Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeHétf. Május 19, 2008 8:46 am

Brandon /Elízium/

Emily a legártatlanabb plázacicás pillarebegtetős tekintetét veszi elő miközben rád somolyg.
- Ohh Brand drága szívem ez nem így fog most müködni te egy igen komoly és nagyon fontos és bizalmas infórmáciot akarsz tölem megszerezni. Nézd át a tulajdonodban lévő informácíókat és amiről ugy érzed, hogy cserealapot biztosíthat azt szépen meséld el nekem és ha tényleg annyira értékes akkor beszélhetek a udvari hírforrásokrol neked, de vigyázz utána magadra nem jó piszkálni a tüzet.
Érzed amint hangja és megjelenése teljesen megfoszt a külvilág érzékelésétöl és már csak ti ketten vagytok és az üzlet a külvilág megszünt a számodra jelen pillanatban. Nagyon de nagyon akarod a infórmáciot.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2008 1:00 pm

KM /Elízium/

Hát ez megint nem jött be. Miért van az, hogy ezzel a libával mindig megjárom.
-Figyelj, azt már tudod, hogy engem mi érdekel. Ki vele, mire vagy kíváncsi, aztán eldöntöm, áll-e az alku.
Szemöldököm összeráncolva várom a választ. Nem akarom, hogy fecsegni kezdjen csak úgy, mert az drága kör lenne nekem. Ha mégis csicseregni kezd, azt kapja, amiről úgy vélem, elég neki. Nem is tudom, mivel járna, járnék jobban. Mindegy, egyelőre várok, hátha okosabb leszek és még hasznot is hajthatok ebből a találkozásból.
Igazából most először fordul meg a fejemben, hogy talán az segít valamit, ha kedvesebb vagyok egy kissé. Előkotrok egy mosolyt, amiről érzem, jelen pillanatban inkább valami bájvigyorra hasonlít, dehát hirtelen ez akadt a kezembe, most nincs jobb. Megsimítom a karját.
-Kedves, tudod, hogy nem zaklatnálak, ha nem lenne fontos a dolog.
Hát én mindent megtettem, a többi rajta múlik.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2008 12:50 pm

Brandon /Elízium/

Emily finoman elmosolyodik a mondandódat végighalgatva. Incselkedve megcirogatja a arcodat majd beléd karolva elindultok egy kényelmes beszélgetőhely felé.

/Rászedés+Manipuláció 1 siker ellendobás 5 siker, Karizma+Megfélemlítés 1 siker ellendobás 4 siker/

Miután helyet foglaltatok egy csöndes félreeső boxban a következőket mondja.
- Ugyan Brandon drága sohasem ment jól a hazudozás és nem hinném, hogy a informácíos csatornáimnak bármilyen problémát okoznál vagy okozhatnál. Szóval szívem higgadj le és gondold át még egyszer a mondandódat és akkor esetleg cserélhetünk kölcsönösen hasznos informácíokat és pletykákat. Szóval ha megnyugodtál és van valami hasznos infórmációd akkor talán én is szolgálhatok neked hasznos történetekkel és hírekkel.
Angyali mosollyal keretezi mondandóját és várakozóan rád pillant.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2008 11:18 am

KM /Elízium/

Meleg helyzet. Ha megkérdezné bárki is, hol vagyok, nem tudnék felelni. A Herceg irodájában. Ennyi. Ráadásul van itt egy vallató is. Miért van egy olyan érzésem, hogy valamibe nagyon belenyúltam? Nem baj, ha szerencsém van, meg tudunk ezzel a Hercegnek nevezett fajankóval egyezni. Eddig sosem voltak ilyesmikkel problémáim.
-Felség.
Mondom, miközben amilyen mélyen csak tudok, meghajlok.
-Állok szolgálatodra.
Azért a szemem sarkából szemmel tartom a vallatót. Nem szeretem a hirtelen dolgokat, sem a meglepetéseket. Az ilyeneket főleg nem. Egy ilyen helyzetben nem árt az óvatosság.
Le nem merek ülni, esetleg majd ha hellyel kínálnak. Addig állok, és hol a vallatóra, hol a Hercegre nézek. Valamiért nagyon rossz érzésem van. Ezt azonban, amennyire csak tudom, igyekszem palástolni.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2008 11:03 am

Alex /Elízium/

A gondolatok kavarognak a fejedben és éppen Dimitrijt próbálod felkutatni amikor egy sulyos kéz nehezedik a válladra . A kézhez egy roppant mod csunya óriási férfi tartozik.
- A Herceg látni kivánja Alex Williams. Kérem fáradjon velem.
A nagydarab monstrum az Elízium hátsó területei felé terelget téged ezen a részen még sohasem jártál. A végére már teljesen elveszted tájékozóképeségedet egy kulturáltan berendezett félhomályos irodába érkeztek meg ahol a Herceg és Udvarmestere tartózkodik. Jöttötökre abbahagyják a beszélgetést és sulyos csend erszkedik a szobára amiben döndülésnek hallatszik a mögötted becsukódó ajtó hangja.
Miközben felméred a terepet észreveszed az egyik féloldalt fordított fotelben a Herceg Vallatója üldögél kinézetre egy bájos keleti nő de a látszat sokszor csal. Senki sem tudja hogyan dolgozik és éppen ezért rettegnek töle a bűnösök annyi biztos hogy nem Tremer vérvonalhoz tartozik mint általában a vallatok ezért a helyi Tremerek félelemmel teli irigységgel tekintenek rá.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeSzer. Május 14, 2008 1:31 pm

KM /Elízium/

A szemem elkerekedik. Azt hittem, nekem támad a férfi, és eddig tartott nyomorúságos életem, de nem. Elment mellettem. De nagyon felfogni sem volt időm, hogy mi történt, mert azonnal belémkarolt Emily és elkezdett ráncigálni, miközben folyamatosan faggatózott.
-Áh, csak meglepett, hogy ilyen hamar megtaláltalak.
Hazugságomat megfűszereztem egy mosollyal, hátha segít valamit.

/Rászedés + Manipuláció/

Követem a lányt, de ha kérdez is még, nem nagyon igyekszem válaszolni. Ha már eljöttem eddig, legalább kérdezhessek. Bár egy egy odavakkantás nem árt, Emily olyan lány, aki valamit valamiért elven működik. De igazán hasznosat nem nagyon akarok neki mondani.
Az egyik asztalnál úgy döntök, eleget mentünk már.
-Üljünk le itt. Nekem csak egy kérdésem lenne, de ha élni akarsz, válaszolsz. Honnan vannak az információid? Kik a Hárpiák informátorai? Válaszolj.

/Megfélemlítés/

Talán elég határozott voltam ahhoz, hogy hasznos információkkal szolgáljon nekem a madárka. Nem szeretek potya köröket futni.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeSzer. Május 14, 2008 10:58 am

KM /Elízium/

Hát, ez kellemetlen. Csak nem nekem. Szóval a Herceg nagy bajban van. Ez nekem nagyjából kapóra is jön, bár ideje lesz célszemélyt váltanom. Ugyanis a döglött kutya nem sok nyulat kap el. Tekintetem Gregre emelem.
-Hát, nem sok mindent tudok mondani. Azt tudja valaki, hogy ki a tégla? Mert azt nem ártana kideríteni.
~Lisa...
Hirtelen ütött belém a felismerés, hogy a Gyermekemet lehet veszély fenyegeti. Igyekszem azonban mindezt palástolni,a míg még nagyobb bajt nem kavarok. Szeme sarkából Kristen-t keresi a tekintetem. Ő az a kígyó, akit nem árt szemmel tartani. Dimitrij hol van? Tekintetem körbe körbe hordozom a termen. Senkiben sem bízom, de azt hiszem, ez érthető.
-Nekem lassan mennem kell. Greg, öreg cimbora, örülök, hogy láttalak.
Felállok, az etikett szerint kezet nyújtok Gregnek, aztán távozok. Igazából azonban Dimitrij-t keresem. Kíváncsi vagyok, mi lehet a másik nagy öreggel mostanában. Vele amúgy is könnyebb dolgom lesz, hiszen honfi társ. Csak találjam meg. Közben az is átfutott a fejemen, hogy meg kéne nézni, mi van Lisa-val, de valami azt súgja, jobb, ha megnézem, hol van Dimitrij. Mivel a megérzéseim sosem csalnak, most is rájuk hallgatok.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeKedd Május 13, 2008 10:53 pm

Alex /Elízium/

/Rászedés+Manipuláció 5 siker Greg ellendobása 1 siker/

Greg arcán elégedett mosoly terül szét látod most egy kicsit dicsekedni fog bár McCoy jelenléte biztos visszafogja majd valamennyire.
- Nos Alex megyegetnek a dolgok szépen lassan csordogálnak. A nyugodtnak tünő város valóságos lőporos hordó, a Szabbat akár tetszik akár nem kezdi megvetni a lábát s nem csak a peremkerületekben. Állítolag valami Öreg érkezik Europábol, hogy rendet tegyen a Herceg meg probál még az érkezése elött valami rendet vágni no meg tisztogatni a Szabbat soraiban. Szoval a jó öreg Ecaz szabadjára lesz engedve vérgözös éjszakák jönnek jó lesz vigyázni. Meg még kering valami rémtörténet beépített Szabbat téglákrol szóval mesés a helyzet de az üzlet azért virágzik. Most mesélj egy kicsit te Alex drága barátom.
A asztal tulfelén McCoy szinte árnyékokba burkolozik és onnan figyel benneteket mint egy áldozatára leső kígyó.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeKedd Május 13, 2008 10:24 pm

Elisabeth /Menedék/

Victor Eacz beljebb lép a menedékedbe.
- Nem zavarom sokáig Miss csak pár apró kérdésem lenne Alex Williamsröl mivel közös menedékben laknak. Van tudomása arrol esetleg, hogy Alex mostanábn felvette volna a kapcsolatot a New Yorki Giovannikkal vagy más független vértestvérekkel. Kérem öszintén válaszoljon mindannyiunk életét megkönnyitené egy tiszta válasszal.
Miközben ezt mondja látod amit végigmustrálja a menedéketeket szemrevételez minden apró részletet. Valószínüleg semmi sem kerüli el a figyelmét a terepfelmérés alatt. Miközben ébenfa sétapálcájára támaszkodik.
- Nos Miss van valami amiről mit a Herceg Főszolgabírója tudnom kéne ?
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeKedd Május 13, 2008 8:43 pm

Brandon /Elízium/

A végletekik feszülten várakozol a elkövetkezendő eseményekre. A férfi feláll aprót hagy az asztalon majd elindul felétek. A teljes kétségbeesés határán vagy riadtan próbálod figyelni teljes környezetedet és várod a bekövetkezö katsztrófát amit a kommandósok érkezése és támadása fog okozni az Elíziumban még ha tul is éled és esetleg kiderül a szereped akkor neked löttek. Már majdnem kitör belőled a menekülni készülő fenevad amikor észreveszed, hogy pánikrohamod közepette a férfi elhaladt melletetek és kilépett a épületből. A legnagyobb meglepetésedre nem történik semmi. Közben Emyli hangja is eljut a tudatodig.
- Mi a helyzet Brandon olyan pofát vágsz mintha az Iszonyat toppant volna eléd személyesen. Mesélj mi a helyzet. Közben beléd karol és beljebb von a Elíziumba. Mi az amitől ennyire kétségbeestél?
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeKedd Május 13, 2008 10:23 am

KM /Menedék/

Újabb este virradt rám. Kezdem megszokni, hogy fordított életet élek. Belenézek a tükörbe. Szerencsére az évszázadok semmit nem fogtak rajtam. A gardróbhoz lépek, keresek valami elegáns ruhát. Az Eliziumba szeretnék menni.
Előveszem legszebb sötétkék selyem estélyim, és magamra öltöm. Egy kevés púder, némi szolid festék. A retikülöm kinyitva leellenőrzöm, hogy minden fontos dolog megvan-e. Miután elégedetten konstatáltam, hogy igen, elindulok. Körbenézek a lakásban, de Alexnek csak hűlt helyét találom. Vajon hol lehet és miben sántikál már megint? Ilyen gondolatokkal a fejemben lépek az ajtóhoz. Ahogy kinyitom, egy férfi áll velem szemben, kopogásra emelt kézzel. A Herceg sheriffje, Victor Eacz az. Vajon mit akarhat?
-Szép estét. Mit tehetek magáért? Bejön?
Meglepetten hátrébb lépek, nem számítottam senkire ilyenkor. Főleg nem a Herceg Főszolgabírójára. Vajon mit akarhat? Hiszen nem csináltam semmit.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeKedd Május 13, 2008 9:51 am

KM /Elízium/

Micsoda tömeg. Számítottam rá, hogy sokan lesznek, arra nem, hogy ennyien. Csak ez a Ventrue kígyó ne lenne itt. MAjd már éppen beletörődnék a helyzetbe, amikor megjelenik a jó öreg Dimitrij is, az aljas kígyó, aki azt hiszi, csak azért mert Toreádor neki mindenhez joga van. Amikor kiderült, hogy Lisa milyen tehetséges, őt is le akarta csapni a kezemről. Az átkozott.
Tekintetem megtelik gyűlölettel, annak ellenére, hogy ezt igyekszem palástolni, nem nagyon megy a dolog. Érzem, ahogy a szemem szikrát szór a többiek felé. Majd Greg hangja zökkent ki a szikralövöldözésből.
-Jajj, ne haragudj, csak elkalandoztam. Szép estét a Hölgynek.
Felemelkedek a székemből és kezet csókolok a Ventrue boszorkánynak.
-Dimitrij.
Nyújtom kezem a Toreádor felé, majd visszülök a székemre, hogy szót válthassak Greggel, immár sajnos sokkal óvatosabban, mivel túl sokan lettünk ahhoz, hogy nyíltan beszélhessek.
-Tudod, régen találkoztunk. Igazából erre jártam, és nagyon megörültem, amikor megláttalak. El sem hinnéd, mennyire boldoggá tett a dolog. Mesélj valamit. Hogy megy a sorod mostanság?

/Manipuláció + Rászedés/

Ha szerencsém van, mond valami olyasmit is, amit még nem tudok. Nem lenne hátrány. De jó lenne, ha valami olyan formát választana, amit mások nem értenek. A legjobb az lett volna, ha négyszemközt tudok vele beszélni, de ha már erre nincs lehetőség, így sem rossz. Csak olyat tud mondani, amivel önmagát keveri bajba, olyat, amivel engem, valószínűsítem, hogy nem. De még mindig tartom az állításom: érzéseim szerint egy meglepetésekkel teli éjszaka lesz.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeKedd Május 13, 2008 8:27 am

KM /Elízium/

Hát Sakál nem nagyon örült, hogy ugráltatom, de ez végülis érthető. Nyilván én sem lennék elragadtatva. Kiszállok a kocsiból, egy szót sem szólok, csak becsapom magam mögött az ajtót és belépek az Elíziumba. Tekintetem Emily-t keresi, de legnagyobb meglepetésemre egészen mást veszek észre.
A férfi le sem veszi rólam a tekintetét. Akar valamit, ez szinte biztos. Ha lenne bármilyen kütyüm, ami összeköt Sakállal, most szólnék neki, hogy rejtőzzön el a kocsival, majd visítok, ha a csapda rosszul sül el, de ezt nem tehettem.
Vajon tényleg rám vár? Ha igen, honnan tudta, hogy ma idejövök? Ha nem, miért bámul olyan mereven? Aztán elfordítja a fejét és az italáért nyúl. A kézfején ugyanazt a tetoválást pillantom meg, mint amit Dimitrij támadóién láttam. Hát ez nem túl jó hír. De hogy jutott be ide? A francba.
Hátrálni kezdek, szemem egy pillanatra sem levéve a manusról, mire valami puhába ütközöm.
-Szerbusz Brand.
Emily hangja csendül fel a hátam mögött. Közben a férfi felállt a pulttól és elindult felém. Azt hiszem, most mindketten, Emily is és én is nagy bajban vagyunk. Talán nem támad. Akkor el tudunk menekülni. Feltéve, ha ez a cserfes öszvérlélek hajlandó velem jönni. Mindenestre vetek rá egy olyan pillantást, amiből kiolvashatja, ha akarja: nagy gáz van...
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeHétf. Május 12, 2008 3:00 pm

Alex /Elizium/

Kérés nélkül lehuppansz Greg asztalához közben veszed észre, hogy az asztaltársa Kristen C. McCoy a nő látszolag nincs elragadtatva a érkezésedtöl. Greg egy testes Hawannai szívart füstöl csak megszokásbol a füstfelhő mögül hallod rekedtes hangját.
- Neked is kellemes éjszakát Alex mond miben segíthetek barátom ?
Közben látod amint a vértestvérek között felbukkan Dimitrij ellégé megviseltnek tünik szegény. Greg hangja zökkent vissza asztaltársalgásba amit megkezdtél.
- Mondd csak mi van Alex tán elvitte a cica a nyelvedet a kezdeti lendület után nagyon halgataggá váltál valami probléma van talán ?
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeHétf. Május 12, 2008 2:47 pm

Brandon /Főhadiszállás/

Sakál lesajnálóan rád pillant miután előadtad a ötleted.
- Már megint valamit forgatsz a fejedben Brand csak vigyázz mert addig töröd a buksidat mig a végén öszetöröd. De legyen ma éjszaka még leszek a sofőröd ám miután végeztél a Eliziumban után vezetési leckéket veszel és ezentul minden éjszaka a szabadidődben amig meg nem tanulsz vezetni. Ja és lassan esedékes Keselyűvel is egy ujjab birkozós party no és a lövészet terén sem állsz valami jól és a vívótudásodon is van mit csiszolni és a többi adottságodaz most nem is említem amiket szintén nem ártana rutinosabbá tenni. Szóval most elviszlek de időszerű, hogy összekapd magad Kölyök.
A utat a Eliziumig csöndben teszitek meg a autóban Vangelis szól halkan. Megérkeztek Sakál szépen leparkol majd kényelmesen hátra döl s a következöket mondja.
- Menjél intézd el a dolgaidat én itt megvárlak csak nyugodtan és eredményesen mert különben ide se jöttünk volna.
A parkoloból megindulsz a bejárat felé.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeCsüt. Május 08, 2008 8:36 am

Lisa, KM /Menedék/

Mivel Lisa nyugovóra tért, nem sok ellentmondást tűrve, így én is keresek egy fekvőalkalmatosságot és elalszom.

Másnap éjjel

Hamarabb ébredtem, mint Lisa. Mivel tudom, hogy teljesen kiszámíthatatlan, nem kockáztatom meg, hogy esetleg a vámpírral találkozzak, inkább elmegyek, mielőtt összefutnánk.

/Utcák, majd Elizium/

Az utcákra érve meg kell állapítanom, hogy megint nagy a nyüzsgés. Mondtam Lisának, hogy keressen magának egy csendesebb környéket, dehát ezek a hírességek már csak ilyenek. Az Elizium felé veszem az irányt, Greg barátommal kell találkoznom. Ő talán tud nekem segíteni. Greg mindenkit ismer, aki az udvartartásban él, talán tudja, kicsoda ez a Snelly. Lisa egészen kíváncsivá tett.
Az Eliziumhoz érve, kis keresgélés után megtaláltam Tremere barátom, aki az egyik asztalnál üldögélt, szerencsére egyedül.
-Jó estét, Greg. Leülhetek?
De meg sem várva a választ, lehuppanok az egyik székre.
-Mi van veled öreg barátom? Régen nem találkoztunk.
Tekintettemmel azért körbepásztázom a termet, veszély vagy információforrás után kutakodva. Lehet, hogy ez az én estém lesz?
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeCsüt. Május 08, 2008 8:28 am

KM /Victor szobája/

Az igazat megvallva meglepett Victor hozzáállása. Azt hittem, levágja a fejem, ehelyett kimondottan boldog. Mindegy, az Arkhonnal folytatott beszélgetés részleteibe azért nem avatom be, nem árt, ha a piszkos kis titkaim minden részlete nincs kiterigetve.
- Én az udvartartásban? Hát, érdekes gondolat, de Atyám, fejed hajtok akaratod előtt, elvégre is Te vagy az idősebb és bölcsebb.
Hányingerem van magamtól. Nem vagyok ilyen, de a fogam helye azóta is fáj, bár már csak a fekete lelkemnek.
-Ha nincs más, én mindent elmondtam, akkor távoznék is.
Felállok és kilépek a szobából. Kissé nyugodtabban csukom be magam mögött az ajtót. Kezd az az érzésem lenni, hogy Sakál felvette a mumus szerepét.
A folyosón elindulok a szobám felé, amikoris Sakálba botlok és támad egy frenetikus ötletem.
-Szia, Sakál, annyira örülök neked, hogy kimondani nem tudom. Nincs kedved egy éjszakai kiránduláshoz? El kéne jutnom az Eliziumba. Nagyon fontos lenne.
Beszélnem kell a cserfes Emily-vel, vannak részletek, amik kezdenek aggasztani. Mivel azonban vezetni nem tudok, kénytelen vagyok Sakálra hagyatkozni. Bár ha ismer, elvisz. Tudja, mit akarok. Persze, csak ha ismer.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeSzer. Május 07, 2008 10:57 pm

Brandon /Victor szobája/

Victor a legnagyobb meglepésedre elégedetten hátr döl s a következőket mondja.
- Nocsak nocsak nem vagy te elveszett lélek és nem küldelek el mert a máguscsalád személyesn veled akar majd példát statuálni és nem velünk többi vértesvérrel, ez viszont jó lecke lesz számodra tulélésből nem hibázhatsz. Remélem sikerrel veszed a akadályokat és meggyözöd a mágusokat és csatlósaikat, hogy nem éri meg rád vadászniuk és mindemellet Sakállal a Arkhon mozgását is segítitek a városban már ha kivánja. Örülök, hogy ilyen mélyen belemászol a éjszakába sokat lendíthet rajtad légy kíméletlen a rád vadászo mágusokkal de ne becsüld alá öket. Ha sikerrel lezárul a Itélethozó látogtása és még mindig létezel akkor nyugodtan mondhatom a Herceg szemébe, hogy személyed érdemes és megbízható tagja a udvartartásának Brand.
Nyugodtan vizslatja a reakcióidat a fotelja mélyéböl.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeSzer. Május 07, 2008 3:13 pm

KM /Victor szobája/

Belépek, végighallgatom a kis monológot, közben leülök, ha már hellyel kínáltak. Ujjaim egymásba fonom, majd mikor szót kapok, beszélni kezdek.
-Nincs értelme hazudoznom. Titkolóznom sem. Azt hiszem, kissé hosszú lesz a beszámolóm. A múltkorában volt egy, mondhatni kisebb gubanc. Éhes voltam. Nem tehetek róla. Le voltam gyengülve. A lány olyan szép volt. Olyan csábító. Felkínálkozott. Tudta, hogy követem, de nem zavarta, sőt. Ki akart kezdeni velem. Próbáltam uralkodni magamon, de nem ment. Több vért szavtam belőle a kelleténél, de tényleg ki voltam éhezve. Kórházba került, nem tudom, hogy él-e. Mint kiderült, az egyik nagy mágus család tagja. Nem tudtam. Tudhattam volna, de nem tudtam. A golyó ütötte nyomot a kabátomon Dimitrijnél szereztem. Gondoltam beugrok hozzá, megnézem, hogy megy a sora mostanság. Éppen időben érkeztem, mert meg akarták ölni. Ez is később derült ki, a család emberei voltak, akik most a fejemre vadásznak. Időközben, hála Dimitrijnek, eljutottam az Eliziumba is, ahol számomra haszontalan információk csusszantak a fülembe, de ha ezek onnan kiszivárognak, az komoly baj lesz. Tégla van közöttünk, mert a Hárpiák hamarabb tudták, hogy jön az Arkhon, mint én, vagy szerintem ő maga. Nem tudom, ki az áruló, de a Herceg egyik embere lehet. Ami a Yakuza képzetű szuperharcosokat illeti, akik rám vadásznak... mondhatni nyakig vagyok a lekvárba, de esküszöm, erről a helyről nem tud senki, vagy ha tud sem juthat be, szóval inkább küldj el, ha akarsz, a híremet sem hallod majd többé, de a baj nem a TI fejetekre hoztam, hanem a sajátomra...
Szemlesütve várom a választ.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeKedd Május 06, 2008 7:54 pm

Brandon /Iparnegyed - Főhadiszállás/

Épphogy a falnak döntöd a hátad Victor hangját hallod meg bentröl.
- Gyere csak beljebb Brand gyeremekem csak nem gondolod, hogy a folyoson fogsz ácsingozni.
Egy puritánul de izlésesen berendezett irodába lépsz óriási íróasztal és kényelmes fotelek uralják a helységet.
- Foglalj helyet Brand szeretném ha beszélnénk a kabátodon éktelenkedő nagykaliberű golyonyomrol. A ügy nem tünik sima utcai lövöldözésnek nagyon katonai fokozatu fegyvernyomnak tünik persze hallgathatsz is a dologrol viszont ha a Herceget vagy a helyi vértestvérek biztonságát érinti az ügy akkor jobb lenne ha kitálalnál nem vagyok kiváncsi a titkaidra hiszen mindenkinek van belőle elég. Gondolkozz egy kicsit és utána vagy mesélj a dolgokrol vagy nyugodtan menj az ügyeidet intézni vagy éppen a golyonyom ügyét intézni.
Victor kényelmesen hátradöl a fotelban és várakozó álláspontra helyezkedik.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeKedd Május 06, 2008 7:31 am

KM /Autóban/

Ezt buktam. Sakál mégsem olyan érzelmeskedő tipus, mint ahogy azt először gondoltam. Volt olyan gondolatom, hogy felteszem neki a keresztkérdést: ~ És mégis, mond csak, hogy húzzak előnyt abból, hogy mindenki rám vadászik? De aztán rá kellett jöjjek, ez megintcsak az a szituáció, amikor jobb hallgatnom. Végülis igaza van, mindent csak magamnak köszönhetek. Arról nem is beszélve, hogy nélküle, nélkülük már régen halott lennék. Szóval inkább bámulok ki némán az ablakon, szokás szerint és nem mondok semmit.

/Iparnegyed - Főhadiszállás/

Ahogy leáll a motor, még egy pillanatig mozdulatlanul ülök. Sakál felé fordulok.
-Igazad van. Majd gondolkozom.
Kiszállok az autóból belépek a szállásra és Victor-t kezdem keresni. Vajon merre lehet? Összetalálkozom Keselyűvel.
-A Főnök merre van?
Kérdezem fojtott türelmetlenséggel a hangomban.
-A szobájában.
Most mit csináljak? Mégsem törhetek csak úgy rá. Ki is tekerné a nyakam. De valahogy jeleznem kéne neki, hogy itt vagyok, ha mégis ráér és beszélni szeretne velem. Elindulok a szobája felé és megállok az ajtajával szemben. Hátam a falnak vetem és várok. Talán megérzi, hogy itt vagyok, és ha ráér, kiszól, hogy menjek be. Ha nem ér rá, hát így jártam...
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeHétf. Május 05, 2008 7:15 pm

Brandon /Az autóban/

/Akaraterő próba 5 siker/

Miközben Sakál elfordítja a slusszkulcsot és életet lehel a gépszörnybe a következöket mondja.
- Nekem hiába nyavajogsz önmagad mélyén azért belátod, hogy a lehetőségeid önmagadhoz képest végtelenül kiszélesedtek az hogy ez extra veszélyeket is rejt no hát puff semmit sem adnak ingyen. Arrol meg végképp csak magad tehetsz, hogy meggondolatlan táplálkozásod miatt egy prominens mágus család veled akar példát statuálni. Most ne nekem kelljen neked megmondani, hogy ebböl a helyzetböl hogyan tudsz elönyt kovácsolni találd ki legalább fejleszted a agytekervényeidet és a kombinációkészségedet és legközelebb jobban átgondolod a cselekedeteidet.
Csöndben haladtok a Iparnegyed felé.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeHétf. Május 05, 2008 7:43 am

KM /Az autóban/

Csendben hallgatok egy darabig, majd végighallgatom Sakált utána egy darabig még mindig csendben vagyok. Ezt követően érzem, ahogy kezd a nyugalmam, amire igazából oly régen vágyom újra eltűnni, kezdem az önuralmam elveszteni. Hülye lennék, ha azt mondanám, nem félek. Hülye lennék ha azt mondanám, teljes nyugalommal várom a végem. Mert ennek úgyis az lesz a vége, ebben a percben legalábbis - minden optimizmusomat elveszítve - teljesen biztos vagyok a dologban. Mindenkinek az én fejem kell, pedig csak egy jelentéktelen senki vagyok. Arról nem is beszélve, hogy tulajdonképpen nem értem, miért kéne a Herceget felelősségre vonni, amikor véleményem szerint nemhogy nem történt semmi érdemleges még, a kompániánk vezetője kimondottan mindent megtesz, hogy a bajt elkerülje, és a kis beszámolómból is látszik. Hála nekem a baj idejében kitudódott. Abban viszont igaza van Sakálnak, hogy az Ítélethozó jöttének kitudódásáról hallgatthattam volna.
Ennek ellenére igyekszem összekapni magam.

/Akaraterő/

Megvonom a vállam és csak ennyit mondok:
-Mindenki engem akar. Mióta a "szárnyaitok" alá vettetek, a város rám vadászik. Míg ezelőtt ellébecoltam a langyos vízben, ahhoz képest most ez a víz határozottan égeti a seggem. Szóval tudod mit? Húzzanak sorszámot és álljanak a sor végére.
Aztán sóhajtok egyet. Nyersen és kispolgárian fogalmaztam, pedig Sakál mintha aggódna értem, ami meglepő is, mert nem vártam volna tőle. Pnt tőle nem.
-Ne haragudj. Csak tudod kissé kiborít a tudat, hogy minden éj ajándék, amikor felkel a Hold. Mondhatni én csak kishal vagyok a tengerben, a cápák most mégis kiszúrtak maguknak, azt hiszem érthető, hogy kissé ki vagyok borulva. Ennek ellenére nem akartam bunkó lenni. Viszont vissza kellene menni a főhadiszállásra, Victor beszélni akar velem. Indulhatnánk?
Kérdőn, bocsánatkérőn nézek a nőre, és görcsbeszorult gyomorral várom, hogy eltekerje a slusszkulcsot és induljunk.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeCsüt. Május 01, 2008 1:23 pm

Brandon /Útközben a városban/

A utastérre nagy csönd ereszkedik és egy darabig csendben haladtok tovább. A nagy csönd után megszólal Ryen.
- Rendben van ugy gondolom ma estére ennyi elég volt a városnézésböl. Kérem vigyenek a Herceg rezidenciájához.

/Herceg rezidenciája/

Megérkeztek Ryen kiszáll és a következöket mondja.
- Köszönöm a fogadást nem szükséges, hogy megvárjanak elmehetnek viszont holnap kora este keressenek meg a Myriad Technologies székházában.
Ezek után kényelmesen és csöndesen besétál a Hercegi épületbe. Magatokra maradtok a éjszakába. Mielött elindulnátok Sakál megszólal.
- Brand veszélyes játékba kezdtél a létezésed mostantol Ryen Arkhon cselekedeteitől függ ha esetleg a információid alapján felelösségre vonja a Herceget az Isten irgalmazzon neked először Victor és utána a Herceg fog veled saját kezüleg eljátszadozni mindamellet, hogy a Krupp család is a börödre hajt. Te sportot üzöl a nagyhatalmú személyek hergeléséből, bár a Arkhonnal folytatott beszélgetésedből még pozitívan is kijöhetsz bár erre kicsi az esély. Szedd össze magad néha jobb ha nem mondasz semmit vagy Victorhoz írányitod a promines személyeket majd ö elintézi a diplomáciai részét a dolgoknak.
Ott ültök a csöndesen parkoló autóban.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitimeKedd Ápr. 29, 2008 7:41 am

KM /Útközben a városban/

Nekem nagyon nem tetszik a városba érkező kompánia. Valamiért úgy érzem, nem vagyok biztonságban. Miután kiraktuk a nőt, a gyanúm beigazolódni látszik. A férfi a vállamra teszi a kezét, gerincemen átszalad a hideg. Megkér, hogy meséljek neki valami izgalmasat, mai itt történt mostanában. Ha lehetek őszinte, legalább magamhoz, nem sok kedvem van az egészhez. Ha én mesélni kezdek, lehet a végén még ki is végeztet. Ha viszont nekiállok összevissza beszélni, ez a háborús veterán biztos, hogy kiszúrja, mi történt. Hát, próbálkozzunk meg, végülis nem vagyok egyedül, ha nagy a baj, Sakál majd kihúz a bajból. Talán.
-A szabbat készül merényletre a Kamarilla ellen. Értesüléseim szerint Gino Campare és bandája azt tervezik, hogy elvágják az üzleti életünket, megbénítva ezzel a Kamarillát és a Herceget. A legnagyobb baj az, hogy tudják, hogy Lady Trinitry Fitz-Ismay is nemsokára megérkezik, bár azt sajnos nem tudom, mennyire pontosak ebben a témában az értesüléseik. De igyekszem minél többet megtudni.
Ezt az utolsó mondatot lehet nem kellett volna hozzáfűzni. Az udvarnál nyilván annyira nem szeretik a kémeket. De talán nem figyelt annyira, hogy ezt észrevegye.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 31 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
31 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: