Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 11:56 pm

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier /Myriad Tech./

A edzőteremben egy tartalmas éjszakát töltötök egymás és más edzőpartnerek társaságában.
Jason van még mit tanulnod Pierretől is még úgy is ha leszámítod emberfeletti erejét és gyorsaságát.
Másnap még a találkozó előtt sikerül tartalmas és hasznos időt eltöltened a könyvtárban.

Másnap éjszaka Norobu irodájában egy eléggé extravagánsan öltözött nővel találjátok szemközt magatokat.
Fekete selyemblúz magasan záródó nyakkal. Vérszín kosztüm fekete prémszegéllyel. A kabátka hosszú ujjú a gallér és a kézelő prémmel díszített. A szoknya rövid térd felett egy arasszal s a széle alul szintén prémes. Testszínű harisnya fekete lakk, hihetetlen tűsarkú körömcipő. A kosztüm anyagával azonos színű kesztyű kis fekete kalap leengedhető háló hogy az arc felső fele takarásban maradjon.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 11:54 pm

Cynthia Moron /Myriad Tech/

A alacsony férfi feléd fordul a panorámaablaktól, vértestvér létére egy hihetetlen élő jelenség s úgy tűnik számára ez egy természetes állapot. Ráadásul nyomokban sem érzed belőle a fenevad kipárolgását ragadozó de valahogy máshogy mint te egy ősöreg ragadozó. Arcán halvány a keletiekre jellemző mosollyal fogad.

- Jó éjszakát Ms. Moron kérem fáradjon beljebb, ha gondolja helyezze kényelembe magát. Inkább fogalmazzunk úgy, hogy Lorias Vincent Fremen azt szeretné ha én igazítanám el önöket és a esetek többségében velem tartanák a kapcsolatot ő szeret a háttérbe húzódni engem meg nem zavar annyira a rivaldafény főképp a származásom miatt. Amíg a többiek megérkeznek esetleg ha van kérdése vagy kérdései nyugodtan tegye fel őket és esetleg kíván valami frissítőt ?
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 11:53 pm

Ophelia S. /Labor és környéke/

Ahogy a labor közelébe érsz furcsa dolgokra leszel figyelmes két sötét terepjáró parkol a bejárat közelébe és néhány marcona kinézetű keleti férfi áll már ha lehet ezekre a apró férfiakra ezt a jelzőt használni. Amint a közelbe érsz a egyik férfi feléd lép és meghajol.

- Ms. Ophelia had tolmácsoljam Norobu szan elnézéskérelmét, hogy csak így önért küldetett, de szeretné ha velünk jönne a Myriad székházba egy találkozóra kérem, és még egyszer elnézését kérjük ezért a hirtelen látogatásért és programja felborításáért.

Látszik rajtuk, hogy nem fognak tágítani és ha kell finom erőszakkal vagy másmilyen ráhatással fogják elérni, hogy velük tarts. Úgy tűnik utasítást kaptak, hogy minden féle képen vigyenek magukkal.
Közben a egyik férfi már nyitja is a egyik terepjáró hátsó ajtaját.
Vissza az elejére Go down
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 7:58 pm

KM /Myriad Tech. Könyvtár/

Miközben a könyvtáros elmondja, hogy mennyi középkori irattal rendelkeznek, kiállít nekem egy olvasókártyát; és elmagyarázza, hogyan használhatom.
Elképedek, ennyi minden… Halhatatlan éjszakáimból rengeteget töltetnék itt, amíg csak ezeket elolvasnám. A többiről nem is szólva, mosolyodom el a rengeteg könyvvel teli szekrényre gondolva.
A nő a könyvtár hátsó része felé int, hogy ott találom a klímahelyiséget, amennyiben eredetiben olvasnám az iratokat. Végül elmondja, hogy mindig nézzem meg, elérhető-e egyáltalán az adott irat nyomtatott formában vagy készült-e már róla másolat. Idekint mégis kényelmesebb olvasgatni.
Megköszönöm a kedvességét és visszasétálok a számítógéphez. Úgy döntök, átböngészem az okkult témával foglalkozó könyveket illetve fóliánsokat. Természetesen csak futólag, mert tudom, hogy hamarosan indulnom kell haza, de ha már eljöttem nem szeretnék csak úgy elmenni. Az érdekesnek tűnő darabok címét felírom egy papírra, hogy következő alkalommal majd megtaláljam őket, mivel nem tudom, mikor lesz ismét időm ellátogatni ide.
Miután végzek, elköszönök és haza indulok.

/Következő éjjel/

Az éjszakát gyors fürdéssel kezdem, aztán magamra kapok valami kényelmeset és a labor felé indulok. Remélem, ezúttal semmi sem fogja elvonni a figyelmem.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 3:16 pm

KM /Myriad Tech/

- Köszönöm - veszem el meglepődve a kis eszközt. Körbenézve mintha egy egészen másik világba léptem volna.
A lift felrepít. Kezemben a kis kütyüvel sétálok végig a szőnyegeken az irodáig. Felmerül bennem a kérdés hogy vajh közénk tartozik e aki ennyi élővel veszi magát körbe, mert hogy itt is irritálóan sok a növény.
Megállok az iroda ajtajától nem messze de odabent.
- Uram ! - szólok halkan. Megvárom mig megfordul.
- Nevem Cynthia Moron s beszélni kívánt velem... - mondom udvariasan s közben puhatolózva figyelem a háló rejtekéből kipillantva.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 2:43 pm

KM /Myriad Tech/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Érdeklődve nézem a hölgyet, s lenne rengeteg kérdésem is, de Norobu a holnap estéről beszélt. Ha azt akarná, hogy ma is ott legyünka könyvtárban, akkor az elébb szólt volna erről is. Tisdztában vagyok vele, hogy nem minden tartozik rám, s még Pierre sem.
Várakozóan felvonom a szemöldököm, amjd megindulok tovább az edzőtermek felé.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 2:11 pm

KM /Elízium/

Nem hisz nekem. Úgy látszik túl keveset mondtam. Miért is gondoltam hogy enyi elég lesz neki? Igyekszem tökéletesen szenvtelen maradni. A francba is, még a tekintetemre is ügyelnem kell. Igyekszem szemrebbenés nélkül végighallgatni a gyanusítgatását, aminek - lássuk be - van alapja. Közben lassan oszlik a félhomály és láttatni enged néhány részletet a szobából. Ezt is csak úgy mellékesen érzékelem, minden idegszálamat leköti, hogy árulkodó jelek nélkül tudjak farkasszemet nézni a Herceggel. Egyébként sincs sok választásom. El kell mondanom neki mindent. Hazudhatnék is...de rájönne és igencsak nagy bajban lennék. Ha pedig ez nem lenne elég, arra is indokot kell szolgáltatnom, hogy miért próbáltam meg elhallgatni a dolgokat előle.

- Ami azt illeti....tényleg van más is. - mondom halkan egy színészi sóhajjal. Remélem elég valódinak tűnt. - Megtudtam néhány dolgot bizonyos emberekről, de ezek sajnos nem elég használhatók. A nyomozásomat szeretném itt, a városban folytatni. Ne haragudj, kérlek - remélem nem haragszik meg a tegezésért, de igyekszem minél erősebbnek és függetlenebbnek tűnni a beszélgetés alatt - de nem szeretnék neveket mondani. Ha ragaszkodsz hozzá, természetesen nem tagadom meg a válaszokat, nem is tehetném. De attól tartok hogy ha az információkat nem tartom magamban, akkor a célszemélyek eltüntetnek minden nyomot. - kis szünetet tartok a beszédben, leginkább csak azért, hogy összerendezzem magamban azokat a dolgokat amiket most ki fogok mondani. Természetesen igyekszem minél haszontalanabb információkat közölni ám mégis értékesnek tüntetni fel őket.

- Azok a személyek, akik után jöttem, tudhatnak néhány dolgot a támadásról, amitől az Udvar felsőbb körei annyira tartanak. Ami nagyon érdekelhet téged, hogy a támadást nem az vezeti, akiről mindenki úgy gondolja hogy ő áll a dolgok mögött. De erről még meg kell tudnom pár dolgot. Természetesen tájékoztatlak, amint megtudok valami érdemlegeset. Ezért szeretnék titokban nyomozni, ha nincs ellenedre. A hűségemről nyilvánvalóan meg vagy győződve, de ismersz. Bizonyos fokú függetlenséghez mindig is ragaszkodtam.

Komoly tekintettel nézek rá. Várom a szavaim hatását és közben reménykedek hogy nem akar többet tudni, mert akkor már tényleg csak a nevek vannak hátra. A nevek pedig bajt jelentenek. Ha valaki mond néhány nagyobb nevet egy hasonló helyzetben, az könnyen szerezhet sok ellenséget. Bár...ha azt mondja nyomozzak csak, talán még segíteni is próbálja majd a dolgomat. Elvégre neki is érdekében áll hogy minél többet megtudjak. De amilyen az én szerencsém, valószínűleg perceken belül el kell hagyniuk az ajkaimat azok a nevek is...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 2:07 pm

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier /Myriad Tech./

Éppen a épületen vágtok keresztbe amikor azt veszitek észre, hogy Norobu karján egy átlagos megjelenésű hosszú fekete hajú sötétlila ruhákba öltözött fiatal nővel belép a könyvtár területére.
Mindkettőtöknek egyből egyértelmű, hogy egy vértestvérről van szó, viszont Jason te egyfajta mágikus rezonanciát érzékelsz a nő felől egy vámpír varázsló vagy valami nagyon hasonló.
Ott álltok a növényekkel borított folyosón a éjszaka kellős közepén.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 2:06 pm

Brandon Smith /Omladozó épület, patyolat tiszta iroda/

- Nos Mr. Shmit lényegre törő kérdések ezek szerint hajlandó velem ilyen fórmában is tárgyalni. Kérem helyezze magát kényelembe és elmondom magának a javaslatomat.


Megvárja amíg helyet foglalsz a fotelban

-Nos, hogy honnan ismerem az teljesen lényegtelen, hogy ki vagyok egy olyan személy akinek hasonlóan magához a Krupp család cipője szorítja a lábát és, hogy mit akarok üzletet. Én elintézem, hogy a Krupp bérencek elveszítsék a nyomát valamint eltűnjenek a önről gyűjtött eddigi adataik, viszont ezért azt kérem, hogy Március hónap első teliholdjakor csapjon le Sader Kruppra a Wards Island Park-ban Infernalista szertartása során, akadályozza meg, hogy a lányát is megfertőzze a korral ami elemésztette öt is a Igaz Mágusok köréből. A szertartás övező körökön csak holt lelkek és testek juthatnak át minden élőt kirekesztenek ezért van szükségem a maga segítségére. Ha bejutott vagy bejutottak ezt magára bízom vegyék vérét Sader Kruppnak és tegyék vértestvérré utána lekarózva tüstént vigyék a Herceg elé és mutassák meg valódi természetét higgye el nem fogja megbánni a Herceg hálás lesz ezért a tettéért.


A hozzászólást Kabata Norobu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 22, 2009 8:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 2:05 pm

Alex Williams /Utcák/

A elkövetkező négy órát vadászással töltöd. Elvégre ha Lisa a Elíziumba rohant akkor már úgy is előtted jár esélyed sincsen megelőzni öt és egyébként is mit is tehetne ott kevés ismeretével. Bár a utóbbi időben mintha teljesen kicserélték volna eltűnt a ártatlan kislány és egy veszélyes számító szörnyeteg lépett a helyébe aki minden áron bizonyítani akar. Igazán aggasztó a ilyen mérvű változás.
Négy áldozatot cserkészel be a éjszakai New York utcáin nem vagy válogatós elsődleges szempont a kockázatmentes táplálkozás örömlány, pénzbehajtó, túlpörgetett menedzser, koldus nem vagy válogatós órák elteltével jóllakottan és regenerálódva már kevésbé borúsan látod a jövőt persze Lisa problémája még mindig ott van. Hajnali két óra van még maradt három négy órád világosodásig.

/Teljesen regenerálódtál és Aktuális Vértartalékod: 15/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 2:05 pm

Ophelia S. /Myriad Tech. Könyvtár/

A könyvtáros kedves előzékenységgel készít neked egy olvasókártyát amivel a könyvtár gépeit használni tudod külön segítség nélkül és egyéni személyre szabást is végezhetsz. Mindezeken túl elmondja, hogy a könyvtár hátsó részéből tudsz belépni a konzervált iratoknak fenntartott speciális klímahelységbe, de előtte ajánlja, hogy elektronikusan vizsgáld meg a indexet mert van amit csak elektronikusan tudsz elérni és van olyan is amiről már készült modern papírmásolat így elkerülheted a kényelmetlen klímahelységet, amennyiben viszont ragaszkodsz a eredetihez és el is érhető akkor jelöld ki a indexben és egy tíz perc alatt előkészítik neked megtekintésre olvasóállványon hátul a klímahelység olvasó részében.
A könyvtár kétszáznál is több középkorból fönnmaradt könyvvel és vagy ugyanennyi fóliánssal rendelkezik, ezen kívül tetemes irat van Japán Kína és India területéből a középkori időkből. Természetesen ezek nagy része csak eredeti nyelvezetben áll rendelkezésre fordítás csak igen kis hányadukból létezik még csak.

/Határozd meg, hogy milyen témájú iratok után vizsgálódsz a könyvtárban pl. családfák, csillagászat, orvostudomány, okkult stb./
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 2:04 pm

Cynthia Moron /Myriad Tech /

A portás minden hívság nélkül végigmér tetőtől talpig majd átnyújt egy Pen Drive szerűséget.

- Jó estét Ms. a kulcs alapján a központi lift a aulából egyenesen Norobu szan irodájának szintjére viszi.


Ahogy átvágsz a épület auláján meglepődve tapasztalod, hogy burjánzanak a növények a épület minden részén egy gigantikus függőkertbe érkeztél legalábbis látvány szintjén.
A panoráma lift a Pen jelzése alapján a felhőkarcoló tetejébe visz a liftből kilépve egy közepesen hosszú növényekkel tarkított tágas folyósóra érkezel a folyosó végén nyitva áll egy kétszárnyú ajtó ami mögött egy tágas panorámaablakkal ellátott szolid megvilágítású iroda sejlik föl. A ablak előtt New York fényeit vizsgálva egy alacsony vajszínű öltönyt viselő férfi áll. A szinten csönd honol a vastag bársonyosan puha szőnyegeken hang nélkül haladsz a iroda felé.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 10:39 am

KM /Utcák/

Elindultam az Elíziumba, de mégis útirányt változtattam. Ha Alexnek keresztbe teszek, talán meg is öl. Nem lenne jó. Meg van róla a véleményem ugyan, de azért a hatalma kétségbevonhatatlan. Jobb lesz, ha más megoldást próbálok találni. Ez az új élet dolog mégsem olyan rossz ötlet, csak az vele a baj, hogy az új lakásom is a "régi" nevemen van. És ha már ilyen komoly előadást tartottam Alexnek arról, milyen balga, be kell lássam, én is az vagyok. Ha keres a Herceg a fellépés miatt, nem fog megtalálni, hiszen elmentem, és a nevem is megváltozott. Nem jó ez így. Hatalmas bajba sodortam magam a nagy számmal és a fellengzőségemmel.
Azt hiszem, jobb lesz hazamenni, mármint a régi menedékemre. Talán mégsem az Elíziumba megy Alex. Ha elég nagy szerencsém van, nem. Bár nagyon dühös volt. Ki tudja, mik járnak a fejében. Lehet, mégsem kellene most visszamennem a menedékre? Másfelől eléggé ramatyul festett, bár nem tudom, mi történhetett vele. Talán mégis van egy kis esze, hisz értelmes vértestvér ilyen állapotban nem járul a Herceg színe elé. De az is lehet, hogy vannak még ilyen "hangyafészkek" a városban. Ott rendbe hozhatja magát. Teljesen tanácstalan vagyok. A legjobb mindig az első gondolat alapon mégis a Broadway felé veszem az irányt. Aztán majd látjuk, mennyire kedvez az éjszaka.

/ KM-i kérdés és a Brodwayon mit szándékozól tenni mi a célod vagy csak hajnalig lézengsz ? Kéne valami infó a cselekvéseidről vagy terveidről akár privátban is jó. /
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 10:32 am

KM /Utcák/

Azt hiszem, bár gyors volt a vadászat, ha az az álnok fúria az Elíziumba tart, mindenképp megelőzött. Nem festek valami túl jól. Bár már nem érzem az éhségem, így mégsem mehetek a Herceg színe elé. Talán jobb lenne most hazamenni. Út közben még kerítek valami vacsorának valót, de a sebeimet rendbe kell tennem.
Ha értesül a Herceg arról, ami történt, nem sok jóra számíthatok, viszont talán kompenzálhatja a dolgot, ha az igazhitűekkel való találkozásról tőlem hall először. Persze lehet, hogy a drága Yelizaveta azt is kitálalja. De ha ezt megteszi, mindenképp megölöm. Az ilyennek pusztulnia kell. Talán túl sok reményt fűztem hozzá, ez lehetett a hiba. Mindent megengedtem neki, de visszaélt vele. Hát ezért most nekem kell bűnhődnöm. Makacs, önfejű és tiszteletlen, de az én nevelésem.
Úton hazafelé ezen gondolkozom, miközben fél szemmel újabb áldozat után kutatok. Kell az energia, ha be akarom gyógyítani maradék sebeimet, amik sajognak még mindig. Mit tartogat vajon még ez az éjszaka?
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 10:27 am

KM /Omladozó épület/

Hát, nem túl bizalomgerjesztő a hely, ahová a koordináták vittek. Sötét is, lepusztult is. Nem vagyok gyáva, de valamiért nagyon nem tetszik nekem ez az egész.
Belépek az épületbe. Egy hang kér, hogy csukjam be az ajtót, hát megteszem.
- Ki maga? És honnan ismer? Na meg persze, mit akar tőlem?
Ez egyre titokzatosabb. Vajon ki lehet ez? És mit akarhat tőlem?
Most eszmélek csak, mekkora veszélyben vagyok. Hiába, a kíváncsiságom sokszor sodort már bajba, mint például a Medici palotában. Remélem, most is lesz akkora szerencsém, és nem a fejemre van szüksége a titokzatos idegennek.
Vissza az elejére Go down
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 12:30 am

KM /Myriad Tech./

Őszintén meglep, amikor Norobu a karját nyújtja. Azt gondoltam, csak elmondja majd, merre menjek és indul a dolgára. Ehelyett maga vezet a könyvtárba.
Beszállunk egy liftbe, és amíg megérkezünk a könyvtár szintjére, megkapom a választ Fremenről. Hát, nem sok, de legalább semmi rossz.
Mialatt elhagyjuk a különböző szinteket, felfigyelek egyre, amit felfegyverzett őrök vigyáznak. Maga a tér is különbözik az eddig megszokottól. Fölmerül bennem a kérdés, vajon mivel is foglalkoznak itt?
Aztán, mikor megérkezünk a megfelelő szintre, elakad a lélegzetem; még ha csak képletesen is. A könyvtár hatalmas, nagyobb bármelyiknél, amit eddig láttam. Szinte transzba esve követem Norobut egy olvasósarokba, közben a szekrénysorokat nézem, melyek mellett elhaladunk.
A férfi bekapcsolja az asztalon lévő számítógépet és közli, hogy itt rákereshetek a könyvekre, amik esetleg érdekelnek. A kérdésre, hogy segíthet-e még valamit, megrázom a fejem.
- Nem, köszönöm, innen már boldogulok. Nem rabolom tovább az idejét. Köszönök mindent – hajtom meg a fejemet.
Miután Norobu távozik, leülök a székbe, lehunyom a szemem és beszívom a könyvek illatát. Nagyon szeretem ezt az illatot. Aztán a számítógépre meredek. Hogyan tovább? Mit keressek? Mivel egyelőre nem konkrét céllal jöttem, úgy döntök, megkérdezem az egyik könyvtárost a középkori iratokról. Majd átlapozgatom azokat.
Miközben a könyvtárosok pultja felé sétálok, átfutom a könyvek gerincét, hátha találok egy érdekes címet.
A pulthoz érve a könyvtároshoz fordulok.
- Jó estét kívánok. Tudja, most vagyok itt először és nem igazodom el a könyvek között. Megmondaná, hol találom meg a középkorból származó iratokat?
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 12:21 am

KM / Elízium - Myriad Tech /

Összezavarodva hagyom el a helyszínt. Csak biccentek a kint
ácsorgóknak...a biztonsági őrnek és ha van ott még valaki. Visszaülök a
limuzinba. Bemondom Norobu azaz a Myriad Tech címét. Hátradőlve próbálom meg rendezni az
információkat. Vagyis ismerik Izmaelt ... tudják hogy a
mentorom...legalábbis csak ennyit tudnak. Mosolyodom el.
A bemutatkozáson túl vagyok a tartózkodási engedély megvan. Majd az udvarmesterrel kell még beszélnem de nem ma...
Most jön Norobu...vajon mit akarhat ? Semmi kedvem az arkhón kedvéért
eladni magam. Szívesség az szívesség de ne én legyek a tárgya. Némán
hergelem magam.

Az autó megáll és kiszállok, visszaigazítom a kalapka hálóját a szemem elé. Felsietek a lépcsőn. A portánál megállok.
- Lorias Vincent Fremen utasítására kell Kabata Norobuval találkoznom - mondom ki kissé tán keményen a bennem dúló indulattól a szavakat.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2008 11:54 pm

Cynthia Moron /Elízium/

A Herceg sóhajt egyet s rád néz.

- Folyton csak a kérdések azt, hogy kinek vagy kiknek álltak a útjába a Mentorával talán magával a pártfogójával kéne tisztáznia s a miérteket is különben nem lesz több egy zsinóron mozgatott kecses marionett bábunál. Itt New Yorkban nem hinném, hogy ilyen rövid tartózkodási idő alatt bárkinek a érdekszféráját megsértette volna hiszen még jóformán berendezkedni sem volt ideje. Azt viszont tartsa szem előtt, hogy újdonsült patronálója a felső ligában játszik minden téren a rosszakarói is onnan fognak kikerülni.
Ms. Moron sajnos most már a város ügyes bajos dolgainak kell szentelnem az időmet, biztos van még egyéb elintéznivalója a est folyamán nem is tartóztatom tovább menjen és intézze a beilleszkedéshez szükséges teendőit. További kellemes éjszakát.


Amint a Herceg részéről elhangzik a zárszó a lábaid akaratlanul is a ajtó felé visznek és a következő pillanatban a ajtón kívül találod magad és hirtelen fellélegezhetsz a Herceg finom manipulatív hatalma alól melyet nyájas szavakba öntve tolmácsolt neked. Nem nyers parancsot adott neked inkább szépen megadta a módját finom mondatba csomagolta a utasítást megkímélve mindkettőtöket a stílustalanságtól és a megaláztatástól.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2008 7:49 pm

Ophelia S. /Myriad Tech./

Norobu a karját nyújtja neked majd kiléptek a épület folyosójára.

- Ms. Ophelia, hogy Mr. Fremen mennyire köztiszteletben álló személy az nem a én tisztem megítélni azt viszont kijelenthetem, hogy személy szerint régről ismerjük egymást és jó munkakapcsolatot ápolunk évtizedek óta.

Beszélgetés közben beléptek egy liftbe és utaztok pár szintet közben áthaladtok egy fegyveresek által biztosított területen itt inkább a high-tech érzés uralkodó a eddigi természetbarát megjelenéssel ellentétben. Aztán megérkeztek a könyvtárba létezésed során látott egyik leghatalmasabb magánkönyvtárban találod magad sok állami intézmény is megirigyelné a kínálatát. Norobu egy csöndes olvasósarokba vezet és üzembe helyez egy számítógépet.

- A katalógusból tájékozódhat a könyvtár által tartalmazott kötetekről és fóliánsokról. Sok anyag csak elektronikus formátumban elérhető a többit a könyvtárosok szívesen a rendelkezésére bocsájtják, ezen kívül több neves könyvtárral is közvetlen számítógépes kapcsolatban állunk így elektronikus adatbázisuk elérhető számunkra.
Esetleg segíthetek még valamiben ?
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2008 6:17 pm

KM /Elízium/ !!!!!!

A kedvező visszajelzés hallatán kissé kienged a feszültség bennem.
S mikor, bár különös hírt mond, de az elismerőbb szóval illeti Izmaelt finoman meghajtom felé a fejem, a szóhasználatnak szóló köszönet jeleként .
Természetesen nem szakítom félbe, csak mikor elhallgat ezzel jelezve hogy szólhatok. Bár érzem hogy ő most befejezné, de végül is az én bőrömre megy ki egy újabb veszélyesnek hangzó játék.

- Köszönöm a kegyet méltóságos Úr amelyben részeltet és figyelmeztet, de azt hiszem a léthez való ragaszkodásom eléggé erős ahhoz, hogy meg merjem kérdezni a veszély miben létét. Ki az aki úgy gondolja, s főként miért hiszi azt hogy az útjában lennék ? Detroit kissé kiesik New York látószögéből. S üzleti tevékenységem szálai inkább a másik oldal felé nyúlnak ki, s főként Washingtont vettem célba, már ami kifejezetten az üzleti és nem a politikai ügyeket érintette. - kíváncsian nézek rá és egyáltalán nincs szándékomban felállni és illendően elhagyné a termet. Kissé felemelkedett szemöldökkel kíváncsian nézek rá.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2008 1:37 pm

Cynthia Moron /Elízium/

Megint a reszelős kuncogás vagy nevetés magad se tudod.

- Ms. Moron „Mentorom az inkább híres megbecsült és tiszteletben tartott mint hírhedett” maradjunk annyiban, hogy bár távol vagyunk Detroittól azért eljutnak ide is a hírek. Ha információim nem tévednek Mr. Izmael de Darkness elhagyta Detroitot és a jó ízlés határait most nem feszegetném azzal, hogy pontosan miért is. Szóval azt hiszem fenntartom magamnak a jogot, hogy Mr. Izmael de Darkness hírhedtnek nevezzem mert előbb volt gyanús utána vált megbecsülté viszont a utóbbi időkben már hírhedt volt.
Természetesen ha a városba látogat tőle elvárom, hogy hamarabb tegye tiszteletét nálam mint ön és Ms. Moron most egy sokkal de sokkal veszélyesebb vértestvér látókörébe került mint tiszteletreméltó Mentora, úgy is fogalmazhatnék nem egy súlycsoportot képviselnek.


A herceg mondandója végén még kivár egy kicsit hátha szándékozol valamit mondani. Ám részéről lezártnak tekinti egyenlőre a audenciát.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2008 1:17 pm

KM,Jason(Myriad Tech)

A gondolatmenetünket félbeszakítja a fali óriás képernyő megelevenedése.Norobu jelenik meg rajta kérését egyértelműen fogalmazza meg.Részemről nincs akadálya sőt remélem addig kiötlök valamit amivel elé állhatok.
-Természetesen Mr.Norobu részemről nincs betervezett programom erre az idő pontra-mondom ki hangosan is.
Miután Jason válaszát követve a képernyő elsötétül fordulok a társam felé az edzés gondolatával.
Vissza az elejére Go down
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2008 1:13 pm

KM /Myriad Tech./

A taxiból egy pazarul kivilágított épület előtt szállok ki. Szóval ez lenne a Myriad Tech., mérem végig. Az építmény igazi csoda, még laikus szemmel nézve is világos, hogy az építész és a kivitelező is zseniális munkát végzett.
Fölsietek a lépcsőn, a portásnál pedig Mr. Fremenre hivatkozok. A név hallatán minden további nélkül egy várószobába kísérnek és megkérnek, hogy várjak egy keveset. Miután magamra maradok, fölmérem a helyiséget. Elegáns berendezés és növények mindenfelé. A szobából pedig egy kertre lehet látni. Nézelődöm egy ideig, majd helyet foglalok az egyik széken.
Kisvártatva nyílik is az ajtó és egy ázsiai férfi lép be rajta. Közeledtére felállok.
- Jó estét kívánok Mr. Norobu. Ophelia Saville vagyok – fogom meg a kezét. Ekkor döbbenek rá, hogy nem emberrel állok szemben, hanem egy vértestvérrel. Egy nagyon élőnek tűnő vértestvérrel. Egyáltalán nem látszik rajta, hogy megerőltetné magát. Sokkal inkább úgy fest, mint akinek ez magától értetődő állapot. Kíváncsi vagyok, vajon minden hozzá hasonlónak ilyen-e a megjelenése vagy ez csak rá jellemző?
Hirtelen észbe kapok és elengedem a kezét, ugyanis mindeddig azt szorongattam.
- Igen, valóban a könyvtár érdekelne. Szeretnék kicsit körülnézni – mondom, miközben halvány mosollyal igyekszem leplezni zavaromat.
Aztán úgy döntök, megpróbálok kideríteni valamit laborbeli látogatómról.
- Mr. Fremen igazán köztiszteletben álló személy lehet, ha ilyen mérvű lehetőséget biztosíthat bárkinek – folytatom mintegy mellékesen, mialatt az útbaigazításra várok.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2008 1:13 am

Ophelia S. /Myriad Tech./

Miután a döntés megérlelődött benned és a éjszakából még elegendő idő áll rendelkezésedre hívsz egy taxit és a Myriad székházhoz viteted magad. A modern kor egyik gótikus építészeti csodája előtt állsz. A egész épület ki van világítva fényesen ragyog a éjszakába.
Fellépdelsz a lépcsökön a portán bemondod Vincent nevét kérdések nélkül udvariasan egy zöld növényekkel tarkított kényelmes várószobába vezetnek ami egy belső kertre néz. Udvariasan megkérnek, hogy egy kis ideig legyél szíves várakozni.
Nem telik el sok idő talán egy negyed óra amikor nyílik a ajtó és egy megnyerő külsejű japán férfi lép be vajszínű öltönyben. Mosolyogva feléd lép és kezet nyújt.

- Üdvözlöm Ms. engedje meg, hogy bemutatkozzak Kabata Norobu vagyok mivel Vincent küldte gondolom a könyvtárra lenne kíváncsi.

Amint megfogod a kezét tudatosul benned, hogy egy keleti vértestvérrel van dolgod aki minden tekintetben élőnek tűnik, és úgy tűnik mindenféle extra erőfeszítés nélkül látszik halandónak ez neki egy természetes állapot. Vajon ilyen minden Katháj Keleti Vértestvér ilyen morfondírozol magadban.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2008 12:52 am

KM /Elízium/

Csak udvariasan húzom mosolyra a szám.
Majd helyet foglalok ahogy kérte és felemelem a hálót a szemem elől. Jelezve hogy a megbeszélést könnyedebb hangvételűre is vehetjük ha ő így akarja.
- Köszönöm a szavait Uram ! - mondom udvariasan - igyekszem betartani a város szabályait és ezek felől majd az Udvarmestert kérdezem. - lépem át a vadászat témáját.
A csúsztatásra csak elmosolyodom diszkréten de nem fűzöm tovább. Ha megnevettettem hát akkor élvezze a stílust továbbra is.
- Mentorom az inkább híres megbecsült és tiszteletben tartott mint hírhedett Sir Darkness nem szándékozik mostanában New York városát meglátogatni. Jobban leköti őt a Detroiti problémák megoldása ...de ha kívánja szívesen megkérem hogy tegyen egy kitérőt és tegye tiszteletét a rezidenciáján amikor Önnek alkalmas. - hajlok meg felé picit.
Nyugodtan és higgadta állom a tekintetét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
11 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: