Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeKedd Júl. 29, 2008 1:28 pm

Jason Brown-Chen /Autóban New Yorkban/

Nekilátsz lekérni a CRYO Genetic nyílvános adatait. A székház New York elit tengerparti negyedében foglal helyet. Kör alaprajzú ikertornyok, közvetlenül a tengerpart mellet gyönyőrüen parkosított környezetben. Érdekessége, hogy a építési tervek Nikken Seikitöl a Myriad Tec. építési zsenijétől származnak. Nemsokára lejönnek a száraz tények.
Profil: Hibernáció, bionika, űrkutatás
Székhely: New York
Elnök: Dr David Jennings
Fő részvényesek: DNE Alapítvány 60%, Jörg Arnoldsen 40%
Tudnivalok: Gazdasági sikereit egyaránt köszönheti a űrkutatásban és a bionikában elért vívmányainak rengeteg magas elleáló képességű élelmíszernővényt nemesítettek a mezőgazdaság számára és ipari szinte probálják emelni a biologiai növényvédelmet a kártevök ellen.
Miközben a adatokat nézed füledbe hatol Micugi mondandója is.
- "Tehét az emberek köznapi gondolkodása gátolja a mágia használatát. Ez általános, vagy tegyük fel egy amazonasi törzs területén, ahol hisznek a mágiában, s még törzsi varászlójuk is van ott enyhül a szorítás?" Nos evvel a kérdésével kapcsolatban annyit állíthatok amikor a mágiahasználat során nincsennek jelen Alvók értjük itt a hétköznapi embereket akkor sokkal könyebb varázsolni és kisseb veszélyekkel kell szembenézni a varázslás során. A Technokrata Unió és a Tradiciok között igen kiterjed a háború amit a mágikus társadalom csak a Kiteljesedés Csatájának hív mig a Vértestvérek társadalmában a különböző érdekcsoportok háboruját Dzsihadnak hívják egymás közt.
Nyugodtan araszoltok előre a városi forgalomban.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 10:45 pm

KM (LeBlanc Herceg irodája)

Elévülhetetlen érdemek?Dehogy tudtam róla.
Igyekszem magabiztos ,semleges hangon válaszolni.
-Atyám és jómagam útjai ritkán találkoznak mostanság.Annyit természetesen tudtam,erre felé van dolga,de nem beszélt arról mi tett.De a magunkfajtának a nívóját az is mutatja ,hogy csak a tetteiről tudnak beszélni és nevet csak az igazán fontos személyek ismernek.
Na arra én is kiváncsi vagyok.Gondolom magamban kissé szarkasztikusan.Tehát tud a Myriad és az Arcadia közös projektről is.Ez nem annyira meglepő végül is ez az ő városa.Az már inkább hogy tud az összekötői beosztásról,De még ez sem hisz nem tudhatom mekkora érdekeltsége van az ügyben.Az azért viszont tényleg elghondolkodtat,hogy már már magától értetődőnek veszi a szerepem a dologban.Inkább válasz nélkül hagyom a kérdést.A Cosbyval való talákozomról úgyis fog tudni,ha beavatott.
Ravasz öreggel ülök szemben ezt nem szabad elfelejtenem.Nem véletlenül lehetett belőle herceg.Én pedig a kis légy most beleestem a levesébe amit már ki tudja mióta keverget.A lényeg azonban megvan elismerte itt létem most már hivatalosan is a városban vagyok.
Még várok pár másodpercig hátha mond még valamit.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 10:45 pm

KM /Autóban New Yorkban/


Mikor Norobut ártatlan báránynak nevezi, akkor azért kicsit somolygok. Az oldalam még mindig fáj, s biztos nem azért fejlesztette magát így az öreg, hogy senkinek se árthasson.
Merre is? Az órámra nézek. Kávéház, étterem ilyenkor még nem sok látnivalót ígér. A Fekete Gyöüngy nem tudom mi lehet, a Csorba Kampó viszont feltehetőleg valami kikötői betérő, s akkor a Fekete Gyöngy is az lehet.
- Nézzük meg elébb a székházat!
Jobb tudni, hova NEM akarok menni a közeljövőben. Előveszem a laptopot, és lekeresem, mit is ír a nyilvános net a fent említett helyekről, s merre is vannak egymáshoz képest. Felesleges lenne kétszer-háromszor keresztülhajtani a városon. Egyrészt idő, másrészt üzemanyagigényes. Az utóbbi ugyan pénzügyileg nem számít, de a város levegőjéből elég volt az a pár slukk is, amíg a boltba kiugrottam. Még egy ok, hogy visszasírjam a skót felföldet.
- Tehét az emberek köznapi gondolkodása gátolja a mágia használatát. Ez általános, vagy tegyük fel egy amazonasi törzs területén, ahol hisznek a mágiában, s még törzsi varászlójuk is van ott enyhül a szorítás? - érdeklődöm közben a mágiahasználat kérdésében. - Mellesleg én azt vettem észre, hogy az emberek csak kifelé mutatnak teljes hitetlenséget, mert ezt várják el tőlük, s közben vágynak a természetfeletti hatalmak, és a misztikum felé. Így alapvetően a mágiában én sem hiszek, csupán abban, hogy sokkal többfajta energia és potenciál létezik köröttünk, mint amit műszerekkel mérni lehetne, s csak rajtunk függ, mit is vagyunk képesek ebből kiaknázni. Persze, lehet, hogy tévedek, vagy egyazon dologra godnolunk, csak másképp nevezzük, vagy írjuk körül.
Közben kibámulok az ablakon, s figyelem a környéket, ahol járunk. Eszembe jut, hogy még albérletet is kellene keresnem, s Micugi nem válaszolt a kérdésre annak idején, hogy melyik környéket ajánlja.
- Mennyire kiterjedt ez a háborúság a többi csoporttal? Vannak olyan helyek, ahová nem ajánlatos bekeveredni, esetleg olyan városrészek? S vannak, amik biztonságosak? Ha kiköltözöm egy albérletbe, milyen eséllyel leszek kitéve valamiféle támadásnak? - teszem fel a kérdéseimet sorra. - Mik a lehetőségeim, hogy megvédjem magam?
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 10:18 pm

Jason Brown-Chen /Autóban New Yorkban/

- Nos igen tény és való egy kicsit tesztelnünk kell a tűröképességét a merőben ujszerű és szokatlan helyzetekkel szemben, és azért ne vonjon le messzemenő következtetést Norobu szanbol ö ártatlan bárány a farkasok közt és 1000-böl egy hasonló vértestvér akad a társadalmukban. Egyébként meg egyetlen csetintéssel sajnos nem lehet eltüntetni a természetfeletti lényeket bármilyen hatalmas hatalommal is fog rendelkezni, sajnos manapság a emberiség kollektív tudata elutasítja a mágiát és ezzel ez a tiltás beleágyazódott a Statikus Valóságba manapság mágiát csak roppant megfontoltan és körültekintően lehet alkalmazni. Ugymond egybeeső varázst lehet végrehajtani ami akár meg is történhetne különben sulyosan visszacsap a varázserő. Természetesn értem én hogy képletesen gondolta a "De nem vagyok olyan naív, hogy azt higgyem, ha teszem azt egy csettintésre eltűnnének a többi fajok, akkor egy csapásra sokkal jobb lenne a világ." kijelentését de nem hagyhattam ki hogy a mágiára ne vezessem vissza.
Nos akkor nézzük a érdekesebb helyeket első körben talán a For Sale kávéház vagy a Smoke tengeri étterem aztán ott van még a Fekete Gyöngy valamint a Csorba Kampó és a Technokrata Unió székházárol se feledkezzünk meg ami a CYRO Genetick hangzatos nevet viseli. Válasszon csak nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 6:22 pm

KM /autóban New Yorkban/


Csak szusszanok egyet, s nem szólok, az újabb "szörnyű valóság", és egyéb kitételekre. A boltnál kiszállok, s átveszem a csomagokat, majd vissza az autóba, s csak ekkor válaszolok.
- A világ szörnyűségei eddig is érzékelhetők voltak számomra. Sok helyen dúl háború, máshol éhínség pusztít, szellemi elnyomás, diktatúrák ... az egyetlen különbség, hogy most már tudom, ezek egy részéért nem az emberek a felelősek. De nem vagyok olyan naív, hogy azt higgyem, ha teszem azt egy csettintésre eltűnnének a többi fajok, akkor egy csapásra sokkal jobb lenne a világ. Hogy nem mondhatom el az igazságot? Ó, ez sokáig zavart. Tudja mi az a boddhiszattva fogadalom? - csak egy pillanatra tekintek rá. Keleti, minden bizonnyal tudja. - Amikor még gyermek voltam és naív, kínzott ez az érzés, hogy nem tudok mindenkinek segíteni. Nem csak azért, mert ehhez véges az időm és az erőm, hanem mert nem akarják. Az osztálytársaim hülyének néztek, amikor a karmáról beszéltem nekik. Köszönöm, én ezen már túl vagyok. Csak azon lehet segíteni, aki már maga is igényli ezt a segítséget, s képes is elfogadni, mert a segítség néha nem abban a formában jön, ahogy azt szeretné a bajba jutott.
Hátradőlök az ülésen, és kipillantok az ablakon. Turistáskodjak? Ennek most így hirtelen nem látom értelmét.
- Talán az ismerkedés egy hatékonyabb módja lenne, ha ÖN mutatná meg, mit is tart megnézésre érdemesnek. Nem azt, hogy mit mutatna meg egy idetévedt túristának, kérem, ne sértsen meg azzal, hogy úgy kezel! - pillantok rá egy mosollyal, hogy érezze, nem vagyok sértődős, csak szeretnék tiszta vuizet önteni a pohárba. Az az érzésem, úgy bánnak velem, mint egy törékeny porcelánbabával, és lépten nyomon azt várják, mikor bukok ki.
- Vámpírok. - folytatom - Alapesetben lehet kiakadnék tőlük, ha nem éppen Mr. Kabata hozott volna ide. De az ő megismerése számomra ezt a fogalmat is semlegessé tette. Hogy sokkal több közöttük a vérszomjas, mint a békésebb fajta? Most akkor rakjam mérlegre az embereket, hogy vajon mennyi a tiszta lélek, és mennyi az irigy, sunyi és törtető? Mennyi az erőszakoskodó, vagy a gyilkos? Merre billenne a mérleg nyelve?
Elhallgatok, várom, mit is válaszol, s merre megyünk.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 5:49 pm

Jason Brown-Chen /New York Városnézés/

- Semmi probléma -vigyorog rád Micugi- akkor utbaejtjük azt a boltot is.
Kihajtotok a nappali New Yorkba a mit sem sejtő Alvó Halandó tömeg zsufolta utcákra kik tudatlanul intézik mindennapos ügyeiket annélkül, hogy tudnának a öket manipuláló és belülük táplálkozó természetfeletti lényekröl a megelevnedett mitologiárol.
- Gondolom egészen érdekes érzés egy másik perspektívából tekinteni a emberekre ugy hogy tudja a szörnyű igazság egy részét de azt sem mondhatja el nekik mert vagy bolondnak néznék vagy veszélybe sodorná öket a információval.
Kényelmes tempóban autoztok a városban kivételesen derült idő van szikrázó napsütéssel de e vidám fény sem tudja teljesen visszaszorítani a éjszaka szunnyadó árnyékait melyek most már örökké kisérni fognak.
- Nos nem tudom mi az amire igazán kiváncsi megnézhetjük a szokásos New Yorki nevezetességeket mert a dolgok sürüje ugy is a kevésbé rendezett területeken szokott zajlani. A természetfelleti megnyílvánulások szeretnek a zavarosban halászni. De meg is érkeztünk a bolthoz amig átveszi a megrendelt árut addig eldöntheti mik azok a dolgok amiket igazán látni szeretne New Yorkból pihenés képpen a sötét oldalát lesz még ideje tanulmányozni.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 3:13 pm

KM /Myriad Tec./


Elraktározom az információkat. Hihetetlenül dzsungelszerű érzésem van a helyzettel kaopcslatban, amibe cseppentem. Technokrata Unio, Nefandusok, Martalócok ... zsibonganak bennem az új elnevezések. S kapok egy "kísérőt", aki mára valami mást tervezett, de most engem kísérget. Ennyire fotnos lennék? Neeeeeem ... Valami azt súgja, hogy a városnézés leple alatt elintézünk valami mást is, esetleg Micugi körbekémlel, míg velem furikázik.
- Igyekszem hamar elkészülni. - bólintok, nem akarom megvárakoztatni a garázsban.
Ha magamra maradok, elmegyek zuhanyozni, majd nekiállok, hogy az épület térképén megtaláljam, hol lehet enni valamit. Már lefekvéskor is éhes voltam, de annyira fáradt, hogy nem akartam bajlódni az evéssel. Mostanra viszont farkaséhes vagyok. Nem akarok hosszan étkezni, ha van valami vihető, akkor inkább azzal megelégszem, így hamarabb indulhatunk.
- Ha már várost nézünk, kellene egy pár váltás ruha. - ötlik fel bennem, hogy van pénzem is. Aztán rögtön a következő gondolat, hogy ezzel még a városnézés idejét sem kellene pazarlni, s mielőtt elindulok az ennivalóért, felcsatlakzom a netre, s rendelek egy pár holmit magamnak, elektronikusan fizetek, s így csak arra kell kanyarodnunk, s felkapni a cuccot, amit addigra előkészítenek. Most még a szokásos kopott farmeremben indulok városnézésre, de tudom, ez nem igazán az a megjelenés, amit a továbbiakban tartanom kellene. Igyekszem belőlni a cég igéyneit, úgy, hogy a holmi nekem is tetszen, s nem is túlköltekezni, vagy túlöltözni.
Gyakorlottan szörfölök ruhaügyben, hiszen nem először csinálok ilyesmit, általában ezt a formáját szoktam választani a vásárlásnak, ha a nőpumpolási tervek szoros időzítést igényeltek.
Ha mindent megfelelően elintéztem, lesietek a garázsba.
- Itt vagyok. - ülök be Micugihoz az autóba. - Önre bíznám, mit akar megmutatni, nekem csak egy konkrét célom van: fel kellene venni egy csomagot, amit rendeltem. A GPSbe már betettem a bolt koordinátáit.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 2:40 pm

Jason Brown-Chen /Myriad Tec./

- A mai napot csak annyiban modosítja, hogy ha nem zavarja én is magával tartanék a városnézésre és esetleg beszélgethetnék közben. A sajnálatos haláleset amely Chen mestert sulytotta meg jól érzi nem volt természetes eredetű folyamatosan háborúban állunk a Technokrata Unioval valamint a Nefandusokkal és a Martalócokkal és a többi érdekcsoportot ne is említsük. A mostani helyzet miatt nekem kell megkezdenem a ön okítását én viszont nem vagyok képes azt a Szellemi utat nyujtani önnek amit Chen mester tett volna. Ezért az ilyen írányú érdeklődésének egy részét talán Norobu szan fogja orvosolni valamint kénytelen lesz könyvtár utján tájékozodni. A Központi Agy bármikor szívesen segít önnek. De most látom milyen tapintatlan vagyok frissüljön fel nyugodtan én majd a garázsba megvárom aztán önön mulik hogyan tovább.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 2:12 pm

Drake Shan / Brandon Smith

/Terepjáró/

Már éppen belemelegednétek a magatok mogorva társalgásába, miközben a város egyik elhagyatottab részén vágtok át a kikötőnegyed felé. Sakál eléggé nyomja a pedált jóval a megengedett sebesség fellet haladtok.
- Remélem Victor elött érünk oda csinálnunk kell egy nyugodt szabad asztalt a Kampóba mire odaér.
A következő pillanatban szitkozodva rántja el a kormányt mellettetek a aszfaltba egy rakéta csapodik a robbanástol megpördülve a oldalára vágodik a terepjáró és szikrákat szorva csusztok tovább a uton. Közbe már halljátok is amint automata fegyverekböl golyok csapodnak a kocsi karosszériájába minden írányba ugy látszik kereszttűzben vagytok. Lassan a kocsi is megállapodik a aszfalton.
Ott vagytok egy rosszulkivilágított két sávos uton a járdaszéleken elszorva parkolnak kocsik és néhány szemeteskonténer árválkodik itt ott a sorozatok most már közelebb tépik fel körülöttetek a aszfaltot.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 1:16 pm

Elisabeth McGarney /Menedék/

/Akaraterő Célszám: 8 Dobás: 5, 7, 10, 9, 3, 8, UD: 8 Sikerek: 4 Elnyomtad a örült fenevadadat most már csak a számító intrikus vámpír éned van jelen egyenlőre/
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 1:14 pm

KM, Drake /Terepjáró/

Ez a fickó vagy totál lökött vagy nem tudom, mit akar itt ezzel a dumával? "Nekem nem kell fedőnév" Jajj anyám, ő itt az atyaúristen vagy mi a frász? Nekem nagyon úgy fest, hogy nagyobb az arca, mint kellene lennie. Nem szeretem az ilyeneket.
- Ha nem ártod bele magad a város ügyeibe, akkor mit keresel itt?
Miután kérdésem elhagyta a szám, reflexszerűen hátrébb húzódtam, bátor vagyok, de ennyire nem. Nem szerettem volna, ha Sakál, vagy akár ez a Shane, vagy hogy hívják szájon vág...
Ha válaszol a kérdésemre, nagyon szívesen beszélgetek még vele, hogy ne unatkozzon út közben. Bár ebben az esetben garantálhatom, hogy mire a Csorba Kampóba érünk, átkozni fogja magát, hogy beszállt a terepjáróba...
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 1:11 pm

KM /Mesélő/


Érzem, hogy valami nagyon fontos dolog történik köröttem, egyáltalán a felfedezés fotnos, hogy ennyi mindent érzékelek, s talán fel kellene ébrednem, hisz valami szokatlan történik, s akár engem is érinthet. De túl fáradt vagyok ehhez. Egyszerűen a szervezet pihenés után kiált.
Mikor ébredezem, azonnal újra belélvillan ez a gondolat. Valahogy rendet kell majd tennem az életvitelemben úgy, hogy beilleszkedjek vele új környezetembe is. Ha Norobuval sűrűn lesz dolgom, akkor éjjel kell ébren lennem nagyrészt, s úgy tűnik a csapat és a történések is az éjjelhez kötődnek inkább. Bár ugyanakkor előny lehet valaki, aki nincs az éjszakához kötve.
Míg ezen gondoaltok átvillannak kipihent elmémen, kinyitom a szemem, és máris meglátom Micugit. Amit közöl, attól először csak pislogok. Azt sem tudtam ki is az a Chen mester, de lehet ő tanított volna arra az útra, amit választottam.
- Ó... - elsőre csak ennyi telik tőlem. - felülök, és a hajamba túrok fésülködés gyanánt, közben megpróbálok belehelyezkedni a helyzetbe. - Segíthetek valamiben esetleg? Ha most a külső történések miatt rám nem jut idő egy pár napig azt is megértem ... - folytatom óvatosan - Tudnom kell esetleg valamit ezzel a halálesettel kapcsolatban. Az éjszakai élményeim azt súgják nem természetes halállal halt meg a mester ... - próbálom összefoglalni az érzeteimet - ... riadó volt, helikopterek távoztak ... - szinte magamnak sorolom - Valami összeütközés a városban? Módosítja ez a mai napra kapott feladatot, már ami a városnézést illeti?
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 1:00 pm

KM, Brandon /Terepjáró/

Nem kaptam valami kedves választ. Nem bánkódok miatta, gondolom tart tőlem. Vagy kit tudja? Végülis nem látok a fejébe.
- Nem, nekem nincs szükségem fedőnévre. Vagy legalábbis eddig még nem kellett. Csak nemes egyszerűséggel Drake Shan. - mondom csevegő stílusban - Nem szeretem beleártani magamat az ilyen ostoba játékokba, mint ami itt a városban folyik. - elhallgatok egy pár pillanatra, majd halkabban hozzáteszem - Kivéve ha ez Victor óhaja.
Az út hátralevő részében nem szólok, ha csak nem kérdeznek valamit. Néha sakál arcára pillantok, hátha elcsíphetek valamit rajta amiből a gondolataira vagy érzéseire következtethetek. Victor elég zabos volt, vajon baja lesz belőle? Talán célja van vele, hogy segít? Nem jellemző rá az érzelgősség.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 12:51 pm

Pierre Lavoissier /Brian LeBlanc Herceg irodája/

LeBlanc Herceg kényelmesen hátradöl a foteljében mellkasa elött összefüzi karjait majd elégedetten megszólal.
- Áhh Kuszej Amra gyermekét tisztelhetem önben. Tudta, hogy Atyja 8 évvel ezelött elévülhetetlen érdemeket szerzett a New Yorki hadjáratban igazán örülök, hogy a egyik gyermeke érkezett a városba. Kiváncsi vagyok sikerül e Atyja nyomdokaiba lépni a precizitás terén sok sikert. Gondolom ön fogja kordinálni a Myriad Tec. és a Arkádia Inc. közös projektjét Bill Cosbyval eggyüt ?
Ez roppant meglepő mintha a Herceg 1 lépéssel elötted járna ravasz vén roka a Öreg veszélyes ragadozó bujhat meg a megnyerő külső mögött és roppant mod aggasztó ez a elévülhetetlen érdem ezt talán nem kéne nagyon feszegetni nehogy tulzott tudatlanságrol tegyél tanubizonyságot.
- Természetesen a utolsó kérdésemre nem szükséges válaszólnia és nem látom akadályát a városban való tartozkodásának amig tiszteletben tartja a Hagyományokat.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 12:33 pm

Jason Brown-Chen /New York Myriad Tec./

Micugi egy - Jó éjszakáttal - magadra hagy és belekezdhetsz a szellemi lazításodba miután végeztél lefekszel a puritán hálóhelyen és valószínüleg pillanatok alatt elnyom a álom. Nem is tudod pontosan hogy álmodsz vagy viziónálsz. A épület amelyben vagy egy roppant bonyolult szerves és szervetlen élő strukturaként jelenik meg számodra érzed a barlangkert lüktetését és látod a vezetékekben és csövekben áramló energiákat valmint informácíós jeleket a sima és optikai kábelekben érzed több hatalmas intelligencia jelenlétét a épületben. Meglepő modon az egyik egy mesterséges tudat de a energiák ugyanugy kavarognak körülötte mint a többi tudat körül csak sokkal geometrikusabbak. Emellet még felfedezel egy ragadozótudatot a épületbe amely éppen informácíokat rendszerez magában egy analitikus elme társaságában. Aztán a egyik pillanatrol a másikra felbolydul a épület egy bejövö informácíó kapcsán. Helikopterek indulnak el a tetőröl és minden ujra megnyugszik látszolag de a feszültség és a ugrásra készen való várakozás érzete megmarad. Ismeretlen ídő elteltével egy bejövő informácios csomag után egy pillanatra erős érzelmek csapnak ki Norobu elméjéböl de amit felvillanak el is enyésznek viszont a épület informácíóforgalmazása megnő csak ugy szikráznak a kábelek söt a eddig észre se vett energiakut is egyre aktívabb a épület alatt. Rá kell döbbenj New York szerte nem egy ilyen jelenség található.
Ébredés tökéletesen kipihentnek érzed magad Micugi a parkban üldögél egy padon mikor látja, hogy felébredsz megszólít.
- Jó reggelt Jason sajnos rossz híreim vannak Chen Mester meghalt a éjszaka ez sajnos változásokat fog okozni a ön tanítatásában.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 11:32 am

KM, Drake /Terepjáró/

Sakál indít, én a fura idegen felé fordulok, nem túl barátságosan. Társalogni próbál, de ma, vele nincs sok kedvem. Nem igazán bízok meg benne, valamiért nem keltett bennem ilyen jellegű érzelmeket, bár kevesen vannak, akikben megbízom, hát ő mindenesetre nem tartozik közéjük.
-Mit tudom én, miért pont Borz? Szerinted jószántamból hordom ezt a kedvesnek egyáltalán nem nevezhető nevet? Egyébként Brandon Smith-nek hívnak.
Nem tudnám megmondani, ezt minek árultam le. Nem mintha bármi is múlna ezen. Legalább képben lesz, ki is áll előtte. A világ legnagyobb bajkeverője, aki körül állandóan izzik a levegő.
- Neked nincs fedőneved?
Na lássuk, mennyire kölcsönös a bizalom. Ha Victorékhoz tartozik, elméletileg neki is kell lennie ilyennek. Elméletileg, és ezt azért kihangsúlyoznám, egy csapat vagyunk, vagy ha nem is, leszünk. Valamit tudhat a srác, ha Sakál hajlandó szembenézni Victor dühével a kedvéért. Igazából mostmár kíváncsi lettem....
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 10:53 am

KM, Alex /Menedék/

Szóval tényleg itt van. Hihetetlen haragra gerjedek. Hogy képzeli? Át tudnám döfni egy karóval. Persze, tudom, hogy nem azért csinálta, de nagyon dühít, hogy ennyire semmibe nézi a magánéletemet. Még akkor is, ha az Atyám.
Elindulok a hang irányába, és megpillantom Alex körvonalait az ajtónál. Lekuporodok mellé, de érzem, hogy a Fenevad kitörni készül, őrült dühében. Igyekszem visszafogni, annál jobban tisztelem a Mestert, minthogy ily nyomorultan végeztessen be általam.

/Akaraterő/

- Hogy mi történt? Nem tudom. Minden olyan más. Minden olyan zavaros. Minden olyan...
Hangok. Már megint. Érzem, hogy egyre jobban feszít a Fenevad. Ki akar törni. Nem bírok vele már sokáig. El kéne mennem. Vagy Alexnek. A kehely még jól jöhet, benne sem kéne kárt tenni.
- Egy fekete férfi... nem láttam... fekete... sötét... gonosz... ááááááááh....
Nyögöm önkívületi állapotban, teljesen kimerít a küzdelem a bennem lakó gonosszal. Nem tudok gondolkozni. Lehet le kéne pihennem. Felállok és elindulok a hálóm felé. Alex majd takarít. Úgyis mindig ő végzi a piszkos munkát.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2008 12:11 am

KM(Brian LeBlanc Herceg irodája)

-Atyám Kuszej Amra az Asszamita klánból.Városában valószinüleg nem sok időt töltök,de nem tudom azt mondani ,hogy két hét múlva távozom.
Remélem megelégszik ezzel a válasszal.Semmit mondó,de ha tovább faggatózik akkor előállok a B tervvel az összekötő sztorival.
Miközben ezen gondolkodom érzem meg azt ,hogy a hátam mögött még valaki van a helyiségben.Sajnos ebből a testhelyzetből nem látom.A hercegnek pedig pofátlanság lenne hátat fordítani.
Szolgálataimra....hmmm ez még jól jöhet talán pontosabb képet kaphatok,ha velük dolgozom mintha magányos farkasként probálnék idegen területen nyomozni.Ami a legfontosabb szövetséges vagyok nem ellenség.
-
Herceg ha úgy érzi,hogy személyem segítségére lehet abban az időben míg itt tartozkodom akkor a válaszom természetesen igen.
Egyre jobban zavar az illető a hátam mögött,régen sem szeretem ezt az érzést ,de egykor csak a szőr állt fel a tarkómon most a fenevad lázad,ha veszélyben érzi magát.Hogy eltereljem a figyelmem a dologról az irodát veszem szemügyre.Mindenhol a modern technika vívmányaiba botlom.Az öregek sokszor elkövetik azt a hibát ,hogy nem haladnak a korral.De úgy látom Brian LeBlanc nem tartozik közéjük.Annyi idő alatt míg ezt végig gondolom a háborgó fenevad lecsillapodik.Helyét átveszi a rutin megprobálom felmérni a mögöttem álló személy pozicióját felmérni.Biztos ami biztos.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2008 10:35 pm

KM /New York, iroda/



Szerencsére pihenőt kapok. Megkönnyebbülten követem Micugit, de a hely, ahová vezet meglep. Érdekes megoldás pont a növényeket az alagosorba telepíteni, amikor szeretik a napfényt és a firss levegőt, de biztos megoldják valahogy. Meghallgatom az eligazítást, és átveszem a kártyát.
- Köszönöm. Nem hiszem, hogy bármi gond lesz az alvással. - felelem mosolyogva. Úgy érezm amgam, mint aki állva is el tudna aludni. - Jó éjt Önnek is!
Megávrom, hogy Miguci mond-e még valamit, s ha táviozik, leülök a földre, meditációs tartást veszek fel, s minden fáradtságom ellenére meditációba kezdek. Ha ilyen kavargó, zaklatott gondoaltokkal aludnék el, abból nem lenne pihentető alvás, páratartalom ide vagy oda. Légzésfigyelés, lazítás, pár mantra elég, hogy megnyugodjak, s azonnal elönt az ólmos fáradtság. Ahogy vagyok végigdőlök az ágyon, s még le sem ér a fejem a párnára talán, már alszom is.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2008 8:48 pm

Vértetvérek Figyelem

Játék közben több játékosnak részletesebb kérdései fogalmazódtak meg a Kamarilla Udvara kapcsán, ezért terveim szerint egy 3 hosszab lélegzetvételű anyagot fogok produkálni a Kamarilla Éjszakai Udvarai kapcsán. Örömmel jelenthetem a 1 résszel meglennék ha valki érdeklödne még a kérdés kapcsán annak szívesen megküldöm ha szól.

Figyelmeztetés a infórmációk nem köbe vésett szabályok általánosan elfogadott eljárások a Kamarilla köreiben, de helytől időtöl és Hercegtöl valmint végrehajtó hatalmától függöen akadhatnak eltérések a szokásokban. Mindenki saját felelősségre használja.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2008 8:41 pm

Pierre Lavoissier /Brian LeBlanc Herceg Irodája/

- És kit tisztelhetünk Atya személyében Mr. Lavoissier, ezenkívül szeretnén megtudni mennyi ídőt szándékozik a városban tölteni, valmint számíthatunk e esetleg a szolgálataira.
Miközben a Herceget hallgatod tudatosodik benned, hogy valaki még tartozkodik a irodában rajtatok kívül de sajnos kívül marad a látotereden feltünés mentesen nem tudod szemrevételezni a illetőt. Ugy tünik Brian LeBlanc Herceg nem kövesedett bele a Ölelésének korába Öreg létére eléggé alkalmazkodóképesnek tünik a mai rohanó korhoz. Legalábbis a irodában finoman elhelyezett modern eszközök erre utalnak egyetlen antik darab a sulyos tömörfa íróasztal.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Júl. 26, 2008 2:04 am

KM (Myriad Tec)

Ma estére összeállítottam Tamurának egy kis listát ,van rajta egy két érdekes tétel,de amennyire megismertem nem fog meglepődni rajta.Az öltözködésemet kicsit elegánsabbra veszem.Öltönyt veszek mellény és nyakendő nélkül kicsit hanyag eleganciára utazva.A mélygarázsban megkeresem az autómat.Semmi kirívó egy négy ajtós fekete szedán.Tökéletes.Bár tegnap este memorizáltam a fontosabb helyeket bekapcsolom a GPS-t ma nem bizok semmit a véletlenre.A ketyere utmutatását követve hamar a megadott címhez érek.Egy közeli parkolóban állok meg néhány épületnyire az Eliziumtól.Sétálva egy két perc alatt ott leszek.Egy közeli sikátorból idősebb férfi lép az utcára.Nem is titkolja milétét.Szemeiből akkkor tünik el a vörös izzás,karmai akkor változnak vissza emberi formájukba amikor a lámpák fénykörébe ér.Szinte azonnal ráismerek A főszolgabíró az.Victor....Eacz...igen tegnap szerepelt a dokumentumok közt.Már-már hanyagul sétálunk el egymás mellett,de tekinteteink nem eresztik egymást.Amikor mellém ér biccent mintegy köszönésképp.Viszonzom.A sikátorban két alak áll egy harmadik alak mellett aki épp feltápászkodik a felborult kukák közül.Valaki biztos jó kis fejmosást kapott,nem tette zsebre az biztos.Örülhet hogy megúszta ennyivel a főszolgabírók nem épp a könyörületességükről híresek-gondolom magamban.De ez most nem az én gondom a bejárathoz sétálok.Lendületesen benyitok.Odabennt egy folyosón három vértestvér fogad.Egy csinos nő,egy izomagy és egy gargoyle.Az izom kezében egy fémdetektort tart.Peremvonali védelemnek ez elég erős.Udvariasan megkérnek fegyvereim letételére.Az öltöny alá erősített tokból előveszem a speciális késemet.Ezt ugyan a fémdetektor nem mutatná ki ,de ha motoznak biztos feltünik.És bingó a detektor után meg is történik.Tisztának találnak a nő szó nélkül int és meg indul a folyosón.Akaratlanul is végigmérem formás darab az már biztos.Van időm tanulmányozni a fenekének anatómiáját míg a színházi kellékek zegzugos labirintusán átvezet.Masszív ajtó előtt állunk meg,bekopog majd nyitja az ajtót és félre áll.Jelzése egyértelmű innen már csak egyedül megyek tovább.
(Iroda)
Üdvözlöm Mr.Lavoissier-egy kellemes mély hang tudatja velem ő már tudja ki vagyok.Szemem automatikusan a hang tulajdonosára írányul.Egy harmincas éveit taposó elegánsan öltözött férfi ül egy íróasztal mögött.Brian LeBlanc a herceg.A vámpír aki visszafoglalta a várost a Szabbattól.Hangomban nem megjátszott tisztelet csendül amikor megszólalok.
-Herceg kérem fogadja személyemet városában,tiszteletemet valamint tolmácsolásomban atyám üdvözletét.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimePént. Júl. 25, 2008 7:14 pm

KM /Terepjáró/

Szótlanul beülök a kocsiba Sakál mellé. A Borz nevű fickónak nincs erőm köszönni. Előbb rendbeteszem magam amennyire lehet. Érzem ahogy a sebeim összeforrnak, a zúzódások felszívódnak és sokkal jobban érzem magam.
- Sakál neked még egyszer kösz. - mondom, miközben hátrafordulok hogy kezetnyújtsak Borznak. - Ne haragudj be sem mutatkoztam. Nem bunkó voltam, csak ramaty állapotban... Shane vagyok. Álnév nélkül. - folytatom csevegő stílusban. - Honnan ez a Borz név?
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimePént. Júl. 25, 2008 4:28 pm

Pierre Lavoissier /Myriad Tec./

Másnap éjjel a kocsi készen áll megindulsz a elizíum felé ahol minnél hamarabb tul akarsz lenni a bemutatkozáson és a tartozkodási engedély kérelmezésén.
Miután a parkolóban hagytad a gépjárműdet a Hercegi irodához legközelebb eső bejáratot választod hogy minnél hamarabb odajuss amugy is hamarosan idő van. Miközben sétálsz feltünik egy keskenyebb utcábol elősétáló ösz halántéku markáns férfi. Karján a dus szörzet valmint karmai akkor huzodnak vissza és vörösen izzó szeme is akkor huny ki amikor a közeledbe ér. Mélyen egymás szemébe néztek felméritek egymást mint két ragadozó, majd a férfi finoman biccent feléd és tovább sétál egy kocsihoz. A sikátorban eközben mozgásra leszel figyelmes egy alak most tápászkodik föl összegyürödött kukák és szétszorodott szemét közül másik két alak álldogál a közelében. De nincs nagyon ídőd vacilálni nem szeretnél elkésni belépsz a Brodway egyik modern színházának hátsó bejáratán.

Elízium

Bent egy vízköpő és egy nagydarab vértestvér valmint egy csinos nő fogad. A két fogdmeg gyorsan megdetektoroz valamint a nagydarab átmotoz látszik hogy van rutinjuk a ügyben. /Ha hoztál magaddal fegyvert megkérnek rá, hogy add le a erre rendszeresített ruhatárban/ Amint végeztek közlik a tömör tényt.
- Tiszta
A nő végigmér tetőtől talpig majd int, hogy kövesd zegzugos labirintuson keresztül amit a tárolt diszletek adnak egy sulyos irodaajtóhoz vezet. Majd mutatja, hogy fáradj beljebb.

A iroda amibe belépsz tobzódik a jó minőségű keményfában és kellemes félhomály uralkodik a íroasztal mögött egy jóképű 35-ös férfi ül a látszat kedvéért drága öltönyt visel.
- Fáradjon beljebb Mr. Lavoissier.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitimePént. Júl. 25, 2008 4:07 pm

Jason Brown-Chen /New York, iroda/

- A tények ismeretében ugy haladunk tovább Jason, hogy ideje lepihennie szedje össze a felszerelését és megmutatom a helyet ahol nyugovóra térhet.
Miközben beszél ö is elpakolja a gépét és magához vesz néhány dolgot.
- Hamarosan beszélünk Norobuval a mentora ügyének kapcsán de emiatt most ne fájjon a feje.
Beszálltok a liftbe ami megindul lefelé veletek és valhol a alagsorban áll meg. Egy földalatti pálmaházba érkeztek mohás sziklák növények garmadája fogad benneteket. Micugi hátravezet egy dobogó szerűséghez ami a egyik sziklafalat utánzó fal mellet áll egy kisseb tisztáson rajta japán ágyal és egy alacsony asztalkával. Megmutatja a falból nyíló zuhanyfülkét és a szekrényt amibe már berakták a zsákodat valmint a hütöt és a bárpultot.
- Tessék a kártyája a épületen belüli közlekedéshez a kommunikátorábol kérhet a épületen belüli utvonaltervet ha tudja hová szeretne menni. Remélem pihentetően tud majd aludni ebben a környezetben is. Mielött elfeledkeznék róla a placcot ezzel a gombbal el tudja rolokkal szigetelni a barlangkerttöl ha nagyon zavarnák a növények és a magasabb páratartalom. Segithetek még valamiben ?
A gomb körül amit mutatott egy kisebb vezérlőtábla helyezkedik el.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 23 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
23 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: