Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 4:14 pm

New York Kamarilla

Ismertebb személyek

Herceg: Brian LeBlanc Venture
Itélethozó: Lady Trinity Fitz-Ismay
Arkhon: Kabata Norobu
Arkhon: Lorias Vincent Fremen

Elsőszülöttek:

- Brujah: Peter Steel
- Gangrel: Victor Eacz (Főszolgabíró)
- Malkavita: Merovin Lenser
- Nosferatu: Nikolaus Vermeulen
- Toreador: Melinda Le Monde
- Tremere: Alexander Craven (Végső halált halt) jelenlegi helyettesítője Armand Blackstone
- Venture: Adrian Salisbury

Független öregek:

- Lasombra antitribun: Lady Livia Norma Cenva
- Giovanni: Giovanni Medici

Fontosabb személyek:

- Ms. Snelly Lacroix Ventrue Öreg Udvarmester
- Kristen C. McCoy Ventrue Ancilla
- George Harvey Ventrue Ancilla
- Alex Williams Malkavita Öreg Elizium őre
- Victor Eacz Gangrel Elsőszülött Főszolgabíró
- Emily Johannsdotter Ifjú Torádor Hárpia
- Dimitrij Nyeremov Öreg Torreador Elizium őre
- Tyrena Wingreen-Feifet Kakófónia leánya
- Pierre LaCrois Torreador Ancilla
- Damian Blackwood Tremere Öreg
- Jane Resnick Giovanni Ancilla

Egyéb személyek:

- Carlos Coupeola Brujah
- Shopie Marceau Toreador
- Wilson Steel Senkiházi
- Greg Anshlow Gangrel Ancilla (Elizium csaposa)
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeHétf. Nov. 24, 2008 11:40 pm

KM,Cynthia,Jason(Müveleti Központ)
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

-Nos Cynthia mint azt ön is megállapította az ímént az idő rendkivül szűkre szabott.Most már szerintem felesleges azon filozófálni ki-kik mit szeretnek önben vagy mit nem,illetve,hogy milyen hangsúlyt ütött meg az Arkhónnal szemben.Legközelebb gondolom elővigyázatosabb lesz azzl is ami elhagyja a száját és azzal is ami nem.Az az eszköz-biccentek a Jason kezében tanyázó karóra- nem biztos,hogy legközelebb dolgavégezetlenül fog előkerülni.De térjünk akkor vissza arra amiért én most javasoltam,hogy ön és Ms.Saville-t,hogy ide fáradjon.Azaz.,hogy megoszhassuk most csak önnel-apró szájhúzás-az általunk begyüjtött információkat.Addig ide hozom az egyik laptopot csak csendesebb most ez a helyiség mint a gépterem.-Azzal kimegyek a helyiségből és behozom a gépemet valamint Jasonét is mert eszembe jut ,hogy ő külön kis kutatásokat is végzett lehet megosztana velünk ő is valamit.-Utólagos engedelmével Mr.Chen idehoztam az önét is mert ön minddenféle okossággal turbózta fel a különböző térképeket lehet,hogy azon jobban eligazodnánk.Cynthia elsőnek szerintem ismerkedjen meg a helyi udvarral,a beosztottakkal utána van egy érdekes videó felvételünk amit érdemes lenne megnéznie.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeHétf. Nov. 24, 2008 5:28 pm

Drake Shan /Park/
2008. Február 13. Kedd

/Táplálkozás Aktuális Vérpontod: 12 Bestia - A Fenevad Morgása Célszám: 6 Dobás: 5, 8, 10, 9, 3,5 UD: 8 Sikerek: 4 Teljes siker/

Akár szereted a hidegvérű embereket akár nem a srác a helyzethez képest végig megőrzi önuralma maradékát és nem esik pánikba persze nem uralja a helyzetet koránt sem most inkább a ebnek áll a zászló, de utasításod értelmében nem támadja meg a gazdit csak riogatja a meglévő lehetőségeivel és eszközeivel.
Persze a Csók hatalmának a srác sem tud ellenállni és a viselkedése ellenére a vitaeja csöppet sem hideg sőt mondhatni zamatos.
A táplálkozás végeztével a kutya szinte farkcsóválva várja a utasításaidat egy kicsit talán elkedvtelenedik, hogy véget ér a móka de hát ez van tudomásul veszi a dolgok ilyentét fordultát.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeHétf. Nov. 24, 2008 10:44 am

KM /Park/
2008. Február 13. Kedd

Ó, remek! Szinte eszelős mosollyal az arcomon követem a darab szereplőit a park sötétebb része felé. Bátor gyerek ezt meg kell hagyni, a legtöbben már menekülőre fogták volna. Az lett volna az igazi mulatság. Nem szeretem a bátor embereket. Ugyan minek hősködni? Csak a szórakozásomat veszik el.
A parknak ezen a részén nincs világítás. Szinte teljes a sötétség, csak a felhők mögül néha-néha előbukkanó Hold világ néha. Azt hiszem ez az utolsó felvonás, ideje közbelépnem.
Hangtalanul osonok a fák között, a halandó talán akkor sem hallaná hogy közeledem, ha nem ugatna és morogna a kutyája. Gyors mozdulattal fogom be a száját a fogaim pedig lecsapnak...
Élvezettel iszom a mennyei vitae-t, a srác ellenállása pedig az első két korty után szinte a nullára csökken. Az egyetlen dolog, ami zavarja ezt az idilli képet, a kutya szűnni nem akaró morgása. Támadni nem fog, hiszen ezt parancsoltam neki...
Nem támad. Én vagyok a nagyobb ragadozó, vár a sorára, még nem tudja hogy ezt nem hagyom neki. Csak arra volt jó, hogy szórakozhassak egyet. Lassan végzek, nem szívok ki túl sokat belőle. Uralkodok magamon.
Megnyalom a sebet, a srácot meg Lassan leteszem a földre. Ideje foglalkoznom a kutyával is. Gyorsan kell cselekednem, mielőtt eszébe jutna megtámadni. Ahogy leteszem, a kutya úgy érzi eljött az ő ideje. De nem. Megragadom a fejét, befogom a száját hogy ne harapjon és a szemébe nézek és már nem akar támadni.

/Bestia - A Fenevad Morgása/

- Nem bánthatod. Már megkapta amit érdemelt. Te sem haragszol rá. Tudom hogy ezután jól fogja viselni a gondodat.
- megnyugtatóan beszélek hozzá, egyáltalán nem parancsolóan. Akkor sem, amikor rákényszerítem az akaratomat. - Megvárod míg felébred és barátságos leszel vele.
Ha nem sikerül elsőre parancsolnom neki, erősen fogom a fejét és újra próbálkozom. Megharapni nem fog, nekem pedig van időm bőven. Nem áll ellen sokáig, hiszen csak egy állat.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeVas. Nov. 23, 2008 8:38 pm

Drake Shan /Park/
2008. Február 13, kedd.


A srácot nem hagyja el a lélekjelenléte de egyenlőre nem kívánja durva kenyértörésre vinni a dolgot ebével. A kutya viszont tökéletesen ráhangolódott a fenevadadra és észrevétlenül a park sötét elhagyatottabb része felé tereli a folytott hangon szitkozódó és fenyegetőző gazdit fenyegetően és támadólag morogva.
Egyre mélyebben jártok a sötét kihalt parkrészben de a srác még mindig nem foglya menekülőre a dolgot úgy tűnik valamennyi józanság még mindig maradt benne tudja csak addig van esélye amíg szemtől szemben van a acsarkodó ebbel és jelenleg patthelyzet van kialakulóban.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 9:57 pm

KM /Park/
2008. Február 13, kedd.

Nem kezd el rohanni, így van időm mögé kerülni. Egyszer voltam színházban. Vámpírok játszottak. Ned szeretett oda járni, azt mondta élvezetes és remek szórakozás. Nekem annyira nem tetszett. Azt hiszem úgy lehetett a színházakkal, mint én ezzel a jelenettel. Itt legalább tökéletesen élethű az előadás.
A kutya dühös, morog...ha még várok egy kicsit talán támad is. Igazából ebben reménykedem. A srác arcán a döbbenet és a gyenge lábakon álló félelem keveréke a legőszintébb alakítást is kenterbe verné. A fák között rejtőzve figyelem a "színdarabot". A darabot én rendeztem afféle deista módon...megteremtettem a feltételeket, de nem avatkozok közbe...majd a végkifejletnél színrelépek - kuncogok magamban arcomon ördögi vigyorral.
Közben tervezgetem a saját jelenetemet. Ha leütöm a férfit, a kutya hogy reagál? Nekiesik a gazdájának? Legfeljebb nagyot rúgok belé...Egyelőre várok, hátha menekülés vagy harc is lesz ebben a drámai jelenetben.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 4:34 pm

Drake Shan /Park/
2008. Február 13, kedd.


/Bestia - A vadállat morgása diszciplína Manipuláció + Állatszelídítés Célszám: 6 Dobás: 7, 4, 9, 2, 7, 8 Sikerek: 4/

A kutya morogva közelít a gazdája felé aki meglepődve veszi tudomásul a új fejleményeket, előszőr méltatlankodva fenyítés képpen a pórázzal a eb felé csap de az nem hagyja magát és kitépi gazdája kezéből a rögtönzött fenyítőeszközt és még félelmetesebben morog és vicsorog felé. A gazdi nem veszti el lélekjelenlétét egyenlőre térnyerés céljából elkezd a park belseje felé hátrálni és miközben folytott hangon szidalmazza a ebet a környezetében valami rögtönzött nevelőeszközt keres. Még véletlenül sem fordít háta és fogja menekülőre valószínűleg érzi e verseny esélytelenségét. Inkább szemtől szemben finom hátrálással várja a kedvező lehetőséget.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 4:29 pm

Cynthia Moron / Pierre Lavoissier / Jason Brown-Chen /Műveleti Központ/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold.


Felraktam egy hevenyészett vázlatrajzoz a alpelrendezésről alábbi linkre:

https://darkage.hungarianforum.net/new-york-f42/muveleti-kozpont-t164.htm#4146

További instrukciók ott találhatóak.


A hozzászólást Kabata Norobu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 27, 2008 3:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 10:27 am

Pierre Jason /Műveleti Központ/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

Rájuk nézek, majd most először az este folyamán felnevetek halkan.
- Ó Jason ...valóban nem sokat láttál még ... - nézek rá kis mosollyal.
- Így van, az Arkónnak joga van ahhoz amit tett...joga volt megfélemlíteni...amire nem készültem fel, az az hogy tökéletesen kiolvasta a gondolatokat. Tiszteletteljes és udvarias voltam vele szóban.. mi ventruek alapkőnek tekintjük az udvariasságot. - mondom halkan.
- A probléma ott merült fel, hogy bár csodálatos autóban ült, tökéletes öltözékben és rendelkezett a megfélemlítés összes eszközével...bennem bizony felmerült az a csúnya gondolat, hogy mivel nem az estélyen találkozott velem éjfélkor, hanem egy limuzinban tíz órakkor ...mi van ha nem ő az arkón. - sorolom nyugodtan.
- Valamint kissé érzékeny vagyok arra a tényre, miszerint a mentorom egy Kamarilla oldalára átállt, volt szabbat tag s bár már nincs alapja, de mindenki ellenségnek tekinti. S mivel az Arkón is felemlegette, így a düh akkor is fellángol bennem ha nem mutatom ki. Ezt ő megérezve engedetlennek talált.... - sóhajtok fel.
Aztán elmosolyodom.
- A ventruek sem egyformák, és már sokan próbálták letörni a lázadó oldalam...kezdve az atyámmal, a mentorom át, Detroit hercegével folytatva, s ki nem hagyva az ottani serifet és ostorozót se ...- mosolyodom el.
- Általában inkább szórakoztatja a testvéreket ez a kis különcségem. - nézek Jasonre baráti tekintettel.
- De ami feldühített valójában az az a tény, hogy oly keveset tudunk s az időnk is szűkre szabott, s a mai este sem hozott eredményt...egy ilyen helyen nem lehet információkat szerezni csak ha már az alapmag megbízik valamennyire a testvérben, s mivel csak most érkeztem ez beletelhet egy egész hétbe, vagy még többe is. Pillanatnyilag lehetetlennek érzem a felkérés teljesítését .. -fújom ki magam.
- Persze ez nem jelenti azt hogy ne tennék meg mindent a siker érdekében. - teszem hozzá valóban őszintén.
Majd Jasonre nézek hogy elégedett e a válasszal...
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 9:50 am

/Műveleti Központ/

Érdeklődve figyelem a fegyvert, amit a kezembe kaptam. Ha Pierre nem ajánlja fel, akkor én kértem volna el. Elvégre a közeljövőben nem csak munkatársként találkozhatok én vámpírokkal ... Cínthia beszámolója után egy kicsit furán érzem magam.
- Cynthia, én nem akarom megbántani, - kezdem óvatosan - de ... szóval az én ismereteim szerint az arkhon rangban Ön fölött áll, a beszámolóból meg úgy hangzott, mintha a hercegnő méltatlankodna egy bugris paraszt modortalansága miatt. Én könnyen el tudom képzelni, hogy ha ez volt a hangnem a limuzonban is, akkor egy szögletesebb, hagyománytisztelőbb vámpír ezt nehezményezhette Öntől. Távolról sem akarom kioktatni, inkább csak szeretném tudni, mit gondolnak erről, elvégre Önök vannak otthon ebben a világban, én csak ismerkedem ...
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 2:50 am

Pierre Jason / Műveleti Központ /
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

- Az arkón eredményt akar. - mondom hirtelen lehiggadva - akkor adjuk meg neki - mosolyodom el.
- Mint mondtam csak akkor mennék oda az aelízium területére vadászgatni ha a csapatnak nincs rám szüksége a hatékonyság jegyében...ugye - fintorodom el s még mindig az arkónnak címzett az érzés.
Figyelmesen és várakozóan nézek Pierre és Jasonre.
- Akkor rakjuk össze a részleteket....- mondom kis bíztatásnak szánva.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 1:12 am

KM,Cynthia,Jason(Müveleti Központ)
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

Cynthiával az élen felmegyünk a leendő számítógép terembe.De annak nyüzsgése nem nyeri meg a tetszését,csöndesebb helyet szeretne.Ennek érdekében neki is lát gyakorlatilag átkutatni a szintet míg talál egy megfelelőt.Mindannyian besorzjázunk majd becsukom az ajtót.Cynthia a kezembe nyomja azt a tárgyat melyet ideérkezése óta a kezében szorongat.Hosszú keskeny nem sokat tévedtem,bár nem tőr szúrófegyver és hozzáértő kezében vámpír ellen ha nem is halálos ,de bénító erejű lehet.Egy karó.Mind anyagában mind díszítésében és kialakításában elsőrangú munka.Míg ezen töprengek elhelyezkedik egy dobozhalmon és belekezd a modandójába.-Van stílusa az biztos- jegyzem meg az első mondatok után.Majd Jason felé nyújtom hátha kíváncsi rá.-Biztos van rá megoldás csak a megfelelő személyt kell megtalálni az elkészítéséhez.A többihez elöször probáljunk meg valamilyen tervet kovácsolni és utána adjuk le a kívánság listát. Gondolom nyomósabban hatna,ha eltudnánk magyarázni mi miért kell. Amit az estélyről mond nem lep meg különösebben az ilyen társaságok kedvelik az extravaganciát,exhibicionizmust.Még egy feltünést kedvelő vértestvér is könnyen beletud olvadni ebbe a forgatagba.Sajnos egyelőre nincs információnk kik lehetek az estélyen csak a Cynthia féle lebzselés marad.Végül is ha be tud keveredni egy ilyen lázongó társulatba....Belegondolok ,de ez az út szerintem nem a téglához vezet inkább csak valami szabbat szimpatizáns csapathoz esetleg kis eséllyel tovább.
-Nos Ms.Mo...bocsánat Cynthia ön beszámolt az estélyről kíváncsi arra mit gyüjtöttünk mi össze?Persze örülnék neki,ha Ms.Saville is itt lenne nem kéne még egyszer mindent elmondanunk.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeCsüt. Nov. 20, 2008 10:10 pm

Jason, Pierre, KM /Műveleti Központ/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

- Csak Cynthia ...ha kérhetem - nézek rájuk - a Ms Moron maradjon meg az arkónnak - mosolyodom el ragadozómód.
Belépek a liftbe. Felérve körülnézek. Számítógépterem...nocsak. S állítólag pihenő helyek, irodák, s egyébb helyiségek. Ám itt még nagy a jövés menés. Érzékelem a munkások érdeklődését. Gondolom az öltözékem is rásegít erre.

- Nincs egy békésebb helyiség ? Egy iroda néhány székkel egy aztallal ... - pillantok körbe.
Majd a bennem dúló indulat tettre késztet. Elindulok, és ha találok egy ajtót gond nélkül nyitok rá, s nézek be mögé.
Az egyik ajtó mögött majdnem üres helyiség, tekintve hogy van benne néhány kibontott és még orig doboz, én azért gond nélkül besétálok. A villany már bekötve, lámpa a helyén. Most ennyi is elég.
Az ajtóval szemben, a szoba másik végében feltelepszem elegánsan, az egyik dobozhalom tetejére. Maszívnak tűnik remélem elbírja a súlyom.
Ám előtte Pierre kezébe adom a karót.

- Az arkón honorálta a ma esti közreműködésemet - fintorodom el - megoldható hogy egy kis trükkös, ezüstberakásos ébenfa pálcában lássam viszont...mint bármikor előszedhető támadó fegyvert ? - kérdezem komolyan. - Mondjuk ma estére - mondom kissé mord hangon. - Ezentúl ez lesz a védjegyem az akció során - mosolyodom el gonoszkásan.
- Valamint szükségem lesz egy ékszerbe rejtett kamerára, s egy olyan eszközre, mely nem szúr szemet mint a kommunikátor, mégis ha bekapcsolják vészjeleket ad... - nézek Jasonre. Még mindig tombol bennem a feszültség, s most hogy újra átgondolom egyre inkább.
- De talán beszámolok ... - mondom visszafogottan - az arkón a limuzinban várt...nem a megbeszéltek szerint cselekedett...majd azzal kezdte hogy a bennem élő éltető vadállatot elküldte jó messzire... baztán nem kevés karizmatikus erőt sugározva tovább lombozta a ma estére szánt játszi kedvem.... be sem mutatkozott s mikor éltem a gyanuval hogy talán nem is az akinek mutatja magát megfenyegetett s némiképp gúzsba kötötte az ellenkezésemet. Kilátásba helyezte a mentorom megfenyítését a hiányos neveltetésem miatt....folyékony gondolatolvasó az öreg - fújok egyet s kajánul elmosolyodom.
- Gondolom élvezte amit tett ... - fintorodom el. Majd folytatom.
- Elkísért az estélyre...úgy mentünk át az őrségen hogy épp csak meg nem köszönték hogy benézünk.... állítólag ezentúl hasonló mód magam is bemehetek s mindazok akik velem vannak... VIP es tag lettem az őrök szemében. Azt hiszem visszajáró vendég leszek. - mondom elgondolkodva. Pierre nézek.
- El lehet intézni Norobunál vagy bárhogy ...hogy a lent álló limuzin néhány hétig a rendelkezésemre álljon este héttől úgy tizenegy .. éjfélig ? Vagy ha helyzet van akkor tovább is ? - kérdezem már terveket szőve.
- Valamint kell majd a központ költségére pár drága ám annál extravagánsabb ruha... nah ezt nem fogom a magánvagyonomból fedezni - mondom dühösen.

- A De Luca estély egy ..... egy nem is tudom micsoda de hogy nem estély az biztos. A felső tízezer alja akik anyagilag kapaszkodtak fel alkotják a tagságot. Jórészt emberek alig egy két testvér ... vagy jól álcázzák magukat. Az arkón szerint sok itt a fiatal akik lázadnak az öregek ellen vagyis talán ez is egy zavargásszervező központ lehet. Némi nemű szabbat befolyást is emlegetett. Aztán kámfort játszva magamra hagyott. Körbesétáltam megmutattam magam de ez most nem hozott sikert. Semmi hacsak a következő napokban nem akad valaki horogra. Ezért kéne a kamerácska ami ha jól láttam ezekhez a gépekhez közvetíthetne s később hasonlíthatnánk kielemezhetnénk a képpeket hátha taláunk a tagok közt gyanus alakot. - fújom ki magam.
- Vagyis ha úgy döntünk akkor az a hely egy esetleges vadászterületté léphet elő s minden este ha nem kellek valamihez akkor ott kezdenék vagy lebzselnék.... - vonom meg ingerülten a vállam.
- Legalább van vadászterületem erre nem lesz gondom ... - mosolyodom el beletörődőn.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeCsüt. Nov. 20, 2008 10:05 pm

KM /Park/
2008. Február 13, kedd.

A kutya teljesen jámbor lett. Teljes siker. Legalábbis egyenlőre. Talán egy lépés választ el tőle. Lassan hajolok le...csak semmi hirtelen mozdulat. Nem egy harcra termett kutya, 80 kiló élő hússal, de ahhoz bőven elég, hogy ráijesszen valakire. Alaposan.
Szinte ki kapja a kezemből a maradékot, én meg közben a szabad kezemmel simogatni kezdem a fejét. Aztán a földre ejtem a maradék kaját, hogy mindkét kezem a kutya fején-hátán legyen.
Végzett. Remek. Megnyalja a kezem. Mégjobb. Két kezemmel felemelem kicsit a fejét, de nincs is nehéz dolgom, rám nézne ő magától. Most jöhet a lényeg.

/Bestia - A vadállat morgása diszciplína/

A szemébe nézek és megbűvölöm. Már tudom hogy értené minden szavam, mégis megfontolom hogy az ő nyelvén szóljak-e. Túl feltűnő lenne, a srác nincs túl messze tőlünk. Csak suttogok.
- Éhes vagy, ugye? Látom rajtad. A szemét gazdád nem ad rendesen enni. Azt hiszi ő a felsőbbrendű. De most megleckéztetjük. - most vetem latba igazán az akaraterőm...a kutya már nem ragaszkodik a gazdájához, nem védené meg őt tőlem....sőt...talán már segítene is. Ideje kipróbálni. - Támadj rá...kergesd meg...futni fog a nyomorult...de ne öld meg!
Amint a kutya a srác felé fordul és morogni kezd én a parkban csendesen és gyorsan megkerülöm a padot, ahol a fiú ül. Követni fogom őket, csak hogy élvezhessem a mulatságot. Remélem élvezetes lesz a műsor...na meg persze, titkon remélem hogy nem hal bele, akkor ugyanis igencsak szorult helyzetbe kerülhetnék...bár a kutyatámadás jó álca...egy ártatlan huszonévesre a parkban kutya támadt...milyen szomorú...- kuncogok fel magamban.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeCsüt. Nov. 20, 2008 8:19 pm

Drake Shan /Egy közeli parkban/
2008 Február 13 kedd Telő Hold


/Ügyesség + Lopakodás (Észrevétlen becserkészés) Célszám: 6 Dobás: 6, 1, 2, 9 Sikerek: 1 Állatszelidítés + Manipuláció Célszám:6 Dobás: 9, 10, 3, 9, 3, 2 UD: 6 Sikerek: 4 A kutya akár egy hétig is kémkedik neked valaki után/


Sikerül észrevétlenül megközelíteni a kutyát és elkezded a szelídítési ceremóniát.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeCsüt. Nov. 20, 2008 6:46 pm

/Műveleti Központ/

- Ms. Moron! - biccentek egyet udvariasan. Ha jól emlékszem Pierre előtt még nem szólítottam a keresztnevén. Vagy a tárgyaláson már igen? Maximum ingerültségemben. De már én magam sem emlékszem.
Cynthiából csak úgy árad a feszültség. Már amjdnem vállon veregetem, hogy megnyugtassan, amikor felrémlik bennem, hogy Pierre előtt talán nem venné jó néven az ilyesfajta bizalmaskodást, mert lehet, hogy nekem bevallotta, hogy jólesne egy barát, de ezt a gyengeséget más előtt nem akarja kimutatni. Így aztán közömbös maradok, de előzékenyen mutatom neki az utat a tárgyalóig.
MIkor mindhárman bent vagyunk már, érdeklődve várom, mivel is fog előrukkolni. Ez a nő olyan ... olyan ... mindig forr körötte a víz ... a nyakába akaszthatná a táblát, hogy "velem midnig történik valami" ...
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeCsüt. Nov. 20, 2008 12:54 am

KM /Menedék/
2008. Február 12. Hétfő

Ennyit arról hogy könnyű üzletet köss egy Nosferatuval. Inkább fordíts hátat egy testvérgyilkos Asszimitának, mint hogy megbízz egy ilyen förmedvényben. Morogva térek meg a kis földkupacom mélyére...bár be kell lássam a parkban töltött tegnapi alvás százezerszer pihentetőbb volt ennél a kis földkupacnál.
Ha belegondolok, le sem tagadhatom az állatiasságom...ezerszer inkább a vadon, mint a halandók gyáva módon maguk köré épített beton-védművei... Néha szórakoztatóak ugyan, de kiábrándító hogy nem a Hold az utolsó amit ma éjjel látni fogok...Azt hiszem egyre ritkábban találok vissza ebbe a lyukba. Csak ha nagyon muszáj.

2008. Február 13. Kedd

Hatalmas sóhajtással emelkedek ki a földből. Karjaim nyújtózkodáshoz széttárva, porfelhő mindenütt, fejem az ég felé. A Holdat fürkészem. Azaz hogy csak fürkészném. Ez az átkozott betondzsungel. Csalódottságom inkább haragba fullad, ahogy kilépek a rozoga vasajtón. Gomez ráér...most szórakozni vágyom. Igen, szórakozni fogok. Azokkal a szánalmas kis emberekkel. Indul a vadászidény - mosolyodok el gonoszul, majd belevetem magam az éjszakába.

/Egy közeli parkban/

/Intelligencia + Helyismeret célszám: 7 (Blökis helyek) Dobás : 1, 2, 8, 5, 10 UD: 5 Sikerek:1 Észlelés + Vadászat Célszám: 8 Dobás: 7, 5, 2, 3, 2 Sikerek: 0. 1 óra elment NINCSEN senki Következő Dobás: 5, 8, 10, 5, 10 UD: 10, 10, 4, 7, Sikerek: 4. 1 óra 20 perc múlva találsz kutyás alanyt olyat amilyen tetszik sőt lehet, hogy többen vannak/

Egy csapat hazafelé igyekvő fiatal. Egy idős nő. Egy lecsúszott munkás. Siralmas. Ebben a rohadt városban már senki sem tart állatot? Lassan másfél órája keresem a megfelelő áldozatot és semmi. Aztán elém toppant a tökéletes áldozat. Egy kutyát sétáltató srác. Nem is tudom, talán egyetemista lehet...elég kegyetlen arccal. Ráadásul rühelli azt a dögöt, a póráz a kezében, a kutya szabadon futkos. Már csak egy tökéletes alkalom kell...és egy érdekes szag.
Ahogy elmegyek mellette, az egyik szemetesben valamilyen szendvics illatát érzem meg. Már érzem hogy remek szórakozás lesz. Megvárom, amíg a kutya kellő távolba szalad a gazdájától és cselekszem. Egy darab húst dobok a kutya felé. Ahogy gondoltam. Most is éhes egy kicsit...bár ki tudja...ez is olyan elkorcsosult városi dög...képes lenne egész nap zabálni, csak ne unatkozzon.
Felfigyelt rám. Remek. Lassan közelebb lépdelek hozzá, de vigyázok hogy a srác ne vegyen észre. Nincs nehéz dolgom, leült egy padra. odadobok még egy darabot a szendvicsből, de most már egészen közel vagyok hozzá.

/Állatszelidítés + Manipuláció/

Ha békés marad, egészen közel lépek hozzá és a kezemből odaadom neki a maradék szendvicset. Káin add, hogy a kutya a bizalmába fogadjon és ne morogjon...remek móka lesz...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 11:59 pm

KM,Cynthia,Jason(MÜveleti Központ(röviden MK)

Jason állítgatja a gépeket,programokat indít rövid idő után elveszítem a fonalat a tevékenységében.Közben kissé neheztelően Cynthiára tereli a szót.-Valóban feltudtunk volna készülni.De tegnap is fontos jelenése volt ne feledkezzen meg róla-mondom kissé mosolyogva.Hosszasan ecsetel valamilyen fiktív adatbázisról amiből annyit sikerül leszűrnöm,hogy fedésnek ,riasztásnak készül.Remek ötlet.Majd amikor Cynthia limója begurul Jason is velem tart.A lift épp akkor ér le amikor kiszáll belőle nekünk háttal Cynthia.Az első találkozásunkor viselt ruhája kínai piaci rongy volt ehhez képest ami most rajta van.Hát megjeleni tud azt megkell hagyni.Pár szót vált még a sofőrrel majd tanácstalanul körülnéz.-Biztos a fogadó bizottságot várja sugom oda Jasonnek bár lehet hangosabbra sikerül mert felénk fordul.Úgy nézem nem sérült bár szavaiban feszültséget érzek ahogy a kérdéseit sorolja.
-Nos Ms.Moron ,Mr.Norobunak köszönhetően nem egy egyszerű lakást kaptunk hanem ennek az épületnek a tekintélyes részét biztosítják számunkra.Van illetve lesz irodánk számítógép kapacítással, mindenkinek pihenőhely ez a parkolórész-mutatok a garázs meghatározott részére-szintén a mienk. És nem nem tudom jön e még valaki ,Ms.Saville-t nem tudom elérni.De talán menjük is fel hisz kényelmesebben tudunk beszélni.Említette ,hogy lenne mesélni valója és mi is megosztanánk azokat az információkat melyeket az elmúlt napokban gyüjtöttünk Mr.Chennel-Azzal előre engedem őt és Jasont a liftek felé.Kicsit késve ,de megpillantok egy világos vékony tárgyat amit a kezében szorongat.Mi lehet az?Egy tőr?Valószinüleg odafenn megtudom
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 10:40 pm

Pierre Jason KM /Műveleti Központ/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

Elégedettséggel tölt el hogy a limuzin valóban a használatomra lett bocsátva.
Körbenézek a garázsban. Jópár autó beférne. Vajh kik tartózkodhatnak az épületben nappal s hol lehet a "központ" -unk. Egy kis iroda vagy egy tanácsterem....
Zajt hallva megfordulok. S lám a két társ megjelent. Mindjárt jobban érzem magam.
Feléjük indulok.
- Főnök...Jason ... örülök hogy itt lehetek.. - mondom s valóban így is érzek.
- Hol vagyunk ? - kérdezem halkan - jönnek még mások is ? - intek az üres parkoló felé.
- Van valahol egy iroda vagy egy terem ahol beszélgethetnénk ? - kérdezem kissé feszültem. Ujjaim közt szorongatva a díszes ígéretet. Az ezüst gyűrűs elefántcsont karót.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 4:42 pm

Cynthia Moron / Pierre Lavoissier / Jason Brown-Chen /Műveleti Központ/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold.


Cynthia Moron

- A nevem Dennis Taylor Ms. és úgy gondolom nem árt ha inkább a útra koncentrálok jobban ezekben a zavaros időkben, sohasem tudni mit hoz a következő pillanat.


Szinte észre sem veszed olyan hamar megérkeztek a célállomáshoz, csak arra eszmélsz, hogy behajtotok egy mélygarázsba.

Cynthia Moron / Pierre Lavoissier / Jason Brown-Chen

A hófehér autócsoda halkan és elegánsan gördül be a parkoló szintre a sofőr látszólag érti a dolgát a központi lift közelében áll meg, majd nyitja a ajtót, Cynthia mond még neki pár mondatot a sofőr bólint majd beparkol egy tágas területre.
Cynthia látszólag tanácstalanul néz körbe.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 12:23 pm

/Műveleti Központ/

Szorgalmasan ügyködöm, s megpróbálom teljesíteni Pierre kéréseit. A rendszer kitűnően működik, zökkenőmentes az átállás.
- Azért ha Ms. Moron tegnap jelzi, hogy ma estélyre megy, akkor nem az estély idejére tesszük a költözést ... - jegyzem meg mellékesen - Az a szerencse, hogy nincs baj, s az átállás is zökkenő mentesen sikerült.
Ha már Cynthia az autóban tart visszafelé, más dolgokra is ráállok.
- Létrehozok egy fiktív adatbázist, amiben elég sok valós adat lesz, olyanok, amik nyilvánosak, de semmilényeges rólunk, s pár fals információ. Ha valahol, valakit megszorítanak, s vallatni kezdik, információ átadásra próbálják kényszeríteni, akkor ezt kínálhatja fel. Ez úgy fog működni, hogy ha a laptopjáról egy másik jelszóval jelentkezik be, akkor erre tud rácsatlakozni. Egy fiktív telefonszámot, amit mindenki jegyezzen meg. Ha baj van, ezt a telefonszámot lehet hívni. Nem fogja felvenni. Viszont elindít egy automatikus riasztást itt, a központban. Őt is együttműködés színlelésének ürügyén lehet hívni, bármilyen megfelelő mesével.
Nekiállok ezen akciók kivitelezéséhez, míg Cynthia megérkezik.
- Rendben, menjünk. - bólintok, mikor Pierre elé akar menni.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 12:29 am

KM,Cynthia,Jason(Müveleti Központ)

A nagy sürgés forgás mely jellemzi az itteni helyzetet élesen elüt az Elizium környéki álságos nyugalomtól.A tehetetlenség idegesít nem látjuk ,hogy kik jönnek a kocsikból a kiszállás az épület belsejében történik. Ellenben látjuk az autókat.Jasonra pillantok.-Mr.Chen a rendszámokra rá tudunk keresni?Nagyon érdekelne miféle társaság jött össze odabent.Nem tudom esetleg az épületben elhelyezett kamerákra rá tudnánk kapcsolódni?Idegesít,hogy nem látok be,nem látom mi történik odabenn.-huzom el a számat.A monitoron mely Cynthia kommunikátorának pozicióját mutatja nincs változás,elméletileg egyhelyben tartozkodik.Az utcai kamerák képén is hosszú ideig semmi különös nem történik.Remélem Jason tud valamit előbányászni az adatbankokból.Egyszercsak a Cynthia elindul és hamarosan egy hófehér limó gurul elő.Majd nemsokkal később megcsörren a kommunikátorom is.Cynthia keres.A hangja egyszerre tünik ingerültnek és fáradtnak.
-...
-Ms.Moron.Vége az estélynek?
-...
-Honnan beszél?
-kérdezem miközben a tekintetemmel a kameraképéből kisuhanó limót nézem.
-...
-Momingside Drive 1759.A park közelében lévő irodaház.
-...
Cynthia bontja a vonalat.Az állandóvá váló fönöközgetése úgylátszik része a játékának.Bár most nem tünt ilyenek a hangja.Jasonra nézek.-Ms.Moron hamarosan megérkezik mesélni valót emlegetett, lehet,hogy máris hallott volna valamit?Rövidnek tünik nekem ehhez ez az idő.A Cynthia által megadott idő már rég letelik mire a limó feltünik a helyikamerák képén és begurul a mélygarázsba.Mivel Sean magunkra hagyott minket nem tudom lesz e valaki aki idekíséri Cynthiát.Feltápászkodok a fotelből.Ismét Jasonhoz fordulok.-Egy kis mozgás Mr.Chen?Gondoltam menjünk a hölgy elé-a hölgy szó lehet kicsit gúnyorosabban hagyja el a számat.Ha Jason velem jön rákérdezek lett e valami adat esetleg a rendszámokból vagy másból
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeKedd Nov. 18, 2008 11:37 pm

KM /Műveleti Központ/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

- Rendben értem...bár egy jó sofőrnek meg sem kottyan a csevegés - mosolyodom el - mindazonáltal jólesne ha elárulná a nevét... szeretem tudni kire számíthatok ha úgy alakul hogy egyeztetek a Myriad Tech személyzeti osztályával...- mondom kissé túljátszott hivatalos hangnemben.

Az út hátralévő részét ugyanabban a kényelmes pózban töltöm és nem zárom le a sofőr területét az utastértől. Jólesik egy ember jelenléte bár nem szólok hozzá többet.
Az autó begördül egy másik mélygarázsba. Csak nem megjöttünk ülök fel és belebújok a cipőmbe.
Majd a sofőr felé fordulok mielőtt kiszállnék.
- Megkérném várjon meg, lehet elhúzódik... - jegyzem meg komolyan s már nem játszom.
Megvárom hogy kinyissa az ajtót és kiszállok.
Kissé tanácstalan nézek körbe. ....
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeKedd Nov. 18, 2008 11:15 pm

Cynthia Moron /Fehér limuzin - Műveleti Központ/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold.


- Természetesen nem tilos önnel beszélgetnem Ms. de lehet, hogy egészségesebb lenne ha a útra koncentrálnék. – enyhe mosoly – A kérdéseire a válaszok a limuzin a Myriad Tech. tulajdonában van és én a cég alkalmazásában vagyok. A bérsofőrködést a cég személyzeti osztályával kell leegyeztesse.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitimeKedd Nov. 18, 2008 10:00 pm

KM /Fehér limuzin - Műveleti Központ/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold.

Köszönöm - szólok előre udvariasan. Majd a gomb felé nyúlok hogy magamra zárjam az utasteret aztán mást gondolok. Átülök a sofőr mögé de a jobb oldali sarokba hogy az arcélét is lássam.
- Gondolom nem tilos beszélgetnie... - mosolyodom el kissé.
- Megtudhatom kié a limuzin s hogy ön kinek a szolgálatában áll ? - kérdezem könnyedén bár kíváncsian.
- Megoldható lenne hogy mondjuk minden este az elkövetkezendő két hétben a szolgálatomra állna úgy nagyjából este héttől tizenegy óráig ? - kérdezem udvariasan.
Kényelmesen dőlök a könyöklőnek s a lábaimat az ülésen rakom végig kinyújtva persze cipő nélkül. Élvezem az autó hihetetlen kényelmét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
1 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: