Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2008 1:37 am

Jason,Cynthia,Ophelia,KM(Myriad Tech Tárgyaló)

Míg Opheliához intézem a szavaim látom Jason a laptopjába temetkezik
.Közben Cynthia fölkel a foteljéből és Jason mögé sétál.Mozgása,pózai jól begyakoroltak több évtized,évszázad gyakorlása teheti.Megjegyez valamit a lényegi munkáról.Nem mintha mi nem azt tennénk bár határozottan szájtépésé kezd alakulni a dolog.Majd elő áll egy ötlettel,melyet sikerül olyan homályosan megfogalmaznia ,hogy beletelik kis idő míg minden szavát értelmezni tudom.Úgy látszik ő is a körülíró iskolába.Hát ha valakiről tökéletesen elhihető ,hogy a Szabbattal cimborált akkor míg "él"ezt végleg le nem mossa magáról.Bár lehet,hogy valakit kiemel, de kitudja lehet csak megtévesztés?Száz százalékig én nem bíznék az ilyen szavában.Pláne nem egy várható támadás előestéjén veszek ki egy igen fontos elemet,kézzelfogható egyértelmű bizonyíték nélkül.De ez én vagyok.Majd ha rákérdeznek előadom az aggályaimat,most úgy is Norobu a kérdések fő célpontja.
- Nos Ms,Moron ha úgy gondolja legyen ön a csali és,ha nekem az a szerep jut,hogy védelmezem önt akkor ezt fogom tenni.-mondom bár monológja értelmezése után kissé kétkedő arcot vágok.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2008 12:41 am

Ophelia, Pierre, Jason, KM /Myriad Tech. Tárgyaló/

Hallgatom az egyre feszültebb társalgást, majd felállok és Mr Chan mögé sétálok, mert felkelti az érdeklődésem a laptopja. Vajon mi az ami most leköti és nem oszt meg velünk. Velem nem tárgyal kettesben, de a gépével igen ? Nocsak.

Elegánsan emelt fővel teszem, és megállok mögötte, a képernyőt figyelem a megfelelő szögből hogy lássam is a lényeget. Listát futtat és meg megáll de még nem értem miért. Címek fantázia nevek. Kiállítások bálok megnyitók.... Oh csak nem ?!
- Végre valaki érdemi munkát is végez ! - jegyzem meg keményen de halkan.

Majd hirtelen Norobura nézek és végig a többieken.
- Visszavenném Öntől Pierre a csali szerepét ha nem haragszik...de hálás lennék ha a hátam mögött tudhatnám mint létem óvóját - mosolygok rá hidegen.
- Önök nem tudnak rólam sokat mint ahogy ebben a körben ez mindenkire igaz..... - nézek a vendéglátónkra.
-Norobu san kérem találja meg a gyenge pontot a tervemben ha egyáltalán van benne - mondom teljes magabiztossággal.

- Mi történik ha valakiről tökéltesen elhihető hogy kapcsolata volt ugyan a Szabbattal de jó útra tért és ezt bebizonyítandó kiemelné a kémet a darázsfészekből ? Hiszen EZ lenne a legtökéletesebb bizonyítéka annak hogy Kamarilla hű megbízható testvér ? - fikszírozom Norobut hogy vajh érti e a célzást.

- Tovább megyek...ennek a valakinek van valakije aki köztudottan kapcsolatban áll vele és EZ a valaki TUDJA ki a kém .....- mondom elszántan s Pierre pillantok. - S ez a valaki azért jött ide hogy előkészítse a másik érkezését azzal hogy jópontot szerez neki ? - kérdezem kis mosollyal.

- Mi lehetne tökéletesebb csali mint egy igaznak látszó és a hátteret leellenőrizve is igaz ... hazugság ? - nézek rá kihívóan.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimeHétf. Okt. 27, 2008 11:47 pm

Drake Shan /Éjszakai város Egyetemváros/

Autó tolvajlás terén nem mosolyog rád a szerencse nem sikerül autót meglovasítanod marad tehát a tömegközlekedés. Elég sok idődet elrabolja a utazás mire megérkezel ezen a éjszakán már igen kevés idő áll rendelkezésre a nyomozáshoz viszont a jó hír van a könyvtár közelében egy kiterjedt park.

A könyvtárban valamilyen szinten megint rád mosolyog a szerencse éjjel nappal nyitva van és látszólag pontos nyilvántartást vezetnek a kölcsönzések idejéről kivétel és vissza hozatal valamint a kölcsönzött könyvek címe kapcsán. Most már csak könyvtártagnak kell lenned és egy óvatlan pillanatban bejutnod a nyilvántartások valamelyikébe vagy a papír alapúba vagy a elektronikusba de ez már a következő éjjel gondja lesz mert lassan hajnalodik ideje nyugovóra térned a közeli parkban.
Vissza az elejére Go down
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimeHétf. Okt. 27, 2008 7:56 pm

Cynthia, Pierre, Jason, KM /Myriad Tech. Tárgyaló/

A mondottak után belátom, jelenleg nem sok dolgot tehetek a célunkért. Sürgősen vissza kell rázódnom ebbe a világba, különben ez a két hét könnyen a halálomat okozhatja. Megcsóválom a fejem. Nincs több mondanivalóm. Mennék le a könyvtárba utánanézni a skorpió szimbólumnak. Annak legalább lesz valami haszna.
- Nos, ha nincs több hozzáfűznivalója senkinek, én mennék is. Rengeteg könyvet és iratot kell átlapoznom, hogy ráakadhassak a Jáde Skorpióra. Már ha egyáltalán van róla feljegyzés… Feltéve, ha nincs más dolgunk mára. Mondjuk felkeresni az említett vértestvéreket, akik esetleg csatlakoznak majd a csapathoz – nézek körbe kérdő tekintettel. Részemről bármi jöhet, csak ne kelljen a szükségesnél tovább ebben a légkörben maradnom.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimeHétf. Okt. 27, 2008 6:10 pm

Pierre szavai után már csak legyintek magamban, és nekiállok a lap-topon felmászni a helyi adatbázisra. Amíg ők nyektetik egymást, addig én megkeresem, hátha van valami eleve kigyűjtve a rendezvényekről. Elvégre Norobu is hivatalos lehet bármelyikre, vagy ki tudja hány vámpír használja még ezt a központot, akkor pedig lehetnek itt őket érintő hírek.
Innentől csak fél füllel figyelek a "társalgásra", azt is csak azért, hátha valaki konkrétan nekem címez valamit, bár ez egyre kevésbé valószínű. Egymásnak válaszolgatnak még azokra adolgokra is, amiket én kérdeztem, vagy én vetettem fel. Nem fogok hiányozni.
Mindenesetre a véleményem a vámpírokról jelenleg elég lesújtó. Persze nem jobbak az emberek sem, ezzel is teljes mértékben tisztábanv agyok, csak éppen nekik a lehetőségeik és a távlataik is kisebbek, ezek meg itt elherdálják, amilt a Sors cserébe az életükért az ölükbe pottyantott.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimeHétf. Okt. 27, 2008 4:48 pm

KM /Elízium/

Roppant érdekes információkat kaptam. Ha sejtésemet sikerül igazolnom, Victor boldog lehet: Gino felettese is New Yorkban van. Bár ez csak nagyon-nagyon sejtés, talán Brandonnal sem osztom meg, amíg nem mélyül a gyanúm.
Ki lehet ez a rejtélyes európai, akiről Greg beszélt? És ez a Bill Cosby? Vajon lehet valami köze Gino bandájához? Nem tartom túl valószínűnek, de ha mégis, akkor az már csak olyan szinten, ami engem nem érdekel. Azt hiszem benézek az Egyetemvárosba. Ha nagyon fogyna az időm és nem érnék a menedékemhez, legfeljebb keresek egy parkot, úgy emlékszem az a környék tele van velük. De vajon mit tudhatok meg ott? Ha egyáltalán birtokomba kerülhet bármilyen információ is.
Vajon nyilván vannak tartva a könyvkölcsönzések vértestvérekre is? Ha igen, talán találok benne egy érdekes nevet. Bár ebből valószínűleg csak annyi derülne ki hogy milyen könyvek után érdeklődnek, ami engem hidegen hagy. Akkora szerencsém nincs, hogy címeket is találjak...viszont azt megtudhatom hogy a számomra érdekes emberek mikor hoznak vissza könyvet és így el tudom csípni őket, talán követni is tudok valakit. De vajon van-e értelme erre indulnom?
Jobb ötletem nem lévén, búcsút intek Gregnek és elhagyom az Elíziumot. Ha tudok, elkötök valami régebbi típusú autót, amiben nincs riasztó és az Egyetemvárosba hajtok...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimeHétf. Okt. 27, 2008 1:29 pm

Drake Shan /Elízium/

Greg rád néz eléggé érdeklődő tekintettel

- Sophie nocsak Drake újabban elégedetlenkedő fiatal korosztállyal vegyül no nem mintha bármi közöm lenne hozzá mindennek megvan a maga előnye. Ha Sophie-val nem is jutsz messzire a Atyja és annak nemzője jelenleg igen befolyásosak felsőbb körökben. Bár egyenlőre a kis vadóc a hálátlan korszakát éli a szülők felé lehet hogy hálásak is lennének ha betörnéd nekik a kis hálátlan kígyót.
A másik hát nem is tudom a új érkezők közül kettő Detroit-i Venturék a egyik inkább kishal erős pártfogóval a másik viszont igazi cápa Bill Cosby a Arcadia Inc. ügynöke a régi iparterület fejlesztése miatt érkezett. A harmadik meg egy rejtélyes figura valahonnan Európából biztos ö is a saját pecsenyéjét sütögeti Cosby tüze mellet.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 10:09 pm

Jason,Cynthia,Ophelia,KM(Myriad Tech Tárgyaló)

-Remek,remek Ms.Saville kiváló észrevétel -a gúnyt most az én hangom se nélkülözi,majd tartok néhány másodperc szünetet-de akkor nem figyelt a szavaimra.Elismétlem hát.Információink vannak személyekről,olyanok melyeket bizonnyal ismer a herceg is.Nem süket dumával készültem a Herceg elé állni,hanem tényekkel.Egy dologban azonban igaza van,illetve rossz kifejezést használtam.Vadászatra kérek engedélyt a hercegtől.Célom még ha radikálisabban is,de ugyanaz eljutni a téglához. Visszatérve az ön ötletére kissé naivnak látom.Ha jól értettem elhintjük,hogy valamelyikünk ismeri a téglát.Mit gondol ki jön elöször érdeklödni?Megmondom a Főszolgabíró és ő nem kedves nővér.A tégla viszont szépen csendben marad,hisz tudja nem ismeri a személyt.De javítson ki nyugodtan,ha félre értettem valamit.Én nem ragaszkodom az ötletem kivitelezéséhez mindössze vázoltam egy tervet.Ha nem kívánják követni nem teszük,de kérem átgondolt ötlettel álljunk elő.-az utolsó mondatokat igyekszem békülékenyebb,semleges hangon elmondani.Úgy veszem észre felfokozodtak az indulatok és ez ebben a fázisban veszélyezteti a csapatmunka létre jöttét.
Vissza az elejére Go down
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 9:29 pm

Cynthia, Pierre, Jason, KM /Myriad Tech. Tárgyaló/

Pierre szavaira felhúzom a szemöldököm, részemről ez a legparanoiásabb helyzet évek óta. A laborban nem kell attól tartanom, hogy játékszerré válok. A nem akar parancsnokosdit játszani dologról meg annyit, hogy épp most osztotta ki a feladatokat.
Mikor vérvadászatot említ, megborzongok. Muszáj épp a lehető legerőszakosabb utat választani? Ráadásul sántít is az ötlet.
- Már bocsánat, de a vérvadászat nem túl radikális lépés? Vagy ennyire jóban van a Herceggel? Különben is, kire akar vadászni? Besétál azzal, hogy „legyen, szíves engedélyezze a vérvadászatot, Hercegem. Nem tudom ugyan, kit fogok űzni, de majd kiderítem. De nyugodjon meg, biztos az ellensége lesz”? – kérdezem kicsit gúnyosan. – Szerintem az eddigi terv, a kém kilétének felfedése járhatóbb út lenne. Alakítunk rajta valamicskét. Addig tökéletes, hogy beszivárogtatunk bizonyos információt. Azt kellene elérni, hogy a kém jöjjön hozzánk – nézek elgondolkodva a többiekre. – Például, igazítsuk úgy, hogy ki lehessen nyomozni, hogy egyikünk tudja, ki ismeri a téglát. Így már csak arra kell figyelni, hogy ki jön kérdezősködni. Nem lesznek bérgyilkosok, hisz ha megöleti azt, aki tudja, hogy ki a rá nézve veszélyt jelentő személy, azzal nem nyer... - abbahagyom. Lehet, hogy nem voltam elég világos. Új társaimat fürkészem, hogy lássam sikerült-e megértetnem magamat.
Az adathalászat részemről megfelel. És megpróbálok utánajárni annak a skorpiónak – teszem hozzá. Ha az itteni iratok között nem lesz semmi, majd elmegyek a többi könyvtárba. Aztán körbeérdeklődhetek a klánomban is. Az idősebbek talán már hallottak róla valamit…
Ezen gondolkodva figyelem a reakciókat, vagy az újabb ötleteket.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 4:16 pm

Amit a vérvonalak kutatásáról hallok az érdekes, de amíg nincs kiét kutatni, addig pusztán egy lehetőség. Pierre nem akar vezetőt játszani, de közöl egy másik tervet, és innentől fel sem tételezi, hogy ne az legyen megvalósítva. Cynthia meg megint magát fényezi, hogy ez a feladat neki mennyire fekszik. Hogy én mondjam meg neki milyen vámpírbálok elsznek? Hát nekem biztos nem küldenek emghívót, de nem gond.
- Amint tudom, adom a listát - bólintok.
Ezt a feladatot véleményem szerint Nobujosi kb. fél perc alatt elintézi.
Ami az ötletemet illeti, lazán elengedem. Majd csinálom azt, amire utasítanak. Ha jól belegodnolok, se ipam, se napam, se ingem gatyám nincs itt a városban, felőlem úgy veszekszenek és bírkóznak munka helyett, ahogy akarnak. Pierre terve végülis nagyrészt hasonlít az enyémhez. Egyetlen probkléma, hogy valóban csinálni kéne érte valamit. Pl. kellene egy célpont, és tudni kéne róla valamit ahhoz, haogy vadászni lehessen rá. A másik része már sokkal neccesebb.
Pierre valóban nem tud semmit, vagy ezzel akarja elérni, hogy lejárassam magam?
- A saját részemről nem tudom váallni, hogy bármi szerezetet képviseljek, vagy hátteret adjak. - felem nyugodtan. - Persze lehet ilyesmiket híresztelni, csak éppen könnyen utánajárható, hogy nem igaz. Mellesleg azt hiszem rólam még elég kevesen tudnak a kamarillánál, s még kevesebben a sabbat sorai között, s ezt kár lenne egy ilyen álca kevdéért feladni.
Vetem közben az ellenérveimet, bár aligha fog számítani bármit is.


A hozzászólást Jason Brown-Chen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 27, 2008 3:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 4:06 pm

Jason,Pierre,Ophelia,KM(Myriad Tech Tárgyaló)

Finoman meghajlok Pierre felé.
- A jelenlévők természetesen mindig is kivételt képeznek, s a megjegyzésem nem hiszem hogy az Ön ingmérete lett volna, így kérem ne vegye magára - egyik szemöldököm felhúzom s játékos mosollyal nézek rá.
- A terv tetszik ... részemről bemenni a méhkasba és megfigyelni a rengeteg zümmögőt nem kihívás. Az a kihívás ha tudom kit kell megfigyelni...vagyis szükségem lenne a célpontok névsorára hogy láthassam elmaradnak e a társaságtól vagy inkább túlzottan keresik e a magamutogató lehetőségeket, hogy bizonyítsák a hűséget a hovatartozásukat. - gondolkodom félhangosan.
- Mindezen törekvéseimet elősegítené, ha kaphatnék mondjuk mához egy hétre előre, egy listát azokról a rendezvényekről, melyek a legjobban közel állnak a város Hercegéhez. - mondom Mr Chan felé fordulva, mivel valami olyasmit mondott, hogy bizonyos hírhálózatokhoz hozzáférnek.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 3:48 pm

Jason,Cynthia,Ophelia,KM(Myriad Tech Tárgyaló)

-Nos kezdem úgy érezni,hogy kezd eluralkodni rajtunk egy "aki
hangosabban ugat azt hallgatjuk" szindróma.Mindannyian kivéve Mr.Chen-t
meglehetősen paranoiás közegben létezünk.Félre értéseink ezért mindig
fognak adódni.Nem ismerjük egymás hátterét és mivel léptékeinkkel
számolva meglehetősen rövid időt fogunk együtt müködéssel tölteni talán
jobb is így.
Én nem fogom firtatni ezt egyikük részéről se engem most csak az
érdekel ki miben tud hathatósan segíteni.Részemről nem kívánok
parancsokat osztogatni ,bár ez nem így tünhet,de erről a kedves modorom
tehet.-rövid szünetet tartok közben végig nézek az egybegyűlteken -
előadnék egy terv gondolatot utána mindenki beleillsztgetheti a saját
ötletét ebbe.
-Ms.Moron nem kell önnek vállalnia a csali szerepét ez én leszek.Audienciát eszközlök ki a hercegnél melyen engedélyt kérek egy vérvadászatra.Mivel nem alattvalóját,hanem ellenségét szeretném likvidálni kétlem,hogy ellenére lenne a dolog,s mivel tudjuk ,hogy a Főszolgabíró embereket bízott meg ezzel a feladattal lehet,hogy segítséget is kapunk.Ugyanakkor az udvarban nem marad titokban az,hogy valaki Szabbatista vértestvérre vadászik,vélhetőleg eljut a téglához és rajta keresztül a célszemélyhez.Aki valószinüleg ellenlépéseket fog tenni,de ennek a következményeit én vállalom.
-Mr.Chen-re két feladat jutna.Egyrészt mivel eddig kiválóan tevékenykedett az információszerzésben szeretném ,ha folytatná ezt.Persze ha neki is megfelel.Ezenkívül a vérvadászathoz ő és az általa képviselt szervezet adná a háteret.
-Ms.Moron önre jutna az udvari hírszerzés kényes feladata ,de szerintem ezzel kiválóan elboldogulna.Figyelnie kell az általam gerjesztett hullám remélhető gyűrűzését.
-Ms.Saville amíg vérmintákhoz nem jutunk hirtelen nincs jobb ötletem mint segítenie kéne Mr.Chen-nek az adathalászatban.Biztos vagyopk benne vannak olyan információk a birtokunkban amik felkeltik az ön érdeklődését.
-Mind e mellett -nézek Jason felé- természetesen érdeklödéssel várom az ön által említett információkat.
-Remélem elég kreatív voltam-cseppnyi gúnyt csempészek a hangomba a címzettje gondolom érteni fogja.
Vissza az elejére Go down
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 1:59 pm

Cynthia, Pierre, Jason, KM /Myriad Tech. Tárgyaló/

Csak hallgatom Jason válaszát. Úgy tűnik, kicsit elbeszélünk egymás mellett… Rendben, belátom, a kérdésfeltevésem sem volt épp érthető… Fogalmazásból bukta. De a rám osztott szerepnek sem igazán örülök. Kissé úgy érzem, azért válaszolt így, mert fiatalabbnak nézek ki nála. Tehetek én róla, hogy a halott test nem öregszik? Végül is mindegy. Én vettem a lapot.
Viszont előáll egy tervvel, annak ellenére, hogy eddig úgy tűnt, valamiért nem bízik magában. De mindenkinek adott egyfajta löketet az elmondottakkal. Pierre és Cynthia nyelve is megered.
Miközben a nekem címzett kérdésekre fogalmazom a választ, meghallgatom Jasont. Kissé mintha támadólag lépne fel. Vajon most ezt fogja csinálni állandóan, vagy ez csak nekünk, újaknak szól? Hogy ne is próbálkozzunk. De mivel? Magunk alá parancsolni a sorban? Hát, pont ez a legnagyobb gondom jelenleg…. Amúgy ilyen veszély részemről nem áll fenn, versengés helyett inkább a feladatokra koncentrálok már hosszú évek óta.
- Igen, jól gondolja – nézek Pierre szemébe, mikor Jason elhallgat. – Ám ne essünk túlzásokba. A kapott vérből, mennyiségtől függően, megmondhatom, ivott-e más vértestvérből bizonyos ideje, egyáltalán, mikor evett legutóbb, nagyjából hány generációs, egyáltalán, vértestvér-e. Ilyesmiket, de mint mondtam a minta mennyisége igen fontos tényező. Több vér, több információ. Ám figyelembe kell venni, hogy kis mennyiség esetén fönnáll a tévedés lehetősége. Amint látja, Mr. Lavoissier, ez nem GPS. Nem fogok tudni rámutatni valakire, hogy tessék, ő az. Vagy megmondani a nevét. Így csak szűkíteni tudjuk a kört.
Várom a reakciókat. A legjobbat még ki se találtuk. Hogyan szerezzünk vért bárkitől is.

A nő válasza, amit Jasonhöz intéz, igazán tetszik. Vajon erre mit lép majd? Abban mindenképp egyetértek Cynthiával, hogy meg kell tudni, mire képes a csapat mágusa. Sok érdekes dolgot hallottam már róluk és most, hogy itt van egy, jó lenne megtudni, mi igaz a hírekből. Kíváncsian fordulok a férfi felé és igyekszem nem támadónak tűnni. Remélem, nem magyarázza magában megint félre a dolgokat.

Hát, mégis azt tette. De legalább már világos, miért ilyen. Nem lehet épp kellemes, hogy egyből mélyvízbe került. Szóval szabadulna tőlünk… Nem szólok, csak figyelem. Úgyis rám támadna, bármit mondanék. Viszont előbb-utóbb kénytelen lesz felhagyni a mániájával, hogy itt mindenki csak uralkodni akar felette.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 1:43 pm

Végignézek a társaságon. Most amgamra haragítsam őket, vagy ne? Ha most erre a kérdésre meglátásom szerint válaszolok, akkor lehet szerzek három haragost. De igazából nem érdekel. Ránézek Cynthiára, és elmosolyodom.
- Tudja, hölgyem, amíg ez a megbeszélés meg nem kezdődött, s még utána is pár percig, én is pont ezt kérdezgettem amgamtól, hogy mire kellek én ide. De azt hiszem, már sejtem. Én vagyok az egyetlen, aki a saját dícsérgetésén és a szócsatákon kívül bármi ötlettel is előállt, és a munkamegbeszélést nem csak a saját fényezésére használja. Ha a tervet mások is megfelelőnek tartják, akkor ma hajnalban javaslatot fogok tenni azokra a helyszínekre, amelyek alkalmasak helyszínnek, a véleményem szerint. Az információhintés a megfelelő táalás kidolgozása az Önök feladata lesz, mivel ... hogy a kérdésére is válaszoljak ... nem nagyon ismerem az Önök világát. Ha ez így megfelel, akkor nekilátnék a lehetséges helyszínek kiválogatásának.
Kissé nyers a modor, de ha most rábólintanak, akkor emgszabadulok tőlük, s leülhetek a gép elé válogatni, s nyugtom lesz, ők meg úgy tépik tovább egymást, ahogy akarják.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 1:19 pm

Jason,Pierre,Ophelia,KM(Myriad Tech Tárgyaló)

Nem mosolyodom el csak a tekintetem szikrázhat tánmég jobban attól hogy milyen gyorsan csiholtam ki érzelmet a látszólag halálosan nyugodt férfiból.
- Ezt nem kétlem Mr Chan hogy ön tökéletesen együtt fog működni a csapattal - mondom hogy megnyugtassam - de kiváncsi lennék arra hogy mi az amiért Mr Norobunak, - s it újabb udvarias fejbólintás a vendéglátó felé - miért esett egy halandóra a választása. De mindezek mellett azt hiszem kifejezetten üdítő a társasága ami köreinkben. - biccentek Chan felé ukedvesen - S vajon mennyit tud rólunk, akik bizony eléggé rejtett életmódot élünk a saját szigorú szabályainkkal körbebástyázva... s más ... úgymond talán nem a legjobb kifejezés, de ... misztikusnak mondható lényekkel is ritkán vesszük fel a kapcsolatot. - próbálom értésére adni hogy nem egészen a jelenlegi ügy miatt vonnám félre egy más alkalommal, hanem valóban a személye érdekel.
- S amennyiben egy kellően kidolgozott tervvel állnak elő - nézek körbe - akár még a csali szerepére is vállalkoznék - mondom kis mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 12:49 pm

- Nekem van időm most is, s nem hsizem, hgoy bármiolyasmit akarnék közölni, ami a többi jelenlévőre nem tartozik, lévén egy csapat vaguynk jelenleg. - felem Cynthiának, s lehet már az én hanghordozásomon is érződik némi neheztelés.
"Csak nekem mondd el", már ő is be akar vonni a haszontalan htalmi játszmába.
- Természetesen az egyik legjobb lépés a tégla részéről, hogy megpráblja eltenni láb alól az informátirt, aki ugye nincs is, tehát nincs veszélyben. - folytatom a lényegi dolgokkal. - Viszont ehhez akcióba kell lépnie, és azoknak a bizonyos bérgyilkosoknak oda kell mennie e helyszínre. Sha nemt alálnak ott senkit, az lesz csak az ok az igazi pánikra, lévén ugye akkor arra következtethet, hogy mi is tudunk arról, hogy ő megtudta a rendi helyét. Esetleg lehet úgy kombinálni a dolgokat, hogy már amikor éppen elérkezik a kamu találkozó ideje, akkor cseppenjen el a kvöetkező információ, hogy biztonsági okokból megváltzott a helyszín, és egy fél órával később lesz ... és ekkor oly gyorsan kell amjd lépnie, hogy könnyen elkövethet valami hibát.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 12:39 pm

Jason,Pierre,Ophelia,KM(Myriad Tech Tárgyaló)

Elismerően mosolygok Pierre.
- Köszönöm .. - biccentek felé. - Szívesen megteszem hogy bejuttatom azt a bizonyos információt. - majd Mr Chanre nézek.
- Lehet úgy érzi hogy olyan helyre cseppent ahova nem illik, nos soha nem becsültem le egy ember képességeit. A mi fajtánk ugyan erősebb gyorsabb ámde bizonyos helyzetekben tehetetlen és a hatalmi harcainkban már kissé túlléptük a logika és az egyszerű de hatékony gondolkodás határát. Szívesen meghallgatnáma meglátásait majd ha tud szakítani rám időt - mondom udvariasan. Nincs egy cseppnyi gúny vagy lenézés sem a hangomban.
- Tehát mint mondtam ha mindenki egyetért akkor vállalom a kém megtalálásának kifelé irányuló feladatát. Természetesen ha más feladatink közt találnak rámszabottat nem fogok ellenkezni. - teszem hozzá.
- Ám megfontoltnak kell lennünk, hiszen ha a kém olyan mélyre ásta be magát, akkor a védelmi vonala is megvan és erre is felkészült. Vagyis előfordulhat hogy kitalál egy egész más indokot, a találkozót illetően és bérgyilkosokat küld az informátorra .... persze lehet ezt csak a túlfejlett paranoiám mondatja - fintorodom el.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 12:14 pm

Jason,Cynthia,Ophelia,KM(Myriad Tech Tárgyaló)

Szeretek hamar barátságba keveredni ismeretlenekkel.S lám itt az új cimbora.Mosolyodom el magamban miközben végig a nő szemébe nézek. Magabiztos és ez jó dolog, úgy néz ki mint aki kiveszi a részét a munkából és nem csak a háttérből írányít,legalábbis még nem.De a szavai szöget ütöttek a fejembe.Valószínüleg remekül belehet illeszteni a lépéseit az ötleteim közé.Ő azt a réteget tudja megcélozni amit én legszívesebben elkerülök s nehezen is illeszkedembe.-kavarognak a gondolataim.Két hét alatt lehetetlen megelőzni a támadást ,de így talán tudunk kézzelfoghatót letenni az asztalra.
-Örülök ,hogy egy ilyen aktív társunk lesz,jó meglátások Ms.Moron. Valóban rostálni,rendszerezni kell a dolgokat,ha megengedi röviden belefognék és akinek ötlete hozzászólása van hozzá teszi.
-A Jade Skórpió az interneten van jelen nem tudjuk melyik érdekcsoporthoz tartozik,veszélyt jelent-e az elektronikus felderítés során.Remélem Norobu szan vagy valamelyik munkatársa esetleg tud róla némi információval szolgálni.
-A farkasfattyak sajnos nem elhanyagolható fenyegetés ,de mindkét vértestvér felet érinti.Amennyire tudjuk jelen pillanatban ők is és a Szabbat is a peremkerületekben tanyázik.remélhetőleg egymásra bukkanak véletlenül.
-Az udvari kém.Nos igen ez a legnagyobb probléma hisz amíg ő van a város védelme nem nevezhető biztonságosnak.Ha őt kitudnánk ugrasztani a Szabbat támadás meglassulna.De egy jól beágyazott kémet leleplezni nem két hetes művelet.Amit Mr.Chen mondott jó ötletenek tartom,de nem tárgyi hanem az információnális formában.Szivárogtassunk BE az udvarba mi információt és ha ez eljut a Szabbathoz vissza lehet követni.Akár a hercegen is.-apró farkasmosoly.-Mivel mindannyian megkaptuk tőle a tartozkodás jogát,vélhetőleg nem érintené kellemesen ha mentoraink,klánjaink estleg neheztelnének rá amiért baj ért minket városában.
-A másik lehetőség a Szabbat támadás hatékonyságának csökkentésére, ha a helyi vezetőségét esetleg redukáljuk.
-Mint említettem két vértestvérről biztos tudunk akik ugyanebben a kérdésben érintettek, ha velük együtt dolgoznánk az ügyön lehet hasznos információkkal tudnának ellátni minket,ráadásul mi is segítséget jelentenénk nekik.Velük kéne úgy felvenni a kapcsolatot,hogy az udvar ebből ne sokat sejtsen meg.
-Sajnos ezzel még nem értem az akadályok és veszélyes pontok végére,de úgyhiszem kezdésnek elég ezt is megemészteni.
Hátradölök a fotelban.Majd a feketehajú nő felé fordulok
-Ms.Saville ha jól gondolom ön vérmintából tudja megállapítani egy vértestvér vérvonalát? Ha ez megtörtént képes azonosítani a városban tartozkodó hasonló vérvonalú egyedeket vagy csak annak az egynek a helyét akitől a vérszármazik?
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 11:54 am

A kis kfiatal lányra nézek. Érdeklődő. de abszolúte nem figyelt, s mivel a másik kettőnél könyebb fajsúlyőnak ítélte magá, velem akar huzakodni. Egy pár pillanatig csak merően, de alapvetően jóindulatúan nézek rá, aztán megpróbálom még egyszer összefoglalni a helyzetet.
- Nos, valóban, jól értette, hogy Mr. Lavoissier és én együtt dolgoztunk az elmúlt napokban. Az általunk gyűjtött információkat összegyűjtöttem egy adatbázisba, ehhez feltételezem - pillantok Piere és Norobu felé- Kapni fognak egy hozzáférést - Most tehát nem fogok neveket fesorolni, én sem emlékszem fejből az összesre. Azonban gyanúsítottunka tégla személyére nincs. Ha lenne, nem kérdeztem volan az elébb, hogy van-e másnak. - ezt azért muszály volt közbeszúrnom. - Ha most nágyen akarjuk emmgfigyelnie gész New Yorkot, akkro azt hiszem től nagy fába vágtuka fejszénket. Ezért javasoltam, hogy mi indikáljunk egy elég jól meghatározott esemény, egy általunk megfigyelhető helyen. De úgy látom senkinek nem nyerte ela tetszését a javaslat, vagy csak ötlet nicns, hogy hogyan lehetne? Nem én vagyok a vértestvér, maguknak kell tudni, hogy hogyan lehet ezt elérni!
Nem, valószínűleg nincs ötletük, de nekem hirtelen lett.
- Talán az lenen alegütősebb, ha valahogy ejutna az idvari fülehez, hogy van valaki külsős, akinek tudmoása van az áruló kilétéről, és ezt az információt rendelkezésre fogja bocsátani ekkor és ekkor itt és itt ...
Ha erre se harapnak rá, és nem próbálják meg kivitelezni, akkor visszamegyek Angliába a tanítványimhoz! HIrtelen elfog a vágy, hogy egyszerű ember lehessek újra, és ne is ismerjem ezeket a problémákat.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 11:38 am

Cynthia, Pierre, Jason, KM /Myriad Tech. Tárgyaló/

A hallottakon mélázok, mivel végre van mire odafigyelni. Az a Jáde Skorpió érdekesen hangzik. Azzal legalább már kezdhetünk valamit. Igaz, nem rémlik róla semmi, de gyakorlatilag itt ülünk egy hatalmas adatbázis fölött. Vajon a mai népek nem járnak könyvtárba, csak az internetet bújják? És ha ott nincs valami, az már nem is létezik?
Aztán itt van az épülőfélben lévő megfigyelőrendszer. Vajon mennyire kiterjedt?

Újabb lényeges momentum: gyanúsítottak. No lám. De Pierre abba is hagyja, neveket nem mond. Vajon csak reflexből nem részletezi, vagy direkt hallgat? Nagyon úgy fest, rá kell kérdezzek.
- Esetleg megosztaná velünk is a potenciális gyanúsítottak nevét, Mr. Lavoissier? – nézek rá.
- Kétlem, hogy itt bárki lehallgatna. Valamint semmi kedvem plusz köröket futni, és teszem azt, három nap múlva beállítani olyan nevekkel, amelyek már megvannak. Az fölösleges időpazarlás, márpedig abból inkább hiány van… Ne vegye zokon, én már csak ilyen vagyok, eddigi tevékenységem során is sok kérdést kellett feltennem. A kirakóst pedig még a legnagyobb erőfeszítéssel sem tudjuk összeállítani, ha hiányos.
Majd Jason felé fordulok.
- A skorpióval kapcsolatban…Utánanézett már könyvekben? Csak azért kérdezem, mert az eddigiekből azt szűrtem le, hogy nagyon is jól ért a számítógépekhez, s gondolom ott nézett körül először – halványan elmosolyodom, nehogy sértésnek vegye a szavaimat.
Amennyiben nem, szerintem érdemes lenne fellapozni az okkult témájú iratokat a legrégebbiekig visszamenően. Esetleg találhatnánk ott valamit szimbólumokról. És még valami. Tudtommal térfigyelő kamerák sincsenek mindenhol. Például a peremkerületekben illetve az ilyen-olyan kétes helyeken. Márpedig ott sok a mozgolódás, üzletek köttetnek, sorsok pecsételődnek meg… Azokkal a helyekkel mi van? Személyesen fogunk ott mászkálni és figyelni?
Válaszra jelenleg főleg utóbbi kérdéseimre számítok. A két vértestvér úgy látszik, inkább elkezdi megmászni a ranglétrát. Ám legyen, abba nem fecsegek bele. Akkor most itt volnánk ketten, mivel nem úgy fest, hogy mágusunk is vezetői babérokra pályázik. Kíváncsi lennék, mennyire szokott hozzá a fajtánkhoz. Vajon mióta tud rólunk? Mondjuk ez már igazán nem tartozik rám.
- Esetleg elmondhatná ön azokat a neveket, ha eddig együtt dolgoztak – szólalok meg ismét és a másik kettő felé intek. – Úgy tűnik Mr. Lavoissier elfoglalt…
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 11:16 am

Valahol mélyen sejtettem, hogy mintha jelen sem lennék, még amit én mondok, arra is Pierrenek felel a nő. Nem tudom két hét alatt mit akar godnosan szemezgetni, és kapcsolatot építeni, vagy hogy hány rendezvény van ilyen intervallumon belül vámpíréknál. Elfolytok egy sóhajt. A párbeszéd Pierre és Cynthia között amolyan "kié nagyobb" szinezetet is kap. Ha most az erőviszonyok szóbeli lebokszolásánál ragadnak le, és a maguk dícsérgetésénél, akkor ott vagyunk, ahol a part szakad.
Mit tehetek én? Mért vagyok itt? Mit remél Norobu tőlem? És ha ő tudja is, mért hozott ide, mért nem mondja meg? Hogy lesz belőlem mágus? Mit kell tennem? Meg tudom-e oldani egyedül? Egyáltlaán az öregnek vanée valami terve, vagy csak pánikszerűen összekapart pár ismerőst, akiket éppen képes volt? A vérvonalas csaj érdekes, de van egy olyan érzésem, hogy a vérvonal kielemhzéséhez vér is kell. És ha az a tégla teljesen tiszta vérvonalú? Akkor ezzel sem megyünk semmire.
Nincs kedvem ehhez az egész sötétben tapogatózáshoz. Legszívesebben úgy hagynám itt a bandát, ahogy vannak. Valahogy nem hiszem, hogy bármi érdemleges történne a megbeszélésen.
Felírom az egyetlen lényeges információt a laptopra: Cynthai sem hallott a Jáde Skorpióról.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 11:03 am

Jason,Pierre,Ophelia,KM(Myriad Tech Tárgyaló)

Nah végre elindult valami. Már nem állok fel a megszólaláshoz hisz bemutatkoztam. Szórakoztat Pierre rendreutasítása.
- Értem. Szóval meglepjük a Herceget ha jól sül el minden .. - mmmm nem is rossz ez esetben utólag talán nagyobb lesz a jutalom, a szívesség a részéről, fut át rajtam a gondolat.

Mosolyogva nézek Pierre.
- Látom van némi fenntartása arra nézvést, hogy mit keres egy ventrue egy akció közepén.... - valóban jól szórakozom és kihívóan nézek rá de a mosoly letörölhetetlen - nos remélem kellemesen csalódik majd. - magamban elképzelem az arcát a legközelebbi találkozásnál.

- De hogy visszatérjünk a komolyabb témára. A feladatokat némiképp csoportosítani kéne, hisz nem lehet hogy egyszerre keressük a jade skorpió nyomait, az udvari kém kilétét és a másik legalább öt probléma megoldását. Számomra semmit sem mond a jelkép, és ha senki másnak sem,akkor üzleti vonalon rákérdezhetek ha gondolják ... de ennek nem csak szívesség hanem anyagi vonzatai is lehetnek - nézek Norobura - nem tudom lesz e a műszaki felszereltségen kívül, anyagi alapja is a csapatnak ?!? - kérdezem könnyedén.
- A kém kérdése udvari probléma, s ha tisztelt vezetőnk némiképp segít abban, hogy mind több rendezvényre meghívóhoz jussak, akkor gyors kapcsolatépítéssel, és a pletykák kiszemelgetésével mind közelebb lehetne jutni a gyanús személyhez. Beférkőzni a bizalmába már más kérdés...ugyanis csak egyszer lőhetünk bakot, ha jól sejtem onnantól kezdve elszáll az esély arra, hogy gyanútlan legyen a valódi kém. - mondom nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 24, 2008 2:46 am

Jason,Cynthia,Ophelia,KM(Myriad Tech Tárgyaló)

Végig hallgatom a két nőt.A lezser feketehajú nagyhasznunkra lesz a képességével,bár gyanítom ehhez elöször elkéne valakit fogni ,hogy azonosíthassa a vérét.A másik,a Ventrue őt nem tudom hova besorolni,ha nem idevalósi a kapcsolatai nem sokat érhetnek.Nem szabad a fajtáját lebecsülni hisz a kamarilla városok nagyrészét ők vezetik.És tessék máris néminemű hatalmi szerepet szeretne.Hát akkor itt az ideje ,hogy tisztítsunk egy kicsit a képen.
-Nos ahogy Mr.Chen elmondta már sikerült némi hátteret szereznünk. Kiépülőfélben a megfigyelő rendszer,kutatásokat végeztünk,de főleg Mr.Chen-biccentek Jason felé- különböző adatbázisokban.Néhány név már a rendelkezésünkre áll a keresett személyekhez.Továbbá Mr.Chen elkezdett összeszerkeszteni egy térképet a megfelelő adatokkal,adatoknak.-oda fordulok a kékvérű hölgyhöz-Ms.Moron ön félre értett valamit,vagy az én tájékoztatásom nem volt megfelelő.Nem legálisan tevékenykednénk itt.Attól,hogy egy ítélethozó és két Arkhón felügyelete alatt dolgozunk még nem legális a dolog.Legalábbis a város szemszögéből nem az.Úgy tudom nekünk háttérből kéne dolgoznunk úgy,hogy a lehető legkevesebben tudnak rólunk.Ilyen modón legnagyobb sajnálatomra mellőzni kell a hercegi jóváhagyást a fent említett dolgokra.Támogatásunk azért van-nézek beszéd közben Norobu felé-Norobu szannak köszönhetően.És valahol azért remélem cáfolni fogja mondandóm nagy részét.Sajnos a kém(ek) miatt nem állhatunk a herceg elé ,hogy szevasz jöttünk segíteni mert jön egy fejes és városnézést tesz nálad a közeljővőben örülsz nekünk?De ha minden igaz a legalítást néhány személynek el tudjuk érni.
Illetve tudomásunkra jutott egy-két helyi vértestvérnek a neve akik érdekeltek és informáltak lehetnek a témában
Valószínüleg nem a legjobb uton haladok a
csapatépítés és a népszerűség felé,de tisztába kell tenni a dolgokat
mielőtt bármibe is bele vágunk.Elég vékony a jég amin járunk.
Nem észlelek Norobu felől közbeszólási szándékot,s én is elmondtam ami hirtelen kikívánkozott.Kíváncsian várom két új ismerősünk és Norobu reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Okt. 23, 2008 11:30 pm

Tárgyaló


A hölgy igen szépen összefoglalta a helyzetet, és elmondta, talán mindannyiunk gondolatait. Bár én is úgy látom, hogy ott állunk, ahol a part szakad, mégis azért a semminél már több van a kezükben, viszotn a két hölgy nem tudja, hogy Pierrel már dolgozunk. Megköszörülöm a torkom, és újra szólok.
- Már egy pár napja megkezdődött a munka. Rövidesen befejeződik egy megfigyelő rendszer felállítása, néhány alkatrész még most érkezik. A központ, ha jól sejtem itt lesz, a helynek igen nagy teljesítményű és biztonságos számítógépes háttere van. Ide fognak befutnia emgfigyelési adatok, de meg fogjuk oldani, hogy aki éppen kinn van terepen, az is egy biztonságos kapcoslaton keresztül elérhesse ezeket. Már a rendőrségi adatbázist is elértük, rendelkezésünre áll egy csomó térfigyelő kamera felvétele. Azonban itt lenne egy első kérdés, amit talán a csapat elé bocsátanék, hogy az idő szűkös voltára tekintettel rgötön meg is kezdjük a munkát. Egyes felvételekhez nem férünk hozzá, mivel valaki belenyúlt a rendszerbe már előttünk. A felvételek helyén csak egy Jáde Skorpió tlálható. Azt szeretném kérdezni, valakinek ez a jelkép esetleg ismerős-e mint hatalmi jelvény ... - nekem még az is eszembe jutott, hogy talán az egyiptomi kígyóval van ez összefüggésben, de persze tudni továbbra sem tudok semmit.
De ha már a többiek viszonylag szűkszavúak, s feltehetőleg csücsülni akarnak az információkon, jó vámpír szokás szerint, mindenen, akkor lehet nekem kell összerántanom a bandát.
- A két hét valóban kevés. Ha ezalatt kellene átmolyolnunk a várost, abba biztos belebuknánk. Ha csak várunk, és lesünk, az nem elég. Nem tudom, erre nézve nem kaptam még semmi információt, hogy van-e esetleg potenciális gyanúsított vagy gyanúsítottak az ügyben, mármitn a tégla szerepére. De az ugrassuk ki a nyulat a bokorból módszer itt is használható lesz, azt hiszem. Kell valami információ, ami viszonylag ellenőrzött csatornán jut be a kamarillába, azaz követni tudjuk, hogy kihez jut el. Lehet akár egy tárgy is ... mert az valóban követhhető akár ... - elhalglatok, a terv most kezd körvonalazódni - Úgy kell megtervezni ezt a dolgot, hogy nagy biztonsággal valami helyszínhez is köthető legyen. Egy oylan helyszínhez, amit a térfigyelő kamerákkal láthatunk. - keresem a lehetőségeket, de kevés az információm. - Én sajnos nem vagyok járatos a vértestvéri ügyekben, és eljárásokban, módszerekben, szóval az okot, és a tálalást nem tudom kitalálni, de remélem érthető, mit is szeretnék. Egy megfeleő ehylen elejtett fél mondat, egy elhagyott feljegyzés ... valami, amit aztán tudunk, hogy ki hall, vagy ki lát ... és ha ez kiváltja azt az eseményt, amit előre látunk, hogy ki kell váltania, akkor megvan a tégla személye.
Remélem nem magyaráztam túl, és remélem, hogy a többieknek erre lesz valami ötletük, amviel továbbfejlesztik az alapot.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Okt. 23, 2008 10:47 pm

Ophelia S, Pierre, Jason, KM /Myriad Tech. Tárgyaló/

Amíg Norobu beszél elegánsan eljátszadozom a kehellyel, amiben a frissítőm volt. Körbenézek a jelenlévőkön. A veszélyek felsorolására felszűköl bennem valami, ami lehet vészjelzés vagy épp kínkacaj is.
Előbb az egyik testvér mond magáról...majdnem semmit, majd az ember ajánlja fel a segítségét. A másik egy fiatalnak látszó lezser testvér, aki majdhogynem kislánynak mondható ifjú ...hölgy. Ő nem szól.
Mivel nem tudom ki miben jó, kinek mi az erőssége, így elgondolkodom a beálló csendben majd megtöröm azt. Lassan állok fel letéve a poharam.

- Jó éjszakát mindenkinek ! A nevem Cynthia....Cynthia Moron, s tiszteletreméltó tagjaként képviselem a ventrue klánt.
Ha azt mondanám örülök a találkozásnak akkor hazudnék, hiszen nem ünnepelni gyűltünk össze. Mr Norobu a vendéglántónk,
- finoman udvariasan biccentek felé - elénktárta a helyzetet...s bár jómagam az amerikai kontinensen léteztem idáig, s nagyjából ismerem a hely specialitásait, mégis azt mondanám, hogy New York szinte megoldhatatlan bajban van. - kis mosoly Norobu felé - mégis azt mondom hogy a város Hercege megérdemli a támogatásunkat. Nem tudom ki milyen téren erős és képzett. - nézek körbe.
- S azt sem tudom, bár kíváncsian várnám hogy mi az amit a város vezetése hajlandó segítségül adni számunkra, de úgy érzem hogy ezért a létünket kérik szinte cserébe.... - kis hatás szünetet tartok majd folytatom.
- Gondolok itt felszerelésre, úgyis mint fegyverek, kommunikációs eszközök. Továbbá járművek ,búvó helyek, biztonságos technikai központ s még sok más ami elősegíthetné a hatékonyságunkat. - sorolom nyugodtan.
- Engedélyek a belépésre, hívatlanul is a testvéri birtokokra. Tehát ha már egy Ítélethozó és két Arkhón - maghajtom magam Norobu felé - keze alatt legális, és gyors munkát végzünk, akkor némi nemű hatalmi szerepre is igényt tartanánk. Szabad vadászati engedély a maszkabál betartásának áthághatatlan figyelembevételével hiszen a rendkívüli helyzet, rendkívüli intézkedéseket kíván. Persze mindezt szigorúan Ő Hercegsége érdekében. - mosolyodom el de a tekintetem komoly marad.
- Kell egy térkép, egy felosztás és az információk gyors begyűjtése a fenyegető veszélyekről. Vagy egymásnak ugrasztjuk vagy elszigeteljük egymástól a veszélyes ellenfeleinket. Ám való igaz két hét semmire sem lesz elég. - fintorodom el alig láthatóan.

Nyugodtan ülök vissza várva, hogy valaki végre érdemben is elkezdjen valamit. Ha mást nem, legalább némi vita robbanjon ki, hogy jobban megfigyelhessem a leendő társaimat. Akiknek lehet ha nem is szívesen, de az elkövetkezendő két hét erejéig, héha bátran hátat kell fordítanom és elhinnem hogy ők lennének az utolsók akik a vesztemet akarnák.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
9 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: