Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Technikai terem

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Technikai terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technikai terem   Technikai terem Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 3:18 pm

Jason Brown-Chen írta:
EZ NEM REAG!

Ide irom, mert jelenleg nem tudok MSNen lenni, s nem akarok itt körbeüzenetezgetni mindenkinek, hogy mi is van. Aki tudja a pontos választ, az homályosídon már fel engem is! Köszi!
Mintha eltűnt volna egy reagom, s nem tudom a pontos okát. Mert azt látom, hogy Pierre újraírta a sajátját, de az enyim ezzel az újjal sem ütközne, szóval akár maradhatott is volna. Viszont akkor azért ne írjam le, mert abban a másfél órában, ami a PIerrel való találkozóig van hátra történni fog valami, vagy írjam le kvázi még egyszer ugyanazt?

Kabata Norobu írta:
Jason Brown-Chen írta:
EZ NEM REAG!

Ide irom, mert jelenleg nem tudok MSNen lenni, s nem akarok itt körbeüzenetezgetni mindenkinek, hogy mi is van. Aki tudja a pontos választ, az homályosídon már fel engem is! Köszi!
Mintha eltűnt volna egy reagom, s nem tudom a pontos okát. Mert azt látom, hogy Pierre újraírta a sajátját, de az enyim ezzel az újjal sem ütközne, szóval akár maradhatott is volna. Viszont akkor azért ne írjam le, mert abban a másfél órában, ami a PIerrel való találkozóig van hátra történni fog valami, vagy írjam le kvázi még egyszer ugyanazt?

Üdv
EZ SEM REAG

Szerintem nem tünt el a reagod én legalábbis látom ha erre gondolsz:


"KM, Pierre /Albérletben/
2008 Február 12, Hétfő, este

Egy rövid időre kiállok a teraszra, s a környéket figyelem. Igyekszem elraktározni a benyomásaimat. Megnézem, milyen az épület innen fentről, és a környező épületek. Mennyire védhető, megközelíthető, és főleg a szomszéd épületekből például mennyire belőhető a lakás. Magyarán merre mozduljak,s hova nem menjek, ha valami zűr adódik. Honnan várható probléma. Remélem ez felesleges tudás, de sebaj. Jobb félni, mint megijedni. Persze nem is félek, csak elővigyázatos igyekszem lenni.

Csörög a telefon, s Cynthia kimenti magát ma estére. Még szinte le sem teszem, már keres Pierre.
- Cynthiának egy estélyre kellett mennie, ő csak hajnalban lesz elérhető, vagy akkor sem. Én ráérek, kocsiba ülök, s ha úgy megfelel, akkor az új központban találkozunk. - felelem Pierre-nek, majd ha a válasz igenlő, akkor mindjárt indulok is."

Pieerét meg közmegegyezésre egymás kurogatásával karöltve én vettem ki.

A találkozóig nem történik semmi már csak arra kell majd koncentráljatok Pierrel KVÁZI létrejön a összeröffenés.

Egyébként pedig a ilyen technikai postokat a alábbi topicba lehet küldeni Smile :

https://darkage.hungarianforum.net/duhongo-f1/technikai-terem-t77.htm

Jason Brown-Chen írta:
Nem, én utána írtam még egyet, hogy ha csak másfél óra múlva lesz a tali, akkor nem indulok azonnal, elébb még ezt-azt csinálok, és aztán megyek el az új szállásra. De ezt nem találom sehol. Nem baj, megírom újra. Smile Lehet, hogy némi oldal-bizonytalanság? Smile

Kabata Norobu írta:
Jason Brown-Chen írta:
Nem, én utána írtam még egyet, hogy ha csak másfél óra múlva lesz a tali, akkor nem indulok azonnal, elébb még ezt-azt csinálok, és aztán megyek el az új szállásra. De ezt nem találom sehol. Nem baj, megírom újra. Smile Lehet, hogy némi oldal-bizonytalanság? Smile

Üdv

Akkor oldalbizonytalanság de a ilyen postoknak mint mondtam ott a Technikai topic linket lásd előző postomban Smile.

Ha megvan a postod szanálom innen a beszélgetést csak hogy ne lepődj meg Smile

A egyszerűség kedvéért : DÜHÖNGŐ/TECHNIKAI TEREM Smile.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Technikai terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technikai terem   Technikai terem Icon_minitimeCsüt. Ápr. 10, 2008 10:02 am

Üdv

Miért lesznek olyanok egy mesélős játékban ??? Razz

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Technikai terem Empty
TémanyitásTárgy: Technikai terem   Technikai terem Icon_minitimeCsüt. Ápr. 10, 2008 9:58 am

Itt lehet megvitatni a sötét foltokat, problémás kérdéseket.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Technikai terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technikai terem   Technikai terem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Technikai terem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: Általános :: Dühöngő-
Ugrás: