Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.

Go down 
+5
Pierre Lavoissier
Drake Shan
Jason Brown-Chen
Cynthia Moron
Kabata Norobu
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Snow Wolf
Brujah
Brujah
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 8
Age : 33
Státusz : Brujah Ifjú
Registration date : 2008. Nov. 23.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 29, 2008 4:41 pm

FEJLÉC !!!!!!!

Bela Lugosi, KM /Elízium/
2008 február 13. kedd

- Rendben ez esetben, ha megbocsátanak, azt hiszem körülnézek a bárpultnál.- azzal fogom magam és tovább állok. nem könnyű eset ez a Victor, de a másik tesó se. Mindkettő olyan arisztokratikus, és lekezelő. Na mindegy, remélem hamar megjön a másik csávó akire a bőrkabátos vár. Legalább történne valami.
A pultnál megkeresem Greget.
- Helló - elegyedek vele szóba - Nem hallotál valami pletykát hogy mivel foglalkozik most a Herceg, pontosabban Victor ? Ja és arról a bőrkabátosról is mesélhetnél ha tudsz róla valamit. Meghálálnám.
Vissza az elejére Go down
Bela Lugosi
Brujah
Brujah
Bela Lugosi


Hozzászólások száma : 20
Age : 47
Státusz : Brujah Ifjú
Registration date : 2008. Nov. 01.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 29, 2008 1:26 pm

Snow Wolf, KM /Elízium/
2008 február 13. kedd

Hmmm. Ez valószínűleg több adat, mint amire szükségem lenne, de sajnos a szemetet csak akkor tudom kiválogatni belőle, ha az egészet átnéztem. Eddig jutok, amikor az öreg habgja üti meg a fülem. Na, ennyit arról, hogy minden a terv szerint fog haladni.
-Lenne értelme támasztani? Mostanra beszéltem meg ugyanis egy találkozót Mr. Lavoissierrel. Tudja, a Herceg feladatot rótt rám. Bár, amennyiben nem bánja, legfeljebb ő is csatlakozik hozzánk.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeVas. Dec. 28, 2008 6:34 pm

KM /Utcákon/

Valahol erre kéne lennie. De nincs. Vagy csak rohadtul jól eltüntették a nyomokat.A francba is, csak bolyongok. Bezzeg Brandon már rég tudná merre keresgéljek.
Csak eddig jutok a belül fortyogó gondolataimmal, mikor valami bevág egy sikátorba a kukák közé. A rohadt életbe. Sakál. Konstatálom magamban, hogy 30 centivel a föld fölött tart a nyakamnál fogva. Halál nyugodt arckifejezést erőltetek magamra. Szemeim nyugodtan találkoznak Sakál dühös szemeivel.
- Sakál. - préselem ki magamból. Nehéz nyugodt hangon válaszolni ha valaki a torkodat szorongatja. - Örülök hogy látlak. Ha elengednél, esetleg el is tudnám mondani. És akkor megtalálhatnánk a társamat.
Az arcom halál nyugodt, a testem pedig ernyedve lóg. Nem ellenkezek. Nem lenne túl sok esélyem, meg az sem vetne túl jó fényt rám, ha Victor kiskutyájába döfném a karmaimat. Rosszul venné ki magát. Így csak várom hogy letegyen vagy odébb hajítson.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeVas. Dec. 28, 2008 6:16 pm

Mindenkinek egyben mert lusta vagyok, szakaszolva, keresse meg mindenki a rá vonatkozó részeket.

Drake Shan /Jacht klub/
2008 február 13. kedd


/A Fenevad Látása Éberség+Észlelés Célszám: 6 Dobás: 7, 3, 3, 5, 1 Siker: 0/

Pierrék elhajtanak ám a járművükön semmi különöset nem látsz még a rendszámot sem tudod megjegyezni eszmélsz rá később.

/Megadott helyszín már ha megtalálod/

/Intelligencia+Helyismeret Célszám:7 Dobás: 10, 1, 2, 3 Siker: 0/


Már jó ideje körözöl a szerinted megfelelő részén a kikötőben amikor rá kell döbbenj, hogy nem találod a megadott címet. Nagyban még morcosan poroszkálsz amikor a semmiből egy csontrepesztő ütés bevág egy sötét sikátorba ahol felborogatsz jó pár kukát landolás közben.
Még feleszmélni sincsen idöd amikor a semmiből felbukkan Victor ítéletvégrehajtója Nancy a Sakál megragad a nyakadnál fogva és a falhoz vág érzed a hátad mögött szétmálló téglákat.

- Hogyan került hozzád Brandon mobilja és hol van az a balfék. Valamint nem mondta neked a Atyád, hogy a ismeretlenektől kapott ajándékokkal vigyázni kell ?

Ott lógsz Sakál kezében 20-25 cm-re a föld fölött egy sötét sikátorban, rá kell döbbenj, hogy iszonyúan erős a nő.

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier /Jacht Klub/
2008 február 13. kedd


A tárgyalások végeztével magatok mögött hagyjátok Draket, Brandon telefonjával a Jacht Klub parkolójába. Keresztülautóztok a éjszakai városon a gyér forgalomnak hála úgy 40 perc múlva megérkeztek a Hyperion színház mellet lévő központi Elíziumba. A parkoló alapján igen népes társaság gyűlhetett össze odabent a elmúlt napok kihaltságához képeset.

Snow Wolf / Bela Lugosi /Elízium/
2008 február 13. kedd


Victor szinte fel se pillant a tevékenységéből csak halkan megköszörüli a torkát.

- Mr. Wolf legyen egy kicsit türelmesebb nem állhatom a türelmetlen embereket, de ha nagyon mozoghatnékja van akkor sétáljon egyet de maradjon a elízium területén belül nem szeretném magát hajkurászni miután ezzel a munkával végeztem.
Egyébként meg a visszahívás eredményétől függően lehet, hogy kénytelen leszek igénybe venni a segítségüket, gondolom nem támasztanak semmilyen ellenvetést a esetleges kérésemmel szemben.


Bela Lugosi


/Megkezded a hihetetlen anyagmennyiség feldolgozását a végső sikerhez 50 siker szükséges Előkészítő próba Intelligencia+Számítógép Célszám: 7 Dobás: 3, 7, 9, 6, 9 Sikerek: 3 Adatfeldolgozás Célszám: 7 Dobás: 4, 3, 7, 8, 8, 10, 5, 4, 2, 6 UD: 6 Sikerek: 4 Még hiányzik 46 siker a teljes feldolgozáshoz./

Cynthia Moron / Marcus Williams /Menedék és környéka útközben stb/
2008 Február 14 Szerda Telő Hold


/A BESZÉLGETÉS LASSAN AKTUÁLISSÁ VÁLIK ha gondoljátok játszátok le ha még nem tettétek volna.
„A kommunikátort veszem kézbe s Pierre számát hívom.
- Jóestét ! - a hangom még mindig rezignált - a mai nap is csak nem eseménytelenül telt, kivéve hogy valakik kíváncsiak lettek rám s egy darabig követtek, majd hogy a tökéletes sofőröm kiszúrta őket elhajtottak - bediktálom a típust és a rendszámot. - A hajlékomba térek, s este újra a klubban kezdek hátha most nem csak követnek majd. - jelentek nyugodtan a "Főnöknek". Majd meghallgatom a mondandóját.”/


Cynthia Moron /Útban a klubba/

A kocsi időre előáll és nekivágtok a éjszakának már a klub közelében jártok amikor furcsa jelenetre leszel figyelmes egy kisebb limóból egy férfit rángatnak ki és ütlegelnek néhányan itt ott bestiális karmok is felbukkannak a sofőr már ki van terítve a motorháztetőn valamint a benzint is bőszen locsolják a kevésbé tevékeny egyedek a kocsiba.

Marcus Williams /Útban a vendégfellépés felé/


Vendégfellépésed van a város egyik befolyásos élveteg Toreador klubjában ami utat nyithat neked más befolyási irányokba amit nem szívesen szalasztanál el Koizumi Akane klubja még sok lehetőséget rejt magában a hölgy a felső ligában játszik.
Gondolataidba merülve arra leszel figyelmes, hogy az egyik pillanatról a másikra mind a autó elejét letépi valami iszonyatos erő valamint a sofőr is a szélvédőn keresztül távozik. A következő pillanatban egy ronda bestiális hullabőr színű karmos kéz téged is kitép a ablakon keresztül a utastérből. Egy rettentő ocsmány túlburjánzott vízköpő szerűséggel nézel szembe de ez valami más valami förtelmesebb szájából a Mélység elenyésző energiái csapnak meg.

- Megbánod Fattyú, hogy a mester területére betetted a lábadat most tévedésedért a lelkeddel lakolsz.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeVas. Dec. 28, 2008 6:15 pm

Pierre, Drake, KM (Parkoló)

Én már nem szólok bele, amjd Pierre eldönti, mit is oszt meg a sráccal, s mit nem. Eldönti: megmondja a pontos helyet. Békében elávlunk. Nagyszerű!

Pierre az autóban fejtegetésbe kezd.
- Igen, ez elképzelhető. Amit kér, az megvalósítható, mármitn az információgyűjtés az bitosan, a telefon nyomkövetése ... tudom, hogy lehet ilyet művelni, de nem vagyok tisztában a texchnikai részletekkel. Viszont ... hmm ... ez nem jelenti azt, hogy mások sincsenek. Nem tudom, mennyire jó, hogy Brandon telefonja most ott van Drake-nél. - filozofálok tovább. - Akkor Elizium? Megy tárgyalni?
Betáplálom az új uticált, s követem az útvonalat.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 25, 2008 8:16 pm

Drake,Jason,KM(Yacht Klub)

-A kölcsönös bizalom jegyében ...megadom a helyszín címét ahol Brandont elrabolták-de mégegyszer kérem ne kezdjen magánakcióba holnap talán többet tudunk.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeKedd Dec. 23, 2008 5:44 pm

KM, Jason, Pierre /Jacht klub/

- Rendben, viszlát. - Mondom mindkettőjüknek. - Pontosan hol találták meg Brandont? Nem, nem akarok magánakcióba kezdeni, de ha jól sejtem, őt nem ott találták meg. - az utolsó mondatot inkább csak az aggályoskodó halandó megnyugtatására mondom. Aztán velük együtt távozok.
Vajon tényleg ostobaság lenne a kikötőbe menni most? Vajon találhatnék-e mást is, amit ők nem vettek észre? Féknyomokat, egy elejtett tárgyat, vagy akármit... Valaha nyomozó voltam, bár akkor még nem voltak autók. Megtudnék-e bármit is az autóról egy féknyom alapján? Majd most kiderül.
Ha választ is kapok, elindulok, ha nem, azt hiszem vissza indulok a könyvtárba. Mielőtt végleg elválnék tőlük, még alaposan szemügyre veszem a kocsijukat. Milyen ostoba is vagyok, hogy eddig nem tettem.

/A Fenevad Látása/

Talán csak paranoia, de azért megjegyzem a rendszámot. Az autó gumiját is megnézem, leginkább a mintázat miatt. Ha a helyszínre megyek és féknyomot találnék, akár össze is keverhetem a két járművet. Vajon mit látok még az autón? A szennyeződés is sokat elárulhat arról hogy merre jártak.
Ahogy elindulnak, elkapom a tekintetem. A paranoiám lassan beteges méreteket kezd ölteni, már csak egy laboratóriumi elemzésre kéne kölcsönkérnem az autójukat...Elindulok a megadott hely, vagy a könyvtár felé...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2008 8:41 pm

Drake,Jason,KM(Yacht Klub)

-Nem ígérhetem,hogy pont olyat tudok keríteni,meg látjuk.Kérem tényleg ne menjen a raktár közelébe egyedül.Holnap felderítjük a környékét,ha gondolja együtt.Hátha addig Jason is több információval fog rendelkezni.
Az ajtóban megvárom ,hogy Jason befejezze az álcáa munkát,Figyel a részletekre ez dicséretes.
-Mr.Shan holnap jelentkezünk.Addig is jó éjt.

Jason,KM(Autóban)

Ahogy beszállunk az autóba jó kedvűnek érzem magam.Sikerült felvennünk a kapcsolatot,s jól jöttünk ki belőle.Apró információkkal ,de gazdagabbak lettünk.
-Jason-talán elöször tegezem mióta együtt dolgozunk-most amit elő ásott erről a Revanóról...Egyre inkább megerősíti bennem azt a gyanút,hogy valahol a kikötőben kell keresgélnünk a Szabbatot.Ez a Revanó szállítmányozási céget üzemeltet,a többi név a listáról szesz- ,fegyver-, és ember csempész.Ha jól emlékszem,a hírekben volt egynéhány eset mely a kikötői történésekkel foglalkozott.Megtenné nekem azt ,hogy utána néz az eddigi információinknak mik történtek a kikötőben s mikor.Valamint mivel nem bízom annyira újdonsült barátunkban s jó lehet tudni merre is jár.Nyomon követné Brandon mobilját?Nekem még tényleg van egy fontos megbeszélésem az Eliziumban.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2008 3:34 pm

Üdvözlet

Üdv minden élőnek és kárhozottnak lassan 8 hónapja fut a mese kisseb nagyobb döccenésekkel a Szent Miklós és a közelgő Szent esete a következőket hozta számotokra kitartó játékosok számára.


Drake Shan 2008. Július 07. Tapasztalati pont: 18 Tp

Jason Brown-Chen 2008. Július 21. Tapasztalati pont: 15 Tp

Pierre Lavoissier 2008 Július 22. Tapasztalati pont: 15 Tp

Ophelia Saville. 2008. Október 13. Tapasztalati pont: 9 Tp

Cynthia Moron 2008. Október 15. Tapasztalati pont: 9 Tp

Bela Lugosi 2008. November 02. Tapasztalati pont: 6 Tp

Snow Wolf 2008. December 08. Tapasztalati pont: 3 Tp


Mivel mostantól újévig eléggé ziláltan leszek jelen ezért most kívánok mindenkinek.
Békés, nyugodt, boldog karácsonyt és sikeres Új évet.
(A ajándékot használjátok belátással, sok sikert a homályban való botorkálásotokhoz.)
Vissza az elejére Go down
Snow Wolf
Brujah
Brujah
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 8
Age : 33
Státusz : Brujah Ifjú
Registration date : 2008. Nov. 23.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2008 1:49 pm

Bela Lugosi, KM /Elízium/
2008 február 13. kedd

Lassan telik az idő és még mindig itt ülök. Nem jól van ez így. Victor bejelentette hogy maradnunk kell mert valami csicskása zűrbe került. És még mindig azokat a papírokat nézdegéli. Ha jól láttam valami adásvételi papírok voltak. Alex talán szerzett nekik valami jó kis ingatlant, amire most rá akarják tenni a kezüket. A másik szerzett meg épp a laptopját nyomogatja, de elfoglalt itt mindenki. Kezdem nagyon elunni magam.
- Elnézést Mr. Eacz, de mire is várunk éppen ? Kezdek egy kicsit türelmetlen lenni, nem mintha zavarna a társaságuk de nem vagyok az az egy helyben ülő típus.

Függetlenül attól hogy kapok-e választ vagy sem, ha fél órán belül nem történik semmi inkább felállok az asztaltól és körbenézek a klubban. Addig is az innen látható vendégeket fürkészem.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2008 12:43 pm

Drake, Pierre, KM (Yacht Klub)


Drake mennyivel visszafogottabb lett! Felpillantok rá.
- Majd beleásom magam a tlmába jobban is. De az első feltűnő dolgo, hogy szerintem a barátja, msot, amikor baleset érte éppen ennek a nyomnak nézett utána szintén, ha jól sejtem. Ennek a Revanonak ott a kikötőben egy raktára.
Nem túl van info, de lényegretörő. Ha már egyszer épp az elébb mondtam, hogy éntőlem megbízható infókra számíthat, nem fogom ezt most eltitkolni. Legalább rámozdula témára.
- De tekintve a történteket egyedül még fegyverrel sem ajánlom, hogy odamenjen. Nincs értelme egyenként felínálni magunkat. Azt ajánlom, hogy holnap este jeletkezünk, fegyverrel, s remélhetőleg több infoval. Ha ez így Önnek is megfelel. - egy udvarias mosoly újra. Nem tudom hány éves, de a viselkedése alapján olyan, mitn egy még fel nem nőtt durcás kölök. Nehéz lenne rá haragudni. - A nevem Jason. - válaszolom még meg a kérdését.
Öszzepakolom a holmimat, a vizből töltök mindegyik pohárba, s az övegek tartalmának egy részével meglocsolom a növényeket. Csak hogy legyen látszata a fogyasztásnak.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2008 12:15 pm

KM, Pierre, Jason /Jacht klub/

Találkoztak már ezzel a névvel. Tehát ők sem teljesen ostobák...vagy csak kaptak egy jó fülest. Mindenesetre Revanohoz nem fognak eljutni közvetlenül. Legalábbis Brandon szerint. Hiszek neki.
- Nézze Pierre, azt hiszem félreértik Revanot. Revano önmagában egy senki. Nagyon jól el van rejtve és igazából ahhoz sem fűzök vérmes reményeket, hogy túl sok érdemleges információt találna róla a srác. - A halandó felé vetek egy oldalpillantást. A laptopba írkál minenféléket, vagy keres valamit...nekem bonyolult lenne. - Egyébként hogy hívják? Az alak egyébként - fordulok újra Pierrehez - attól fontos, hogy befolyásos barátai vannak. Újabb probléma hogy a befolyásos barátai arról sem tudnak hogy mindannyian Revano barátai. Azt kéne kideríteni hogy kik ezek a barátok, mert csak azokon keresztül lehet eljutni az emberünkhöz.
Pierre felém nyújtja a mobilt, én átveszem és elrakom az egyik zsebembe. Hát szerez nekem fegyvert. Remek. Nagyon bátor leszek ha meg is kapom.
- Egy Browningom volt. Ha megtenné hogy szerez nekem egyet, nagyon hálás volnék. - Jason felé fordulva folytatom, ám szavaim mindkettőjükhöz egyformán szólnak. - Mivel úgy látom önöknek fontos dolga van, nekem pedig elfogytak az ötleteim merre mehetnék, esetleg adhatnának egy tippet. Maguk jóformán semmit sem mondtak, ami számomra érdemleges lenne. Szóval esetleg megoszthatná velem is amit talált.
Az arcom nem nélkülözi a fenyegetést, ami jogos is, hiszen egyelőre nem sokat kaptam az ígéreteken kívül.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeVas. Dec. 21, 2008 10:09 pm

Drake,Jason,KM,(Yacht Klub)

Drake úgylátszik nem vette jó néven a hangnemet én se tgettem volna,de csak ígérget szerintem most csak tőlem tart,illetve attól ,hogy egy ismeretlen képességű nagyszájú halandó és egy ismeretlen klánba tartozó vértestvérrel elbír e.Azon kivül ha itt állnánk le brusztolni tuti maskarádé törés akkor pedig a győztes feje is a porba hull.Drake végre érdemi dolgokat kezd mondani.Revano...Revano valami rémlik mit is mondtak róla.De semmi konkrétumot.
-Revano igen,találkoztunk már ezzel a névvel,de igazából meglehetősen fantomnak tünik senki nem tudott róla semmi pontosat mondani,de abban mindenki egyetért,hogy valami nagykutya.Szűkebben még nem vettük megfigyelés alá,de végül is kezdhetjük ezzel.Kik lennének ezek a befolyásos barátok?-kérdezek vissza.Jason kérés nélkül temetkezik a laptopjába.Az órámra pillantok.Hmm közeledik az idő amit megbeszéltem Lugosival,indulnom kell lassan.
-Utána nézünk ennek a névnek-
állok fel az asztaltól,kiveszem a dzsekim zsebéből Brandon telefonját-úgy láttam nyilvános telefonról hívott-áttolom a telefont az asztalon-ezen keresztül tudjuk tartani a kapcsolatot elmentettem benne a számom Pierre néven.Most mennünk kell ,mert még vár egy üzleti tárgyalás.Megvárom míg Jason is összepakol.-A kölcsönös bizalom jegyében-kis szünet- tudok adni fegyvert önnek,de nem most.Rövid időn belül megoldható.Egy kilenc milis megfelel?
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeVas. Dec. 21, 2008 6:10 pm

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier / Drake Shan /Jacht Klub/
2008 február 13. kedd


Jason beüzemeli a notbookját és keresésbe kezd.

/Jacht Klub keresés Intelligencia+Számítógép Célszám: 7 Dobás: 2, 4, 6, 7, 5 Siker: 1 Giuseppe Revano keresés Intelligencia+Számítógép Célszám: 8 Dobás: 6, 7, 8, 9, 5 Sikerek: 2/


A Jacht Klub nagy valószínűséggel Livia Norma Cenva területén van és egy alapítvány kezeli amire akár hatást is gyakorolhat a imént említett személy.
Giuseppe Revano van egy pár New Yorkban viszont csak egy rendelkezik Export Import céggel (D.R.A.P.A NC Dynamics néven) ráadásul a cégnek van raktára a kikötőben a Kínaiak területén.

Pierre


/Lugosival éjfél utánra beszéltél meg találkozót a Elizíumba lassan időszerű lesz elindulni ha oda akartok érni/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeVas. Dec. 21, 2008 6:05 pm

Snow Wolf /Elízium/
2008 február 13. kedd


Victor telefonja után mindketten elmerülnek a dolgaikba Lugosi egy laptopban Victor a általad hozott táska tartalmában amiből semmit nem vesz el inkább olvas és másol valamint lemásolja a digitális adathordozókat. A Elizíumban lassan elunják a nyílt vagy leplezett bámulásotokat visszaáll a megszokott rend.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeVas. Dec. 21, 2008 12:47 pm

Drake, Pierre, KM (Yacht Klub)


Drakenek nem tetszik a stílusom. Visszamosolygok rá.
- Sajnálom, ha kellemetlenek a szavaim. Én így játszom etz a játékot: őszinte vagyok. Legalábbis azokkal, akikről úgy vélem, hogy egy hajóban evezünk. Lehet Önnek ez marhaságnak tűnik, de mások értékelik azt, hogy egy ilyen zavaros helyzetben van valaki, aki következetesen azt mondaj, amit gondol. Legalább ezt nem kell mérlegelni, hogy menynire igaz vagy sem. Bárkik is kapták el Drake-et megpróbálják leállítani. Mivel nem ölték meg rögtön, így feltehetőleg kérdezgetni fogják. Az első, ami nyilvánvaló lesz, hogy ÖN a partnere. Mr. Shan, az Ön helyében én is fegyver után néznék.
Még egy udvarias mosoly Shannak, majd öüzenbe helyezem a lap-top-ot, utánanézek ennek a Revanónak amennyire csak tudok. Majd Pierre eldönti, hogy mit adunk át az infokból, mindenesetre, ha Drakenek érdekes az illető, akkor nekünk is. A kapcoslatom védett elvileg, szóval bármit fúrkálhatok. Mellékesen azt is megnézem, mégis kinek a tulajdonában tárgyalunk egymással, mert mi van, ha ez is valakinek az érdekterülete, s mégis van valami figyelőrendszer?
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeVas. Dec. 21, 2008 2:43 am

KM, Jason, Pierre /Jacht klub/

A halandó srác bátor. Vagy épp botor. Úgy szidott le, ahogy az atyák a gyermekeiket szokták, ha egy-egy ballépésük kiderül. Ennyire ostoba lenne, vagy ekkora biztonságban érzi magát? Hosszú pillanatokig nézem...ha nem lenne rá szükségem a torkánál fogva ragadnám meg hogy eltiporjam, ahogy a gyerekek a hangyákat...de a francba is szükségem van a segítségükre. A feszültség szinte kézzel fogható, de mégsem ölhetem meg itt, azonnal. Majd sort kerítek rá, ha ennek az egésznek vége... Hirtelen elmosolyodok, majd felnevetek.
- Maga igazán mulattató kedves Akárki, ahogy lenézően válaszol az önnél sokszor erősebb lények kérdéseire. Ez tetszik. Na de előbb nyomozzunk, majd utána levadászom magát. - az utolsó szavakat ugyanolyan kedvesen mondom, ahogyan a többit is, bár sejtem hogy ez csak üres fenyegetés...ha itt van, alighanem befolyásos támogatói vannak...remélem ő ezt nem tudja és minden szavamat komolyan veszi.
- Elnézést, Pierre, hogy így félbeszakítottuk. - folytom a halandóba a szót. Pierre válasza olyan, amilyennek lennie kell. Ígéretek, ígéretek, ígéretek. Bár most valószínűleg nem csak a levegőbe beszél. A parkolóban bebizonyította hogy ez neki nem megy túl jól...bár talán csak keveset tudott egy hatásos hazugsághoz a Victor által rámrótt feladatról.
- Rendben. Elmondok magának mindent a kinti helyzetről és segítem a nyomozásukat, bár igaz ami igaz, ez valószínűleg épp annyira az én nyomozásom is, mint a maguké. Viszont szükségem lenne információra bizonyos Giuseppe Revanoról, de méginkább a befolyásos barátairól. A társam nyomozott az ő irányában, én másfelé indultam. Az én nyomom halott, az ő információi meg ki tudja elvesznek-e vagy sem. Mindenesetre szilárdan hiszem hogy az említett embert kell megfognunk valahogy...Ezenkívül szükségem lenne egy fegyverre, a legutóbbi egy alakváltónál maradt. Egy közepes kaliberű megteszi. A kölcsönös bizalom jegyében megígérem nem használom sem ön, sem a kis védence ellen. - sandítok a fiúra. Aztán csak várom a hatást. Belemegy-e Pierre? Én igencsak meggondolnám hogy fegyvert adjak-e a kezembe, ha a helyében volnék...de lássuk be...a karmaimmal jó vagyok egy ifjú vámpír vagy egy halandó ellen, talán még egy velem hasonló korú vértestvér ellen is van esélyem, de csak ha fegyvertelen...egy fegyverrel sokkal bátrabb lennék. Mindenesetre, azt hiszem sokat segíthetünk egymásnak és így mindenki ép bőrrel megússza...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 20, 2008 10:54 pm

Drake,Jason,KM(Yacht Klub)

Ahogy Jason lereagálja Drake kérdését már már mosolyra késztet,a mondani valójával nagyjából egyetértek ,de valamiért mégsem hiszem, hogy a Szabbat intézte el Brandont.A mi világunkba viszont még nagyon nem szokott bele ,lehet ,hogy a halandók között elmegy egy ilyen ne szarakodjunk dobjuk be magunkat műsorszám de itt nem ha nem tanulja meg tartani a száját míg legalább egy kicsit körbeszimatolják egymást a kutyák lehet,hogy hamar és nem képletesen átharapják a torkát.Ez még akkor is igaz ha most Drake elég meggyőzhető állapotúnak tünik.Mondataiból egy megüti a fülem.Valamilyen szörnyetegről és besúgóról beszél,gyanítom ez nem Brandon valaki más lehet.
-Igaza van.Megakadtunk ezért kellett volna találkoznunk Brandonnal.Mert hiába tudunk nevet,ha nem tudjuk hol tudnánk utána járni ebben ön tökéletesen kitudna minket egészíteni.Nagyon figyelem felkeltő lenne ha néhány ujjonan érkezett testvér érdeklődik valakik után.És igen utána tudunk nézni információknak ahogy a társam is mondta meglehetős kapacítás áll a hátunk mögött.Ha végtelen információ áradatot nem is ,de segítséget a nyomozásában feltudunk ajánlani s ha az együtt müködésünk gyümölcsöző lesz úgy alakítjuk,hogy mi megmaradunk szürke eminenciásnak,ön pedig learathatja babérokat.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 20, 2008 9:52 am

Drake, Pierre, KM (Yacht Klub)


Az ásványvizet kortyolgatom, nem nagyon reagálok a huza-vonára. Amit NOrobu előtt produkált a banda, abból úgy vélem itt is sok rizsa lesz kevés klényeggel. De Drake úgy tűnik frusztrált a társa elvesztée miatt, amit mondjuk, ha jól belegondolok nem is csodálok, s most megpróbál belémkötni.
Ártatlan? Ohhh ... micsoda feltételezések. Ránézek lassan, nagyon lassan, a szám szélén egy halvány mosoly.
- Ártatlan? Hát ebben a korban már kevesen ártatlanok. Ami meg a halált illeti ... én még élek. Az ÖN társa az, aki jelenleg komoly bajban van. De én úgy sejtem, amikor berakták a raktérbe, még hogy is mondjam ... renoválható állapotban volt, s ha ezt meg is teszik, utána rengeteg módja van, hogy szóra bírják. Nem tudom meddig tudja tartani amgát, ha egyáltlaán akarja. Szóval nagyon szépek ezek az oda-vissza szervák, de erre nincs időnk. Rövidesen minden információ, amit Önök tudnak már gyakorlatilag értéktelen lesz, addig kellene lépnünk valamerre. Nos? Láthatnék végre valami valós - megnyomom ezt a szót - együttműködést?
Nem, ez nem olyan beszéd, mitnha csak egy kehely lennék, vagy valami titkár, vagy lóti-futi. Drake meg gondoljon, amit akar.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 20, 2008 12:32 am

KM, Pierre, Jason /Jacht klub/

Talán meg tudunk egyezni. Talán. Nekem információk kellenének a nevekről amiket Brandon mondott. Melyiket mondjam...mindet nem fogom. Maradjanak még ütőkártyáim. Viszont ő Revano irányában próbált meg elindulni. Akkor én is így teszek, nem hiszem hogy ostobaságokat csinált volna. Végülis a bőrével játszott.
- Rendben - bólintok lassan. - Vannak neveim, de egyedül aligha tudnék utánuk járni. Tudja ironikus ez az egymásra utaltság. Ha jól sejtem maguk megakadtak a nyomozásban, ezért jöttek el a találkozóra, annak ellenére hogy tudták hogy tisztában vagyok vele, ön nem Brandon. - Szünetet tartok, de épp csak annyit hogy a fejében némán koppanva rendeződjenek össze a szavaim.
- Igazság szerint az én forró nyomom most holtan fekszik. Bár bevallom őszintén, fogalmam sincs mennyit hagyott belőle az a szörnyeteg. Ez nem járható út. Brandon ötletét szeretném követni a továbbiakban, viszont ahhoz vagy az ő ismeretségeire lenne szükségem, vagy olyanokra, akik le tudnak nyomozni bizonyos dolgokat.
Hátra dőlök a székben, a tekintetem a két férfi között jár... Vajon mennyiben lehetnek a segítségemre. Talán a mindenféle számítógépes marhaságaikkal lenyomozhatnák Revanot.
- Mondja, tudnának információt szerezni egy-két emberről...Tudja, valahogy fogást kellene találni rajtuk. Melyikük az informatikai zseni? Vagy ő biztos helyen üldögél a mindenféle számítógépek között, amíg maguk terepen vannak?
Neveket nem mondok egyelőre...meg aztán ki tudja meg is kapom-e az információkat. Nem lehetetlen, hogy lenyomozzák és felhasználják a szerezett információkat, engem pedig kihagynak a buliból. Akkor pedig Victor személyesen fog levadászni.
Meg itt van ez a halandó is. Miért egy halandóval dolgozik Pierre? Miért nem egy másik vértestvérrel? Egy összetűzésben nem segíthetne rajta túl sokat. Kivéve ha nem is olyan ártatlan mint amilyennek látszik...
- Maga nem is olyan ártatlan mint amilyennek látszik, ugye? Vagy csak
Pierre mellé rakták meghalni?
- fordulok Jason felé hirtelen fürkésző tekintettel.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimePént. Dec. 19, 2008 8:37 pm

Drake,Jason,KM(Yacht Klub)

Jason szemmel láthatóan nem vitapartner Drake-nek,érezhetően lekicsinylően bánik vele.Nem baj mosolyodom el magamban egyrészt így kivülre is került a látóterén nem is érdeklődik felőle,higgye csak hogy egy egyszerű asszisztenssel van dolga.Bizalmatlansága már már tapintható ezen mondjuk nem lepődőm meg engem lehet nehezebb lett volna megyőzni.Végighallgatja bevezetőmet,meglehetősen beleegyezőnek látszik majd eljön a pillanat amikor az ellenértékről kezd érdeklődni.Már vártam.A halandók világában is csekély a tiszta baráti szívesség a vértestvérek között szerintem egyenesen lehetetlen.
-Vegyük elöször a külső kérdést a városon belül tisztában vagyunk már néhány névvel.Persze lehet tud újat mondani abban is.A viszonzásról.Mivel nem rég tartozkodom a városban nem tudok a helyidogok mögé látni, tisztában kéne lenni azzal amit ön érdekli,nem szeretném semmitmondó infóval kiszurni a szemét.Az általam valódi csere alapnak -már ha sikerül Drake-t belevinni olyan mélyen-bíró dolgot még nem szeretném előadni.
Vissza az elejére Go down
Bela Lugosi
Brujah
Brujah
Bela Lugosi


Hozzászólások száma : 20
Age : 47
Státusz : Brujah Ifjú
Registration date : 2008. Nov. 01.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimePént. Dec. 19, 2008 1:31 pm

Snow Wolf, KM /Elízium/
2008 február 13. kedd

Naná, hogy nem sietek, hiszen Pierre-t csak éjfél után várom. Viszont úgy látom, nem nagyon lesz időm tanulmányozni a dokumentációka addig, mert az öreg készül valamire. Vajon mit akarhat még tőlem azon kívül, hogy helyre rakott? Az, hogy idejöttem nem jelenti azt, hogy boldog-boldogtalannak segítek a gondjai megoldásában. Amíg szemben variál, előveszem a laptopom, és bekapcsolom annak reményében, hátha mégis lesz egy kis időm. Úgy állítom a képernyőt, hogy rajtam kívül más ne láthassa, és belemélyedek az épület tervrajzaiba.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimePént. Dec. 19, 2008 12:19 pm

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier / Drake Shan /Jacht Klub/
2008 február 13. kedd


A Jacht klubban kaptok egy kényelmesen berendezett nyugodt különtermet ami inkább egy kisseb tárgyalóra hasonlít. A személyzet udvarias és látszik, hogy itt a diszkréció a első mindenben a Jason kérése szerint járnak el. Nemsokára megérkezik a kért frissítő és teljesen magatokra maradtok.

Jason

Most sikeresen megtapasztalod a vámpírok nyersebb ragadozó megnyilvánulását amikor pusztán csak élelemforrásként tekintenek rád, vagy egy gondolkozó szerszámként, bár Drakenak valószínűleg sejtelme sincsen arról, hogy több vagy már mint egy puszta halandó, de végül is ez a tény egy meglepő súly lehet a mérleged tálcájában egy jövőbeni konfliktus során.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimePént. Dec. 19, 2008 12:08 pm

Ophelia S. KM /Kápolna/
2008 Február 14. Szerda Este Telő Hold


Minden probléma nélkül megérkezel a Kápolna könyvtárába, ám hamarosan rá kell döbbenjél, hogy a Myriad Tech. virtuális könyvtára sokkal kiterjettebb mint a Kápolnáé, vagy csak mint 4. Körös Tanítvány nem férsz hozzá bizonyos anyagokhoz szabálysértés nélkül.
Most döbbensz rá, hogy mekkora hátráltató tényező is az a tény, hogy még a Tremere ház klánpolitikájából is kivontad magad. Az most már teljesen tisztán kirajzolódik előtted, hogy Norobu Arkhón nagy erőforrások és tudás felett rendelkezik sőt olyan tudással is amiről a Tremere ház nem is tud. Valószínűleg nem örülnének annak, hogy titkos gohul családjaikról másnak is tudomása van.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 18, 2008 8:31 pm

Snow Wolf / Bela Lugosi /Elízium/
2008 február 13. kedd


/Snow Wolf Éberség+Észlelés Célszám: 8 Dobás: 8, 6, 9, 1, 9 Sikerek: 2/


Victor valamiféle adásvételi és bérleti szerződéseket vizslat van még egy pár cégkivonat és cégbérleményekről szóló papír. A elektronikus adathordozókról persze semmit sem tudsz meg jelenleg. Victor készít még néhány fotót a íratok bizonyos részeiről. Ténykedése közben telefonhívása érkezik.

Néhány morranás és rövid – igen, nem - valamint - akkor intézkedjetek - szó hagyja el a száját majd leteszi a telefont. Egy kicsit töpreng közben benneteket néz, látszólag mérlegeli a helyzetet.

- Remélem uraim nem sietnek sehová. – majd egészen halkan hozzáteszi – Úgy tűnik a egyik beosztottam nagy bajba került úgyhogy most várunk egy kis ideig.

Majd a figyelmét ismét a papíroknak szenteli, mit sem törődve a többi vértestvér vizsla pillantásaival.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.
Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: