Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Johnny Rico

Go down 
SzerzőÜzenet
Lucio Rashan
Kezdő
Kezdő
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 40
Age : 31
Státusz : Harcművész
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Ember

Johnny Rico Empty
TémanyitásTárgy: Johnny Rico   Johnny Rico Icon_minitimePént. Dec. 19, 2008 9:14 pm

Még csak most érdemeltem ki az őrmesteri rangot és kaptam egy kisebb szakaszt. Itt az ideje, hogy bizonyítsak apámnak, biztos most is figyel és azért is, hogy véres bosszút álljak a Chaos Isteneken azzal, hogy megölöm katonáikat.

Élettörténet:

Gyermekkoromat a Cadia bolygón töltöttem. Nem voltam kényes gyerek, bírtam a hideget-meleget, a sérüléseket, amiket valamilyen esztelen játékban szedtünk össze. Apám a Birodalmi Gárdistáknál szolgált. Ő volt a példaképem és az volt a vágyam, hogy bizonyítsak neki, hogy én is vagyok olyan jó, mint ő. Viszont egy napon kaptunk egy levelet, hogy apám meghalt a Chaos Istenek harcosai álltal, így véres bosszút esküdtem. Már fiatalon, 16 évesen beálltam a Birodalmi Gárdisták szolglatába. A kiképzésen felfigyeltek ösztöns tehetségemre, az irányításhoz és a harchoz. Egy kisebb küzdelemben vettem részt, ahol ténylegesen bizonyítottam a vezetőnek, hogy kiváló harcos vagyok. Végre hajtottam a parancsot, ahogy egy fegyelmezett katonának kell. Szé lassan létem a ranglétrán fölfelé, amíg el nem értem az őrmesteri tisztséget. Most, 20 évesen fogom először irányítani kis szakaszomat a háborúba...
Vissza az elejére Go down
 
Johnny Rico
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Johnny Rico

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: Freestyle :: Warhammer 40.000 :: Karakterek és Adatlapjaik :: Karakterek történetei-
Ugrás: