Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 29 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2008 6:21 pm

KM /Sikátor, D.R. központ/

- Katerina, Katerina, mesélnék, de pontosat én sem tudok. Tudod jól, milyen Lisa. Mióta a tudatlan énje elveszett, egyszerűen nem bírok vele. Szégyen fejemre, de nem tudtam beszélni vele. Minden olyan gyorsan történt. Amikor rátaláltam, éreztem még. Valami nagyon erős mágia. Nem tudom, mi. Biztos, hogy felsőbb hatalom, ilyet még nem éreztem, pedig volt már részem dolgokban. Elhiheted, ötszáz év alatt sokat láttam és tapasztaltam. De ilyet még nem. Annyira erős volt, amilyet még soha nem tapasztaltam. De tényleg...
Arra eszmélek, hogy össze vissza zagyválok mindent. Annyira közeli volt a megoldás és most annyira távolinak tűnik minden. Egy megoldás van.
-Elhozom Yelizavetát. Most elmegyek, és vele térek vissza. Ő többet tud majd nekünk mondani. Érzem, hogy ő tudja, ki volt az a férfi, de valamiért nem akar segíteni. Magába zárja és titokként őrzi. De elhozom. Igen... Ezt kell tennem.
Mintegy magamat győzködve elindulok, vissza a menedékre.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2008 5:41 pm

KM, Brandon/Terepjáró mellett/

Sakál utasítására csak némán bólintok. Pillanatok alatt felmérem a helyzetet és cselekszem.
- Tiéd a baloldali. - vakkantom oda Borznak.
Azzal letépem az egyik ajtót a terepjáróról hogy pajzsként használva elinduljak a jobb oldali fazon felé. Igyekszem minél nagyobb felületet fedni a testemből, főleg a fejemet és a testem védem és próbálok minél gyorsabban haladni, de közben minél jobban kihasználni az utca nyújtotta fedezékeket -autókat esetleg kukákat. Nem hősködök de igyekszem, hogy minél kevesebb idejük maradjon eltalálni.
Mikor már olyan közel kerülök az emberemhez, hogy nincs köztünk több fedezék, karmokat növesztek és állatias üvöltést hallatva rontok az emberemre.

/Ezerarc diszciplina - A Fenevad karmai/

Rátámadok. Nincs bennem sem kegyelem, se könyörület. Kiütöm a kezéből a fegyvert és megpróbálok végighasítani a testén a kezemen növeszett karmokkal. Ha végeztem vele, Borz után nézek, jól van-e. Ha nagyobb bajba kerül, fogadni mernék hogy Victor kibelezne.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2008 3:58 pm

KM, Drake /Terepjáró/

A parancs egyértelmű volt, de nem tudom, mit is kellene most csinálni. Elkezdek óvatosan a kukák felé osonni, hátha el tudom kapni valamelyiküket. Lehet, hogy ez nem volt a legjobb ötlet, mert ha mögém kerülnek közben, igen nagy bajban leszek.

Ha sikerült elérnem a kukákhoz, onnan keresek valami megfelelő támadófelületet, bár azt sem tudom, kikkel állok szemben.Jó lenne először ezt kideríteni.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2008 10:10 am

Pierre Lavoissier /Néhány saroknyira a Smoke-tól/

- Valóban Mr. Cosby vértestvér és valószínüleg a Venture vérvonalhoz tartozik de ezt nem állíthatjuk biztosan viszont roppantmod eredményes tárgyalásokat folytatott mindenütt ahol felbukkant. A tervezés 100%-ban a Myriad Tec. végzi mig a kivitelezés 80% a Arcadia Inc. a maradék 20% munkálatait a Myriadra hárul. A területet 50-50%-os arányban veszi meg a két cég. A ingatlanárak alacsonyságát a roppantmod szennyezett ipari terület mivolta adja és igen tetemes összeget fog felemészteni a bontási valamit a területmegtisztítási folyamat.
Mikor felteszed a indulásra irányuló kérdésedet Nobujosi rád néz.
- Meglátásom szerint Mr. Lavoissier egyedül kéne találkoznia Mr. Cosbyval addig én megvárnám önöket a kávézó részben és így elérhető is maradok. Nem gondolja hogy a gyengeség vagy a tulzott fényűzés érzetét keltené ha egy halandó titkárral jelenne meg egy ismerkedős vacsorán ? Állítolag a összes tárgyalását bármekkora volt egyedül intézte Mr. Cosby vagy ha nem egyedül a háttérstábja észrevétlen maradt gondoltam jó ha ezt tudja. Akkor hogyan tovább Mr. Lavoissier ? Mr. Cosby már biztos várja a Smoke személyzete majd odaviszi önt a asztalához amit foglalt tudják hogy önre vár.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2008 8:17 am

Jason Brown-Chen /Smoke/

Micugi egy White Zombie koktélt kér majd ezután a pincér távozik a előrendelésetekkel.
- Kabata úr igen fontos poziciót tölt be jelenleg a Kamarillán belül de nézzük naggyábol a szekta szervezeti felépítését a csucson a Belső Kör "Titokzatos Mesterei" állnak senki sem tudja kik ök pontosan a egész szekta drótjait rángatják, Itélethozókat neveznek ki és bocsájtanak el szenvetlenül. Utánuk következnek a Itélethozók akiket ök neveznek ki. Minden itélethozó maga mellé vesz néhány segítőt öket Arkhónak hívják. A Arkhónok után következnek a egyes városok tejhatalmú urai a Hercegek a hercegek mögött vagy mellet állnak a városok Elsőszölöttjei a adott városban lévő legöregebb vámpírok klánonként és ez alatt a szint alatt kezdenek összemosodni a határok a Szárnysegédek, Udvarmesterek, Főszolgabírók, Elíziumok Őrzői, Ostorozok és ki tudja milyen tisztségek között persze vannak alá fölé rendeltségi viszonyok de már nem különülnek el olyan élesen. A lényeg a egészben hogy minden egyes város vértestvér társadalma felett egy Herceg uralkodik és tartattja be velük a Hagyományokat természetesen ez csak a Kamarilla által befolyásolt városokra igaz. A herceget vagy támogatják a Elsőszölöttek vagy áskálodnak ellene és mást probálnak a hellyére jutattni.
Közben megérkezik a előrendelt frissitőtök, Micugi egy tengeri herkentyűkből álló vegyestálat rendel és egy üveg fehérbort.
- Kabata Norobu egy nagyhatalmú Öreg Europai Itélethozónak a Arkhónja jelenleg valószínüleg a város Hercegének fogalma sincsen a itt tartozkodásárol valmi után nyomoz valószínüleg bár a ö szintjén a nyomoztat szó inkább megállja a helyét.
- Minden Herceg felosztja a uradalmát a városban kijelől területeket ahol tilos táplálkozni és vadászni valamint ott vannak a Elíziumok a béketárgyalások és viták szinhelyei aztán az sem ritka hogy egy egy allatvalójának privát vadászterületet biztosít a városban a herceg sokrétű és bonyolult a társadalmuk a szíveség a legnagyobb valuta náluk.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2008 12:50 am

KM(néhány saroknyira a Smoke-tól)
-Egy 15-20 perces késéssel én is kalkuláltam.Ennyivel még nem sértjük meg ,de talán elveszíti a nyugalmát és talán az előnyössebb helyzetét is megingatja.
Felnyitom,bekapcsolom a laptopot elkezdem olvasni a kisebb file-t ami Cosby-ról szól.Tényleg nem túl sok.Egyszó azomban felkelti a figyelmemet.Klándiplomata.Ha jól értem vértestvér bár eddig nem kaptam erről információt sejthettem volna.Azért rákérdezek Nobujosinál.
-Erősítse meg abbéli gyanúmat ,hogy Mr.Cosby vértestvér.Ha igen tudjuk melyik klánból?
Aztán megnyitom a nagyobbik file-t.Ez már terjedelmesebb anyag.Közben figyelek Nobujosi magyarázatára is.LeBlanc familia hát persze,hogy tudott a projektről,hisz ő adja a telket hozzá.
Teszek fel még néhány kérdést.Az ingatlan árak alacsonyságáról,a Myriad részéről az ügyben.Tervek,kivitelezés? Melyik milyen arányban tartozik hozzánk?Bio és Öko építkezés kezd deja vu-m lenni.Nagyon hasonló dolgok hangzottak el nemrégibben egy másik kontinens másik városában.De ott nemcsak vértestvérek szerepletek az ügyben belekeveredtek olyan emberek is akik az akaratukkal képesek voltak változtatni a valóságon.Varázslók.Valószínüleg azért vagyok itt mert ott is sikerült belefolynom az ügybe.-gondolkodom az közelelmúlt eseményein.Közben Nobujosi átad egy pisztolyt nem Glock amihez szoktam,de végül is nem számít.Bólintok átveszem tőle.Kiveszem a tárat,hátra huzom a szánt.Tiszta ,könnyen jár. Remek.Ezek után célra tartok többször egymás után célzok a pisztollyal,hogy rögzödjön az agyamban a célgömb képe.Aztán megcsinálom párszor csukott szemmel is,amikor már így is kapásból célra tartok akkor teszem csak el a fegyvert.Mindeközben Nobujosi érdeklődve figyel.Az órámra nézek.A megbeszélt idő letelt.Már csak késnünk kell .
-Lassan ideje lenne indulnunk nem gondolja Mr.Nobujosi?-kérdezem farkasmosollyal.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2008 10:37 pm

KM /Autóban New Yorkban/



Igyekszem befogadni a hely szellemét, megérezni a miliőt. Nem vagyok dohányos, ha régebben szívtam is egy-egy szálat, azt csak álcának, figyelemelterelésnek, vagy éppen felkeltésnek, ha illett a kitalált "imidzshez". Nem tiltakozom hát egy cseppet sem, hogy a nemdohányzó részre ülünk le. Az a pár falat, amit reggeli gyanánt bekaptam, nem sok lukat foltozott be, így az ebédet felettébb jó ötletnek tartom.
- Narancslevet kérek! - felelem a pincérnek, bár enélkül is jó az emésztésem és az étvágyam, de a sok éjszakázásra és stresszre kell egy kis vitamin. Mikor újra kettesben maradunk, felteszek egy kérdést, ami közben megfogant.
- Feltételezem Kabata úr a Kamarillához tartozik. Hogy bírja a herceg az ő, szokványostól eléggé eltérő élet ... khmmm ... létezésmódját? Nem lóg ki a sorból?
- Pallosjog! Micsoda hagyománytisztelet! Bár szó se róla, van még egy-két nemes Anglibáan is, akinek van ilyen joga, bár nem élnek vele.
- Esetleg vanank még többen is ebben az ... hogy is mondják ezt? uraldalomban? Biztos nem ez a jó szó rá.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2008 10:16 pm

Drake Shan / Brandon Smith

/Felborult terepjáró tűzharc szabdalta utca/


Drake

Minden további nélkül kirugod a szélvédőt am egy méter repülés után csattanva állapodik meg a aszfalton.
/Elköltesz 1 Vérpontot így aktuális VP: 3 a Erőd igy 5 lett ahhoz hogy elfordítsd a kocsit Akaraterő proba Célszám: 9 Dobás: 8, 9, 6, 9, 10, 3 UD: 8 Sikerek: 3 Sikerrel jártál/
Simám sikerül befordítanod a autot a egyik tüzvonalba mert cselekvés közben rájössz hogy szó szerint kereszttűzben vagytok. És ennek tanubizonyságaként két sorozat is végigvág a testeden a első szerencsére csak a ruhád egy részét szaggatja szét viszont a második érzed ahogy testedbe hatolnak a golyok már várod a fájdalmat de szerncsére a Farkasok Vére megov téged a golyok ártalmatlanul kilöködnek a testedből.

Brandon

Még nagyban a kocsiból mászol ki amikor Shan állatias farkasüvöltést hallat befordítja a kasznit a egyik tűzvonalba. Közben látod amint két sorozat vág végig a másik íránybol a testén de meg se rezzen tölle. Éppen felteszed a kardinális kérdést amikor kigördül a kocsiból Sakál.

Drake/Brandon

Sakál rátok sziszeg.
- Kapjátok el a hátunk mögött lévöket én majd a kocsin tul lévökkel foglalkozok nincs sok idönk a zsaruk érkezéséig. Rajta talán tapsra vártok.
Észreveszitek a ut jobb és bal oldalán a autok és a szemetes konténerek között közeledő két alakot automata géppisztolyokat tartanak rátok és felkészülnek, hogy ujra megsorozzanak benneteket, ugy 10-15 méterre vannak tölletek.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2008 9:42 pm

Jason Brown-Chen /Autóban New Yorkban/

- Chen mestert a Feketeruhások a statikus valóság monolitja a Technokrata Unió vadász osztagai szorították sarokba és ölték meg.
Lassan megérkeztek a Smokehoz a Olasz negyed határán. Micugi leparkol a parkosított parkolóban.
- Szerintem ebédeljünk meg és közben nyugodtan folytathatjuk a beszélgetést.

/Smoke/

A étterem furcsa keveréke egy kávézonak és étteremnek. A központi nemdohányzó étteremi rész van a legmagasabban ezt öleli körbe félkörivesen három süllyesztett kávéházi terem mindegyik terem üvegfalakkal van elválasztva egymástól és átlátni a termekbe. A félköriv záró ívén helyezkedik el a konyha és egyéb kiszolgáló egységek. A három kávéházi terem a következök szerint van felosztva a középső a vegyesdohányos itt a cigaretta, szívar és pipadohány füstje keveredik egymással. A másik kettőben amelyek közre fogják a vegyesdohánost el vannak különitve a pipások és a szívarosok a egyik terem a egyik táboré a másik a másik táboré. A étterem dohányzó termeiben rengeteg Szivar humidor valamint Pipadohány tároló szelence található névreszóloan. Ezek itt guszta dohánytrezorok, természetesen a helyszínen a vásárolható szivar és dohány választék is igen lenyűgöző miközben a fél szintel feljebb elhelyezkedő központi étterem részben káprázatos tengeri inyencségeket szolgálnak föl.

Bementek Micugival és helyet foglaltok a nemdohányzó étteremrészben nemsokára feltünik egy pincér.
- Jónapot uraim mivel szolgálhatunk önöknek amig átnézik a kinálatot.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2008 9:22 pm

Alex Williams /Sikátor valahol/

Katerina rád néz a homályból.
- Enye Williams látom halott lélektükreidbe a sovárgást egy biztató válasz után. Akkor térjünk a husbavágó lényegre ha te nem találod akit keresel akkor talán egy nagyon nagy hatalmú lény után koslatsz talán jobb lenne ha többet mesélnél erröl a állítolagos lélekrablorol és akkor talán esetleg tudnék informácíót szerezni rola. Gondold végig jol ha mesélsz egy kicsit többet akkor talán elindíthatunk egy kutatást de nem lesz olcsó mulatság előre szolok. Nos Alekszej, hogyan tovább ?
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2008 8:26 pm

KM, Drake /Terepjáró/

Drake kiugrott, mi meg benn maradtunk a szétlőtt gépbe. A tücsökpöcs pöckölő kézirevolverem ilyen helyzetben sokat nem ér, az öklömmel meg nem sokra megyek, mert nem látom azt sem, hol az ellenség. Kipattanon én is a kocsiból, akarom mondani, inkább kimászok, mert hát csak felboroltunk, majd Drake mellé vetem magam. Jobban mondva vetném, ha ott lenne, de ő már valószínűleg Sakált rángatj aki az autóból. Én ilyesmivel meg sem próbálkozom, mert tudom, hogy Sakál torkon is rugna. Ha újra együtt a kis csapat, elköpöm a nap tényét és felteszem a nap talán legértelmesebb kérdését:
-Most nagy szarban vagyunk. Hogyan is tovább?
Igazából szerencsém, ha nem hagynak ott ezek után.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2008 6:57 pm

KM /Felborult terepjáró mellett/

Próbálok csevegni Brandonnal, ugyanis gyanítom hogy Victor valamiféle csapatot akar fabrikálni belőlünk vagy ehhez hasonlót. Jó lesz ha jóban vagyok a többiekkel.
A csevegés csak rövid ideig tartott minden igyekezetünk ellenére. Egy villanásnyi időre megpillantok valamit ami elsuhan az autó mellett, aztán még mielőtt leesne hogy mi az, elönti a tudatomat a balsejtelem: veszélyben vagyok. Minden a pillanat törtrésze alatt játszódik le bennem, nincs is rá több ideje, mert mellettünk robbant valami. A következő pillanatban pedig érzem hogy megdobja valami az autót, az oldalára fordul és csúszunk...csúszunk.
Az autó lassan áll meg, de nincs időm még egy szusszanásra sem, hallom az oldalról felénk közeledő lövedékek becsapódását. Egy pillanatnál rövidebb idő alatt kell döntenem. Kirúgom a szélvédőt és miközben kimászok már gyűjtöm magamban az energiát...a vért...elkapom az oldalára fordult autó motorháztetejét és megpróbálom úgy fordítani hogy az alváz védjen a lövedékektől. Ha szerencsém van, csak egy irányból lőnek. Ha nincs akkor ügyesnek kell lennem...
Aztán eszembe jut hogy milyen önző is voltam, fogalmam sincs mi van Sakállal és Brandonnal. Megnézem ki tudtak-e mászni az autóból, ha nem akkor segítek. Aztán körülnézek hogy honnan lőnek, látom-e őket...és biztonságosabb fedezék vagy menekülési útvonal után nézek.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2008 2:38 pm

KM /Autóban New Yorkban/


Feszült figyelemmel halglatom a felsorolást, és fejem újra zsongani kezd. Igyekszem, megjegyezni mindent, s remélhetőleg nagyrészt sikerül is. Közben azonban két mondás jut az eszembe: "nagy az Isten állatkertje", s még az sem zavar, hogy magamat is ledegradálom ezzel. Egyértelmű számomra, hogy ez az egész csakis a hatalomról szól, az eszmék a legtöbb részvevő számára csak másodlagosak, vagy a hatalomvágy álcázására szolgálnak. A másik mondás: "a változatosság gyönyörködtet", az, ami szintén felmerül bennem. Milyen jó lenne, ha fejben tartanák, és megértenék mind-mind ezek a szerencsétlenek. Ha a világ minden léynét a saját képére formálja valaki, s aki nem formálható, azt kinyiírja, akkor saját magával szúr ki. De úgy tűnik, lehet mögöttük ezek élettelen év, vagy számtalan diplományi tudás, eddig eljutni a legtöbbjüknek nem sikerült. Kár.
- Nos, nem lesz könnyű eligazodni ebben a kavalkádban. - felelem szűkszavúan, bár lehet Micugi továbbra is olvas, és így tudomást szerez bővebben is a véleményemről. Végülis nem titok, de nem szérteném meg azzal, hogy az állatkertes hasonlatot szóban is kimondom. - Chen mestert kik ölték meg? - teszem fel a kvöetkező kérdést, hogy megtudjam, melyik frontvonal aktív jelenleg.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2008 2:23 pm

Jason Brown-Chen /Autóban New Yorkban/

- Milyen beállítotságuak a természetfeletti csoportok ez nagyon szerteágazó és fogos kérdés. Na akkor nézzük a jelenleg számottevő eröt képviselő természetfelleti csoportokat a városba de előre szolok mind rázos. Nos vannak a Farkasfattyak roluk tudjuk a legkevesebbet többségük Gaia nevében cselekszik de tetteik és inditékakik sokszor érthetelenek számunkra Törzsekben Falkákban tevékenykednek a városi életmodhoz alkalmazkódó falkákat Üvegjároknak hívják a mágikus vérvonalat erősitöket Uktenáknak mig a legvadabbak Fenris Hordaként híresültek el. de mint mondottam rolluk vajmi keveset tudunk és tetteik sokszor érthetetlenek számunkra viszont nagyon veszélyesek. Aztán ott vannak a Vértestvérek a Vámpírok ök Káin első gyermekeihez vezetik vissza mind a vérvonalukat a ugymondott Ösatyákhoz három részre tagozodnak nagy általánosságban vannak a Független Klánok és van a két szekta amely folyton háborúban áll egymással a Kamarilla és a Szabbat. A Kamarilla a középkori hübéri rendszerhez hasonlít vannak hagyómányai és ehhez kötödő törvényei a Kamarilla befolyása alatt lévő városokat egy Herceg felügyeli akinek pallosjoga van a összes vértestvér fölött a városban akik vétenek a törvények ellen. No és van a Szabbat aki tagadja a Kamarilla létezését mégis ostromolja titokban a városait a Szabbatisták elvetik a öregek hatalmát és vadásznak a öreg vámpírokra azt mondják - Szörnyeteg vagy akkor viselkedj ugy is. - szóval bestiális egy szekta számukra a emberek csak táplálkozási célt szolgáló alantas barmok. A Szabbat egy ezer fejű hidra ami önmagát is marcangolja. Nem mintha a Kamarillán belül nem áskálodnának egymás ellen a befolyásos vértestvérek. Jelenleg ugy néz ki New Yorkot is ostrom alá vonta a Szabbat. No és utoljára de nem utolsó sorban térjünk rá a mágusok társadalmára vannak a Tradiciók amik a régi mágikus tradiciókat és varázslóházakat fogja össze és van a vele szembehelyezkedő Szabadköművesekböl kialakult Technokrata Unió amely elveti és tagadja a mágia létezését mindent de mindent tudományos alapra akar és helyez is pedig a legnagyobb tudosaik szintén mágiát használnak csak tudat alatt és tudományos köntösbe bujtatva. A Unió számára a mágusok rendellenes személyek és ha tehetik vadásznak rájuk a gyengébbeket agymosásnak vetik alá és besorozzák vagy csak simán kisérleteznek rajtuk. A összes természetfelettit fenyegetésnek tekintik. A Unió hozta létre vagy probálja létrehozni a statikus valóságot. Az Unió tudósai úgy tekintenek magukra, mint egy új világ építészeire, egy hat és fél évszázadig formált valóság megalkotóira. Amikor más csoportok manipulálják a Tömeget, az Uniónak van a legtöbb veszítenivalója. Ezért hát a technokraták gyorsan és hatékonyan reagálnak, hogy elnyomják a birodalmukat fenyegető lázadásokat. Aztán ott vannak a Martalócok. Néhány mágus teljesen megtébolyodik az Ébredésekor, vagy valamikor azután. Az ilyen fajzatokat martalócoknak nevezik, és kikerülhetnek bármely csoportból – lehetnek tradíciós, technokrata vagy akár egyéb mágusok. Természetesen állapotuk nem mindig vehető észre azonnal. Egy martalóc, akit egy csoport a saját tagjának hisz, hatalmas károkat okozhat a közösség belső dolgainak kifürkészésével, sőt, akár olyan fontossá is válhat, hogy aztán elterjesztheti csavarodott eszméit. És végül de nem utolsó sorban a Nefandusok. A Bukottak a Feledés, a rémálmok és az eredendő káosz szolgái, amiktől a világegyetem a Teremtés óta hánykolódik. Külön-külön minden nefandus egy nagyurat vagy valamilyen mocskos eszmét szolgál. Együttesen nem vágynak kevesebbre, mint valamennyi valóság teljes elpuszítására. Az ő jövőképük nem a Felemelkedésről, hanem az Alászállásról szól. Egy nefandus szó szerint kifordítja az avatárját, örökre megváltoztatva a sorsát, átalakítva a teremtés helyett a puszítás szószólójává. Ami még rosszabb: bármelyik mágus elbukhat, és a nefandusok mindig is tárt karokkal várták az újoncokat. Röviden ennyit tudok mondani önnek a jelenlegi kérdésére.
Odakintt a rendezett park és a idill csillogó ikertornyok lehet, hogy egészen más színt váltanak a szemedben mostantól.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2008 1:45 pm

Pierre Lavoissier /Valahol egy parkoloban/

Nobujosi beszáll melléd a kocsiba.
- Átküldtem a anyagokat a laptopjára és bő 1.5 óránk van még a találkozóig ha egy kis késést is belekalkulálunk akkor 2 óra áll rendelkezésünkre. A lényeg a mostani helyzeben, hogy a LeBlanc mágnás család által kiárusított iparterületek egy részét kívánjuk megvenni a Arcadia céggel karöltve amire utána közösen uj bionikus technologiát alkalmazó épületeket kivánunk építeni. A terület a iparnegyed széle így könnyen lehetne csatolni a város lakott részéhez a fekvése miatt sajnos a lakások árai alacsonyak lennének de esetleg kiválthatnak sok életveszélyes állapotban lévő lakótelepet a városban és idővel mivel a iparterületek egyre kijjeb szorulnak teljesen fel lehetne számolni ezt a régit és uj lakoparkokat huzni rá vegyesen Bionikus és Öko technologiákkal geotermikus erőforrások bevonásával karöltve.
Mr. Cosby egy szellem a Arcadia vállalaton belül amolyan kriziskezelő szakember valamint Klándiplomata rola nincsen sok informácionk.
Sajnos a Glock tételt nem tudtam prezentálni de gondolom helyette ez a HK P30 is megfelelő lesz amig nem szerzünk önnek egy a tételben kért Glockot.
Van még idönk ha esetleg célírányosabb kérdései lennének Mr. Lavoissier
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2008 12:37 pm

KM /Menedék/

Szerencsém volt, Lisa nem ugrott a torkomnak. Szégyen vén fejemre, komolyan mondom. Mindenesetre most elmegyek, nincs sok keresnivalóm itt. Most nincs. Úgy döntöttem, máshol hajtom ma éjjel álomra a fejem.

/Utcán/

Kilépve meglepően nagy csendet tapasztalok. Így hajnaltájt mindig nagy a csend, de ma különös képp az. Lépteim sietősre fogom. Baljós jelek lengik körbe a tájat.

/Sikátorban/

Az egyik sikátorban a tűzlépcső alatt alig látható vasajtó húzódik, beleolvadva a koszos, kormos falba. Kopogok, az kinyílik. Az ajtót nyitó Nosferatu meglepődve hőköl hátra.
-Nahát, Alekszej, Te vagy az? Régen láttalak.
Szélesre tárja előttem az ajtót, én pedig belépek, mintha csak hazamennék.
- Szergej, Katerina hol van?
A Nosferatu egy ajtó felé int, elindulok arra, kopogok, bársonyos női hang szól ki.
- Igen?
- Katerina? Alekszej vagyok.
Nem érkezik válasz. Nyílik az ajtó.
- Gyere be.
Belépek és anélkül, hogy bárki is hellyel kínált volna, ledobom magam az ajtó mellett álló kanapéra.
- Alekszej, mit csinálsz itt?
- Katerina, fáradt vagyok, kérlek adj helyett itt, holnap mindent megbeszélünk.
Nem vártam meg a választ. Tudtam, hogy nem fogja megtagadni a kérésem. Elaludtam.

/Másnap/

Lisa már biztosan égen földön keres. Bár lehet, hogy fel sem tűnt neki, hogy nem vagyok vele. Katerina már ébren van. Feltápászkodom, erőt véve magamon.
- Ismerszt egy olyan lényt, aki lelkeket rabol?
Értetlenül néz rám. Pedig ő az utolsó esélyem. Talán mégiscsak tud valamit. Remélem.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2008 10:23 am

KM /Autóban New Yorkban/


Fekete Gyöngy ügyintézésre való hely. Ez jó, feltételeztem, hogy van egy ilyen valahol, s persze már gondoltam arra is, hogy többet leszek ezentúl (megint) éjszaka ébren. Lehet el fog telni még pár nap, mire én abba a Gyöngybe beteszem a lábam. Nem annyire a félelem munkál bennem, mint az óvatosság, és az, hogy ha valamit rosszul csinálok, az nem csak az én fejemre hozhat zűrt.
Érdeklődve vizslatom a székház környékét, ahogy felfedezem a tornyokat. Milyen divatosak az ikertornyok errefelé, de pár éve elég rossz ómennek számítanak.
- A többi természetfeletti csoport ... milyen a beállítottságuk? Mik számítanak rázósabb ügynek? - fejtem tovább a gordiuszi csomót.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2008 12:51 am

KM(Utcán)

Nobujosi tökéletesen összegezte azokat a dolgokat mint amik az én fejemben is megfordultak ezzel az előre hozott találkozóval.A meghátrálás gyengeség,de csak egy ostoba sétálna be az oroszlán barlangjába.Inkább ások előtte egy gödröt és megprobálom belecsalogatni.
-Mr.Nobujosi sok dologban osztom véleményét.A döntés valóban az enyém vágjunk hát bele.A felajánlott időponthoz csapjon még egy órát,magyarázza valamilyen másik nagyon fontos találkozóval.Aztán küldjön át nekem egy file-t ami nagy vonalakban összegzi Mr.Cosby személyét ,munkáit,kapcsolatait.Valamint egy másikat ami ön szerint elengedhetetlenül szükséges lehet a tárgyalások megkezdéséhez.
Miközben beszélek odaérek a kocsihoz.Beszállok beütöm az étterem címét.A gép szerint kell némi idő míg odaérek.
-Örülnék neki,ha jelen lenne a találkozón,de előtte találkozzunk az étterem környékén,hogy átbeszéljük a dolgokat-folytatom a mondandóm-Ja igen és a listában talált valamilyen problémás tételt?
HA tudja magával hozhatná a Glock nevezetű tételt.Köszönöm.
Miután letettem a kommunikátort beinditom az autót és besorolok a forgalomba.Azon veszem észre magam a szokottnál sűrűben nézegetem a tükröket.Máris elkapott a paranoia?
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2008 12:21 am

Jason Brown-Chen /Autóban New Yorkban/

- Akkor haladjunk szépen sorjában a Smoke a én gyengém nem tul régi ám annál nívosabb hely a tengeri konyhája kitűnő a pincéje páratlan és a dohányosoknak is inyencségeket kínál de ha kívánja késöbb részletesen is kifejtem majd.
A For Sale hasonló a Smokéhoz egy nagyon nívos kávéház a belvárosban.
A Fekete Gyöngy egy egészségesen nagyon lepusztult mulaóhely innen könnyen asszimilálodni lehet a New Yorki éjszakába és elég sok természetfeletti lény fordul egyébként meg.
A Csorba Kampó hasonló a Gyöngyhöz csak egy kicsit kulturáltabb és kikötői hely.
Egy szó mint száz ön fogja eldönteni milyen utat fog járni és mit parancsol a szíve de a éjszakai életmodhoz nem árt hozzászoknia és nem csak a vértestvérek miatt a többi természetfeletti csoport is éjszaka intézi a rázosabb ügyeit akár a bűnözök sajnos de ez a igazság.
Közben megérkeztek a CYRO székház környékére.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeKedd Júl. 29, 2008 11:48 pm

Pierre Lavoissier /Utcán/

Nobujosi hosszan hallgat a vonal tulsó végén.
- Mr. Lavoissier mindkét esemény mellet szólna érvek és ellenérvek. A találkozó elhalasztása mellet a dolgok lelassítása és tüzetesebb átvizsgálása szól, viszont ez esetben ez egyfajta gyengeségként és a gyors valamint rugalmas reagálás hiányát feltételezhetik rolunk üzlettársaink. Szerintem nem véletlen, hogy így kezdték meg a tárgyalásokat már ez is egy teszt része lehet. A találkozó mellet a esetleges gyengeség elleplezése áll és valószínüleg nem is vesztene vele semmit. Kicsi a esélye hogy Mr. Cosby ilyen hamar belevágna a üzlet közepébe ez inkább egy ismerkedéses tiszteletkörnek tünik a számomra fel akarja mérni a ön személyét hozzáállását, erősségeit és gyengéit egyszóval képet akar kapni a személyéröl amit beépíthet a önnel folytatott üzleti kapcsolatában persze ez csak a én véleményem. A döntés továbbra is a öné, hogy lemondjam a találkozot vagy sem Mr. Lavoissier .
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeKedd Júl. 29, 2008 7:53 pm

KM /Autóban New Yorkban/


- Nem is tudom, most érezzem magam megtisztelve, amiért olvas a gondolataimban? - nevetek fel az idézetre. - Kabata úr azt mondta nem éri meg, túl sok erőráfordítást igényel. Na, de akkor majd keresek egy albérletet. Az ébredés, mint olyan, azt hiszem már tizenkét éves koromban megkezdődött, csak aztán évekre abbamaradt. - sóhajtok egyet. Már ha ugyanazt értjük ébredésen.
Elnézegetem a terveket, amiket ez az építész készített. Alkalomadtán szívesen megismerkednék vele, s minden bizonnyal nem ő az egyetlen érdekes ember a cég látókörében.
- Nos, akkor haladjunk módszeresen azokban a kérdésekben. Ahová megyünk, az az épület tudom mért érdekes. De a többi? Azok miért nevezetesek, mért szerepelnek az elsőként megmutatandók listáján Önnél?
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeKedd Júl. 29, 2008 7:53 pm

KM( LeBlanc Herceg irodája)

...Várok még néhány másodpercet,de a herceg nem folytatja mondandóját.Kényelmesen hátradőlve,várakozón néz rám.Hamar megelégszik a hallgatásommal és utamra enged.Felkelek a fotelből és az ajtó felé fordulok.Közben megnézem az az iroda eddig mögöttem lévő részét is.Az idegborzoló kiváncsiságnak vége szakad.Mögöttem a félhomályban egy másik fotelban egy nő ül.Nem sokat tudok kivenni a vonásaiból talán ázsiai.Ügyesen helyezkedett az ajtón belépve esélyem se volt kiszúrni és a félhomály most is rejti kilétét.Kint a csinos nő visszakalauzol a bejáratig ahol visszakapom a fegyverem.Elmorgok egy "További szép jó estét"
(Utcán)
Alighogy kilépek az Eliziumból megcsörren a Norobutól kapott ketyere.A kijelzőn Nobujosi neve villog.Változik a program,ha nekem is megfelel jelenti be finoman fogalmazva miután belehallózok a telefonba.
Megfelel ez nekem?-gondolkodom el.Elöször a herceg majd rögtön utána egy üzleti cápa.
-Mr Nobujosi mit gondol megejtssük ezt a beszélgetést?Átolvastam az anyagot amit Mr.Norobu-tól kaptam,de ha nem szükséges nem kapkodnám el a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeKedd Júl. 29, 2008 7:12 pm

Jason Brown-Chen /Autóban New Yorkban/

Rájössz hogy Nikken Seikinek a Myriad Tec. tervező géniuszának rengeteg extrémépítészeti terve van amiböl nem mindet a Myriad építette fel ezek között a eladott tervek között szerepel a CYRO székház terve is. A Myriad csak a természetbarát épületek felhuzását szokta vállani. A ÖKO technologiát vagy ÖKO barát technologiát alkalmazó épületeket szokták megépíteni. A többi extrém tervet eladják másoknak.
- Janson a szavaival élve a maga fajta zöldfülüek igen kevesen vannak a ön Avatárja igen késön kezdett el felébredni sürübben fordul elő hogy önnél fiatalabb korban lelünk rá a mágikus tehetséggel rendelkező személyekre. Sokan viszont elveszettnek tekinthetök ök önerőböl probálják meg magukat képezni és ezért sokuk a Technokrata Unió vagy más kárhozott érdekcsoportok áldozatává válnak.
Egyébként pedig a "Már megint az elsikkadó kérdések. Mindig a személyesek maradnak el. Megkérdeztem, milyen minőségben elszeka cégnél: semmi válasz. Mely kerületben béreljek lakást: semmi válasz. Mi a helyzet a biztonsággal: semmi válasz. Valami itt hibádzik. Ezek a kérdések telejsen hidegen hagyják őket." felszini aggodalmai ne nyomasszák rengeteg ideje van hogy megtudja milyen minőségben lesz alkalmazva a cégnél egyenlőre ugy is a tanulásra és kérdések feltevésére fog koncentrálni. A másik a albérletét önnek kell meglelnie ugymond egymásra kell találniuk ebben nem segíthetek természetesen addig marad a székházban amig jól esik. És nem utolsósorban a város egyáltalán nem biztonságos de ezt nyugodtan mondhatjuk uj tudása birtokában a egész világra. A székházat meg tekinthetjük biztonságos szigetnek a jelenlegi helyzetben jól képzett akciócsapatokkal rendelkezünk Norobu szan a világ minden tájárol szereti összeszedni a tehetséges embereket.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeKedd Júl. 29, 2008 2:16 pm

Pierre Lavoissier /LeBlanc Herceg irodája/

Látszolag a Hercegnek már nincsen fontos mondanivalója a számodra.
- Nos örültem a találkozásnak Mr. Lavoissier kívánok önnek sok sikert a városban és talán még majd a szolgálataira is igényt tartunk ki tudja. További jó éjszakát.
Miközben kifelé haladsz a Herceg irodájából rájössz hogy egy ázsiai származásu nö üldögét mögötted a egyik kényelmes fotelban bár sokat nem tudsz kivenni belöle annyira a homályba veszik.
A ruhatárból való távozásod után éppen a parkoló felé sétálsz amikor megszólal a uj kommunikátorod. A vonalba a személyi titkárod van.
- Jó estét Mr. Lavoissier az imént hívott Mr. Cosby és kérte, hogy tolmácsoljam a elnézéskérését de ha nem lenne önnek probléma akkor ma este folyamán szívesen találkozna önnel a Smoke étteremben. Mit válaszolhatok neki ?
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitimeKedd Júl. 29, 2008 2:06 pm

KM /Autóban New Yorkban/


Már megint az elsikkadó kérdések. Mindig a személyesek maradnak el. Megkérdeztem, milyen minőségben elszeka cégnél: semmi válasz. Mely kerületben béreljek lakást: semmi válasz. Mi a helyzet a biztonsággal: semmi válasz. Valami itt hibádzik. Ezek a kérdések telejsen hidegen hagyják őket, ami felveti bennem a kérdést, hogy az alkalmazás és az albérlet nem fog megvalósulni, ezek csak valami fedőszöveg, és egészen másért vagoyk itt. Persze lehet, hogy tévedek, de valami azért furkál bennem. Eddigi pályafutásom alatt megtanultam, hogy amit nem mondanak el, az néha sokkal fotnosabb, mitn amivel esetlegesen lukat beszélnek a hasamba.
- Ez érdekes! Majd ha hazaértünk utánaolvasok ezeknek a dolgoknak. - felelem, s közben azon godnolkodom, merre is tapogatózzak tovább. Olyasmiket kell kérdeznem, amit leírva nem találok meg. - Mennyire gyakori, hogy egy hozzám hasonló zöldfülüre lelnek, és elkezdik okítani?
Közben lekeresem, mit is épített még Nikken Seiki, vajon közötte van-e a Fekete Kagyló, vagy valami már említett épület? Ha a Myrad Tec. ellenséges viszonyban áll a CYRO Genetic-el, akkor mért is ők építették ezt a székházat? Persze ha a cyrósok nem tudják, hogy minek is a fedőszerve a megbízott cég ... mennyi mindent be lehet építeni, ami stratégiai előnyt jelent. De ekkora balfékek csak nem lehetnek azok sem! Zavaros ez az egész, nagyon zavaros.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 22 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
22 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 29 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: