Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 18, 2008 3:53 pm

Drake Shan / Brandon Smith / Ophelia S. / Bela Lugosi
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold éjszaka vége / 2008 Február 13 kedd Telő Hold éjszaka kezdete


Drake Shan / Brandon Smith


Drake a lepukkant bérházban Gomezzel közösen húzza meg magát nappalra /Drake Aktuális Vértartaléka: 9 VP/
Brandon a Tequilla Bár közelében egy szabad parkban vagy földterületen tér nyugovóra a nappal erejéig. /Brandon Aktuális Vértartaléka: 9 VP/

/Drake írta: - Szevasz. Itt az ideiglenes társad. Holnap tíz körül a Csorba Kampóban? Ráérsz? Történt egysmás, talán te is tudsz mesélni...; felhívnám a figyelmét, hogy 2008 Február van azaz tél totálisan sötét van eset 18.00-kor is már VÁMPÍROK VAGYTOK AKIKNEK A ÉJSZAKA MINDEN PERCÉT KI KELL HASZNÁLNI, a eset 10 órás találkozóval minimum 3 órát dobtatok ki a életetekből de ti tudjátok./

2008. Február 13 kedd Telő Hold éjszakája van megkezdhetitek a ténykedéseteket és a esetleges cselekvéseket a találkozóig.

Ophelia S.

2008 Február 12 Hétfő Telő Hold éjszaka vége. Minden bonyodalom nélkül hazaérsz és észreveszed, hogy új kommunikátorodon Pierre keresett. Van még egy két órád a éjszakából utána nyugovóra térsz és megkezdődik a 2008 Február 13 kedd Telő Hold éjszaka.

Bela Lugosi


2008 Február 12 Hétfő Telő Hold éjszaka végén ott vagy a szállodában két sluszkulccsal két laptoppal és egy csúcsszuper kommunikátorral, valamint tetemes információmennyiséggel egy grandiózus építkezési beruházásról. Bár van egy olyan sejtésed, hogy a szaktudásodon kívül a Ítélethozó személyes ismerete is sokat nyom a latba, lehet a Herceg szeretné ha egy vagy két ismerős arc lenne a Ítélethozó körül akik a ö lekötelezettjei.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 18, 2008 2:24 pm

Cynthia Moron / Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier /Csak úgy általában/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold


Cynthia Moron

A sofőr udvariasan közli, hogy semmi akadálya annak, hogy máshól tegyen ki a cím bemondása után jelzi, hogy a út harminc és negyven perc közötti időt fog felemészteni addig nyugodtan helyezd kényelembe magad.

Kabata Norobu írta:
Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier /Műveleti Központ/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold


Sean nem esik kétségbe átnyújt egy PenDrive-t, majd int, hogy kövessétek lelifteztek ismét a alagsorba.

- A adathordozón megtalálnak minden szükséges adatot a tervrajzokról a jelenlegi helyzet, szerint a alsóbb szinten lesznek kialakítva a raktárak valamint egy lőtér és egy edzőterem. A felsőbb szinten lesznek a fürdők hálok, konferencia és számítógép terem kialakítva. Ha szerencséjük van mostanra a központi magot üzembe helyezték a technikusok.

Közben megérkeztek a felsőbb szintre ahol még nagyban folynak a munkák, de a számítógép terem már készen áll öt fix munkaállomással és öt mobillal. Még elég nagy a nyüzsgés.

- A környék térfigyelő kameráihoz közvetlenül a mi rendszerünk kihagyásával férnek majd hozzá. – ad felvilágosítást Sean. A munkálatokat 3-5 nap alatt ha minden jól megy befejezik a emberek. A továbbiakban ha bármire szükségük lenne a irodámba vagyok.

Vár még egy kicsit ha nincsen kérdésetek távozik.

A központi mag pillanatok alatt felismeri a notbookjaitokat és minden gond nélkül kommunikálni kezd velük. Rövid munka után hozzáfértek a környék térfigyelő kameráihoz. Majd beméritek Moron kommunikátorát valahol Brooklyn belsejében egy felhőkarcoló alagsorában tartózkodik. A környék térfigyelő kamerái szerint nyugalom honol a térségben csak a szokásos esti forgalom hömpölyög a éjszakában.

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier

Nagy a sürgés forgás a részetekre kibocsájtott szinteken látszólag gőzerővel dolgoznak a munkások a átalakítási munkálatokon a garázsban is folytonos a mozgás teherautók jönnek mennek de szerencsére ez nemsokára meg fog szűnni. A ismerkedés foglalatossága közben egyszer csak arra lesztek figyelmesek, hogy a Cynthiát jelző pöttyli megindul a képernyőn ezzel egy időben láttok a épületből kihajtani egy hófehér limuzint. Nem sokkal később megszólal a telefon és fáradt hangon a cím után érdeklődik Cynthia.

Negyven perccel később látjátok behajtani a mélygarázsba a hófehér limot.
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 18, 2008 10:29 am

KM /De Luca estély - Műveleti Központ/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

Nem is értem mit vártam az estélytől, s nem is igazán értem azt sem, mit akart az Arkón tőlem. Ezek jórészt emberek...
Ha testvérek vannak is köztük, nem fogom magam leleplezni előttük...nekik kell közeledni, ők legyenek kíváncsiak. Nem bújok el, de nem is villogok mint egyesek. Magamban lenézően viseltetem irányukban. A düh forr bennem, s most nincs kedvem csábítani, se a "természetes bájommal" se a képességeimet bevetve. Valószínűleg finoman figyelmeztetnének az elíziumi őrök, hogy ezt tán nem kéne.
Nincs konkrét feladat, nincs célszemély. Ez a sötétben tapogatózás nem nekem való. Egyre ingerültebb leszek...csak az időmet fecsérelem ostobaságokra..... !!!!
Felállva kivonulok a teremből, a bejáratnál magamhoz veszem a gyönyörű bundám. Kissé kajánul mosolyodom el.
Végig simítok az oldalán és behunyom a szemem mielőtt kilépnék az éjszakába. Még szinte érzem ahogy Izmael átölelt legutóbb.

Beszállok a limuzinba, s kissé felkavart érzelmekkel hívom Pierre kommunikátorát. Míg kicseng, a tekintetem az "ajándékra" siklik. Óvatosan nyúlok felé és kitekerem a tárgyat amit a zsebkendőm rejt. A kendőt eltűntetem a táskámban. Majd az ujjaim közé veszem a "karót". Ha közben Pierre felveszi beszélni kezdek, ám tekintetem a gyilkos eszközre tapad. Aprólékosan megszemlélem. Szép darab el kell ismernem, mégha a célja a fenyegetés volt akkor is.
- Főnök ?...nekem ennyi volt mára a kötelező jelenésből. ... Hogy honnan ? Egy gyönyörű hófehér luxus limuzinból amúgy meg a halál torkából egyenesen...- sóhajtok kissé tragikusan.
- Ha azt mondom a társaságtokra vágyom akkor elárulod merre irányítsam a sofőrt ?...... rendben szerintem negyedórán belül ott lehetek. Lesz mit mesélnem...- dőlök hátra és bontom a vonalat.
Egyetlen gombnyomással leengedem az elülső elválasztó falat.
- Megtenné kérem hogy célállomást módosít ? - kérdezem a sofőrt és megadom a Pierre által megadott címet...
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 18, 2008 9:28 am

KM /Tequilla Bár/

Fenébe, hiába fáradtam eddig, nem találok itt senkit. Közeleg a hajnal is. Azt hiszem, jobb, ha megyek innen, amíg szemet nem szúrok valakinek. Ez nem az a hely, ahol jó lenne szemeket szúrkálni. Ha rám tapadnak, nekem végem. Csak így finoman.
Kilépek az ajtón, talán még nem vett észre senki. Ha nem követnek, kimegyek a Central Parkba a régi megszokott helyemre. Itt alszom újra, mióta Victor keze lekerült rólam. Szóval nem olyan régóta. Közben, hogy így mély nosztalgiába estem, eszembe jutott, vajon mit akarhat Sakál az archontól? Mindegy is.
A parkba érve elsüllyedek a talajban.

/Diszciplina/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 18, 2008 12:17 am

Cynthia Moron KM /De Luca estély/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold


Morozus hangulatodban nem túl sikeresen kelleted magad a klubban jelenleg elkerülnek a emberek valószínűleg kell egy kis idő amíg megszokott jelenséggé válsz a klubban. Meglepetésedre egyetlen vértestvért sem látsz a klubban vagy csak nagyon jól leplezik magukat bár ezek közt a eplektikusan változó fények között nem nehéz. A sok Góth Punk jelmez alatt is megbújhat pár vértestvér.
Egy idő után feladod ma éjjel már nem történik semmi érdemleges azon kívül, hogy szokja a jelenlétedet a klub törzsközönsége.

A limuzin a udvarias sofőrrel vissza felé gurul veled a bérpalota felé amikor észreveszed a utastérben a zsebkendődet ami finoman, egy karcsú finoman megmunkált hófehér elefántcsont „karó” köré van tekerve. A karó nyelét és élét egy ezüst gyűrű választja el egymástól ettől nem is karó szerű hanem inkább egy elegáns karcsú levélvágó késre emlékeztet, de te tudod, hogy ez egy karó. Mindemellett egy apró kártyára gömbölyű betűkkel a következő van írva.

„Remélem soha nem kell együtt használnom e két nemes anyagot. A kés párját elküldtem Izmael de Darkness-nek egy finom selyem zsebkendő keretében.”

Ekkor villan a eszedbe hogy a Arkhónnál eredetileg egy monogrammos selyem zsebkendő volt a mellé tette a tiédet.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 18, 2008 12:16 am

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier /Műveleti Központ/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold


Sean nem esik kétségbe átnyújt egy PenDrive-t, majd int, hogy kövessétek lelifteztek ismét a alagsorba.

- A adathordozón megtalálnak minden szükséges adatot a tervrajzokról a jelenlegi helyzet, szerint a alsóbb szinten lesznek kialakítva a raktárak valamint egy lőtér és egy edzőterem. A felsőbb szinten lesznek a fürdők hálok, konferencia és számítógép terem kialakítva. Ha szerencséjük van mostanra a központi magot üzembe helyezték a technikusok.

Közben megérkeztek a felsőbb szintre ahol még nagyban folynak a munkák, de a számítógép terem már készen áll öt fix munkaállomással és öt mobillal. Még elég nagy a nyüzsgés.

- A környék térfigyelő kameráihoz közvetlenül a mi rendszerünk kihagyásával férnek majd hozzá. – ad felvilágosítást Sean. A munkálatokat 3-5 nap alatt ha minden jól megy befejezik a emberek. A továbbiakban ha bármire szükségük lenne a irodámba vagyok.

Vár még egy kicsit ha nincsen kérdésetek távozik.

A központi mag pillanatok alatt felismeri a notbookjaitokat és minden gond nélkül kommunikálni kezd velük. Rövid munka után hozzáfértek a környék térfigyelő kameráihoz. Majd beméritek Moron kommunikátorát valahol Brooklyn belsejében egy felhőkarcoló alagsorában tartózkodik. A környék térfigyelő kamerái szerint nyugalom honol a térségben csak a szokásos esti forgalom hömpölyög a éjszakában.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2008 3:22 pm

Cynthia Moron /De Luca estély/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold


- Ms. Moron teljességgel hidegen hagy, hogy mi tetszik önnek és mi nem a miheztartás végett jobb ha tudja a ön személyiségét, hozzáállását, valamint temperamentumát figyelembe véve úgy érzem nem a személyes fenyítés a célravezető önnél. Szerintem ösztönzőleg hat önre a megértés terén az ha nem a ön személye a következmények célpontja.

A következő pillanatban azt veszed észre, hogy kecses kezében egy zsebkendő tart melyet még Izmaeltől kaptál. Finoman eljátszadozik vele mint macska a egérrel majd akkurátusan összehajtogatja és a zakója felső zsebébe helyezi.

- A első lecke Ms. Moron csak azt hagyom meg önnek amit jónak látok és ez egészen addig fog folytatódni amíg a megértés útjára nem lép. Nem kell, hogy kedveljen de azt elvárom, hogy megértse mit miért teszek még ha néha öncélúnak is tűnik mint a mostani cselekedetem.
Minden információról ami a üggyel kapcsolatos Kabata Norobunak számolnak be én csak a árnyéka vagyok jelenleg és most magára hagyom ne izguljon senki sem fog emlékezni rám csak arra, hogy önnek és társainak szabad bejárásuk van a klubba. Ha végzett a kocsi hazaviszi önt. További jó éjszakát és vadászatot.


A következő pillanatban már sehol sem látod.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2008 2:39 pm

Jason Brown-Chen írta:
Genyó, drága, azt az alaprajzot az nem muszály megcsinálni, hacsak nemt ervezel olyat, hogy betörnek az épületbe, s "utcai" (folyosói harcok során kell megvédenünk magunkat. Smile

Üdv

Lehet, hogy igen lehet, hogy nem minden eshetőségre fel kell készűljek Smile .
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2008 11:15 am

Genyó, drága, azt az alaprajzot az nem muszály megcsinálni, hacsak nemt ervezel olyat, hogy betörnek az épületbe, s "utcai" (folyosói harcok során kell megvédenünk magunkat. Smile
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2008 2:12 am

KM /De Luca estély/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

Nyugodtan fordulok felé. Nem szeretem ha a mentoromat fenyegetik, főként nem ha a hibát már hogyha hibának lehet nevezni én követem el. Már rég nem vagyok gyermek akit az atyjával lehet fenyegetni.
A ragadozó arcot nézve lassan lehűlök.

- Uram - szólok keményen és hidegen - nem szándékoztam megsérteni önt, pusztán a mérhetetlen óvatosság az ami a kilétének megkérdőjelezésére késztetett. Mentorom tiszteletlenségre nem, de mint említettem az óvatoságra megtanított. S sem az ő társaságában, sem máshol nem volt még szerencsém önhöz. - a hangom hideg és kemény, ám a tartásom alázatosra változik, amit csak ő vehet észre a kifinomult udvari érzékével.
- Kérem adja meg a helyet és az időt ahol referálhatok Önnek, amennyiben bármi érdemlegeset sikerül megtudnom. - adom be a derekam, bár még mindig vannak fenntartásaim a kilétét illetően.
- S ha most megbocsát akkor körbenéznék a vendégek között - finoman meghajtom magam felé és ha elbocsájt akkor lesétálok a lépcsőn a tömegbe.

Nem igazán tetszik amit látok..nem ilyen estélyekhez vagyok szokva.
Bár megfordul a fejemben hogy imitáljam az emberi életet, megvonaglik az ajkam a gondolatra s úgy döntök hogy a fények, s a tömeg elég jó rejtekhely, s nincs szükségem felesleges vitae elpazarlására. Alapvetően dühít az alulinformáltság s a magas követelmény. Legfeljebb nem tudok meg semmit. Apró vállrándítással társítom a gondolatot.
Méghogy a fogadott atyámmal fenyeget. Izmael már rég nem ellenőriz, s nem is viszi el a balhéimat...hacsak nem jelentenek számomra egyet az elmúlással. Ha valóban ő az arkón, akkor tudhatja most nem a félelem az ami mozgat.
Körbejárom a termet. Nem szólok senkihez. Figyelek fülelek. Néhány érdekesebb mondat gazdájával piilantást váltok.
Majd keresek egy félreeső pamlagot, s elegánsan leülve figyelem azt aki esetleg megközelítene.
Két dolgon töprengek. Egyrészt aki megtudja a nevem az Izmael múltja miatt érdeklődhet, a másik hogy az arkón vajh miért hozott ide ennyire látványosan. Hisz arra kértek minket hogy a háttérben mozogjunk vagyis jobban jártam volna, ha egyedül jövök. Valamint ha tudják hogy ő kicsoda, s látták hogy vele jöttem akkor bizonyára nem fog senki megkeresni azzal, hogy a hatalom ellen lázítson engem is.
Vagyis maradok amig az arkón jónak látja, aztán legfeljebb alszom egy jót majd a fészkemben.
A legtökéletesebb eshetőség az lenne, ha a sors elibém sodorna egy lázadó embert, aki még talán meg is felelne kényes ízlésemnek....
Békésen elüldögélve figyelek szemlélődöm.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2008 1:18 am

Drake Shan /Menedék/
2008 február 12 Hétfő Telő Hold


Gomez szörcsögő röfögő hangok kíséretében nevet.

- Mélyen tisztelt Drake miből gondolod, hogy itt a csatornák és pincék mélyén pénzre van szükségem. A adott készülékért talán cserealapot biztosítana kellően friss és érdekfeszítő információ. Talán… de nyugodtan morfondirozz rajta holnap naplementéig.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2008 1:16 am

Cynthia Moron KM /De Luca estély/
2008 február 12 Hétfő Telő Hold


Ragadozó mosoly terül szét a férfi arcán ami a kavargó fényekben még kísérteitesebb.

- Ő exelenciájánál a helyzetek állandók viszont a meglepetés érdekében a szabályok állandóan változnak. Esetleg nem eléggé meggyőző és megfelelő a megjelenésem, ha ez tényleg így van akkor valami baj van a helyzetfelismerő képességével ami igencsak káros mostanában, és ezt orvosolandóan kénytelen leszek, megleckéztetni a ön tanító mentorát Izmael de Darkness-t ki nem tanította önt megfelelően, s remélhetően ebből képes lesz tanulni és okkulni. Természetesen ha továbbra is a értetlenség és tiszteletlenség jeleit mutatja akkor kénytelen leszek a nagytiszteletű Izmael de Darkness-t személyesen megkeresni és nyomatékosan a tudtára adni, hogy mekkorát csalódtam a fogadott gyermekében. Gondolom ezt ön sem szeretné Ms. Moron. A konkrét feladatuk pedig adott, hogy miként érnek célt az hidegen hagy minket eredményeket akarunk és minél hamarabb.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2008 1:15 am

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier /Műveleti központ/

/Üdv mihelyst kész vagyok a alaprajzzal kaptok normális reagot (hétfő-kedd) addig bocsánat a pangásért/
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 16, 2008 11:16 pm

KM,Jason(Müveleti Központ)

Amit Sean elmond az felülmúlja legvadabb várakozásaimat is.Komplett épület részt kapunk.Annyi hellyel ami nemhogy négyünknek ,de kéttucat embernek is elég lenne.És még személyre is szabhatjuk a részlegünket Ahogy felérünk Jason rögtön nekilát intézkedni.Úgy tünik ilyenkor elmúlik a komplexusa.Lényegre tőrő és határozott lesz.Ahogy a térfigyelő kamerákat említi eszembe jut mit is ígértem Cynthiának.
-Aprópó Mr.Chen.Ha már a térfigyelőknél tartunk.A Ladynek megígértem ,hogy amennyire lehetséges szemmel tartjuk az estély környékét.Illetve nem tudom képesek vagyunk-e meghatározni a kommunikátorának a helyzetét?Illetve ha ezeket meg tudjuk valósítani és még marad időnk és energiánk akkor megkérném segítsen egy személyről információkat kereseni.Nekm nem sikerült túl sok mindent megtudni róla.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 14, 2008 11:50 pm

KM /Utcák/

Sietősre fogom a lépteim...talán egy óra lehet hajnalig vagy legfeljebb másfél...jó lenne még ma éjjel beszélni Gomezzel, hanem ahhoz pénz is kellene, ha akarok egy ilyen kütyüt, mint Brandonnak van.
Szerencsém van, az éjjeli buszjárat....ezzel sok időt megspórolok úgyhogy felugrom rá. A fémóriás egykedvűen döccen meg néha-néha, ahogy átvágtat egy-egy csatornafedélen, én meg elmélyülök a gondolataimban. Izgalmas éjszakám volt, nem mondom, de előrébb nem sokkal jutottam. Gyanítottam hogy a létra New Yorki részének tetején Craven áll, de most halott így erről a szálról el is feledkezhetünk. Hacsak nem ez a Damian áll az egész mögött. Vagy az a Blackwood vagy ki a franc, akit említett...
Megrázom a fejem...ugyan...már mindenkiben bandatagot sejtek. Úgylátszik megint kezd elhatalmasodni rajtam a paranoia, szóval jobb ha itt hagyom abba. Viszont itt meg bukik az egész ügy. Most merre induljak? Keresni kéne egy szőrszálat, amit az a fiatal testvér emlegetett...de hátha ő is megtudott valamit. Mindegy, majd holnap kiderül.
Azzal jelzek, hogy leszállnék, majd amikor kisvártatva megáll a busz leszállok. Innen már gyalog is hamar ott vagyok, ahol lenni szeretnék.

/Menedék/

Gomez vajon soha sem megy el? Bár...elég későre jár, valószínűleg ő sem rég érhetett haza...már ha elhagyta egyálalán a kényelmes részlegét...
- Üdv. - köszönök rá egykedvűen. - A lényegre térek, mert hihetetlenül fáradt vagyok. Kéne egy mobiltelefon. Holnap majd szerzek pénzt. Mennyiért tudsz szerezni valami egyszerűbb típust? Amit még én is tudok kezelni. - kérdőn meredek rá, de még hozzáteszem, csak úgy magamnak - Átkos masinériák ezek...csak a korcs fiatalságnak áll rá a keze...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 14, 2008 10:55 pm

KM /Fehér limuzin - De Luca estély/
2008 február 12 Hétfő Telő Hold

A szavai borzolgatják az önérzetemet. Nem tudom eldönteni hogy csak a határokat feszegeti nálam, vagy valóban meg akar félemlíteni. A rendreutasításra csak egy udvarias biccentést kap.
Mikor megérkezünk kiszállok és egyenes háttal, előkelő, ám de mindenkit lenéző, és mindenki felett álló tartással indulok el mellette. Unott arccal nézek körbe, mint aki már millió és egy helyen járt, ami pont ugyan így nézett ki.
Bevonulunk az előtéren át. Nem emelem fel a szemem elől a hálót. A vérvörös ajkam megvonaglik néha, mikor valakinek elkapom a pillantását. Provokatőr módon nézek végig az illetőn, majd átnézve rajta, mást jobbat keresek, hogy aztán azt is szemétre dobjam a viselkedésemmel.

Az erkélyre érve hivalkodón állok ki a korlát mellé és végig nézek a tömegen, ami odalent kavarog. A gondolatokat próbálom rendezni a fejemben.
A hely stimmel, a limuzin megérkezésének időpontja is. A férfi aki hozott valahogy mégsem illik a megbeszélt tények közé.
Fremen titkára azt mondta, az estélyen fogok találkozni az arkónnal éjfélkor. Akkor kicsoda az illető, aki a limuzinban megpróbált...persze sikerrel .. megfélemlíteni....

Odalent idegenek, emberek és testvérek masszája összegyúrva. Senki ismerős, s mégis le kell mennem információt szerezni. Tekintetem a tagokat pásztázza. Hosszú percekig figyelek. Olyan csoportosulásokat keresek melyekről nem a léha szórakozás sugárzik, pusztán annak erőltetett látszata. Beszélgetőket, akik a tömeg közepén is félrevonulnak a többiektől. Fél szemmel a kísérőmet is érzékelem. Bár nem hiszem hogy ezen a helyen, mégha valóban ő az arkón bármit is megpróbálna. Erre ott lett volna a limuzin. A düh, a sértettség kis fricskára késztet. Egy próbát megér a helyzet, döntöm el magamban.
Mivel csak kettesben vagyunk a férfi felé fordulok és halkan de számára jól érthetően jegyzem meg.
- Az estély lenyűgöző s a társaság is...pazar. Remélhetem hogyha ő exelenciája megjelenik éjfélkor, mint ahogy a pontos üzenet szólt, akkor konkrétabb feladattal léphetek a lent kavargó tömegbe ? - kérdezem roppant udvariasan, de a tartásomat fel nem adva.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 14, 2008 9:25 pm

Minden Vámpír Játékosnak



Kabata Norobu írta:
Minden Vámpír Játékosnak


Jelenlegi idősíkok

- Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier / Cynthia Moron : 2008 Február 11 Vasárnap Telő Hold és másnap kezdtek 2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

- Bela Lugosi / Drake Shane / Ophelia S. / Brandon Smith : 2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

- Alex Williams / Elisabeth McGarney : 2008 Február 10 Szombat Telő Hold

Üdv mindenkinek.

Nos mivel bebizonyosodott, hogy a játékosok nem tudják kellő belátással és egymás feltartása valamint befagyasztása nélkül kezelni a több idősíkot ezért a következő elhatározásra jutottam:


Bela Lugosi / Drake Shane / Ophelia S. / Brandon Smith lassan megkezdik a 2008 Február 13 Kedd Telő Hold éjszakáját. Ezért sajnos ők most egy kicsit lassaban fognak haladni csak terveiket és minimál cselekvéseket hajthatnak végre a éjszaka első felében amíg - Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier / Cynthia Moron : 2008 Február 12 Hétfő Telő Hold éjszakáját be nem fejezik. Ezentúl a csapat ezen része együtt marad egy éjszakán belül, amíg máshogy nem döntök de azt jelezni fogom.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 14, 2008 9:12 pm

KM, Pierre /Műveleti Központ/

A szokásos nagyvonalúság és precizitás. Ez jut eszembe, ahogy Sean ismertetőjét hallgatom. Lepakolom a holmimat, az asztalra, s nekiállok feléleszteni a rendszert, elvégre ha ez lesz a főhadiszállás, akkor mostantól ide, vagy ide IS be kell futnia az adatoknak.
- Kaphatok a rendelkezésünkre álló területről egy alaprajzot? - kérdem, mert igyekszem a praktikus oldaláról megfogni a beköltözést. Esetleg műszaki adatokat a berendezésekről ... és a többi, ami szükséges ahhoz, hogy itthon érezhessük magunkat, s hatékonyan tudjunk dolgozni. A térfigyelő kamerák képét, például szívesen fogadnám én is ...
Elgondolkodom, mi is kellhet még. Talán most ennyi. Ó, igen, valami info erről a töménytelen mágiáról, ami a fickóba bele van sűrítve. De ez még ráér, akárhogy is izgatja a fantáziám.


A hozzászólást Jason Brown-Chen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 14, 2008 9:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 14, 2008 8:33 pm

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier /Műveleti központ/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold


Sean minden feszélyezéstől mentesen beinvitál benneteket a liftbe, majd pár szint utazás után egy irodába vezet. A világ egyik legpuritánabbul berendezett irodájába léptek be spártai egyszerűség és kényelem jellemez mindent a irodában valószínűleg a célszerűség és a praktikum volt a fő szempont a berendezésnél. Miután helyet foglaltok csak utána válaszol Sean.

- Mr. Lavoissier kimondottan nem szólt nekünk Mr. Norobu a ma éjszakai látogatásukról csak jelezet, hogy a közeljövőben tiszteletüket teszik nálunk a részletek megbeszélése végett.
A épületet egyébként egy tömbnyi távolságban szoros megfigyelés alatt tartjuk a nyugalmunk és a meglepetések elkerülése végett. Nem volt nehéz azonosítani egy köröző autót és a garázsba behajtás során már sikerült a ön személyét 95%-an azonosítani ezért vettem a bátorságot és személyesen mentem maguk elé.
Én leszek a személyes összekötőjük a Sirius Corp.-al amíg a épület egy részét igénybe veszik.
Speciális igényeiket figyelembe véve a épület északnyugati blokját ürítettük ki a alagsorban a önök számára rendelkezik egy kijárattal egy hátsó utcára és van közvetlen kapcsolata egy lépcsőházzal valamint a lifttel, valamint a alsóbb szintje közvetlenül csatlakozik a garázshoz. A garázsban is biztosítottunk a önök számára húsz fix parkolóhelyet. Természetesen a szintek még nincsennek teljesen átkábelezve és még néhány végső simítás hátra van, hogy egyéni ízlésükre szablyák a helyet.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 14, 2008 8:32 pm

Cynthia Moron /Fehér limuzin/
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold


- Pontosan tudom kicsoda maga Ms. Moron és tökéletesen tisztában vagyok a hátterével a leszármazásával valamint patrónusa kilétével. Ne a büszkeségét hanem a tehetségét és a leleményességét szedje össze mert eredményeket akarok. A estély amire megyünk inkább egy exkluzív party New York feltörekvő Ventrue és Torreador vértestvérei megfordulnak s mivel ifjúnak számítanak ezért eléggé lázonganak a Öregek túlzott befolyása ellen, gondolom ennyi elég. A klubban heti rendszerességgel vannak rendezvények általam most bejut a klubba a többi önön és leleményességén múlik.

A kocsi begördül veletek egy mélygarázsba amely luxus autó csodákkal van tele. A sofőr a örökkel megtűzdelt bejárat előtt áll meg. A sofőr nélkül érkezők autó csodáját dögös mondhatni kurvás lányok parkolják le a parkolóban.
Minden probléma nélkül bejuttok a klubba a fegyveres öröktől hemzsegő előtéren keresztül ami a ruhatár valamint a fegyvertár funkcióját is betölti úgy tűnik a klubba csak a kiváltságos kevesek léphetnek be fegyverrel, titeket szó nélkül beengednek.
Beléptek a csarnokba ami valószínűleg a mélygarázs több szintjének a egybenyitásából valamint leválasztásából jött létre, erkélyek, magán páholyok, boxok, táncparkett, bárpult, keverőpult kaotikus egyvelege. A klub közönsége is igen vegyes bár a megjelenés elég fontos, pozőrök, góth punkuk, pornószínészek, modellek, leszbikusok, homokosok valamint mindenféle magamutogató népség, a termen belül a fények eplektikusan változnak.
A egyik erkélyi páholyba mentek és helyet foglaltok.

- Tessék Ms. Moron íme a ön gyémántberakásos medencéje horgászgasson csak kedvére, de vigyázzon nehogy maga akadjon horogra. Valószínű hogy ebben a társaságban nem egy Szabbat szimpatizáns megfordul.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 14, 2008 8:31 pm

Drake Shan / Brandon Smith / Ophelia S.
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold


Ophelia

Minden további bonyodalom nélkül sikerül hazaérned a menedékedhez meglepődve tapasztalod, hogy a újonnan kapott kommunikátoron egy nem fogadott hívásod van Pierretől üzenete nem hagyott.

Drake Shan

Lerendezed a telefonbeszélgetést Brandonnal valamint megbeszéltek egy találkozót következő éjjelre, lassan közeleg a hajnal idő szerű lesz valami menedék után nézni vagy hazautazni Gomez pincéjébe.

Brandon Smith /Tequilla Bár/

/Intelligencia+Helyismeret Célszám: 8 Dobás: 10, 6, UD: 8 Sikerek: 2 Előkészítő Próba + Kapcsolatok/Szövetségesek/Befolyás Célszám: 8 Dobás: 4, 7 Sikerek: 0/

A bár jó ötletnek tűnik viszont egyetlen kozmopolita európai vértestvért sem látsz ami lehet, hogy nem is meglepő. Amilyen helyzet lassan eluralkodik a városban aki nem tözsgyökers vagy valami nagy haszonnal kecsegtető üzletre nem vár szedi a sátorfáját és elhagyja a várost elvégre már pletyka szinten sem kellemes ami terjeng a elkövetkezendő időkről. Ez a éjszaka nem a te éjszakád ma senkit sem találsz akit szeretnél egész éjjeled a keresésre ment rá és semmi csak a problémák és a hatalom valamint intrika szövevénye ráadásul lassan érkezik a hajnal.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 14, 2008 12:18 pm

KM, Lisa /Menedék/

Kilépek az előtérbe, Lisa a kanapén ül. Farkasszemet nézek vele, majd leülök vele szemben. Érdekel, mit akarhat mondani. A fejem merném rátenni, hogy csinált valamit, máskülönben nem ragaszkodna hozzám ennyire. A kapcsolatunk már régen megromlott.
- Beszélni akartál velem, mond hát.
A hangom kegyesen cseng, mintha én tennék neki szívességet azzal, hogy meghallgatom. A tegnapi produkciója után azt hiszem, meg van erre minden okom. Félig felhúzott szemöldökkel várom a beszámolót.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 14, 2008 9:00 am

KM, Drake /Elízium előtt, sétálva/

Nocsak, nocsak, technikai túlfejlettség. Drake komám fel tudott hívni. Tudtam én, hogy tehetséges a srác, az arcára volt írva.
- Jah, holnap 10, de ne siess, nekem is van mit mondanom. Na csá.
Nem volt kedvem nyújtani a szót, ez nem a rétesüzem. Ha holnap, hát holnap. Most irány a Tequilla bár, hátha mondanak nekem valami okosat erről a Lugosi-ról, vagy ki ez. Európa? Mit azoknak...

/Utcák/

Csendesen, egyedül róvom az utcákat, még van valamennyi az éjszakából, talán időben odaérek, és ott találok még valakit. Nincs messze a hely az Elíziumtól, pár sarok, ezért is nem a Gyöngyöt választottam. Gondolataimból egy neon sombrero villogása zökkent ki.

/Tequilla Bár/

Belépek, a szokásos füst és spanyol macskacincogás fogad.
~Carramba!
Fut át az agyamon, de csak vigyorgok egyet. Körülnézek, hátha látok valakit, aki kibontakozva a füstből érdemi információkkal tud szolgálni. Legyen az spanyol Brujah vagy angol Ventrue, jelen pillanatban csak annyi érdekel, hogy európai legyen. Az amerikaiakból egy időre elegem van...
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 14, 2008 1:25 am

KM,Jason(Müveleti központ)
2008 Február 12 Hétfő Telő Hold

A lakás igazából egy komplett irodaház.Körüljárom,de semmi gyanúsat nem tapasztalok.Viszont parkolóhelyet se.Mivel az épület mélygarázsának kapuja nyitva és Norobu invitálásával vagyok itt,remélem nem lesz probléma ha bennt rakom le az autót.Majd a recepción megérdeklődöm, pontosan hova is kell mennem.A mélygarázsban viszont kellemetlen meglepetés ér.Nagyon kellemetlen.Mr.Laplace féle szuperfiú.Akaratlanul is megfeszülnek az izmaim,a fenevad majdnem előtör belőlem.De nem a félelem hanem a gyülölet táplálja.A kezem ökölbe szorul egy pillanatra Mr.S láttán,de uralkodok magamon.
-Jó estét.Ezek szerint Mr.Norobu szólt,hogy jönni fogunk.-már nyugodt a hangom mikor ezt mondom.-Mr.Chen-biccentek köszöntésképp Jason felé.Hagyom ,hogy Sean mutassa az utat az irodához.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 10:01 pm

KM, Brandon /Egyetemvárosban/

A kitépett füzetlapot egy biccentéssel megköszönöm és az egyik zsebembe gyűröm. Tényleg kéne egy mobil...beszélek Gomezzel azt hiszem, amint időm lesz rá. Na és persze miután összeszedtem néhány dollárt. Vajon mennyibe kerülhet egy ilyen kis ócskaság? Még sosem vettem mobilt, szóval aggódva tekintek előre..hogy fogom én azt használni. Majd feltalálom magam, elvégre változnak az idők.
Rövid sétám végén célhoz is érek. Az aprót hamar elnyeli a gép én meg előkotrom Brandon számát és tárcsázok. Mikor felveszi a kagylóból árad a bosszússág. Nyilván rosszkor hívom, de remélem azért nem épp kémkedés közben zavarom...bár az az ostobaság netovábbja lenne, ha bekapcsolt telefonnal leskelődne ilyen veszélyes emberek után.
- Szevasz. Itt az ideiglenes társad. Holnap tíz körül a Csorba Kampóban? Ráérsz? Történt egysmás, talán te is tudsz mesélni... - várom a gyors választ és reménykedek hogy az "igen" szóval kezdi mert ki tudja meddig tart ki az a nyavalyás 25 centes...
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
2 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: