Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.

Go down 
+5
Pierre Lavoissier
Drake Shan
Jason Brown-Chen
Cynthia Moron
Kabata Norobu
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 1:42 am

KM, Marcus /A Club Inferno felé - A limuzinban /
2008 Február 14 Szerda Telő Hold

Előre szólok Snellynek.
- Kisasszony megtenné hogy a Fashion Eve re fordul és megáll a Black Heaven hátsó kijáratánál ? - adom ki utasítás szerűen, de inkább csak az utasomnak szól a hangsúly, és nem Snellynek.

Majd az utasomhoz fordulok:
- És most jól figyeljen rám Mr Williams, mert nem mondom el kétszer. Maga nincs abban az állapotban hogy ma este fellépjen, akár a Dirty Road frontembere akár nem. - egy pillanatra lehunyom a szemem hogy lehiggadjak - ma már elkövetett egy törvénysértést, amiért a herceg valószínűleg kicsit keményebben bűntetné meg, mint azok a lények akik megperzselgették. S azt hogy nem kínordít hálásan fogadom, s a sokknak tudom be mely elvette a fájdalmát...de ha jól érzékelem akkor a józan ítélőképességét is - nyúlok a táskámba és előveszem a kis piperetükröm ...elé tartom - látja már miről beszélek ? Ezt nem láthatja halandó szem. S ha mégis akkor a következő fellépésére már ne is gyakoroljon... - mondom fenyegetően.
- Ön a torreádor klán egy jeles tagja ...úgy gondolom, s atyja is így ítélhette meg mikor ancillává avattatta a hercegükkel. De azt hiszem most a szavai hallattán, tisztelt felmenője egy gangrelt is megszégyenítve olvadna eggyé az anyafölddel. - fújok dühösen.

- Most hazaviszem a menedékébe...az ön dolga hogy hogyan gyógyítja be a sérüléseit, de szerény véleményem szerint ez vagy két halandó szárazraszívásával oldható meg, amiről hallani sem akarok, vagy legalább két három, több áldozatos vadászat eredményeképp. S ez nem néhány óra lesz... - latolgatok.
- S mivel amúgy is a Club Infernoba igyekeztem, annyit segíthetek hogy kimentem ott magát...de ha meglátom hogy ma este a club környékére teszi a lábát ...sőt mi több fellép, és akár csak egy elborzadt tekintet követi is a műsorát, akkor számíthat rá hogy a színpad hátsó lejáratánál a serif emberei fogadják, és pár órán belül a herceg előtt is eljátszhatja a léte ráadás számát. - mondom nagyon komolyan.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 12:56 am

Bela Lugosi /Elízium/
2008. február 13. Kedd Telő Hold


Soha nem volt szükséged még hasonló dologra és a Auralátás képességével sem rendelkezel pedig az sokat segítene ezért kénytelen leszel ösztöneidre hagyatkozni a megfigyelés kapcsán egy dolog érezni a rezonálást és egy másik pontosan meghatározni a helyzetét.

/Érzék+Okkultizmus Célszám: 9 Dobás: 4, 3, 1, 10 Siker: 0/

Nem sikerül teljesen ráhangolódnod a forrásra és ezért a pontos helyét sem sikerül meghatároznod annyiban vagy biztos, hogy a teremben van valahol a hatás előidézője 30 méteren belül valahol.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 12:46 am

Drake Shan /Elízium/
2008 Február 13 Kedd Telő Hold


Legnagyobb meghökkenésedre Greg majdnem felkacag, de uralkodik magán a végén kicsit közelebb hajol a pult felett hozzád.

- És melyikkel találkoztál már, várj Drake ne mondj semmit kitalálom a jólöltözött hidegrázós sportzakóshoz volt szerencséd mert a másik a bőrkabátos csak nemrég érkezett Európából és a Hercegnek dolgozik állítólag, remélem most már kielégítettem a kíváncsiságodat de ha esetleg többet szeretnél róla tudni akkor faggatózhatsz Ms. Snelly Lacroixnál biztosan készséggel tájékoztat a Udvarmester a részletekről.
Vissza az elejére Go down
Bela Lugosi
Brujah
Brujah
Bela Lugosi


Hozzászólások száma : 20
Age : 47
Státusz : Brujah Ifjú
Registration date : 2008. Nov. 01.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 10:29 pm

Pierre, KM /Elízium/
2008. február 13.

Miután elvettem és megforgattam kicsit az asztalra letett névjegykártyát, visszatolom a szemüveget a helyére, és Pierre-re nézek a sötét lencséken keresztül.
- Nos, ami az én szerepem illeti, csupán megfigyelő vagyok, és egy meglehetősen befolyásos és nagy hatalmú személynek kell bizonyos észrevételeket tennem. Talán még nem mondtam, de Európából jöttem, ahol egy idős hűbérúr kért fel a feladatra. Ha egyszer kicsit több időnk lesz, szívesen elbeszélgetnék Önnel az építkezés...
Eddig jutottam a gondolatok szövésében, mikor váratlanul átjárja érzékeim egy ismerős, de jóval az én képességeim feletti erő. Döbbentemben teljesen lemerevedek, és csak nagysokára jutok olyan állapotba, hogy gondolkodni is tudjak, bár végig úgy érzem magam, mintha a torkomat szorongatnák. Egyszerűen hihetetlen, hogy itt találkozom ezzel, atyámon kívül még soha nem találkoztam hasonló vértestvérrel. Ahogy helyzet fajsúját és lehetséges hatásait végiggondolom, rá kell jöjjek, hogy nem csak a hirtelen rémület kergetett ebbe az állapotba, hanem annak az izgatottsága, aki valami újat tapasztalt, és nem tud mit kezdeni a hirtelen rázúduló információkkal és érzelmekkel.
Pierre-ről teljesen elfeledkezve merev nyakkal tekintek körbe, keresvén a hatás létrehozóját, vagy legalább az irányát.
Vissza az elejére Go down
Marcus Williams
Toreador
Toreador
Marcus Williams


Hozzászólások száma : 12
Age : 35
Státusz : Toreador Ifjú
Registration date : 2009. Jan. 05.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Téma: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 8:34 pm

KM / Cynthia Moron /A Club Inferno felé /
2008 Február 14 Szerda Telő Hold

Még mindig zilált voltam, lehet hogy a sérülésem miatt lettem ilyen beszédes.
A fájdalom valamenyire enyhült, habár az égett hús borzalmasan festett.
Nem is beszélve a szagról, az ingem teljesen szétégett.

-Van egy klubbom a Fashion Eve-en..nem messze innen.
-Lehet hogy már halott róla...a Black Heaven nevet viseli.
Tekintetéből azt vettem ki, hogy még hírét se halotta.

"Maradtam volna a klubomban, akkor talán nem sérültem volna meg"

-Apropó...hová tart a kocsi?
-Sürgős fellépésem van a Club Infernóban.
-Előbb lezavarom az előadást, azután pedig felkeresem a menedékem.

Habár megégtem ez nem tántorított el célomtól,....lenyűgözni a közönséget. Ha pedig odaértem át kell öltöznöm, ennél roszabb látványt nem is nyújthatnék a közönségemnek.
Vissza az elejére Go down
http://warhammersite.forumotion.com
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 7:45 pm

KM Marcus /A Club Inferno felé/
2008 Február 14 Szerda Telő Hold

Úgy látszik Snelly többre képes mint amit a külseje s a szavai elárulnak. Mintha mindennap kénköves lángokkal lenne dolga úgy használja a számomra új oltókészüléket. Ám ez sem különbözik jobban a hagyományostól. A záró drótot áttépve lenyomom a kis kart és lám máris megindul a nagynyomású gáz. Visszatartom a lélegzetem. Látom hogy a megtámadott fél szenvedve fetreng a földön. Előbb a tűz majd a gáz hatása de ez most nem érdekel. Kíméletlenül elfojtjuk a lángokat. A kocsiba tuszkolva rögtön indulunk tovább. Szirénák mindenfelől. A furcsa torzóvá égett roncsot és csontvázat nincs idő eltakarítani, minél messzebb, minél gyorsabban.
A láthatóan fiatal testvérre nézek.

- Mitől olyan biztos benne hogy jól gondolkodik a kilétem felől ? - kérdezem némiképp megrovóan. - A maszkabál mindenek előtt. Erre legközelebb figyeljen oda ! - enyhülök meg az állapotát látva - lehettem volna egy egyszerű de bátor lakosa is a városnak aki megment egy megtámadott áldozatot... - sóhajtok leülve vele szemben.
- Cynthia Moron.. - intézem el röviden a bemutatkozás ceremóniáját - van fészke.. társa.. atyja... ? - kérdezem az utolsó szót kissé megnyomva, hisz kissé fiatalnak érzem a testvért.
- Van olyan kehely akit magához rendelhet mig helyrejön ? - s máris azon gondolkodom hogyan segítsek rajta, mert hogy a tüzet eloltottuk az egy dolog, de ha most csak úgy kirakom valahol, akkor a vadat is elengedheti ha elhasználja a benne lévő vitaet...
Vissza az elejére Go down
Marcus Williams
Toreador
Toreador
Marcus Williams


Hozzászólások száma : 12
Age : 35
Státusz : Toreador Ifjú
Registration date : 2009. Jan. 05.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 12:57 pm

KM / Cynthia Moron /A Club Inferno felé /
2008 Február 14 Szerda Telő Hold

A fájdalomtól majdnem elájultam, utána jött a legrosszabb.
Oltóanyag terített be, a saját húsom szaga betöltötte a teret.
A csillapítás fájdalmasabb volt mint maga az égés.
Felüvöltöttem a fájdalomtól, eddig nem tettem de ez borzalmasan fájt.
Egy pokrócba tekertek és bevágtak egy ott lévő kocsiba.

Mikor végre önmagam ura voltam, körültekintettem.
Egy gyönyörű nőt pillantottam meg, elöl pedig a sofőrét.
Felültem.
-Köszönöm, hogy megmentette az életem.
-Épp egy fellépésre igyekeztem, mikor megtámadtak, ezek a förmedvények.

-Feltételezésem szerint maga is az éjszaka gyermekei közé tartozik,akár csak én
-Bemutatkozom...Marcus Williams.
-A Dirty Road zenekar frontembere.
Vissza az elejére Go down
http://warhammersite.forumotion.com
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 11:52 am

KM, Snow Wolf /Elízium/

Mindenki ugyanazt akarja, mégis folyamatosan bajban vagyok. Mindenkinek nyomozok ugyanabban az ügyben és a végén a sok szék között a földre esek. Na, mindegy. Majd ügyeskedek.
Irány Greg. Majd ő megmondja amit tudni akarok. Vagy nem. Lassan nekem is mesélnem kell neki, ha kapni szeretnék. Talán nem túl jó ötlet a termet fixírozó vértestvér közelében kérdezősködni, de elzavarni mégsem zavarhatom el. Hideg kezeimmel végigsimítok a pulton, kitapogatva az apró egyenetlenségeket.
- Üdv Greg, mi a helyzet? - kis kedveskedés sosem árt. Ironikus hogy szinte mindenki információt akar kiszedni a csaposból és néhányan azt hiszik sikerült olyat is megtudniuk, amit magától nem mondott volna. Greg egésznap információkat csereberél, csak azt mondja amit akar. - Nem ismered azokat a Victor melletti boxban? Az egyikkel ma találkoztam, de a másikat nem ismerem.
Cseppentsünk el némi infót, hátha vissza is kapunk valamit. Közben szemmel tartom Pierret meg a másik férfit, ha távozni óhajtanának. Jobban teszem ha óvatosan beszélek, ez az akárki itt mellettem tutira minden szavunkat megjegyzi.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 11:31 am

Cynthia Moron / Marcus /A Club Inferno felé/
2008 Február 14 Szerda Telő Hold


Cynthia


A nagy igyekezetedben már csak a lángoló hempergő figura közelében döbbensz rá, hogy nem pléd van a kezedben, hanem egy gázos kompakt tűzoltó készülék. Még nagyban forgatod a kezedben a használatán törve a fejedet amikor a túloldalról a készülék ikertestvéréből már le is csap a oltóanyag a lángolva fetrengő alakra. A lángok haragosan sercegnek és sziszegnek egyre erősebb a kénkőszag és még valami megmagyarázhatatlan ismeretlen szag terjeng vele együtt a levegőben.
Mire eloltjátok a férfit addigra a kocsi és a sofőr csontig és vázig ég a túlvilági lángok mohósága közepette.

Marcus


A pokoltűz mohon marja harapja ruháddal együtt a húsodat érzed amint helyenként már csontig mar miközben hiábavalóan hempergőzöl a földön csak nem akar elaludni a testeden lobogó tűz. Nem tudod mennyi idő telik el akár már egy örökkévalóságnyi idő is lehetett amikor oltóanyag csap le rád és megpróbálja elfojtani több kevesebb sikerrel a nem evilági tűzet. Egy kis idő után egy másik sugár is bekapcsolódik a elsőhöz és hirtelen fagyás jelei mutatkoznak rajtad de legalább a tűz kialszik.
/Sebződsz még 1Kritikust jelenleg Sebesült -2 vagy (4 Kritikust sebed van összesen)/
Miután elaludtak rajtad a tüzek szinte szó nélkül ellenkezést nem tűrve egy luxuslimuzin utasterébe tuszkolnak majd megindul a kocsi elfelé menetben még hallod a távolból a szirénákat.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 12:24 am

KM, Marcus /A Club Inferno felé/
2008 Február 14 Szerda Telő Hold

Visszahőkölök a kifújt tűz, és a rémületes lények látványától. Láttam már ilyeneket de nem ennyire közelről. Az a pofa ahogy átnézett a kocsi üvegén ...a tekintet.. uhhh ez még nekem is sokkk volt. De legalább elmentek. Miért van olyan érzésem, hogy egyikük megjegyzett... Dühösen fújok majd tekintetem a még lángoló..ám MOZGÓ áldozatukra téved. Nem sok mindenki élheti túl ezt a pusztítást. S ez csak egyet jelenthet ... aki most ott hempereg és lám feláll és menekül, az nem lehet ember...már nem.
- Ms Snelly ! egy plédet gyorsan ! - pattanok ki a kocsiból. A csomagtartóhoz lépek s a bundámba bújok, ami eddig a vállamon volt. A szörme fekete s nem kell mindenkinek látnia ki is a megmentő. A gallért felhajtom, és összekapcsolom elől.
A plédet kikapom a nő kezéből.
- Lámpákat ki és álljon a forgalomba vissza s kövessen - adom ki a határozott utasítást. Majd megkerülve a még lángoló autót, kissé szélesebb ívben, a járdán bicegő alak felé sietek. Közel érve hozzá halkan, de erélyesen szólalok meg.
- Velem jön, vagy a nyilvánosság, a rendőrség és a mentők ...
Kinyitva ráborítom a plédet. S meg sem várom hogy tiltakozzon. A mellettünk lassan gördülő limuzinba ültetem.
- Majd később mondjon köszönetet.... - mondom tán kissé durván, de ez most nem érdekel.
- Cél a belváros ! - szólok előre s roppant idegesen figyelek körbe - tűnjünk el ! - mondom ki a kívánságom.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 12:12 am

Drake Shan / Snow Wolf /Elízium/
2008 Február 13 Kedd Telő Hold


Drake Shan

- A telefon memóriájában minden fontosabb telefonszámot megtalálsz – mondja Victor majd int a kezével, hogy ha gondolod leléphetsz.

Örülsz, hogy megszabadulsz a boxból átvonulsz a bárpulthoz ahol a csaposon kívül per pillanat egyetlen vértestvér tartózkodik. Számodra ismeretlen ifjú lehet ki közepesen öltözködik és eléggé termetes persze a te robosztus alkatoddal nem vetekedhet.
Greg szinte már mosolyogva néz rád a komor álarca alatt egyik szemöldökét felvonja ez a tulajdonsága idegesítően hasonlatossá teszi Victorhoz éppen csak sóhajtani nem sóhajt. A pultnál lévő vértestvér közben a termet fixirozza nem nagyon zavartatja magát tőled.

Snow Wolf

Greg elmondja a kis szösszenetet miközben felpezsdülnek a események a terembe a bőrkabátoshoz vendég érkezik nem túl megnyugtató kisugárzással és nem sokkal később Victorhoz is vendégek érkeznek Nancy Faulker és egy robosztus megviselt ruházatú vértestvér. Nem telik el sok idő csak pár szót válthat Victorral a nagydarab már távozik is a boxból és nem messze tőled a bárpultnál horgonyoz le látszólag szót kíván váltani Greggel.
Vissza az elejére Go down
Marcus Williams
Toreador
Toreador
Marcus Williams


Hozzászólások száma : 12
Age : 35
Státusz : Toreador Ifjú
Registration date : 2009. Jan. 05.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: /A Club Inferno felé/   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 05, 2009 2:17 pm

Fejléc !!!!!

KM / Cynthia Moron /A Club Inferno felé /
2008 Február 14 Szerda Telő Hold

A végső halál még várat magára.
Ez is ma történhetett velem
A hátam és a jobb karom még mindig égett, akár egy kutya hemperegtem a földön hogy végre kialudjon a pokoli láng.
A seb hihetetlenül fájt, még egy ilyen sérülés és elevenen elégtem volna.
El kell tűnöm innen, a rendőrség és a tűzoltóság bármelyik pillanatban itt lehet.
Épp hogy botorkálok, meg sem próbálkozok a futással.
Szóval szép csendesen egyik lépést a másik követ.
A támadás miatt el kéne napolnom a fellépésem, bár szerintem nem lesz következő alkalom.

Hozzám közel egy nőalakot vettem ki a sötétből, eléggé rémültnek látszott.
Vissza az elejére Go down
http://warhammersite.forumotion.com
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 05, 2009 1:53 am

KM /Elízium/

Tehát jól sejtettem. Valaki más is beleüti az orrát. Igazából elég nyilvánvaló a helyzet mióta Pierrékkel találkoztam és engem lepett volna meg a legjobban, ha többen is dolgoznának az ügyön. Na jó, pontosítsunk. Az lepett volna meg, hogy Victor nem figyelmeztetett.
Sakál ideges. Helyes. Elégedett vagyok magammal. Ez egy kis elégtétel, ha már kibelezni nem fogom tudni, valószínűleg. A következő két-három évszázad folyamán. Viszont jó lesz vigyázni, mert ő gondolkodás nélkül ledöfne egy karóval. Nem szabad hibáznom.
- Gondolom nem sejted, hogy kik pénzelhetik a két férfit. - mondom lehalkítva a hangom. - Elég jól pénzelik őket. Kocsi, laptop, miegymás. Meg az az arrogáns halandó...egyszer talán kivéreztethetem...
Megrázom magam. Csak ne térjünk el a tárgytól. - Mikor jelentkezzek? Vagy beleírhatnál egy számot a mobilba, amin elérhetlek. Legalább közvetve. Ahogy neked jó, Victor. - dőlök hátra laza mozdulattal. - Te vagy a főnök.
Jól láttam, hogy Pierre beszélget a szomszéd boxban? Vajon kivel és miről? Ha Victorral végeztem, azt hiszem maradok még az ostoba vérszopók hatalmi játszóterén. Körbeszimatolok az Elíziumban. Bár legjobban a beszélgetőpartnere érdekel. Greg biztos tud róla valamit.


A hozzászólást Drake Shan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 05, 2009 5:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 04, 2009 11:40 pm

Pierre Lavoissier / Bela Lugosi / Drake Shan /Elizíum/
2008 Február 13. Kedd Este Telő Hold


Pierre


/Hallgatózás Észlelés+Éberség Célszám:8 Dobás:6, 10, 9, 6, 10 UD: 2, 7 Sikerek:4/

Nagyon rákoncentrálsz a Főszolgabíró társaságának beszélgetésére és rá kell döbbenj, hogy valamilyen misztikus képességgel elzárták a területüket a kíváncsi fülektől.

Bela

/Felfigyelés Észlelés+Okkultizmus Célszám: 6 Dobás: 2, 7, 10, 2 UD: 7 Sikerek: 3/

Amíg Pierrevel kurtán furcsán társalog hírtelen Themporis hatásra figyelsz fel úgy érzed a legendás Hádész udvarának terme hatást vagy valami nagyon ahhoz hasonlóba futottál bele. Valahol a terem egy részén hat a erő.

Drake


Beérkeztek a Elizíumba és belekezdesz a mesébe és nem túl hízelgő gondolatok fordulnak meg a fejedben Nancyról észreveszed, hogy a keze alatt a merev asztallap finoman mintha gyurmából lenne felgyűrődik.
Victor egészen közel hajol hozzád a asztal fölött és a következőket mondja.

- Drake ne bocsájtkozz meggondolatlan és információhiányos feltételezésekbe mert a végén még sértésnek veszem a szavaidat. Jól jegyezd meg azt amit most mondok neked nem állítottam rá rajtatok kívül mást az ügyre, szóval ha holnap este találkozol velük akkor jól forogjon a nyelved és a agyad, hogy minél több információt megtudjál róluk.
Ha már nálad van Brandon telefonja akkor maradjon is nálad azon keresztül elérsz minket szinte mindig.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 04, 2009 3:02 am

KM,Lugosi(Elizium)

Szinte érzem a megdöbbenését ,de szerencsére jól lereagálja.Veszi a lapot s mint ismeretlent kezel.
-...
Miközben beszél a homlokára tolja a napszemüveget rám mered a jellegzetes tekintetével.
-Így van önnek jók a forrásai valóban a Myriad Tech. alkalmazásában állok.De nevezzük inkább kapcsolattartónak bár némi felügyeleti szerepem is van.És ön milyen szerepben van jelen?Persze csak ha nem titkos.Bár jó tudni kiérdeklődik az üzleti ügyekről.-mosolyodom el kissé.Remélem a virágnyelven feltett kérdést is érteni fogja.Látom míg beszélek hozzá vad gépelésbe kezd a laptopon majd félig lecsukva felém fordítja.Kicsit helyezkednem kell míg eltudom olvasni az üzenetét.Visszanézek rá s a tekintettemmel jelzem ,hogy vettem az üzenetét.Egy ideig még probálom a beszélgetésmenetét ebben a mederben tartani s kihuzni belőle,hogy is keveredett ő ide.Majd a kabátom zsebébe nyúlva egy névjegykártyát veszek elő ,s az asztalon lehelyezem a laptopja mellé.
-A további kapcsolattartás reményében itthagynék önnek egy névjegykártyát ezen természetesen szerepel az a szám is melyen most is el tudott érni,illetve egy másik ha valamilyen oknál fogva én nem lennék elérhető.Ez az aszisztensemnél csörög,ő meglehetősen jóltájékozott az ügyeimben.-füzöm a mozdulat mellé.
Miközben Lugosival vagyok elfoglalva nagyon is érdekel mi folyik egy bizonyos asztalnál.Bár érzem kicsi az esélyem ,de igyekszem elcsípni valamennyit az ott folyó beszélgetésből.
Vissza az elejére Go down
Bela Lugosi
Brujah
Brujah
Bela Lugosi


Hozzászólások száma : 20
Age : 47
Státusz : Brujah Ifjú
Registration date : 2008. Nov. 01.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 03, 2009 9:03 pm

KM, Pierre /Elízium/
2008 február 13. kedd

A laptopba merülve az öreg hangjára leszek figyelmes, mintha azt mondta volna, hogy vendégem érkezett. Csak nem? Felnézek a gép felett, és meghűl ereimben a vér. Már ha lehet ilyet mondani ebben az állapotban. Ez tényleg AZ a Pierre. De vajon mér hablatyol úgy, mintha az elnökkel beszélne? Aha, nyilván neki is az jár a fejében, ami nekem arra az esetre, ha valóban róla van szó. Jobb, ha csak ketten tudunk ismeretségünkről. Bár, ha megérkezik az ítélethozó, akkor még bukhatunk is ezen. Azon meg pláne, hogy eddigi közös kiruccanásaink nem szoktak békés véget érni. Kezdek nagyon nem örülni a szituációnak. Igyekszem, hogy semmiféle meglepődés ne érződjön rajtam:
-Ha jól sejtem Pierre Lavoissier úrhoz van szerencsém. -Mutatom, hogy foglaljon helyet. -Ha jól tudom, ön a Miryad Tec. és az Arcadia Inc. közös építkezésének a felügyelője a Miryad részéről.
Föltolom a napszemüvegem, és a szemébe nézek. Remélem nem üldöz még a fél város, mert, ha megérkezik a "kisasszony", akkor a másik fele is csatlakozni fog. Nem érzem magam túlzottan biztonságban, és a helyzet valószínű később még rosszabb lesz.
Mikötben válaszol, pötyögök valamit a gépen, majd felé fordítom, de lehajtom fedelét annyira, hogy lehetőleg csak ő lássa, de azért ne legyen túlzottan feltűnő. Ez áll a képernyőn:
"Add át a névjegykártyád, és írd rá, hogy mikor és hol tudunk találkozni, ahol nem fülelnek. És jó lenne egy stukker."
-Nos, ez lenne a helyzet Mr. Lavoissier.
Visszafordítom a laptopot, és törlöm az üzenetet.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 03, 2009 7:10 pm

KM /Utcák/

Sakál lassan letesz én pedig olyan pofát vágok mintha csak a tévében látnám már sokadszorra a jelenetet. Tudom hogy nem fog bántani. Ha megpróbálná nem adnám könnyen magam, bár be kell látnom, túl sok esélyem nem volna.
- Eszemben sincs bántani téged, kedvesem. - mondom halvány mosollyal. - Egy oldalon állunk, nem kéne mindig olyan erőszakosnak lenned.
A kocsiban végig csendben marad, csak a vezetésre és az utcára figyel.Ha egy patkány futna a járdán, az sem kerülné el a figyelmét. Én sem akarok beszélni, semmi kedvem hozzá. Mit mondjak el Victornak? Valószínűleg mindent. A primogénem fele annyira sem barátságos és elnéző mint a Herceg. Az előbbi kitépi a beleim és utána szól hogy nem kéne, az utóbbi pedig burkolt fenyegetésekkel bír engedelmességre. És akinek nem zabálta fel teljesen az agyát a fenevad, az dalolva engedelmeskedik.

/Elízium/

Victor hangja vádló. Valószínűleg én is így kérdezném, ha egy másik vámpír nyomtalanul eltűnne és nálam lenne a mobilja. Az arcom mindenesetre fesztelen marad és ugyanaz a kifejezés ül rajta, amivel Sakált is rábírtam hogy elengedjen.
- A kérdésed valójában arra vár választ, hogy hol van Brandon. Fogalmam sincs. De rohadtul szeretném megtalálni, ha még életben van. Szerintem beletenyerelt valamibe, ami túl sok volt neki. Kis ideig külön nyomoztunk, de felhívtam hogy találkozzunk ma 10kor a Kampóban. Én vártam, nem jött. Ideges lettem, gyűlölöm ha megváratnak. - elmosolyodom. - Azt hiszem ez közös vonásunk, Victor. Na de visszatérve a lényegre, felhívtam a Kampóból és egy idegen vette fel. Már tudtam hogy valami történt, de eljátszottam hogy azt hiszem Brandon az. Megbeszéltem egy találkozót vele a parkolóban. El is jöttek. Egy vámpír és egy halandó. Azt mondták szemtanúi voltak hogy elvittek valakit, pont onnan ahol Sakál támadt rám. Egyszer azért kérdezhetnél is mielőtt verekszel. - nézek rá.
Kezd idegesíteni a nő. Valahogy rosszul tűröm ha emelgetnek, hajigálnak vagy fojtogatnak. Victornak igaza volt, mikor a kukák közé hajított a második nap, hogy a városba tettem a lábaimat. Megvárattam, kétségbe vontam a tekintélyét. De ez a ribanc ok nélkül fitogtatja az erejét. Mindegy.
- Victor, nem mondtad hogy mást is ráállítottál az ügyre. Az a vámpír meg a halandó haverja ugyanabban az ügyben nyomoznak mint én meg Brandon. Elejtettem nekik néhány apró információt, mikor láttam hogy elakadtak és segíteni akarnak. Hát mi tagadás én is elakadtam, így kiváncsi voltam megtudnak-e valamit amit még nem tudok. Holnap találkozom velük, talán még megtalálom a srácot. Mások is dolgoznak ezen az ügyön, rajtunk kívül? Azért szólhattál volna.
Kicsit vádlón nézek Victorra, de ő is, én is tudom nincs ebben semmi harag vagy rosszindulat. Nem is volt ez tőle olyan rossz ötlet. Több embert is elindítani ugyanazon az ügyön...de akkor én miért mindenféle felszerelés nélkül nyomozok, azoknak meg miért van meg mindenük ami kellhet? Kezd megérni bennem a gyanú, hogy nem csak a gangrel primogén nyomoztat Gino után, hanem más is. De ki a franc?
Ezeket a gondolataimat nem mondom ki, kíváncsi vagyok mit szól az előbbi ostoba kijelentésemre.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 11:57 am

KM,Lugosi(Elizium)
2008 február 13. kedd

Rövid keresgélés után meg is találom Lugosi ismerős alakját az egyik boxban.Ám nincs egyedül a Főszolgabíróval üldögél együtt ,aki szemmel láthatóan nagyon elvan merülve valamiben.Azonban jó érzékei lehetnek mert néhány pillanat alatt-miközben Lugosit figyelem-felnéz majd összepakolja a cuccait és átül egy másik boxba.Valahogy nem tetszik ez nekem,határozottan indulok meg Lugosi felé,míg oda érek felmérem kik tartozkodnak a heyiségben.Megállok az asztal előtt és faarccal kezet nyujtok.
-Üdvözlöm Mr.Lugosi örülök,hogy megismerhetem.Milyen ügyben lehetünk egymás segítségére?-kérdezem.Minden tekintetben ugy teszek mintha nem ismerném.Remélem veszi a lapot.Némi oldal pillantást vetek a főszolgabíró boxa felé.Nem ülök le míg hellyel nem kínál.Probálom magam egyfajta üzleti protokollhoz tartani.Várakozon tekintek rá ,hogy miért is keresett meg.Főleg ,hogy jutott hozzá ahhoz a számhoz amit én is csak párnapja kaptam meg.
Nem nagyon melegedünk bele a témába amikor újra nyílik a z ajtó és egy csinos nő -a videón láttam, Victor embere ugrik be,mint ahogy az is,mennyire erős-és ujdonsült társunk Drake sétál be egyenesen a Főszolgabíró asztalához.Heves káromkodásba kezdek magamban.Mi történhetett?Drake köpött?Vagy csak véletlen az egész?Minden porcikám riadót fúj,mégis igyekszem a lehető leghiggadtabb maradni.Azt hiszem rövid időn belül sokmindenre választ kapok. Miközben Lugosival beszélek végig gondolom mit is kéne tennem.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 1:50 am

Cynthia Moron / Marcus /A Club Inferno felé /
2008 Február 14 Szerda Telő Hold


Marcus


Még végiggondolni sincsen időd miközben a pokol legmélyebb bugyraiból szalajtott démoni megtestesülés próbálja meg letépni a fejedet a sofőröd már kibelezték, fényszórók vetülnek rátok hangos kürt kíséretében.
A teremtmény felpillant majd torkából sikoly kíséretében pokoli lángok csapnak át feletted a fényforrás irányába ezek a pokol lángjai.
Nem látod a hatást csak azt, hogy közben a limuzinod is kénköves lángba borul a sofőröddel együtt égett hús szaga terjeng minden felé.

- Még nem végeztünk visszatérünk érted. Később játszadozunk el veled.

Azzal felröppen a éjszakába de még maga alá fújja borzasztó lehelletét végszó gyanánt.

/Ügyesség+Kitérés Célszám: 7 Dobás: 2, 1, 9 Siker: 0 Sebződsz 3 Kritikust Sérült -1 vagy és kigyulladtál, Önuralom próba Célszám: 8 Dobás: 6, 2, 9 Siker: 1 ura maradsz a cselekedeteidnek nem ragad el a fenevad./


Cynthia Moron


Mihelyst rávetül a fénycsóva a tevékenykedőkre és megszólal a kürt nem haboznak sokáig a autó körül ténykedők kitárják szakadozott bőrszárnyukat és felröppenés közben maguk alá fújnak vérvörös és feketében pompázó lángokat a kocsi és a rajta kiterített alak pillanatok alatt lángba borul.
A úttestre kitépett utas felett ténykedő belenéz a reflektorotokba életed legszörnyűbb rémpofáját pillantod meg a nosferatuk valóságos szépségek hozzá képest. Torkából a már megismert lángok törnek felétek és beborítják a kocsit kénkőszag terjeng minden felé, majd felröppen áldozata felől és lefújja azt is ki nyomban kigyullad bár a sofőrrel ellentétben nem emésztik azonnal csontig a lángok.

/Önuralom próba Célszám: 6 Dobás: 4, 7, 3 Siker: 1 Nem esel pánikba a kocsit beburkoló lángoktól./
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 02, 2009 12:37 am

Jason Brown-Chen /Műveleti központban/
2008 február 13. kedd


Visszahajtasz a új központba ahol még nagyban dolgoznak a belső részeken viszont a számítógép terem az már nyugodt rendezett és tiszta itt már mindent befejeztek. Leülsz a egyik munkapult mellé és életet lehelsz a gépbe, belemerülsz a digitális világ dzsungelébe. Megkezded a behatolást a N.Y.C.P. jármű nyilvántartási rendszerébe.

/Csúcsteljesítményű vagy nagy hálózatok Célszám: 8 Alapidő: 4 óra
Számítástechnikai Érzék Célszám: -2
Végső állapot: Célszám: 6 Alapidő: 4 óra
Előkészítő próba (2 óra) Intelligencia+Számítógép Célszám: 6 Dobás:3, 8, 6, 8, 7 Sikerek:4
Behatolás Intelligencia+Hackelés+Előkészítő próba sikerei Célszám:6 Dobás: 10, 5, 4, 5, 8, 9, 10, 1 UD: 4, 8 Sikerek: 4 Összesen 3 óra alatt végzel/


A összes elérhető adatot megszerzed a rendszámokról, ám ismét zsákutcába futottál a rendszámokhoz tartozó járműveket nem sokkal a felbukkanásuk előtt ellopták, két lehetőség van vagy magukkal a lopott járművekkel folytatták a követést vagy csak a saját járműveikre átrakták a lopott rendszámokat.
A rendszámok leellenőrzése végére igencsak megfáradsz igen hosszú volt ez a nap, itt még nem tudsz kényelmesen aludni nem fog megártani egy kis pihenés kényelmes otthonos környezetben. Revano dolgai valószínűleg sokkal nehezebben leellenőrizhetőek és kibogozhatóak.

Hazaérkezel a albérletedbe megnyugtató csönd és egyfajta otthonosság hangulata fogad úgy érzed megérte a időt amit rááldoztál a hazajövetelre ilyen körülmények között sokkal pihentetőbb lesz bármilyen időtartamú alvás.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2009 6:14 pm

Drake Shan /Utcákon, később Elízium/
2008 Február 13 Kedd Telő Hold


Sakál leenged a földre majd akkurátusan leveregeti a nem létező port a hajtokádról. Valahogy furcsa érzésed van mintha kimaradt volna valami a életedből. Egészen közel hajol a arcodhoz csak a parázsló tekintetét látod magad előtt valamint megérzed most így egy nagyon visszafogott parfüm enyhe illatát.

- Induljunk Victor a Elíziumban beszélni akar veled pontosabban te fogsz beszélni neki a elmúlt időkről. Ja és ne is gondolj rá legközelebb, ha megpróbálod kinöveszteni a legendás karmaitokat előbb tépem le mindkét kezedet mint, hogy a átalakulás befejeződne és utána a korodnak kijáró legnagyobb tisztelettel verek karót a szívedbe és Victor elé löklek meggondolatlanságodért.


/Elízium/


Átautóztok a éjszakai városon Sakál szótlanul vezet látszólag a környezetet figyeli vizsla tekintettel.
A bárhelységben Victor már egy külön asztalnál ül és látszólag rátok vár megvárja amíg leültök.
Közben észreveszed a kikötői parkolóban nemrég megismert vértestvért amint egy boxban a számodra ismeretlen bőrkabátos vértestvérrel beszélget.

- Halljuk a mesét Drake hogyan is került hozzád Brandon mobiltelefonja ?
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2009 6:11 pm

Snow Wolf / Bela Lugosi / Pierre Lavoissier /Elízium/
2008 február 13. kedd


Bela Lugosi


Nem is tudod mennyi idő telik el amikor Pieerét megelőző események veszik kezdetét, amire valószínűleg Victor is felfigyel gyorsan kapcsolhat a öreg.

- Azt hiszem társasága érkezett Mr. Lugosi most magára hagyom, de utána még szeretnék beszélni magával ne tűnjön el.


Veszi a cokmókját és átköltözik egy szabad asztalhoz közben meglátod Pierret is amit a teremben lévőket vizslatja.

Pierre Lavoissier


Belépsz a terembe és pillanatok alatt meglátod amint Lugosi a Főszolgabíróval ül egy boxba a utóbbi amint észrevesz a teremben valamint azt, hogy Lugosit bámulod összeszedi a cuccát a asztalról egy aktatáskába majd átül egy másik szabad boxba.

Snow Wolf


Greg a szokásos unott arcával mered rád mint egy fiókára akinek még ott van a tojáshéj a hátsóján.

- Szerinted Wolf mégis mit csinál mostanában a Herceg azt amit már nagyon régóta profitot, hatalmat és befolyást gyűjt és kamatoztat. Victor meg csak a szokásost a munkája a hobbija egyben vadászik és nagyszabású hajtóvadászatokat szervez éppen most hoztál szerintem neki hozzá anyagokat.
A bőrkabátos jó kérdés állítólag a Herceg befolyásának köszönhetően érkezett Európából valamiféle munkát végez a Hercegnek.


Közben valami megváltozik a teremben érezhetően lehűl a levegő amikor belép a újonnan érkezett vendég, drága sportzakóban és a hozzá illő kiegészítőkbe van csomagolva a fenyegető megjelenése amit bajlós kisugárzás övez. Körbepillant majd megindul a bőrkabátos felé miközben Victor a általad hozott aktatáskával átül egy másik asztalhoz.

/Mindenkinek/

Nem sokkal később a Főszolgabírohoz egy csinos nő (Nancy Flauker Sakál) és egy férfi (Drake Shane) érkezik
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 30, 2008 8:52 pm

Városban, műveleti központban


Kiteszem Pierre-t, s a műveleti központhoz hajtok. Közben megkapom Cynthia SMSét is.
Felballagokk keresek amgamanak egy nyugodt helyet, beüzemelem a lap-top-ot, és megpróbálok utánaásni a rendszámoknak, a furgonénak, s amit Cynthia küldött. A továbbiakban Raveno viselt dolgai körül áskálódom, ha sikerül, valamint a kikötői híreket szedem össze, s a különleges időpontok körül megpróbálok mindenféle kameraképeket gyűjteni. Megkeresem az a kikötőben tartózkodó hajók nevét, mit vittek, kinek az üzeleti érdekeltségei voltak, hátha rábukkanok valami összefüggésre.
Alapvetően elég borúlátó vagyok, még midnig túl nagynak érzem a dzsunelt magunk körül, bár szemmel láthatóan a többiek jobban elvannak benne, csak nekem új minden.
Addig áskálódom, amíg le nem taglóz a fáradtság. Ha találok egy kanapét itt a központban, akkor nem is megyek haza, jó lesz itt is aludni.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 30, 2008 1:34 am

KM, Pierre, Jason /Az autóban .... a menedékben/
2008 Február 13 Kedd Telő Hold

"Remek, a főnök nem ér rám" gondolom morcosan.
- Ez esetben értesítem Jasont a tényekről -szögezem le, s bosszant hogy nem fontos a helyzetem Pierrenek - .. igazána aranyos ahogy aggódik értem főnök - mondom nyájasan - de ne féljen a csalétek tud magára vigyázni ! - szisszenem.
- Holnap nagyjából ugyanígy jelenek meg a klubban s nem tervezek hajnali kettőnél tovább maradni, ha ismét eseménytelen lesz az este akkor valami más módszert kell kitalálnunk. - morranok visszagondolva az elpocsékolt időre - úgy gondolom hajnali három felé a központban lehetek - teszem hozzá kis számolgatás után.
- S a kedvemért vigyázhatna magára FŐNÖK...igazán kellemes partner ha nem is üzleti szemmel nézve... - szúrom oda mosolyogva.
Majd a kapcsolat bontása után üzenetet pötyögök a kommunikátorba.

" Jason ! Valaki felfigyelt rám és követett. Kérlek nézz utána az autónak ! - A renszámot típust színt beírogatom. - Ha lehet minél hamarabb. Napközben is átküldheted az adatokat estére szeretnék okosabb lenni. Köszönöm. Kellemes napot ! "

Majd fáradtan hátradőlök. Közeleg a hajnal, bár a nap sugarai még messze nincsenek abban a helyzetben hogy kárt okozzanak.
A palota előtt kiszállok.
- Köszönöm az éjszakát Ms Snelly, ha lehet ma este nyolcra várom. Kellemes pihenést ! - köszönök el és felvonulok a lakosztályomba.

Odafent szokott mód minden érintetlen. A gyönyörű ékszereket visszarakom a dobozba. Majd megfürdöm és a pihenő helyemre viszem a lap-topom. Kéjes örömmel választok ki másnap estére egy méregdrága párizsi modellt, a kedvenc ügynökségemtől. Ha tudnák hogy Norobu a forrás, ahonnan az összegek érkeznek. Kajánul elmosolyodom. Végül is az ékszerhez nem viselhetek akármilyen szabású "rongyot". A számlaszám az enyém e a számlát Norobu felé fogom irányítani amint megjön.
Mosollyal az arcomon alszom el.....

KM, Marcus /A Club Inferno felé /
2008 Február 14 Szerda Telő Hold

Az este nehezen indul. Talán elfeküdhettem az oldalam, de sajog a vállam és most nincs kedvem vitaet pazarolni rá.. majd elmúlik lassan, vagy ha komolyabb gond lesz belőle, akkor esetleg használok a drága nedűből... A ruha késik, a víz nem elég meleg, a hajam nehezen kifésülhető, a szemfesték elkenődik..
Ez nem az én napom lesz érzem...egy újabb unalmas este. Lassan a mosoly ráfagy majd az arcomra, s elkopika lábam a körbe illegetéstől.
Mire rendbeteszem a hajam és kijavítom a sminkem kopogtatnak.
- Nah végre... - sóhajtok. S valóban a doboz, az utolsó pillanatban. Még borravalót is elfelejtek adni, a küldönc orrára csukom az ajtót.
A ruha csodálatos, lélegzetelállító, de most még ez sem derít jobb kedvre. Felöltözöm, a vállamra terítem a kabátot a kezembe veszem a táskát.
A lift tükrében kis mosollyal nyugtázom hogy az ékszer még mindig káprázatos. A kalapka hálóját a szemem elé húzom s elegáns léptekkel hagyom el a palotát.
A kocsi elő áll.
- Ms Snelly ! - üdvözlöma sofőröm - Köszönöm - ülök be s kényelmesen elhelyezkedem. Mintha csak érezné, nem szól hozzám. Jól teszi. Ahogy közeledünk, úgy dúl bennem a felesleges időtöltés érzetének mérge.
Céltalan nézelődöm. A forgalomba érve akaratlan is a kocsikat figyelem. Szín típus rendszám..
Már közel járunk..felismerem az épületeket, reklámokat, üzleteket. Az utca végén kihajtva az ösztönöm veszélyt jelez. Idegesen pillantok körbe, s ott elől valóban történik valami. Egy limuzin körül fura, oda nem illő alakok tevékenykednek. Jobban megnézve őket talán nem is emberek. Pillanatok alatt döntök.
- Ms Snelly ! Forduljon abba az irányba ! - térdelek fel mögé, a másik ülésről szinte átpattanva a vezető mögöttire, s a válla felett előre mutatok - reflektort fel.. MOST ! - parancsolom - s tenyereljen rá a kürtre s ne engedje el mig azok ott el nem tűnnek ! Mi több a riaztónakt is bekapcsolhatná ! - jut eszembe - S lassan guruljunk rájuk ! - jövök izgalomba, a vadászláz urrá lesz rajtam.
Reménykedem benne hogy mindez elriasztja a támadókat, s az utast és a sofőrt biztonságba helyezhetjük.
A kocsi légkondícionálójából erős benzinszag keveredik a belső levegővel.
Ha a támadók távoznak, akkor megkérem Snellyt hogy hívja ki a tűzoltókat névtelenül, hogy biztosítsák a helyszínt mielőtt berobban az autó egy óvatlanul eldobott csikktől.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 29, 2008 11:29 pm

KM,Jason,Cynthia(Autóban)

-Remélem nem hibáztam nagyot azzal,hogy megadtam Mr.Shannak a címet
csak nem kezd önfejűsködni.Egy potenciális szövetségest nem szeretnék
elveszíteni pláne olyat aki be tud számolni rólam,rólunk-
mondom Jasonnak miközben az Eliziumba tartunk.-Az adótornyok beháromszögelésével betudjuk mérni az jelen pillanatban kielégítő lesz szerintem.Az út további része eseménytelenül telik. Az Elizum a parkoló alapján teltházat produkál nem úgy mint az előző napokban.
-Itt jó lesz-intek Jasonnak hol tegyen ki.-Ha történik valami akkor feltétlenül értesítem.
Megvárom míg eltávolodik majd a bejárathoz sétálok.Kényelmes
,nyugodt tempóban teszem meg a távot. A belépéskor szólal meg a
kommunikátor.Cynthia-mutatja a kijelző.
-...
-Értem-remélem áthallatszik valami féle háttér zaj-nos ezzel
most nem tudok foglalkozni épp az Eliziumban tartozkodom egy
megbeszélés miatt.Jason épp hazatart és egy hasonló projektbe kezd
próbálja meg őt elérni ez ügyben.egyébként pedig gondolom nem kell
említenem,de legyen nagyon körültekintő egyedül sokkal sebezhetőbb és
nem szeretnék egy üzleti partnert elveszíteni.Nálunk mozgalmasabbvolt
az este történtek változások.Remélhetőleg ezek előre mozdítják a
projektet.De ha beszél Jasonnal eltudja mondani mi is történt pontosan.
-...
-Holnap mikorra tervezi az indulást?Csak azért kérdezem mert lassan
esedékes lenne egy meeting melyen megbeszéljük a következő lépéseket és
az eddigi információkat.
-...
Megvárom Cynthia reakcióját majd,ha végeztünk bontom a vonalat.Körülnézek a helységben.Ismerős alakot keresek a jelenlévők között.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II. - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) II.
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: