Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2008 1:11 pm

Alex Williams /Elízium/

/Faggatózás /Manipuláció + Empátia/ Célszám: 8, Dobás: 9, 9, 2, 3, 6, 2, 10, 1(a 10-es ujradobása (UD) pedig 8 ) összesen 3 siker. Bill Cosby ellendobása Célszám 8 Dobás 4, 5, 10, 4, 2, 4, 8, 2, 9, 10 ( a 10 UD pedig 10, 8, UD 6 ) összesen 6 siker./

Bill Cosby a frissitő poharának pereme fölött rád tekint finoman elmosolyodik látszolag észrevette a manipulácios probálkozásaidat de nem veszi zokon.
- A LeBlanc család igen tekintélyes területeket birtokol New York ipari parkjában. Az egyik számukra csak gondot jelentő ipari terület megvásárlásáról folytatnék tárgyalásokat a Detroiti Arcadia befektetési csoport képviselőjeként Brian LeBlanc Herceggel.
Közben többen leplezett kiváncsisággal figyelik a asztaltársadat és a köztetek kialakuló társalgást.
Vissza az elejére Go down
Sir Jamhorn Verackwar
Érett
Érett
Sir Jamhorn Verackwar


Hozzászólások száma : 60
VP : 14
AKE : 07
Státusz : Lasombra Anttribun Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 27.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2008 3:39 pm

KM /automobile/


Az autóból felnéz az égre majd úgy dönt,hogy most maga ellenőrzi a helyet. Először kivülről nézi meg a helyet és ha nem talál semmi olyat,ami veszélyes lehet a maszkabálra elindul,hogy bent is körülnézzen.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2008 2:15 pm

KM /Elízium/

Hát nem lettem sokkal okosabb ez a név semmit nem mondott. Bill Cosby, Detroit... Mindegy , mindenesetre még jól jöhet, elvégre is a Herceghez jött, valamit tudhat.
-Hát, Detroit nem itt van. Biztosan fontos dolog lehet, ha ilyen messzire képes volt ide utazni. Vagy éppen ezért keresi a Herceget?
Érzem, ahogy az arcomra kiül a győzelemittas vigyor. Mindenki tudja, mi a szokás. Vajon mit akarhat ez az idegen? Ki lehet ő? Ha valóban tartózkodási engedélyért jött, miért fogadja a Herceg? Kivéve persze, ha valami fontos ember. Jobban mondva vámpír. Mindenesetre különös és felcsigázta az érdeklődésem, annyi szent...

Faggatózás /Manipuláció + Empátia/
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2008 1:23 pm

KM /Central Park/

A környék ismerős. A Park. Elveszem a névjegyet, de meg sem nézem a nevet rajta, zsebre teszem. Annyira esik az eső, hogy azonnal szétázna a papír.
Becsukom a kocsiajtót és és anélkül, hogy megfordulnék elindulok a park felé. Haza kéne mennem, de az innen messze van, és lassan hajnalodik. Majd holnap éjjel hazasétálok, ma már nem megyek sehová. Belépek a parkba, keresek egy csendes sarkot. Azonban mielőtt álomra hajtanám a fejem egy hirtelen ötletem támad: elmegyek a Fekete Gyöngybe.

/Fekete Gyöngy/

A környék semmit nem változott, talán még mindig ez Manhattan legpukkantabb része. Belépek a Gyöngybe, tekintetemmel ismerősöket keresve. Ilyen ember híján leülök egy asztalhoz egyedül. De valami nem hagy nyugodni. Határozottan az az érzésem, hogy figyelnek.

Éberség
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeHétf. Jún. 30, 2008 9:14 pm

Alex Williams /Elízium/

- Köszönöm uram engedje meg hogy bemutkozzam Bill Cosby vagyok és nemrég érkeztem Detroitbol.
Kezet nyujt és utána helyet foglal.
- Igen szép esténk van bár Brian LeBlanc Herceg esti programja valami miatt megcsuszott hozzá érkeztem személyes találkozóra. De ugy látom várakozhatok egy darabig pedig Brian LeBlanc Herceg pedáns, pontos vértestvér hírében áll.
Közben frissitőért int.
- Estleg vendégül láthatom egy frissitő erejéig?
A pincér megérkezik Bill kérdően néz rád.
A Elíziumban látszólag lenyugodtak a kedélyek de a vértestvérek nem felejtenek söt a hátsó folyosó felöl sem érkezett vissza a magabiztos dölyfös uriember testőrei gyürűjében. A helyzet továbbra sem mondható stabilnak.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeHétf. Jún. 30, 2008 9:03 pm

Brandon Smith /Limuzin/

Mintha csak a gondolataidban olvasna a sofőr megérkeztek a Central Parkhoz odakint rendithetetlenül zuhog a eső.
- Jegyezd meg senki sem a barátod és mindenki potenciális ellenség. Senkiben sem bízhatsz meg tökéletesen. Tessék itt a névjegykártyám. Gondolkozz el a dolgokon és a eggyütmükődésünk lehetőségén. Ha szükségem lesz a segítségedre nyugodj meg meg foglak találni. További kellemes éjszakát.
A sofőr közben kinyitotta neked a ajtót odakintről becsap a csípős páradus éjszakai levegő most már érzékeled dézsából öntik odaföntröl a esőt.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeHétf. Jún. 30, 2008 1:13 pm

KM /Elízium/

Feltekintek a gondolataimból a férfira. Ismerősnek tűnik. Felállok, a tiszteletem jeléül, erősebbnek tűnik nálam. Kissé meghajlok, majd az üres székre mutatok.
-Foglaljon helyet.
Visszaülök, és vizslatok jobbra balra, de a tekintetem folyamatosan az idegenre téved. Közben azért több felé kell ugye figyelnem, mert a Herceg bármikor visszarángathat az irodájába, vagy Lisa is visszatérhet. Azért egy pillanatra a férfi felé fordulok, és vigyorogva nekiszegezem a kérdést:
-Szép esténk van, nemde?
Nem sok kedvem van beszélgetni, de végülis az illem megkívánja, egyébként meg még bármi kisülhet belőle.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeHétf. Jún. 30, 2008 11:08 am

KM /Limuzin/

A pofám leszakad. Itt mindenki megőrült? Felbolydult a világ, ez tény. Na de nekem miért kell ilyen dolgokat tudnom? Ilyenkor mindig azt érzem, milyen jó is volt a Central Park földjében pihegni...
-Jó, sejtettem, hogy nem a cuki pofikám miatt lettem kihozva. De kissé frusztrál, hogy azt sem tudom, barát vagy ellenség?
Még mielőtt választ kaphattam volna, visszafordultam az ablak felé. Valahogy volt egy olyan érzésem, hogy hamarosan választ kapok minden kérdésemre. Viszont most olyan érzésem van, félreérthető volt kissé, amit mondtam, de mindenesetre is kiegészítésre szolgál.
-Nem úgy értem, de honnan tudhatnám, hogy nem csak kihasznál? Persze a kis hátrány... és fogjam be a szám... jogos...
Innentől kezdve ha nem muszáj, nem beszélek. Nem sok kedvem van cseverészni. Ez a nő a végén még olyan dolgokat is kiszedhet belőlem, amiket végképp nem akarok elmondani. Szóval folytatom az ablakon kibámulást, miközben folyamatosan azon agyalok, hová mehetünk, ki ő végülis és hogyan kevergőzhetek én ebből minél ügyesebben ki.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2008 5:15 pm

Alex Williams /Elízium/

Keresel egy nyugodt félreeső helyet és megprobálod kivárni amig elül a ma esti vihar. A este kis intermezzói jó időre pletykaalapot biztosítanak a éles nyelvű Hárpiák számára és egyáltalán nem biztos, hogy te kimaradnál a szurkálódásokból. Ezen és hasonlókon töprengsz amikor árnyék vetül a asztalodra. 50-es éveit taposó jol öltözött arab férfi állt meg a asztalodnál.
- Jó estét uram. Ne haragudjon de helyet foglalhatnék egy kis időre a asztalánál mivel a többi asztalnál sokkal több vendég ül mint a önénél. Persze ha magányra vágyik azt is megértem és tiszteletben tartom.
Várakozóan rád néz.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimePént. Jún. 27, 2008 10:01 am

KM /Elízium/

Lisa kitépi a karját a kezemből, még szerencse, hogy nem szorítottam. Elviharzik, mire én pár pillanatig állok értetlenül. Majd ezer és egy gondolat tolul a fejembe.
Lisa, ha menni akar, hát hagy menjen. Viszont érzem az egész terem tekintetét magamon. Kissé kellemetlen. Próbálok összehúzódni, de nem akarnak lepattani rólam a szempárok. Emellett, bármennyire mehetnékem van, illik még várni egy kicsit, mivel a Herceggel sem varrtunk el azért minden szálat. Ha mégis hamarabb végez, és engem keres, én meg eltűntem, az is egészen gyanús lesz.
Szóval keresek egy széket, egy üres asztal társaságában, és leülök. Talán történik valami, még inkább reménykedem, hogy végre lekerülök a top 10-ről és mindenki elkezd újra a saját dolgával foglalkozni.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeCsüt. Jún. 26, 2008 9:55 pm

Elisabeth McGarney Alex Williams /Elízium és környéke/

Alex legnagyobb megrökönyödésedre Elisabeth örült erővel kitépné magát a kezedből ha erősen fognád. Iszonyú aktivitással válaszol a érintésedre és kiviharzik megrökönyödött tekintetek kersztüzében a elíziumból.

Elisabeth szabadulni akarsz a Elízium és Alex közelségéböl miközben az agyadban tombol a káosz és a változás okozta sokk. Kirontasz a éjszakába és találomra beleveted magad a környék utcáiba. Valamilyen iszonyatos változások történtek benned, nem tudod merre találhatnád meg a izzó tekintetű férfit ki kifacsarta mentáltestedet mint egy citromot.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeCsüt. Jún. 26, 2008 9:45 pm

Sir Jamhorn Verackwar /Autómobile/

Nemsokára megérkeztek a For Sale kávéházhoz. Kívülről egy kétszintes nyerskőborítású helynek tünik óríási bolthajtásos üvegfelülettel és beépített galériával.
Közben égi áldásként elkezdett odakinn zuhogni a eső.

/Technikai informácíó: ha ismét a komornyikodat küldöd be akkor be kell érd ennyi infórmácíóval a helyről/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: *   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeCsüt. Jún. 26, 2008 3:56 pm

Brandon Smith /Limuzin/

Lassan gördültök végig a uton zuhogó esőben.
- Nem mondhatnám, hogy tul bőbeszédű lennél bár a mostani helyzetedben ez érthető. Meg kell nyugtassalak a fontos informáciokat már mind önként és dalolva elmondtad. Nem kell ennyire morcosnak lenned fogd fel ugy a dolgot mint egy jővőbeni gyümölcsőző kapcsolat kezdetét ahol egy kis adóssággal indulsz. Ha nem látnék fantáziát a kapcsolatunkban nem hoztalak volna ki a Medici fészekből. Idővel kölcsönösen hasznos kapcsolattá alakul majd a ismeretségünk. Jó szándékom jeléül azt is elárulom, hogy Gino Campare és a kis csapatát Giovanni Medici hamarosan Brian LeBlanc Herceg kezére fogja játszani persze kis idővel, hogy mindenkinek meglegyen belőle a haszna. A Szabbatistákat támogató tökét meg kell roppantani és ehhez idő kell.
A limuzin halkan suhan tovább a éjszakában veletek rá kell döbbened a mostani éjszakákban nincsen biztos pont és informácíó.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeCsüt. Jún. 26, 2008 2:37 pm

Alex, KM /Elízium/

Alex hozzáért a karomhoz. Az igazat megvallva teljesen összezavarodtam. Nem tudom, hol vagyok, a hangok egyre erősödnek. Érzem, hogy a fenevad kitörni készül.
Kirántom karom Alex kezéből és az ajtó felé indulok. Meg kell találnom azt a férfit. Minden áron. Azt sem tudom, ki lehetett, nehogy azt, hogy mit akarhatott.
Kifutok az éjszakába, vadul körülnézek az utcán, maj dkezem egy pillanatra a halántékomhoz szorítom, mintha attól elhallgatnának a hangok. De nem. Egyre csak erősödnek.
Belevetem magam az éjszakába. Nem tudom merre menjek, de érzem, nem állhatok meg. Mostmár azt sem tudom, valóban a férfit keresem-e, vagy csak a hangok elől menekülök.
Vissza az elejére Go down
Sir Jamhorn Verackwar
Érett
Érett
Sir Jamhorn Verackwar


Hozzászólások száma : 60
VP : 14
AKE : 07
Státusz : Lasombra Anttribun Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 27.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeCsüt. Jún. 26, 2008 11:43 am

KM /Autómobile/


Bár arcán nem látni,de nem nagyon örül neki,hogy ilyen közel kell beszélgetni....

-Rendben van.Akkor az est további részén nézzük meg ezt a For Sale kávéházat is....

Ismét a mozgó tájat veszi szemügyre mig megérkeznek a kávéházhoz...
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeCsüt. Jún. 26, 2008 6:54 am

KM /Medici palota/

Sokkal okosabb nem lettem, annyival maximum, hogy nem kellett volna ezt a kérdést feltennem, ugyanis a nőnek félig meddig igaza volt, ahelyett, hogy kérdezgetek, inkább csendben hálásnak kéne lennem. Azért csak félig meddig van igaza, mert teljesen hülye én sem vagyok, tudom jól, hogy nem a két szép szememért hagyta meg az életem, ennek borsos ára lesz még.
Követem és beszállok a kocsiba. Közben elered az eső. Fránya eső. Ezt utálom New Yorkban, itt szinte mindig esik. Már nyílik a szám, hogy megkérdezzem, most hová is megyünk, de aztán inkább nem mondok semmit. Valahogy jobbnak ítélem a dolgot. Tehát felveszem a szokásos ablakon kibámulós pózt és várom, mit hoz nekem ez az éjszaka. Vajon miért van olyan érzésem, hogy semmi jót?
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeKedd Jún. 24, 2008 9:10 pm

Brandon Smith /Medici Palota/

A nö kérdésedre sajnálkozva végigmér.
- Szerintem részedröl teljesen mindegy ki vagyok én. Pillanatnyilag az a személy vagyok aki nem vert karót a szívedbe pillanatok alatt és tálalt fel ezüst tálcán Giovanni Medicinek.
Miközben ezt mondja valamit szimultán dolgozik a laptopján, a művelet végén beleszol a asztalon álló telefonba.
- Paul készitse elő a kocsit és szoljon a biztonságiaknak, hogy elmegyünk a városba.
Kényelmesen feláll kecsesen lesímítja a kosztüm rakoncátlankodó részeit maj feléd fordulva a következőket közli.
- Induljunk gondolom ismeri a utat a garázsba.
Izmaid önkéntelenül is összerándulnak és megindulsz a garázsba mögötted becsukódik a iroda ajtaja. A garázsba érve egy sofőr valamint egy diszkrét limuzin vár rátok. Elhelyezkedtek a hátsó üléseken majd kigördül veletek a éjszakába a járgány.
Amint kihajtotok a garázsbol a hátgerinceden végigfut a hideg miközben kint földöntuli robajjal dördül az ég és elkezd zuhogni a eső. A nő finoman elmosolyodik és elégedetten hátra döl.
- Így sokkal kellemeseb és hangulatosabb a idő a mostani utazáshoz. Remélem kellően fogod értékelni és honorálni a gesztust amit érted tettem. Gondolom nem kell ecsetelnem a lehetőségeket amik rád vártak volna a Medici palotában ha elkapnak.
Kérdően rád néz.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeKedd Jún. 24, 2008 8:52 pm

Sir Jamhorn Verackwar /Autómobile/

Marvin elmegy magadban üldögélsz a csendesen csordogáló időben. Arra riadsz hogy Marvin visszaérkezik.
- Sajnálom Jamhorn urfi különterem csak a törzstagok számára elérhető és a szabad asztalokbol sem volt tul nagy választék, reményeim szerint a legideálisabbat sikerült kiválasztani a ön számára.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeKedd Jún. 24, 2008 7:07 am

KM /Medici Palota/

Ki lehet ez a nő? Teljes értetlenség homálya borul az agyamra. Vajon mit akarhat tőlem és miért nem ölt meg? Nem ismerős egy cseppet sem.
-Maga kicsoda?
Tudom, hogy ezt a kérdést nem kellett volna feltenni, elvégre is én vagyok a betörő, aki ajtóstól rontott ebbe a kócerájba, nem is értem, hogy gondolhattam olyat, hogy sikerrel járok. Várok türelmesen, kellemes lenne, ha nem vágná le a fejem a kérdésem után. Talán, ha nagy szerencsém van, válaszol is. Ha nagy szerencsém van.
A másik kérdés, ami erősen foglalkoztat, hogy hogyan tovább? Egyértelműen csapdába estem, arról nem is beszélve, hogy ha ez eljut Victor fülébe, felkoncol. Kellemetlen szitu, annyi szent, de mindenesetre igyekeznem kell a legtöbbet kihoznom belőle, ha túl akarom élni. A kérdés csupán annyi, hogyan?
Vissza az elejére Go down
Sir Jamhorn Verackwar
Érett
Érett
Sir Jamhorn Verackwar


Hozzászólások száma : 60
VP : 14
AKE : 07
Státusz : Lasombra Anttribun Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 27.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2008 8:44 pm

KM /útközben/

*Lecke?lehet,hogy tényleg nem ér rá...mindenesetre köszönöm a figyelmeztetést...*

Aztán már csak akkor eszmél fel a gondolataiból mikor már a Smoke-hoz értek.

-Érdekes helynek néz ki...
jegyzi meg magában.Aztán hűséges inasára néz.

-Kérem menjen be kérem és foglaljon holnapra egy külön szobát ha van nekik ilyen...Lehetőleg a tükröket kerüljük...
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2008 6:43 pm

Sir Jamhorn Verackwar /Útközben/

A érces hang göccögö nevetést hallat az agyadban.
- Reménykedj csak Fióka lehet, hogy rád fér egy ilyes fajta lecke is.
Érzed amint a mentális csápok lekapcsolodnak a tudatod felületéröl. Lassan megérkeztek a Smokehoz a Olasz negyed határán.

/Smoke/

A étterem furcsa keveréke egy kávézonak és étteremnek. A központi nemdohányzó étteremi rész van a legmagasabban ezt öleli körbe félkörivesen három süllyesztett kávéházi terem mindegyik terem üvegfalakkal van elválasztva egymástól és átlátni a termekbe. A félköriv záró ívén helyezkedik el a konyha és egyéb kiszolgáló egységek. A három kávéházi terem a következök szerint van felosztva a középső a vegyesdohányos itt a cigaretta, szívar és pipadohány füstje keveredik egymással. A másik kettőben amelyek közre fogják a vegyesdohánost el vannak különitve a pipások és a szívarosok a egyik terem a egyik táboré a másik a másik táboré. A étterem dohányzó termeiben rengeteg Szivar humidor valamint Pipadohány tároló szelence található névreszóloan. Ezek itt guszta dohánytrezorok, természetesen a helyszínen a vásárolható szivar és dohány választék is igen lenyűgöző miközben a fél szintel feljebb elhelyezkedő központi étterem részben káprázatos tengeri inyencségeket szolgálnak föl.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2008 6:25 pm

Brandon Smith /Medici palota/

A asztal mögött pattanásig feszült idegekkel várod a ovatosan érkező biztonságiakat. Amikor a ajtó lassan kinyilik és a folyóso félhomálya kirajzolja a benyomuló két biztonságit legnagyobb meglepetésedre egy bársonyos hang szólal meg mellőled.
- Valami probléma van Mike ?
- O elnézést Asszonyom behatoló van a épületben és a folyoson vesztettük nyomát a biztonsági kamerákon.
- Mondja Mike ugy nézek én ki aki nem veszi észre ha valki belép a irodába és csöndben megvárom a érkezésüket ?
- Természetesen nem Asszonyom.
- Akkor mire vár Mike a behatoló nincsen itt azóta lehet már rég a lépcsőházban van megint kutassák át a egész épületet. Remélem nem kell elmarasztaljam magukat Medici urnál ?
- Természetesen nem Asszonyom. Igen értettük Asszonyom. Ugy lesz Asszonyom.
Amint becsukodik a ajtó a sötétbe két zöld szempárral találod szemben magad.
- Foglalj helyet.
Izmaid automatikusan engedelmeskednek legnagyobb meglepetésedre letottyansz a egyik kényelmes börfotelba. A zöld szemek továbbra is fogva tartanak. Gyors pergö rövid vallató kérdések hangzanak el. Hogy hívnak beszélj. Mit kerestél Medici menedékében válaszolj. Kinek a patronálása alatt álsz ? Komolyan gondoltad, hogy következmények nélkül sikerrel jársz ? Kábán akadozva válaszolgatsz a utasításos kérdésekre ha valamire nem adnál egyből választ rafináltan átfogalmazott kérdésként egy kis idő után ismét elhangzik. Nem tudod mennyi idő telik el a kábaság ködén át csak a zöld szemeket látod a sötétségben. Majd elhangzik az utolsó utasítás.
- Maradj nyugton.
Ezután a agyad jobban kitisztul de a izmaid mozdulatlanságra kárhoztatnak most van időd és erőd átgondolni a eseményeket. Valószínüleg egy nő foglal helyet nem messze töled a homályban egy hasonló fotelben mint amilyenben jelenleg ülsz nem sokat tudsz belőle kivenni csak parázsló zöld szemeket látod. Elgondolkozol azon is, hogy belépésedkor nem érzékelted a jelenlétét söt még akkor sem amikor közvetlenül a fotelja mellé kuporodtál a asztal mögött csak amikor megszolalt jöttél rá hogy melleted ül.
Közben életre kel egy laptop a íróasztalon a monitor fénye sejtelmes fényben övezi a vendéglátod alakját. A fényben egy sötét hajú diszkrét megjelenésű 40 éves nőt pillantasz meg. Alakját visszafogott luxus minőségű konzervatív kosztűm takarja izléses apró kiegészítökkel.
Lassan ugy érzed képes leszel megszólalni.
Vissza az elejére Go down
Sir Jamhorn Verackwar
Érett
Érett
Sir Jamhorn Verackwar


Hozzászólások száma : 60
VP : 14
AKE : 07
Státusz : Lasombra Anttribun Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 27.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2008 2:06 pm

KM /útközben/


Kényelmesen hátradől az autóban és nézegeti az elsuhanó árnyékokat.

"Remélhetőleg jobban el lesz a herceg és a saját ügyes bajós dolgaival..."

néhány másodperc múlva újabb gondolatok merülnek fel benne...

"biztos,hogy el lesz foglalva?Reméljük igen....."
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 7:12 am

KM /Medici palota/

Az iroda eléggé homályos, szinte semmit nem látok. Nem volt túl jó ötlet ide bejönni. Viszont kimenni már nincs időm. Előveszem a pisztolyom és kersek valami használható rejtekhelyet. Kellemetlen hátrány, hogy az ellennel szemben én nem látok semmit. Egy asztalt sikerül kitapogatnom, jobb ötlet híján behúzódok mögé, talán segít, bár sokat nem hinném, hogy javítana a helyzetemen. Mindenesetre behúzódok mögé, és várom, hogy megtaláljanak.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitimeSzer. Jún. 18, 2008 11:25 pm

Sir Jamhorn Verackwar /Automobile/

Miután Marvin lerendezi a telefont elindultok a éjszakai körutra. Kényelmesen elheveredsz a utastérben amikor megérzed a ismerös mentális csápokat amint agykérgedbe hatolnak. Rögtön utána meghallod a száraz érces hangot a fejedben.
- Biztos jó ötlet George Harvey azzal bosszantani, hogy megváltoztattad a találkozó időpontját. Nagy valószínüséggel ezért még fog neked kellemetlenséget okozni csak hogy finoman éreztesse a hatalmát. Nem szabad elfelejtened, hogy számottevő eröt képvisel a városi politikában.
Közben a autó csendben suhan a éjszakai városban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 28 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
28 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: