Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Next
SzerzőÜzenet
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:38 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 066510

KM /Olasz negyed-sikátor/

A Fenevad nem bír magával. Érzem, hogy nem nyugodott le. Igyekszem úrrá lenni rajta, de nem tudom, mindez meddig fog sikerülni. Ahogy az utcák végtelenjét járom, egy lány jön velem szembe. Fiatal, csinos, kellemes megjelenésű, halandó koromban még a vonzó szót is használtam volna rá. Rám mosolyog, mire visszamosolygok, csak óvatosan, hogy ha még nem húzódtak volna vissza a fogaim, ne látszanak ki.
Ahogy elhalad mellettem, utána fordulok, majd megállok és követni kezdem. Lassít, majd bevár. Ötletem sincs, hogy most mit csináljak. Igyekszem emberinek tűnni, de a Fenevad erre a lépésemre mondhatni felháborodik. Kénytelen vagyok elnyomni, ami erősen megvisel, arról nem is beszélve, hogy komoly erőfeszítés embert játszani is.
-Szia!
Nem igazán tudok mit mondani. Elindulok a lány után, egy ideig csendben megyünk egymás mellett. Olasznak tűnik, de lehet, hogy ez csak a fények furcsa játéka. Fiatalka, mint ezt már említettem, körülbelül tizennyolc, tizenkilenc lehet. Egész úton nem szólunk egymáshoz. Nem zavarja, hogy megyek vele, de nem beszélgetünk. Aztán megtorpan egy bérház előtt.
A ház nem valami jó állapotú, mondhatni, erősen lerobbant. A lány felém fordul, anélkül, hogy mondana bármit is, megcsókol. Mennyi ilyennel volt már dolgom!
Jobb ötlet híján visszacsókolok. Először az ajkait, majd végig a nyakát. A forró, lüktető ütőér érzetétől nem tudom tovább tűrtőztetni Fenevadam, engednem kell akaratának, nehogy megbüntessen.
Hosszú, tűhegyes fogaim úgy hatolnak át a vékonyka bőrön, mint kés a vajon. A vére forró és édes. A lány elájul, de nekem még szükségem van a vérére. Amikor észbe kapok, érzem, hogy nincs neki több. Megijedek. Mit tettem? Mit tegyek? El kell takarítanom a lány maradványait. Ehhez azonban segítségre lesz szükségem.
Zsebembe nyúlok a telefonomért és tárcsázok. Kicseng, majd egy női hang szólal meg a vonal túloldalán.
-Sakál! Egy kis segítségre lenne szükségem. Azt hiszem, baj van...

/Akaraterő, Vértartalék/


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:37 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 14-2610

Brandon /Olasz negyed/

/Vértartalékod jelenleg: Előző éjszakai Ébredés 1 vérpont+Ébredés 1 vérpont+Regenerálodás 1 (siker 1) vérpont (felgyogyultál Horzsolt szintröl)+Emberinek tünni tökéletesen a kávézóban 1 vérpont+Tulajdonságnövelés Fizikai 2 vérpont (Te döntöd el hogy melyik Fizikai tulajdonságra vagy tulajdonságokra osztod el) tehát jelenleg 4 vérponttal rendelkezel/

/Karizma+Lopakodás(Rejtőzés) 2 siker (ez ellendobásos akcíó)/

Mitután véreddel megerősítetted magad egy esetleges összecsapáshoz, kissé megnyugodva kiiszod a kávé maradékát és fizetés után távozol a kávézóból (piszkosul éhes vagy a fenevad ébredezik benned).
Kiérve a kávézóbol Sakál tanácsát megfogadva a forgalmas sugáruton indulsz el a tömeg még hasznodra is lehet egy esetleges összecsapás során, közben aggodva figyeled nem követ e esetleg Gino egyik samesze.

/Észlelés+Éberség 8 siker/

Látszólag nem követnek bár a fejedbe megfordul, hogy valamiféle természetfeletti erővel elleplezheti a követő a jelenlétét rendkívűl éles érzékeid elől. Egy darabig még a sugáruton haladsz a biztonság kedvéért aztán beveted magad a sikátorokba roppantmod éhes vagy prédáért üvölt benned a Fenevad de még uralkodsz magadon.

/Észlelés+Vadászat 2 siker/

Ma este látszólag rád mosolygott a szerencse nemsokára a sikátorok mélyén belefutsz egy hajléktalanba a Fenevad most nem válogat elkapod esélye sincs szerencsétlen párának hatalmas fizikai erőd ellenébe táplálkozol.

/Önuralom 4 siker/

Elnyomod a Fenevadat magadban és csak annyit veszel magadhoz a Kehelyből amennyi nem okoz neki maradandó károsodást.

/Vértartalékod 7 vérpontra nő/

Eltünteted a harapásnyomokat a áldozaton szerencsédre öntudatlanná vált a csok hatására a csöves. Gyorsan eltávolodsz töle mielött a Fenevadat ismét ingerelné a vér szaga.
Egyedül vagy a éjszakai sikátorban hogyan tovább még éhes v


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:36 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 14-2610

Elisabeth /Technikai információ/

Elisabeth nemes egyszerűséggel átugrottál két hete a krónikában amivel nincs semmi probléma csak most amig a többi szál el nem jut odáig nem tudok reagolni neked a köztes időre befagy a játékod, hacsak ki nem térünk arra a két hétre. Ajánlatom írj reagot a megbeszélést követő éjszakákra és amikor elérkezünk az előadáshoz visszatérünk erre a reagodra mert most még nem tudom pontosan mi fog történni a előadás éjszakáján.


KM a te legjobb barátod Twisted Evil .


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:34 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Images10

KM /Broadway - az előadás napja/

Tyrena hangja betölti a termet. A tánc igencsak nehéz, de nekem nem okoz gondot. Átrepülök a termen, kecsesen mozgok, hagyom, hogy testem felfeküdjön a zene hullámaira és az vigye, egy másik dimenzióba, egy másik világba, ahol nincs erő, nincs gravitáció, nincs izomellenállás.
A Herceg és a vendége remélhetőleg el lesz ragadtatva, hiszen ez a táncom eddig mindig nagy sikert aratott. A mondanivalója időtálló, a hangulata letaglózó, az akrobatikája lélegzetelállító. Alex elégedett lesz velem, ha sikerem lesz. Talán közelebb kerülhetek a Herceghez és velem együtt ő is beférkőzheti magát a nagyúr kegyeibe. A többi már csak rajta múlik.
Több, mint száz év alatt megtanultam egy s mást, ezt most igyekszem minél hatékonyabban hasznosítani. A fények játéka csak még misztikusabbá teszi az egészet. Dimitrij és Snelly megdolgoztak ezért, tudom jól, mégis úgy érzem, a dolog lényegi része az enyém. Most a hangok sem zavarnak, melyek oly gyötrőn visszhangzanak a fülemben.
Az előadás végeztével meghajlok, tekintetem körbevándorol a termen. Először a Herceget találja meg, aztán a méltóságot, aztán Alexet, aki elégedetten mosolyog rám. Ezért vélhetőleg jutalomra számíthatok. Már ha bejön a számításunk.

/Szereplés/


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:34 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 066510

KM /Olasz negyed/

Hasznos információk tömkelege jut el a fülemig. Olaszok. A nyelvezetük nem a legszebb. Sakállal kényelmesen, könnyeden csevegek.
- Rendben van, azt hiszem, ezt meg is beszéltük. Akkor majd megyek, a vacsorával nem kell megvárni.
Remélem, érti, mire akartam ezzel célozni. Ha mégsem, hát kellemetlen a helyzet mindkettőnknek, de majd rájön. A megfigyelt célszemélyeimről inkább nem mondok semmit, egészségesebb mindekettőnknek, ha mélyen hallgatok.
- Drágám, ha minden poént lelövök előre, hol marad a meglepetés? Ne legyél türelmetlen, majd megtudod, ha hazaérek. Legyél jó, sietek.
Leteszem. Remélem Sakál nem veszi a szívére. De én sem venném a sajátomra, ha lebuknék. Így is nagyon fárasztó és sok energiát felemésztő, hogy embernek kell látszanom.
Fülelek, de azért óvatosan. Ennek ellenére mégis, mintha Ginoék kiszúrtak volna. Ismernének? Az kizárt. Lehet, hogy már szemet szúrtam nekik, elvégre is sűrűn tünök fel mostanság ott, ahol ők is megfordulnak, ennek ellenére ilyenkor a legjobb taktika úgy tenni, mintha nem venném észre, hogy figyelnek. Rájuk nézek, hogy megbizonyosodjak róla, valóban engem figyelnek. Ha igen, hogy tereljem a gyanút, belekortyolok a kávémba. Fájdalmas érzés, ahogy a forró lötty végiggördül a félig már elbomlott nyelőcsövemen a talán már nem is létező gyomromba, mindenesetre módfelett rosszul érzem magam, dehát a pénz van olyan csábító, mint az álcám, ha sikerül. Végülis van még annyi tartalékom, hogy talán nem halok bele ebbe a malőrbe. Mindenesetre Gino és bandája láthatja, hogy csak egy szimpla halandó vagyok, aki ha hallja is a beszélgetésüket, fogalma sincs, miről van szó. A baj csak ott kezdődik, hogy hamarosan indulnom kell. Érzem, hogy gyengülök. Nagyon úgy fest, hogy ma még vacsoráznom is kell, hogy elveszett tartalékaimat pótoljam. De ez még a jövő zenéje, egyelőre ezt a kalandot éljem túl.

/Vértartalék/


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:34 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 14-2610

Brandon /Olasz negyed/

Látszolag Ginoékat nem érdekli a mobilod csörgése vagy megszokott itt vagy Skorpió elég diszkétre állította.*Tehát idegeskedve de felveszed.*
- Kellemes estét Borz több hírem is van a számodra és ne mondd, hogy zavarlak szépen tisztán látom amint a kávézó teraszán heverészel és ha ez meg csak egy álca lenne akkor meg csak lazán csevegjél vissza, hogy erősitsd az álcádat.
- Szóval holnap este ébredés után jelenj meg a központban a Hóhér parancsára. Egyébként kik után spionkodsz itt a kávézóban nem tudom eldönteni a sok vendégből kiket tüntettél ki figyelmeddel de valószínüleg közel foglaltak helyet hozzád vagy te hozzájuk no mindegy a végére ugy is kitalálom. Szóval ha a dolgok nem a terveid szerint alakulnának és fedezetre lenne szükséged a kávézóval szembeni sugáruton indulj el egyenesen. Egyébként máskor a rázos munkákhoz nyugodtan kérj segítséget de nem tesz semmit.

Hallgatózás /Észlelés+Éberség 3 siker/

Gino viszi a szót.
- Uraim nem érdekel mit mondanak a környék Püspökei, Érsekei és egyéb elmeradott öskövület seggfejei New York bevételéhez nem lesznek elegendőek a régi módszerek azokkal párhuzamosan uj módszereket is fogunk alkalmazni meg fogjuk törni a kamarillás öregek befolyását a helyi pénz, ipari és társadalmi élet felett ha ez megtörténik akkor a normál támadásokra nem fognak tudni válaszlépéseket tenni és ellentámadni. Elvéreztetjük öket egyszerüen és szépen.
- A másik ügy a Seriff és láncos kutyái aktív tisztogatásba kezdtek ujjonan toborzottak köreiben megprobálják maximálisan biztonságossá tenni a várost rövid idő alatt ebböl lehet arra is következteni, hogy valami fontos személyiség érkezik a városba.

Eddig jut Gino a monologjában amikor ugy érzed, hogy a társaság figyelme feléd fordul.
Vajon tul feltünően figyeltél, vagy csak tulságosan rémeket látsz és mindent felnagyítasz bár a Szabbatistákkal nem jo baszakodni.
Mit teszel?


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:33 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 14-2610

Elisabeth /Művészlakás/

Tyrenna beljebb invitál benneteket és hellyel kínál a nappaliban.
- Fáradjanak csak beljebb és foglaljanak helyet ahol kényelmesnek érzik.(*Miután kényelmesen elhelyezkedtetek*)
- Tudomásom szerint egy igen komoly és szokatlan előadást kell nyujtsunk a Le Blanc Herceg előkelő vendégének, ugy érzem hosszú éjszaka áll elöttünk. Rengeteg megbeszélnivalonk lesz.
Tyrenna mentes minden sztáralürtöl. Az este folyamán meggyöződhetsz róla hogy az énekesnönek gyönyörű és a teret betöltő szinte önnáló életet élő hangja van soha nem találkoztál még hasonlóval teljesen lenyügöz és magával ragad.

/Játéktechnikai megjegyzés mivel én mint KM nem vagyok járatos a balettban az operában és más komolyzenei előadásokban és ezek háttérmunkáival ezért nem is írok róla így elkerülöm a nagyon nagy blődségek írását.
Viszont a Karaktered és a jelenlévő NJK járatosak benne ezért a megbeszélés technikai részét kockadobásokba folytom íme az eredmények:

Elisabeth: Inteligencia+Szereplés 3 siker
Snelly: Inteligencia+Irányítás 4 siker
Tyrena: Inteligencia+Kifejezőkészség 7 siker


Az eredmények tükrében tökéletesen össze tudtok dolgozni és valószinüleg egy fenomenális előadás tervét dolgozzátok ki./

Az este folyamán megállapodtok abban, hogy a Cserbenhagyott örületet fogod táncolni és Tyrenna fog aláénekelni. Snelly javaslatára a Hyperion kicsi ám annál modernebb berendezésekkel rendelkező színházban fogjátok megtartani az előadást. Az is kiderül, hogy a mai este megbeszélése után Snelly az ügyek intézését átadja Dimitrij Nyeremovnak az Elízium Őrzőjének.

A első epizod itt zárodik 3 Tapasztalati ponttal vagy gazdagabb.
Még nyugodtan maradhatsz a helyszínen és a kimaradt kérdéseket megtárgyalhatjátok Snellyvel és Tyrenával.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:32 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 066510

KM /Olasz negyed/

Egy teraszos kávézóban üldögélek. Fekete dzsekim olyannyira drága volt, hogy talán ezt fogom eddigi ruhadarabjaim közül legjobban sajnálni. Egy kávé fölött üldögélek, hogy ne legyek olyan feltűnő, közben éles figyelemmel vizslatom az utcai forgatagot. Mario azt "mondta", hogy Gino-ék ma erre járnak, mi több, erre a helyre beszéltek meg találkozót. Vannak népek, akik nem tudják, miről mikor és hol szabad fecsegni.
Éber tekintetemet semmi nem kerülheti el. Figyelmem lankadatlan. Mekkora fogás! A Ventrue-k dollár ezreket fognak nekem fizetni, de lehet mások is. Majd meglátjuk. Mindenesetre, ha bejönnek a számításaim, egy darabig nem leszek pénz szűkében.
A tömegben Gino-t és a Lasombra vezéreket pillantom meg. Nagyszerű. Embernek néznek. A közelemben ülnek le. El sem hiszem. Csodálatos szerencsém van.
Éppen a fülemet élezem, amikor megszólal a handy-m.
~Mi az isten...? Sakál. Mit akar ez tőlem ilyenkor?
Attól függően veszem fel, hogy Gino és bandája hogy reagál a csörgésre. Lehet, hogy nagy bajban vagyok. Ki tudja, vajon ismernek-e? Ha igen, Ördög kegyelmezzen kárhozott lelkemnek...


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:32 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 14-2610

Brandon /Főhadiszállás/

Visszafelé ballagva a írányítóközpontba Sakál megszólal.
- Tudod nem vagy elveszett tehetség csak meg kéne tanulnod jobban koncentrálni a dolgokra egyébként Claudiának hívnak de a öreg elött még ne hívj igy egy darabig és telefonban sem egyébként itt a számom *Átnyujt egy papírfecnit*. Sok sikert Skorpióhoz.
A írányítóteremben ahogy ballagsz a nosferatu felé annak megremegnek a körvonalai és egy ronda de nem ocsmány férfi alakját veszi fel. A közvetlen közelében meglepődve tapasztalod, hogy semmi csatornaszag normális ruha nem rongyok egyszóval ez egy kimosakodott csatornapatkány.
- Jo estét Borz nem kell itt uramoznod és egyébként gondolom ebben az alakomban a külsöm nem fogja elvonni a figyelmedet a mondandomról.
Egy nagy papír tasakot tol eléd amiben sok minden lehet.
- A mobillal egy központon keresztül hívhatod a többieket, aztán ott van a garázsban lévő Ford terepjáró papírjai és egy limitált hitelkártya ha megszorulnál valamint a külvárosban egy pincelakás kulcsai és papírjai. A legfontosabb viszont a központ alaprajza azt itt és most kell memorizálnod a ki és belépési helyekkel a alaprajzot nem viheted magaddal. Ha gondolod a központban is pihenhetsz. A ki és belépéshez a órádat és a medált kell használnod amelyik szimpatikusabb tehát vigyázz rájuk. A tömegkommunikációs eszközökön mindig csak a kodneveket használhatod és akkor is ha lehallgatás veszélye áll fenn.
- Egyébként a becsületes nevem David de az öreg egy kicsit paranoid elötte jobb ha a kodneveket használjuk jobb a békesség nem jó ha nyügös a ö hívókodja Hóhér vagy Fönök de neked inkább a elöbbit ajánlanám. Karvaly közben elment a dolgára tehát vele késöbb kell a oktatási idődet egyeztesd, először személyesen tedd meg szerintem. Ha bármi müszaki kérdésed lenne nyugodtan fordulj hozzám na részemröl ennyi valami kérdés még ?

Brandon / Több lehetöséged is van még, beszélgetsz Davidal, lepihensz a központban vagy a uj autóddal elmész a rendelkezésedre bocsájtott lakáshoz/

A elsö epizod itt ér véget kapsz 4 Tapasztalati Pontot még mindig Horzsolt szinten vagy.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:32 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 066510

KM /Lőtér/

Irigylem a nő türelmét. Még egy olyan szakmai analfabétával, mint én nem valószínű, hogy találkozott. Arról nem is beszélve, hogy minden erőfeszítésem ellenére elkalandoztam párszor. De azért, hogy lássa, nem vagyok teljesen reménytelen eset, két óra alatt legalább kibiztosítani megtanultam néhány pisztolyt. Mindenesetre szerencse, hogy nem kellett lőnöm. Vicces lett volna, annyi szent. De ezt most megúsztam.
Amikor véget ért a lövészet, nagy zavaromban gondolkoznom kell azon, mi is következik. Valakivel csinálnom kell valamit, de hogy is volt? Kérdőn nézek a nőre, majd hirtelen eszembe jut. Skorpió! Tényleg!
Elindulok vissza a központba, ha Sakál velem tart, az ő társaságában, de ennek ellenére, ha nem muszáj, nem erőltetem a beszélgetést.
A teremhez érve megpillantom a rettenetet magát. Találkoztam már Nosferatuval, de ez ocsmányabb volt minden eddiginél. Ha belegondolok, hogy most egy kellemesnek sem nevezhető beszélgetést kell folytatnom vele, még a hideg is kiráz. Dehát a parancs az parancs, ha el akarom kerülni a következő maflást, jobb ha azt teszem, amit kiadtak parancsba.
-Borz szolgálatra jelentkezik, uram!- mondom, miközben idióta pózban szalutálni próbálok.
Tréfásra vettem a figurát, de nem hinném, hogy bárki értékeli a humorom. Lehet hamarabb megszokják ők is és én is a másik nevem, dehát ki tudja, kinek mit jelent az "idióta". Amúgy is az vagyok. Nekem nem fáj. Egyelőre. Mindenesetre inkább nem mondok mást, nehogy többel kössem be. A sor a csatornaszökevényen van. Én csak figyelek és okulok.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:32 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Images10

KM /Művészlakás/

Kellemes a lakás, szépen berendezett, jó ízlésre valló hely. Belépek és körülnézek, talán kissé feltűnően is. A félvér nő, ha nem tévedek, Tyrena. Alaposan szeügyre veszem őt is. Szép nő, szó se róla.
-Miss Tyrena, ha nem tévedek.
Mondom, kissé bátortalanul. A szobában ácsorgok, arra várva, hogy esetleg hellyel kínáljanak, hiszen nem túl illő viselkedés beledobni magam az első adandó fotelbe. Nem merek belekapni a megbeszélésbe, amíg meg nem győződök róla, hogy vajon valóban ő ez az én emberem, akivel a részleteket meg kell beszélnem.
Közben folyamatosan azon jár az agyam, amit Snelly mondott a háttéremberekről. Valószínűleg nem lesz szükségem "statisztákra", mindig egyedül táncolok. De ezt hogy mondjam meg, hogy ne legyen belőle sértődés? Kedvesen a nőre mosolygok (Tyranára), de még mindig arra várok, hogy hellyel kínáljon. Ha nem teszi meg, mindenbizonnyal állófogadás lesz a megbeszélés.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:31 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 14-2610

Elisabeth /Limuzin/

A limuzin a Broadway felé gördül veletek lágyan csöndesen.
- Természetesen nyugodtan szólítson Snellynek a Lady bő két hét mulva érkezik. A előadás témáját és koegográfiájat önre és Miss Tyrenara bízom a feladatom hogy az önök által választott előadás helyszínre megszerezzem maguknak a legjobb háttérgárdát müszakisok, háttértáncosok, zenekar és egyéb az előadáshoz szükséges technikai feltételek. A Herceg egy élő előadással szeretné elkápráztatni a Ladyt.

/Broadway Művészlakás/

Egy szép gusztosos lakásba érkeztek. Gyönyőrű félvér néger nö fogad benneteket.
- Miss Elisabeth, Snelly kérem fáradjanak beljebb.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:31 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 14-2610

Brandon /Lőtér/

Miközben a fegyvert vizslatod elhalnak mögötted a hangok. Arra eszmélsz, hogy Sakál a hátad mögött áll és téged fixiroz amikor felfigyelsz rá melléd lép és magyarázni kezd.
- Ugy látom nem vagy tul nagy barátságban a lőfegyverekkel ezen most szépen változtatni fogunk, hogy ne legyél ön és közveszélyes. A mai este foyamán elmagyarázom a fegyverek alapvető felépítését az óra végeztével pedig szépen meglátogatod Skorpiot és ö elmagyarázza neked a hely mükődését. -
A elkövetkező két órában Sakál megismertet a lőfegyverek alapvető felépítésével és müködési elvükkel.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:31 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Images10

KM /Herceg Kúriája/

Snelly-vel együtt elindultunk Tyrenához. Énekesnő is kell az előadáshoz? Az érdekes lesz. A fejem tele van gondolatokkal, agyamban már félig megszületett az előadás képe.
-Miss Snelly... nem tudom, szólíthatom-e így. Elnézést, de mikor jön a Lady? Csak azért kérdezem, hogy mikorra kell elkészülnöm a koncepcióval. Tudja, van egy tánc, nekem készítette a koreográfusom, személyre szabott, viszont még nem adtam elő sehol. Gondoltam, tökéletes lenne. A neve: A cserbenhagyott őrület. Szerintem sokat mondó elnevezés. A zenei aláfestés is megvan hozzá, de ahhoz nincs ének. Ha ön úgy véli, eltáncolhatom, és eldöntjük, megfelelő előadás lesz-e Ön szerint a Lady-nek, ha pedig elfogadhatónak ítéli, keresünk hozzá olyan zenei aláfestést, amihez ének is tartozik.
Meglepően sokat beszélek, tőlem ez kimondottan szokatlan. A balett, amit felajánlottam, különleges és véleményem szerint gyönyörű. A mondanivalója szívet szaggató, az akrobatikája elképesztő. De mindez csak akkor ér valamit, ha megfelelő a zenei aláfestés, máskülönben tartalmát veszti az egész. De ez persze már csak Miss Tyrenától függ. Kérdés, hogy ő milyen dallal készült. Ha az esetleg nem illene a kiválasztott tánchoz, hát keresek egy másikat. Van még pár különleges kűr a tarsolyomban.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:31 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 066510

KM /Lőtér/

Egy csomó fegyver egy rakáson, ennyit még soha nem láttam egy helyen. Ha most kitalálja az öreg, hogy kezdjek el lövöldözni, itt lehet hogy vér fog folyni.
~Hogy is kell ezeket megfogni?
Ezen a gondolaton magam is mosolyogtam. Azért ennyire analfabéta nem vagyok. De vajon hogy állapítom meg, hogy fel van-e húzva, vagy mi... vagy azt kibiztosításnak nevezik? Vagy... mindegy, a lényeg, hogy azt sem tudom, tudok-e vele lőni. Pechemre kitalálta, hogy lövöldözzek. Vicces lesz. De mégsem. Van ördög. Ezen megint mosolygok.
Ezt követte az órarend kiosztás. Mi van itt, kérem szépen? Szuperhős továbbképzés? Minek nekem fegyverhasználati szakoktatás? Ugyan már. Egy késsel is teljesen jól elboldogulok. Hát, nem vagyok egy kardforgató, de azért elboldogulok...
Aztán megjelent a nő. Hogy is hívják? Ja igen, Farkas, vagy mi... Nem, Sakál. Igen. Azt hiszem...
Amíg ők társalognak, elveszek egy puskát, valami nagyobb darabot. Láttam már ilyet, szép lyukat üt a falba. Az egyik Brujah szemléltette a múltkor, amikor rájött, rosszkor voltam rossz helyen. De ha az én kezemben van, mindjárt nem is olyan rémítő.
~Vajon töltve van?
Ezen gondolkozva, hogy ezt kiderítsem, belenézek a csövébe, elmélyülten vizslatva, mi lehet odabenn. Bár ez lehet nem olyan jó ötlet.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:30 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 14-2610

Elisabeth /Herceg Kúriája/

Le Blanc rád mosolyog.
- Kedves Yelizveta önre bízom a tánc kiválasztását a Lady spanyol származású és Tyrena Wingreen-Feifet kértem fel énekesnönek Snelly elviszi önt hozzá és hárman kialakithatják a mindkettöjüknek megfelelö előadást.
- Mégegyszer köszönöm a rám áldozott idejét remélem Snellyvel sikerül zökkenömentesen és egyszerüen megszervezni az estét további kellemes éjszakát kívánok önnek.
*Miközben ezt mondja a télikertböl visszavezet a fogadóterembe ahol Snelly a Herceg Udvarmestere türelmesen vár rátok.
- Indulhatunk Miss Tyrena vár ránk. - kérdi Snelly.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:30 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 14-2610

Brandon /Iparnegyed Főhadiszállás/

/Manipuláció+Rászedés 0 siker/

Victor rádnéz miközben egy folyoson haladtok.
- Enye kölyök azért alakoskodásból van még mit tanulnod nem kell ez az ál lelkesedés mit gondolsz mit csinálnak egy lötéren, hosszútávfutnak.
Közben megérkeztek egy lötér és egy dozso ötletes keverékéhez a Seriff fegyverszekrényböl különböző löfegyvereket pakol egy asztalra a löpálya végén.
- A másik kérdésedre meg hogy választ adjak nem nem leszünk mindig összekötve söt egyáltán nem megtanulsz dolgokat tölünk és közben azt csinálod mint eddig információval kufárkodsz azzal a kivétellel, hogy beszámolsz minden lényeges információról és, hogy kitöl kinek szállítod azt hiszem érthetően fogalmaztam. Ha bármi lényegeset elhallgatsz ezen tul nagyon morcos leszek és az tudod milyen. Na löjél párat had lássam mit tudsz.
Még lőni sincsen időd amikor a Sheriff ismét megszólal.
- Jol van látom nem sürün fogtál fegyvert a kezedben, a parkban láttam viszont a közelharcban nem vagy elveszett lélek a következöt teszük, hetente egy éjszaka két óra lögyakorlatot tartasz Sakállal utána két óra közelharc és két óra kézitusa Karvalyal az idöpontokat velük egyeztesd de meglegyen a heti edzésed mindenböl aztán. A lögyakorlatot már ma megkezded Sakállal, utána Skorpió eligazit a további ellátmányodról.
Mire befejezi a mondandoját az ajtóban megjelenik Sakál.
- Vedd kezelésbe a kölyköt azt szeretném ha a hó végére türhetően löne legalábbis önmagára nem jelentene veszélyt. A Herceghez megyek ha bármi probléma merülne fel.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:30 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Images10

KM /Herceg Kúriája/

A fejem, te jó ég! Mindjárt felrobban. Hol vagyok? Igen, tudom már. A Hercegnél. Rettenetesen fáj a fejem. Mit is...? Igen, a tánc. Jajj, a fejem. Kezem homlokomhoz emelem, de éppen csak egy pillanatra. Egy ekkora méltóság előtt nem akarok gyengének mutatkozni.
Arcomra valamiféle földöntúli ragyogás ül ki a boldogságtól. Elegánsan meghajlok, kissé megemelve szoknyámat, hogy alázatomat fejezzem ki. Tudom, hogy ez ma már nem divat, de ki tudja, hogy kell az ilyen nagy urakkal szemben viselkedni.
-Felség, kérésed megtiszteltetés számomra. Kérlek, közöld velem, mikor lesz az estély, és mit óhajtassz, hogy eltáncoljak ennek a neves személynek.
Szemem tele van büszkeséggel és alázattal. Ennyi bókot, ennyi kedvességet, és főleg egy Hercegtől! Ráadásul milyen figyelmes, milyen kedves meglepetésekkel várja vendégeit, még akkor is, ha az csak egy egyszerű bíró. Sejtelmesen mosolygok, hogy a férfi láthassa, mekkora örömet okozott nekem. Csak tudnám, miért hív Yelizavetának?


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:30 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 14-2610

Elisabeth /Herceg Kúriája/

/Akaraterő 2 siker/
/Szereplés+Karizma 3 siker/


A Herceg karján kisétáltok a felhőkarcoló télikertjébe, gyönyőrüen ápolt kertbe érkeztek és bevillan Brain Le Blance herceg a Wallach multinacionális konzorcium többségi tulajdonosa és ebböl ered gazdagságának nagyrésze.
- Tisztelt Yelizveta egyszerüen csodálattal állok a mozgásmüvészete elött másokat Káin bélyege megdermeszet elvesztik művészi alkotókészségüket ellentétben magával ki folyton képes megujulni és uj csodákat alkotni mozgásművészetével elragadó utolérhetetlen egyszóval csodálatos.
- Éppen ezért szeretném felkérni egy nagyszabású előadásra melyet az Öreg Kontinens Itélethozójának Lady Trinitry Fitz-Ismay érkezésének tiszteletére rendeznénk. Nos számíthatok csodás előadására a estélyen ?


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:29 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 066510

KM /Iparnegyed/

Amikor leérünk a mélygarázs szerű, pincére emlékeztető multitechnológiai központban, mit ne mondjak, elcsodálkozom. Sakál, meg izé... Ennyi nevet! Ezt nem az én memóriámnak találták ki, erre hamar rájöttem. Pedig ha a rendes nevüket használnák... Ilyenkor általában elgondolkodom, hogyanis lehetek spion, amikor általában véve rövid az agyam.
Amikor becenevet választ nekem az öreg, nem mondhatnám, hogy nem voltam csalódott, sőt. De mért pont Borz? Ennél megalázóbb nevet nem is kaphattam volna. Sebaj, legyen, mit tehetnék. Sóhajtok egyet, beletörődve a sorsomba.
Nem szólok semmit, csak mosolygok magamban, amikor hallom, hogy a csipet csapat a szabbat terveit igyekeznek szabotálni. Elszomorít kissé, hogy Atyám tudja, ki vagyok, mi vagyok, de nem kér tőlem segítséget. Pedig... csak töredékinformációt kaptak a Ventrue-k is. Matt barátom csicsergős kedvében volt.
Mindegy, képzeletben vállat rántok, aztán "Parancs értettem!" módon az öreg nyomába szegődök. Vajon hová rángat már megint? Komolyan mondom, annyit mentem már ma, mint akinek kilóméter hiánya van. Viszont szerencsére lehetőségem nyílt kérdezni végre.
-Mondd, ezután mindig veled maradok? Nem azért, csak tudod... most kaptam egy nagyobb összeget, de nem tudom meddig elég... szóval... Én nagyon örülök, hogy felkaroltál, meg várom, hogy tanulhassak, csak tudod..
Végülis inkább nem folytatom. Megint rossz irányból kezdtem a beszélgetést, és ezt a fonalat lehet nem kéne folytatni. Hogy mentsem a menthetőt, másba kapaszkodok.
-Hol van a lőtér, és mit fogunk csinálni?
Lelekesedés csillant a szememben. Bár annyi volt mögötte a valódi érzelem, mint árvaházban a szülői értekezlet.

Rászedés + Manipuláció (gyenge mellébeszélés)


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:29 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 14-2610

Brandon /Terepjáró/

Victor rád néz és egy mozdulattal életre kelti a gépszörnyet.
- Először is elmegyünk a főhadiszállásra és megismerkedsz a csapat többi fontos tagjával. Felmérjük mihez értesz és mit kell még megtanuljál hogy ne egy szimpla korcs legyél. Egyszóval ma megismered a seriffi hivatal müködését és föbb személyeit.
Kigurultok a lanyhogó esőben és a Iparnegyed felé veszitek az irányt.

/Külváros Iparnegyed/

Az ipari területen egy közepesen lepusztult raktárcsarnokba hajtotok be a lepusztultsága ellenére automata kapunyítóval rendelkezik. A raktár belsejében konténerek és ládák összevisszasága fogad bemmeteket a ládalabirintusban egy kis tisztásra hajtotok és egy hidraulikus lift lenged benneteket a pinceszint alá. Egy biztonsági terembe juttok Victor megvárja mig a vörös fények zöldre váltanak csak utána száll ki. *Int, hogy kövesd* Egy folyoson keresztül egy irányító terembe vezet ahol három személy tartozkodik, mintha valami sci-fi filmbe csöppentél volna minden felé csupa csucstechnika. A három vértestvérböl kettö vérvonalát azonnal be tudod azonosítani le sem tagadhatnák.
- Ismerd meg a hivatalom föbb embereit ö Sakál int az ismeretlen vérvonalú nöi vértestvér felé a fegyverládák mellet Karvalyt látod (Vizköpö) a számítogépeknél meg Skorpió ügyködik (Nosferatu).
- Emberek ez itt az uj tanítványunk Borznak fogjuk hívni amikor normális ha meg idióta akkor Pincsi lesz a megszólítása. Most pedig helyzetjelentést kérek.
Elöször Sakál szólal meg.
- A külvárosban és az iparnegyedben nagy a csend a szabbatok részéröl amolyan vihar elötti csöndesség van semmi jot nem igér valamire készülnek a szemétládák. Az egyetlen érdekesség, hogy Georgék a belváros egyik Night Clubjából kifüstöltek egy szabbat magot de smmi több.
A szót Karvaly veszi át.
- Elhoztam a szállítmányt Eyetöl pontosan szállított nem volt semmi gubanc a legujabb katonai cuccot kaptuk remélem ezzel már hatékonyabbak lesznek Georgék.
A sort Skorpió zárja.
- Fönök szinte semmi mozgás nincsen a hálón csöndes minden. Viszont egyes pletykák szerint az Iszonyat Montreálban vadászik föfejes szabbtokra állítólag hárman is kaptak fekete orchideát, tehát fellélegezhetünk a jövöhéten.
Victor visszaveszi a szót.
- Jól van Borzall lemegyünk a lötérre addig nézetek utána Kristen C. McCoynak és George Harveynek tudni akarom mostantól mit csinálnak és hallgassátok le a telefonjaikat Skorpió pedig törjön be a számítógépes hálozatukba várom az eredményeket utána.
- Gyerünk Borz vár minket a lötér amig leérünk kérdezösködhetsz.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:28 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Images10

KM /Herceg Kúriája/

Finom úriember, bár az orosz kultúrával kapcsolatban erős hiányosságokkal küzd, ezt hamar meg kellett állapítanom.
~Yelizaveta... Yelizaveta...
Azt sem értem teljesen, miért hív Elisabeth-nek? Ez egyre zavarosabb.
-Felség, ha kérhetem, maradjunk a Yelizavetánál.
Kedvesen rámosolygok és belékarolok. Vajon mit akarhat? Egyre nehezebb gondolkoznom. Ezek az átkozott hangok.
~Yelizaveta, add ide a babám! Anyuska, Yelisaveta elvette a babám!
Smirna hangját hallva megfordulok, de sehol nem látom. Pedig mintha a hátam mögött kiabálna Anyuskának. Mindenesetre igyekszem természetesen viselkedni. Mosolygok és csendben sétálok.
~Yelisaveta... édes hugom...
Dimitrij? Egyre zavaróbb a rengeteg hang a fejemben. Ennek ellenére nem adom fel, küzdök a dühöm ellen. Érzem, hogy kínomban ordítani tudnék, de próbálom megállni. Ha mondana valamit a Herceg, bármit, talán elterelné a figyelmemet.

Akaraterő; Karizma + Szereplés


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:28 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 14-2610

Elisabeth /Herceg Kúriája/

/Akaraterő 1 siker/
/Szereplés+Karizma 3 siker/


Miközben a herceg eléd siet bokol és kezet csokol neked az ocsmány élő szobor egyszerűen eltünk a szemed elől.
- O Drága Elisabeth *Nagyon mélyen a szemedbe néz egy pillanatra visszahököl, de nagyon gyorsan visszanyeri az önuralmát szinte egy pillanat alatt.* nagyon nagy öröm számomra és megtiszteltetés, hogy egy ilyen hírneves művész vendégül láthatok.
- A félreértések elkerülése véget szeretném megtudni hogyan szólítsam maradjunk a Elisabethnél vagy esetleg szólíthatom Ivanovanak amig a válaszon töpreng talán sétáljunk át a télikertbe ott kellemesebben beszélgethetünk.
*A karját nyujtja feléd*
- Indulhatunk?


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:28 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 066510

KM /Belváros/

Szemöldököm homlokomig szaladt. Mi ez? Újabb boríték? Ügyvédéknél nagyon jól megy. Amint távozóra fogták, mohón tépem fel a borítékot, ami jelentős összeget rejt. Nem igazán értem, hogy miért, de nem is törődök vele kimondottan. Örülök csendben.
A következő percben már a terepjárót keresem tekintetemmel. Észreveszem, nem messze tőlünk. Elindulok felé, hiszen a Mester vár, és jó lesz nem kihúzni a gyufát.
Amikor odaérek, kinyitom a kocsi ajtót és beszállok.
- Meglennék. Nem akarok tolakodó lenni, de megtudhatom, hogy mit fogunk csinálni?
Hatalmas szemekkel nézek az Öregre, nincs kedvem még egy pofonhoz. Lassan meg kéne tanulnom tartani a számat. Pedig mennyi, de mennyi kérdésem lenne még!


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:28 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 14-2610

Brandon /Belváros Times Square/

Mire végére érsz a mondandodnak a zuhogó eső lecsendesedik ott álltok hárman a páradus levegöben a nyirkosság kézzel fogható. A Venturék egy rövid ideig csendben álldogálnak valószinüleg emésztik a hallotakat aztán legnagyobb megkönnyebülésedre a magasabbik átnyujt egy vízhatlan boritékot.
- Öröm volt veled üzletelni Zach legyen szerencsénk máskor is további sikerekben gazdag éjszakát.
*Sarkonfordulnak és magadra hagynak a csendesen hulló esőben.*
Victor a uj Mentorod vár a terepjároban rád lehet, hogy egy hosszabb beszélgetés alatt jobban kipihented volna magad?


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 35 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
35 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: