Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 26 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeCsüt. Szept. 18, 2008 3:31 pm

Pierre Lavoissier / Alex Williams / Jason Brown-Chen

Alex Williams

Menekülésbe kezdesz a sikátorban. Sikátorokon keresztül vágtázol és próbálod lerázni a üldöző csürhét a nyomodban szégyen és gyalázat, mindemellet érzed a égett húsod bűzét. Nem is tudod mióta menekülsz amikor a egyik szűkebb sarkon befordulva egy nagydarab néger férfibe botlasz aki a éjszaka ellenére is napszemüveget visel. Látszólag finoman mellkason lök és ettől két három lépést hátrálsz vissza a fénybe.

- Alexander Vasziljevics Szjermenkov felejtse el a saját testi épségének érdekében a balerinát Yelizaveta Ivanovna Melenkovot és törődjön a ön által teremtett szörnyeteggel aki immáron a Elisabeth McGarney nevet viseli de nem ő az. Tartsák távol magukat a eredeti és szeplőtlen Elisabeth McGarney – tol aki most fogja minden tehetségét és inspirációját kibontakoztatni a világot jelentő deszkákon. Kezdjenek új életet más személyazonossággal mert a világhírű művészből csak egy lehet és a kotnyeleskedő imposztornak pusztulnia kell. Fogadja meg a jótanácsomat mert különben sok ilyen kellemetlen és zaklatott éjszakában lesz része mint a mostani. Kérem ne próbálkozzon mert kénytelen leszek itt helyben megölni önt és utána idővel a pártfogoltját Atya és gyermeke együtt pusztulnának.

A következő pillanatban egyedül vagy a sikátorba lehet hogy képzelődtél. Mindegy legalább a vallási fanatikusokat leráztad most érzed mennyire fáradt is vagy mentálisan no és a égett hús szag sem tesz jót a kedélyállapotodnak.

Pierre Lavoissier

Szégyen a futás de hasznos vezérelvet követve visszairamodsz a kocsihoz és amilyen gyorsan csak tudod magad mögött hagyod a helyszínt majd egy nyugodtab helyen leparkolva szemrevételezed magad.

/Regeneráció 1 kritikus 5 vérpont Aktuális vérpontod: 8/

A regenerálódás iszonyú fájdalmakkal jár mintha újra átélnéd a Hit perszelő érintését. A művelet végén megtekinted viszkető mellkasod és látod hogy a közepén egy arasznyi égett keresztnyom maradt halványan.
Visszaérve a székházba mind Nobujosi mind Jason fenn van még a tárgyalóban. Nobujosi láthatóan Jason kényelméről gondoskodik, Jason pedig teljesen elmerül a munkába viszont érkezésedre felfigyel.

Jason Brown-Chen

Munkába elmerülve és Pierre esetleges telefonhívására várva ténykedsz a tárgyalóba. Arra leszel figyelmes, hogy Pierre tér vissza a hűvös szélfuvallat megelőzi de most valahogy más és a jelenléte borzongató kisugárzása is változott valamit.

/Észlelés + Tudatosság/

Valami nyomot hagyott rajta valami tiszta lényétől teljesen elütő. Esszenciális spirituális energiák hatásának lenyomatát érzed a személyén.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeCsüt. Szept. 18, 2008 2:43 pm

Brandon Smith / Drake Shan /Gyöngy/

Beléptek a Gyöngybe és beolvadtok a vendégseregbe, Brandon körbekémlel te meg próbálod elkapni a hely hangulatát és erőviszonyait, mondhatni tipikus ír kikötői késdobáló a szokásos nehézfiúkkal.

Brandon Smith

/Éberség + Észlelés/

Nem túl fényes a felhozatal ám bizonyos részei annál kellemetlenebbek a egyik boxban Sakált pillantod meg a prominens európai vértestvérrel aki látszólag terepbejárást végez. Rajtuk kívül még egy problémás ifjú galerivel szembesülsz a nagyhangú Brujah Carlos és két társát a lázadó önmegvalósító Torreador Shopie , és a Senkiházi Wilson.
Látszólag Carlos is kiszúr benneteket és int, hogy csatlakozzatok hozzájuk.

Drake Shan

Régmúlt idők hangulatát ébreszti benned a kikötői nehézfiúkkal teli helység. Követve Brandon terepfelmérését te is észreveszed Sakált egy arab származású férfival, amikor találkozik a pillantásod a férfiéval ezernyi vészcsengő szólal meg a fejedben. Roppant veszélyes vértestvérrel tartózkodsz egy helységben ez megenne itt mindenkit reggelire legalábbis a kisugárzása alapján. Aztán látod amint egy kis társaság közelebb invitál benneteket a boxához, nagyon fiatal vértestvérek kis anarch csapatának tüník.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeSzer. Szept. 17, 2008 6:58 am

KM /Bérlakás/

A lakás gyönyörű, elégedett vagyok, azt hiszem, megérte az árát. Körülnézek és ámulok azon a gazdagságon, ami a szemem elé tárul. Csak a szomszédokkal ne legyen gond.
- Igen, azt hiszem ez teljesen jó lesz. Akkor, ha nincs más, elintézem a költöztetést.
Ha a nő ideadja a kulcsot, elbúcsúzok és elindulok régi menedékem felé. Közben felhívom a telefonszámot, talán lesz olyan szerencsém, hogy a költöztető cég valamelyik embere még ébren van. Bár ezek után azon sem lepődnék meg, ha az is vértestvérek gyülekete lenne.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeSzer. Szept. 17, 2008 6:54 am

KM /Utcák/

Valami baj történhetett, igyekszem elfutni, amilyen gyorsan csak tudok, de lövésekre leszek figyelmes és akaratlanul is megtorpanok. Ezt nem kellett volna megtennem. Látom a fehér fényt és érzem, ahogy kigyullad a ruhám, még ha csak egy pillanatra is. Teljes őrjöngés fogja el a Fenevadam, de sikerül legyűrnöm. A Fátyol lefoszlik rólam, védtelen vagyok és sebesült. Ha itt maradok, meghalok. Maradék erőmet összeszedve próbálok elfutni. Talán még nem késő és az előző próbálkozásommal sikerült olyan messzire kerülnöm, hogy ez némi előnyt jelent. Bár a sebeim miatt nyilván lassabban fogok haladni.

/Ügyeség+Atlétika/
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeSzer. Szept. 17, 2008 6:49 am

Drake, KM /Gyöngy/

- Kocsit majd kötünk el, vagy nem is tudom, hogy kellene megoldani. Eddig nem voltak ilyen gondjaim, tudod a gyalogos közlekedés híve vagyok. De kitalálunk valamit. Lehet lesz lent valaki olyan, aki szívesen segít, vagy ha nem szívesen, az sem baj, majd rávezetem, hogy szeretne kocsit szerezni. Hidd el, nagyon jó a meggyőzőkészségem bizonyos vértestvérekkel szemben.
Kaján vigyor ül ki az arcomra, miközben elindulok a bejárat felé. Ha Drake követ, folytatom a mondókámat úton lefelé a lépcsőn.
- Áh, Gino emberei nem fordulnak meg ilyen lepukkant helyeken, viszont járnak ide olyanok, akik tudják, merre is lehet megtalálni őket. Engem pillanatnyilag az érdekelne, hogy ki áll kapcsolatban Revano bármelyik seggszőrével. Tudod szorgos kis egerek ezek, csak az a baj, nagyon is okosak. Nehéz a nyomukra bukkanni, jól álcázzák magukat. Nekem ebben a pillanatban nevekre lenne szükségem, azt pedig csak itt lehet szerezni. Ha elég nagy szerencsénk van, akkor szívességek nélkül.
Mire befejezem a mondókám már lent vagyunk, körülnézek, hátha látok valakit, akinek érdemes a közelébe leülni.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeKedd Szept. 16, 2008 11:43 pm

KM(Iparnegyed határa,sikátor)

Ó bassza meg,ez rossz ötlet volt.Bár mindkétszer eltalálom a keresztet semmi féle pánik hatást nem kelt a csuhásokban.Sőt.A vezető felém fordul és mormolni kezd ,úgy hallom latinul.De nincs időm ezt megfigyelni mert a magasra tartot feszületből fehér fény árad szét beterítve a környéket.Ahogy elér érzem égeti a húsomat.A fenevad örjöngve próbál menekülni,de sikerül úrrá lennem rajta.Mindazonáltal józan eszem is azt súgja ne szarakodjak itt sokáig.
Visszarohanok az autómhoz,berobbenok az ülésbe majd elhuzom a csíkot.Jópár sarok múlva lassítok csak és félre állok.A tükörbe nézbe probálom felmérni a pap okozta sérüléseket.A véremet felhasználom a gyógyuláshoz ,de érzem ,hogy csak nagyon nehezen gyógyulnak be a sebek.A ruházatomon a vérem se segíthet így azt hiszem a Gyöngybe csak holnap jutok el.Vissza indulok a székházhoz,ha Jasont estleg még munka közben kapom el megemlítem neki a címet hátha megtudjuk nézni mi is történt ott és ki volt még rajtam kivül a helyszínen.Lehet,hogy Jason is tanulhat belőle, de nem úgy ahogy nekem sikerült.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeKedd Szept. 16, 2008 12:28 pm

KM, Brandon /Gyöngy közelében/

Már épp türelmetlenkedni kezdek - hosszú séta volt - amikor Borz szeméből egyből kiolvasom a választ. Tehát itt vagyunk.
- Tudunk szerezni valami tragacsot valahonnan? - teszem fel félig viccelődve félig komolyan a kérdést. - Azzal valamelyest könnyebb lenne a közlekedés.
Közben lassan közeledünk a Gyöngy felé én pedig igyekszem figyelni minden egyes mozdulatra, elejtett szóra. Eszembe jut az is, hogy fogalmam sincs, hogy hogy néznek ki a delikvensek. Természetesen Gino-t leszámítva. - Meg tudod nekem mutatni ezeket a jómadarakat diszkréten? Csak hogy legalább felismerjem őket arcról.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeHétf. Szept. 15, 2008 11:03 am

Drake Shan / Brandon Smith /Kikötőnegyed utcák, Fekete Gyöngy/

Mikor elhangzik a türelmetlen kérdés, hogy - Milyen messze vagyunk? – feltűnnek a Gyöngy fényei.
Természetesen egy kocsival könnyebben mozognátok a városban mit gyalogszerrel vagy tömegközlekedéssel. Nem ártana szerezni egy ócska autót mert úgy látszik a mostani helyzetben igen csak fogyóeszköznek számít.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2008 1:58 pm

KM, Brandon /utcák/

Javaslatom vagy inkább kérésem hatására elindulunk a Gyöngybe. A hosszú beszámolót figyelmesen hallgatom, igyekszem minden egyes apró információt az agyamba vésni ezekről a vértestvérekről.
Nem is sejtettem hogy Gino ennyire be van betonozva itt az udvarban. Nagyon fontos embereket ismer, így csak nehezebb lesz az egész. De legalább ezen a Revano gyereken találhatunk fogást. Már csak egyetlen teljesen nyilvánvaló kérdésem maradt, amire sejtem a nemleges választ.
- És tudunk valakit aki a te szavaiddal élve enneka jómadárnak a hátsójából lóg ki? - a választ még megvárom, aztán mesélek a kinti életről. - Ahogy azt Sakáltól hallhattad már, miután a Kamarilla betette a lábát New Yorkba én lettem az egyik kém, aki a vadonban és a Sabbath uralta területeken mozog. Valószínűleg azzal érdemelhettem ki ezt a "kegyet" - ez utóbbi szót igencsak ironizálva ejtem ki - hogy szinte teljesen kivontam magam a balhéból és a harcokból. Nem tartottam az én ügyemnek ezért nem is nagyon vettem részt benne, csak amennyire kötelező volt. Ennek köszönhetően a kis mocskok szinte semmit sem tudtak rólam, így annyit sem hogy kinek az oldalán állok. - elgondolkozok kicsit, hogy is lehetne összefoglalni az elmúlt 2 évemet. - Ami a melómat illeti amit OTT kint végeztem, hát kémkedtem. Gyenge pontok után kutattam, Farkasfattyakat figyeltem, és persze Gino-t és a kapcsolatait. És valóban igazad van - teszem hozzá mosolyogva- hihetetlen milyen apró információk bizonyulhatnak iszonyúan értékesnek.
A mondókám jópár percig eltartott magam is rég beszéltem már ennyit. Azt reméltem ennyi idő alatt ott leszünk, elcseszett éjszaka volt ez. - Milyen messze vagyunk? - teszem hozzá árnyalatnyi türelmetlenséggel a hangomban.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2008 6:05 am

Pierre Lavoissier / Alex Williams /Iparnegyed határa/

Alex Williams

/Ügyeség+Atlétika 2 Siker/

A foszladozó Fátyladdal úgy döntesz minnél hamarabb eltűnsz a környékről. A lehető leggyorsabban és hangtalanul beleveted magad a sikátor sötétjébe. A vezető még elkiáltja magát.

- Elmenekül, testvéreim ne haggyátok, hogy a éj tisztátlan gyermeke elbolondítson benneteket és érzékeléseteket…..

Nem tudja befejezni mert közben történik valami ami megzavarja.

/Észlelés+Éberség 3 Siker/

Valaki a csoportra lő a túloldalról a feltartott keresztet találja el kétszer amiből faszilánkok záporoznak minden felé.

Pierre Lavoissier

A lehető leggyorsabban félre állsz egy sötét helyre és közelebb lopakodsz a sikátorhoz és a benne lévő tumultushoz. A bőrödön érzed a Szent Hit erejét lassan nem is nagyon bírsz közelebb menni. Gondosan célzol majd kétszer tüzelsz.

/Ügyeség+Lőfegyverek 4 Siker / 3 Siker/

Mindkét lövésed talált a fakeresztből faszilánkok záporoznak minden felé. Valamilyen hatást elértél mert erre a vezéralak irányodba fordul. Valószínűleg latinul mond valamit a fakereszt felragyog magasra tartott kezében.

Pierre Lavoissier / Alex Williams

A Szent Hit ereje végigsöpör rajtatok és belemar kárhozott lelketek porhüvelyébe iszonyú fájdalmakat okozva a fenevadnak és a testnek egyaránt.

/ Pierre Lavoissier Önuralom Próba 3 Siker Szívósság Próba 2 Siker Sebződsz 1 Kritikust és felizzik a ruhád a testeden.

Alex Williams Önuralom Próba 2 Siker Sebződsz 3 Kritikust és egy pár másodpercre kigyullad a ruhád a testeden. A Fátyol végleg lebomlik rolad./
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimePént. Szept. 12, 2008 3:50 pm

KM /Iparnegyed/

Érzem, ahogy foszlik rólam a Fátyol ereje, a Hittel szemben nem vehetem fel a versenyt. Ez az ember nagyon erős hittel rendelkezik. Meg kellene ölnöm, hiszen ezzel sértem a maszkabált és kivívhatom a Herceg haragját. Nem tudom, hogyan csinálja, de lát engem a többiekkel ellentétben. Nem tudok a közelébe férkőzni.
Nem tudok mit tenni, menekülnöm kell. Elégedetten hallom, hogy sikerült némi zűrzavart okoznom. Ezt az időt ki kellene használnom arra, hogy fussak. Amilyen gyorsan csak tudok. Ha a Fenevad örjöngeni kezd, márpedig határozottan tiltakozik, elpusztít engem is. Így hát nagyon rövidke gondolkozás után menekülőre fogom.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2008 11:52 pm

KM (iparnegyed határa)

A kikötő felé utba esik az építkezés helyszíne is kerülök egyet ,hogy megnézzem.Innen indulok tovább.Egy mellék utcában csoportosulást veszek észre a szemem sarkából.Elsőnek elhaladok melletük,de volt valami furcsa rajtuk. Visszatolatok.Igen ezek bizony csuhában vannak ezt innen már kitudom venni.Mintahogy a baseball ütöket és azt is,hogy valakit épp beterelnek egy sikátorba.A vezetőjük kezében pedig egy bazi nagy fakeresztet pillantok meg.Hogy ez szerencse vagy szerencsétlenség még nem tudom ,de úgytünik belebotlottam az atya csoprtosulásába.Már megint sikerült beletenyerelnem a bilibe.Félre állok az autóval egy sötétebb helyen,kiszállok és közelebb osonok.

/Ügyesség+Lopakodás/


Azaz csak osonnék,de a feszületből áradó szentség távol tart.A Fenevad is morog bennem féli a kerszet hatalmát.Ez itt egy igazi hívő ember,s lám én nem tudok közel menni hozzá.Igazából nem is akarom a börömet kockáztatni egy idegenért értem se tenné meg senki.Az is igaz azonban,hogy jól jöhet egy hálás helyi személy csak kikell deríteni ki az.Megjegyzem a címet és az időt.Talán Jason holnap rá tud nézni erre a környékre.Már ha vannak erre kamerák egyáltalán.Tartom a távolságot a társaságtól közben kibiztosítom a pisztolyom.Előttem elöször csalodott picivel később zavarodott hangokat hallok.Célba veszem a vezetőt,de aztán meggondolom magam és a feszületet veszem célba.Csak kísérletképp és ha mást nem ettől valószínüleg összezavarodnak.Ennyi haladékot adok az ismeretlen ismerősnek.
Gondosan célzok majd kétszer elhuzom a ravaszt.

/Ügyeség+Lőfegyverek/

Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2008 4:38 pm

Alex Williams /Iparnegyed határa sikátor/

A menekülés mellet döntesz oly rég találkoztál és oly ritkán a szent kisugárzás ilyen erős megnyilvánulásával nincs sok időd. Beugrassz a sötétnek mondható sikátor mélyére.

/Diszciplina: Árnyékköpönyeg/

Míg mozdulatlan vagy nem érzékelhetnek elméletileg ez idő alatt elkezdhetd alkalmazni a többi képességedet is koncentrációval felidézed a vér hatalmát és tovább szövöd magad körül a Fátyol erejét.

/Diszciplina: Láthatatlan jelenlét/


Most már finoman mozoghatnál is észrrevétlenül de nem fog ártani ha érzékszerveidet is hozzáhangolod a sikátor sötétjéhez. Közben a csapat első része betódul a sikátor sötétebb részére és zseblámpákat valamint fáklyákat kezdenek el meggyújtani. Hirtelenjébe meglepődve tapasztalják, hogy nem látnak.

/Diszciplina: Kiélezett érzékek/


Na most már ha nem is tökéletesen de látsz a sikátorba sőt a bekapcsolt elemlámpák és a meggyújtott fáklyák téged segítenek. A csoport nagyon közel van hozzád már éppen a elterelő hadműveleten dolgozol amikor a fakeresztes csuhás észrevesz és tudod hogy ő lát. A dolgok hirtelen összekuszálódnak a egyik csuhás elkiáltja magát.

/Diszciplina: Telepátia/

- Itt van mögöttünk megszökik gyerünk.

A fakeresztes vezető is elkiáltja magát.

- Itt van előttetek hályog nőtt a szemetekre.

Kisebb káosz alakul ki ezt látva a vezető valami számodra baljós litániába kezd érzed amint a Fátyol ereje kezd megremegni körülötted és a vezér felé sem tudsz mozdulni pedig mily egyszerű lenne elkapni a nyakát sőt valami taszít tőle lassan már - már égeti a húsod a Tiszta Hit ilyen megnyilvánulása.
A csapat egyik fele a csali kiabáló által meghatározott irányba néz a másik fele a vezér által meghatározott helyet fürkészi. Szerencsére egyenlőre nem látnak át a Fátyolon amit teremtettél de a Hit már kezdi szétfoszlatni a illuzíót.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2008 3:19 pm

KM /Utcák/

Mivel a Főszolgabírót nem találom, lassan úgy döntök, hazamegyek. Végig Emily megjegyzése cseng a fülemben, ez a kis fruska nagyon sokat tud. Túl sokat. Nehogy egyszer meglepődjön, és arra ébredjen, hogy elvesztette a fejét. Ahogy így mérgelődök és zsörtölődöm magamban, hangokra leszek figyelmes. Odakapom, de egy fakereszt néz velem farkasszemet. A Fenevadból kitör a menekülhetnék, nem vagyok ura a testemnek. Beugrok egy sikátorba, ahová valószínűleg nem érnek be az utcai lámpák fényei, vagy ha mégis, biztosan van egy olyan pontja, ahová nem vág be, szokott lenni. Meghúzódom a fal tövén, csendben, nem mozdulok.

/Diszciplina: Árnyékköpönyeg/

Megvárom, amíg kissé megnyugszom, ez a kis találkozás igencsak sokkoló volt, de mennem kell, hiszen közelednek, és ha eléggé közel érnek, és valamelyik belémbotlik, vagy egy baseball ütő akad belém, igen nagy bajban leszek.

/Diszciplina: Láthatatlan jelenlét/

Igyekszem láthatatlanságom megőrizni, közben kiterjesztem érzékeim, mivel ha minden igaz, vak sötét van, nekem meg nincsenek infraszemeim.

/Diszciplina: Kiélezett érzékek/

Próbálok az alapján tájékozódni, amit hallok, a szemem valószínűleg még mindig nem sokat ér. Viszont haladnom kell, és nem hibázhatok. Elég egy leütött kukafedél, és lebuktam. Eszembe jut még valami, amivel talán hátráltatni tudom őket, ha persze elegendően közel vannak.

/Diszciplina: Telepátia/

Belekiabálok a fejükbe, hogy "Mögötted! Megszökött! Mögötted!". Nem tudom, egy ilyen fifikás bandával szemben mennyit ér, de ha csak egy másodpercre is megfordulnak, már jelentős előnyre tehetek szert.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2008 2:54 pm

Drake, KM /Utcák/

Hát ha már így egyet értünk, elindulok a lehető legrövidebb úton a Gyöngybe. Ha a társam követ, közben mesélőre fogom.
- Szóval itt a lényeg, hogy alapinformációkkal rendelkezz és utána minden elejtett, mások számára jelentéktelen hírmorzsa nagyon sokat érhet. Pár alap információ. Gino Campare itteni gárdedámjai igencsak neves személyisgek, de mind az alvilágban utazik. Bankárok, nagy befolyású, hatalmas vértestvérek, akik eléggé jól el tudtak vegyülni az emberek között, vagy hatalmukat még beölelésük előtt szerezték, és azóta fantomként irányítják hátulról a dolgokat. Medici bankár, de ezt gondolom mondanom sem kell. Övé New York legnagyobb bankhálózata. Mondhatni minden szál az ő kezében fut össze, ami pénzzel kapcsolatos. Servantes egy piti gengszter, a helyi maffiát terrorizálta anno, az ő idejében, most csak fegyvercsempészettel foglalkozik. Azt beszélik, több ólom van a raktárjaikban, mint egy nehézfém feldolgozóban. Meg persze minden más csemege vértestvéreknek, de fenn kell tartani az image-et. Szóval, ennek a muksónak a bőre alatt is pénz van. Juarez ember és szeszcsempészetben utazik. Ő sem készül éppen éhenhalni, az embercsempészet egészen jól fizet, ha már a szeszcsempészetnek leáldozott. Ráadásul ha belegondolsz, mennyi utánpótlás az a rengeteg ember a hadseregüknek. Kihozzák őket az országukból, de ide már nem érkeznek meg. A hozzátartozók meg nem vergődhetnek, mert azokban országokban őket is lecsukják. Hidd el, ki van ez találva. Na és végül de nem utolsó sorban itt van a mi Revano barátunk, ritka nagy csirkefogó az is, akasztani való hóhér, de komolyan. Egyes híresztelések szerint ő maga egy senki. Viszont vannak beépített emberei a Kamarilla udvarában, akiket csak ő tud, hogy kicsoda. Szóval a mi emberünk igazából ez a Revano lenne, meg kéne szorongatni a szikkadt golyóit, viszont van egy olyan bibi, hogy hozzáférhetetlen. Éppen az ilyen kapcsolatai miatt annyian őrzik, mint a korona ékszereket a Towerben. Vagy még többen. Igyen kaja, ingyen kvartély, neki már jó. Tehát nincs más hátra, mint előre, keresni kell valakit, aki ennek a jómadárnak a hátsójából lóg ki. Persze, csak ha az értesüléseim helyesek.
Mondókám közben sűrűn körbetekintek és a lehetőséghez mérten igyekszem minél halkabban beszélni.
- Az Elízium egyébként egy rettenet ilyen szempontból, ott nem tudsz meg semmit, hallótávolságon belül senki nem pletyizik olyasmit, ott csak akkor jutsz infóhoz, ha neked is van valamid, ami hasznos és ismersz egy Hárpiát. Na, én speciel ismerek egyet, de vele óvatosan kell bánni, mert fel van vágva a nyelve és még mielőtt észbe kapnál, levágja vele a fejed. A Gyöngy azért egy sokkal praktikusabb hely, mert oda igaz nem az elit jár, viszont az egy vegyes banda. Most képzeld el, a szerencsétlen földi halandó mit tud arról, hogy ami neki semmit nem jelent, nekem micsoda tudás. Márpedig javarészt ők szoktak kotyogni. Elkapott beszélgetések, félreértelmezett szavak, amik sokszor kitisztítják a képet. Vagy ha nem ők, hát az idejáró vértestvérek sem válogatják meg, mit hol beszéljenek meg, csak hegyezni kell a füled és máris megvan a következő helyszín és időpont, ahol érdemes nyomozni. De majd meglátod. Egyszerűbb ez, mint gondolnád. Nem a kapcsolatokon múlik. A szerencsén és az éles fülön.
Sanda vigyor szalad át az arcomon, miközben az utolsó szónál a fülemre mutatok. Valószínűleg ilyen hoszzú beszámoló után már nagyjából félúton lehetünk.
- Azt hiszem, mindent elmondtam, ha kérdésed, csak rajta. Ha nincs, elmesélhetnéd, mit kerestél te OTT. Csak hogy tudjam, kiért tartom a hátam.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2008 2:00 pm

Pierre Lavoissier / Jason Brown-Chen /Myriad Tec/

Jason Brown-Chen

/Jason Brown-Chen szeretném ha ezentúl a postjaidat ismét fejléceznéd a megszokott formában mert így igen zavaró a hiányuk. Üdv Inkvizició./

Pierre kérése teljesen megoldhatónak tűnik összeszeded a szükséges dolgokat majd a listát leadod Nobujosinak. Majd belekezdesz a hackelésbe. Nemsokára Nobujosi jelenik meg.

- Elnézést a zavarásért Mr. Brown-Chen utólagos engedelmével a leadott lista mellé néhány alternatív eszköz beszerzését is elindítottam. Legkorábban holnap késő délutánra rendelkezésére fognak állni. A megérkező eszközök reményeim szerint segíteni fogják önöket a minél kényelmesebb és gördülékenyebb munkavégzésben. A tárgyaló túlsó felén lévő iroda mostantól a öné.

Meghajol lerakja a kulcsokat majd távozik.

Pierre Lavoissier

Jason valószínűleg a elkövetkezendő napokban képes lesz egy online szett összeállítására.
Ha Manuel Aringarosa atya valóban Dél – Amerikában szolgált ahol a Szabbat aktivitás a legnagyobb akkor nagy a esélye, hogy szembesült borzalmakkal és kegyetlenségekkel bár a Szabbat hangoztatja, hogy semmibe veszi a maskarádét azért nem nagyon töri meg a területein és jellemzően igen durva módon varrják össze a szakadásokat a ál valóságon.
Opus Dei egy igen konzervatív hithű katolikus csoportosulás nem hobbi keresztények ha lehet ilyet mondani nagy valószínűséggel nagyobb számban bukkanhatnak fel köztük valós hittel rendelkező személyek kiknek a kezében a kereszt veszélyes rátok nézve.

/Iparnegyed határa/

A kikötő negyed felé hajtva a iparnegyed határában arra leszel figyelmes, hogy egy csapat csuhás egy alakot szorít be a egy sikátorba. A vezetőszerűségnél egy nagyobbacska fakereszt van amiből árad a szentséges energia amely taszít téged és ilyen nagy távolságból is szinte égeti a bőröd.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2008 9:35 am

Pierre útmutatásai szerint először annak nézek utána, van-e erre megfelelő technikai felszerelés, ami a hozzánk beáérkező ahckelt jeleket továbbítani tudja valami kézi eszközre, amit alaklom esetén magunkkal is vihetünk. Valami jó minőségű telefonnál alig nagyobb dologra gondolok először, de aztán az interneten találok érdekességeket. Van például összetekerhető, és széttekerés után kimerevíthető képernyő. Tökéletes lenne. Persze nins idő és hely mindenhol kigönygölgetni, úgyhogy a káét megoldás kombinációja kell. Kell füllhalgató, és autón belül kihangosítási lehetőség hozzá, valamint megfelelő eszköz, ami innen kódolva küldi a jelet (nehogy már bárki vehesse), és a kocsiban a vétel után dekódolja. Ha megvan az eszközök listája, akkor csakm odarángatom Nobujosit, hogy lépjen a beszerzés ügyében, már ha lehetséges. ezután állok csak neki a hackelésnek.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2008 12:22 am

KM,Jason Brown-Chen(Myriad Tec)

Rövid idő alatt képet és infót kapok az atyáról.Ezeket átolvasva úgy érzem valami nem stimmel vele kapcsolatban.Ezeket a gondolatokat fel dobom Jasonnak.
-Dél-Amerikai esőerdők?Misszionárius szolgálat?Hogy jön ez össze a boszorkányüldözéssel?Főleg az Opus Dei részéről,amennyire én tuom csak egyes írók fantáziájában hatalomra törő szervezet,bár meg kell hagyni állítólag a vatikánban nagy a befolyásuk.De egyébként egy konzervetív brigád nem egy harcos szervezet.És pont Dél-Amerikából?Az a Szabbat uralom központja.Ráadásul idejön egy hangzatos nevű szektával,majd hamarosan tűz üt ki egy Kamarilla vámpír menedékében?Lehet ,hogy paranoid vagyok,de....nekem nem stimmel.Esetleg megnézhetné van-e összefüggés az atya és a püspök között.Valamint kezdhetnénk ott a felvételek megtekintését is ha tudjuk.-mondom immár öltözködés közben.A felfegyverkezés jobb kifejezés lenne rá mosolygom magamban.Megint eszembe jut valamiTele lesz vel a hócipője mire elindulok innen,de az ötlet az övé volt én csak tunningolom ha lehet.
-Mit gondol mennyire tudna online lenni a kamerákkal?Adott esetben jól jönne egy mindent látó szem.Onnantól már csak folyamatos audió kapcsolatot kellene megoldani
Megvárom a választ és míg az adatokat felviszi a GPS-re.Utána lemegyek az autóhoz.A kkiikötő negyed felé indulok a Gyöngy is valahol annak a környékén van.Előhivom az adatokat és utnak indulok.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2008 2:46 pm

KM, Brandon /Utcák/

Hallgatom a srácot, és meg kell hagyni igaza van. Vajon mennyit tudhatok meg ha elmegyek a Gyöngybe? A nagyon bizalmas infókat úgysem osztják meg egymással ha bármi van a közelükben. Bár ha ott találom őket, talán valami rangsort felállíthatok. Ki kinek a felettese, ki kivel van kapcsolatban. Na de hogy utána hogy folytassuk arról már fogalmam sincs. Levadászni őket nem lehet, ennyire nem hülyék. Fogást találni rajtuk meg...hát nem lesz egyszerű.
- Rendben, akkor irány a Gyöngy. - mondom még mindig halkan. - Az Elízium tényleg nem sokat változik. Gyakorlatilag semmit. Holnap elmegyek oda is, meglátjuk mit hallok.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2008 2:14 pm

KM, Drake /Utcák/

- Nem az a lényeg, hogy kit ismersz, és hogy mik a jó helyek. A jó hely mindig ott van, ahová a fülest kapod, hogy történni fog valami. Ismerni? Azt nem kell. Csak nyitva kell tartanod a szemed és a füled. Minél többen ismernek, annál nagyobb veszélyben vagy. Én már csak tudom, nem véletlenül kellett nevet cserélnem. Na jó, igazából ez volt a nagy duma része a dolognak, én a Fekete Gyöngybe vagy az Elíziumba ülök be hallgatózni. Ebből az Elíziumot gondolom isamered, mióta közétek tartozom, nem sokat változott. Viszont a Gyöngybe szívesen leviszlek. Innen kissé messze van, de annyira nem, hogy ne lehessen viszonylag hamar megközelíteni. Szóval, ha érdekel, lemegyek veled szívesen. Egyébként meg nagyjából ennyi, ami az ismereteimet illeti, mármint "jó hely" címszó alatt. Ha meg érdekelnek az előbb soroltak, mármint hogy kik ők, nagyon szívesen mesélek róluk út közben.
Várom a választ.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeKedd Szept. 09, 2008 11:05 pm

KM, Brandon /Sikátor/

A lista semmit nem mond nekem. Talán a lakótársaknak mond valamit. Megkérdezhetném őket...bár azt hiszem ez újabb szivességet jelentene. A mai éjszaka után mindenesetre semmi kedvem sincs még nyomozgatni. Amúgyis össze kéne raknom a gondolataimat a fejemben. Mert most eléggé nagy a kavarodás. Közben elindulunk amitől kicsit megnyugszom. Két sétáló alak sokkal kevésbé gyanús, mint két fal mellett állva sutyorgó.
- A nevek sajnos nem jelentenek semmit. Ha nem nagy probléma, szerintem mutass néhány helyet, mert holnap nekem is kiesik egy jódarab az éjszakámból.
- megvakarom a fejem. Kicsit tanácstalan vagyok hogy hol is induljunk neki, bár számtalan ötletem van, csak a megvalósítással lehetnek gondok. - Victor azt mondta gyors eredmény kell. Én sem akarok sokáig ülni ezen az ügyön. Milyen helyeket ismersz? Kit jó ha ismerek?
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeKedd Szept. 09, 2008 1:07 pm

Pierre Lavoissier / Jason Brown-Chen /Myriad Tec./

Jason Brown-Chen

Végül is Pierre egy kevésbé fizikálisan veszélyes munkát szeretne tőled a netbányászatot először arra gondolsz, hogy Micugi segítségét kéred de ahogy jobban belemerülsz a kérdésbe rájössz hogy ezzel a hardver és szoftver heggyel a hátad mögött lehet sőt biztos, hogy magad is boldogolsz bár jó pár orás munka lesz. A legkevésbé bonyolult és időt rabló feladat a GPS és a hírek helyszíneinek összehangolása és rögzítése a gépben valamint Aringarosa atyáról a kép beszerzése ezt egy röpke tíz perces munkával prezentálod Pierrenek.

A többi már keményebb diónak számit a territoriális határokon valószínűleg nem a szokásos banda és bűnszövetkezet territoriumokat érti hanem a természetfeletti birtokokat bár ha betörsz a rendőrség adatbázisába az sem árt ha a sima bandahatárokról is szerzel egy a rendőrség által feltérképezett tudásanyagot ami nem feltétlenül pontos de valószínűleg elég közel áll a igazsághoz. Viszont ez a munka már jó pár órás munkát igénybe fog venni a itteni lehetőségeiddel lehet, hogy mégiscsak jól jön az a tál amit Nojobusi előrelátóan kikészített.

Belefogsz a munkába a rendőrség adatbázisát 4 óra alatt töröd fel és gyorsan leszipkázod a információkat. A kicsomagolásnál ér a legnagyobb meglepetés vannak felvételek amelyek teljesen hiányoznak és a helyükön csak egy kis a ollóit csattogtató smaragdskorpió mászkál föl alá. Másokat érzékelésed szerint megváltoztattak de ahhoz hogy valamit kiszűrjél belőle több időre lesz majd szükséged vagy esetleg Pierrel közösen kell átnéznetek a anyagot de lassan 6 órája dolgozol intenzíven kezdesz elfáradni.

Pierre Lavoissier

Jason röpke tíz perc alatt elintézi a GPS programozását valamint szerez egy fotót Aringarosa atyáról aki eddig a Opus Dei vatikáni rend tagjaként a Dél amerikai őserdők mélyén teljesített misszios szolgálatot tízenkét éven keresztül.
A kezdeti adatok alapján

- A Gyémánt étterem a egyik belvárosi menedéked közelében.
- A Kikötőnegyed határán is rendelkezel egy menedékcímmel bár az nem esik annyira közel a fegyveres konfliktusok helyszínéhez.

Jason nem fog tudni mondani konkrét időpontot mondani a rendőrségi rendszerbetörésre akár több órán keresztül is eltarthat.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeKedd Szept. 09, 2008 12:19 pm

Elisabeth McGarney /Marie Winn Carroll St. és a Prospect Park West sarki iroda/

Marie Winn kedvesen rád mosolyog.

- Mivel úgy látom semmi akadálya, hogy a kellemetlen pénz és papírügyeket most azonnal elrendezzük ezért mihelyst befejeztük utána azonnal felviszem a lakáshoz és átadom a kulcsait.


Szépen szisztematikusan végigcsinálja a szerződéskötés folyamatát a végén egy igen kellemes kivitelű dossziéban megkapod a saját példányod a szerződésből valamint pár névjegykártyát, költöztető cég, házmester, gáz-víz szerelő, villany elektromosság és távközlési szakember, stb. Látszólag nagyon adnak a lakók kényelmére és kiszolgálására több alternatívával rendelkeznek a igények kielégítése terén.

Fellifteztek egy muzeális értékű de felújított kovácsoltvas hatású liften a 5. emeletre. A lakás nem túl nagy viszont egy része rendelkezik beépített butorzattal a másik része teljesen üres bebutorozásra vár. A komoly technika szépen el van rejtve a modern de egy kicsit ódon hatást keltő lakásban. Tisztaság uralkodik minden felé a berendezés ódon a kiszolgálás mögötte modern. A lakás a parkra néz komoly redőnyökkel és vastag brokát függönyökkel van felszerelve. A fürdőben egy öntöttvas oroszlánlábas kád áll egy hiper szuper csapteleppel a többi már csak hab a tortán. Látszólag ez egy a magán szférára sokat adó tervező és lakberendező munkája a én házam a én váram alapelvet követi.

- Remélem Miss Elisabeth elégedett a lakás kondicióival.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeKedd Szept. 09, 2008 12:35 am

KM,Jason Brown-Chen(Myriad Tec.)

Jasonnak jó ez az ötlete ezzekkel a kamerákkal.Elnézem ahogy a gépen dolgozik,látszik ,hogy képzett szakember.Ezt meg is mondom neki.
-Jó,probálka meg ez a kamerás trükköt,mellé ha megkérhetem probáljon találni nekem információkat,híreket,képeket Aringarosa atyáról és a kompániájáról.Nem árthat felismerni kivel futhat össze az ember az utcán-gondolom magamban.-Úgy nézem ön jobban otthon van az ilyen keresésekben mint én.Az asszisztensemet pedig nem tudjuk bevonni az ügybe,már probáltam ,de passzívnak kell maradjon.Talán ,ha konkrét kérdéssel állok elé akkor tud segíteni.A rendőröktől nem tarok annyira valószinöüleg valamelyik vértestvér bábja ül a megfelő poszton.De ha feltünésmentesen szeretnénk végezni a dolgunkat akkor nem bonyoludunk velük konfliktusba.Nézem közben a térképet probálok egy utvonalat tervezni a helyszínek között egyre inkább úgy érzem kikell mennem a terepre,az az én asztalom.A térkép programon beütöm a menedékeim címét megnézem melyik hova esik a történésekhez képest melyik lenne ma estére a legmegfelelőbb.Odafordulok Jasonhoz-Mennyi idő alatt tudja meghackelni a kamerákat?Én addig ma még körbe kocsikáznék a helyszíneken.Viszont a közvetlen kapcsolathoz itt a mobilelérhetőségem ha bármi van ön is én is tudjuk hívni egymást
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2008 2:32 pm

KM /Marie Winn Carroll St. és a Prospect Park West sarki iroda/

Áttanulmányozom a szerződést és mindent rendben találok. Az furcsa, hogy halandóként kezel, holott biztos vagyok benne, tudja, ki vagyok. De nem számít, ez is biztosan a diszkréció jele. Aláírom a lapot, majd amikor az átutalás kerül szóba, jelzem, hogy nála van a kártya, részemről rendben van a dolog. Közben megkapom a fuvarozó cég telefonszámát. A kártyát tanulmányozom, miközben az átutalás folyik.
- A lakást mikor nézhetem meg?
Úgy teszek, mintha nagyon érdekelne élőben is a lakás, de igazából sok újat nem fog tudni mutatni, hiszen láttam képeken. Sokkal kíváncsibb lennék arra, kik lehetnek a szomszédok. Módfelett foglalkoztat, hogy a csodálatos lakosztályomat mire cseréltem le? Bár nincs rossz helyen, mármint a fekvése, de a szomszédságon köztudottan sok múlik. Ezek után erős a gyanúm, hogy ők is vértestvérek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 16 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
16 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 26 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: