Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2008 12:13 pm

Alex Williams /Elizíum/

Még elég közel vagy, hogy füledbe hatoljon Emily lágy hangja.
- Azt nem felejtem, hogy ki voltál és már látom merre tart a utad. Szerintem inkább te nem szeretnéd ha szóbeszédek kelnének szárnyra a Hercegi audenciádról te se felejtsd a ingatag helyzeted.
A este további részét a Iparnegyedben töltöd a Főszolgabírónak nyomát sem látod. Lassan már kezded feladni a kutatásodat amikor a Iparnegyed határában belebotlasz egy kisseb csoportosulásba a vezetőjük megszólít.
- Idegen nyisd meg a szíved a Úristen előtt és tégy tanúbizonyságot szándékaid tisztaságáról ha pediglen nem vagy tiszta akkor gyónd meg bűneid.
Azzal feltart egy fakeresztet. A kereszt látványától hirtelen négy óriási lépést hátrálsz önkéntelenül is és ezzel egy kisseb sikátorba hátrálsz be. A vezető észrevéve reakciódat elkiáltja magát.
- Testvéreim ez egy tisztátlan lélek a Sátán szolgálója tisztítsuk meg a szennytől amely rá tapad. Az Úr nevében Amen
Megindulnak feléd lehetnek vagy nyolcan tízen ahogy a fakeresztes vezető közelít úgy érzed, hogy folyamatosan hátrálnod kell személyétől. Mintha taszítana a fakereszt. Baseball ütők és szenteltvizes jogarok kerülnek elő a ruházatuk alól.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2008 10:50 am

KM /Elízium/

- Drága Emily, nem akarlak kiábrándítani, de ezek szerint az ELITE nevű szennylap is tévedhet, ugyanis nemrég váltam el Lisától pár sarokkal arrébb. Nem úgy tűnt, mint aki titkolózna. Szóval szerintem szó sincs ilyenről, de a körmére fogok nézni. Egyébként sem tudom, milyen dologról beszélnél, ami kicsúszott volna a kezemből. Lisa megfordult a Herceg udvarában, alkalmasnak bizonyult az önálló életre, ha menni akar, menjen. Nem vagyok a dajkája, elég idős és tapasztalt ahhoz, hogy a saját lábára álljon, ha kell. De persze lehet, hogy te ezt nem így látod. Mindenesetre, ha bajt csinál, mosom kezeim. De nem ostoba. Ennél jobban ismerem. Bár kérdem én, mit diskurálok én erről veled? Viszont ami a Krupp ügyet illeti, módfelett boldoggá tennél, ha mesélnél róla, úgy látom, informált vagy. Persze tudom, valamit valamiért, de jelen pillanatban semmim nincs, amit fel tudnék kínálni neked az életeden kívül. Amíg meg nem sértődsz, nem akarlak mindenképp megölni, csak vázoltam a helyzetet. Ne nyelvelj itt velem, mert megjárod. Ne felejtsd el, ki vagyok.
Igazából nem érdekel annyira a dolog, nincs kedvem ezzel a fruskával diskurálni tovább, mielőtt kihozná Jack az italokat, További kellemeset kívánok és arrébb állok. Az utcán egy régebbi Times-t hoz felém a metsző szél. A főcímek felkeltik az érdeklődésem. Eszerint megvan Lisa tolvaja. A csirkefogó, csak kerüljön a kezem közé. Dühös leszek, nagyon dühös, de igyekszem elfojtani magamban a Fenevadat. Már indulnék Dimitrijhez, amikor látom, hogy menedéke leégett. Vajon most hol keressem? Pedig talán csak ő tud nekem segíteni. Beszélnem kell Victorral, ő biztosan tudja, hol van Dimitrij. Meg kell találnom. Utam az Iparnegyed felé veszem. Sokat látják arra, talán szerencsém lesz.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2008 9:08 am

Pierre kisugárzása, lénye nem közömbös nekem. Alapvetően elutasítom az erőszakot, bár nekem is voltak olyan korszakaim, amikor könnyen és gyakran odacsaptam, főleg a kamaszkor vége, amikor bandáztam, igaz, nem Amerikában, csak a jó öreg szigetországban. Ugyanakkor nekem nem tisztem elítélni egy lényt, aki ember volt, s valamennyire még most is az. Egyes tetteit, ha tudnék róluk, tán elítélhetném, de könnyen lehet, hogy én is kárt fogok kozni páraknak a jövőben újra. Neki ez egy állapot, amiben nem véletlenül került, mint ahogy én sem véletlenül vagyok itt. A földi lét minden formája az Út része, iskola, ahol tapsztalatokat szerzünk. Lehet Pierre most fog igen sokat tanulni az éelt és a lét értékékről, ami majd elkíséri örökre. Ha én valamit tehetek érte, az az, hogy támogatom az útján. De ez még ráér.
Végre megkezdődik a tényleges munka. Az első lépések inkább munkásak, mint kockázatosak, de itt sok minden eldől. Ha jól megalapozzuk a munkánkat, s nem sajnáljuk rá az energiát, az a javunkra billantheti a mérleget olyan helyzetekben, amikor már gyorsan pörögnek az események.
- AKkor összemontírozom a helyszínek GPS koordinátáit egy várostérképpel, és gondoskodom róla, hogy az autókban, amiket használunk szintén mindig be legyen töltve. - bólintok. - Ezekről a territóriumhatárokról nem árt, ha én is tudok. Bár sejtem, ez olyan információ, ami alapesetben nem tartozna rám, de a határvonalak felettébb fontosak lehetnek, mert könnyen lehet, hogy azok környékén fognak történni az események.
- Elég sok helyszint kellene megfigyelni, illetve visszamenőlegesen is információkat szerezni az ott zajló eseményekről. Nem tudunk ott lenni mindenhol, de megsokszorozhatjuk magunkat. New Yorkban sejtésem szerint igen sok helyen vannak már felszerelve térfigyelő kamerák. Megpróbálhatunk rácsatlakozni a rendszerre, illetve az eddig felvett információkat is megpróbálbhatjuk megszerezni. - miközben magyarázok, lekresem, milyen információk vannak erről a neten. Ezek persze csak a nyilvános elérésű webkamerák lesznek, de ugye vannak biztosnági kamerák, a bankautómaták kamerái, és pontosan tisztában vagyok azzal, hogy ezeket a rendőrség különleges szervei mind-mind elérik viszonylag hamar, tehát valahol egybe van szervezve a rendszer. Ott kell rácsatlakoznunk nekünk is, de ez nem olyasmi, amit én egyedül meg tudok oldani, viszont Micugival ketten már nem azt hiszem nem lehet akadály. - Írjon egy listát, hogy mely helysznek környékét szeretné figyelemmel kísérni, s meglátom mit tehetek.
Kicsit még szöszölök, hogy a saját rendszerembe betehessem a most hallott új infokat, majd folytatom.
- Voltam egy kisebb városnézésen már tegnap, és említettek nekem egy kikötői helyet ... - megakadok - Most vagy a Kampó volt az, vagy a Gyöngy ... vagy mindkettő a kikötőben van? - rákeresek az adatok között - Szó volt róla, hogy ide el lehet menni, de az időbe nem fért bele, viszont ezek feltehetőleg nyitottak. De nem tudom ezek-e azok, ahol nekünk szét kellene néznünk. De ha ezeket az eseményeket már a sajtó is hozza, akkor jelenleg a helyszíneket éppen a rendőrség szedi darabokra, és rengetegen nyüzsögnek ott, nem tudom, mit is találhatnánk mi ketten. Igaz van egy nagy előnyünk, mi tudjuk, hogy mi van a háttérben. OLyasmit is észrevehetünk, amit ők nem. Viszont ha most odamennénk, és összakadnánk a rendőrökkel,m az enm elnne jó. Engem még bevihetnek egy hosszabb kihallgatásra, de Önnek nem lenne szerencsés. - nem emlegetem a hajnalt, meg a napfényt, úgyis tudja, mire gondolok. - Viszont itt van ez az illető, akit Ön mellé rendeltek segítségnek. Mivel ő helybéli, lehet sok olyan információja lehet, amit mi csak sok-sok fölös idő rááldozásával tudnánk megszerezni. - teszek még egy javaslatot.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2008 12:44 am

KM,Jason Brown-Chen(Myriad Tec.)

Látom Jason nincs megelégedve a tőlem hallottakkal valószinüleg többre számított.Talán később.Azt is érzem rajta ,hogy tart tőlem bár nagyon jól leplezi,hangján mozdulatain nem látni semmit.Észreveszem azt is ,hogy jobban bánik a számítógéppel mint én ,az információi a kezdő lépéshez nagyon jól jönnek.
Ezt meg is jegyzem neki.
-Ezek most nagyon jól jönnek ,ügyesen válogatta össze a dolgokat.Tudna esetleg egy olyan térképet létre hozni amin a helyszínhez köthető információkat jelölhetjük?Nekem jobban áttekinthetővé teszi a helyzetet.
Elgondolkodom néhány híren.
-Itt vannak ezek a tűz esetek.Nekem ebben a pillanatban két dolgot jelentenek.Egy-a mi világunkban a tűz a legáltalánosabb nyomeltüntető.A Kamarilla szó szerint tűzzel-vassal tartja fenn a Maszkabált.Sokszor ezzel álcázák az összecsapásokat.Valószínünek tartom ez történt a Gyémántban is.kettő-Ari..Aringarosa atya talált követőket és ők tisztogatnak.Ez sajnos nagyon bezavarhat nekünk. Egy pillanat.Eszembe jutott valami.-teszem hozzá.A hálozati géphez megyek és megnyitom az Udvar file-t.Kikeresem a broadway környéki tűzeset helyszíne kinek a teritóriuma,kinek lehetett ott menedéke.HA találok valamit akkor azt megosztom Jasonnal is.Vissza megyek mellé és folytatom.
-Van egy-két hír amit most nem tudok hova tenni vagy nem találom az összefüggését.Gondolok itt most a balerináról,a Dragunov cégről,és a Saeder Krupp cégről szólókra.Elmagyarázná ezek miért kerültek bele a gyűjtésbe?Viszont amit most így összehoztunk abból arra tudok következtetni,hogy a támadás hamarosan be fog következni tehát elöször ezzel kéne foglalkozni.Pontosítani az infókat és neki látni a helyszíneknek.Ezt a hírek alapján én most a kikötőben kezdeném. Nem tudom viszont,hogy az ott lévő "szórakozóhely" mennyire nyitott a halandóknak.Ha jön velem betudom e vinni úgy magammal,hogy az épségét biztosítsam.Persze ha egyáltalán van kedve velem jönni.
Ismét hátradőlök a székben és várom Jason válaszát és meglátásait
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 4:53 pm

Hírek Címszavakban


2009 január 1-3 hét New York

- A kikötőben a egyik teherhajó teljes legénységét brutálisan megcsonkítva holtan találták különböző pozókba kötözve és felakasztva.
- A Fekete Ördögök és a Sárga Kígyók bandaháborúba kezdtek területeiken.
- A Gyémánt étteremben gázrobbanás történt és kiégett a egész vendéglátó komplexum.
- A kikötőnegyed határán is egyre többször van fegyveres konfliktus a holttestek mindig eltünnek
- A cserbenhagyott őrület. a Hyperion Színházban kerül előadásra a februárban Elisabeth McGarney és Tyrena Wingreen-Feifet tolmácsolásában.
- Elisabeth McGarney uj menedzsere Mark Rein Hagen lesz
- A Broadway-on kigyulladt egy régen használt lakásszint egy öreg színház mögött.
- A Sader Krupp család legfiatalabb leánygyermekét megtámadták a Times Square környékén és rablótámadás közben megkéselték életveszélyes állapotban szállították korházba.
- A Dragunov cég nagy összeggel támogatta a New Yorki egyetem műszaki tanszékét.
- A külvárosban a iparnegyed határán illegális vágóhídra bukkantak ahol emberi testrészekre is akadtak.
- Christopher Earley püspök a Opus Dei vatikáni rend elkötelezett tagja a Sátán világi befolyása elleni harcra szólította fel a hívő embereket.
- Manuel Aringarosa atya megalapította a Megtisztító Szent Tűz Szövetséget és megkezdte New York külvárosának megtérítését valamint megtisztítását.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 4:13 pm

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier /Myriad Tec./

Jason Brown-Chen

Pierre körül a bajlós kisugárzásán kívül érzékelsz egy nagyon finom szinte észrevehetetlen tértorzulást mintha képes lenne egy másik térben mozogni vagy valami hasonló nem teljesen tiszta a kép a finom torzulás a benne lapuló energiákhoz kapcsolódik valamilyen szinten. Norobu körül nem érzékeltél ilyes fajta torzulásokat valamint paradoxonokat de lehet, hogy ez csak Norobu hatalmából ered. Rá kell döbbenj Pierre tényleg egy kárhozott lélek és ezt nem is próbálja palástolni ö egy ragadózó élőholt elfogadta ezt és együtt él a tudattal valószínűleg ebből ered a baljós kisugárzása amit a fizikális megjelenése még tovább fokoz.

Pierre Lavoissier

Jason nagyon is higgadtan viseli a jelenlétedet. Látod rajta, hogy azért a elmondottaknál többet várt tőled valószínűleg a nagy általánosságokat már Norobu is elmondta neki. Neked a apró finomságok és halálos veszélyek birodalmába kéne bevezetned miközben a munkátokat is kéne végezni.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 3:36 pm

Alex Williams /Elízium/

- „Ezek csak kósza hírek, ha Lisának új menedzsere lenne, arról én is tudnék, azt hiszem.” Hát persze természetesen Alex a helyedben én is ezt mondanám, de úgy látszik nem tudod. Távol álljon tőlem de úgy tűnik elvesztetted a gyeplőt a kezedből, hacsak ez nem egy briliáns terv része de nem úgy tűnik. Egyébként meg a ELITE magazinra nem jellemzőek a légből kapott hírek főleg nem egy több oldalas riport kapcsán amelyben megszólal a kis védenced valamint a új menedzsere verőfényes nappal.
Krupp ügy miért van egyáltalán és ha van is miért is kéne beszélnem róla de tényleg. Légy oly szíves és mondd el.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimePént. Szept. 05, 2008 12:35 pm

Pierre nem mond sokkal többet, mint amit én is tudtam, nagyjából csak megerősít, s nem, ő sem árulja el, hogy mivel kerülhetek bajba. Sokféleképpen. Hurrá! Ezt eddig is sejtettem. De rátérünk a feladatra. Na, ebben sem vagyok tájékozottabb.
- Nos, hogy mi is a pontos feladat, azt még nem tudom. Mr. Norobu annyit mondott, hogy segítsek Önnek, meg amit tegnap Ön is hallott az edzőteremben, hogy majd leckéztetünk valamikor. Jelenleg a város pénzügyi és társadalmi szerkezetét próbálom felvázolni magamnak. Megnyitom a fájlokat, hogy megmutassam, s röviden elmagyarázom az adatszerkezetet.
- Az elmúlt két napban rengeteg nevet halottam, amik semmit nem mondtak nekem, s amit meg tudtam jegyezni, annak utánanéztem, igyekeztem felderíteni a köztük lévő kapcsolatokat, a jelenlegi pletykákat róluk. Egy csomó lekeresésnél aktív, valószínűleg némi mágiával megtámogatott védelembe ütköztem. -számolok be a megfigyeléseimről.
Pierre közelsége, és milyensélge folyamatosan a tudatomban van, de igyekszem amgam túltenni rajta. Gondolom neki sem könnyű ez az együttműködés, a szoros közelség, amikor egy képernyőt nézünk. Nem valószínű, hogy a mozdulataimon, vagy a testtartásomon látszana bármi is, de egy enyhe, folyaatos veszélyérzet munkál bennem. Norobu mellett ezt soha nem éreztem. Pierre más. Vajon ölt? Majdnem biztos. Mennyit? Mióta vámpír? Mit gondolhat rólam? Sok-sok kérdés, amiket nem fogok feltenni senkinek, a válaszokat vagy magam megtalálom, vagy kérdések maradnak.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimePént. Szept. 05, 2008 12:47 am

KM,Jason Brown-Chen(Myriad Tec.)

Végighallgatom Jasont.
-Kezdésnek ennyi majdhogynem elég ,de azért pontosítanék kicsit.Ami a közhiedelmekben él fokhagyma,kereszt,folyóvíz stb.általánosságban nem igaz minden vámpírra.Egyes egyedekre lehet,hogy hat egyik másik,de az összes nem.Vannak dolgok természetesen amik mindannyiunkra károsak.A kamarilla felépítése meglehetősen hierarchikus,de nagyjából minden városban egyforma.Minden várost egy Herceg írányít ahogy ön is mondta.Alatta számos poszt és beosztás van ezekről egy másik alkalommal beszélhetünk.A Kamarilla legfőbb ellenfele a Szabbat.Ez egy másik klánszövetség.Tagjaik az embereket leginkább tápláléknak takintik.A harc a városok és így a nyáj feletti uralomért folyik,meglehetősen heves összecsapások jellemzik.Talán emlékszik az ezredforduló környékén megnövekedett erőszakhullámra a keleti parton...A másik a farkasfattyak.Ők igazából minden vámpírt gyülölnek,de erről keveset tudnék mondani.-rövid szünetet engedek magamnak a mondandómban,majd folytatom-És ami bajt hozhat a fejére?Ez elég sok minden lehet-mosolyodom el-Remélem hamar talál egy új mentort aki válaszokat tud adni a kérdéseire érdemben jobban mint én.De amíg együtt dolgozzunkha tudok én is válaszolok.
Hirtelen váltok témát,bár nem szándékozom összezavarni,de részemről abbahagynám ezt a témát így is elég sok mindent mondtam elsőre.
-De most lássuk ön melyik részével kezdett foglalkozni a feladattal amit Mr.Norobu adott.Részemről az elsőt tekintettem fontosabbnak tekintve a videóból is ererdő infókat.Szóval mit tudott meg ön?
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeCsüt. Szept. 04, 2008 12:04 pm

KM /Elízium/

- Ezek csak kósza hírek, ha Lisának új menedzsere lenne, arról én is tudnék, azt hiszem. Olvastam én is a sajtót, de nem tudom, honnan vették ezt a légbőlkapott információt, talán látták valakivel, tudod hogy van ez "náluk". Az ember furcsa lény, imád mások dolgain csámcsogni, ha nincs csámcsognivaló, hát generál. Ők már csak ilyenek. Viszont ha már így beszélgetünk, elmondhatnád, mit tudsz erről a Krupp-ügyről. Mert valamit biztosan tudsz. Ki volt az a balfék, aki képes volt nekiesni egy máguscsalád lányának?

Faggatózás /Manipuláció + Éberség/
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeKedd Szept. 02, 2008 4:46 pm

KM /Myrad Tech./


- Köszönöm! - biccentek Nabujosi felé, s remélem, hogy boldogulok nélküle. A falatok ínycsiklandozóak, de a saját edzésem hatásfokát csökkentem, ha most befalok belőlük. Ettől függetlenül lehet, hogy a megbeszélés elhúzódik majd, s szükség lesz rájuk. Persze az is lehet, hogy olyan rövid lesz, mint tegnap.
A teámat kortyolgatva várok Pierre-re, s közben valóban megnézem a híreket, ideje bekapcsolódnom Amerika és New York vérkeringésébe, mit tartanak fontosnak, mit hogyan tálalnak, mire helyezik a hangsúlyt. Lehetnek olyan helyzetek, ahol célszerű muinél inkább hasonulni a környezethez, és a társadalomhoz, s lehetnek olyanok is, ahol az idegenségem esetleg inkább előny lehet. Ezenkívül a hírnézegetés jó alkalom arra, hogy megismerkedjek a berendezéssel, s ne akkor szerencsétlenkedjek esetleg, amikor már más is látja. Becsatlakozom a rendszerekbe, elindítom a lap-topot, egyszóval előkészülök.
Felállva üdvözlöm, Pierre-t.
- Jó estét!
Ő azonban rögtön a lényegre tér, s elémtolja a saját gépét. Figyelmesen végighallgatom a videofelvételt. Egyetlen dolog derül ki belőle számomra: mindenki a saját pecsenyéjét próbálja megsütni, vagy azt, amiről azt hiszi a saját pecsenyéje, s közben max. muszályból működnek együtt. Saját észből minden felvilágosítás nélkül is tudom, hogy ez az a vélemény, amit ebben a formájában nem szerencsés hangoztatni. A kérdés egyenlőre azonban nem erről szól.
- Hiányosságim mindenképp vannak. AZ első, és számomra legfontosabb, ami zavar, hogy jelenleg még keverednek azok az információk, amiket régebbről hoztam, s így nem tekinthetők hitelesnek, s azok, amiket mostanság olvastam, hallottam, vagy tapasztaltam. Egyenlőre megpróbálok csak arra hagyatkozni, amit az utóbbi pár napban szedtem fel, de az igen kevés. Lehet, hogy ennél sokkal többet tudok, csak még hitelesíteni kell az értesüléseimet.
Elhallgatok, s elgondolkodom.
- Tehát, léteznek vámpírok. Nem tudom ez a megnevezés Önöknél mennyire szívesen alkalmazott, de a köznép így nevezi. A Vértestvérek, ha jól bogoztam ki az információkat már csak azokat jelöli, akik a Kamarilla szolgálatában vagy kötelékében állnak. A hierarchia számomra elég bonyolultnak tűnik. New York irányítója egy Herceg ... azt hiszem még nem találkoztam a nevével. Van azonban valaki más is, aki fontos személy, őt láttuk a felvételen. Őt elsőszülöttnek nevezik, ha jól sejtem a legidősebb. Nem tudom milyen a rangbeli viszony kettejük között, s hogy viszonyulnak egymáshoz, s hogy Mr. Norobunak, s nekünk mi a viszonyunk hozzájuk. Az ennél felsőbb körökről végképp sejtelmem sincs. POntosabban tudom, hogy léteznek mindenféle rangok, és szintek, de ezek jelentősége még teljesen homályos.
- A Vértestvérek harcban állnak más csoportosulásokkal. Az összecsapások úgy tűnik mindennaposak. A jellegükről és hevességükről nincs információm.
Elgondolkodok.
- Nem is tudom mit mondhatnék még ... Egyenlőre sejtelmem nincs, mi az, ami bajt hozhat a fejemre.
Széttárom a kezem, ezzel is jelezve, hogy elég tanácstalan vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeKedd Szept. 02, 2008 1:15 pm

Alex Williams /Elízium/

Emily Johannsdotter a legmegnyerőbb mosolyát villantja feléd egyben a ki nem mondott gondolatot is címezve neked „Ugyan hagyd már el Alex ilyen átlátszó mesével nem mész semmire csak nem gondolod, hogy elhiszem.”

- Vagy úgy gondoltam, hogy van mostanában egy pár problémád főleg, hogy a kis pártfogoltad új menedzserre talált a hírek szerint. Valamint felröppentek olyan kósza meg nem erősített pletykák is, hogy Elisabeth McGarney-t több helyen is látták egy időben de ez biztos csak a hírességek körül kialakuló szokásos pletyka.

Mosolyogva kortyol bele a frissítőjébe közben Jack felvonja a szemöldökét amolyan „Na ebből most hogyan mászol ki komám” stílusban de nem szól egy szót sem látszólag nem kíván belefolyni a kis hatalmi játszmátokba.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeKedd Szept. 02, 2008 12:46 pm

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier /Myrad Tech./

Jason Brown-Chen

Nobujosi meghajol feléd.
- Akkor Mr. Brown-Chen mindent előkészítek a önök számára a tárgyalóban addig is minden jót.
Rendbe szeded magad és laptopoddal elindulsz a tárgyaló felé. A tárgyalót egy panorámaablak és rengeteg zöld növény ural a falak mentén a óriási tárgyalóasztal és a kivetítő helye szinte eltűnik a dzsungelben. A tárgyalóasztalon már várakozik rád egy gőzölgő csésze tea valamint össze van készítve még egy szolid keleti hidegtál tengeri herkentyűkkel és tésztafélékkel valamint zöldséges falatkákkal. Nobujusi kukkant be a tárgyalóba amikor meglátja érkezésed odamegy hozzád és átnyújt egy multifunkcionális távirányítót.
- Remélem megfelelő a ellátás a hidegtál ha esetleg meggondolná magát és ha kíván a tea mellé valami levesfélét az is megoldható. A távirányító segítségével nézhet televiziót ha esteleg a hírekre kíváncsi amig Mr. Lavoissier megérkezik a lőtérről. A tárgyalóasztal merevítőbordájában öntől jobbra megtalálja a különböző csatlakozóajzatokat a laptopjához és a személyi kommunikátorához. Ha bármire szüksége lenne a balra lévő zöld gombbal elér.
Azzal magadra hagy a dzsungelszerű tárgyalóban. Nemsokára megérkezik majd Lavoissier is.

Pierre Lavoissier

A lőtérröl való távozásod után felhívod Nobujosit és elmondod neki a problémáidat.
- Természetesen Mr. Lavoissier a fegyvermester ügyében még a mai nap folyamán intézkedem. Mr. Brown-Chen már a irodája melletti tárgyalóban várja önt gondoskodtam a kényelméről esetleg ön kíván egy frissítőt ?

Belépve a tárgyalóba rádöbbensz, hogy ez egy roppant rendhagyó dzsungelszerű tárgyaló. A tárgyalót egy panorámaablak és rengeteg zöld növény ural a falak mentén a óriási tárgyalóasztal és a kivetítő helye szinte eltűnik a dzsungelben. Brown-Chen már a asztalnál ülve egy csésze gőzölgő tea kíséretében vár rád.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeKedd Szept. 02, 2008 12:28 pm

KM /Elízium/

Hát Jack mondókájától nem lettem okosabb. Már éppen magamba készültem roskadni, amikor ismerős hang ütötte meg a fülem. Emilie volt az.
- Oh, drága Emilie, micsoda kellemes meglepetés. Köszönöm a meghívást, azt hiszem, elfogadom.
Enyhe fejhajtással üdvözlöm, majd megvárom, amíg leül és rendel.
- Igen, ez a nagy rohanás azért van, mert felgyűltek a gondok mostanában, de ez már csak ilyen, ha valaki a Herceg udvarában ténykedik. Mond csak, mit tehetek érted?
Ravasz mosoly ül ki az arcomra, ha Emilie szívességet kérne tőlem, amit tudok jól, hogy nem fog megtörténni, mert ő sokkal okosabb annál, de ha mégis, az most nekem éppen kapóra jönne. Tehát várom, mit is akar tulajdonképpen.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeKedd Szept. 02, 2008 10:32 am

KM, Drake /Sikátor/

- Egyelőre annyit tudok mondani, hogy Giovanni Medici, Juan Servantes, Antonio Juarez, Giuseppe Revano. Mond neked ez a lista valamit? Amennyire tudom, itt a városban ők a szövetségesek, legalábbis Gino mindig velük tárgyal. Nem tudom, ki a banda feje, és nem tudom, kik az alárendeltek, de ők együtt mozognak, erre mérget mernék venni.
Közben elindulok az utcán, éppen Drake intése miatt, hátha mozgás közben az amúgy csendesre fogott hangszínemet valamelyest elnyomja lépteim hangja a kíváncsiskodó fülek elől.
- Mint említettem, nekem van egy vészhelyzet számom, de az vonal tulajdonosát nem ismerem, és egy szívességgel már így is tartozom neki. Előre félek, mikor és miképp akarja majd behajtani rajtam. Szóval ő kilőve. Ha megoldható lenne, ma még külön körbeszimatolhatnánk, de ha szeretnéd, megmutathatok egy pár tuti helyet, ami a legjobb információbörze, válassz, mit szeretnél. Nekem lenne egy kis privát jellegű elintéznivalóm, de ha szeretnéd, át tudom holnapra tolni.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2008 11:38 pm

KM(Myriad Tec)

Jó ez a pisztoly a sajátomhoz képest kicsit nagyobb huzóerő kell az elsütőbillentyőjéhez,de ezen egy jó fegyvermester hamar tud állítani.HA ilyet Nobujosi nem ismer akkor is tökéletesen megfelel.a többi gyakorló sem ma kezdte a pályát feltételezem profik.A legtöbben valamelyik különleges alakulatnál tanulhatták a harcászatott.Mint mindennek ennek is vannak felismerhető mintázatai,stílusai.Valahol belül kellemes érzés támad bennem,jó újra profik között lenni.
Kipufogtatom magam majd miközben visszatartok az irodámba hívom Nobujosit a találkozó miatt valamint,hogy tud-e intézni egy fegyvermestert.Mint kiderül sikerült megszerveznie egy találkozót fennt az irodámban.Közben felérek a lifttel,az irodában leülök Jasonnal szemben kinyitom a laptopot,kikeresem a filet.
-Nos tegnap Mr.Norobu érdekes információkkal látott el,mellyek a továbbiakban nagyon hasznosak lehetnek.Jelen pillanatban azomban szeretném ha azzal kezdenénk,hogy elmondja ,összefoglalja mindazt amit a vértestvérekről tud.Ezt kérem ne vegye vizsgának vagy tesztnek mindössze szeretném ha e térern lévő estleges hiányosságait időben felfedezhetnénk.Adott esetben ezek halálosak lehetnek.Utána neki állhatunk az összevetésnek.
Hátradölök a székben és várom mit szól Jason mindehhez.Utána részemről felvetem az általam fontosnak vélt vértestvéreket, vélt Szabbat gyülekezőhelyeket kiemelve a Gyémántot és a Gino Campare nevet.Megkérdezem járatos e a netes keresésben mert az nem az én szakterületem.Ha igen akkor azt is lenne-e kedve utána nézni ezeknek.Aztánvárom mivel rukkol ő elő.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2008 2:57 pm

KM /Myrad Tech./


Csak udvariasan mosolygok Nobujosi válaszára először. Ha neki ettől könnyebb az élete, annak örülök.
- Edzés után két órán át nem szoktam szilárd ételt enni, köszönöm, viszont egy teát szívesen meginnék. Előre is köszönöm, Mr. Nobujosi. Akkor én megyek a lap-topért. - biccentek egyet, s távozom.
Persze a tréningruhát is átveszem valami ingre és nadrágra, felkapom a gépet, és indulok. Figyelek az új érzékelésre, mit, s mennyire többet mutat meg. Szándékomban áll kimenni majd az épület tetejére is, hogy a városból mit láthatok, és érezhetek így újonnan, de elébb a megbeszélés.
AMióta olvastam arról a lányról, akit megtámadtak, gyakran eszembe jut. Könnyen lehet, hogy ő is ennek a láthatalan, titkos háborúnak az áldozata. Míg a lift szállít, elmormolok egy pár mantrát érte, s mindenki másért is, aki jelenleg bajban van, még ha nem is ismerem, mindegy, hogy jelen helyzetemben ellenség-e vagy szövetséges.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2008 12:27 pm

Jason Brown-Chen /Myrad Tech./

A edzőteremben ha figyelnek is nagyon ügyesen csinálják mert nem veszed észre teszik a dolgukat megpróbálják magukat a legjobb formába hozni. A edzést végző csapatok mozgásában geometriai hasonlóságokat fedezel fel amiket eddigi életed során tudatosan így nem érzékeltél a tér és benn lévő geometria érzékelése eléggé új szerű számodra bár érzed, hogy a hely hangulata és kisugárzása sokat segít abban, hogy ne keljen koncentrálnod új érzékelésedre. Megállapítod hogy a férfiak a Fong – koku – to (Főnix ököl) stílust gyakorolják míg a nők a Kígyó stílusban járatosak.

Tamura Nobujosi fogadja a kézfogásodat, száraz erős kézfogása van és mintha a kéz éle meg lenne erősödve, csontosodva de nem túl feltűnően.
- Köszönöm Mr. Mr. Brown – Chen, hogy ennyire rugalmasan kezeli a dolgot és ennyire könnyen megszervezhetővé válik ez által számomra. Akkor maradjunk annyiban, hogy Mr. Lavoissier irodája mellet található tárgyalót előkészítem a önök számára és ott találkozunk, esetleg van valami vacsora vagy frissítő kívánalma mert akkor annak a ügyében is intézkednék a kényelmük érdekében. Mr. Lavoissier irodája a 62. emeleten található.
Mondandója után nyugodtan várja válaszaidat.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeVas. Aug. 31, 2008 12:26 pm

KM /Myrad Tech./



Kicsit még meg vagyok kavarodva az átállástól. Tekintve az időeltolódást is, igazából sejtelmem nincs, hogy most akkor merre és mennyit kell eltolódnia a bioritmusomnak. Ha akarnám, utnagondolhatnék, de ennyire nem fotnos. Az edzés majd helyretesz. Egyenlőre nem akarok senkivel sem megismerkedni az edzőteremben, de szentelek némi figyelmet a társaságnak, s annak, hogy ők szentelnek-e figyelmet nekem. Főként átmozgató, nyújtó, erősítő gyakorlatokat végzek, semmi komolyabb techika, nem villogok, lehet ebben a csapatban nincs is mivel. Majd kiderül.
- Örvendek! - biccentek a férfinak, s kezet nyújtok. - Mivel tegnap este már szó volt a mai újabb megbeszélésről, így készültem, nekem mostantól bármikor megfelel. Önre bízom, hogyan intézi. Nekem csupán a lap-topomat kell amgamhoz vennem.
Norobu úgy tűnik gyűjti maga köré az ázsiai csapatot. Kétségtelenül vannak ennek előnyei, főleg a misztikum befogadása terén.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeVas. Aug. 31, 2008 11:56 am

Pierre Lavoissier / Jason Brown-Chen /Myrad Tech/

Jason Brown-Chen

Pihentető álom sikeresen fogságában tart minden különleges esemény nélkül késő délutánig. Ébredés és felfrissülés után levonulsz a edzőterembe úgy tűnik komoly munka és edzés folyik most nagyon kevés ’’amatőr’’ van lenn a porond inkább a profiké úgy egy tucat nő és férfi izzasztja egymást. A edzésedet minden gond probléma és akadály nélkül lebonyolítod. A fürdőkből kifelé jövet a pihenőben láthatóan egy távolkeleti férfi vár rád.
- Jó napot Mr. Brown – Chen engedje meg, hogy bemutatkozzam Tamura Nobujosi vagyok Mr. Lavoissier személyi titkára. Mr. Lavoissier szeretne önnel találkozni a mai este folyamán nem tudom mikor lenne megfelelő önnek ? Jelenleg a lőtéren tartózkodik de szerintem mihelyst ott végzett visszatér a irodájába.
Megvárja hogy megemészd a hallottakat és csak utána teszi fel következő kérdését.
- Mit mondhatok akkor Mr. Lavoissiernek mikor lesz megfelelő önnek a ma esti találkozó.

Pierre Lavoissier

Elrendezed a adatokat a gépeden majd érdeklődsz a csomagod után Nobujosinál, aki kérdésedet követően pillanatok alatt megjelenik a irodádban és egy mattfekete kisseb aktatáskát helyez eléd a asztalra.
- Tessék Mr. Lavoissier reméljük elégedett lesz a minőséggel.
Végighallgatja még a utasításaidat majd bolint.
- Gondolom most szeretné kézhez igazítani a lőtéren a fegyvert. Amig esetleg ezt ön megteszi addig megkeresem önnek Mr. Brown – Chent és megbeszélek vele egy találkozót ide a irodájába.
Várakozik egy kicsit ha nem mondasz semmit finoman meghajol majd elmegy a dolgára.
A lőtéren meg kell hogy állapítsd, hogy egy roppant jó minőségű fegyvert kaptál kézhez nem is tart sokáig a belövése. Vannak még páran a pályán és látszólag nagyon jól teljesítenek nem szeretnéd ha egyszer te lennél a célpontjuk.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Aug. 30, 2008 8:51 pm

KM(Myriad Tec.)

Amint ébredek a gépelé ülök és összegzem egy file-ba az információimat. Megkeresem Nobujosit a rendeléssemmel kapcsolatban valamint megkérem érje el nekem Jasont.HA a csomagom megjött akkor a lőtérre vonulok belőni az újfegyvereket,utána találkozom Jasonnal.Egyelőre kevés információmat megosztom vele is.Elsőnek azomban tisztáznom kell azt mit tud rólunk a vértestvérekről mert úgy érzem Norobu kicsit tulzott ezzel kapcsolatban ,de lehet ,hogy tévedek,ha ez megvan jöhet az információcsere összedobni amink van.Utána már el lehet gondolkodni azon mi legyen az első lépés.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Aug. 30, 2008 4:10 pm

KM, Brandon /Sikátor/

Elfog egy fura érzés, hogy nem vagyunk biztonságban. De leginkább az információink nincsenek, amiket itt cserélni fogunk egymás között. Folyamatosan nézelődök jobbra-balra, hátha észre veszek valamit. Az is eszembe jut hogy talán valami természetfeletti módszerekkel, próbálnak lehallgatni de ezt a gondolatot gyorsan elhessegetem. Azt reméltem tud valamit Ginoról és a bandájáról, de nem. Viszont, amint sejtettem, elég sok kapcsolata van, ami hasznos lehet. Eléggé nekikeseredett a srác, ha neki már mindegy melyik kapcsolatát használjuk fel, csak legyen valami. Mindenesetre nem akarom hogy bajba sodorja magát. Elsősorban azért nem, mert magával ránthat engem is. Könnyen. Ha akarja, ha nem.
- Csak óvatosan. Ne sodord bajba magad, ha nem elkerülhetetlen, szerintem. - mondom én is suttogva. - Szerintem mielőtt azon gondolkoznánk hogy hogy iktatjuk ki Ginoékat, előbb ki kéne deríteni hogy pontosan kik tartoznak a bandájába, esetleg hogy a felettesei közül van-e valaki New Yorkban. A kérdés, hogy hogyan tudunk a legveszélytelenebbül információt szerezni. Ismerek egy tagot, aki valószínűleg megszerezné amit akarunk, de ő sem dolgozik ingyen...és nem lenne jó ha az adósa maradnék. - szünetet tartok, csak hogy átgondoljam a dolgot. - Őszintén szólva nincs túl sok kapcsolatom a városban, ilyen téren inkább rád kell hagyatkozzak. Ha azt vártad, hogy tudok még valamit, ami hasznos lesz, ki kell ábrándítsalak, már a Kampóban kiterítettem minden lapomat. Szóval a kérdés nyitott: hogy tudunk legkevesebb bajjal a közelükbe férkőzni?
Hát mostantól egy ideig társak leszünk úgy tűnik. Magamban elhatározom, hogy elmondok neki mindent ami fontos az ügy szempontjából...de nem esek túlzásokba, csak ami igazán fontos. Ki tudja mennyire bízhatok meg benne...bár hogy Sakál és Victor a szárnyai alá vette ez elég jó ajánlólevél. Figyelem mit fog mondani, mert nagy valószínűséggel erre fogunk elindulni. Lennének ötleteim mindenesetre, de minek pattogni, a srác jobban ismeri a helyzetet a városban meg az udvarban. Elkezdek gondolkozni hogy hogy juthatnék Gino közelébe. Ez ugyanis elkerülhetetlen lesz, ha ki kell iktatnunk. Az a rész pedig elég durva lesz, ha nem találunk ki valami cselt.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2008 7:48 pm

KM /Myrad Tech/


Kicsit elgondolkodok azon, hogy mennyire hangosan kopogtattam egyes helyeken. Ha az a védelem aktív, és élő, akkor minden bizonnyal feltűntek a lekereséseim. Persze könnyen el tudom képzelni, hogy naponta többen is próbálkoznak, elvégre ezek multicégek, s a szokásos üzeleti lökdösődés jegyében is jópáran próbálnak adatokhoz jutni.
Mivel már nemhogy későre jár, de inkább kora hajnal lehet, úgy vélem ennyi elég a szorgalomból, s elvonulok aludni. Ha semmi nem jön közbe, akkor alszom is késő délutánig, amikor edzeni szándékszom az esti megbeszélés előtt.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2008 4:40 pm

Alex Williams /Elízium/

/Manipuláció + Empátia Célszám: 8 Dobás: 5, 9, 7, 4, 10, 1, 6, 4 UD: 7 Sikerek: 1 Ellendobás: 8, 3, 6, 2, 9, 1, 5, 10, UD: 2 Sikerek: 2/

- Nagyon sokat nem lehet tudni a balfékről annyi biztos, hogy a nyomait nagyon prímán el tudja tüntetni. Állítólag semmi nyom nem maradt utána.
Úgy tűnik Jack részéről lezártnak tekinti a társalgást. Miközben magadban tanakodsz azt veszed észre, hogy Emily Johannsdotter ül le melléd.
- Szép jó éjszakát Williams hogy s mint mostanában. Csak pillanatokra tűnsz fel s utána már zaklatottan tovább is állsz. Esetleg megvendégelhetlek egy pohárkával ?
Emily látszólag a kihaltság ellenére is nagyon elemében van.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2008 4:02 pm

Elisabeth McGarney /Marie Winn Carroll St. és a Prospect Park West sarki iroda/

Marie Winn elveszi tőled a hitelkártyát közben átnyújtja szerződés kinyomtatott példányát. Kártyaolvasó és egy kódpad is előkerül közben.
- Kérem olvassa át a szerződési feltételeket valamint a fizetési kondíciókat amíg én informálódok a banki fedezete után.
A szerződés így első olvasatra teljesen átlagosnak tűnik kitér a kaukcíóra valmint annak kondícióira tartalmazza a járulékos költségeket és a felmondási és a fennmaradó összeg lelakásának szabályaira. Kitér még a állagmegovásra és egyéb szokványos tételekre. Látszólag egy nagyon profi ügyvéddel dolgoztatták ki a formaszerződésüket.
- Nos rendben van a bankja visszaigazolta a fedezetét és ha önnek is megfelelnek a szerződésben foglaltak akkor alá is írhatnánk valamint átutalhatná a kaukciót és a első részletet. A költöztetős cég nagyon megbízható, jómódú és különleges kívánságokkal rendelkező kliensekre szakosodtak a ügyfél kívánalma a első a nap bármely időszakában vállalják a költöztetést. Gondolom jelen szeretne lenni a költöztetése során és mint hallottam a napallergiája ebben igencsak megnehezíti ezért is mertem ajánlani a céget. De oda is adom a cégkártyájukat tessék.
Azzal átnyújt egy névjegykártyát és várakozó álláspontra helyezkedik a továbbiakban várja a válaszaidat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 17 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
17 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: