Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.

Go down 
+5
Pierre Lavoissier
Drake Shan
Jason Brown-Chen
Cynthia Moron
Kabata Norobu
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2008 4:23 pm

KM /Elízium/
2008 Február 13 Kedd Telő Hold

Finoman elegánsan elmosolyodom.
- Ön igazán jóltájékozott Ms Lacroix..megtisztelő a figyelme - hajtom meg magam egészen apró mozdulattal ültömben.
- Mentorom nem várható tudomásom szerint... bár nála nem ritkák a meglepetések - mosolyodom el jólesően - nem hiszem hogy a várost fenyegető szabbatfalka tartaná vissza egy látogatástól - nézek rá csillanó szemmel büszkén - Mindazonáltal az ő kérésére időzöm e nyüzsgő és izgalmas városban, ám minden konkrét feladat nélkül...hacsak ön nem teszi kifejezetten szükségszerűvé az ittartózkodásomat - ajánlom fel ismét, bár most már burkoltabban a szolgálataimat.
Majd várakozóan nézek rá.

A nevet, az email címet és a telefonszámot,feljegyzem gyors mozdulatokkal a kommunikátoromba.
- Köszönöm - mondom udvariasan.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2008 3:45 pm

Snow Wolf alias John Richard Weaver /New York/
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold


Amint megérkezel a klubba egyből hátra irányítanak Alexander irodájába. Hátul Kayla Mc Cain és Ralph Peters, Alexander másik két gyermeke kíséretében várakozik rád. Mikor belépsz köszönés és minden szó nélkül egy fekete páncéltáskát rak eléd.

- Ma nem lépsz a kötelek közé. Menj a Hyperion színház mellet lévő elíziumba és add át ezt Victor Eacz Főszolgabírónak, vagy valamelyik bizalmasának. Tartsd nyitva a szemed és a füled is nehéz idők jönnek a városra. No indulj és ha kell várd meg a seriffet vagy valamelyik láncos ebét.


Minden probléma és fennakadás nélkül eljutsz a elíziumba, közepesnek mondható a forgalom a jelentéktelenebb vértestvérek közül többen is jelen vannak halk morajjal teli a terem a bárpult mögött a „öreg” gangrel Greg unottan tisztogatja a poharakat bár amikor nem szolgál ki valakit mindig ezt csinálja. A terembe még észreveszed Emily Johannsdotter a Hárpiát.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2008 3:44 pm

Bela Lugosi KM /Elízium/
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold


Greg arcáról semmilyen érzelmet nem tudsz leolvasni azon a tényen kívűl, hogy valószínűleg minden apró mozzanatot elraktároz ami a pult közelében zajlik és a hozzá jutó pletykákból kiegészíti azokat.
A box csöndes nyugodt környezetében Victor rögtön a tárgyra tér nem köntörfalaz.

- Igen igen csak pezsgő a élet a városban, viszont jegyezze meg nem Európában van itt máshogy mennek a dolgok és máshogy értelmezik a Hagyományokat, de térjünk a lényegre én vagyok a város Sheriffje tudom, hogy a Herceg meghívására érkezett és azt is tudom, hogy kapcsolatban állt a nemsokára megérkező Ítélethozóval egy homályos ügyben keleteuropában. Teljesítse a Herceg megbízását de közben ne álljunk egymás útjába mindkettőnknek jobb lesz úgy. Mindketten tesszük a dolgunkat ami igencsak nehéz mostanság a város mérete miatt szinte lehetetlen ellenőrizni a vértestvér populációt még a Hercegnél bejelentkező vendégeket is néha problémás visszanyomózni rövid időn belül maga negyedik vendég a városban. Remélem eléggé tisztán és érthetően beszéltem Mr. Lugosi.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2008 3:43 pm

Cynthia Moron / Elízium /
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold


Ms. Lacroix finoman felnevet és most már leplezetlenül végigmér tetőtől talpig.

- Roppant agyafúrt, dicséretes Ms. Moron arról elfelejtett említést tenni, hogy annak ellenére, hogy Matthew Gorenfieldnek a gyermeke a igazi mentora Izmael de Darkness a árnyékok hercege, kinek azért került a szárnyai alá hátha önbe törik a bicskája mint Matthew Gorenfieldnek és akkor mindketten elbuknak egy problémás gyermek elveszejtése egy veszélyes riválissal együtt igen csak jó üzletnek tűnik. De nem ez történt önök ketten Izmaellel minden várakozás ellenében csodás szárnyalásba kezdtek és csak jóval később jóval magasabb szinten buktak el és ekkor már egy kicsit érinthetetlenek voltak. Mégis mit remélnek itt New Yorkban Detroit után, Izmael ha a közelben is van nem hinném, hogy a jelenlegi helyzetben betenné a lábát a városban a határokon acsarkodó szabbatisták elsődleges célpontjává válna, a tanítványa mégis itt van és márt kétértelmű megjegyzéseket szór el mindenfelé ez nem lehet véletlen. Ügyes Ms. Moron ügyes úgy nézem szórakoztató játszmák elébe nézünk.
Egyébként pedig a Venture Elsőszülött Adrian Salisbury.


Lediktál egy vonalas telefonszámot valamint egy email címet.
Vissza az elejére Go down
Bela Lugosi
Brujah
Brujah
Bela Lugosi


Hozzászólások száma : 20
Age : 47
Státusz : Brujah Ifjú
Registration date : 2008. Nov. 01.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 06, 2008 6:14 pm

KM /Elízium/

2008 február 13. kedd

Na tessék egy váratlan fordulat. Mintha csak otthon lennék. Bár az Ítélethozó neve és az építkezés nem sugallta azt, hogy csak egy könnyed kis kiruccanásban lesz részem. Még jó, hogy hozzászoktam ezekhez a váratlan felbukkanásokhoz, így teljesen megőrzöm a nyugalmam. Mielőtt felállok és az öregre nézek, vetek egy pillantást Gregre, vajon látni-e valamit rajta, ami esetleg előrevetíti a szituáció súlyosságát. Biccentek, mivel a bemutatkozás már el van intézve, mellőzöm.
-Jó estét. Igazán kellemes város az önöké, még éjszaka is pezseg az életől és a meglepetésektől. Természetesen állok rendelkezésére.
Követem a boxba, út közben felmérem a jelenlévő vértestvéreket, hátha viselkedésükből tudok következtetni az öreggel való viszonyukra. Rá emelik-e a tekintetüket, vagy elfordulnak, hogyan reagálnak a jelenlétére.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimePént. Dec. 05, 2008 8:54 pm

KM / Elízium /
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold

Nem lep meg a várakoztatás. Egyrészt ez az udvar hatalmának kifejezése, másrész a klánjellemzők közt is, pontosan megfigyelhető a hidegvér ellenőrzésére.
Egyenes tartással nyugodtan szemlélődöm, ám inkább csak felületesen mint kíváncsian. Az ajtó nyílik, s megfontolt lassú mozdulattal fordulok a hang irányába. Hosszú percek óta készülök erre a lehetőségre már. A férfi kilép s biccent. Tőlem sem kap mást csak egy röppke mosolyt, s egy elegáns biccentést. Nem..nem pattanok fel. Tekintetem a titkárt keresi, s mikor a mozdulata szabadot jelez ...na akkor állok fel.
Mosolyát egy halk "köszönöm" - mel viszonzom.
Az irodába lépek. Az íróasztaltól pár lépésre állok meg, s megvárom míg érzékelik a jelenlétemet.
- Ms Lacroix ... kellemes estét ! - mondom nyugodtan. Majd megvárom hogy marasztal, avagy megkapva amiért jöttem elbocsát...de nem...hellyel kínál hát leülök. Azonban eszem ágában sincs kiteregetni a kártyáimat.
Mikor abbahagyja a munkát és rám figyel, válaszolok a feltevésére. A tekintete nem zavar hisz tudom a toalettem tökéletes, a tartásom büszke, s a tekintetem sem tolakodó ahogy rászegezem. Egyetlen percig töprengek a szavaimon, s beszéd közben is próbálom megválogatni mit mondok.

- Kérem engedje meg hogy bemutatkozzam....Nevem Cynthia Moron .. gyermeke Matthew Gorenfieldnek ki gyermeke Arthur de Lacroix -nak a ventrue klán nemes vérvonalának. - mondom ki büszkén. S az arcát figyelem, vajh milyen reakcit vált ki belőle ez az információ. Bár ha a jövetelem céljáról, a hercegtől magától kapta a tájékoztatást akkor ez sem fogja meglepni.

- Valóban volt más ok is ami az Ön színe elé hozott. A város s vezetőjének helyzete, a hírek aggasztó mivolta késztet arra, hogy felajánljam segítségem az udvarnak, amennyiben a klán számít rám - mondom udvariasan, s valamennyire az igazságnak megfelelően is.
- Valamint megragadnám az alkalmat, hogy elkérjem Öntől a Ventrue Elsőszülött elérhetőségét, hogy illőképp bemutatkozhassak neki is, hiszen a város területére léptem s maradni is szándékozom egy ideig. -nézek rá nyugodtan magabiztosan.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimePént. Dec. 05, 2008 3:46 pm

Bela Lugosi KM /Elízium/
2008 február 13. Kedd este Telő Hold


Greg a elmaradhatatlan pohárfényezés közepette rád pillant egy kicsit fölhúzza a szemöldökét.

- Az attól függ mit tart manapság újságnak. Egyébként egyenlőre csendes estének nézünk elébe a Herceg házon kívül van viszont a Udvarmesternél egymásnak adják a kilincset a látogatók.


Árnyék vetül a társalgásotokra egy magas ősz hajú korosodó férfi pillant rátok kifogástalan megjelenésben.

- Victor Eacz vagyok Mr. Lugosi és szeretnék önnel pár szót váltani kicsit nyugodttabb környezetben, például a hátsó boxok pont megfelelőek lennének erre a célra.


A kérésen érződik, hogy inkább utasítás mint kérés, csak a illendőség kedvéért lett szépen becsomagolva.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimePént. Dec. 05, 2008 3:45 pm

Cynthia Moron / Elízium /
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold


Így hajnal felé közeledve valószínűleg itt is a hidegvér megtörését vagy tesztelését szolgálja a várakoztatás. Valószínűleg szemmel tartják a reakcíóidat.
Jó fél órán át tart a várakozásod amikor a irodából kilép egy magas jólöltözött ősz hajú tekintélyt parancsoló férfi. Szó nélkül finoman biccent mind neked mind a titkárnak majd távozik.
A titkár int, hogy nyugodtan fáradj be a irodába, egy kényelmesen és ízlésesen berendezett helységbe lépsz a íróasztal mögött létezésed során látott legszebb nő ül, legalábbis az lenne ha a nőiességével foglakozna, de úgy tűnik megelégszik a méregdrága személyes kosztümökkel és apró kiegészítőkkel. Beléptedkor csak int, hogy foglalj helyet a íróasztallal szembeni fotelben. A asztal feléd lévő részén egy matt fekete mappa hever egy optikai adathordozó kíséretében. Ms Lacroix még pár pillanatig ügyködik a laptopján majd végre neked szenteli teljes figyelmét.

- Üdvözlöm Ms. Moron gondolom a térképek és területhatárok dokumentácíójának átvételén kívül más okok is irodámba vezérelték.


Vizslató tekintettel mér végig tetőtől talpig.
Vissza az elejére Go down
Bela Lugosi
Brujah
Brujah
Bela Lugosi


Hozzászólások száma : 20
Age : 47
Státusz : Brujah Ifjú
Registration date : 2008. Nov. 01.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimePént. Dec. 05, 2008 9:56 am

KM /Atago műhely/

2008 február 13. kedd

Persze csipogó a laptopban és a kommunikátorban is lehet, de azért ki kellett próbálnom. Meg aztán más módszerek is vannak, amit jóval nehezebb kivédeni. Mivel nincs más dolgom, az Elíziumba hajtok, ott várom be Pierre-t.

/Elízium/

Belépek, üdvözlöm Greget, és leülök a bárpulthoz.
-Mi újság? -Kérdezem, de inkább csak udvariasságból, mint érdeklődve. Gondolataim már akörül forognak, hogy mi lesz a mai diskurzus eredménye.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimePént. Dec. 05, 2008 12:23 am

KM / Elízium /
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold

Elgondolkodom a nő viselkedésén. Ha a Myriad Tech alkalmazottja, de Norobu engedi hogy velünk furikázzon, vajh mennyit tudhat a lényünk lényegéről. Láthatóan nem egyszerű sofőr, több annál. Valószinüsítem hogy nem hajtott volna tovább, ha engem valaki kirángat ott helyben az autóból. Egyeztetem vele a mobilszámot, majd belépek az épületbe.
A titkár hellyel és olvasnivalóval kínál, elnézést kérve. Biccentek majd leülök, de úgy hogy belássam a környékemet, s senki se léphessen mögém észrevétlen. Nem ragadok újságot nem olvasgatni jöttem. Nem szívesen várakozom, de legalább nem késtem el.
Izmael szerint a türelem lenne az egyik legfőbb erény... előszeretettel edzett e téren, bár én inkább kínzásnak tekintettem..
Azonban most érezhetően jól jön a gyakorlat, amit külön nekem talált ki, hogy egyhelyben tudjak ülni mozdulatlanul szinte, ám minden ami körülöttem történik érzékszerveimmel jól felfogható legyen. Hát legyen .. most türelmes leszek...
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Dec. 04, 2008 11:52 pm

Cynthia Moron
2008 Február 13 Kedd este Telő hold


Snelly a elízium bejáratánál áll meg majd közli.

- Nem kell aggódnia Ms. Moron amíg bent tartózkodik addig leparkolok a színház őrzött parkolójában ha végzett csak csörgesse meg a autó mobilját.

A elíziumban eléggé nagy a kihaltság. Ms Lacroix irodája előtt a titkára közli veled, hogy sajnos egy kicsit várakoznod kell mert még vendég van a Udvarmesternél. Hellyel és olvasnivalóval kínál és a kényelmes sarokülögarnitúra felé mutat a lehető legnyájasabb mosoly keretében.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Dec. 04, 2008 4:00 pm

KM / Limuzin /
2008 Február 13 Kedd este Telő hold

Mikor leparkol, a menetiránynak háttal ülök be középre úgy, hogy az utastér elválasztó falát, egy mozdulattal elindíthassam felfelé, ha támadás érne minket a hátsó ajtókon át, megvédendő Ms Snelly életét.
Csend van, senki sem próbálkozik a kapcsolatfelvétel semmilyen formájával. Szinte megrezzenek mikor a sofőröm megszólal s közli elmentek.
- Köszönöm...- reagálok a mgjegyzésére. Jasonnek újabb adat áll majd a rendelkezésére.
Az Elíziumig nem szólok semmit. Próbálok enyhíteni a belső kényelmetlenségemen.

/ Elízium /

Az épülethez érve halkan szólalok meg.
- Gondolom itt is van egy mélygarázs hiszen sok hasonló autó hoz ide utast. Ám a terület nem védett teljesen. Tudom hogy nem testőrnek szegődött s nem is várom el de azt hiszem a kocsi mellett nem lenne biztonságabn amennyiben a követők megjelennének - kerülgetem a adolgot mert megsérteni sem szeretném hiszen nem ismerem a képességeit - jobban örülnék ha velem jönne mert odabent teljes biztonságban lenne mindenfajta támadástól - kérem őt nyugodtan.

Ha jön, ha marad, nekem találkozóm van Ms Lacroix -val, tehát nem várhatok tovább. Megkeresem a bejáratot, s megkérdezem az Udvarmester irodájához vezető utat.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Dec. 04, 2008 12:36 pm

Cynthia Moron / Limuzin /
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold


Snelly fejből diktál neked egy mobilszámot, majd még jó öt percig autóztok mire talál egy megfelelő pontot. Kihúzódik a út szélére és lassan megáll. Egy darabig álldogáltok mellettetek zajlik a forgalom semmi gyanúsat nem érzékelsz aztán egyszer csak Snelly töri meg a csendet.

- Elmentek úgy tűnik nem volt megfelelő neki sem a hely sem a időpont, vagy csak kocsit váltanak vagy többen vannak és várják a indulásunkat. A két pióca rendszáma megvan a este folyamán átküldöm majd a számokat, bár nem hinném, hogy bárhová is vezetnének.

A továbbiakban szótlanságba burkolózik miközben kisorol a forgalomba. Jó fél órás autókázás után érkeztek meg a elíziumba.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Dec. 04, 2008 12:35 pm

Ophelia S. /Város/
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold


Nyugodtan haladsz a éjszakai városban a kiszemelt célod felé, ám odaérve rá kell döbbenj a újkórban bármennyire is tágabbak a lehetőségeid azért éjféltáljt felé már bezárnak a üzletek, így csak a kirakatban csodálhatod meg a kiszemelt példányt. Két lehetőséged maradt a online rendelés a internetről vagy másnap kora este egyből ide jössz.

Benchmade Presidio
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Benchm10
Vissza az elejére Go down
Nirnaeth / Ophelia S.
Tremere
Tremere
Nirnaeth / Ophelia S.


Hozzászólások száma : 69
Age : 34
VP : 07
AKE : 07
Státusz : Tolvaj / Tremere Ancilla
Registration date : 2008. Sep. 16.

Karakterinfo
Faj: Ember / Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 11:42 pm

KM / Műveleti Központ/
2008 Február 13. Kedd Este Telő Hold

Olvasgatás közben találok egy remek cikket. Bele is vetem magam, de hamar rá kell jöjjek, ez már nem az én tudásszintem. Az eleje még csak-csak érthető, de egyszer csak azon kapom magam, hogy olvasom ugyan a szavakat, de nem értek semmit. A betűfolyam mögötti információ nem áll össze egésszé. Csak szavak, jelentés nélkül…
A bolt keresése már jobban megy. Az eredmény nagyszerű, elég sok üzletet találok és át is böngészem a kínálatot. Kis idő múlva meg is van a megfelelő. Tizenhat centis penge plusz a markolat. Azért az árát is megkérik, de a minőséget meg kell fizetni. Úgy döntök, megnézem magamnak ezt a kis drágát élőben is. A képek és a felírt adatok még nem jelentenek semmit.
Kikapcsolom a gépet és visszateszem a fekete táskába. A késen elmélkedve kiveszem a meglévőket. Az egyik karcsú, vékony pengéjű és enyhén ívesen végződik. Mély, pontos vágásokat lehet vele ejteni. Könnyen fölhasítja az ellenfél hasát, átvágja a torkát. Kellően vékony ahhoz, hogy a bordák között is átcsusszanjon, így könnyen szíven lehet szúrni bárkit. Akadály nem lesz. Persze, tudni kell hova szúrj. Szeretettel húzom végig az ujjam a tizennyolc centis pengén, majd visszacsúsztatom a tokjába és a másikért nyúlok.
Ez levélpengéjű kés, nagyjából ugyanolyan hosszú, mint az előbbi, de vastagabb és dupla élű. Ezzel inkább roncsolni kell. Belevágni a másik mellkasába vagy gyomrába és megforgatni, hogy minél több mindent szabdaljon szét odabenn. Igaz, ez főleg halandók ellen hatásos, manapság pedig már ellenük használni is nehezebb. Ezt is visszateszem a táskába és a liftekhez indulok.
Lássuk azt a boltot és költsünk egy kicsit.
Az este még mindig csendes, amikor kilépek az épületből és a kiszemelt cím felé indulok. Ha minden jól megy, hamarosan megveszem első modernkori fegyverem.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 5:16 pm

Pierre /Kikötő/ kieg. Razz

Meglepő, hogy mit is tudtam kideríteni a kocsiról, s ezek ismeretében már nem is annyira akarom én követni.
A rendszámot felírom, míg Pierre beszáll, majd ha idő lesz rá, akkor rákeresek.
- Hat ember és egy vámpír volt a furgonban, meg rengeteg sötét mágia. - közlöm Pierre-el két telefon között. Ha már én tudom, akkor hadd tudja ő is.
- Esetleg megtudhatnék valami bővebbet arról a .. khmmm ... izéről, ami itt elszabadult és én is érzékeltem?
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 4:12 pm

KM / Limuzin /
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold

Bár a kíváncsiság hajt, hogy ki az aki követhet, nagy vállalkozásba most nem kezdenék, mert ez nem csak rám, de Ms Snellyre is veszélyt jelentene...
Ám a vállalkozó szellem mégsem hagy nyugodni.
Ha nem is tudunk megfutni az ellenség, vagy a követők ellől, akkor is tudni szeretném valóban igaz e.
- Ha úgy érzi követnek, akkor gondolom gyanus kocsi is felmerült a láthatáron - szólok előre - megtenné hogy egy olyan helyen húzódik le a járda mellé ahol hosszú szakaszon tilos parkolni ? Így kénytelen lesz elhúzni mellettünk, vagy beáll mögénk és előadja mit is akar, felfedve magát. Szeretném ha nem szállna ki s semmi esetre sem nyitná ki az ajtaját. Ha támadás ér minket akkor a gázra lép és a "bálna" teljes sebességét használva elmenekül. - átülök mögé - Gondolom van mobil telefonja ... - kérdezem s állítom halkan - előhúzom a kommunikátort - ha elárulja a számot akkor ráküldök két elérhetőséget. Ezt a két számot kellene felhívni ha velem valami történik. Ne próbáljon menteni...meneküljön és telefonáljon... - avatom cinkossá egyszerű megérzés alapján.
- Ha félreállt s akövető mégis elhúzna mellettünk, kérem jelezze nekem melyik kocsi volt gyanús, s próbáljuk megjegyezni a rendszámát. Ha elhaladt akkor kérem folytassa az utat a Színház felé. - adom ki az utasítást kedvesen de határozottan.
Majd hátradőlve próbálom meg legyőzni, a szokatlan és roppant kellemetlen érzést, mely a gyomromat terheli. Még veszteség árán is átkeringetném, s ha lehet kiégetném, a vitae erejét felhasználva az esetleges mérget, a bennem lévő vérből.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 3:29 pm

Jason Brown-Chen /Kikötő, Autó/
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold


A kocsi rendszáma megvan bár a belsejében több nyugtalanító sőt borzalmas kisugárzású dolgot érzékelsz apró szelencékbe zárva e förtelmes erők folyamatosan börtönük falait nyalogatják valamint feszegetik azokat kitörésre készen hat halandót és egy vámpírt érzékelsz még a mini borzalmak mellet.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 3:04 pm

Tapasztalati Pontok November


Jason Brown-Chen: 3, Összes kapott Tp: 15 Aktuális Tp: 15

Pierre Lavoissier: 3, Összes kapott Tp: 11 Aktuális Tp: 8

Drake Shan: 2, Összes kapott Tp: 17 Aktuális Tp: 8

Ophelia S.: 2, Összes kapott Tp: 4 Aktuális Tp: 4

Cynthia Moron: 3, Összes kapott Tp: 6 Aktuális Tp: 6

Bela Lugosi: 1, Összes kapott Tp: 1 Aktuális Tp: 1

Brandon Smith: 2, Összes kapott Tp: 23 Aktuális Tp: 21
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 1:08 pm

KM, Pierre /Kikötő/

Mikor megfordulok, s veszem Pierre telefonját, még azért vetek egy pillantást a kisbusz után, hogy merre is ment, látom-e fordulni, milyen is volt megjegyzem. Ha Pierre esetleg követni akarná, talán még nem reménytelen, lehetnek tippeink, hogy melyik úton hajtsunk végig.
Aztán felveszem Pierre-t, aki egyéb telefonokkal van elfoglalva, s csak általánosságban mondja, hogy menjünk tovább. A GPS segítségével betájolom, hogy jutok vissza oda, ahová mentünk volna eredetileg, s arra indulok el. Újabb telefon, de ez másképp és máshol csörög. Mióta van Pierrenek két mobilja?
Csak egy pillantást vetek feléje, aztán inkább az útra figyelek.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 12:55 pm

Cynthia Moron /Limuzin/
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold


/Önuralom Célszám: 8 Dobás: 10, 9, 9 UD: 5 Sikerek: 3/

Snelly kérdése pillanatok alatt visszavezet a valóságba pillanatok alatt sikerül legyűrnöd a rád törő pánikot és víziókat. Bár a kijózanodás után is eléggé keserű a szád íze valamint a gyomrod helyén egy vödörnyi ködarabot érzel a megnyugtató vitae helyett. Snelly türelmesen vár továbbra is a válaszodra. Vállad mögött hátra pillantva semmi gyanúsat nem érzékelsz a mögöttetek haladó forgalomban.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 12:54 pm

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold


Jason /Autó/

Nyugodt tempóban fordulsz a kisbusz után a forgalomba amit láthatóan nem zavar ez a tény nem kezd örült menekülésbe. Nem sokkal ezután érkezik Pierre telefonja, hagyd az egészet inkább menj vissza érte.

Jason / Pierre /Autó/

Már mindketten a kocsiban ültök amikor a Pierre által „talált” mobil megcsörren nyilvános telefonkészüléket jelez ki.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 12:53 pm

Drake Shan KM /Csorba Kampó/
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold


Annyit sikerül még megtudnod a Kongó Gyémántjáról hogy a legszélső dokkok egyikében horgonyozták le és szó esik még valami állami szállítmányról vagy antropológiai nem is tudod pontosan.
A társalgás végeztével megcsörgeted Brandont kicseng ……
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 12:52 pm

Bela Lugosi /Atago műhely/
2008 Február 13 Kedd este Telő Hold


- Akkor foglaljon valahol helyet uram vagy járjon a környéken egy kört mert a jármű átnézése el fog tartani egy két órán keresztül és ha esetleg találunk is valamit és szeretné azt eltávolíttani akkor lehet, hogy mégtovább.


A gépet ketten közrekapják és megkezdik a tüzetes átvizsgálását. Pontra kerek egy óra múlva közlik veled, hogy a járgánnyal minden rendben van semmi plusz dolgot nem leltek rajta hacsak a gyári extra tuningot nem tekinted annak.
Vissza az elejére Go down
Bela Lugosi
Brujah
Brujah
Bela Lugosi


Hozzászólások száma : 20
Age : 47
Státusz : Brujah Ifjú
Registration date : 2008. Nov. 01.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 12:23 am

KM, Pierre /Atago műhely/

2008 február 13.

Köszönöm a segítséget és átgurulok az Atago műhelybe. Mikor megérkezem hallom, hogy keresnek.
-Üdvözlöm Mr. Lavoissier. -meghallgatom a javaslatát, majd -rendben, akkor az Elíziumban.
Első ránézésre is látszik, hogy ez nem az a lepukkant sufni mint az előző volt, bár itt is meglehetősen idegennek érzem magam.
-Jó estét. Remélem tud segíteni. Az a helyzet, hogy jól gurul a masina, de van egy olyan megérzésem, hogy több szerkentyű van rajta mint kellene. Amitől esetleg nem érezném olyan jól magam. Át tudnák nézni?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: