Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 9:47 pm

Drake, KM /Kápolna/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

Végre megkapom a választ, kissé soká tartott… Damian, persze nyilván elmondaná, de nem kopogtathatok minden éjjel az ajtaján, hogy ugyan segítsen már. Eszembe vésem az új információkat.
Folyékonnyá válni? Ilyenről se hallottam még. Belegondolni is félelmetes, mire lehet még képes az a lény. Ha pedig el akarnánk pusztítani, hát talán egy egész kis hadsereg kellene a legerősebb vértestvérekből. És lehet, hogy akkor sem fogadnék a győzelmükre.
Halványan elmosolyodom, amikor Drake elérhetőségem elkérését indokolja. Nevezetesen hogy esetleges újabb mintákkal fordulna hozzám a jövőben. Ezt nem gondolhatja komolyan. De felőlem; amíg nem nekem kell vért vennem a szőrmóktól, csinál, amit akar. Ráadásul kis csapatunknak is hasznos lehet, ha kapcsolatban maradunk.
- Tessék, ezen a számon elérhet – adom oda a jegyzetfüzetem kitépett lapjára felírt számot. Az ő elérhetősége felől nem érdeklődöm. Elég világos, hogy nincs mobilja. Most viszont már tényleg haza indulok, van még időm az éjszakából. Szeretném hasznosan tölteni.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 9:25 pm

KM /Fehér limuzin/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

A pillantás hatására óvatosan húzom vissza a kezem a kilincsről. Vagyis mégsem tévedés. Ha még lélegeznem kéne, most bizonyára fuldokolnék az oxigén hiányától.
Az érzés letaglóz és szinte percekig ülök némán mozdulatlanul, majd óvatosan kiegyenesítem a gerincem, és keményen kihúzom magam. Nem, nem nézek fel rá. Két kezem lazán az ölemben. Próbálom összeszedni magam és egy inkább elegáns, mint megtört tartást felvenni. Majd koncentrálni kezdek. Nem, nem használom a rendelkezésemre álló kiváltságos hatalmat, hisz az arkón minden bizonnyal csak lekicsinylően szólna, a hasztalan próbálkozás láttán. S a limuzin mint olyan az ő birtoka pillanatnyilag s egy arkónt megsérteni egyenlő az önként vállalt elmúlással.
Így csak a mondanivalóm lényegére koncentrálok.

- Mr Lorias Vincent Fremen ... Uram...tisztelet az arkónnak...- mondom jólérthetően tagoltan nem kevés áhítattal. Finoman meghajtom felé a fejem. Jelezve a behódolási szándékot. Majd lassan, nagyon lassan feltekintek rá.
- Kérem engedje meg hogy bemutatkozzam....Nevem Cynthia Moron .. gyermeke Matthew Gorenfieldnek ki gyermeke Arthur de Lacroix -nak a ventrue klán nemes vérvonalának - Atyám belémnevelte ventrui öntudatba próbálok kapaszkodni, s visszanyerni valamennyit az elvesztett tekintélyből, amit eddig reméltem magaménak tudni.

- Bevallom megijesztett Uram...- mondom őszintén - a találkozásra a megbeszélt éjféli időpontban számítottam, s a jelen helyzetben azt hiszem jobb óvatosnak lenni, mint hebehurgyán vállalni a felesleges kockázatot....- próbálok kimászni az ostoba belépőm okozta zavaromból.
- Ám látni kívánt ... rendelkezzék velem - óvatosan megengedek egy egészen apró mosolyt. Bár ha nem kontrollálnám magam, akkor valószínűleg remegnék a jelenlétében, így csak a felszín alatt érzem úgy, hogy akár ez lehet az utolsó beszélgetés a létemben.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 7:08 pm

KM? Pierre /Új központ/

- Üdvözlöm, Pierre! Jó estét Sean! - biccentek udvariasan a férfi felé. Akármennyire is érdekes, vagy meglepő a mivolta, az elemi udvariasság az első. A liftben amúgy is lesz időm pontosítani a megfigyeléseimet.
Egy mágikus góc, s mágia, s ez a lény, aki úgy mágikus, hogy maga nem bír ez irányú tehetséggel. Vajon valóban erről van szó? Vagy valamit félreértelmezek? Azért mágikus, mert valaki rávarázsolt, vagy visel valamit, aminek ilyen a kisugárzása?
Kész mese ez már így, egy kalandregény. Mágikus védőpajzs, tűztől óvó amulett, vagy ki tudja mi minden ... Vajon udvariatlanság lenne rákérdezni, mi is az, amit érzékelek?


A hozzászólást Jason Brown-Chen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 14, 2008 12:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 5:47 pm

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier /Műveleti központ és környéke/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold


Norobu már megint más léptékkel mért mint ti szoktatok a megadott épület egy biztonsági cég központja akik Sirius Corp. néven futnak. A épület környékén semmi gyanúsat nem észleltek, viszont a javára írható, hogy a éjszaka ellenére is nagy a forgalom és a nyüzsgés a környékén nem lesz feltűnő a mozgásotok bármely bejáratot is használjátok.
Mivel a épület környékén nincsen szabad parkolóhely ezért a épület alatti mélygarázsban álltok meg.
A lift mellet egy jólöltözött férfi vár benneteket.

- Jó estét uraim szólítsanak csak Seannak, kérem fáradjanak a irodába ott kényelmesebb körülmények között megbeszélhetjük a részleteket.

Pierre Lavoissier

Egy pillanatra megdermedsz amikor meglátod Mr. S-t úgy tűnik Laplace renegátjai sokkal szorosabb kapcsolatot építettek ki Norobuval mint azt bárki is sejtette volna eddig.

Jason Brown-Chen

Nem túlságosan meglepő módon ez a épület is egy Goc fölött terpeszkedik. Viszont a legnagyobb meglepetésedre a titeket fogadó férfiból is mágikus esszencia árad pontosabban a testéből és nem a lényéből ami elég töménynek bizonyul.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 5:46 pm

Cynthia Moron /Fehér limuzin/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold


A férfi rád emeli a tekintetét és abban a pillanatban letaglóz a-a jelenléte, megjelenése vagy a egész lénye.
/A ellene irányuló negatív cselekedeteidhez nem használhatsz AKARATERŐ pontot sem előkészítő próba során elért EXTRA SIKEREKET/
Úgy mér végig mint tudós a kísérleti fehéregereit majd tökéletes angolsággal mély öblös hangon megszólal.

- Nem hinném Ms. Moron, hogy rossz helyen lenne pont ott van és pont akkor ahol lennie kell és amikor. A meggyőzőkészségén valamint a érzelmei leplezésén van még mit javítania, ha zökkenőmentesen és a kellemetlenségek elkerülve akar ténykedni a környezetemben.


Közben a kocsi kigördül veletek a New York-i éjszakába a Brooklyn felé veszitek a irányt. Valószínűleg egy nagyon öreg vértestvérrel van dolgod valószínűleg még Norobunál is idősebb de akkor milyen lehet a Ítélethozó ha a Arkhonjai ilyenek.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 3:23 pm

KM, Pierre /Az új központ/

Szóval Pierre-nek még másfél óra, mire teljesen használható lesz. Jó. Megsaccolom, mennyi idő innen az új központba érni, s beállítom az órámat úgy, hogy még legyen időm egyet zuhanyozni,s átöltözni, s nekiállok edzeni. Inkább erősítés, nyújtás van műsoron, elvére egy lakásban mégsem lehet akármit művelni. A lényeg, hogy átmozgassam magam.
Az autóba már kellemesen elfáradva, de nem lefáradva ülök, s elnavigálok az új helyre. Remélhetőleg őrzött parkolóban tudom hagyni a cég kocsiját, s aztán elindulok befelé, hogy szemrevételezzem a helyet.
Kiváncsi vagoyk, érzékelek-e valami mágikus aktivitást a környéken, ez is egy kisebb gócpont-e vagy nem? Esetleg van-e itt valaki, akinek a jelenléte feltűnő ezen a skálán ...
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 12:45 am

KM,Jason,Cynthia(székház)
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

Jason hamar felveszi a telefont.Kérdésemre ,hogy ráér -e szerencsére igennel felel.Cynthia viszont nem ér rá.Valmilyen estélyre hivatalos.Valahol egy kicsit nem is bánom,legalább megtudom négyszemközt beszélni Jasonnal az Opheliát érintő aggályaimat.
-Nem kell rohannia,másgfél óra múlva érek én is csak oda.-
mondom majd befejezem a hívást,csak hogy rögtön egy újat kezdjek.Cynthát hívom.Amikor felveszi sűrgető a hangja.
-Jó estét Ms.Moron beszéltem Mr.Chen-el említette,hogy jelenése van. Mindössze arról érdeklődnék ez egy egész éjszakás elfoglaltságot jelent-e vagy számolhatunk még ma becses személyével?
-...
-Értem.Ez esetben kérem bocsássa meg ha előző mondatom kissé szarkasztikusra sikeredett volna.Lehet ,hogy ön most pont jó időben jó helyen lesz.Tudom nem kell mondanom ,de lehet elhangozhatnak fontos információk is,bár gyanítom az arkhón jelenléte ad egy egyfajta kozmetikázást a szavaknak.A másik dolog miatt pedig ne aggódjon lehetőség szerint tartsa a kommunikátort magánál azon keresztül megtalálhatjuk ha baj történne.Ezenkívül szólhatok Mr.Chennek,hogy tartsa a környék kameráin a szemét.Legyen óvatos Ms.Moron.
- mondom.Ha válaszolna meghallgatom majd befejezem ezt a hívást is.
Elkezdem összeszedni a holmikat amit magammal viszek. Laptop,GPS,kulcsok,végül az arzenálom egy része.Közben újra a kezembe veszem a telefont most Opheliát hívom,azaz csak hívnám mert a központ egy-a hívott szám jelenleg nem kapcsolható-mondatát kivéve csak sípolást hallok.Lehet ,hogy még be se kapcsolta a készüléket?Lesietek a kocsihoz,beállítom a GPS-t majd vezetés közben még néhányszor probálom hívni Opheliát.Ha nem sikerül kénytelen leszek ráuszítani Nobujosit.
(Kihelyezett főhadiszállás)
Alaposan körül nézve,"nyégyzetelve"körüljárom a házkörüli tömböt. Figyelő autót,egyebet keresek.Ha semmi gyanús nincs és még Jason se ért oda bemegyek.Gyorsan átnézem a lakást.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 12:05 am

KM, Ophelia /Kápolna/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

Ophelia mindenképp tudni akarja mit mondtam Damiannak. Ami vagy azt jelenti, hogy türelmetlen, vagy hogy Damian nem köt mindent az orrára. Ami valószínűbb, hogy nem lesz olyan őszinte mint én voltam az előbb. Ilyen elég ritkán van ebben a világban. Hanem...még hasznot is húzhatok a dologból. Talán jól jöhet még egy két lábon járó vérelemző-laboratórium.
- Ne haragudjon, azért nem mondtam semmit, mert úgy gondoltam Damian majd mindenbe beavatja - vágok bele a gyors összefoglalásom bevezetőjébe - de be kell lássuk...a vértestvérek nem az őszinteségükről és a bizalmukról híresek. Nos, rendben. Azt a szőrmókot már jó ideje követem és gyanítom hogy nem egyedül dolgozik. Valószínűleg van egy társa, akit a könyvtár környékén is éreztem már. Tudja, onnan követtem ide Robertot. A sárkány napkeletről érkezik éjszaka leple alatt. Lehelete végzet minden bűnösre ám szívéhez porontyán keresztül vezet a út.”, tartja a régi jóslat. Én úgy vélem lehetséges hogy vagy a támadónkról vagy a társáról szól a jóslat. De elképzelhető hogy csak véletlen egyezés és többet akarok látni a szörnyetegünkben mint egy gyilkológépet. Ja igen, mielőtt elfelejteném - teszem hozzá, miközben átveszem az aprót - az a mészáros, aki ma ittjárt, képes folyékonnyá válni...ha egy ilyen művelet után ennyi vére maradt még, igencsak nagy hatalma lehet.
- Ó, igen. Gondolom tudna még mást is mondani, ahogy én is, de nekem sietnem kell. Ha ad egy elérhetőséget, esetleg beszélhetünk még máskor is. Amellett szivesen felhívnám, ha valami véletlen fojtán szerezhetnék egy nagyobb adag vért a szörnyetegtől.
- persze magamban tudom, hogy erre vajmi kevés esély lesz, de a nyomozásomat megsegítheti még...


A hozzászólást Drake Shan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 13, 2008 1:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 11:44 pm

Drake, KM /Kápolna, Damian irodájában/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

Úgy látszik, ma este mindent kétszer kell megkérdeznem. Direkt nem figyel?
- Ami azt illeti, fel tudok ajánlani – és papagájt is tudok játszani, gondolom hozzá. – Amíg előkeresem, igazán mesélhetne. Tudja, szőrös szörny a Kápolnában…- ha azt gondolja, hogy csak úgy megszabadul tőlem, hát téved. A kijáratig még van idő.
Ahogy mondtam, előhalászom az érmét, bár kicsit szöszmötölök, hogy nyugodtan felelhessen, majd a kezébe nyomom.
- Legyen szép estéje – köszönök el és tényleg haza indulok. Nem ártana majd megkeresni a többieket, de előbb a laptop és a benne lévő adatok.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 10:21 pm

KM, Ophelia /Kápolna/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

/Brandon elnézést, nem gondoltam bele hogy ha a telefonos részt is hozzáírom az előző postomhoz, akkor megakasztom a játékodat. Bocs./

Ophelia válaszában pont azt mondta amire számítottam. Persze hogy pont azt nem tudja meg az ember, amire a legkiváncsibb. Összeismerkedésünk elég viharos és kapkodásokkal teli volt ahhoz, hogy rádöbbenhessek, nem volt még időm bemutatkozni.
- Ne haragudjon, kedvesem - veszem elő a tőlem telhető legjobb modort - a nevem Drake Shan.- ha már így szóba elegyedünk egymással a folyosón és nem csak két egymástól irtózó idegenként sétálunk a bejáratig, kihasználom a lehetőséget hogy iménti jó modoromat megcáfolva szemtelen arcomat vegyem elő.
- Ne haragudjon, hogy ilyet kérek öntől, de sürgősen telefonálnom kellene. Még mielőtt megkérdezné, nem ebben az ügyben. Ami talán meglepő, de más fontos dolgom is akad a városban. - fűzök még hozzá néhány mondatot mosolyogva. - Akad itt esetleg egy telefon, amibe néhány szót szólhatok, vagy fel tud ajánlani egy 25 centest? - a pofátlanság messziről süt az egész jelenetből, de muszáj lesz telefonálnom. Ha nem sikerül és megbotránkozva nemet mond, legfeljebb vadászni megyek és ki is zsebelem az áldozatom.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 6:26 pm

Drake, KM /Kápolna, Damian irodájában/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

Damiannek semmi hozzáfűznivalója nincs az elhangzottakhoz. Kíváncsi vagyok, mi járhat a fejében… Az idegennek azonban van még kérdése. Damian beleegyezően jelez a szemével, hogy válaszoljak csak, sőt ha már itt tartunk, ki is kísérhetném. Halk sóhaj kíséretében állok fel. Úgy tűnik, az idegentől kell megtudnom, miről is beszéltek, amíg nem voltam itt.
Megvárom, míg a férfi is fölkel a székéről és előreengedem az ajtóban, ahonnan hirtelen ötlettől vezérelve még visszafordulok.
- A korábbiakkal kapcsolatban, kérlek, mondj egy nevet – muszáj megtudnom, mivel Henric ezt nem közölte és kétlem, hogy a közeljövőben visszatérhetnék ismét ezzel a skorpió dologgal. Ez az utolsó esélyem egy ideig. Remélem Damian érti, mire gondolok.
A felelet után kilépek a folyosóra és a kijárat felé kalauzolom a „látogatót”.
- Nos, hogy meg lehet-e tudni, mi az a más, arról fogalmam sincs. Meglehet, hogy több mintából kiderülne. De az is elképzelhető, hogy én nem vagyok elég tapasztalt és egy idősebb vértestvér meg tudná mondani, amire kíváncsi – felelek az irodában feltett kérdésre. Ha már itt tartunk, meg kellene tudakolni a nevét is. Jó, ha tudom, ki van a vérelemzés birtokában, talán még jól jöhet.
- Egyébként a nevem Ophelia, bár gondolom nem volt nehéz kisakkozni. Viszont én még nem tudom az önét – nézek rá, megvárom a válaszát majd folytatom. – És úgy tűnik, önre hárul a feladat, hogy elmondja, amit Damiannel is megosztott. Kérem – teszem hozzá.
Meghallgatom a mondanivalóját és hazafelé indulok. Meg kell néznem mit tudtak meg a fiúk eddig. Aztán eldönthetem, hogyan tovább.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 4:11 pm

Pierre KM /Bérpalota/
2008 február 12, Hétfő Telő Hold

Épp a fülbevavókkal vesződöm mikor megszólal a kommunikátor. Kijelzőn Pierre.
- Mondd gyorsan mert rettentő késében vagyok - szusszanok a telefonba.
..
- Jah és csak hogy tudd mint vezetőnk, - kissé elmosolyodom mert sejtem ez bosszantja. - nem tudom mennyire tartozik az ügyhöz de valószínűleg igen. Mr Lorias Vincent Fremen kért fel hogy jelenjek meg egy elíziumi estélyen a Brodwayon a de Luca család szervezi és lehet máris lesz aki rámharap mint csalira ha eltűnnék arrafelé keresgéljetek... - hadarom kínos mosollyal.


/később/
KM /Fehér limuzin/
2008 február 12, Hétfő Telő Hold

A limuzin elém gördül, a sofőr kiszáll és ajtót nyit. Tökéletesen gyanútlanul ülök be hiszen a szervezés Nancy Faulkeren keresztül folyt s Norobut is Fremen kérte fel hogy alkalmazzon. Vagyis nem lehet gond.
Az ajtó becsukódik s körbepillantva belémfagy a gondolat is a férfi ül néz és a vad szűkölve kotródik bennem a lehető legmesszebb.
Egy fél percig megrettenve ülök. Majd menekülhetnékem támad.
- Oh elnézést azt hiszem tévedés történt - zavartan felnevetek kissé - ez nem lehet az én limuzinom... - nyúlok az ajtó kilincse felé hogy kinyissam. - nos remélem okoztam túl sok kellemetlenséget a félreértéssel .. s ha most megbocsát.. - próbálok kijutni innen mihamarabb....
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 3:12 pm

Cynthia Moron /Bérpalota/
2008 Február 12, Hétfő Telő Hold


Visszaérkezésed után még nagyban a öltözködéssel vagy elfoglalva miközben meghallod a újonnan kapott kommunikátor hívásjelzését. A kijelző szerint Pierre keres.

/Később/
2008 Február 12, Hétfő Telő Hold


Csak pár másodpercig álldogálsz a épület előtt már be is úszik eléd egy hófehér limó a sofőr szó nélkül kiszáll és kinyitja neked a utastér ajtaját, a benti félhomályban egy férfi ülldögél.
Miután beszálltál és kényelmesen elhelyezkedtél van időd jobban szemrevételezni útitársadat egy jóképű középkorú arab férfi haját rövidre vágva hordja egedül finom fazonírozott, sportos körszakállt visel. A ruházata egy kisseb vagyont kitesz jelenleg sötétre cserzett krokodil és kígyóbőr teszi ki ruházata jelentős részét amit drágakő kiegészítők zárnak le a megfelelő helyeken a kezén egyetlen gyűrűt visel.
Sokkal aggasztóbb viszont az a tény, hogy egy megnyerő külsejű ragadozóval vagy egy szűkösnek mondható térbe összezárva. Fenevadad nyüszítve vonul el elméd legmélyére, ez a lény már akkor vértestvérekre vadászott amikor a nagyszüleid még meg se születtek.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 3:10 pm

Pierre Lavoissier /Myriad Tech/
2008 Február 12, Hétfő Telő Hold


Jason ráér a találkozódra, Cynthia majd a saját postjában reagol rád, Ophelia jelenleg nem elérhető valószínűleg még nem helyezte üzembe vagy nem hallja a újonnan kapott kommunikátort.


A hozzászólást Kabata Norobu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 12, 2008 3:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 3:09 pm

Brandon Smith
2008 Február 12, Hétfő Telő Hold


/Jelenleg D.S. postjára kell várnod sajnálom/
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 1:00 pm

KM, Pierre /Albérletben/
2008 Február 12, Hétfő, este

Egy rövid időre kiállok a teraszra, s a környéket figyelem. Igyekszem elraktározni a benyomásaimat. Megnézem, milyen az épület innen fentről, és a környező épületek. Mennyire védhető, megközelíthető, és főleg a szomszéd épületekből például mennyire belőhető a lakás. Magyarán merre mozduljak,s hova nem menjek, ha valami zűr adódik. Honnan várható probléma. Remélem ez felesleges tudás, de sebaj. Jobb félni, mint megijedni. Persze nem is félek, csak elővigyázatos igyekszem lenni.

Csörög a telefon, s Cynthia kimenti magát ma estére. Még szinte le sem teszem, már keres Pierre.
- Cynthiának egy estélyre kellett mennie, ő csak hajnalban lesz elérhető, vagy akkor sem. Én ráérek, kocsiba ülök, s ha úgy megfelel, akkor az új központban találkozunk. - felelem Pierre-nek, majd ha a válasz igenlő, akkor mindjárt indulok is.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 9:16 am

KM /Elízium, majd utca/

Greg szúrós megjegyzése nem tesz jót az idegállapotomnak. Na nem baj, majd jövőhéten fizetek, addigra megálmodom, hogy miből. Kitalálok valamit, csak mint mindig. Azért még futtomban megfordulok és úgy hátrálok szinte szökdelve az ajtó felé, hogy pár szót intézek az öreghez.
- Legközelebb elszámolunk!
Na remélem érti és nem félre. Rohanok az ajtó felé, de már csak a limuzinból kicsapó benzingőzt látom. Éppen anyázni készülök egy kellemeset, amikor megcsörren a telefonom.
- Ki a bánatos...?
De mire befejezhetném a mondatot, már a kezemben a telefon, a szám ismeretlen.
- Na, te ki a halál vagy?
Dünnyögöm magamban, majd megnyomom a "zöld" gombot és a fülemhez emelem a készüléket.
- Brandon Smith.
Érdeklődve várom, vajon kinek a hangja fogad a vonal túloldalán.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 1:27 am

KM(MYriad Tech)

Elgondolkodva nézek Nobujosi után az még csak csak,hogy tökéletesen tisztában van a projekt állásával.De azon mindig meglepődöm milyen napra kész minden másban is.Betud szerezni eddig bármit amit kértem és hanem akkor tud rá valakit mondani.Mint ez a Deep Eye.Rákeresek még gyorsan az Udvarban illetve a központi szerveren hátha van róla valami.A fáradtság egyre jobban magába ölel már nem tudok menekülni elöle elteszem magam másnapra.

az irodába érve megtalálom a Nobujosi által említett iratokat.Gyorsan átfutom őket, nem nagyon mozgok otthonosan ezen a téren,igyekszem megbízni most más szavában.Mozgosítom megcsappant tőkeállományom és befektettem.Azon azért elgondolkodom,hogy a herceg illetve a LeBlanc Művek miért csak most kezd el a befektetésen gondolkodni. Mintha úgyemlékeznék az ő területükön valósulna meg ez a projekt.Vagy mégse már kezdek belezavarodni az információ áradatba.Információ.Erről eszembe jut,hogy megkéne osztani újdonsült társainkkal a bizalom jeleként az eddig összegyűjtött adatokat.Viszont van egy rosszérzésem a videófelvételen elhengzottakkal valamint Opheliával kapcsolatban.De ennek megoldását inkább Jasonre bíznám.Ő a guru ezen a téren.Fel is hívom.
-Jó estét Mr.Chen a tegnap éjszaka folyamán megbeszéltük ugye,hogy a közös lakásunkban találkozunk.Nem tudom van e most illetve kis idő múlva akadálya?Előtte szeretnék önnel beszélni egy pár szót négyszemközt.Feltéve természetesen,hogy tud rám időt szakítani.A választól függöen keresem meg Cynthiát és Opheliát a találkozóval kapcsolatban
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 1:11 am

KM /Bérpalota/

Békésen várakozom a kormányra támaszkodva az utcát szemlélem. Ez a második hivatalos napom New Yorkban. A herceg tegnap fogadott s milyen szívélyes volt..S jópár testvért megismertem azóta. Ez gyorsan ment. S mindjárt a felsőbb körök ....
Valami hirtelen nyugtalanná tesz ...felsőbb körök...estély...
Dühösen csapok a kormányra.
- EZ nem lehet igaz ! - szisszenek fel - Cynthia Te ostoba eszement jószág ! - a kormányra fogok keményen és hirtelen vágódok vissza a forgalomba.
- AZ ESTÉLY ! - mordulok fel. Az órára nézek háromnegyed nyolc múlt. Miért hogy nem vezetek noteszt !
A piros lámpánál kapom elő a telefonom. Jason számát hívom idegesen dobolok a másik kezem ujjaival a kormányon.
- Jason ? Cynthis vagyok ... nem dehogy nincs baj csak kis híján levágattam a fejem a nagy tervezgetés közben. Megmondanád Pierrenek hogy halasszuk el a megbeszélést ? Vagy gondolkodjatok nélkülem aztán valamikor csatlakozom. Hajnal előtt vagy holnap. Sűrgősen meg kell jelennem egy estélyen. Ha összefügg az üggyel akkor majd mesélek....köszönöm. Jó éjt !

Szinte csak eldobom a kocsit a palota előtt majd beviszik a garázsba. Csak intek a portásnak ez ügyben. Meglepett az arca de nem érdekel.
Van nagyon szűk két órám hogy elbűvölően szép legyek. Kapkodva szedem elő az estélyik közül az egyik legkedvesebb darabom. Tökéletesen megfelelő. Fekete és bordó. A szoknya hosszú kis uszállyal. A derékrész hihetetlen karcsú a popsin kis párna pótlás hogy elegánsabb legyen. Elől zárt a nyakrész magasított. Ám a hát szabadon van egy elegáns kivágás teszi érdekessé a modellt. Ujjatlan ezért majd vállig érő kesztyűt húzok. A hajam feltűzöm csak néhány kunkori rebbenő tincs marad kint a kalapka és az archáló alól. A csuklómra egy vékony aranyfoglalatos rubintokkal kirakott lánc kerül a fülembe egy pár arany fülbevaló a karkötőhöz illő garniturából.
A lábra arasznyi sarkú apró cipőcske. A kézbe legyező. Három negeyed tíz és menetkész állok meg a tükör előtt. Apró igazítás a sminken és indulás. A vállamra hosszú fekete bunda kerül Műszörme de akár az igazi elegáns és gyönyrű. Pontosan lépek ki a liftből a földszinten. A lenti óra most üti el a tizet diszkréten. Kisétálok az utcára és körbenézek a limuzint keresve. Itt megállhat ezekből több is. Vajh a sofőr rájön kit keres ?
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 11, 2008 3:21 pm

Brandon Smith / Drake Shan / Ophelia /Kápolna és telefonhívás/
2008 Február 12, Hétfő Telő Hold


/Na akkor jöjjön a KM-i dörgedelem csak finoman és Drake Shannek a post jó csak túl sok mindent akarsz egyszerre csinálni ezért a postoddal alapból két idősikra szakítod a cselekményedet ráadásúl ha rendesen válaszolok rá akkor befagyasztod egy másik játékostársadat. Ha leállsz beszélgetni Opheliával és én a reagomba beírom Brandonnak a telefonhívásod akkor addig állni fog amíg Ophelíával le nem zárul a beszélgetésetek túl sok aktív lehetőséget hagytál nyitva.
Most vagy elkezdesz beszélgetni Opheliával (S a eset folyamán lezongorázzátok a párbeszédet, hogy a másik ne álljon) vagy beszélgetés közben telefonálsz de nincsen mobilod mókás lesz ezt is megoldani vagy egy utcai fülke vagy lejmolsz még a kápolnában egy vonalat magadnak./


Ophelia


Damian irodájában elmondod mire jutottál. Damian szótlanul hallgat végig majd útjára bocsájtja a idegent. Ám az eléggé szószátyárnak mutatkozik látszik, hogy szeretne minél előbb kívül lenni a Kápolnán ám a kíváncsisága nagyobb úr és azért még kérdésekkel bombáz.
Damian int a szemével neked, hogy nem lesz probléma ha még egy kicsit a szószátyár idegennel maradsz amíg elhagyja a Kápolna területét akár ki is kisérheted.

Drake Shane


Rengeteg kérdésed lenne, de a elbocsájtást sem szalaszthatod el jobb lesz kívül lenned a kápolnán no meg Brandont is fel kéne hívni ám nincsen mobiltelefonod átkozott nincstelenség lehet hogy ezért nem jutottál semerre eddig se kocsi se pénz se telefon egyszóval semmi amivel ebben a rohanó világban felvehetnéd a versenyt a dinamizmus élettel szemben.

Brandon Smith


- Legközelebb vagy fizetsz Brandon vagy szomjan maradsz sok van már a ki nem egyenlített számládon – szól utánad Greg

Kint már csak a Herceg távozó limuzinját látod, közben a mobiltelefonod is megcsörren és egy számodra ismeretlen szám kitartóan csörget. Ott állsz a elizíum parkolójában a kezedben fáradhatatlanul csörgő mobillal.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 11, 2008 11:08 am

KM, Ophelia /Damian irodájában/
2008 Február 12, Hétfő Telő Hold

Ophelia érdekes dolgokat mondd. Vajon mi lehet az a más? És hogy lehet valamiben ekkora hatalmas vérmennyiség? A kérdések egymást félrelökdösve kergetik egymást a fejemben.
- Vajon van rá mód, hogy kiderítsük mi az az ismeretlen összetevő, amiről beszélt? - fordulok a lányhoz.
Válasza után Damian utamra bocsájt...még figyelmeztet is...mindenesetre igaza van. Máskor óvatosabb leszek, addig is reménykedek benne hogy nem lesz folytatása a dolognak - bár erre nem látok túl sok esélyt, amilyen szerencsém nekem van.
- Akárhogyis, igaza van - kezdem mosolyt erőltetve az arcomra. - Akkor azt hiszem távoznék is. - biccentek a férfi felé. - Hölgyem, Damian gondolom majd megosztja önnel is az információkat amiket én osztottam meg vele.
Azzal újabb fejhajtás kíséretében kisétálok az ajtón. A francba is, mennyi lehet az idő? Valószínűleg egy telefonra még bőven van időm. Felhívom Brandont, a fejlemények biztos érdekelni fogják...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 11, 2008 10:58 am

Bela Lugosi KM /New York ismeretlen szálloda/

2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

A herceg által rendelkezésedre bocsájtott slusszkulcs egy közepes szedáné lehet a újonnan érkezett viszont egy motoré. A kommunikátor csúcstechnológiát képviseli beépített GPS és sok más nyalánkság internetelérés stb. A meoriájában ott található a város térképe amit már a szobában is várt rád területhatárok zónák és a többi. A telefonkönyvben jelenleg csak két szám díszeleg Titkárság és Pierre néven.
A újonnan érkezett notebook egyenlőre tiszta lap csak a operációs rendszer és a biztonsági tűzfalak találhatóak rajta, viszont nyugtalanítóan új fejlesztésnek tűnik cég, gyártó logók nélkül valamint a sorozatszámok teljes hiánya is jellemzi a éjfekete technikai csodát.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 11, 2008 10:56 am

Drake Shan / Ophelia S. /Kápolna Damian irodájában /

2008 Február 12 Hétfő Telő Hold


- Nos ha követ is valami nyakatekert logikát az számunkra annyira kifacsart elvű, hogy nem tudunk ráérezni a fő pontjaira és a működési szabályaira valószínűleg a elménk és a elme állapotunk eltérése miatt nem is nagyon fogunk rájönni a dolog nyitjára.

Egy kis idő után megérkezik a varázslónő akit Damian a tesztek elvégzésére küldött, hát egyáltalán nem megnyugtató és szívderítő hírekkel szolgál sőt.

- Azt hiszem most már sokkal többet tud, ha gondolja most nyugodtan távozhat. Viszont adok önnek egy megszívlelendő tanácsot legközelebb hívatlanul ne korincáljon a Kápolna környékén mert nem mindenki annyira elnéző mint én.


A hozzászólást Kabata Norobu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 11, 2008 10:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 11, 2008 8:35 am

KM, Alex /Menedék/

Alex nem áll velem szóba. Dühös. Ez érthető. Azt hiszem, azon az idegen helyen kissé túllőttem a célon. Most megjátszhatnám a sértődöttet, de azzal nem kerülünk előrébb. Miután becsapta Alex az ajtót, én is elmegyek pihenni. Hosszú volt ez az éjszaka.

/Másnap/

Felébredek, és csak remélem, hogy Alex komolyan gondolta, hogy ma meghallgat. Kilépek az előtérbe, de egyelőre sehol sem látom. Talán megnyugodott ő is. Legalábbis ezt remélem. Ahogy azon gondolkozom, mit is mondjak neki, és ha meg tudom győzni, hogy járuljunk együtt a Herceg színe elé, ott mit fogok mondani, amikor eszembe jut, hogy ma jön elméletileg a költöztetők ügynöke. Én ugyanis arra számítottam, hogy Alex nem lesz itthon. Megrémülök, hiszen be kell neki számolnom az új menedékről, és persze hazudhatom neki, hogy biztonsági óvintézkedés az üldözőink ellen, de mivel a nőnek azt mondtam, hogy egyedül költözöm, így ezt nehéz lesz kimagyarázni. Lehet, hogy létezésem alatt először kénytelen leszek őszintének lenni? Leülök a kanapéra, és ezen rágódom. Valamit ki kell találnom, mert botrány lesz, ha ezt Alex megtudja. Engem megfojt. Éppen azon morfondírozok, hogy mit is mondjak neki, amikor nyílik a szobája ajtaja. Azt hiszem, lejárt az időm, nem tudom ezt mégsem rendesen átgondolni.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 11, 2008 8:21 am

KM /Elízium/

Szórakozottan szürcsölöm az italom, miközben Greget hallgatom.
- Nem durva módszerek, nem azzal van a baj. Csak hát valóban, ez igaz, mióta Victor gondoskodik rólam, meg kell húznom magam. Tudod, hogy van ez. Aztán a nagy összeszokósdi folyamán kikopott a vendégkör. De azért ha valaki megbízható csupafület keresne, tudod hol találsz.
Sokat sejtető mosoly fut végig az arcomon. Ez a Lugosi nagyon érdekesnek tűnik. Hirtelen jött ötlettől vezérelve felpattanok, és az idegen után indulok, talán még nem jár messze. Mielőtt elrohanok, még a vállam felett visszaszólok Gregnek.
- Kössz az italt, írd a többihez!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
3 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: