?
Elővigyázatlanságnak tűnhet hirtelen beleegyezésem, de nem akarok feltűnést kelteni mindenféle kérdésekkel. Jobb megőrizni a diszkréciót. Már ha ez ténylegesen lehetséges. A kérdés az: vajon ők is tudják, ki vagyok? Bár hogyne tudnák, biztos vagyok benne, hogy érzik a dolgot, emellett ki ne ismerne? Kíváncsian várom a nő válaszát.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2008 11:22 am

KM /Elízium/

Nem értem, mi ez a kihaltság, ez sohasem volt jellemző erre a helyre. Vajon mi történhetett? Nagy baj van, annyi szent.
Ahogy nézelődök, megpillantom a csapost. mivel ő mindig itt van, tudhatja, mi áll a háttérben, gyanítom jobban van informálva, mint bármelyik Hárpia.
A pulthoz lépek.
- Jó estét Jack. Mi ez a nagy kongás? Nem szokott itt ekkora üresség lenni. Tán elpártoltak a vendégek? Vagy esetleg történt valami?

/Faggatózás Manipuláció + Észlelés/
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 9:08 pm

KM, Drake /Csorba Kampó/

Na, Sakál megint hozza a formáját. Komolyan mondom, néha elviselhetetlen.
-Ehhez én halkan csak annyit fűznék hozzá, hogy ha már a nyakunkba akasztott az öreg egy ilyen feladatot, szerinted egy ilyen helyen kezdek neki tárgyalni a cimbivel, hogy merre hány méter? Tudom, hogy én ehhez nem érthetek, de hidd el értek annyira a dolgokhoz, hogy tudjam, vannak helyek, ahol a falnak is füle van. Az öreg is tudja ezt. Szóval szerintem ő sem akarná, hogy itt beszélgessünk. Bár azt sem értem, egyáltalán minek jöttünk pont ide? Ez nem vall az öregre. Na, de ki vagyok én, hogy megkérdőjelezzem a döntéseit. Szóval azt hiszem, ha a kedves nemtomki már így megpattant, talán követem a példáját, mert attól nem leszünk előrébb, hogy itt üldögélünk. nem mintha nem szeretnék veled üldögélni. Tudod, hogy nem azért, meg minden, de tényleg... ennek így semmi értelme.
Elindulok, kilépek a boxból. tudom jól, hogy Sakálnak ez cseppet sem tetszik. Azért a biztonság kedvéért még hátrafordulok.
-Jössz?
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 11:30 am

Pierre Lavoissier /Myriad Tech. iroda/

Visszaérve a irodádba meglepődve tapasztalod, hogy csak egy elérési kód diszeleg a íróasztalodon. Miután beüzemeled a géped és megadod a kódot a legnagyobb meglepetésedre egy másik felhasználóhoz nyit csatornát.
- Üdvözlöm Pierre kérem szólítson csak AGYNAK a ön nevével a HÁLÓZATON létrehoztunk egy könyvtárat, melybe a eddigi információit letároltuk a UDVAR alkönyvtárban amelybe most új alkönyvtár keletkezett MEGFIGYELÉSEK néven ebben találja a friss információkat. Továbbá kérném önt, hogy amint ideje engedi állítsa be a FŐKÖNYVTÁRÁNAK a biztonsági paramétereit a lehetőségek a következök. JELSZÓ, TENYÉRLENYOMATAZONÓSÍTÁS, RETINAAZONÓSÍTÁS, BIOMETRIKUS AZONÓSÍTÓ. A FŐKÖNYVTÁRBAN megjelenő információkat kérem semmilyen módon ne vigye át a HÁLOZATTOL független gépre, köszönöm. A továbbiakban ha bármi informatikai kérdése van nyugodtan forduljon hozzám.

A Megfigyelések alkönyvtárban Victor Eacz Főszolgabíró bejegyzéssel egy audiovideo filet találsz és egy a ’’MEGFIGYELÉS FOLYAMATBAN’’ megjegyzést. A filét megnyitva egy igen jó minőségű felvételre bukkansz.

A kamerakép egy kikötői kocsmaboxra hasonlító helyszínt vesz fel amelyben egy darabig Victor Eacz egyedül üldögél látszólag vár valakire vagy valakikre. Nemsokára kiderül ez is egy nő és két férfi érkezik a boxba a kép kimerevedik és nevek jelennek meg a érkezők mellet 1-es férfi Brandon Smith, 2-es férfi Drake Shan a nő pedig Nancy Faulker néven címkézik a felvételen. A felvételt kis idő után ujra elindul.

Victor Eacz

- Türhetelen ez a állapot ugy tünik Gino Campare és csatlósai mindenröl tudnak és azt is tudják hogy kik vadásznak rájuk és ugy tünik ellenvadászatot szerveztek jó példa erre a ma esti incidens. Ugy tünik nehezen emésztik meg a Gyémántban elszenvedett csapást. Azt akarom, hogy kapjátok el Ginot és a bandáját de ugy hogy közben a Kammarillás informátorukat is leleplezitek nem érdekel hogyan csináljátok és hogy milyen mélyre nyulnak a áruló szálak azt akarom hogy a egész hálozatot felderítsétek és utána a összes szálat elvarjuk szépen.
A másik érkezett néhány uj vértestvér a városba Mr. Cosby és Mr. Lavoissier azt akarom hogy Mr. Lavoissiert egy kicsit járjátok körbe Mr. Cosbyval majd én törödöm és az sem lenne hátrányos ha Ryen Arkhónnak csak arrol beszélnétek amire kíváncsi és amire konkrétan rákérdez. Remélem eddig minden tiszta.
No akkor Shan szeretném hallani mi a helyzet New Yorkon kívül nem kell szépíteni a helyzetet a valóságra vagyok kíváncsi.


Drake Shan

- Rendben. Tehát azt mondtad kapjuk el Ginot...azon gondolkozom mit szólnál ha azt mondanám, nem Gino az igazi irányító? Ő csak afféle arc a "közönségnek". Van hatalma, ez így igaz, de a felszín alatt őt is irányítják. Mégpedig Liz Facchiaó Priscus. De van egy gyanúm, hogy őt is támogatják hátulról. Viszont fogalmam sincs ki. Talán egy Bíboros, tényleg nem tudom. Hamarosan támadni fognak, Victor, ez már biztos, ráadásul ahol a Kamarillának a legjobban fáj.
- Mondd neked valamit az, hogy "A szürke nem szín csak árnyalat"? Ez egy afféle célzás lehet arra, hogy hova csapnak le végül. Azt hiszem. De ez már tényleg csak találgatás. A lényeg, hogy lassan felülkerekednek a Farkasfatty támadásokon és a belső viszályaikon és támadni fognak. Nagy vonalakban ennyi

Victor Eacz

- Mindegy most Ginora meg a bandájára összpontosítunk mivel ök a városban vannak és elérhetök. Gino támogatói valószínüleg a távolbol osztják a ukászt neki most tehát rá kell koncentrálni. Kapjátok el öt is meg a tégláját is no és a egész bandát csöndben és diszkréten. Vagy érjétek el, hogy kotrodjanak el a városbol nekem teljesen mindegy nyugalmat akarok a közeljövőben. Shan te meg holnap menjél el a Herceghez és tedd tiszteletedet nála és ovatosan beszélj nem szeret manapság nagyon rossz híreket kapni persze ö sem vak csak finoman a saját böröd érdekében a helyzet ecsetlése során. Ma már nem biztos, hogy bejutnál hozzá ha már ilyen jol szarni ment ez a ma éjszaka is. Persze ha kiderülne, hogy Gino felettese is New Yorkban van az nagyot változtatna a helyzeten meg a terveken is de ez csak álom. Remélem értve vagyok azt szeretném ha diszkréten ezentul megprobálnátok közösen dolgozni a ügyön persze nem vagytok összekötve a többit rátok bízom nem szeretném ha szégyent hoznátok a fejemre remélem ez is tiszta. További jó éjszakát.

Ezek után Victor Eacz távozik a boxbol. Kis idő után a két férfi is egy mukkanás nélkül, megprobál tovább állni. Nancy Faulker indulatosan a asztalra csap és látod amint a vastag pallokból szálkák pattanak ki a ökle nyomán.

Nancy Faulker

- Káin szerencsétlen hígagyú, gyengeelméjű, idióta barmai. Mi a jó büdös elcseszett szerencsétlenségét csináltok. Lehet visszaülni a asztalhoz és komolyan elkezdeni tervezni és dolgozni a ügyön. Legszívesebben most azonnal a Elíziumban a Herceg elött mindenki szeme láttára nagyközönség elött tépném ki a fogaitokat egyenként izzó csípőfogóval. Mégis mit képzeltek a Öreg kiadja a feladatot ti meg mihelyst elmegy nagyívben szartok a egészre mégis ki a fasznak képzelitek magatokat.
Indulatosan megemelkedik a asztal mögül, hogy nyomatékot adjon szavainak ha a asztallapos bemutató nem lett volna eléggé meggyőző.
- Szerencsétlen hülyék mégis mit gondoltatok, hogy a jelenlétemben szartok ennyire a Öreg fejére. Mit mondja neki ha rákérdez a ma estére és a eggyütmüködésre, mondjátok két ilyen szerencsétlen hülye érdekébe hazudjak. Szerencsétlenek mindkettötök helyzete instabil a városban és akkor ennyire szartok a egészre ?
Brandon te akinek a létezése attol függ, hogy Victor miként nyilatkozik rollad és a fejlődésedről a Hercegnek. Erre te nagyívben szarsz a fejére mihelyst látó és hallótávolságon kívülre kerül. Komolyan pillanatok allat képes vagy eltörölni fejlődésednek minden nyomát. Szedd már össze magad nem sokon mulik a létezésed le kéne tegyél valamit a asztalra és akkor nyugodtabban koszálhatnál a városban.
Drake te se somolyogjál a bajszod alatt te sem vagy jobb, te aki kivülálló nemtörödöm hozzáállásod miatt a város visszafoglalása után a legveszélyesebb és legtrébb munkát kapta hátha rajtaveszik. Most visszatértél épségben mit gondolsz hány Elsőszülött és Öreg valamint talpnyalóik hordája vár arra, hogy rád süsse a Szabbat ügynök bélyeget. Erre te pontosan ugy viselkedsz ahogy várják így nem kell majd erölködjenek a megbélyegzéssel, látszólag nem törödsz a nyomozással vagy ha ugy nézzük szabotálod azt kevesebbért is mondták már másra azt, hogy Szabbat kém. Na lehet leülni gondolkodni és normálisan cselekedni. Szerencsétek, hogy csak én láttam a iménti hozzáálásotokat és nem valamelyik Hárpia mert akkor holnap már nagy esélyetek lenne a karóba huzáshoz.

Beszédje végén visszaül megemelkedett pozicíójából a padra nagyon elégedetlen látszólag ott helyben megnyuvasztaná a másik kettöt.

Itt a felvétel megszakad és a ADATGYŰJTÉS FOLYAMATBAN felírat villog.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 11:31 pm

KM /Myriad Tec., Barlangkert/


Az élmény váratlanul ér, s beltelik pár percbe, mire rendezem magamban a dolgokat, a légzésem, s a szívverésem csillapodik. Eddigi kicsit szkeptikus, de érdeklődő beállítodásom megváltozik, elönt a lelkesedés, és már nem csak az életben maradás érdekében vágyom a tudást. Legszívesebben azonnal visszazuhannék még "mozizni", de sejtem, emgterehlő lenne. Rengeteg kérdés munkál bennem, legfőképpen ki lehet a másik két alak Norobu mellett, de hát nem illik ennyire kíváncsinak lenni, s persze vannak tudások, amik nálam még nincsenek biztonságban, erre többször is finoman figyelmeztettek. De például, csak kipróbálandó mit is tudok, megpróbálhatnám megállapítani, Pierre még az épületben tartózkodik-e. Beszéltem vele, kezet fogtam, szóval elég élénken élhetnek közttünk bizonyos szálak msot, amiket meg lehet "ráncigálni". Na, nem a ráncigálás nem jó kifejezés, kommunikálni nem akarok velem, csak informatikai szaknyelven "pingelni" egyet. Very Happy
Visszafekszem, bár sejtem, nem jó, ha a fekvéshez rögzítem az elmélyülést, de még nem tudom, nem-e dőlnék el állva pl. ha egy ilyen repülsészerű élmény közben elragad. Szóval fekve és a légzésemet lelassítva és szabályozva próbálom megint érzékelni magam körül a teret, s a benne lévőket.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 11:11 pm

Jason Brown-Chen /Myriad Tec. edzőtermek/

A edzésedet minden feltünés nélkül nyugodtan sikerül lebonyolítanod a teremben látszolag a iménti látványosság megtette a hatását kielégítette a emberek látványéhhségét.

/Barlangkert/

Kellemes fááradsággal tagjaidban érkezel meg idéglenes szálláshelyedre a kertben most is nyugalom honol csönd béke érzetét árasztja magából a terület. Azért észreveszed, hogy távollétedben gondos kezek ápolták és rendezték a növényeket itt lenn a barlangban.
Igazándíbol nem is tudod mikor feküdsz le és mit is csinálsz addig valami bódító terjeng a barlangban de nem feltétlenül a levegőben mintha erőt gyűjtene valamihez a statikusság tapintható.
Álmodsz vagy mégsem a barlang felszikrázik körülötted a növények is árasztják magukból a energiákat és életesszenciájukat kisugározzák magukból. Érzed amint kilépsz a testedböl és a épület fölé szárnyalsz látod egész New Yorkot de másképpen tér és energia szinten érzékelsz látod a síkok találkozását a mezsgyét és a horizontot amely elválasztja a valóságot a többi síktol. Rengeteg kisseb nagyobb energiagocot fedezel fel városszerte a Myriad Tec székháza egy nagyobb energiagócon csücsül szintugy mint a C.Y.R.O. székház bár annak belsejébe nem nyersz betekintés sötétolajzöld tömbnek tünik a egész a erök és energiák síkján. Aztán hirtelen meglátsz egy hatalmas mitikus erőt mely több síkrol nyel magába energiákat ősi titáni eröket összpontósít ez a jelenség magában. Mig lent a Myriad székházban három személy üldögél egy háromszögben bennük e mitikus erő szelíditett fórmája szunnyad a egyik Norobu a másik kettővel még sohasem találkoztál. Tovább szemlélödsz és látóteredben feltünik fényből és energiákból szött szellemmásod egyre közelit hozzád aztán beborít és érzed amint felszívodik a testedben minden porcíkádat átjárja szinte hozzá horgonyozza magát testedhez és szellemedhez. Hirtelen kisülsz mint egy elektromos kondenzátor aztán csak a mélysötét zuhanás következik. Majd a hátadon izzadságodban uszva ébredsz a csöndes barlangban és érzed a valóság nem állandó akaratoddal akár befolyásolhatnád is ha jobban lennél képes összpontosítani. A univerzum törvényei meghajlíthatok és kijátszhatók semmi sem állandó ahogyan a test is a chi által megacélozható vagy ruganyossá tehető.

/ Arate: 1 Tér Szféra: 1 Tudatosság: 1 /
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 4:17 pm

KM, Pierre Lavoissier (Myriad Tec. edzőtermek)

- Tegnapelőtt érkeztem, még nem volt időm szállást keresni, itt lakom a cégnél, szóval itt tökéletesen megfelel. - állok fel, s elfogadom a kézfogást. - Én is remélem. Keressen, ha Önnek alkalmas, itt az épületen belül, ez azt hiszem nem akadály.
Elnézem, ahogy Pierre távolodik, s figyelem az érzést, ami ezzel együtt lassan halványul. Érdekes az összefüggés az intenzitás és a távolság között. Ahogy megfordul, érdeklődve várom, mit is szeretne még.
- Nos, egyenlőre semelyikbe. A mester, aki oktatott volna, meghalt tegnap éjjel. Most vagy önképzem magam, vagy másfelé indulok el. Még nem tudom. - felelem őszintén. - Amint ebben valami változás történik, szólni fogok.
Biccentek, ha továbbindul, s aztán bemegyek végre edzeni. Némi bemelegítés, egyenlőre meglehetősen félrevonulva, s a lehetőségekhez mérten fenm feltűnést keltve, közben felmérem, ki van még itt, és valaki pillangat-e felém.[code]
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 18 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
18 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: