Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2008 1:17 pm

KM /Myriad Tec., mindenfelé/


Eddig is sejtettem, hogy az élet bonyolult, s sokkal veszélyesebb lesz ezentúl, de ha Norobu így kihangsúlyozza az életben maradást, akkor még inkább, mint eddig gondoltam. Tanulnom kell. Tudni, hogy ki mire lehet képes. Addig elképzelni sem tudom, mit kellene tudnom az életben maradáshoz. Norobu, és a testmozgás. Azt sejtem, hogy neki nem ekll midnennap mozogni, hogy megerősítse az izmait, s bár ki tudja, hány éves, élőnek aligha lehet nála több tapasztalata a küzdősprotok területén, s ehhez jön a különleges fizikális erő, és gyorsaság, meg a többi apróság. Nagyon kíváncsi vagyok, ki lehet az a másik, akinek vele valami "testmozgás ügye" van. Mivel ma már edzettem, aligha tudok jobb elfoglaltságot magamnak, mitnhogy megnlzem ezt. Már ha nem vonulnak el valahová kettesben. Szóval maradok ott, ahol az öreg hagy, és leülök, ha van mire. Persze a többieket is figyelem, ki mit csinál, s milyen szinten van.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2008 1:12 pm

Pierre Lavoissier /Myriad Tec., edzőtermek/

Visszaérkeztek a székházba titkárod előzékenyen megmutatja a alagsori löteret és a hozzá kapcsolodó uszodát és szaunát. Utána felkisér a felsöbb szinteken elhelyezkedő szellős panorámás edzőtemekhez megmutatja a szekrényedet valamint átadja a kulcsodat hozzá.
- Természetesen az anyagok amiket gyüjtöttünk a New Yorki vértetvér társadalomrol megtalálhatók a központi szerveren UDVAR címszó alatt amihez önnek teljes körű hozzáférése van Mr. Lavoissier. Ha a továbbiakban bármire szüksége lenne a irodában megtalál. A viszont látásra.
Miután elment egy kis tollászkodás udán bemész a edzőterembe éjszaka ellenére sem teljesen kihalt vannak néhányan bár ezt nem neveznéd tömegnek. Viszont nagy örömödre a vívó sarok teljesen kihalt. Éppen a bemelegítés rituáléján vagy tul bár halott testednél ez se nem oszt se nem szoroz amikor észreveszed Norobut egy fakardal.
- Jó estét Mr. Lavoissier nekünk még nem volt alkalmunk pengéinket összemérni. Itt a soha vissza nem térő alkalom, hogy ezt megtegyük és esetleg közben beszélgethetnénk is egy kicsit. Nos mit szol hozzá elfogadja a felkérésemet ? Kérem válasszon fegyvert a állványrol.
Intésének a írányában meglátsz egy állványt amin különböző méretű és típusú fa gyakorló fegyverek vannak. Emlékeid szerint amikor bejöttél még nem volt itt.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2008 12:49 pm

Jason Brown-Chen /Myriad Tec., edzőtermek/

A beszélgetés közben megindultok a edzőtermek felé valószínüleg.
- Egyenlőre azzal teszi a legtöbbet ha életben marad a világnak eme ön számára uj éjszakájában és nem kevésbé veszélyes nappalaiban. Tanuljon bontakoztassa ki a tehetségét és probáljon meg borzongás és félelem nélküli kapcsolatokat kialakítani a emberbőrbe bujt szörnyetegekkel. Közben döntse el, hogy milyen írányelvek és célok mentén kívánja leélni a életét a továbbiakban. Figyelmeztetm a fehér és fekete megkülönböztetés nem müködik sokszor kell majd kompromisszumot kötni söt az is előfordulhat, hogy ádáz ellenségével kell idölegesen szövetségre lépnie még rugalmasabbá kell válnia mint eddig volt.
Közben megérkeztek a edzőtermekhez azoknak is a öltözőihez megkapod a kulcsod valamint a szekrényed.
- Nyugodtan öltözzön át a központi nagy terem pihenőjénél találkozunk.
Miután átöltözöl a pihenőben már vár rád Norobu a üvegfalon keresztül a teremben küzdőket figyeli.
- Ime a központi nagyterem körülötte helyezkedik el a többi tesedzésre szolgáló egyéb terem nyugodtan nézzen csak körül. A lötér és a uszoda valamint a szauna a alagsorban található. Nekem most egy kis testmozgásom akad azzal a urral ott a teremben.
Azzal rámutat egy lazító és bemelegítő gyakorlatokat végző férfire. A késő esti időpont ellenére is vannak testedzést végző férfiak és nök vegyesen a szinten.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2008 12:34 pm

Alex Williams /Menedék Brodway/

Lassan megérkezel Liz menedékéhez vagy menedéketekhez már nem is tudod teljesen üresnek tünik. Minden kihalt és csendes gyermeked már valószínüleg a New Yorki éjszakában kodorog valahol, ha bármi meggondolatlanságot tesz azért téged is felelősségre fog vonni a Herceg nem fogja kihagyni ezt a helyzetet. Föleg most, hogy gyanusnak is tüntök a szemében és esetleg még Szabbat informátor gyanusítást is rátok sütheti. A Herceg nem szívbajos most, hogy végre megszerezte New York tronját nem fogja kiengedni a kezéböl a hatalmat és nem fog egy pillanatig sem elgondolkozni a mostani helyzetben, hogy példát statuáljon a morál megörzésének és a elrettentés céljául. Cudar idök elébe nézel.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2008 8:24 am

KM /Utca/

Elment és lehet magával vitte a titkom. Ha ez így van, komoly bajban vagyok. Jobb lesz, ha utána eredek, talán megtalálom, bár New York hatalmas. Ez tény. De meg KELL találnom. Nem is értem, hogy lehettem ilyen ostoba.
Elindulok abba az irányba, amerre ő indult, de a tömeg miatt nehezen haladok. Érzem, hogy az esti tumultus nem tesz jót a Fenevadam nyugalmi állapotának. Egyre dühösebb a bennem lakó szörny.
Befordulok az első sikátorba, majd átsietek rajta. Az utca túloldalán hatalmas fekete limuzin állja utam. Előre nem tudok menni, vissza nem fordulhatok, mert érzem, még egyszer visszakavarodván abba a tömegbe biztosan nem tudnék uralkodni a bennem rejlő Fenevadon. Nincs más választásom, várok, mi fog történni.

/Akaraterő/
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 8:16 pm

KM(Kocsiban vissza a székházba)

Naprakész információk nélkül kitörölhetem a ....Hogy találjak így bármit is, ha se információ,se háttér nem áll a hátam mögött.HA így kezdek el az utcákon kavarni könnyen találhatom magam meglehetősen rizikós és kínos helyzetben.Talán ha felkérne a herceg akkor már-már legálisan tevékenykedhetnék.Holnap pedig felkelek és rájövök ,hogy bilibe lóg a kezem.-gondolom magamban egy szarkasztikus belső mosoly kíséretében.Alapozunk akkor a lexikális tudásra.Utána jöhet az utca.
-A fennt említett adatokhoz van hozzáférésem?-kérdezem Nobujosit.-Holnap akkor elkezdeném ez alapján kirakni a puzzle első darabjait.A lőteret pedig hagyjuk későbbre,talán holnapra ma inkább egy kiadós mozgásra lenne szükségem.Akkor merre találom azt az edző termet?
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 3:35 pm

KM /Myriad Tec., mindenfelé/


Végighallgatom, amit amúgy is tudtam, vagy legalábbis reméltem az egészségi állapotomról, de a nanorobotoknál felszalad a szemöldököm.
- Nincs?! Azt sem tudtam, hogy már lehetne!
- Nagyon köszönöm! - biccentek az orvos felé udvariasan mosolyogva. Jövök én még ide mindenféle problémával az elején: ficam, rándulás ... a megemelt edzésadag könnyen előidézhet ilyesmiket. A partnerekről nem is beszélve ...
Elindulok az edzőtermek felé, és azon godnolkodom, ha jobban megismerem a többieket, találok-e az egészségügyi torna célzattal idejárók között esetleg olyat, aki érdeklődik a tai-chi iránt, s így én is segítségére lehetek végre valakinek.
- Tudom, hogy most elsősorban tanulnom kell, és fejlődnöm, de van valami, amiben már most a szolgálatára lehetek? - kérdem közben. Tényleg szeretném hazsnosnak érezni magam.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 2:07 pm

Drake Shan / Brandon Smith

/Csorba Kampó Carig Rd. S. és Kimmel Rd. sarka/

Victor végignéz rajtatok majd megereszt egy sohajtás félét.
- Mindegy most Ginora meg a bandájára összpontosítunk mivel ök a városban vannak és elérhetök. Gino támogatói valószínüleg a távolbol osztják a ukászt neki most tehát rá kell koncentrálni. Kapjátok el öt is meg a tégláját is no és a egész bandát csöndben és diszkréten. Vagy érjétek el, hogy kotrodjanak el a városbol nekem teljesen mindegy nyugalmat akarok a közeljövőben. Shan te meg holnap menjél el a Herceghez és tedd tiszteletedet nála és ovatosan beszélj nem szeret manapság nagyon rossz híreket kapni persze ö sem vak csak finoman a saját böröd érdekében a helyzet ecsetlése során. Ma már nem biztos, hogy bejutnál hozzá ha már ilyen jol szarni ment ez a ma éjszaka is. Persze ha kiderülne, hogy Gino felettese is New Yorkban van az nagyot változtatna a helyzeten meg a terveken is de ez csak álom. Remélem értve vagyok azt szeretném ha diszkréten ezentul megprobálnátok közösen dolgozni a ügyön persze nem vagytok összekötve a többit rátok bízom nem szeretném ha szégyent hoznátok a fejemre remélem ez is tiszta. További jó éjszakát.
Azzal feláll és távozik a boxbol a Kampó vendégei sorra kitérnek a utjábol így szinte nyitott ösvényen gyalogol a bejárathoz.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 1:44 pm

Jason Brown-Chen /Myriad Tec., mindenfelé/

- Nem csak a Mágusok vannak kevesen világszerte hanem a összes természetfeletti lény. Manapság a Föld népeségének nagyon kis százalékát teszik ki a természetfelettiek és ugy gondolom ez jól van így, legalább nem tudnak nagyon a hatalmaskodás bűnébe esni mint korábbi korokban amikor a földgolyó népessége jóval szerényebb volt. A edzőteremben mindenféle emberrel találkozhat van aki hivatásszerűen jár le és van aki csak lazitásnak egészségügyi tornának elég széles a skála de valószinüleg igen hamar meg fogja tudni különbözetetni a csoportokat.
Közben megérkezik a vizsgálati kartonod egy orvos kiséretében.
- Mr. Jason ön jó egészségi állapotban van aggodalomra semmi oka. Negativ mindenféle vírusra, toxinra és parazitára. Nincsnnek daganatos elváltozások a testében valamint rákra utaló nyomokat sem találtun a első körös gyorstesztek alatt. Valamint nyoma sincsen nanorobotoknak vagy azok beavatkozásának a szervezetében.
- Köszönjük doktor a gyors összefoglalát és a jó híreket. Nos Jason akkor induljunk neki a edzőtermek felé.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 9:41 am

KM, Drake /Utca/

Sakál a régi, nem ellenkezek, beszállok a kocsiba, nem kérdezek, nem mondok semmi, ahogy a kocsi cserénél sem teszem. Mintha ott sem lennék. Ez a legtöbb, amit a többiek lelki békéje érdekében megtehetek. Nem akarok okoskodni, fecsegni, ahhoz most túlságosan kiélezett és feszült a hangulat. Nincs szükségem egy kisebb fajta balhéra, tehát inkább szokásomhoz híven az ablakon kibámulva elmerülök gondolataimban és a new york-i éjszaka látványában.

/Csorba Kampó/

A Victor által kiosztott feladat testhez álló, viszont a Drake által közölt információk módosíthatják azt. Valamiért az az érzésem, hogy egy igencsak nagy trutyi közepébe sikerült belenyúlnom. Igazából nem sok kedvem van az éjszaka alvilágának nagyfejesei után loholni, amikor egy egész család vadászik a fejemre, eddig azt hittem, van elég bajom, de szerencsére az öreg bebizonyította: nincs. Mindegy, a feladat az feladat, azt el kell végezni, csak azt tudnám, mi az? Mert ezek után bármi történhet.
Közben eszembe jut a kártya a zsebemben, annak is utána kéne nézni, de ha így folytatjuk, abból csak holnap lesz bármi is, pedig felkeltette a kíváncsiságomat a dolog, hogy ki lehet a titokzatos pártfogó. Hát erre várnom kell holnapig, kivéve, ha Victor most utunkra bocsált, de azt kizártnak tartom. Szóval inkább csendben, érdeklődést magamra erőltetve igyekszem figyelni és várom, mit is kell majd végülis tennem.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeVas. Aug. 10, 2008 9:17 pm

KM, Brandon /Terepjáró mellett/

Brandon sem tudja. Gondoltam talán lesz valami lövése, ő nem most ért vissza a városba. Úgy látszik itt is durvul a helyzet. Viszont abban igaza van, hogy Sakált most békén hagyom. Egy ideig. De ha nyugodtabb lesz a helyzet, megpróbálom kipuhatolni ki a frác eresztett belém két sorozatot. Talán Szabbatosok? Vagy valami lázadó kis banda? Franc tudja...ránézek a csomagtartóban élettelenül heverő holttestre. Hát ez nincs olyan állapotban hogy információt szolgáltathatna.
Idáig jutok a gondolatmenetemben, amikor a hátam mögül közeledő Sakál ránkparancsol. Ideje lenne összeszednem magam. Mióta újra New York utcáit taposom annyi bakit csináltam hogy hihetetlen. New York-on kívül már nem élnék, ha csak ennyire figyelek. Beszállok a kocsiba és már döcögünk is...valahova. Hova is? Gondolom járgányt cserélünk. Ezzel nem sokáig jutunk szerintem. Alig hagyjuk el a csatatérré változott utcát a hátunk mögött lángok csapnak fel, fényárba borítva az utcát. Akaratlanul is összébb húzom magam. A tűzről mindig eszembe jut a napfény...atyám, milyen rég nem láttam már...

/Plymouth St. és a Jay St. sarka a kínai kifözde mögötti sikátor/

Megint csak félbeszakad a merengésem, mert időközben egy sikátorba fordultunk be hogy kocsit cseréljünk. Átugrok az új járgányra és eszembe jut, hogy Victor valószínűleg ki fog faggatni arról, amit a városon kívül tapasztaltam. Elmondjak mindent? Nem, elég ha a számára hasznos információkat megtudja. Bár ez lényegében majdnem mindent érint...a francba is...kockáztassuk meg az őszinteséget.

/Csorba Kampó Carig Rd. S. és Kimmel Rd. sarka/

Victor láthatóan ideges...először azt hiszem még mindig miattam, de hamar kiderül hogy ennél sokkal súlyosabb gondjai vannak. Kapjuk el Gino-t? Először el sem tudom képzelni ezt hogy gondolja. Vajon mit szól ha elmesélem neki, hogy nem Gino a főkolompos? Felszámoltatja velünk az egész Szabbatot? Véget vetek keserű gondolataimnak mielőtt még kiülnének az arcomra. Pont időben, mert hirtelen felém fordul és beszámolót kér. Már vártam. Hát akkor lássuk.
- Rendben. Tehát azt mondtad kapjuk el Ginot...azon gondolkozom mit szólnál ha azt mondanám, nem Gino az igazi irányító? Ő csak afféle arc a "közönségnek". Van hatalma, ez így igaz, de a felszín alatt őt is irányítják. Mégpedig Liz Facchiaó Priscus. De van egy gyanúm, hogy őt is támogatják hátulról. Viszont fogalmam sincs ki. Talán egy Bíboros, tényleg nem tudom. Hamarosan támadni fognak, Victor, ez már biztos, ráadásul ahol a Kamarillának a legjobban fáj. - hatásszünetet tartok. Igazából csak próbálom összeszedni a gondolataimat. Hirtelen eszembe jut egy gyakran hallott frázis. - Mondd neked valamit az, hogy "A szürke nem szín csak árnyalat"? Ez egy afféle célzás lehet arra, hogy hova csapnak le végül. Azt hiszem. De ez már tényleg csak találgatás. A lényeg, hogy lassan felülkerekednek a Farkasfatty támadásokon és a belső viszályaikon és támadni fognak. Nagy vonalakban ennyi. - körbenézek az arcokon. Milyen hatást kelthettem? Megrémülnek vagy csak a reményt veszítik el? Egyiken sem csodálkoznék. Ami jobban aggaszt, hogy nem változtat-e ez a feladaton. Nem mintha nem lenne elég problémás már most is, de ezek után lehet hogy még durvább feladatot kapunk.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeVas. Aug. 10, 2008 8:21 pm

KM /Myriad Tec., mindenfelé/


AZ, hogy magamat sem találom meglep, s megmosolyogtat. Érdekes. De nincs időm ezen rágódni, követem Norobut. Az orvosi vizsgálatokat igyekszem türelmesen végigvárni, néhány dolog felkelti az érdeklődésemet is, de igazából nagyon remélem, hogy semmi rendelleneset nem találnak. A kondícióm jó, az gészségi állapotomról sem tudok semmi nyugtalanítót. Jó lenne, ha ez így is maradna.
Az ablak elé lépve végighallgatom Norobut, s megjegyzem, hogy először akkor a gócokról és azok birtoklásáról, és használatáról kell olvasnom valamit.
- Egyenlőre azt hiszem rengeteg olyan dolog van, amit egyedül is meg tudok tanulni. Főleg az elmélet. Szeretnék előbb egy kis rálátást erre az egész új világra, mielőtt elindulok valamerre. Szeretnék a lehetúő legjobb formába jönni fizikailag, amit még mágia nélkül el tudok érni. Az utóbbi hónapokban sokat edzettem, de keveset ettem. Előte meg sokat ettem, s nem nagyon edzettem. - teszem hozzá vigyorogva - Szóval lesz ez még jobb is. Úgy érti találok esetleg egy-két edzőpartnert? És úgy el fognak verni, mitn Ön? - mosolygok továbbra is. - A lőfegyverekhez nem sok közöm volt eddig.
Aztán a helyzetre koncentrálok, ami felvázolt nekem.
- A mágusok kevesen vannak New Yorkban? Vagy az egész Földön is kevesen vagyunk? - kérdezem meg, ami leginkább érdekel most. Elvégre meghalt egy mester, s nekem már nem akad másik hirtelenjében.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeVas. Aug. 10, 2008 7:15 pm

Pierre Lavoissier /Smoke/

- Természetesen Mr. Lavoissier vannak a székházban megfelelő edzőtermek söt professzionális lőtérrel is rendelkezünk mihelyst visszaérünk meg is mutatom magának.
A másik ügyben sajnos nem sokat segíthetek önnek Norobu szan nem nagyon akarja, hogy a mindennapi vértestvér politikába a Myriad elemzői belefollyanak ami tudással rendelkezük az inkább lexikális és a New Yorki vértestvérek hatalmi tagozódására vonatkozik. A napi ügyekkel és incidensekkel egyáltalán nem foglalkozhatunk és nem is kisérhetjük nyomon azokat amig a Myriad érdekeltségeit nem sértik eddig szerencsére nem volt erre példa. A Myriadnak sokkal nagyobb ellenséga a Technokrata Unió velük sokkal sürübben kerülünk összetüzésbe vagy valamelyik leányvállalatukkal.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeVas. Aug. 10, 2008 7:07 pm

Jason Brown-Chen /Myriad Tec., mindenfelé/

Miközben megprobálsz a uj érzékelésed során zavart keresni Norobu helyén meglepödve tapasztalod, hogy te magad is eltüntél a épület érzékelési teréből.
- Kérem Jason fáradjon velem sajnos még szükség lesz egy kis orvosi vizsgálatra, hogy teljes legyen a megnyugvásunk.
Amikor odaértek rájössz a orvosi részleg akár több szinten is elhelyezkedhet. Megprobálták itt is elüzni a ilyen intézményekre jellemző sivárságot de nem sikerült mindenhol. A vizsgáló látszolag csucstechnologiát képvisel átesel vagy egy tucat vizsgálaton vér, vizelet, börhám, teljes testszkenn, stb. A személyzet nagyon előzékeny most már van fogalmad egy elit magánklinika szintjéröl. Miután a összes vizsgálattal végeztek és letusolva kint vagytok a növényekkel tarkitott váróban a eredményekre várva Norobu a panoráma ablak mellet állva a város fényeit nézve maga mellé int.
- Jason sajnos a jelenlegi helyzetben vagy önképzővé válik vagy kkénytelen lesz Micugi segítségével képezni magát. Tudtommal a varázslók varázslási technikáját nagyban meghatározza a Mentoruk Tradiciója önnek kell dönteni jelenleg csak ezt tudom önnek nyujtani. Viszont nézze csak azok ott a CYRO toronyház fényei tudnia kell hogy New York területén valami miatt rengeteg mágikus goc alakult ki amit a mágikus rendek saját hasznukra fordíthatnak a Technokrácia is ezt teszi bár ö akkor is megprobál a birtokába vonni egy gocot ha az teljesen használhatatlan számára csak azért, hogy más ne használja valahogy el kell érnünk, hogy a Technokrácia ne tudjon birtokba venni sok gocot és ezáltal egyeduralkodóvá válni New Yorkban persze ezen kivül számtalan nehézséggel küszködik a város de majd ugy is tapasztalja. Mit szolna ahhoz ha a eredmények kézhezvétele után megmutatnám önnek a edzőtermeket és a löteret ahol mindig emberére találhat ? Amig várakozunk nyugodtan kérdezgessen csak.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeVas. Aug. 10, 2008 5:01 pm

KM(Smoke)

Mindketten befejezzük a vacsorát,úgylátom beszélgető partnerem maximálisan elégedett az események alakulásával.Legyen öreg kígyó ahogy szeretnéd ,egy darabig kénytelen vagyok az árral haladni-gondolom magamban.
-Rendben Mr Cosby ne legyünk kiszámíthatóak,önnek ismét csak igaza van akkor az asszisztenseink megfelelő időben majd felveszik a kapcsolatot.
Miután távozik én még asztalnál maradok.Elég sok információ kavarog a fejemben jó lenne rendszerezni őket.Szabbat-tégla,varázslók érdekeltsége, és most valamiért még a Giovanni-klánt is belehúzta a beszélgetésbe.Nagy játszmába keveredtem és elkéne indulnom a pályán.
Pár perccel később én is távozok,közben körül nézek az étteremben és jelzek Nobujosinak.A kocsinál megvárom. Elindulunk vissza a székházba.
-Mr.Nobujosi szükségem lenne egy anyagra a Szabbat-támadásokról.Ezek kit érintettek és milyen veszteségekkel jártak a Kamarilla szempontjából.Esetlegesen arról hogy hol vannak a városban nagyobb anarch gyűlések.Ezenkivül a székházban lehetséges-e valahol olyan elfoglaltságot végezni ami nagyobb mozgás teret igényel és emellett nem jár külső szemlélőkkel?
A legjobban mindig is egy kiadós mozgás után esett jól a gondolkodás ráadásul az éjszakából nincs sok hátra.Holnap tisztább fejjel tudok nekiállni összegezni az infotrmációkat.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeVas. Aug. 10, 2008 4:35 pm

KM /Myriad Tec., mindenfelé/


Meglep ez a fajta szimbiózis, nem érzem ellenszenvesnek, sőt, kifejezetten tetszik, hogy ennyire a természethez közeli területen fejlesztenek. A Föld élővilága pusztul, és még inkább jobb, ha emígyen beépülve fennmarad, mintha felesleges haszontalanságként kiiírtásra kerül.
Norobu újfent kicsit színpadias, de hát Micugi mondta, hogy jönni fog, így vártam rá, s arról már vanank elkéozelséeim, hogy az ő képességivel az enyéim nem szállhatnak szembe. Tegnap éjjel azért érzékeltem őt, mert másra figyelt. Most viszont feltehetőleg pusztán azért rejtőzik, hogy megmutassa: ezt is lehet.
- Jó estét, uram! Az épület lenyűgöző. New Yorkból még csak pár kósza foszlány jutott, és ebből csak annyit mondhatok: bonyolult.
Megpróbálok még egy kicsit az érzeteimre összpontosítani, s azt megfigyelni, ismerve Norobu jelenlegi helyzetét, érzékelek-e így ott valamit, vagy akár valaminek a hiányát.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeVas. Aug. 10, 2008 4:02 pm

Jason Brown-Chen /Myriad Tec., mindenfelé/

A barlangkertben nem esik nehezedre a ellazulás és a tudatud kiüritése ismét érzed a épületet és a távolba nyuló csápjait, viszont most tudatosul benned, hogy a épületben lévő összes növény valamilyen szerves modon kapcsolodok a épülethez és annak számítógépes hálózatához mi célból az egyenlőre rejtély számodra. A épület legmélyén rábukkansz egy hatalmas nyers energiáktol fortyogó kutra legalábbis így jelenik meg most a számodra a kutba rengeteg csápja nyulik a épületnek van ami energiát vagy valami ahhoz hasonlót szállit a kutból és van amelyik pedig valamiféle energiát hoz a kutnak. A meditácíód végér legnagyobb meglepetésedre Norobut látod üldögélni a barlangkert központi tisztásán nem is érzékelted a jelenlétét a épületben a többi személy között.
- Jó éjszakát Jason hogyan tetszik New York a uj tudásának a fényébe és hogy tetszik a székház mint építészeti csoda ?
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeVas. Aug. 10, 2008 10:41 am

KM /Myriad Tec., mindenfelé/

- Köszönöm!
Nem nagyon cifrázom, elég a jelszó. Ha az épületen belül valakitől tartanom kell, akkor már úgyis régen rossz. Aztán írok egy apró programot, ami automatikusan indul a jelszó begépelésekor, s felírja a pontos időt egy apró fájlba, és kész. Nem jelenik meg, nem kérdez, és azonnal le is áll. Ezt csak érdeklődés céljából. Nagyon remélem, hog ynem lesz benn más dátum, csak az enyém. Persze felfedezhető, de éppen az az előnye, hogy ennyire marhára egyszerű, mindenki valami bonyolultabbat keresne, meg aki már kicsit is gépfüggő, az tudja, hogy a rendszer is logol, tehát mért is készítene valaki egy ilyen prmitiv programot, ami csak ennyit tud? A programnak a "próba" nevet adom, és berakom egy "tanul" nevű könyvtárba.
A továbbiakban az adatgyűjtésre koncentrálok. Nincs semmi különösebb jelentősége, csak nem akarok bután pislogni, ha felmerül egy már említett név, mint aki semmit nem tud róla. Magyarán jegyzeteek, hogy tanulhassak. MÁskor is használtam már ezt a módszert, ha valaki mellé be akartam épülni, megtudtam, és emgtanultam róla egy csomó dolgot. Persze ilyenkor inkább az volt a lényeges, hogy mi az illető hölgy kedvenc színe, illata, virága, milyen témák érdeklik, és mi a férje időbeosztása.
Hatkor befejezem a munkát, és eszem egy keveset, majd lepihenek. Mivel nem vagyok álmos, viszont izgatott, és tettrekész, sejtem, hogy alvás nem angyon lesz ebből, de meditálok, s lassan megnyugszom, amolyan "lemegyek alfába" állapotban leledzem.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeVas. Aug. 10, 2008 10:12 am

Jason Brown-Chen /Myriad Tec., könyvtár, pókháló/

- Jelenleg semmi akadálya Jason, hogy a biztonságos hálózaton belül tárhelyel rendelkezzen. A tárhelye létrejött ÉBREDŐ néven kérem adja meg a kivánt biztonsági paramétrezéseket. A alábbi biztonsági korlátok közül melyeket kívánja igénybe venni akár többet is választhat vagy a tárhelyét feloszhatja különböző biztonság paraméterekkel rendelkező részekre. A választható korlátok JELSZÓ, UGRÓKODOS JELSZÓ, TENYÉRLENYOMAT, RETINASZKENN, BIOMETRIKUS AZONÓSÍTÓ. A gépén megjelent a ÉBREDŐ tárhelyéhez tartózó paraméterező program, ha nem így lenne kérem jelezzen vissza. A csatornát kérem hagyja nyítva hátha a továbbiakban még kérdései merülnének fel. Mikor befejezte a tárhely paraméterezését utána telepítünk önnek egy biztonságos kommunikácíós programot a központhoz ahhová a informatika kérdéseivel éjjel nappal fordulhat.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2008 8:36 pm

KM /Myriad Tec., mindenfelé/

Tetszik az épület, és tudom, hogy jól fogom magam érezni itt. Az albérlet keresésének szükségessége egyenlőre háttérbe szorul. Ahogy magam ismerem, mire alvásra adnám a fejem, amúgy is olyan fáradt leszek mindig, hogy a puszta föld is megfelelne a célra.
Elmélyült munkámat nem kis meglepetés zavarja meg. Nem is tudom eldönteni, hogy egy távoli kezelővel, vagy egy legendákba illő mesterséges intelligenciával van-e dolgom.
- Lehetőségem van arra, hogy a biztonságos hálózaton belül kapjak egy kis tárolóhelyet, amibe a kutatásaimat gyűjtöm? - kérdem, s kíváncsian várom a választ. Egészen lenyűzöz ez az egész. Erről meg kell majd kérdeznem Micugit.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2008 8:07 pm

Jason Brown-Chen /Myriad Tec., mindenfelé/

A épület kész csoda és kellemes meglepetés nyolcnál is több lift áll rendeékezésre mindegyik nagy alapterületű, kényelmes széles lépcsőházak is vannak a fordulokban züldterületes pihenökkel a belső tűzlépcsőházak sem annyira sívárak mint máshol a kiöblösödésekben kevés fényígényű növények vannak telepítve valamiféle optikai technikai fényaknával vezetik ide nekik a természetes fényt. A egész épület egy szerves élő és a csucstechnika ötvözetére emlékeztet. A belső kertekben nyugodtan harmonikusan zajlik a élet látszolag ide nem hatol be a külső világ zordsága. A tetőkert valósaágos csoda amit két öregebb kertész gondoz a keret valamiféle mikroszálas kupola fedi ami valószínűleg megszüri a kinti leégkört mert periodikus idönként valami kontaktfolyadék ömlik végig rajta kivül lemosva azt. A könyvtár valóságos müremek csöndes odon hangulatot áraszt óriás papir alapú tudásanyag is jelen van a modern technika mellet. kutatásaid közben rájössz hogy a Myriad Tec négy kríziskezelő csoporttal rendelkezik legalábbis így nevezik a kommandójaikat minden személy fedőnéven van jelen a adatbázisban e mellet még számtalan specialista is rendelkezésére áll a cégnek. Valósnak tünik a állítás miszerint a építészet a fő profiljuk szerte a világon számtalan építkezés zajlik a égészük alatt.
Amikor beremerülsz a pókháloba legnagyobb meglepetésedre AGY néven bejelntkezik valaki a gépedre.
- Jó napot Jason Brown ha bármi adatra lenne szüksége a rendszer archieturájárol kérem inkább tegyen fel kérdéseket a HÁLOZAT szondázása helyett. Szívesen válaszolok kérdéseire viszont a adatokat nem mentheti le a gépére kénytelen lesz memorizálni azokat a HÁLÓ strukturájának független gépeken nem maradhat nyoma.
Várom a kérdéseit.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2008 12:02 pm

KM /Myriad Tec., mindenfelé/


AMikor hazaérünk, első dolgom, hogy az összes nevet (akár cégé, akár személyé), felírom a lap-topba. A fejem zsong a sok új névtől és rengeteg információtól, de ahhoz, hogy ebben rendet rakjak, tiszte fej kell, s ahhoz nem árt elébb némi fizikai leterhelés. A laptopomat a hátizsákomba teszem, tréningruhát öltök, a hátozsákot a hátamra veszem, s nekivágok az épületnek, s bejárom, pontosabban először megkeresem az említett területeket, s egyéb főbb pontokat, mint liftek, információs helyek, büfé, stb. AHol lehet, inkább lépcsőzöm, s sehol nem időzöm dokáig. A lényeg most, hogy az ismerkedés meleltt sokat mozogjak is. Ha már megvan a "bemelegítés", mivel feltehetőleg az egész ház bejárása nem lehetséges gyalog, felliftezem az emlitett tetőkertbe, s tai-csizom egy órát. Ezután lezuhanyozom, felveszem az egyik új ruhát, hogy értelmesen nézzek ki, majd a lap-toppal beülök a könyvtárba, a kért biztonságos módon felcsatlakozom a netre, s nekiállok megnézni a végek és személyek adatait, amit találok, akár külső, akár belső adatbázisban.
A fontosabb találatok címét lementem, az alapadatokat saját fájlba pakolom, s kiemeléssel megjelölöm a különböző kapcsolódási pontokat, azaz ha egy cég anyagában egy már említett személy neve vagy egy másik cég szerepel, s viszont. Megpróáblom feltérképezni a "pókhálót", de figyelek rá, hogy ne merüljek bele a dolgoba túlságosan, s hat körül befejezzem, hogy pihenhessek még egyet sötétedés előtt.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2008 11:38 am

Jason Brown-Chen /Étteremben New Yorkban, Smoke/

- Mr. Lavoissier nos ö a jelenlegi kapcsolattartó a Myriad Tec. részéröl a Myriad és a Arcadia Inc. közös vállalkozásának amelyet a város Hercegétöl vásárolt ipari területen fog zajlani. Mivel ebben a projektben igen sok vértestvér érdekeltség van ezért a halandó és a vértestvér társadalom között ilyen a halandóktol még nem tulságosan eltávolodott vértestvérek alkotnak kapcsot. No és ne feledkezzünk meg hogy a területet a Brian LeBlanc Herceg ipari konszernének a LeBlanc Művek tulajdonában van-volt. Szóval nem tul egyszerű a helyzet de soha nem is volt az mondhatom ugy Ébredésem óta. Egyébként mind a Smokénak mind a Myriad székháznak sajátos hangulata van nem véletlen, hogy oda épültek ahová.

Kiséröd lassan befejezi a dohányzással összekötött furcsa relaxácíóját. Utána visszakocsikáztok a székházhoz.
- Ismerkedjen meg a épülettel nyugodtan a barlangkerten kívül rendelkezünk nagyon szép tetőtéri parkkal is és a épület belselyében is helyet kapott egy pár pálmaház pihenöként a itt dolgozoknak. Szerintem a könyvtár is el fogja nyerni a tetszését és sok érdekes dologra bukkanhat még de nem szeretném megfosztani a felfedezés és a meglepetések örömétöl. További kellemes napot Jason.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2008 11:13 am

Elisabeth McGarney /Magyarázkodás és egyéb/

/Szavahihetőség Manipuláció+Rászedés Célszám: 6 Dobás: 4, 5 Sikerek: 0/

Látszólag egyáltalán nem győzted meg a férfit. Amikor pedig gyors távozásra ösztökélés után kilátásba helyezed még a esteleges találkozást eléggé elkeserítő választ kapsz.
- Miss Elisabeth nem kell szépíten a dolgokat és egy esetleges késöbbi találkozással lebegtetni a reményt. Amilyen kurtán furcsán viselkedik abbol nem nehéz a következtetést levonni, hogy a egyéjszakás kalandjai közé tartoztam. Ez ellégé lelombozó talán pont éppen öntöl nem vártam volna ezt a fajta hozzállást, de hát gyarló emberek vagyunk mindannyian. További sok sikert ajánlom magamat.
Ezek után szó nélkül faképnál hagy a menedéked elötti utcán a New Yorki éjszakában. A éjszaka hirtelen ellenségessé válik és rémítő gondolatok fészkelik be a fejedbe magukat vajon mennyire nézett körül a menedékedben a férfi napközben s vajon mikr ébredt meg és vajon mit gondolt hogy ö a előszobába te pedig a háloágyadban vagy. Megrohannak a kétségek és kiráz a hideg mi van ha sejtése támadt a valódi természetedröl.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 08, 2008 9:44 pm

KM /Étteremben New Yorkban, Smoke/

Az ebéd kitűnő volt. Nemv agyok válogatós, ennek ellenére felettébb igényes, ha módom van rá, de itt semmi hziba nem volt, s feltehetőleg nem is lesz.
- Nos, néha adtam már ilyesmire a fejem, de csak kifejezetten a kitalált figura kedvéért, ha éppen úgy véltem, szükséges a megfelelő kép kialakításához. Egyébként nem szokásom mérgezni magam. - felelem mosolyogva. - Legalábbis füsttel nem, de a bor az jöhet. Nem tudom pontosan a hely szellemére tett célzás még a SMokera voantkozik, vagy már az irodaházra, és különös tapasztalataimra, de nem baj, befogadok én mindent egyenlőre még. - Mr. Lavoissier? S ő ki is lenne? - kél bennem érdeklődés - Mért is lenne baljós, az illető kisugárzása? - s mért kell ehhez statisztika, hogy kiderüljön, sokat fogunk együtt lenni? De ezt a kérdést inkább fel sem teszem. Ha csak egy szólam lenne, akkor azért feleslges, ha meg komolyan godnolta, akkor még a végén valami matematikai fejtegetést kapok.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 20 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
20 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: