Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeKedd Szept. 30, 2008 8:47 pm

KM,Jason(Iroda)

Látom Jason végigmér.Magam ugyan sikerült rrendbe hoznom ,de a ruháimat dobhatom ki.Kérdésemre sajnálatos módon nemmel válaszol,bár azt sejtettem,hogy azon a környéken nemmindenhol van kamera.Jason átnézi az opcionális lehetőségeket is míg az átöltözéssel vagyok elfoglalva,de az eredmény itt is negatív.
-Nem hiszem ,hogy az atya megválogatná a terepet mielőtt akcióba lép.Az emberei szintén fanatikusok ők már nem szorulnak felvilágosításra.Nekem legalábbis ez jött le a reakcióikból.Gyanítom koszálnak azon a területen melyet fertőzőttnek nyílvánítanak,vélt vagy valós okok alapján értsd tudtak szerrezni infórmációt,vagy az atya esetleg egy másik szekta tagnak van valamilyen különleges érzéke amellyel megtalálhatják A Gonoszt.Különleges képességük márpedig van ezt most a saját börömön kellett megtapasztalnom.Legközelebb nem a kíváncsiságom és a "jóindulatom" fog győzni,ha újra találkozok vele meglátjuk az ima segít-e a modern technika ellen.-kicsit elmerülök a gondolataim között-A holnap remek,az idő ebben a kérdésben nem sürget és igazából úgy érzem ez a téma csak elterel minket mellékvágányra.A feladatunkhoz sajnos még nem kerültünk közelebb,oersze nem két éjszaka alatt fogjuk lerántani a leplet a Szabbat terveiről.Menjen pihenjen egyet ma nagyon jó munjkát végzett.Én még maradok és probálok valamit kicsikarni az elöttünk heverő adathalmazból.-Beszeéd közben bekapcsolom a gépet és lehívom a birtokokról szóló file-t megprobálom összevetni az Atya tevékenységének helyeit,hol bukkanhatott fel,közben az online hírforrásokban a különböző tűzesetek,halálesetek és egyéb hírek után kezdek kutatni.Mivel nem vagyok olyan jó a programokban mint Jason Nobujositól kérek egy térképet ill egy pohár fríssítőt.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeKedd Szept. 30, 2008 3:12 pm

Tapasztalati Pontok



Akkor következzen a Tp-ék kiosztása a alábbi lista alapján mindenki hozzácsaphatja a esetleg eddig megkapott Tp-hez a mostanikat.


Alex Williams : 2 Tp
Elisabeth McGarney : 1 Tp
Brandon Smith : 3 Tp + 1 Tp (HÁZI FELADAT, ELKEZDÉSÉÉRT)
Drake Shan : 3 Tp
Jason Brown-Chen : 2 Tp
Pierre Lavoissier : 2 Tp

Ezentúl minden hónap végén osztok Tp-ét a következő október végén esedékes.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeHétf. Szept. 29, 2008 11:44 pm

Drake Shan / Brandon Smith /Gyöngy/

Drake Shan

/Nem cseszegetésképpen Shane de megint kicsit elírtál Brandon reagja mellet. Tudom, hogy most egy kicsit megsokszorozódtak a dolgaid KM – i mivoltod miatt ezért a alábbi esetet betudom a leterheltségednek és pillanatnyi elmezavarnak de a elkövetkezendőkben nyugodtabban és figyelmesebben olvasd át a veled egy helyszínen tartózkodok postját alább mellékelem mire gondoltam.

Brandon Smith írta:
„Igyekszem felállni, remélem Drake veszi a lapot, és kikászálódik a boxból, ha nem, taszajtok rajta párat, hogy mozduljon meg. Mindenképpen beszélnem kell vele, minél hamarabb. Remélem, ezen szándékomat ő is érzi. Ebből a lebujból mára elég lesz ennyi.”

Drake Shan írta:
„Felállok az asztaltól, majd biccentek. - Uraim, további kellemes estét, örülök a találkozásnak.

Kimászok a bokxból aztán fülemet továbbra is hegyezve elindulok a kijárat felé.

- Beszélnünk kell. - dörmögöm oda neki, ha követ.”

Bár így utólag megint átolvasva annyira nem zavaró lehet hogy csak engem zavar egy kicsit egyébként semmi más hasfájásom nincsen és ez sem annyira nagy lehet, hogy csak egy kicsit nyűgös vagyok mostanába./


Drake Shan / Brandon Smith

Már éppen kifelé tartotok amikor a esti jókívánságok után Shopie még halkan megszólal.

- Shan nem kell annyira a szívedre venned amit mondtam, csak azt mondtam amit Atyám Atyja mondott de azt egy szóval sem említettem, hogy egyet is értek vele. Sok öregnek fáj, hogy a magadfajta nem hajlandó nyakig merülni a kisded játékaikba és nem is nagyon tudnak erre rákényszeríteni benneteket.

Elhagyjátok a Gyöngyöt.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeHétf. Szept. 29, 2008 1:18 pm

KM, Brandon /Gyöngy/

Sophie válasza érzékenyen érintette a büszkeségem. Mi a szart tudhat ez a ringyó az egészről? Ehh...foglalkozok is én vele. Felejteni nem felejtek, ezt még csúnyán visszakapja. Arcom mindvégig ugyanabba a bágyadt mosolyba dermedve fordul a lány felé.
Meg kell tanulnom vigyázni a számra. Ez teljesen más mint a Kamarilla határain túl. Ott nyíltan megy a marakodás, itt a háttérben. Bizonyos értelemben még jobban is éreztem magam. Azok az elállatiasodott férgek nyíltan próbálják kitépni a szíved, itt meg aljas ármánykodással mérgeznek meg.
- Kegyed bizonyára rengeteget hallott a múlt dolgairól - mondom barátságos arccal, de gúnyos hangsúllyal. Brandon mozgolódik és szerintem is ideje indulnunk. - Azt hiszem indulnunk kell, ne, ne is fáradjon a válasszal, teljességgel fölösleges lenne. - mondom Sophienak mielőtt még megszólalhatna.
Felállok az asztaltól, majd biccentek. - Uraim, további kellemes estét, örülök a találkozásnak.
Kimászok a bokxból aztán fülemet továbbra is hegyezve elindulok a kijárat felé.
- Beszélnünk kell. - dörmögöm oda neki, ha követ.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeHétf. Szept. 29, 2008 10:47 am

KM, Drake /Gyöngy/

Értetlen arcom igyekszem egy buta vigyorral leplezni, miközben Carlos nekem intézi a szavait. Drake-et valószínűleg kellemetlenül érinti Sophie megjegyzése, hiába, a csajnak mindig is éles volt a nyelve. Mindenesetre megvárom, hogy Shan nyelveljen vele egyet, ha nem jött még rá, hogy ez meddő harc, mert ennek a nőnek mindenre van egy kellemetlen mondata. Ha végeztek, a kis kompániához fordulok.
- Nagyon jó volt veletek srácok, de nekünk mennünk kell. További vérbő estét.
Igyekszem felállni, remélem Drake veszi a lapot, és kikászálódik a boxból, ha nem, taszajtok rajta párat, hogy mozduljon meg. Mindenképpen beszélnem kell vele, minél hamarabb. Remélem, ezen szándékomat ő is érzi. Ebből a lebujból mára elég lesz ennyi.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeVas. Szept. 28, 2008 12:07 am

Brandon Smith / Drake Shan /Gyöngy/

Shopie unottan rátok pillant.

- Nincs szükség arra, hogy bármiféle elmeturkászáshoz folyamodjak esetedben, mivel Atyám Atyja igen sokszor felemlegetett amikor a Öregek elévülhetetlen érdemeit ecsetelte a város visszafoglalása kapcsán. Természetesen te és a hozzád hasonlók voltak a negatív ellenpélda, hogy mit nem kéne egy vértestvérnek csinálnia egy ostrom alatt. Valamilyen szinten hírhedt vagy Shane.

Carlos veszi vissza a szót

- Ehh Brandon mit érdekel engem hogy mi köze van Cravennak Ravenohoz mindketten fekete orchideát kaptak fájjon emiatt a ö fejük és viszketsen miatta jó keményen a ö hátuk. Úgy tűnik megkezdődött a felső ligában is a vadászidény örüljünk, hogy nem mi kaptunk a előbb említett növénykékből. Pénzeszsák Gregről szerencsére mostanság nem nagyon hallottunk de tudod nem nagyon ereszkedik le a magunk fajtához. Szóval ezek mennek meg a New Yorki szmog.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimePént. Szept. 26, 2008 11:52 am

KM, Drake /Gyöngy/

Igencsak erősen bököm az asztal alatt oldalba Drake-et, de csak annyira erősen, hogy ha egy mód van rá, a többiek ne vegyék észre. Remélem érti a célzárt, ezek nem olyanok, akikkel lehet bájcsevegni, alamizsnáért eladnák az anyjukat ha nem földelték volna már el.
-Már elnézést, hogy itt félbe kell szakítanom az intermezzós udvarlást, de nekem is lenne egy kérdésem. Kissé fontosabb, mint a "ki ismer kit honnan miért merre mettől meddig". Erre még ráértek, majd egy gyertyafényes vacsi mellett megbeszélitek. Viszont azt mond meg nekem, hogy ennek a szőröstökűnek, mármint Cravennek mi köze Revano-hoz? Na meg persze, hogy ha tudod, érdekelne, merre is találom. Jó lenne letépni pár szőrszálat a fentebb említett testrészéről. Ja, és ha már ilyen kellemesen összejöttünk, az öreg Gregről és a kutyájáról, Kristin-ről nincs híretek? Úgy hallottam anno, hogy ők is beletenyereltek valamibe nagyon csúnyán. Nem tudom, mennyire marja a markukat a savas szar.
Ezt követően intőn nézek Drake-re, inkább hallgasson, ha lehet, adjon általános válaszokat, vagy beszéljen az időjárásról, ez nem tréfa, ezek nem olyan népek. Hátat fordít nekik és ott a karó a hátában, a másik vége meg ezek kezében. Az nem jelent semmit, hogy én ismerem őket. Az végképp nem, hogy ő tapasztaltabb nálam. Tudnia kellene, hogy pár kedves szóért sem mondunk semmit. Carlosnak és bandájának semmiképp nem lennék az adósa. Inkább egy napfényes reggel az utcán...
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimePént. Szept. 26, 2008 3:18 am

KM, Brandon /Gyöngy/

Carlos mondatát eleresztem a fülem mellett, csak elmosolyodok halványan. Sophie látszólag Carlosnak címzett szavaival viszont viszont nem tehetek hasonlóképp.
- Igen, én volnék az. De örülnék ha nem tudná meg az egész város. Nem szeretem ha túl sokan fecsegnek rólam mindenféle ostobaságokat. - elmosolyodok, majd még hozzáteszem. - Talán így kaptam a nevem is. A Kívülálló.
Carlos veszi át a szót én pedig kénytelen-kelletlen beletörődök hogy a téma még egy ideig megmarad az asztaltársaságnál.
- Kint elég durva a helyzet. Olyanok azok mint az állatok. De azért nem annyira rossz, mint ahogy az öregek kárognak. Néhányan hajlamosak kétszer olyan rossznak látni a helyzetet, mint amilyen. - Sophiehoz fordulok, mert a beszéd közben villongó gondolataim eljutottak odáig hogy szinte mindent tud rólam de ez visszafelé már nem igaz. - És te honnan tudsz ennyit rólam? Talán csak nem beleolvastál a fejembe? - utóbbi kérdésemet már félig nevetve teszem fel.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Szept. 25, 2008 8:49 pm

/KM, Pierre/

A magyrázat szűkszavú és lényegretörő: volt egy kis csetepaté. Nos, végülis ez a lényeg. Beszámolok a projekt állássáról, hogy mit végeztem, s hamar utánanézek, van-e kamera a környéken, de sajnos nincs.
- Mondjuk az atyát sem ejtették a feje lágyára, hogy a nagy nyilvánosság előtt randalírozzon. Ha csak lelkes hívek vannak jelen, könnyebb szépen tálalni az eseményeket, mint ha objektív kamerák is látják. Lekérem a közelben lévő bankautómatákat, de nem táplálok nagy reményt ez iránt sem, hisz ezen a lepukkant környéken ugyan ki akarna banki szolgáltatásokat igénybe venni? Az itteni üzeletk számla nélkül, és készpénzben zajlanak.
Közben persze nem hagyon figyelmen kívül, hogy Pierre ruházata, ahogy látom sokkal megviseltebb, mint saját maga. Valószínűleg regenerálódott a csata óta, amiből két dolog ered: elég jól megtéphették, és vért használt. Ha vért használt, akkor most vajon éhes, vagy már ... hmmm ... evett is? Az első eset, hogy szembesülök vele: valaki kárát látja Pierre tevékenységének, valaki, aki "ártatlannak" tekinthető. Bárcsak ne így lenne! De hát ki vagyok én, hogy beleszóljak? Pedig gondolom, ha úgy döntene, hogy nem folyamodik erőszakhoz, Norobu minden bizonnyal segítségére lenne. De hát ez nem az én ügyem. Persze későpbb még lehet, de az ismeretségünk még túl friss, hogy ilyesmit szóba hozhassak.
- Esetleg holnap délután megpróbálok valamilyen módon utánanézni az atya viselt dolgainak. - teszek egy javaslatot. A délelőttöt nem vállalom, valamikor aludnom is kell.


A hozzászólást Jason Brown-Chen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 28, 2008 9:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Szept. 25, 2008 5:25 pm

Drake Shan / Brandon Smith /Gyöngy/

Carlos a kérdést követően úgy néz rátok mint borjú a újkapura.

- Úgy látom ma éjjel nem csak a én figyelmem lankadt barátom hanem a tiéd is épp a imént mondtam, hogy Alexander Craven a Teremer kápolna főmuftija és mindemellett a Tremer klán primogénje ja és nagy szarkeverő intrikus patkány a drága.

Shopie is bekapcsolódik a beszélgetésbe félig meddig Carlosnak címezve mondandóját.

- Dark Shane te vagy a Kívülálló vagy legalábbis a várost visszafoglaló Vének így emlegetnek. Egészen idáig Szabbat területeken vándoroltál legalábbis azt kellet volna tenned a hercegi utasítás értelmében.

Kérdően rátok néz és vele együtt Carlos és Wilson is azután rövid csöndet megtörve Carlos ismét megszólal.

- Ejj ember azért így már érthetőbb a dolog ha tényleg kint voltál a Lapátfejűek területén évekig igencsak kifáradhattál ez megmagyarázná a szétszórtságodat talán éppen jókor tértél vissza mert ilyen állapotban hamar lebuktál volna és abba jobb bele se gondolni. Őrültek azok mind állítólag vad falkagyűléseiken őrült tűztáncot járnak. Egyébként mi hír a környéken tényleg annyira rettenetes a helyzet mint ahogy azt a öregek károgják folyton ?
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeSzer. Szept. 24, 2008 1:55 pm

KM, Brandon /Gyöngy/

Fekete rózsa...Megdöbbenek, de semmi jelét nem mutatom. Az fekete orchidea barátom - gondolom magamban. Nyilván csak nyelvbotlás volt. Elég híres egy "gesztus". A beszélgetésben rövid szünet áll be - nyilván mert se én se Brandon szólni sem tudunk a meglepettségtől. Legalábbis én biztosan nem. De vagy nagyon jól elrejtettük a megdöbbenést, vagy ez a suhanc nem lát a szemétől.
Mivel egyikőnk sem szól, folytatja a mondókáját. Alaexander Cravenről szerintem sokan hallottak. De a legtöbben csak pletykákat, amiknek ki tudja mennyi a valóságalapjuk. Mindenesetre érdemes lenne utánajárni vagy többet megtudni erről a dologról.
Az agyamon pillanatok alatt cikáznak át a gondolatok. Hogy tudnék kiszedni a lehető legtöbbet ebből a fazonból? Elég beszédesnek tűnik, talán nem is lesz nehéz dolgom. Bár ha nem ejtették a fejére, szerintem még neki is gyanús lenne ha kérdésekkel zaklatnám. Jobb ha úgy teszek mintha semmit sem tudnék.
- Ki ez a Craven? - fordulok előbb Brandon, majd Carlos felé. - Még soha sem hallottam róla. - folytatom mosolyogva.

/Rászedés + Manipuláció/

Igyekszem nem folyamatosan a pofájába bámulni, ezért néha körbesandítok a helyen. Ekkor veszem észre hogy Sakál és az a veszélyes fickó nyomtalanul eltűnt. Meglep de nem foglalkozok vele. Egyelőre. Van fontosabb is.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeSzer. Szept. 24, 2008 11:28 am

Alex Williams /Szövetség/

Kopogtatásodat követően nemsokára Igor ajtót nyit körbe kémlel a utcába majd int a fejével, hogy fáradj beljebb. Szótlanul egy kényelmesnek mondható berendezett szobába vezet.

- Foglaljon helyet Katerina nincs itt viszont Elisabeth McGarney nemsokára megérkezik a éjszaka folyamán vagy a ezt követő folyamán várjon türelmesen.

Ezek után szó nélkül magadra hagy most nyugodt körülmények között végre regenerálódhatsz.

/Regeneráció 3 Kritikus gyógyítása 15 vérpontba kerülne jelenleg csak 14 Vérponttal rendelkezel ezért csak 2 Kritikust tudsz gyógyítani magadon Horzsolt maradsz és Aktuális Vértartalékod: 4 igencsak megéhezel legkésőbb holnap éjszaka de már most is van egy kis éhség érzeted/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeSzer. Szept. 24, 2008 11:14 am

Elisabeth McGarney /Útban a régi menedék felé/

- A telefon tökéletesen megfelelő lesz. Kérném öntől a címeket honnan hová, utána mikor és szeretne e jelen lenni a költöztetésnél valamint a régi lakásának alapterületének méretét. Természetesen szállítás előtt még találkoznia kell egy felmérő szakemberrel aki megállapítja, hogy milyen erőforrásokra lesz szükség a költöztetés folyamán, és egy időpontra, hogy mikor tud találkozni a lakásán a szakemberünkkel.

A telefonhívás közben ellenállhatatlan vágyat, késztetést érzel, hogy a város egy pontjára menjél mihelyst befejezted ezt a telefonbeszélgetést, minél hamarabb oda kell érjél ha végeztél a hívással.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeSzer. Szept. 24, 2008 10:50 am

Drake Shan / Brandon Smith /Gyöngy/

Carlos meglepődve figyeli a nyugodtságotokat látszólag elgondolkodik aztán megkocogtatja a homlokát és félig meddig felderül az arca.

- Először nagyon meglepett a nyugodtságotok amiket a hírek hallatán tanúsítottatok, de közben rájöttem, hogy én voltam pontatlan információ forrás fekete rózsát mondtam pedig a szóban forgó nővényke amit kaptak fekete orchidea volt. – megint kuncog finoman egy sort – Brandon nem mondod, hogy nem hallottál még Alaexander Cravenről a Tremer kápolna főmuftijáról akiről nyitott titok, hogy a hercegi rangra áhítozik. Valószínűleg meg is tesz érte mindent amit megtehet ha csak azon múlna már rég a Herceg hátába vágta volna a tőrét és beülne a székébe.

Beszélgetésetek közben valamikor észrevétlenül eltűnik Sakál és társa.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeSzer. Szept. 24, 2008 9:50 am

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier /Myriad Tec./

Na akkor, hogy egy kicsit tisztába tegyük a összerázódott időszálakat nálatok. A következő cselekvések végén jártok most.

„Belefogsz a munkába a rendőrség adatbázisát 4 óra alatt töröd fel és gyorsan leszipkázod a információkat. A kicsomagolásnál ér a legnagyobb meglepetés vannak felvételek amelyek teljesen hiányoznak és a helyükön csak egy kis a ollóit csattogtató smaragdskorpió mászkál föl alá. Másokat érzékelésed szerint megváltoztattak de ahhoz hogy valamit kiszűrjél belőle több időre lesz majd szükséged vagy esetleg Pierrel közösen kell átnéznetek a anyagot de lassan 6 órája dolgozol intenzíven kezdesz elfáradni.”

Pierre megviselten visszaérkezik.

Jelenleg csak a város 30% van térfigyelő rendszerrel ellátva és ezek főleg a frekventált belvárosi részt fedik le. A perem és szegény kerületek jelenleg vakfoltok a technika számára.

Lehetőségként van még a környéken lévő bank automaták monitorfotóinak a megszerzése hátha a egyik éppen a kívánt irányba nézett és lekapott valamit. Vagy fel kell kutatni a környéken fellelhető magán biztonsági rendszereket ha vannak és talán még azok rendelkezhetnek felvétellel, bár ezek a rendszerek a legritkább esetben vannak rákötve a internetre.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeKedd Szept. 23, 2008 8:06 am

KM /Útban a régi menedék felé/

A telefont pár csöngés után felveszik, egy kellemes női hang köszönt.
- Jó estét, a nevem Elisabeth McGarney. Költözés miatt szeretném a szolgáltatásukat igénybe venni, az ingatlan ügyintézője önöket ajánlotta a diszkréció miatt. Tudja, a sajtó elől menekülök, nem szeretném, ha megtalálnának. A bútoraimat kellene átszállítani a régi otthonomból az újba, lehetőleg minél hamarabb. Mikor tudjuk a részleteket megbeszélni, mert gondolom, ön sem telefonon szeretne beszélni a részlketekről, de ha mégis, nekem az is megfelel.
Várom a választ, és aszerint vagy elindulok a megbeszélt találkozó helyszínére, vagy leülök egy padra, hogy nyugodtabban tudjunk tárgyalni.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeKedd Szept. 23, 2008 8:01 am

KM /Utcák/

Érzem a saját húsom égett szagát, ami eléggé hergeli a Fenevadat. Már éppen készülnék megpihenni egy kicsit, valószínűleg leráztam az üldözőim, amikor egy hatalmas fekete alak támad nekem, mégha csak szavakkal is, és szólít fel arra, hogy fogjam Lisát és álljunk odébb. Aztán eltűnik. Vajon képzelődtem? Amilyen állapotban most vagyok, meglehet, hogy csak az elmém játszik velem valamiféle furcsa játékot. Nem törődök egyelőre vele, most jobban leköt, hogy mindenem fáj, és hogy teljesen elfáradtam.
El kell jutnom a Szövetséghez, ahol talán adnak menedéket, és ott regenerálódni is tudok. Katerina majd segít. Mindig segít. Remélem, most sem hagy cserben.
Elindulok a Szövetség titkos rejtekhelye felé. Ha elérek addig, kopogok az ajtón, és várok, hátha Igor ajtót nyit.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeKedd Szept. 23, 2008 7:53 am

KM, Drake /Gyöngy/

- Tssssssssssss... Carlos, halkabban...- mondom én is, suttogóra fogva a hangom - mik vannak, mik vannak... kíváncsi lennék, kinek van ilyen morbid humora. Fekete rózsa.. hmmm.. érdekes..
Elfilózok ezen a dolgon, egy újabb kérdés zökkent ki a gondolataimból.
- Mekkora egy tapló vagyok, igen, egészen el is felejtettem...
~Felejtette a rosszsebnyavaja, azt hittem, ezt a részt kikerülhetjük. - gondolom közben magamban.
- Ő Drake Shan, de nem hiszem, hogy a neve bármit is mondana, ha mégis, akkor meg feleslegesen nem koptatnám a szám. Szóval, mesélhetnél nekem kicsit, nem vagyok képben. Ki ez a Craven? Mit tud ez, ami én nem?
Kezdek izgalomba jönni, újabb kismókust szúrtam ki az intrika fájának ágai között. Arról nem is beszélve, hogy Sakál itteni ténykedése sem hagy nyugodni. Nagyon gyanús a dolog. Módfelett gyanús. De nem ugrálhatok. Ha mellényúlok, kitesznek a Napra száradni. Viszont bebizonyosodott: nem árt nyitott szemmel járni. Arról nem is beszélve, hogy ennek a nőnek igen erős kártyák vannak a kezében, amikkel engem pillanatok alatt eltehet láb alól. Mondhatni úgy is, ha póker az élet, Sakál kezében Royal Flösch van...
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 11:05 pm

KM,Jason Brown-Chen(Myriad Tec. iroda)

Visszaérve látom,Jason még ügyködik a gépén,bár a fáradtság már szemmel láthatóan kezdi hatalmába keríteni.Látom az érdeklődést is ,lehet nem várt vissza ilyen hamar.
-Üdv,látom fenn van még ,hogy áll a projekt-el?-kérdezem.-HA esetlegesen már müködésbe tudjuk lendíteni a szekeret,és persze nem túl fáradt hozzá akkor rá tud keresni( )környékén elhelyezkedő kamerák felvételeire?Sikerült máris összefutnom az atyával,történt egy kis csetepaté,és volt ott valaki aki miatt elkezdödött.Kíváncsi lennék rá ki lehetett az.
Magyarázattal egyelőre nem akarok szolgálni ,a felvételek elég beszédesek lesznek,egyelőre nekem is lekell nyugodnom és meg kell néznem mi és hogy is történt a sikátornál.Ráadásul érzem ,hogy a fenevadam kezd mocorogni rengeteg vért kellett felhasználnom a sebeim gyógyításához,holnap elkell mennem vadászni mielőtt ez az állapot rosszabra fordulna.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 12:45 pm

Drake Shan / Brandon Smith /Gyöngy/

Odasodródtok a társasághoz akik helyet csinálnak nektek a boxban. Jelenleg inkább Brandon felé címzik a mondandójukat mivel öt valószínűleg jobban ismerik, természetesen a köszönésedet fogadják.

- Eredményes hosszú éjszakákat nektek is.

Shopie még a jó modor határain belül de fixirozza Drakeot, valószínűleg azon tűnődik, hogy honnan kéne ismernie vagy egyáltalán ismernie e kéne.
Miután helyet foglaltatok most már visszafogottabban Carlos kezdi vinni a szót.

- Hallottátok a legújabb városi pletykákat. Állítólag a Herceg valami európai főmuftit vár a udvarba na még pont ez hiányzott nekünk. – aztán kuncogva hozzáteszi – De a szívderítőbb hír, hogy állítólag többen kaptak a városban fekete rózsaszálat egy egész csokor kijönne belőle. Alexander Craven a Tremer primogén és Revano a nagymenő is aztán még van néhány Venture is a listán állítólag. Egyébként kit tisztelhetünk a társaságodban Brandon ?
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2008 9:21 pm

KM, Brandon /Gyöngy/



Valahogy ráéreztem hogy mikor kell ilyet kérdezni. Pont mikor megérkeztünk. Újabb fölösleges türelmetlenkedés. A hely egy lepukkant
késdobálós kocsma. Itt tényleg nem találunk nagy halakat személyesen.
Csak a kis mitugrászaikat.

Ahogy követem Brandont és szemlélődök észreveszem Sakált, beszélget
valakivel. Amikor az a valaki felém néz és találkozik a pillantásunk
már tudom hogy hibáztam. óvatosabban kellett volna körbepillantanom. Ha lenne még szívem valószínűleg most pár ütemet kihagyott volna ijedtében. Gyorsan elkapom a pillantásom és igyekszem egykedvűen szemlélődni.
Aztán Brandon kapja el a könyököm és magával rángat valami hangoskodó ifjoncok felé. Na tessék, ennyit az észrevétlenségről. Úgy látszik neki sem tetszik, mert köszönés után egyből megkéri őket hogy halkuljanak el.
- Szép jó estét. - Biccentek feléjük. - Mi a helyzet? - teszem hozzá barátságosan. A bemutatkozást igyekszem elkerülni. Elég ha az arcomra emlékeznek, nem kell hogy nevet is társítsanak mellé. Bár ha felkelti az érdeklődésüket - amit igyekszek elkerülni - úgyis hamar kiderül aminek ki kell derülnie. Az éjszakában gyorsan cserélnek gazdát ilyen apró információk.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimePént. Szept. 19, 2008 12:30 pm

Üdv

Tisztelt Vampíre játékosok


Annak érdekében, hogy jobban magatokénak érezzétek New York városát önként válalható házi feladatot osztanék ki mindenkinek ami két részből állna egy szabadon választott helyszínből és egy általam megadottból.
Szeretném ha ezeket a helyszíneket kompletten NJK - kal együtt kidolgoznátok.
A feladat nem kötelező ám a beküldött munkákat a adott hónap végén Tapasztalati pont fórmájában honorálni fogom.
Létrehoztam a New York Városbővítés fórumot amibe mindenki névre szóló témával fog rendelkezni a munkához ide küldheti be a késztermékeit valamint a ötleteit.
A kész vagy félkész munkákat és ötleteket a New York Városbővítés fórum kritikái és észrevételei. témában lehet észrevételezni és nem a adott felhasználó munka témakörében onnan először áthelyezésre és többszöri figyelmeztetés után törlésre kerülnek.

Akkor még egyszer mindenkinek van egy szabadon választott helyszíne és a alábbi listán a nevek mellé biggyesztem, hogy kitől mit szeretnék írásban látni.


Brandon Smith: A dokkokat részben uraló kínai család menedéke és holdudvara.

Alex Williams: Elizíum

Elisabeth McGarney:
Hyperion színház

Drake Shan: Központi vasúti Pályaudvar

Jason Brown-Chen: New York egyik elit családjának menedéke és holdudvara.

Pierre Lavoissier: A gettó egyik maffiacsaládjának menedéke és környéke.


Ha valaki nem szeretne részt venni a projektben az kérem jelezze nekem nem erőszak a disznótor.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimePént. Szept. 19, 2008 8:35 am

KM, Drake /Gyöngy/

Erre szokták azt mondani, hogy sakk-matt. Sakál úgy fest, mégsem az, akinek mutatja magát. Akkor mit keres itt ezzel az arkhónnal? Miért éppen itt? A kombináló képességem beindult, az arcom torzult vicsorgásba megy át, ahogy figyelem őket egy darabig. Sok időm nincs, mert Carlos csápolása tereli magára a figyelmem.
- A fenébe, mit keres ez itt? - suttogom csak nagyjából magam elé, hátha Drake nem hallja. Ahogy látom, őt is lefoglalja az arkhón látványa. Még egy pillanatra odanézek, el sem tudom mondani, mik fordultak meg a fejemben. Bizonyíték nélkül azonban nem vádaskodunk, ezt már megtanultam.
Nincs más választásom, könyéken ragadom társam és Carlosék felé vonom.
- Vérdús estét barátaim. - köszönök oda nekik- Örülnék, ha nem derülne ki, hogy itt vagyok. Légyszi, csak szolídan.
Nagyon remélem, hogy értik, mire akarok kilyukadni, különben nagy bajban leszünk.
- Na mi a pálya, haver?
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Szept. 18, 2008 5:51 pm

Igyekszem megfelő állapotba hozni a kis rendszerünket, hogy kész legyen a gyors és pontos adaközlésre. Lekeresem azokat a kamerákat, amiket feltehetőleg gyakrabban kell amjd megfigyelnünk, s valami egyszavas, könnyen megjegyezhető neveket adok nekik, hogy csak erre kelljen hivatkozni, ha látni akarjuk valamelyiket. Érzem, hogy lassan azért be kellene fejezni, mert alssulok a fáradtságtól, s a fáradtság növeli a hibalehetőséget is.
Éppen nyújtózom egy jó angyot, s azon hezitálok, meddig amradjak még telefonügyeletben, amikor megézem Pierre visszatértét. Szinte azonnal érezhető az is, hogy valami történt. Érdeklődve fordulok feléje, s várom, hogy beszámoljon, ha akar. Persze az is lehet, hogy nem akarja az orromra kötni, mi is történt.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Szept. 18, 2008 3:40 pm

Elisabeth McGarney /Utban a régi menedék felé/

Marie Winn szívélyesen átadja jókívánságai közepette lakáskulcsokat, majd búcsúzás kíséretében távozik.
Régi menedéked felé haladva felhívod a céget, pár csörgés után felveszik és egy kellemes női hang szól bele.

- Halló én jó estét kívánok ön a Ruper Logistict hívta miben állhatunk szolgálatára. Kérem hívjon Klarának én leszek a ön személyes ügyintézője.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 15 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
15 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: