Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36
SzerzőÜzenet
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:27 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Images10

KM /Limuzin/

Szerencsém volt, a nő megértett. Hiába, ő is csak nő, pedig az ember meg sem gondolná, hogy valóban az. Annak ellenére, hogy ez természetesen látszik rajta. De legalább mosolygott. A limo kényelmes és pazar. Csak az eső ne esne. Az kimondottan idegesít. Egész úton az ablakon bámulok kifelé. Nincs kedvem beszélgetni, mint ahogy a kísérőmnek sem, ahogy azt a mellékelt ábra is mutatja.

/Herceg kúriája/

Megérkezünk, és mondhatni eláll a lélegzetem is. Pompás kúria látványa tárul a szemem elé. Ahogy belépek egy jóképű férfi, elegéns, fess öltözetben és valami visszataszító képződmény sietnek a fogadásomra. De hol is vagyok? Hogy kerültem ide?
~Yelizaveta, kincsem, ágyban lenne a helyed.
Kezdődik megint. Anyám hangja a fejemben. Körülnézek, de sehol nem látom. A Herceg előtt állok, vissza kell fognom magam. Vajon mennyire tudok uralkodni magamon?
- Felség!
A ruhám nem teszi lehetővé, hogy az illemnek megfelelően pukedlivel köszöntsem, azért csak egy nőies, mégis tiszteletteljes meghajlással prezentálom hódolatomat.
~Yelizaveta, elég a táncból, menj aludni, kincsem.
Kínoznak a hangok. Folyamatosan hallom őket.
~Alexander, hol vagy?
Ilyankor csak ő tud megnyugtatni, de ő sehol sincs. Szerepet kell játszanom, amit kimondottan sok tényező nehezít. Kedvesen a Hercegre mosolygok, de nem szólok egy szót sem. Ő hívott, ha akar valamit, majd közli.
~Yelizaveta... Yelizaveta... Yelizaveta...
Érzem, hogy a sírás kerülget, de erősnem kell lennem. Az életemmel játszok, az pedig nem jó játék.

Akaraterő; Szereplés + Karizma


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:23 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 066510

KM /Belváros, Times Square/

Meglep, hogy tudják a nevemet. Mármint a régit. Lehet, hogy az álca mégsem tökéletes? Végülis teljesen mindegy, nem tulajdonítok neki jelentőséget. A lényeg, hogy a Toreádorok ne tudják meg, ezek meg itt, talán vannak olyan korrektek, hogy nem kürtölik világgá a kis titkomat.
Nyugtalanít, hogy feszültek. Vajon mi történhetett? Fúrja az oldalamat a kíváncsiság, de ha nem akarok önjelölt Kamikáze lenni, jobb, ha hallgatok. Ha mást nem is, ezt ma mindenképp megtanultam.
- Az informátorom szerint a Lasombrák készülnek valamire. Állítólag szervezkednek, valahol a Külvárosi régióban. Ha az értesüléseim nem csalnak, támadásra készülnek, még pedig a Herceg ellen. A fejükbe vették, hogy most meggyengült annyira a hatalma, hogy a Szabbat könnyedén le tudja gyűrni. Azt pedig mindnyájan tudjuk, hogy mit jelent. A Kamarilla bukása a vámpírok végét jelenti New Yorkban. Gino Campare vezeti őket, most ő a rangidős, tehát őt kell elkapni. Állítólag mostanában sokat jár erre - szavaimat halkabbra fogom erre a kijelentésre és gyanakvóan körbenézek - valamelyik bankot vagy éttermet nézték ki maguknak főhadiszállásnak, már az Öregek legalábbis. Csak pár nevet tudok: Gino, de őt már említettem, Giovanni Medici, Juan Servantes, Antonio Juarez, Giuseppe Revano. Van még egy mondat, ez talán valami jelszó lehet, de nem tudtam rájönni az értelmére: "A szürke nem szín, csak árnyalat." Ennyi.
Mondókám befejezése után várok. Talán nem lesznek kérdések. Ha mégis, az kellemetlen lesz, mivel nincs több információm. Viszont kezdem érezni, mennyivel kényelmesebb lenne a terepjáró anyósülésén és nem csak azért, mert melegebb van, mint itt kinn. Valamiért sokkal jobban vonz a gondolat, mint eddig bármikor, ugyanis az elméletem áll: Mi rosszabb egy dühös, ideges Ventrue-nál? Kettő...


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:23 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 14-2610

Brandon /Belváros Times Square/

Megérkeznek a nagyfiuk ha észre is veszik a nem megfelelő öltözetedet nem teszi szóvá viszont feszülten figyelik a környéket.
- Joéstét Zachary sikerült megszerezned a kivánt információkat? -
Kérdi a magasabbik érzödik minnél hamarabb tul akarnak lenni az üzleten valami aggasztja öket. Valamit tudhatnak Victor emberei.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:23 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 14-2610

Elisabeth /Belváros Menedék/

A nö elfogadja az invitálásodat és a hallban vár rád amig elkészülsz. A finom mentegetözésedre a készülődést illetően. *Megjelenik egy nagyon finom félmosoly az arcán.*
- Nem kell mentegetőznie Miss Elisabeth mindketten tisztában vagyunk a megjelenés fontosságával és a Le Blanc Herceg is értékelni fogja ami szintén fontos. Viszont a kocsi vár minket induljunk. -

/Belváros Limuzin/

A portás esernyöt tart fölétek miközben a sofőr kinyitja nektek az utastér és beszálltok a zuhogó eső elöl a limoba. A finom anyagokbol készült autóbelső meggyöz arrol, hogy ez valaki saját limuzinja nem valami bérelhető autocsoda. Az auto finoman lágyan gördül a zuhogó esőben a belváros elit negyede felé.

/Belváros Le Blanc Herceg Rezidenciája/

Megérkeztek a belváros egyik legjomodubb részébe magánpincegarázs csöndes örök privát kellemes lift gyönyörű elötér szép panorámával amit most zuhogó eső takar elegáns udvarias örök. Belépsz a fogadóterembe meglátod a joképű herceget és tesörét a világ legcsunyább köszobrát amint a vizköpöre pillantasz minden megvilágosodik.
Rádtör a tudat, hogy mi is vagy valójában.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:22 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 066510

KM /Belváros, Times Square/

Szép. Kirak a zuhogó esőbe. Átöltözni véletlenül sincs időm, minek azt. A két Ventrue szembe fog köpni, arról nem is beszélve, hogy lőttek az álcámnak.
Mindegy, ez az éjszaka már úgyis tönkrement. Behúzodok a Broadway kilépőjének teteje alá, hogy ha nem muszáj, mégse ázzak csontig. Közben van időm átgondolni az egészet. A nagyfejesek, a tőlük nem megszokott módon késnek. Itt valami bűzlik. Ezek nem szoktak késni. Nincs annyi Gangrel a világon, amennyi feltartóztatná őket. Vagy ha mégis, akkor ők haltak meg. Vagy én nem ismerek elég egyedet a klánomból.
Mindegy is, amit kértek, nálam van, szóval nagy baj nem lehet. Kivéve, ha kiderül, hogy miattam késtek. Abból balhé lesz, nem is kicsi. Ráadásul az öreg a kocsiban vár. Tiszta ovi komolyan.
Türelmetlenül toporgok.
~Na mi lesz már? Hol az ördögben vagytok?
Egyre fogy a türelmem, amikor feltűnik két alak a sötétben, majd ahogy közelebb érnek, egyre jobban kivehető alakjuk halvány sziluettje.
~Na végre~ gondoltam magamban és egy elégedett vigyorral nyugtáztam, hogy talán most vigyorgok utoljára.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:22 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 14-2610

Brandon /Külváros Terepjáró/

A Főszolgabíró a füléhez emelt telefonba mondja.
- Times Square fiuk csináljatok valami akadályozó tényeztöt a környéken ami akadályozhat egy vértestvért a csöndes közlekedésben. -
*Közben elfordítja a slusszkulcsot és a terepjáró életre kel kihajtotok a zuhogó esőbe.*
- Elviszlek egy darabon Brandon fiam és leraklak a közelben elrendezed a üzleti ügyeidet és után folytatjuk a beszélgetést. -
Továbbiakban csöndben hajtotok a zuhogó esőben a Times Square közelébe Victor leparkol és kirak.
- Itt várok rád Brandon fiam és csak semmi trükközés visszagyere ám. Mert én bárhol megtalállak akár a föld alatt is és tudod milyen vagyok ha neheztelek. -
Kint állsz a esőben hogyan tovább?


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:21 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Images10

KM /Belváros, Menedék/

Elegáns nő áll az ajtóban. Valami Hercegről hadovál. Vannak még furcsa emberek a Földön. Vajon mit akarhat Tőlem? Mindegy, legyünk barátságosak alapon behívom a lakosztályomba, ami elég nagy ahhoz, hogy ha bejön, hellyel kínáljam, míg én visszavonulok, hogy átöltözzek és elkészüljek. Ugyanis ebben a percben jutott eszembe, hogy akár az angol herceg is lehet, az pedig hatalmas megtiszteltetés.
Visszavonulva, a nő akár követett, akár kint várt, én bevonulok a háló részlegbe, hogy átöltözzek. Mivel éppen aludni készültem, a fürdési procedúrán már túl vagyok. Hosszú, mélyvörös selyem ruhám veszem fel, melyet csak két vékony, ugyancsak vörös pánt tart fenn rajtam.
Hajam kiengedem, amitől az boldog táncot járva omlik végig hátamon, egészen a derekamig. Némi smink, bár este van, és ilyenkor az erősebb színek dominálnak, nem akarok kihívó lenni, a vendégem pedig végképp nem akarom megvárakoztatni. Egy leheletnyi parfüm, Coco Chanel, a legdrágább a piacon. A hűvösre tekintettel magamra kapom fekete, rövid bundámat, amely alja éppen a derekamig ér, vállamra akasztom retikülöm, felhúzom fekete tűsarkúm és indulásra készen állok.
Az órára pillantok, és csak remélni tudom, nem húztam el nagyon az időt. Szégyen megvárakoztatni valakit. Igyekeztem, amennyire csak tudtam, de lehet, hogy is nagyon elhúztam a dolgot. Mindegy, talán megérti, hiszen ő is nő. Bár nem annak a megértő fajtának tűnik.
Ha elfogadta az invitálásomat, a hallban, ha nem, kint az autóban, csak ennyit mondtam:
-Remélem, meg tud bocsátani, hogy ilyen sokáig raboltam az Ön és a Herceg drága idejét.
Majd bevillan a név, ahogy kimondtam a Herceg szót. Le Blanc. Soha nem hallottam még. Különös. De most már kíváncsi vagyok, ki ez a titokzatos herceg és mit akar.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:21 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 066510

KM /Park Terepjáró/

Információt kér tőlem, ami az életembe kerülhet. Főleg, ha kinyírja a megbízóimat. Azzal az egész Ventrue klánt rám uszítja. Ilyet már játszottam, még ha csak a Toreádorokkal is. Nincs most nagy kedvem egy klán háborúhoz, még akkor sem, ha maga Káin áll mellettem.
Ennek ellenére mit is tehetnék? Neveket kell mondanom. Vagyis... azt mondta, neveket, vagy helyszínt.
-Times Square, a Broadway előtt.
Csak ennyit mondok. Ez lehet, hogy kevés lesz. Persze, ha feltétlenül szükséges, megmondom a nevüket is, de ha nem, inkább nem erőletetem a dolgot. Arról nem is beszélve, hogy mi van, ha ez csapda?
Mi van, ha a nagylelkű sheriff vigyáz rám, aztán akkor hagy pácban, amikor szinte az egész Kamarilla nekem támadt. Mindenesetre várok. Az órámra pillantok, a mutatók alig látszanak a poros üvegen át. Aztán beugrott: talán gyanús volt a mozdulat. Remélem, nem buktattam le saját magam. Ha igen, annak vélhetően árulás szaga lenne, az pedig nem kellemes, még ha csak az előzőhöz hasonló méretű pofon is a büntetés. De egy vadidegen, legyen az maga Káin is, hogy várhatja el, hogy megbízzak benne? Ez egyértelműen kiült az arcomra.
~Ajajj Brandon, nagy bajban vagy...


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:00 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 14-2610

Elisabeth /Belváros Menedéked/

Kora este csöngetés után a lakosztályod ajtajában a Herceg Udvarmestere áll legnagyobb meglepetésedre. A széparcú kortalan nö pokerarcárol semmit sem tudsz leolvasni miközben mély alt hangján megszolal.
- Miss Elisabeth, Brain Le Blanc Herceg látni kívánja az kocsit küldetett önért, kérem szedje rendbe magát és induljunk a Herceg várja önt. -


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 9:59 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 14-2610

Brandon /Külváros Terepjáró/

Victor rád függeszti tökéletes arcát szemei hipnotikus mélységeket idéznek.
- Brandon fiam ha nem mondasz neveket akkor nem tudjuk kinek vagy kiknek a környékén kell felfordulást csinálnunk de még jobb lenne a találka helyszinének meghatározása mert késésedre most már csak egy vértestvér akadályozó felfordulás adhat magyarázatot. -
- Szóval vagy nevek vagy helyszín. -
*Közben mobiltelefonján tárcsáz és fejéhez emeli miközben várakozóan figyel téged*
- Ha továbbra is néma maradsz és információkat tartasz vissza a Venture üzletember urak igen morcosak lesznek és azt te sem szeretnéd ugye? -
Rájössz a seriff egy preciz kegyetlen végrehajtó gépezetet üzemeltet nagyon nagy hatalommal és befolyással. Közben kint továbbra is zuhog az eső.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 9:59 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 066510

KM /Külváros - Parkoló/

~A francba!
Ahogy eldobott, az ajkaimhoz kaptam. Egy foggal kevesebb volt a számban, annyi szent és a vérem a kocsi szélvédőjén díszelgett. Kár érte, drága kincs az manapság. Tekintetem megtelt gyűlölettel. Nem szándékosan, dehát mit tehet az ember. Ha esetleg ennek még egy pofon lenne a következménye, azért mostmár megpróbálnék elhajolni, de remélhetőleg nem lesz erre szükség.
-Jól van. Elnézést, Atyám.
Lesütöm a tekintetem, nem merek az Öreg szemébe nézni. Jobb lesz mindkettőnknek. Micsoda megalázás, ez vérlázító. Ennek ellenére, ha nem akarok letépett fejjel heverni az úton, valóban jobbnak és kényelmesebbnek tűnik, ha meghúzom magam.
Egy Gangrel. Szóval a Főszolgabíró egy Gangrel. Micsoda információ! De nem, ez ostobaság. Amint átfutott a kósza ötlet az agyamon, szinte azon nyomban üt belém a felismerés: ha eladom ezt a vámpírt, nekem harangoztak. Szóval felejtsük el. A Ventrue-kra kell koncentrálnom. Én a magam részéről hatalmas bajban vagyok.
-Atyám, ha esetlegesen a tervezett esti programot nem zavarja, nekem beszélnem kell két Ventrue-val. Információt vettek tőlem, ami nem lenne nagy baj, a probléma ott kezdődik, hogy előre fizettek és nekem már ott kellene lennem a találkozón. Ennek ellenére nagyon szívesen csinálok bármi mást, bár ennek is meg lennének a következményei, de hogyan is jövök én, egy senki ahhoz, hogy Téged, Atyám, felvilágosítsalak.
Szememben megalázkodás fénye csillan. Ennek ellenére mérhetetlen harag forr bennem. Új még nekem ez a helyzet. De ha "Atyám" úgy dönt, nem kell sokáig "élveznem". A Ventrue-k ugyanis vélhetőleg már a nyomomban vannak. De ha mégsem, lehetelen, hogy tűréshatáron belül odaérjek a megbeszélt helyszínre. Ha nem találunk ki valami frappáns megoldást, már most halott vagyok.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 9:59 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 14-2610

Brandon /Külváros Parkoló Terepjáró/

Amint végzel a mondandóddal hihetetlen gyorsan zajlanak az események még meglepődni sincsen időd.
*A Főszolgabíró iszonyú gyorsan kézfejével arcba üt ugy, hogy a oldalsó szélvédöröl pattan vissza a fejed lehet hogy néhány fogad ki is tört és enyhe agyrázódást szenvedtél /Horzsolt szintre kerültél/ ezután megragadja a nyakad és iszonyú erővel közvetlen közel rántja az arcod az arcához és a következőket morogja az arcodba*
- Az első lecke kölyök nem beszélsz ilyen tiszteletlenül és lekezelően a Mentoroddal, ha nem a véremből való lennél most már letépett fejed az autón kívül lenne és a Herceg megtudná, hogy oktatásra alkalmatlan voltál. Tehát ne feszístd a hurt fióka.
- A második lecke semmi sem lehet fontosabb mint a nevelőatyád programja vagy ha mégis tisztelettejes hangon közlöd vele a tényeket és nem ilyen nyeglén kölyök.
- A harmadik most szépen elmondod, hogy kivel vagy kikel lenne találkozod és elintézükk a dolgot, hogy az este további részét nyugodtan és tiszteletteljes légkörben eggyütt tölthessük remélem egy éjszakára ennyi nevelőcélzatú okítás elég volt. Kölyök jol jegyezd meg minden tiszteletlenséget keményen megtorlok és ha ellenálsz még jobban fog fájni.
*Ezek után ellöki arcodat az arcától*
Most érzékeled az öreg vámpírok agresszívitását és arroganciáját igazán miközben meggyözödsz rola tényleg kitört egy fogad söt a szélvédön diszeleg a véres nyálköpeted.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 9:58 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 066510

KM /Külváros - Parkoló/

Hát ez szép. Egy Főszolgabíró? Erre pont nem számítottam, pedig sokminden megfordult a fejemben. Mindegy, nem a fejem akarja egyelőre. Bár lehet az kellemesebb lenne. Vajon Dimitrij tud róla, hogy mi történik velem? Tudja, hogy el akarnak szakítani tőle? Na jó, azt tudjuk, hogy ez egy kegyetlen világ. De akkor is.
-Nem értem teljesen, hogy mire gondolsz, de legyen, ahogy szeretnéd. De akkor most mi lesz? Hogy akarsz tanítani? Honnan tudsz az incidensről és az új énemről?
Millió kérdés kavarog a fejemben, ami hirtelen tört elő belőlem. Istenem, mennyi ostobaságot tudok fecsegni. Hiszen ez egy Főszolgabíró. Még szép, hogy mindent tud. Kezdem magam rettenetesen érezni.
-Mindegy, vedd úgy, hogy nem szóltam. Bár azért tájékoztathatnál, hogy mi lesz a programterv, mondjuk ma estére, mert engem nagyon várnak és tudod, ha nem érek oda időben, bizony lehet nem kell tanítanod. Nem tudom, mi rosszabb egy dühös Ventrue-nál. Talán kettő. Szóval, szerintem fogjuk haladósra, aztán lécelek, ha nem haragszol.
Hát ez sem tartozott a díjnyertes ötleteim közé. De végülis, ha kellek a Hercegnek, akkor reményeim szerint inkább élve, mint holtan. A Ventrue ancillák nem néznék jó szemekkel és ölbetett kézzel, hogy elvesszen a pénzük. Üzletemberek lévén nem szeretik a csalókat. Volt már velük dolgom. Szóval, nem volt kedvem a pengéhez a torkomon. Sakk matt?


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 9:57 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 14-2610

Brandon /Külváros - Utcák - Parkolóház/

Megérkeztek egy igen rossz állapotban lévő parkolóházhoz az épületben a legelhagyatottab és legsötétebb helyen egy terepjáróhoz vezet a lény. Itt vérfagyasztó hangok kiséretében átalakul humanoiddá és felismered benne Le Blanc Herceg Főszolgabíróját Victor Eaczt aki szó nélkül felöltözik * És int hogy száljál be az autóba* Miután beültetek a következőket mondja.
- Ezentul Brandonnak hívlak. A Hercegre mély benyomást tettél negatív értelemben amikor bemutatott az atyád neki Dimitrij oktatásátol mindenki többet várt. Viszont a Herceg nem szokott elhamarkodottan ítélni ezért rám bizta a multad felderítését. Mit mondjak érdekes vannak jó tulajdonságaid viszont a nevelésed totális csöd vagy érzéked van a rosszkor rossz dolgok meglépéséhez. Ráadásul Dimitrij is látott benned lehetőséget még ha nem is azt amit én meg a Herceg, különben nem tette volna érted amit megtett ezt jól vésd az eszedbe. A Herceg látván a tulélő készséged és küzdőszellemed és egyéb hasznos tulajdonságaidat ugy döntött, hogy rám bizza további nevelésedet. Nem is tudom ezt kegynek vagy büntetésnek vegyem töle. Egyszóval mostantol én felelek a nevelésedér és tetteidért, bármikor visszavehetem töled Káin átkát vagy a Herceg elé vihetlek hogy ö itéljen feletted. Szeretném ha nem okoznál csalódást a nevelésed folyamán mert akkor kénytelen leszek fájdalmas leckékben részesíteni s gondolom ezt te sem szeretnéd. A továbbiakban én vagyok a Mentorod Atyád helyett Atyád lettem ezt is jól vésd az eszedbe. Ha további kérdéseid vannak most felteheted öket -
A parkolóház sötétségében miközben kint fuj a szél és elkezdett zuhogni az eső elég nyomasztóan hat ez a monolog. Lehet hogy mégsem kellet volna ma felkelni.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 9:56 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 066510

KM /Külváros - Utcák/

Ez igazán remek. Tele van a fejem gondolatokkal, ez az izé meg turkál benne kénye kedve szerint. Mindegy, azért már ha így, érdekel, mit akar.
~Tanulnom kell? De mit és minek meg egyébként is? Mindegy.
A gondolatok száguldó ciklonokként rohantak át az agyamon. Miért bízok meg benne? Magam sem tudom. Nem kéne. Lehet. De ki tudja? Az a baj, hogy kíváncsiságom űz és nem tudok ellenállni. Nem véletlenül lettem az, ami, egy spion fióka.
Már csak ez hiányzott. Átkozott eső.
~Még a végén megfázom.
Ezen a gondolaton hangosan felnevetek. Hamar rá kell jönnöm, hogy a másik, az óriás ezt nem biztos, hogy tolerálja. Mintha torkon ragadott volna a csend a felismerés hatására. Talán nem lesz belőle nagy baj.
Mindenesetre jobb, ha csendben maradok.
~Bocsi.
Ha ezek után nem tép darabokra, igazán mázlista estém van. Bár lehet ennél fontosabb vagyok neki. De ugyan mit akarhat?


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 9:56 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 14-2610

Brandon /Külváros Park/
/Faggatózás 3 siker/

A lény száját morgás hagyja el ami a amugy is baljóslatú estét még tovább fokozza, közben a mentális csápokon üzenet érkezi hozzád ~ O balga ifju nem kell hangosan beszélj elég ha megfogalmazod a kérdésedet gondolatban. Egyébként azt teheted éretem ha ezentul szorgalmasan tanulsz és épkézláb hasznos vértestvérré válsz a város részére. Viszont a részleteket valami kényelmesebb helyen fogjuk megbeszélni, kövess ~ A óriás farkas pihe puha nesztelen léptekkel megindul kifelé a parkból szinte nem is látod magad elött olyan rutinnal mozog a parkban.
Valószinüleg a külváros egyik parkolóháza felé tartotok helyismereted szerint. Elkerüli az este is forgalmas utvonalakat sikátorokon szük utcákon haladtok át. A keménylegények és egyébb rosszfiuk messze elkerülnek benneteket vagy a baljos kisugárzásotokat ahogy tetszik.
Persze ez csak akkor következik be ha követed a parkból.
A idö közben rosszabra fordul már nem csak hideg van és fuj a szél hanem elkezd esni az eső is.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 9:55 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 066510

KM /Külváros/

Ez az ötletem nem nyert. Lábam majd' leszakad, de legalább megúsztam egyben. Eddig legalábbis. A dög nagyon úgy fest, hogy nem akar megölni. Bár lehet tévedek. De valószínűbb, hogy hírem megelőzött. A kérdés, hogy miért nem olvassa ki a gondolatokat egyszerűen a fejemből?
Átkozott kíváncsiság! Meddig tartana visszasüllyedni a biztonságot adó Anyaföldbe. Nem, érdekel, mit akar ez a hatalmas szörny.
-Mit tehetek érted?
A kérdés közben leporolom a bőrkabátom, majd előveszem magabiztos vigyorom. Itt az erőszak nem segít. De talán van valamim, ami megér neki annyit, hogy elengedjen. Ha nincs, vagy egy karral leszek kevesebb, vagy egy fejjel. Bár még így is el tudok süllyedni, ha esetleg a ez nem jön be, ennek ellenére kérdés, eléggé gyors vagyok-e.

Manipuláció + Empátia (gyenge faggatózás)


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 9:55 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 14-2610

Brandon /Külváros Park/

Gyönyörűen kivitelezett rugásod pontosan célba talál a lény nem is probál meg védekezni látszolag, viszont ez után fájdalmas meglepetésben lesz részed élő test hellyett mintha egy tömör márványszobrot kaptál volna telibe. Bakkancsos lábad visszapattan a márvány keménységü teströl. Ellenálló csontozatodnak hála meguszod sérülés nélkül.
Eközben a mentális csápok mentén gondolatok formálodnak meg a fejedben ~ Tulélő ösztön és akarat helyes, de fitalságod ellenére igazán megtanulhatnád mikor kell behodolni az erősebbnek vagy erre atyád nem tanított meg. Akkor éppen ideje lesz megtanulnod, még egy ilyen huzás és okító jellegel letépem a egyik karod. Most leteszlek de ha bármi meggondolatlansággal próbálkozol kénytelen leszek tovább okítani téged. Szóval jól gondolt meg mit teszel.~
Ezek után nemes egyszerüséggel leejt a földre és vörösen izzó szemeivel tovább vizslat.
Ugy tünik kaptál egy kis haladékot a végsö haláltól.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 9:54 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 066510

KM /Külváros Park/

Ez az éj is szépen indul. Alig mászok ki kellemes rejtekemből, máris elkapnak. A legkellemetlenebb, hogy várnak, és ha nem érek oda időben... lehet kellemesebb lesz, ha megöl ez a valami. Magas, erős, visszataszító, de érzem, hogy nem Farkasfatty. Legalábbis nem tisztán az. Lehet, hogy Iszonyat? Sokat hallottam már róla. Sajnos ez nem az a szituáció volt, amikor az ilyen dolgokat egy csésze forró tea mellett üldögélve megbeszélhetnénk, pláne hogy a dög egyre jobban szorítja a nyakam. A lábam lendül, először előre, aztán teljes erőmből hátra. Ha sikerült a rugás, és elég erős volt, talán elenged. Ha nem, valószínűleg végem van. Mivel a nyakam is fogja, egy ilyen próbálkozás után nem fogja megvárni, hogy újra próbálkozzak, hanem kényelmesen eltöri a nyakam. Viszont hálát adtam az égnek, hogy tegnap egy lebujban árultam csekély információmennyiségemet, mert a bakancsom vastag sarka talán nyújt egy ki plusz segítséget.
Ki tudja? Lehet eddig tartott hitvány életem?


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 9:54 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 14-2610

Brandon /Külváros/

Ujjab éjszaka kezdödik kárhozott létezésed során. *Kiemelkedsz a park talajából amelyben nappal szunnyadtál és elkezded leporolni a ruhád*
Csillagtalan borus éjszaka ez a mai miközben ténykedsz a ruházatod rendbe szedésén hirtelen ráeszmélsz nem vagy egyedül. De már késő nem tudod honnan és hogyan került eléd az óriási farkasfatty. *Egyik óriási mancsával a derekadat másikkal a nyakadat kapja el és megszorít* Óriási erök munkálkodnak benne ugy érzed, menten szét tudna tépni miközben ez átvillan a fejeden. * Mentális csápok kusznak az agyadba és a vörösen izzó tekintetü farkasfatty el kezd szaglászni de nem ereszt*
Rádöbbensz ez nem farkasfatty csak valami hasonló de mi ?
Ott logsz a mancsaiban a parkban fél méterre a föld fölött egy csillagtalan borus hideg öszi éjszakán.
Lehet hogy rossz ötlet volt ma felkelni ?


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 9:53 am

A Sötétség Világa New Yorkja

A Sötétség Világa New Yorkja hasonló tagozódású minta a New York IC Játéktér de itt nem hozunk létre külön topicot mindegyiknek tehát a postok Téma rovatában legyen szíves feltüntetni a játékos.

A helyszínek:
-Belváros
-Kertváros
-Külváros Iparnegyed
-Kínai negyed
-Olasz negyed
-Városon kívül

New Yorkot a Kamarilla 2000-ben foglalta vissza a Szabbattol egy kimerítő és hosszú harc után Brian LeBlanc vezetésével ki érdemei elismerése képpen megkapta a hercegi rangot a visszafoglalt New Yorkban. Az elmult nyolc évben LeBlanc a Kamarilla hatalmának megszilárdításán fáradozott a városban bár a Külvárosbol nem siekerült minden szabbat sejtet felszámolnia a kínai negyedböl pedig a keleti vértestvérek mozgolódása ad okot nyugtalanságra. New York nagy részét viszont tökéletesen kontrolállja a kamarilla szemszögéböl. Ennek ellenére sok érdekcsoport próbálja a maga hasznára fordítani a város eröforrásait és nem riadnak vissza egymás vadászásátol sem, szóval a városban a helyzet azért nem tul stabil.

Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 9:46 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

A kronika jelenleg a Kárhozottak Karneválja fórumon fut de itt is látható lesz a legfrisseb hozzászolásokat viszont mindig ott tudjátok elolvasni. A teljes áttelepülésig így fog üzemelni ez a kronika. A megértéseteket előre is köszönjük.

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 36 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
36 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: