Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeKedd Júl. 08, 2008 11:32 am

Figyelem


Ismét technikai információk a következő értékek változását kérem minden Játékos tartsa nyílván nemsokára a profilban a avatár alatt is nyomon követhető lesz talán addig a legegyszerübben a Aláírásban kaphatna helyt.


A értékek amit számon kéne tartani Aktuális Vérpont (Vp) és Aktuális Akaraterőpont (Ake.p.). Értelemszerűen a Vértestvérek minden ébredéskor automatikusan elhasználnak 1 Vp-t. Éjszakárol - éjszakára .

A jelenlegi értékek:


Brandon Smith: Aktuális Vp: 11 Aktuális Ake.p.: 4 ( Személyes Vérbank Halandó Vp: 10 Vértestvér Vp: 20)

Elisabeth McGarney: Aktuális Vp: 10 Aktuális Ake.p.: 6

Alex Williams: Aktuális Vp: 12 Aktuális Ake.p.: 10

Sir Jamhorn Verackwar: Aktuális Vp: 14 Aktuális Ake.p.: 7

Drake Shan: Aktuális Vp: 10 Aktuális Ake.p.: 6
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeKedd Júl. 08, 2008 11:11 am

KM /New York külváros/

Gyorsan átgondolva a lehetőségeimet, úgy döntök, keresek egy metrómegállót. Elindulok hát... Egy sikátorban baktatok gondolataimba mélyedve, mikor egy ismerős hang csattan vissza a házfalakról. Szinte azonnal megpördülök hogy lássam pontosan ki az. Aztán magamt korholom: hogy merülhettem el így a gondolataimban, hogy csak úgy elmegyek valaki mellett? Mindegy is.
Letaglózott a meglepetés és csak némán hallgatok a kérdése után. Közben agyamban dübörög egy szó: Válaszolj...válaszolj, vagy gyanakodni kezd. De mire gyanakodna? Elhessegetem a gondolatot, aztán nyugalmat erőltetek magamra és egy nagyjából barátságos mosolyt.
- Nahát, kedves Sakál. Rég találkoztunk. És semmit sem változtál. - mondom kedvesen, aztán kis szünetet tartok, majd komoly ábrázattal folytatom. Igyekszem őszintének tűnni.
- Természetesen tudom mik a hagyományok, és nincs szándékomban kibújni alóluk. El fogok látogatni a herceghez. Talán még ma éjjel, talán csak holnap. Most érkeztem és egyenlőre csak élvezem hogy a városban lehetek...újra. És te? Mi járatban errefelé? Vagy ne üssem bele az orrom?
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeKedd Júl. 08, 2008 9:24 am

KM /Gyöngy/

~Micsoda nő, micsoda nő.. és nem Sakál.. hahh...
Újabb legyintés követi a megállapításom. A múltkori affér óta nem igazán szeretem az utcai kalandokat. Már éppen indulnék, amikor megszólal a telefonom, felveszem, micsoda meglepetés, Sakál.
-Ah, pont most gondoltam rád...
Na ezt se nagyon tudtam folytatni, belémfojtotta a szót a drága, de ez mindig így szokott lenni.
-Hol van a Csor...?
És rámvágta a telefont, ó igen. Mindig ezt csinálja. Dühösen vágom zsebre a készüléket és a plasztik kártyát, sosem lehet tudni, mire lesz még, jó, de majd holnap felhívom.
Kilépek a Gyöngyből, utam a szokott helyem felé veszem, majd minden elegancia nélkül belesüllyedek a park lágy gyepe alatt húzódó nyirkos földbe.

Másnap /Kikötőnegyed/

Hát, bolyongok már vagy fél órája, nagy ez a ***@& negyed. Egyszerűen mintha a föld nyelte volna el azt a nyomorult kocsmát. Érzem, hogy kezdek dühös lenni. Az egyik eldugott sikátorban leülök egy fadobozra és előhúzom a mobilom. Ciki, nem ciki, eltévedtem. Halk koppanás. Lenézek a lábamhoz, valamin megcsillan a lámpafény. Egy plasztikkártya. Felveszem, tanulmányozni kezdem. Nahát, ezt tegnap az a hülye liba adta. Nocsak, nocsak, egészen el is felejtettem. Tárcsázom a számot, még akkor is, ha tudom, nem kéne, mert Sakál bármikor hívhat, hogy hol vagyok. Remélem, rövid beszélgetés lesz, utána felhívom Sakált, hogy hol is találom meg. A készüléket a fülemhez emelem. Kicseng...
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeKedd Júl. 08, 2008 12:02 am

Figyelem

Játéktechnikai információ minden játékosnak


A postok széttagolása és a könnyeb áttekinthetőség érdekében minden játékoskap egy színkodot és ezentul a neki szoló postban ezzel a színnel emelem ki a nevét a lista:

Brandon Smith - Brandon Smith

Elisabeth McGarney - Elisabeth McGarney

Alex Williams - Alex Williams

Sir Jamhorn Verackwar - Sir Jamhorn Verackwar

Drake Shan - Drake Shan
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2008 9:41 pm

Elisabeth McGarney /Utcák/

/Akaraterő Célszám: 8 Dobás: 5, 1, 9, 7, 8, 4 Sikerek: 1 Megjelenés + Szereplés Célszám: 6 Dobás: 2, 6, 6, 7, 8, 6, 6, 5, 2 Sikerek: 6 siker/

A férfit teljesen lehengerled a megjelenéseddel átjön a kocsi tuloldalára és kinyitja a ajtot neked.
- Bocsássa meg a modortalanságomat Jonh Parker vagyok és nagy csodálója vagyok a előadásainak és művészetének. Természetesen semmi akadályát nem látom, hogy a Brodway-hez szállítsam önt söt részemröl a szerencse.
Nyugodtan autoztok a Broadway felé halk klasszikus szolgáltat hátteret a utazáshoz. Egyre jobban befészkeli a érzékszerveidbe a férfiből áradó vitalitás magát, kedved lenne megkostolni a vérét persze az most problémákhoz vezetne de talán a este folyamán lesz még alakalmad rá. Tekintve, hogy mennyire oda van érted.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2008 6:13 pm

Brandon Smith /Gyöngy/

Elsö riadalmadat hamar elmossa a felismerés és a megnyugvás ez nem Sakál csak nagyon hasonlít rá és ügyet sem vet rád amugy sem. Egy pillanatig eljátszol a gondolattal, hogy izgalmas lenne a Sakál hasonmásbol táplálkozni. Ám e merengésedet durván félbeszakítja a mobilod csörgése Sakál az a ördög nem alszik.
- Halló Brand holnap kora este találkozunk a kikötőnegyedben a Csorba Kampó krimoba remélem értve vagyok.
Azzal letszi választ sem várva. Lassan hajnalodik egyre álmosabb vagy ideje lenne valami menedéket keresni nappalra.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2008 6:07 pm

Drake Shan /New York Külváros/

Jobb hijján bandukolsz a első utadba eső metrómegálló felé. Éppen egy sikátoron vágsz át amikor meghallod a hangot.
- Jó éjszakát Shan. Mondd miota vagy a városban és mikor szándékozol tiszteletedet tenni a Hercegnél tudod a hagyományok. Bár te mindig is magasról tettél a ilyen formalitásokra.
A nő sötét börruhájában a sikátor falát támasztja nem tudod hogyan mehettél el mellet észrevétlenül. Nancy Faulker közismertebb nevén a Sakál a Herceg és a Főszölgabíró fejvadásza. A idő nem fogott latinos bájain talán csak a sötét börruha és haj emeli ki jobban a porcelánfehér arcban csillogó smaragzöld szempárt. A város visszafoglalásakor Nancy gyüjtötte be a legtöbb Szabbat legény skalpját.
- Nos mi van Shane megkukultál talán illene válaszolni mert a végén még rosszra találok gondolni. És ugye aztat nem szeretnéd.
Gonosz mosoly ül ki a arcán. Ez a nő élvezi amit csinál rosszab mint a Asszimiták.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2008 3:49 pm

KM /Utcák/

Egy autó. Igencsak érdekes egy véletlen. Kíváncsi vagyok, ki lehet az. Ráadásul ismer. Ismernem kéne? Igazából a fények miatt az arcát sem látom rendesen. Mindenesetre egy próbát megér. Felállok és elindulok az autó felé.
-Igazán köszönöm a kedvességét. Lekötelez, goszudár (orosz: uram).
Beszállok a kocsiba és érdeklődően fürkészem a férfi arcát.
-Megtudhatom, kit tisztelhetek az Ön személyében? Egyébként a Broadwayhez, ha kérhetem.
Hangom kissé utasító, de csak remélni tudom, nem hallatszik ki belőle a küzdés, ami a hangok hallatán felbőszülő Fenevad elnyomására irányul.

/Akaraterő; Szereplés/
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2008 3:37 pm

KM /Gyöngy/

A nő elment, én meg az elémtolt plasztikkártyát bámulom. Miért akar mindenki rám vigyázni? Egy pillanatra felkapom a fejem, talán utána is akarok is futni, hogy megkérdezzem, de az egész elindított mozdulatsor egy legyintésbe fullad. Egy darabig játszom a kártyával, amikor ismerős alakot látok a derengő félhomályból felém közeledni. Nicsak, Sakál! Izgalmas este, mondhatom. Túl sokan vigyáznak rám, ez kezd nekem nem tetszeni. Mindesetre nem ugrálok, lehet nem is értem jött.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2008 1:11 pm

KM /Valahol New York határában/

Furcsa érzés újra ebben a szennyes városban lépkedni. 2 éve nem tettem be ide a lábam. Élőholt létemet tekintve rövid idő, mégis, szinte már hiányoztak ezek az illatok, színek.
Tisztában vagyok vele, hogy illene tiszteletemet tennem a hercegnél, de még át kéne gondolnom mit is mondok neki. Megfordul a fejemben, hogy a teljes igazságot, mindent amit megtudtam, éreztem vagy sejtettem. Aztán elhessegetem ezt a gondolatot. Mielőtt konkrét nevekkel dobálóznék felelőtlenül, jobban teszem ha körbenézek, puhatolózok egy kicsit, kiben is lehet megbízni. Na nem teljesen, hiszen ez lehetetlenség. Itt mindenkiben csak ideig-óráig lehet megbízni.
Úgy emlékszem volt a belváros szélén egy lepusztult lakás féle. 2 évvel ezelőtt többé-kevésbé biztonságos volt, senkit sem érdekelt ki lakik ott, talán még mindig áll és nem bontották le. Valahol meg kell húznom magam nappalra.
Ha gondoskodtam menedékről és közben sikerült kitalálnom mennyit beszéljek, meglátogatom a herceget is.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2008 9:58 am

Drake Shan /Valahol New York határában/

Visszaérkeztél New Yorkba a elmult két évben a Herceg (vagy udvartartása befolyásos személyiségeinek) kívánságára a környékét jártad a városnak, és a Szabbat tevékenységet figyelted. Talán azért kaptad ezt a "megtisztelő" feladatot mert a város visszafoglalásánál tulságosan távolságtartoként kezelted a ostrom ügyét.
Jó azért visszatérni ebbe a rohadó metropoliszba. Kár, hogy rossz hírekkel érkezel, bár New Yorkot egyenlőre Brian LeBlanc Herceg és a öt támogató Öregek a látszat szerint szilárdan uralnak a környező területeken hemzsegnek a Szabbatok és a szimpatizánsaik. Valószínüleg minden eddiginél átfogobb ostromra készülnek és a piperköc Gino Campare Lovag csak egy feláldozható sakkfigura a háttérben meghuzódó és a szálakat mozgató Lemol Vincent Ferguson grandiózus tervében. A problémákat tovább fokozza, hogy a összes természetfeletti megkergült a határok elmosodnak a Farkasfattyak minden eddiginél agresszívabbak, a passziv Varázslok feladták a tétlenségüket és egyes frakcióik egyre aktívabban avatkoznak be mind a Farkasfattyak (bár ezt csak sejted) mind a Vértestvérek ügyeibe. Lehet, hogy tényleg közeledik a Gyehenna amiröl a Öregek kárálnak folyton.
Most már csak azt kell megfontolnod kinek számolsz be tapasztalataidról.


A hozzászólást Kabata Norobu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 28, 2008 12:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2008 9:11 am

Sir Jamhorn Verackwar /For Sale/

- Jó estét uram.
A pultos egy darabig vizsgálgatja a helyfoglalásokat a monitoron a pult alatt. Majd a fejét finoman ingatva sajnálkozva feléd fordul.
- Sajnálom mister a héten már telt ház van a legközelebbi szabad asztalfoglalást jövőhét közepére lehet leadni.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2008 8:43 am

Alex Williams /Elízium és környéke/

Nem tul feltünően sietősen elhagyod a Elíziumot. Kiérve a éjszakai levegőre hamar megálapítod, hogy a Balerínának hült helye normális érzékszerveiddel nem érzékeled a jelenlétét. Csak New York szokásos éjszakai zajai ingerlik érzékszerveidet. Más modszerhez kell folymodjál. Mert így nem mész semmire.

/Esetleg használod valamelyik természetfeletti képességed a további keresés folyamán ?/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2008 8:29 am

Elisabeth McGarney /Utcák/

/Akaraterő Célszám: 8 Dobás: 2, 10, 2, 6, 7, 7 UD: 9 Sikerek: 2/

Mint egy megzavarodott vad bolyongsz New York éjszakájban kényszerképzetek gyötörnek vagy valóság érzed amint a szörnyeteg is mozgolodik benned. Szerencsére sikerül visszaszorítanod elméd mélyére. Arra eszmélsz merengésedből, hogy egy szélesebb sugáruthoz értél és egy luxus sportkocsi áll meg melleted. Egy fiatal férfi száll ki a kocsiból és a auton áthajolva megszólít.
- Valami baj van művésznő ? Esetleg felajánlhatom a segítségemet a híres Elisabeth McGarney-nek és elvihetem valahová. Ha esetleg a esti sétáját tette volna akkor pedig kérem ne vegye tolakodásnak a ajánlatomat.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2008 7:50 am

Brandon Smith /Gyöngy/

/Faggatózás Manipuláció + Empátia, Brandon igaz, hogy ezt írtad de ahogy a karaktered előadja magát az inkább Karizma + Megfélemlítés tehát ez fog történni a kommunikácíós interakcíóban Célszám: 8 Dobás: 1, 9, 10 UD: 6 Sikerek: 1 Ellendobás Bátorság Célszám: 8 Dobás: 8, 3, 10, 8 UD: 9 Sikerek: 4/

A lány rád néz és egy döbbent pillanat után a ö szemében is harag szikrája gyulik ki. Egészen közel hajol a arcodhoz és szinte sziszegve veti oda neked a következöket.
- Egoizmusodnál már csak a butaságod hatalmasabb ha a fejedet akarnánk akkor besétálnánk hozzád beszélgetni egy klubba öntelt vagy a végtelenségig. Nem is tudom miért is akar neked segíteni a Mester megérdemelnéd ezek után hogy a Krupp család kinyuvasszon és ágyelőt csináljon a börödböl és ahellyet, hogy itt höbörögsz a ugynevezett magánügyeid miatt örülnöd kéne, hogy valaki segítene a Krupp család ellenébe neked.
A monolog közben egy plasztikkártyát tol közétek a asztalra.
- A cím ahol tárgyalhatsz a Mesterrel a továbbiakrol ha esetleg meggondolnád magad öntelt pojáca, ennél azért többet vártam egy magad korát megélt személytöl.
Válaszra sem várva feláll a asztaltol és faképnél hagy a plasztikkártyával a asztalon.
Vissza az elejére Go down
Sir Jamhorn Verackwar
Érett
Érett
Sir Jamhorn Verackwar


Hozzászólások száma : 60
VP : 14
AKE : 07
Státusz : Lasombra Anttribun Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 27.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeVas. Júl. 06, 2008 9:02 am

KM /For Sale/



Miután körbenézett a helyen odasétál a pulthoz és megprobál heleyt foglalni.

-Jó estét. Egy helyet szeretnék foglalni két személyre holnap után este 8 órára.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimePént. Júl. 04, 2008 2:46 pm

KM /Elízium/

-Hát... -a fejem vakargatom- az Iszonyatról én is hallottam. Az Öregek... igazából olyan, mintha visszaállt volna a rend. De szerintem az egész a Hercegnek és a közvetlen udvartartásának köszönhető. Azért LeBlanc Hercegnek kemény a keze. Kevesen mernek neki ellentmondani, azok is megbánják. Arról nem is beszélve, hogy az udvara is jól felépítésű, az emberei pedig megbízhatóak és hűségesek, ami azért, valljuk meg őszintén, nálunk nem kis dolog. Mindegy, sok beszédnek sok az alja, én igazából pontosan nem tudom, mi van a függöny mögött, de egyelőre úgy néz ki, rend van. A lázadók letörve, a Szabbat lenyomva, ennyit, amit én látok. Sajnos nem látok bele az udvar ügyeibe olyan mélyen. A Herceg nem avatott be az ilyen dolgokba, mivel eléggé elfoglalt vagyok.
Azt hiszem, eleget mondtam, remélem részemről kibeszélgettük magunkat mára.
-Mindenesetre nekem lassan mennem kell. Meg kellene várnom a Herceget, mert szót kíván váltani velem, de sajnos a kötelesség szólít. Őriznem kell a "nyájam". További kellemeset.
Felállok az asztaltól, megvártam, amit meg kellett, ráadásul, ha ez a díszpinty elcsicsergi a Hercegnek, mit hallott tőlem, minden gyanú felett fogok állni. Szóval lassan ideje lesz megkeresni Lisa-t, vagy a férfit, akinél a balerina van. Meghajolok kezem mellkasom alatt vízszintesen megfeszítve, ahogy uraknál szokás, majd gyors léptekkel távozok az Elíziumból.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimePént. Júl. 04, 2008 7:47 am

KM /Utcák/

Sötét van. Nem tudom, merre mehetnék. Találomra elindulok az egyik irányba, majd befordulok egy sikátorba, pár méter után visszafordulok... Fogalmam sincs merre menjek. Fejemben tombolnak a hangok. Mind ordít, de egyik sem segít. Érzem, hogy egyre nehezebb uralkodnom magam.
Dühös vagyok. Tehetelenség érzet szállja meg a tudatom valamelyest épen maradt részét. Érzem, hogy nem fogom megtalálni a férfit, hogy ellepte az éjszaka, hogy elveszett, nincs meg, eltűnt, elbújt, elmenekült, magával víve belőlem valamit, ami után ordít az agyam.
Nekimegyek a falnak, beütöm a kezem, a fejem, felrugom a konténereket, mostmár végképp nem tudom, hol vagyok, nem látok, csak hallok, érzem, felrobbanok a dühtől, sikítani tudnék, toporzékolni, rugdosni, ölni. Cérnák tartják már csak az idegeimet, amik bármelyik pillanatban elszakadhatnak.

Emellett figyelő szemek kereszttüzére leszek figyelmes, de képtelen vagyok megmondani, honnan érzem őket. Csoda, hogy egyáltalán észrevettem őket. A Fenevad támadni készül.

/Akaraterő/
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimePént. Júl. 04, 2008 6:53 am

KM /Gyöngy/

Fejem a felharsanó zene felé fordítom, de nagyjából csak egy pillanatra. Aztán tekintetem, ami tele van elképedéssel, visszakúszik a lányra.
-Hű az anyját, te aztán sokat tudsz. Egyébként pár dolgot nem értek. Ki lehet a te "pártfogód", aki ilyen nagyon sokat tud rólam. És amúgy, mi a fészkes nyavajáért ütitek az orrotokat az én dolgomba.
Az állam dörzsölgetem elgondolkodott arccal, majd hirtelen düh féleség gyullad a szememben.
-Figyelj, ha neked is a fejem kell, vagy a mágusok ajánlottak egy nagyobb összeget értem, hát állj be a sorba és húzz sorszámot. Ha azt hitted, hogy berosálok a tücsökpöcs pöcögtetődtől, ki kell ábrándítsalak. Ha mindezek ellenére még mindig beszélgetni akarsz, állok rendelkezésedre, de ez eddig eléggé egyoldalúnak tűnik. Szóval leszel szíves valamit mondani te is? Már csak tudjam, kivel osztom meg éppen a létezésem.
Szemöldököm felhúzom a homlokom közepére.
-Szóval, ki vagy te, ki a pártfogód, és mit akarsz tőlem?

Faggatózás /Manipuláció + Empátia/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2008 9:05 pm

Alex Williams /Elízium/

/Faggatózás Manipuláció + Empátia Célszám 8 ( Dobás: 2, 8, 4, 1, 4, 10, 1, 4 ) 0 siker /

- Nem tudunk rola, hogy mással is tárgyalásokat folytatna a iparterület sorsárol Brian LeBlanc Herceg, de ha ezt tenné lelke rajta. Majd eldöl melyikünk tud kedvezöbb ajánlatot és hosszútávu befektetést felmutatni a Hercegnek persze a végső szó joga ugyis a övé a terület hasznosítását illetően.
- Egyébként hogy s mint alakulnak New York ügyei mostanság elvégre nem is olyan régen sikerült kisöpörni a városból a bestiális Szabbatokat. Sikerült megerősiteni a poziciójukat a város öregeinek? Bár halottam aggasztó pletykákat a városban vadászó rettegett Iszonyatrol is. Ezekhez a hírekhez képest elég kulturált képet mutat mind a város mind a Elízium.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2008 8:50 pm

Brandon Smith /Gyöngy/

Miközben beszélsz megérzed a lányból áradó vitalitást és életeröt.
- Nem tényleg nem ismerjük egymást de ez nem akadályoz meg minket abban, hogy elbeszélgessünk.
Közben mosolyogva helyet foglal.
- Pártfogom tudomására jutott, hogy igencsak csunyán beletenyerelt a Krupp család családi életébe. Valószinűleg ez a kis intermezzó elégé kellemetlenül érinti a magánéletét de talán egy kis segítséggel orvosolható lenne ez a bosszantó probléma. Persze nem lenne egyszerű munka és eléggé hosszú kibontakozású is lenne de a végeredmény mindenképpen kellemesebb lenne mint a mostani állapot amiben leledzik.
Várakozóan rád néz miközben a háttérben a Gyöngy színpadán ismét a hurok közé csap egy kutyaütő Death Metal banda. A Gothpunk közönség a szinpaddobogó elé özönlik és nagyobb aktivitást mutatnak.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2008 12:08 pm

KM /Elízium/

-Ez igazán érdekes. Nem is hittem volna, hogy a Hercegnek ekkora területei vannak.
Na, ehhez képest igazán senki vagyok. Kevés birtok, az is otthon Oroszországban. 500 holdas birtok, de valószínűleg már azt is belakták. Hajj, Oroszország...
Na, de nem ott vagyok, szóval ideje visszatérni IDE.
-Szóval üzleti ügy. Hát ilyen ez a mai világ, mindig csak az üzlet. Tehát ha jól értelmezem, Önök terjeszkedni szeretnének. Eléggé kapós lehet az a birtok, a Herceg éppen tárgyal valakivel. Talán. Bár bevallom, nehéz lenne megmondani, hogy mit csinálnak.
Kíváncsian nézek rá, ő talán többet tud.

Faggatózás /Manipuláció + Empátia/
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2008 7:36 am

KM /Gyöngy/

-Hát ha már így...
Sokkal tovább nem jutok a mondókámmal, szemembe ötlik egy fegyver látványa. Igazából nem is lepődök meg, ezen a környéken ez mindennapos, bár valahogy mégis csak furcsa a dolog, az igazat megvallva nem érzem magam biztonságban. Valamiféle vészsziréna szólal meg bennem, de azért igyekszem elnyomni a hangját.
-Mi járatban erre? Még nem láttalak itt.
Na jó, hamar rájövök, hogy ez idétlen duma volt, manapság én sem sokat forgolódok itt, mióta Victor a szárnyai alá vett. Márpedig az nem most volt. Könnyeden a fejemhez vághatják, hogy engem sem lehet sokat itt látni. Mindegy, vissza már nem szívhatom a dolgot, jobb esetben betudja valamiféle hülye csajozós dumának.
-Egyébként mi szerintem nem ismerjük egymást, de kérlek javíts ki, ha tévedek.
Megvárom, mit felel, addig nem akarok bemutatkozni. Általában az ilyen helyzeteket kerülöm és aszerint váltogatom a nevem, ki ismer és ki nem, kivel szemben melyik az előnyösebb. Ennek ellenére ez a lány eléggé zsákbamacska. Még nekem is az.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2008 2:05 pm

Sir Jamhorn Verackwar /For Sale/

A For Sale kávéház egy saroképület alsó két szintjén terpeszkedik el. A egész kávéházra jellemző a nyerskő burkolta, kovácsoltvas kiegészítök, naturfa burkolta a padlón valamint a mennyezeten. A mozgatható butorok kovácsoltfém, fa, vessző esztétikus és kényelmes keverékei. A fix butorokban helyet kap a vázszerkezetben a nyerskő is.
Kívülröl a épület homlokzatát uralják a két szintet áthidaló óriási bolthajtásos üvegfelületek amit a nyerskő markáns keretbe foglal. Belülről a vendégtér egy 50m*50m négyzet alapterületen terpeszkedik a belső sarokban helyet kapott egy kisszinpad fölötte a galérián helyezkedik el a bárpult a ablakokkal nem rendelkező két falon boxokat alakítottak ki a vendégek számára mind a földszinten mind a galérián. A földszintröl a boxok között kapot helyet két szeméyzeti ajtó is amelyek diszkréten megbujnak a félhomályban. A emeleten a boxok uralta falakon vannak a illemhelységbe vezető ajtok.
A ablakok mellet a földszinten és a galérián is négyszemélyes kávézóasztalok és a hozzájuk tartozó székek uralják a terepet. A földszint középső részén a szinpad előtti tért nagy részén nyersfa asztalok és padok kaptak helyet a nyagyobb társaságok igényének kielégítésére. A egész kávézóra a szellős berendezés jellemző a zsufoltság helyett.
Található néhány tükrőzödö felület a kávézóban de veszélyük elhanyagolható meglátásod szerint.
A termet füst félhomály valamint a vendégek halk átható moraja uralja a háttérben lassú Country valamint Blues zene szól ma nincsen élő zenekar.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2008 1:35 pm

Brandon Smith /Fekete Gyöngy/

/Észlelés+Éberség Célszám 8 Dobás 1, 9, 8, 4, 5, 7 összesen 1 siker/

Határozottan az a érzésed, hogy valaki vagy valakik figyelnek de sajnos teljes bizonyossággal nem tudod behatárolni a fürkészök személyét.
Nem csak a környék a Gyöngy sem változott semmit örzi egészségesen lepukkant hangulatát. Közben tudatosul benned, hogy a névjegykártya amit kaptál nem papírból, hanem valamiféle roppantmód ellenálló fémötvözetből van ami a fény hatására szivárványszínben pompázik és ebbe a acélkeménységű felületbe van a Jane Resnick név, telefonszám valamint a Chrysler Dinamic felirat gravirozva. Éppen a észrevételeiden merengsz amikor árnyék vetül a asztalodra, 20-30 évei közét tapósó szemtelenül csinos gesztenyebarna hajú keleti félvér lány áll meg nálad.
- Bocsánat szabad ez a hely esetleg helyet foglalhatnék a asztalnál?
A kérdés nem annyira kérdés mint inkább tény, hogy helyet akar foglalni. Mély alt hangja van farmert, sportcipöt, jó minőségű bélelt bördzsekit visel ami alatt a nyitott cipzáron keresztül mintha egy könnyű pisztolyt pillantanál meg fegyvertokban a hona alatt /Boberg XR-9/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 27 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
27 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: