Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36  Next
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 17, 2008 11:15 am

Brandon /Gyémánt - Iroda/

Sakál rád néz miközben ujratárazza a fenyegetően kinéző high-tec karóvetőjét.
- Először is gyógyístd meg magad és akinek kitépted a szívét abbol nyugodtan táplálkozzál ne vesszen kárba a drága Vitae.

/Regeneráció 4 siker, teljesen regenerálod magad és teleiszod vitaeval magad/

Miután befejezted a táplálkozást Sakál is táplálkozik a szívtelen gohulbol.
- Tessék kötözd össze a lekarózótt szabbatosok kezét lábát és a acélkarokat ne mozditsd meg bennük mert széttépnek egyböl. *Egy téphetetlen nagy szakítószilárdságú széles ragasztószallagot dob oda neked.*
- A hátsó kijárathoz állok a kocsival és lehozom a szállításhoz szükséges dolgokat amig megkötözöd öket. Után takarítunk és elszállítjuk a madárkákat a vallatónak. *Elégedett mosoly fut át az ajkain*
Rájössz Sakál nem először csinál ilyet ugy látszik bizonyos helyzetekre vannak előre kidolgozott eljárási szokásai ez egyfajta névjegy is lehet a többi Seriffi Ostorozonak valószínüleg ezzel emeli a Kamarillán belüli státuszát félelmetes de nem a nyers és óriási hatalma hanem inkább a háttérből lecsapása miatt.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 17, 2008 7:55 am

KM, Alex /Menedék/

Itthon vagyok? Hogy kerültem haza? Mit keres itt Alex? Mennyi lehet az idő? Miért térdelek a földön?
Felállok és a férfihoz lépek. Végigsimítom a mellkasát, ajkaim az ajkaihoz érintem.
-Alex, Te mit keresel itt?
De mielőtt bármi is történhetne, ellépek és a szobám felé indulok.
-Ne haragudj, de fáradt vagyok. Valami hercegnél voltam, nem igazán értettem, hogy ki az, mindegy is, és kissé hosszúra sikerült a megbeszélés. Jön valami bíró, vagy mi a csuda, aztán megkértek, hogy táncoljak valami szépet. Holnap gyakorolhatok eleget. Nagyon fáradt leszek. Már most látom. Egyébként is hajnalodik. Mikor megyünk az orvoshoz?
Közben levetem a ruhám és átöltözök egy pillanatig sem zavartatva magam, hogy nem vagyok egyedül. Kedvesen a férfira mosolygok, de igazából húz az ágy. Megvárom a válaszát, aztán elmegyek aludni. Nagyon fáradt vagyok.

Technikai információ: Elisabeth, bár azt hiszi, halandó, éjszakai életet él, mert úgy tudja, napallergiás, azaz bőre égésnek indul a napfény hatására. Mivel ez gyógyíthatatlan betegség, hogy a látszatot fenn tartsák, placebokat szed, bár orvoshoz nem jár, csak azt hiszi.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 17, 2008 7:32 am

KM /Gyémánt/

Kezemmel a sebem fogom, csendben körbenézek. Igyekszem összeszedni a gondolataimat, mi is történt pontosan most. Minden csupa vér. Halott vértestvérek és ghoulok teste mindenfelé. Tekintetemmel Sakált keresem.
-Ez szép volt. Köszi. Nélküled biztosan meghalok. De egy intim kérdés. Most komolyan. Na jó, kettő. Egy: miért csináltuk ezt? Kettő: most mihez kezdjünk ezzel a rakás hullával?
Várakozóan nézek hol rá, hol a halottak halmára.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2008 3:22 pm

Brandon /Gyémánt - Harc/

Sakál közvetlen közelröl belelő a kardos fickóba /Lövés 1 siker Sebzés 7 siker Állóképesség 2 siker/ a kardos lekarózva eldöl, ezek után Sakál Támadó 1-et veszi célba és fejbe lövi /Lövés 3 siker Sebzés 5 siker Álloképesség nem tehető/ ez is csak egy gohul volt a fejében egy acélruddal holtan eldöl.
Brandon Támadó 3-at megpróbálod harcképtelenné tenni /Karmolás 1 siker Blokkolás 0 siker Sebzés 2 Siker Állóképesség nem tehető/ második csapásodra a gohul dobogo szíve a karmaidban marad.

Ott vagytok a vérmocskos irodában három halott gohul és négy lekarozott vértestvér társaságában. Hirtelen nagy lett a csönd.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2008 3:00 pm

KM /Gyémánt - Harc/

/Megosztott cselekvés/

Sakál jót játszik a kardos harcossal, miközben egy másik vértestvért megöl. Szóval nem sok szüksége van rám, látszólag legalábbis.
Nekem viszont akad tennivalóm bőven. Bár az egyik vértestvért szerencsésen leterítettem, a másik nekemtámad a késével, miközben a Támadó 3 is magához tér.

Támadó 3-at karmaimmal megpróbálom megütni, valahogy úgy, hogy a karmok minél mélyebb sebet ejtsenek a nyakán, az ütőér közelében.

Karmolás /Ügyesség + Kézitusa/

Támadó 1-et, miután nem sikerült a támadása ledöntöm

Gáncs /Erő + Kézitusa/

igyekszem lefogni

Lefogás /Erő + Kézitusa/

és az ő nyakát is átvágni a karmaimmal.

Karmolás /Ügyesség + Kézitusa/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2008 1:28 pm

Brandon /Gyémánt-Harc/

/Söprés 1 siker Talponmaradás 0 sikerSebzés 1 siker Álloképesség 0 siker Horzsolt / Támadó 3 elterül/Célzás 2 siker, Lövés 0 siker, Karmolás 2 siker Sebzés 3 siker/ Támadó 3 melkasába mélyeszted karmaidat és csunyán feltéped ömlik a vér minden felé /Támadó 3 Sebesült -2/ Oppácska ez is csak egy gohul.
Közben a fotelból felpattanó vértestvér a fejvadászkarddal Sakálra támad /Támadás 4 siker Kitérés 3 siker Sebzés 3 siker Állóképesség 3 siker/ Sakál az utolsó pillanatban félretáncol és rálő a asztal mögötti alakra /Lövés 4 siker Sebzés 7 siker Álloképesség 0 siker/ a vértestvér lekarózva elterül.
Közben nálad Támadó 3 vérezve a földröl visszatámad /Támadás 1 siker Sebzés 1 siker Álloképességed 0 siker Horzsolt lettél/ ezek után Támadó 1 a rasnya bököjével próbál meg szívenszúrni mivel nem találtad el a stukkerrel /Támadás 0 siker sikertelen a karózási kisérlete/ püff ez meleg volt.
Köv. Kör

Brandon Kezdeményezés: 9
Sakál Kezdeményezés: 12
Támadó 1 Kezdeményezés: 9
Támadó 3 (Sebesült -2) Kezdeményezés: 6
A fotelból felpattant fejvadászkardos Kezdeményezése: 11


Mit teszel ?
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2008 12:16 pm

KM /Gyémánt - Harc/

/Megosztott cselekvés/

Nem sok híján megúszom a Támadó 3 támadását, de mivel nem akar nyugton maragni, megpróbálkozok újra.

Söprés /Ügyesség + Kézitusa/


Támadó 1-nek nem támadok neki, mostmár előveszem a fegyverem, mese nincs, ennek a fele sem tréfa. A földről, ahol megpróbáltam kirugni Támadó 3 lábát, célzok és lövök.

Célzás (pricíz, szívre) /Észlelés + Lőfegyverek/

Lövés / Ügyesség + Lőfegyverek/

Közben, ha Támadó 3 elesett, megpróbálom belemélyeszteni a karmaim.

Karmolás /Ügyesség + Kézitusa/

Mindeközben igyekszem odafigyelni, mi folyik körülöttem, hogy ha Sakálnak esetleh szüksége lenne némi segítségre, lehetőségeim szerint a rendelkezésére állhassak.

/Észlelés/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2008 11:00 am

Brandon /Gyémánt-Iroda/

A tisztánlátás kedvéért az iroda naggyából négyzet alakú ablaktalan helység eléggé tágas ugy 50 m2 lesz hely a harchoz félhomály van.
Amikor beléptél veled szemben volt egy óriási íróasztal mögötte két átlagos vértestvérrel a asztal előtt van két kényelmes fotel a jobboldaliban ült még egy vértestvér és a bal sarokban a falat támasztotta egy. Mögüled az ajtó mellöl rontott rád három vértestvér és megperdültél.

/Észlelés+Éberség 1 siker/

Nem tudod pontosan megnézni az asztal körül lévöket a falat támasztót aztán meg végképp nem.
A következök történnek:

Támadó 3 neked ront egy csunya nagy késsel megpróbál szíven döfni /Támadás 1siker a Te Kitérésed 1 siker döntetlen a védekező nyert/
Sakál (bár nem látszik) szíven lővi a fura puskával a falat támasztó vértestvért /Lövés 6 siker Sebzés 8 siker Védekező Álloképesség 3 siker/ a falat támasztó vértestvért sikeresen lekarózta s lő még egyet az asztal mögött ülőre /Lövés 4 siker Sebzés 5 siker Védekező Álloképesség 2 siker/ éppenhogy megvan a három siker a karózáshoz ez is magatehetetlenül döl el.
Közben a kardos muksó Támadó 2 rád ront megpróbálsz hárítani ö is a szívedre pályázik /Támadás 1 siker a Te Hárításod 1 siker döntetlen a védekező nyert/ ez éppenhogy megusztad.
Sakál (még mindig láthatalanul) fejbe lövi a kardall hadónászó embert a közvetlen közeledbe /Lövés 6 siker Álloképesség nem dobható/ A támadód feje agy és vérpermetet szórva rád robban és a fejetlen holttest elborul a következő körben. Oppá ez csak egy gohul volt.
Megelözve utólsó támadodat Támadó 1-et megpróbálod megkarmolni karmaiddal /Támadásod Balsiker / Vissza támad bénázásodat látva /Támadás 1 siker Sebzés 1 siker Álloképességed 3 siker/ meguszod egy karcolás nélkül a szívedbe juttatott acélkaró roncsoló hatását. Püff ez meleg volt.
Sakálról lefoszlik a láthatalanság közben Támadó 1 tuloldalán áll a tuloldaladon a rusnya késés Támadó 3 van.
A asztal mögött álló vértestvér diszciplinát próbál meg használni köv körben a fotelbol felpattanó meg egy rusnya borneói fejvadászkardot kap elő.
Köv Kör Kezdeményei:

Brandon Kezdeményezés: 18
Sakál Kezdeményezés: 9
Asztal mögötti vértestvér Kezdeményezés: 7
Fotelbol felpattanó vértestvér Kezdeményezés: 13
Támadó 1 Kezdeményezés: 8

Támadó 3 Kezdeményezés: 11

Mit teszel?
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2008 9:21 am

KM /Gyémánt - Iroda/

/Megosztott cselekvés!/

Hirtelen de sokan lettünk. Ráadásul háromból kettő egyből nekem esik, ami kissé megviseli a lelkem, dehát ilyen az élet. Az egyik elől (akinél a kard van) igyekszem kitérni.

Kitérés /Ügyesség + Kitérés/

Ha sikerem van, a másik is rám támad valamiféle szúró fegyverrel. Előrántom a késem, és hárítok.

Hárítás /Ügyesség + Közelharc/

Ha megsérült, a harmadik delikvenst veszem kezelésbe. Karmokat növesztek, ami a diszciplinám miatt lehetséges és megkarmolom.

Karmolás /Ügyesség + Kézitusa/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2008 8:15 am

Brandon /Harc technikai kérdések/

Brandon a kés elővétele automatikus cselekvés és valószínüsítem, hogy támadsz egyet és a kérdésem, hogy mind a három támadó ellen védekezel vagy először védekezel és a támadással kivársz ha mindenki ellen védekezel akkor a támadással együtt 4 cselekvést akarsz végrehajtani lásd megosztott cselekvések.

Brandon Kezdeményezés: 9
1 Támadó Kezdeményezés: 7
2 Támadó Kezdeményezés: 10
3 Támadó Kezdeményezés: 14

Döntsd el mit csinálsz.
Kések és acélkarok kerülnek elő vegyesen a rosszfiuk meg fognak támadni de gondoltam ez egyértelmű.

Sakál Kezdeményezés: 13 (Bár ö most láthatatlan)
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2008 7:59 am

KM /Gyémánt/

Hát ez az . Már megint igazam lett. Sakál velem van. De ha le akarják vágnia fejem, nem sokra megyek vele. Nem mondhatnám, hogy ennek fényében kimondottabban megnyugtat a tudat, hogy nem vagyok egyedül. A fegyverkészletet igyekszem elrejteni, hagy lássa kegyetlen részleg, hogy védtelen vagyok.
Belépek a terembe, jobban mondva a folyosóra és bámulok ki a fejemből, mint borjú az új kapura. Na most merre is? Mindegy, elindulok valamerre, majd csak kilyukadok valahol. Szerencsém van, találok egy szobát, az elsőt a folyosón. Próba szerencse alapon kopokog.
-Gyere!
Hallom bentről. Hát, ha már ilyen kedvesen meginvitáltak, nincs más hátra belépek. Odabenn legalább négyen vártak már rám, gondolom ezt abból, hogy határozott elégedettség települ az arcukra, amikor belépek.
-Az új kifutófiú, ha nem tévedek. Már vártunk.
Mondták, miközben elégedett vigyor terül szét az arcukon. Ez valahogy nagyon nem tetszik nekem. Az ilyesmi általában rosszat sejtet. Furcsa érzés kerít hatalmába. Megpördülök a tengelyem körül, mire azt veszem észre, hogy három, nem kimondottan kis darab vértestvér ront felém, akik eddig az ajtó mellett várakoztak a félhomályban. A fegyvereket nem akarom használni, nehogy lebuktassam magam. Nem is értem igazán, miért lepődök meg, hiszen a madárka odakinn hét vértestvérről csivitelt. Mondhatni, bajban vagyok. Szembeszállok velük, nem akarom Sakált lebuktatni, ezért egyedül feszülök nekik.

/Ügyesség + Kézitusa/

Mivel hárman vannak egy ellen, a kés is előkerül, a fegyvert még mindig nem merem elővenni. Az túl nagy rizikó.

/Ügyesség + Közelharc/


Hát, kiderül, mire voltam jó három vértestvér ellen...
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2008 10:33 pm

Brandon /Gyémánt/

Sakál nemes egyszerűséggel az egyik kukába rakja a eszméletlen férfit *miközben a pisztolyát átnyujtja neked*
- Erre szükséged lesz odabent na gyere kiszedjük a durva drotokat a kabátodból aztán besétállsz mint egy mit sem sejtő bárány. Ne izgulj végig veled leszek elkapjuk a irodában a középvezetőket.
Visszasétáltok a terepjáróhoz Sakál kiveszi a elektronikai kütyüket a kabátoból ad még egy kést a izom stukkerja mellé megigazítja a ruhátad *hátborzongató amilyen elegancíával csinálja*
- Stílus fiacskám a stílus maga az ember tanuld meg légy magabiztos mintha a Sátán légiói ugranának egyetlen csettintésedre, no kész is vagyuk *Elégedetten elmosolyodik amikor abbahagyja a ruhád igazgatását*
Ezek után magához vesz egy hangtompítos pisztolyt egy egyeneskardot és egy fura puskaszerű tüneményt.
- No Brand készen állsz sétáljunk be a sakálok barlangjába csak magabiztosan mint aki állásinterjura érkezett és gyanutlanul ne félj végig a közeledbe leszek még ha nem is látsz no induljunk.
Miközben elindultok Sakál kifakul mellőled a valóságból.
Baljoslatu a éjszaka föleg mostantól fogva.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2008 2:56 pm

Elisabet /Menedék/

Érzed a kitörni készülő szörnyeteget de óriási akartaerővel visszaszorítod lényed mélyére.

/Akaratereö 3 siker a jelenet végéig legyüröd a bomlott szörnyeteget lényed mélyére/
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2008 2:25 pm

Alex, KM /Menedék/

Rájött, lebuktam. Mindegy, sosem tudtam jól hazudni. Beszélnem kell, bármennyire is nem akarok. Ismerem Alex-et eléggé ahhoz, hogy tudjam, nem viccel. Talán még jutalmat is kaphatok. Bár nem tudom, mit is adhatna Alex, ami nekem ebben a pillanatban nincs meg. Aztán megsimogatja a karom. Valami jóleső hideg fut át a testemen.
-Rendben, üljünk le. Ez hosszú lesz.
Éppen indulnék a kanapé felé, amikor valami furcsát veszek észre. Csend van. Ez természetes, hiszen senki nem szól egy szót sem. Ennek ellenére nekem furcsa. Megszűntek a hangok a fejemben. Majd a következő pillanatban bekövetkezik, ami minden skizofrén rémálma. A víziók, amik a hangok mellé párosulnak. Ráadásul a legrosszabbak a legrosszabbkor. A háborúk iszonytató képei, a puskatárak ürülésének hátborzongató kerepelése, a menekülők képe. A képek nem érdekelnek, de a hangoktól idegbajt tudok kapni. A bombák, a légkürtök, a hangrobbanás, amit a repülők okoznak. Beletúrok a hajamba, hogy hatékonyabban tudjam egybetartani a fejem, ami olan, mintha szét akarna esni, lerogyok a szőnyegre és szenvedek.
Dühös vagyok, érzem, hogy a Fenevad kitörni készül. Szükségem van minden erőmre, hogy uralkodjak rajta. Ha nem sikerül, valószínűleg nekiugrok Alex-nek, aminek mindne bizonnyal én iszom meg a levét. Könyörgő tekintettel vicsorgok mentoromra, jelezvén, hogy ha tud, meneküljön. Mivel azonban hajnalodik, csapdába esett.

/Emberség, Akaraterő/
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2008 2:08 pm

Yelizaveta, KM /Menedék/

Már megint hazudik. Évszázadok alatt nem tudtam megszelídíteni és engedelmességre szoktatni.
-Yelizaveta. Kedvesem, ismerlek. Nekem nem tudsz hazudni. Gyerünk, mondd el, mit tudsz.
Mélyen a lány szemébe nézek. Azt akarom, hogy lássa, nem viccelek. Majd gyengéden megsimítom a karját.
-Gyerünk madárkám. Csicseregj. Látom, hogy fáradt vagy, de öreg Atyádtól nem tagadhatod meg a választ, az őszinteséget meg pláne nem. Kedvesem, mondj el mindent, mint régen. Gyerünk, mesélj a jó öreg Alekszej-nek.
Végigsimítom az arcát. Kissé óvatosan azért, mert tartok tőle. Az elmebaj olyan szinte emésztette el az elméjét, hogy teljesen kiszámíthatatlan. Éppen ezért közveszélyes. De szerencsére ezt ő nem tudja. Legalábbis remélem.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2008 1:31 pm

KM /Gyémántnál/

Óvatosan osonok. Még mindig az az érzésem, valaki követ. Hiába fordulok azonban hátra, senkit nem látok. Folytatom a lopakodást, mire kisvártatva megtalálom a nesz forrását. Valami sticiszagú őrszem. Nagyon nem tetszik nekem. Éppen azon gondolkozom, hogy nakonvágom, amúgy istenesen, amikor valaki előugrik a sötétből, egyből az őr nyakának. Mondanom sem kell, hogy Sakál volt. Nehezen megszokható a stílusa. Nem is tudom, hogy megijedtem, vagy csak meglepődtem, mindenesetre megállt bennem minden egy pillanatra.
A nem létező vérem akkor fagyott meg végképp, amikor a futárról meg az előkészített csapdáról volt szó. Szóval vadásznak rám. Szóval Sakál egész éjszaka ezt próbálta elmagyarázni. Tehetségesen hülye vagyok. Sajnos erre mindig későn jövök rá.
Hát igazából tudjuk a lényeget, vagyis, hogy hol van az ellenség. Ha lenne működő verejtékmirigyem, most biztos izzadnék, mint a ló, így erre nem sok esélyt látok, ennek ellenére kezd feszélyezni a helyzet. Sakálhoz fordulok.
-Ezzel itt mi lesz? Ha eltöröd a nyakát, bemegyek. Ha nem, Te mégy be, addig én vigyázok rá.
Örültem, hogy nem látom Sakál arcát. Tudtam, hogy nem értékeli a viccem. Mindegy, úgyis valószínűleg egy lesz a nóta vége, pláne hogy be is vagyok kábelezve: nekem kell majd bemennem. Mivel azonban nem kamikázénak készültem, először megvárom Sakál reakcióját. Hátha tiltakozik, bár erre kevés esélyt látok.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2008 1:17 pm

Lisa és Alex /Menedék/

Technikailag most Elisabet megprobál információkat visszatartani Alextol.

/Elisabeth Manipuláció+Rászedés 0 siker ráadásul balsikert dobtál
Alex Inteligencia+Rászedés 5 siker de a fenti tények alapján lásd lent/


Elisabet belekezdesz a első mondatodba amikor rájössz, hogy a félrevezetésed sikertelen és ezért egy csípős megjegyzéssél próbálod elütni a dolgot.
Alex rájössz hogy most a vértestvérrel van dolgod a szörnyeteggel aki megprobál félrevezetni hazudik neked és igencsak rosszul ha nem is tud mindent sejtései azért vannak megprobálhatsz a bizalmába férközni de oly közel a hajnal viszont holnap éjszaka nem tudod ki lesz talpon kettejük közül.

/Alex Manipuláció+Empátia (Bizalom elnyerése) 1 siker
Elisabet Karizma+Önuralom (Ellenálni Alex mézes mázos csábításának) 0 siker/

Alex már amikor belekezdesz érzed, hogy nem ugy megy mint máskor söt silány vagy magadhoz képest ezzel nem fogod megingatni a szörnyeteget de lás csodát a végén mégis csak megnyílik neked.
Elisabet nagyon gyengén kezdi Alex a behizelkedést és ugy érzed ellen tudsz állni viszont a végére a kígyó megint utat talál a elmédhez és szélesre tárja azt maga elött. Lehet hogy a találkozás katasztrófálisan kezdődö félrevezetése még most is érezteti hatását.

Na kérem szépen ennek fényében reagolni egymásnak.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2008 12:54 pm

Brandon /Gyémánt/

/Brandon Észlelés+Éberség 1 siker Ügyesség+Lopakodás 1 siker
Sakál Ügyesség+Lopakodás (Láthatatlan Jelenlét) 3 siker/

Nem tudod pontosan kivenni ki is az és mi is az a ajtóban közelebb ovakodsz a töled telhető legnagyobb csendben.

/Brandon Éberség+Észlelés 4siker/

Amint közeleb lopakodtál megérzed a halandókra jellemző kisugárzást érzed verejtékét, parfümjét, a ereiben lüktető életesszenciát és most már tisztán ki tudod venni a személyt. A ajtóban egy jóvágású maffialegényre hasonlító biztonsági ör szerűség gyujt éppen rá egy szál cigarettára. Eddig ugy tünik nem vett észre. Éppen a továbbiakon morfondírozol amikor a semmiböl feltünik a ör mellet Sakál és nemes egyszerűséggel a nyakába mélyeszti a fogait és a extázisban elernyedő testet berántja magával az árnyékba. A ör nyöszörög a élvezetektöl aztán a következőket hallod Sakál szájábol.

/Sakál Manipuláció+Rászedés 2 siker/

- Drágám hol vannak a Fömuftik és mit csinálnak éppen? *Az ör nyöszörögve kásás hangon válaszol.*
- Hátul az irodában vannak és várnak valakit de idegesek is mert nem érkezett meg a futár és az erősítés a gringo negyedből igy nem tudják biztosan azonosítani az illetöt akit meg kell dolgozniuk.
- Hányan vannak kedvesem? *Duruzsol lágyan Sakál a ször is feláll a hátadon a hangtol.*
- Négyen az irodában és három ör a étteremben.
- Nagyon rendes fiú vagy. *Azzal nemes egyszerűséggel leüti a férfit.*
Ezek után kérdően rád pillant a árnyak közé mit teszel?
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2008 11:56 am

Alex, KM /Menedék/

Zavarnak a hangok. Már megszokhattam volna, de nem sikerült. Ennek ellenére teljesen boldog vagyok. Boldog vagyok, amíg meg nem pillantom Alex-et. Bár most ő sem nagyon tudja letörni a kedvem. Ennek ellenére óvatosan kell bánnom az információkkal.
-Az udvarban voltam. A Herceg beszélni akart velem. Azt kérte, hogy táncoljak. De az igazat megvallva, nem tudom, hogy miért. Tudod, hogy vannak gondok a memóriámmal. Lehet, hogy nem is mondta.
Nem is nagyon nézek Alex-re. Nincs ma kedvem hozzá. Meg már lassan a nap is felkel. Miért kell ilyenkor nyaggatnia?
-De én most lefekszem. Fáradt vagyok. Ne haragudj. Mivel valószínűleg felkelt a nap, itt alhatsz, itt biztonságban vagy. A másik szoba a tied. Szép álmokat.
A hangom tele van iróniával. Ez nem Alex napja. Talán majd a következő éjszaka.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2008 9:31 am

KM, Lisa /Menedék/

Hajnalodik. Szerencsére mindig be van húzva a sötételő, így az ártalmas sugarak nem tudnak áthatolni a súlyos posztón és a fatáblákon.
-Lisa, drágám.
Felállok a komódról és a lányhoz lépek. Nem tudom, melyik tudata aktív éppen, de a Lisa minden esetben egy teljesen megfelelő megszólítás ebben az esetben. Mindkét tudatát így nevezem, szóval nincs ezzel gond.
-Merre jártál?
Természetesen tudom, hol járt. Kivéve, ha tévedek, de erre igen kis esélyt látok. Megvárom a választ, miközben kedvesen mosolygok a lányra. Igyekszem úgy tenni, mintha osztoznék az örömében, eközben azonban aljas terv forr az agyamban. Ráadásul beszámolójából megtudhatom, kivel is beszélek tulajdonképpen. Két legyet egy csapásra. A beszélgetést aszerint folytatom, ahogy válaszol.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2008 9:21 am

KM /Gyémántnál a terepjáróban/

Kiraktuk a rosszfiút és irány a Gyémánt. Rosszul emlékeztem, velem megesik, bár módfelett egészségtelen a szakmámban. Mindegy, nem ez most a lényeg, hanem hogy eszembe jutott, hogy tévedtem. Miért nem jutott eszembe, hogy ez csapda lehet? Ilyen mérhetetlen naivitást. Hiába, látszik, nem sok dolgom volt még a szabbattal.
Csend honol az utcán. Későre jár már. A vendégek nyilván elvonultak, a szabbatisták meg nyugodtan tudnak szervezkedni. Kivéve, ha mi közbelépünk. Milyen szép halál is lenne. Mosolyra húzódik a szám, ahogy belegondolok a saját hülyeségembe. Mindegy, ki kell találni valamit. Valami okosat. Sakálra nézek kérdőn.
-És most mi legyen? Kényelmes lenne, ha tudnánk, hol vannak ezek a férgek. Lehetne hallgatózni. Nekem az nagyon megy.
Zajra leszek figyelmes. Annyira halk nesz, hogy Sakál talán észre sem veszi. Felkapom a fejem és fülelek. A hátsó ajtó felől jön.

/Észlelés/

-Valaki van ott. Ott az ajtónál.
Nagyon halkan kiszállok a kocsiból, az ajtaját sem csukom be, hogy ne zörögjek vele. Közelebb osonok, hogy megnézzem, ki az. Nem félek, csak kíváncsi vagyok. Sakált ismerve ott kúszik a hátam mögött. Ha nem, akkor nagy bajban vagyok. Ugyanis valaki van a hátam mögött, de az élet azt tanította, hogy ilyenkor jobb nem megfordulni.

/Lopakodás/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeHétf. Ápr. 14, 2008 10:25 pm

Brandon /Terepjáró/

Miközben beszélsz már rá is jössz hogy rosszat mondtál a hely nevével kapcsolatban mert Gyémántnak hívják és emlékeid szerint egy igen flancos hely.

/Inteligencia+Éberség (emlékezés a etikett kártyára) 1siker, Inteligencia+Helyismeret 1siker/

Foszlányos emlékeid mentén sikerül elnavigálnod a Gyémánthoz ott álltok egy közeli parkolóban a csapdát sejtető állítolagos szabbat épülettöl nem messze.
Utközben még leadtátok a foglyot nem lennél a helyébe a Herceg vallatója nem a vajszívéről híres.
Mit teszel?
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeHétf. Ápr. 14, 2008 10:12 pm

Alex /Yelizveta menedéke/

Ott elmélkedsz a művészlakásban az időt figyelmen kívül hagyva amikor meghallod a kulcs csörgést. Szerencsédre Elisabeth érkezik átszallamült arcal nem is tudod ebben az állapótában eldönteni most Elisabeth vagy Yelizveta uralkodik a test fölött a lány rád néz vibráló jelenségével.
Most döbbensz rá lassan hajnalodik.
Mit teszel?
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeHétf. Ápr. 14, 2008 2:30 pm

KM /Yelizaveta menedéke/

Esik az eső és alig várom, hogy végre Gyermekemhez érjek. A Herceg akar vele beszélni, és erre fel kell készítsem. A portás azt mondja, nemrég ment el. Ennek ellenére felmegyek, hiszen van kulcsom a lakáshoz.
Ahogy belépek, valóban senkit nem találok. A hálóban Liza szétszórt ruhái, kiszórodott púdere, széthagyott szem és szájceruzái. Vagy elkéstem, vagy korán jöttem. Ennél a nőnél sosem tudni, merre jár. Arról nem is beszélve, hogy sosem tudni, ki ő. A Liza éppen ezért egy kényelmes köztes megoldás.
Kimegyek a nappali részbe és kényelmesen leülök a kanapéra. Hátam nekivetem, elhelyezkedek és az órára pillantok. Éjfélre jár. Hol lehet ilyenkor? Kulcs zörren a zárban. Talán ő az? Hirtelen hátrafordulok a zajra. Vajon ki lehet az ilyenkor?
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitimeHétf. Ápr. 14, 2008 2:16 pm

KM /Terepjáró/

Lehet, hogy mégsem olyan vadállat ez a nő, mint amilyennek először gondoltam? Mindenesetre egészen normálisnak tűnik. Miközben a monológját hallgatom, szinte tekintettemmel is iszom a szavait. Nagyon hasznos minden hang, amit csak kiejt a száján. Most figyelek rá szemmel láthatóan először, mióta beszálltunk az autóba, bár ő nyilván tudta végig, hogy attól, hogy nem nézek rá, figyelek.
Aztán hirtelen elsötétedik minden. A névjegykártya. Bevillan az agyamba a kép, ahogy elegáns mozdulattal a kukába dobtam. Nem gond, a címet megnéztem, amikor a kezembe adták, bár már csak körvonalaiban emlékszem rá. De a hely neve megvan. Sőt, még a logóra vagy mire is emlékszem. Tehát valahogy csak megtaláljuk.
-Öööööö... izé... szóval kidobtam a kártyát. De a hely a belvárosban van. A Times Square környékén. Azt hiszem Pepe Pizzázó Paradicsoma vagy mi volt a neve. A logójukon egy chéf sapkás fazon van, meg valami nagy pizza. Ha látnám, megismerném. Szóval, ha más dolgod van, menj nyugodtan, lehet, hogy kissé időigényes lesz a dolog, bár amikor megnéztem a címet, beugrott, hogy merre lehet, szóval csak sejtéseim vannak. Az utca nevére nem emlékszem, de a környékre igen. Valahonnan ismerem.
Hát kérdéses, hogy Sakál ebből mit hisz el és mit nem. Az igazat megvallva életemben nagyjából először nem hazudtam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 33 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
33 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: