Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 1:19 pm

KM,Jason Brown-Chen(Myriad Tec.edzőtermek)

Hmm.Még nem rendelkezik információval.Őszintének tünik amikor ezt mondja.Szavai alapján úgy ítélem meg még tényleg teljesen új fiú ebben a világban.Az öregek szeretik bedobni a frisshúst a darálóba és érdeklődve figyelik az eredményt.Élénken él még bennem is amikor belekveredtem ebbe az egészbe.
-Ebben az esetben maradjunk a holnapnál, addig probálja meg rendszerezni a információit,gondolatait.Nekem is akad hasonló teendőm elég.Amit elmondott abból arra tudok következtetni,hogy az ön által szerzett információk inkább a feladatunk ,második feléhez kapcsolódik.Holnap találkozhatunk itt az épületben vagy ha megad egy elérhetőséget akkor a városban is összefuthatunk.Persze csak az esti órákban.-teszem hozzá.-Nos akkor én neki is látok. Azzal felállok kezet nyújtok.-Remélem gyümölcsöző lesz az együtt müködés.
Elindulok vissza az öltöző szekrények felé,de eszembe jut még valami.
-Aprópó ha nem túl indiszkrét a kérdés elárulná mely Tradicíóhoz tartozik?Hasznos lehetne ez az információ a terveink kidolgozásánál.
Megvárom a választ utána átöltözöm és felmegyek az irodámba. Igencsak furdalja az oldalam Norobu új információja.Gyorsan beleolvasok,mielőtt nyugovora kéne térnem.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 12:03 am

KM, Brandon /Csorba Kampó/

Csattanást hallok magam mögött és már tudom hogy újabb hibát követtem el. Hibát hibára halmozok. Aztán Sakál elkezd üvöltözni. Előbb leosztja Borzot, de tudom hogy nemsokára én következem. De elhatározom hogy nem hagyom annyiban és megpróbálom kivágni magam. Megvárom míg befejezi...először azt hittem az asztalra köp, de csak fúj egyet.
- Egyáltalán nem veszem félvállról - szólok kissé haragosan - körbe kell szimatolnom hogy hogy juthatunk be Ginohoz. De nemsokára hajnalodik úgyhogy ezért indultam el. Holnap amúgyis meg kell látogatnom a Herceget, utána munkához is látok. És ahogy Victor is mondta, egyáltalán nem vagyunk összenőve. - Kis szünetet tartok, sóhajtok egyet és nyugodtabb hangon folytatom. - Vagy van kész terved? - szegezem Sakállnak a kérdést. - Ha nincs akkor szerintem indulok. Holnap éjjel amúgyis meg kell keresnem téged. Most már távozhatok?
Kérdőn nézek Sakállra. Megfordult a fejemben, hogy válaszra sem várva faképnél hagyom, de ezzel túlságosan felbőszíteném. Túllőnék a célon. Ezért türelmesen megvárom mit válaszol. Mindenesetre figyelem a legapróbb mozdulatát is, hátha nekem találna ugrani.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 7:23 pm

Alex Williams /Elízium/

A Elízium igen kihaltnak tünik Dimitrijnek nyomát sem látod jelenleg. Teljes kiüresedés jellemzi a helyet valami lehet vagy történt amiröl nem tudsz vagy kimaradtál belőle a utobbi napok rohangálásában. Teljesen elmaradtál a Herceg udvarábol nincsen ez így jól Lisa és azok a átkozott huzásai most meg ráadásul ez a önnmagából való kifordulás. Most érzed igazán először a terhet amit gyermeked jelent. Magadban tiprodsz miközben csöndben ácsorogsz tanácstalanul a szinte kihalt Elíziumban. A bárpult mögött a Öreg Jake a Gangrel csapos törölgeti csöndben nyugodtan a poharakat.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 7:14 pm

Elisabeth McGarney /Idegen Épület/

- Az összes lakás amit mutattam ebben a felujított tömbben van. Igyekeztünk széles skálán mozgó lakásokat felujítani. A lakást amit éppen néz a havi díjja 1000 dollár amiben a normál keretek közt mozgó közüzemi számlákat is fedezi. A lakásokér két havi kaukciót kérünk előre. Ami jelen lakás esetében 2000 dollár. Nem tudom, hogy ilyen kondiciók mellet megfelelő lenne e önnek. Kulcsszavunk és mottonk a diszkréció.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 7:02 pm

Drake Shan / Brandon Smith /Csorba Kampó/

Brandon

Elmorfondírozol majd pár perc alatt végigfuttatod a gondolataidat és a teendőidet, majd elköszönsz és távozásra fogod.

Drake

Miután Barandon szó nélkül töpreng pár percig majd köszönés keretében távozásra fogja. Ugy döntesz te is követed a példáját.

Drake / Brandon

Távozásotokat egy igen kellemetlen hang zavarja meg. Sakál roppant erővel rácsap a box gerendaasztalára amely egy nagy recsennés és utána szánalmas nyekergéssel ad hangot nemtetszésének miközben huppan egyet a földröl.
- Káin szerencsétlen hígagyú, gyengeelméjű, idióta barmai. Mi a jó büdös elcseszett szerencsétlenségét csináltok. Lehet visszaülni a asztalhoz és komolyan elkezdeni tervezni és dolgozni a ügyön. Legszívesebben most azonnal a Elíziumban a Herceg elött mindenki szeme láttára nagyközönség elött tépném ki a fogaitokat egyenként izzó csípőfogóval. Mégis mit képzeltek a Öreg kiadja a feladatot ti meg mihelyst elmegy nagyívben szartok a egészre mégis ki a fasznak képzelitek magatokat.
Sakál villámló szemekkel félig megemelkedik a asztal mögül ugrásra készen, miközben érzitek amint koncentrálja magában a vérét. Bár a iménti aszatlos bemutató sem volt semmi mi lesz ha mégerősebbé válik.
- Szerencsétlen hülyék mégis mit gondoltatok, hogy a jelenlétemben szartok ennyire a Öreg fejére. Mit mondja neki ha rákérdez a ma estére és a eggyütmüködésre, mondjátok két ilyen szerencsétlen hülye érdekébe hazudjak. Szerencsétlenek mindkettötök helyzete instabil a városban és akkor ennyire szartok a egészre ?
Brandon te akinek a létezése attol függ, hogy Victor miként nyilatkozik rollad és a fejlődésedről a Hercegnek. Erre te nagyívben szarsz a fejére mihelyst látó és hallótávolságon kívülre kerül. Komolyan pillanatok allat képes vagy eltörölni fejlődésednek minden nyomát. Szedd már össze magad nem sokon mulik a létezésed le kéne tegyél valamit a asztalra és akkor nyugodtabban koszálhatnál a városban.
Drake te se somolyogjál a bajszod alatt te sem vagy jobb, te aki kivülálló nemtörödöm hozzáállásod miatt a város visszafoglalása után a legveszélyesebb és legtrébb munkát kapta hátha rajtaveszik. Most visszatértél épségben mit gondolsz hány Elsőszülött és Öreg valamint talpnyalóik hordája vár arra, hogy rád süsse a Szabbat ügynök bélyeget. Erre te pontosan ugy viselkedsz ahogy várják így nem kell majd erölködjenek a megbélyegzéssel, látszólag nem törödsz a nyomozással vagy ha ugy nézzük szabotálod azt kevesebbért is mondták már másra azt, hogy Szabbat kém. Na lehet leülni gondolkodni és normálisan cselekedni. Szerencsétek, hogy csak én láttam a iménti hozzáálásotokat és nem valamelyik Hárpia mert akkor holnap már nagy esélyetek lenne a karóba huzáshoz.

Monologja végén nagyot szusszan éppenhogy csak nem köp ki egy nagyot oldalra.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 9:26 am

KM /Csorba Kampó/

Victor hozta a formáját, kiosztotta az ukászt és lelépett, mi is várhat tőle bárki is? Mindegy, ez ebben a formában persze tudom, hogy ez nem igaz.
A kiskirály előadásmód megvolt, ezt már ismerjük, hiszen ő az udvar első vértestvére, nincs is ezzel gond. meg megszoktam már amúgy is.
Amin gondolkozom, hogy bevethetném magam Ginoék fészkébe, ahogy ezt már megtettem vagy százszor, de először a titkos címre kellenne elmenni. Egyre inkább fúr a kíváncsiság, ki lehet az, és mi akarhat, pont tőlem? Lehet egy kis zsebpénz?
Mindenesetre felállok, köszönök, majd távozóra fogom. Előveszem a kártyát és elindulok a főhadiszállásra, hogy GPS segítségével megpróbálom meghatározni, milyen helyet is takarnak a koordináták.
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 9:14 am

KM /Broadway/

Lisa megint elment. Kezdem unni, hogy folyton nekem kell utána rohangálnom. Viszont most is muszáj, mert én is tudom, hogy nem tudja koordinálni az új énjét, és ha bajt csinál, mindkettőnk feje porba hull.
Kilépek az ajtón, azt gondosan bezárom magam mögött.

/Utcák/

Ahogy lerohanok az utcákra, azt sem tudom, merre induljak. Szerencsére, vagy balszerencsére egy újságos mellett haladok el, és a földön megpillantok egy kinyitott Elite magazint. A nők látványa nem kavar annyira fel, mint a Lisáé az egyik képen. A cikk szerint új managere van. Szóval ezért kellett a másik énje. Az ártatlan balerinát újra testbe öntötték, de hogy mi céljuk vele, az más kérdés. Lisa, a vámpír Lisa ezek után ráér, nagyobb a baj, mint gondoltam. Utam az Elíziumba visz tovább.

/Elízium/

Belépve az Elíziumba tekintetem valamely "kedves öreg barátomat" kutatja, most Dimitrijnek örülnék a legjobban. Ő már sokmindent megélt és sokat tud, talán vannak sejtései, kik csinálnak ilyesmiket és miért? Vajon mi lehet a cél? Talán most megtudom.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 9:00 am

KM /Idegen Épület/

A hideg kiráz, amikor a frissen megismert nőről számomra is kideerül, hogy vértestvér. Azt tudtam, hogy sokan vagyunk, azt nem gondoltam, hogy ennyien. Még jobban zavar, hogy nem tudom, barát vagy ellenség, azaz mekkora esélyeim vannak túllni az éjszakát.
Mivel én hívtam fel őt, nem ildomos tapogatózni, még a végén én rohanok a saját vesztembe, bár az biztos, hogy ő is tudja, hogy nem csak egyszerű kehely vagyok. Bár ki tudja, hallottam már olyan vámpírokról, akik csak másik vámpír vérét itták, azoknak nyilván az lennék.
Ilyen gondolatok forognak a fejemben, miközben nézem a képeket. Az egyik lakásnál szólok, hogy itt állítsuk meg a vetítést.
-Ez a lakás hol van? Nagyon megtetszett. Vagy ezek mindegyike ebben a tömbben található?
Isten ments, hogy beköltözzek egy idegen fészekbe...
-Emellett szeretném megtudni, mennyibe kerül egy ilyen lakás, és mik a szerződési feltételek?
Igyekszem úgy tenni, mintha semmiről sem tudnék. Mármint a vértestvérségéről. Lehet, nem jól teszem...
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 10:23 pm

KM, Brandon /Csorba Kampó/

Némán hallgatom végig Victor monológját. Sejtettem hogy valami ilyesmi következik. Gyorsan végiggondolom a helyzetet. Dolgozzunk össze...hát rendben, legalább nem azt várja el hogy egyedül oldjam meg. De ettől eltekintve fogalmam sincs, hogy hol kezdhetném el a dolgot. Talán Gomezből kéne némi információt kipréselnem. De nem akarok túlzottan eladósodni szívességek terén sem.

Victor feláll és kisétál a helységből, a tömeg félreáll, amin magamban jót mulatok. Kérdőn a többiekre nézek, talán nem fapofával ülnek ott és le tudok olvasni róluk mást is a tanácstalanságon kívül.

Aztán úgy döntök ezzel foglalkozok majd holnap, miután meglátogattam a Herceget. Hát igen...neki mit is mondjak. Nem mondhatom hogy nincs veszély, ő sem ostoba. Talán a neveket elhallgathatnám előle. Ez a legnyugtalanítóbb az egészben. Hát...holnapig van időm kitalálni. Még megvárom hátha valaki mondd vagy kérdez valamit, aztán ha semmi ilyen nem történik elindulok a menedékembe.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 10:22 pm

Elisabeth McGarney /Utcák/

- Természetesen semmi probléma akár ma este is megtekintheti a lakásokat és választhat belőlük. A Carroll St. és a Prospect Park West sarkán vagyunk körülbelül mikorra tud ideérni ?

/Mondasz egy ídőintervallumot majd sietősen fogsz egy taxit nem esik nehezedre/

Odaérve megállapítod, hogy a épület frissen lett felujítva és a lakások nagyrésze a parkra néz. Marie Winn egy természetes vörös hajú és hipnotikusan kellemes mély hangú középmagas nő. Nagyon csábítóan néz ki és látszolag tudja hogyan kell visszafogottan ám ennek ellenére nőiesen öltözni. Udvariasan beljebb tessékel egy kényelmesen berendezett irodába. Miután helyet foglaltatok bekapcsol egy panorámaképernyöt.
- Megmutatom önnek a szabad lakásainkat és a elhelyezkedésüket a épületben nyugodtan választhat belölük. Remélem találunk megfelelöt önnek mind fekfésben mind költségben.
A beszélgetés közben hirtelen beléd nyilall a felismerés ez a nő egy vértestvér.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 10:14 pm

KM, Pierre Lavoissier /Myriad Tec.edzőtermek/



Értékes informácókhoz jutok, de tisztábn vagyok vele, hogy Pierre is. Nem bánom, nem akarok előle eltitkolni semmit. Az ereje tiszteletet ébreszt bennem, s mivel azt, aki ösözehozott vele szintén tisztelem, nicsenek fenntartásaim, a jelenléte keltette rossz sejtelmeket is félreteszem. Veszélyes, minden bizonynal, d egy oldalon állunk. Tudom, hogy ő ezt nem feltélenül gondolja így, de ez az alaptermészetéből adódik. NOrobu okfejtése arról, miért is hozott össze bennünket, leköti a figyelmemet, a "meglezkéztetés" résznél halványan elmosolyodom, csak kibújik a szög a zsákból. A többi feladatot is érdekesnek tartom, bár azt sem tudom angy részéről, mit is takar pontosan a pár modnatos összefoglaló. Adatgyűjtés, információszerzés, kapcsolattartás, egyebek. Én leszek a nappali ügyletes.
Norobu távoztánál én is felállok, és meghajlok, majd visszaülök, s halglatom Pierre-t. INformációk? Nekem olyan még nincs. Akkor msot mit is modnjak? Természetesen az igazat, még ha nem is szerzek vele túl nagy örömet.
- Nos, bár nem feltétlenül ragaszkodom az edzéshez, de információkkal jelenleg nem szolgálhatok. Pár napja még azt sem tudtam, hogy a világ ilyen, amilyen. Keresni tudok segíteni, ez egyértelmű, addig én is tájékozódom. De jelenleg még csak pár nyilvános site adatait vetettem össze egymással, azokról a cégekről melyek nevét eddig hallottam. Ezek egy része itt is felmerült, de nem teljes az átfedés. Egyszóval jelenleg még nincs semmim. Holnap estére összeszedem, amit tudok. - fejezem be egy javaslattal.
Edzés? Érdekes lenne megmérkőzni Pierrel, bár tartok tőle, hogy elvernének, s megint mi lennénk a főműsorszám. De dolgozhatok egyedül is. Ha a megbeszélés ilyen rövidre siekrült, én meg kipihentem magam nemrég, akkor hasznosan kellene tölteni az időt még pár órán át.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 9:15 pm

KM,Jason Brown-Chen(MYriad Tec.edzőtermek)

Jason Brown-Chen.Kostolgatom a nevét és jobban szemügyre véve mostmár felfedezni vélem az ázsiai jegyeket a vonásaiban.A kézfogásunk elhuzodik mintha mindketten vizsgálnák a másikat.Ő mintha a belsőmet figyelné, én azt,hofógy a vértestvérek közé tartozik e.De nem.A fenevad felhördül bensőmben annyira erős újdonsült ismerősőmben a vitae.Ennyire rős csak a természetfeletti lényeknek van mint a vérfarkasok.És a Laplace féléknek.-teszem hozzá gondolatban.Az első felvetést rögtön el is vetem, akkor inkább a második ez itt előttem egy ifjú varázsló.A kölcsönös vizslatást egy apró köhintés szakítja félbe.Norobu miközben egy félre esőbb asztal felé terelget minket nagy monológba kezd a lehetséges együttmüködésünkről.Közben megerősíti megérzésemet Jasonnal kapcsolatban.Hasznos lenne egy nappal is aktív segítőtársBár a vértestvérek éjszakai életet élnek nappal a ghouljaik möködnek helyettük.A szabbatisták nem tudom ,hogy állnak a ghoul kérdéssel ők legjobb tudásom szerint lenézik az embereket.De akkor mi maradhat neki? Információgyűjtés ,megfigyelés?Bár edzőruha van rajta nem tudom mennyire ért a küzdelemhez,harcban hasznát vehetem-e majd?Milyen képességei lehetnek?Mit tudnak a varázslók egyáltalán?-villanak át a kérdések a fejemen.De ha Norobu ennyire megbizik benne biztos,hogy nem egy védtelen amatőr.Közben végig Jasont fürkészem.Mozdulatait,rezdüléseit,figyelmét.Kivülről nem tünik veszélyesnek,de amit a bensőjéből megéreztem óvatosságra ad okot.Figyelmem visszatér Norobu mondandójára.Technokraták,Szabbat-nyögök fel magamban-az elsőkkel viszonylag nagy a tapasztalatom és korántsem kellemes,a másodikat nem ismerem,de amit tudok az is elég.Alaposan átkell gondolni a lépéseinket,majd az új adatok elemzése után talán kiderül hol kezdjük.Norobu hamarosan befejezi mondandóját és elköszön.
-Viszontlátásra.-állok fel én is majd meghajolok.Miután távozik Jason felé fordulok.-Nos Mr.Chen hol is kezdjük?Esetleg összevethetnénk információinkat jelen helyzetünkről.-vágok rögtön a közepébe.-Vagy látom edzeni óhajtott térjünk rá vissza holnap?
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 1:31 pm

KM /Utcák/

-Itt vagyok, elnézést. Itt vagyok...
Rettentően meglepődöm a cikken, ennek ellenére egyelőre a lakást kellene elintéznem, már ha felvették a telefont.
-A lakáshírdetés ügyében telefonáltam. Arra lennék kíváncsi, mikor nézhetném meg. Tudja, nekem este, naplemente után lenne jó, ezért is választottam ezt a lakást, mert erős napallergiám. Amennyiben ez nem probléma.
Megvárom a választ, de már a terven töröm a fejem, hogyan is tegyem el láb alól ezt az image rabló kis fúriát, aki a helyemre akar törni. Bár az is kimondottan érdekelne, hogy ki is az az új manager. Ha van időm, végigolvasom a cikket, hátha megtudok valami hasznosat, ha nincs, elteszem a lapot későbbre, és rohanok az esetlegesen megbeszélt találkozóra.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 12:28 am

Jason Brown-Chen / Pierre Lavoissier /Myriad Tec.edzőtermek/

Jason Brown-Chen

/Észlelés + Tudatosság Célszám: 7 Dobás: 10, 2, 9 UD: 8 Sikerek: 3/

Rájössz, hogy nincsen testhőmérséglete ergó a környezet hömérségletével egyezik meg a teshője nem izzad nem zsíros a keze inkább száraz egy kicsit hamúszínű, bár most tudod hogy egy vértestvérrel állsz szemben nem biztos hogy egy félhomályos helyen vagy kavargó tömegben biztonsággal tudnád azonosítani öket. Egyetlen biztosabb pont most hogy személyére koncentrálsz egy kis bizsergést érzel a agytörzsedben mintha hangyák zsizsegnének ott lenn. Norobu, Lavoissierhez képest teljesen hus vér élő embernek tünik ahogy a összehasonlítást végzed rájössz hogy öt nem tudnád megkülönböztetni egy átlag halandótol. Lélegzik, dobog a szíve testhőmérséglete van és áramlik körülötte a chi vagy valami olyan energia ami megtévesztésig hasonlít arra. Mr. Lavoissierben is van valami energia ami nagyon erősen koncentrálódik benne és csak arra vár hogy birtoklója szabadon engedje azt. Valahogy az a érzésed hogy ez a ember iszónyuan gyors és a edzőteremben képességeinek csak töredékét mutatta be akárcsak Norobu egyfajta lebutított küzdelmet vívtak odabenn nehogy gyanut keltsenek emberfeletti képességeikkel amik ott szunnyadnak bennük. A kézfogás során megállapítod, hogy roppant mód erős a férfi és csak most testközelből tudatosul benned a igazán fenyegető megjelenése egy élő zuzógéppel állsz szemközt bár a intelligensebb fajtábol ami még veszélyesebbé teszi.

Pierre Lavoissier

/Észlelés + Éberség Célszám: 8 Dobás: 10, 10, 9, 8, 7 UD: 10, 8, 4 Sikerek: 6/

Jason amint a közeledbe ér megérzed a életesszencíáját sokkal de sokkal erősebb mint a átlag halandóké a farkasfattyak vitaejával vetekszik és valami megfoghatatlan energia is kavarog körülötte. Auráitok majdnem szikrákat szornak amit egymásba érnek a fickó óriási erőkkel rendelkezik ha csak tudat allat is és nagyon jol állja a fenyegető megjelenésedet bár mintha a épület légköre tompítana valamennyit a baljós kisugárzásodon. Semmi kétséged egy varázslóval vagy egy leendő varázslóval állsz szemközt.

Pierre Lavoissier / Jason Brown-Chen

Kölcsönös vizsgálodásotoknak Norobu finoman véget vet.
- Nos uraim talán fáradjunk a pihenő kényelmesebb és nyugodtabb részére a beszélgetés folytatásához - miután helyet foglaltatok - Pierre most, hogy megismerkedett Jasonnal elárulom, hogy valószínüleg egy nagyon tehetséges Mágus lesz kellő világi előképzettséggel fogalmazhatunk ugy is, hogy nem egy maszületett bárány vagy a tékozló fiú hazatért életérzést árasztó tehetséges ember. Sajnos a képzése kapcsán problémák merültek fel köszönhetően a helyi Technokráciának de öket vagy szakadáraikat nem kell bemutatnom önnek. Jason elég mély ismeretekkel rendelkezik a vértestvérekröl és szeretném ha ezeket a ön oldalán mélyitené tovább. Ne aggodjon tudni fogja hol a határ és azt sem várom el, hogy a oldalán sétáljon be a Eliziumba vagy a Herceg színe elé. Fogalmazzunk ugy, hogy kölcsönösen egymás hasznára lehetnek majd Jason olyankor is aktív amikor önnek problémát jelent ezért esetleg segíthet önnek mindenféle feladata ellátásában mind a Myriad és Arcadia közös projekt kapcsán mind más vizsgálódásai terén. egyenlőre Jason feltétlen bizalmamat élvezi mint ön gondolom ezt sem kell külön elmagyaráznom, hogy mit jelent. A érem másik oldala Pierre, hogy ön idővel segít Jasonnak és Micuginak megleckéztetni a helyi Technokráciai Uniót szeretném ha megtanulnák, hogy a Myriad Tec.-hel fájdalmas és nem kifizetődő ujjat huzni. A irodájában várja a nemrég említett anyag remélem lendit a jelenlegi informácíó hiányán. Most magukra hagyom önöket ismerkedjenek és esetleg beszéljenek a közös eggyüttmüködésükön magukra bízom a mértékét csak annyit szeretnék, hogy eredményes legyen nem kell kapkodni ídőnk mint a tenger bizonyos ügyekben. Másokban már kevesebb állítólag a Szabbat a város kapuit döngeti de erröl majd a informácíós csomag bírtokában döntsön Pierre. Szóval uraim további kellemes estét ha bármi problémájuk van a titkáromon keresztül megtalálnak.
Ott maradtok a csöndes pihenőben miután Norobu távozott.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2008 9:28 pm

KM, Pierre Lavoissier /Myriad Tec.edzőtermek/

- Jason Brown-Chen. Örvendek. - az érintlse érdekel, mennyire más, mint egy élőé, és menynire hasonlít Norobuéra? Nem csak tapintásra vagy fogásra, de az energiák szintjén. Meg tudom-e majd különböztetni a számomra ismeretlen vámpírokat az élőktől? Képes vagyok valahogy érzékelni a másságukat? Norobuval már küzdöüttem, és sokat volt a közelemben. Pierre most van itt. Tudom, hogy energetikailag mások, hisz nem kering bennük chi. Márpedig én a chi keringését tudom érezni, hát érezhetem a hiányát is. Igyekszem magamhoz ragani minden kis informció morzsát, de közben nem akarom a szokásos időnél tovább szorongatni a másik kezét.
A kisugárzás? Ha Micugi nem figyelmeztet, minden bizonnyal kényelmetlenül érezném magam. Így, felkészülve sem kellemes a közelsége, nem repesnék, ha például a lakótársam lenne hosszasan. S ugye a következő kérdés, hogy mit is tett ő ennek az aurának a kialakulásáért?
A megismerkedés formális része lezárult, de nem tudom, mért is lettünk pontosan öszecsődítve, így kérdőn nézek Norobura, jelezve, innentől övé a szó.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2008 8:01 pm

KM,Jason Brown-Chen(Myriad Tec edzőterem)

Siettetni akartam a véget,de talán nem ennyire.Szép volt az a testcsel-vágás kombináció.Meglátszik,hogy Norobu nem az a kétnapos karatemester kategória.Annyira finoman mozdult amit csak évtizedes gyakorlással lehet végre hajtani.Élesben most valószínűleg a beleimet probálnám mintába rendezgetni a padlón.De ilyen küzdelmekből tanulhat az ember.

-Én köszönöm,hogy szakított rám az idejéből és tudásából Norobu szan.-válaszolom miközben viszonzom a meghajlást.Az öltöző felé indulunk közben újabb információkról tesz megjegyzést.Szavai alapján úgy vélem még Nobujosi sem tud róluk.Akkor pedig vagy nagyon friss vagy nagyon forró információkról lehet szó.
-Természetesen Mr.Norobu.-válazolom ,de kicsit máshol jár az eszem.Kit akar bemutatni?Segítséget kapok?Ki lesz az?Ez utóbbi elnem hangzott kérdésemre hamar választ kapok.A pihenőben egy fiatalember várkozik szintén edzőruhában.Tekintetében érdeklődést vélek felfedezni.Érkezésünkor feláll és mosolyogva köszönt,ráadásul a nevemen.Neki akkor Noboru már elmondta ki vagyok és talán azt is,hogy mi ,mert se nem látszik megilletödöttnek,se megrémültnek pedig a legtöbb embert a hideglelés kerülgeti amint egy pár percet eltölt a társaságomban.Elfogadom a kézfogását mely erős,a bőre nem puha mint a hivatalnokoké,inkább kézimunkásra vagy sportolóra vall.
-Igen én vagyok.Önben kit tisztelhetek?
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 10:18 pm

KM, Pierre Lavoissier /Myriad Tec.edzőtermek/


Ha nem lett volna alkalmam saját amgamon tapasztalni, milyen is Norobu akcoó közben, talán egy ideig még latolgatnám ki az esélyes, de így csak élvezem a látványt. Nagyon tanulságos minden egyes pillanat, nem csak a mozdualtok, de maga a hozzáállásuk, s azok a pillanatok is, amikor éppen nem mozdulnak. Igyekszem megérezni a mozdulatokból mért éppen azt választották a küzdő felek, noha esetlge más variációk is rendelkezésre álltak volna. A lehetőségek közül való választás mindig sokat elárul arról, aki választ. Aztán a "keringő" hirtelen ér véget, szinte váratlanul.
- Au... - szalad ki a számon halkan, s el is mosolyodom a befejezés láttán. Az első fél másodpercben biztos nagyon kellemetlen így meghalni.
Mire Norobu és az "áldozat" elindul felém, már visszarendezem az arcomat komolyra, legfeljebb a szeme csillog, de hát az attól is lehet, hogy élveztem a látványt. Világért sem akarom azt az érzetet kelteni az ismeretlenben, hogy megmosolygom a teljesítményét, hisz nem volt azon semmi mosolyognivaló, ő is kitűnő harcos, csak hát vannak, akik még jobbak. Ez van.
Míg közelednek, azon gondolkodom, ő lesz-e az, akit Micugi beharangozott, s mikor belépnek, már szinte biztosra veszem, hogy ő az. Mi votl a célja Norobunak azzal, hogy az orrom előtt győzte le? Ez nekem szólt, vagy neki, mindkettőnknek, vagy csak így jött ki a lépés? Tekintve, hogy az öreg szerintem semmit nem tesz véletlenül, az utolsó a legkevésbé valószínű.
Felállok, hogy úgy üdvözöljem, s közben az új érzéseket és érzeteket ízlelgetem, amik körötte hullámzanak. Vajon mit gondol a párviadal után? Bánja a vereséget, ingerült tőle, vagy számított rá?
- Jó estét! Mr. Lavoissier, ha nem tévedek. - szólítom meg mosolyogva. Ha őneki nem szóltak rólam, az lépéselőny nálam. Bár az utóbbi hetekben-hónapokban leszoktam az ilyesmiről, sejtem, hogy kettőnk között lesznek ilyessfajta belső játszmák, és jobb, ha hamar visszazökkenek a kerékvágásba.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 10:05 pm

Elisabeth McGarney /Utcák/

Legnagyobb meglepetésedre felveszik a telefont és egy kellemes női hang szól bele.
- Halló jó estét Marie Winn vagyok miben segíthetek önnek ?
Miközben a hangot hallgatod a telefonodban a szemed megütközik a ujság eggyik cikkének a címén.

Elisabeth McGarney a balett koronázatlan királynöjének uj sztármenedzsere lett.

A cikk amolyan kedvcsináló a ujság valamelyik drágább bulvárlapjának mivel a sok általános semmin kívül közli hogy részletek a nemsokára megjelenő ELITE lapban.
Közben annyira elmerengtél, hogy arra leszel figyelmes, hogy a kagylóban finoman ujra - Hallóznak
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 9:51 pm

Pierre Lavoissier /Myriad Tec.edzőtermek/

Pörögtök forogtok egy darabig míg a egyik szétválásnál Norobu megszólal.
- Nézük kinek sikerül bevinni a párbajt lezáró ugymond döntő találatát.

/Pierre Lavoissier kezdeményezés: 13
Kabata Norobu kezdeményezés: 26/


Norobunak sikerül magához ragadni a kezdeményezést és nem is habozik kihasználni előnyét egy roppantmod alattomos vágást indít meg írányodba.

/Pierre Lavoissier Kitérés Célszám: 5 Dobás : 8, 1, 8, 5, 8, 4, 9 Sikerek : 4 Kabata Norobu Közelharc Célszám: 6 Dobás: 5, 8, 5, 3, 7, 8, 1, 7, 10, 6 UD: 2 Sikerek : 5/


Egy szemvillanás alatt olajozott mozdulattal lezárja a vívást Norobu a valóságban már lehet, hogy két darabban lennél hosszában kettévágva alulról fölfelé. Norobu meghajol feléd.
- Köszönöm roppant tanulságos volt Mr. Lavoissier.
Majd közelebb lép és diszkrét hangnemben folytatja.
- A irodájában hagytam egy roppant érdekes anyagot a iróasztalán megtalálja kezelje a információkat körültekintően. Egyébként meg szeretném valakinek bemutatni talán lesznek ügyek amikben egymás segítségére lehetnek.
Eme mondatok kiséretében diszkréten terelget a panorámaüveges pihenő felé.

Jason Brown-Chen /Myriad Tec.edzőterem/

Norobu és a ismeretlen férfi egy jó darabig köröznek és kostolgatják egymást. Majd egy szóváltás után felgyorsulnak a dolgok és egy rafinált alattomos vágással Norobu lezárja a párbajt és meghajol ellenfele felé majd beszélgetve megindulnak látszolag feléd. Amikor a férfivel a oldalán Norobu belép a pihenőbe természetellenes hűvös légmozgás borzolja meg a testedet nem tul megnyugtató a férfi jelenléte le sem tagadhatná ragadozótermészetét mindemmelé rendelkezik egy csöndes megfélemlítő megjelenéssel Norobu szinte eltörpül mellete. A férfi nem hivalkodik vadász kisugárzásával de nem is probálja azt elleplezni.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 8:41 am

KM /Utcák/

Mindenekelőtt új menedék után kell néznem. Kezd zavarni Alex közelsége. Én tudom, hogy felelőséggel tartozik értem. Jobban mondva tartozott, amíg kettős énnel rendelkeztem, de mostmár, hogy a másik, a "halandó" énem elveszett, kezd feszélyezni a folyamatos atyáskodása. Nem vagyok már frissen ölelt, sokmindent láttam már.
A mai éjszakám azzal fog telni, hogy menedéket keresek. Ha már a tegnapi áldozatom eltűnt, ami nem túl biztató, de sajnos nem tudok vele mit kezdeni.
Pénzem van, azzal nincs baj, de valami olyan diszkrét helyet kell találnom, ahol keveset kérdeznek. Magam sem tudom, hol találok ilyet. Nehezíti a dolgom, hogy az esetleges lakásokat emberek árulják, akik nappal ugye dolgoznak, éjszaka azonban alszanak.
Szerencsémre éppen találok egy újságost, veszek egy újságot, amelyben hírdetések is vannak. Átböngészem, és találok egy nekem nagyjából megfelelő lakást, nem messze a belvárostól. Nem olcsó, de meg tudom fizetni. Azonban nyiéván szeretném megnézni, hogy mennyire lehet átalakítani az igényeimnek megfelelően. Mert Alexet mégsem zavarhatom el. Elvégre is idősebb nálam.
Mivel még nincs olyan későn, mondhatni nemrég jött fel a Hold, előveszem a mobilom és a hirdetés alján feltüntett számot hívom. Talán még felveszik...
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 12:13 am

KM(Myriad Tec.edzőtermek)

-Ahogy nekem tetszik? Akkor marad a streetfight.
Norobu nem teketóriázik sokat,hamar támadásba lendül.Pengehossza miatt van némi előnye ,de neki két kettőre kell figyelnie ez pedig nálam jeklent némi plusszt.Igen kemény tempót diktál közben a stílusokat is váltogatja.Támad fennt és lennt ,körkörösen és egyenesen nem lankadthat a figyelmem.De nem kések a riposztokkal,Norobu se alaptechnikákkal védekezik.Percek telnek el,élvezem a párharcot.Ha Norobu használná a képességeit valószínüleg fölém kerekedne,jelen pillanatban kiegyensúlyozottnak érzem a küzdelmet.Szemem sarkából érzékelem a körülöttünk összegyűlt nézőket.Ennyit az észrevétlenségről A párbajnak híre fog menni.-húzom el a számat gondolatban.
-Első vérig Norobu szan?-kérdezem majd heves ellentámadásba kezdek.Kardjaimmal minden szögből és írányból támadok közben igyekszem bezavarni lábbal is.Nagyon jó egy ilyen képzett ellenfél ellen harcolni,mégis úgy érzem lassan abba kéne hagyni,de ennek igyekszem megadni a módját.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 1:19 am

Jason Brown-Chen /Myriad Tec.edzőterem/

A többi embert igen kevés ideig tudod megfigyelni a edzőteremben gyakorló között mert igen hamar ök is a kardpárbaj hatása alá kerülnek. Persze a ezt megelöző időben megállapítod, hogy a társaság igen vegyes vannak teljesen kezdök és vannak ugynevezett vérprofik akiknek valószinüleg szakmájukba vág a test-test elleni küzdelem.
Igen érdekes kardpárbaj alakul ki Norobu ellenfele két fegyvert forgat két penge egy penge ellen. Mindketten rutinos vívok Norobu kihasználva hosszab fegyvere adta távolság előnyét körbefollya ellenfelét szinte körbe táncolja. A párbaj igen dinamikus kölcsönösen kostolgatják egymást bár ugy tünik Norobu vívótudása és alkalmazott technikái régebbröl fakadnak mint ellenfelé-é vannak olyan mozdulatai amik csak ösztönszerüen müködhetnek nála.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 1:04 am

Pierre Lavoissier /Myriad Tec.edzőterem/

Ismételt vizslatásod nyomán nem fedezel fel ujjab meglepetéseket legnagyobb megkönnyebülésedre.
- Stílusban vívjunk vagy utcai módon? - visszhangzik Norobu
- Mr. Lavoissier ahogy önnek kényelmes és amire igényt érez ez most nem egy kötött szabályos verseny ez egy kardpárbaj lesz reményeim szerint.
A következő pillanatban megkezdi lopni a köztetek lévő távolságot és elkezdi felmérni a reakcióídődet. Sokkal ovatosabban közelit mint Atyád a ösöreg Titán közel sem annyira magabiztos. Inkább mint egy nagy tó körbefoly mindenütt ott van egyben lopja és tartja is a kellő távolságot. Az a érzésed mintha szeretne meggyőzödni a képességeidről valamint szeretné látni a alaptechnikáidat. Ö maga sem ragaszkodik kardvívó iskolák stílusaihoz a cél szentesíti a eszközt szellemben vív, nem csinál felesleges köröket és mozdulatokat nem a látványos vívok közé tartozik. Nem törekszik uralni minden áron a harcot ha hosszab távú érdeke ugy kivánja hajlandó elfogadni a vívóstílusod uralmát egy ideig hogy késöbb előnyt kovácsoljon belőle. Miközben vívtok azért szép lassan kisseb nézőközönségetek alakul ki persze diszkréten a távolbol figyelik a eseményeket jó nagy teret hagyva nektek és kardpárbajotoknak.


A hozzászólást Kabata Norobu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 13, 2008 1:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2008 11:39 pm

KM(Myriad Tec.edzőtermek)

Nobujosival megnézem a lőteret.Nem túlzott tényleg jól feszerelt,de felfigyelek arrai is,hogy vannak komolyabb fegyverekhez tartozó lőállások.Itt a pincében van még uszoda meg szauna is.Ezeket mellőzöm.
-Az uszodát kihagyom,inkább felmegyek az edzőtermekbe.-mondom Nobujosinak.Az Udvar találó megnevezés.Mosolyodom el magamban. Megjegyzem a címszót holnap itt kezdem a munkát.Az öltözőben átöltözöm edzőruhába,majd besétálok a terembe.Pompás,legalább nem figyelnek fel rám sokan.Norobunak sem hiszem ,hogy minden embere tisztában van mindennel.Rutinból bemelegítek.Megmozgatom kezem,lábam,körözgetek.Kezdek belelendülni a dologba.Norobu érkezését észre se veszem csak amikor megszólal.
-Megtisztel Norobu szan.-hajolok meg felé.-Eddig még valóban nem adódott erre alkalom.Örömmel tölt el,hogy önnel edzhetek.Tényleg örülök neki gyengébben gyakorolni hamis hitbe ringathat saját tudásunkat illetően.De egy nálunk tapasztaltabbal összemérni erőnket tanulást jelenthet.És persze kihívást.Ahogy int megfordulok és végig nézek a polcon melyen gyakorlófegyverek sorakoznak.Felvonom a szemöldököm.Ez mi?Az egész francos állvány nem volt itt amikor bejöttem.Visszanézek Norobura majd szét a helyiségben.Keresem más is megváltozott e,de igazából nem néztem aprólékosan körbe.
-Stílusban vívjunk vagy utcai módon?-kérdezem.
Visszafordulok az állvány felé,végig simitok a gyakorlókardokon,olyat keresek ami hasonlít az általam használt gladiusokhoz.Közben az agyam megpróbálja a kezemmel elhitetni nem igazi amit fog.
-Miről beszélgesünk Norobu szan?A kötelező formaságokon túlestem a herceg elfogadott a birtokán.Ezen kivül sok mindent nem tudok mondani még nem volt időm az itt felhalmozott és az ön által átadott információkat rendszerezni.Valamint sajnálattal hallottam Mr.Nobujositól,hogy nem tudnak naprakész információkkal ellátni,persze nem várom hogy helyetem dolgozzanak.Csak jelentősen megnehezíti a megfigyelés elkezdését-fakadok ki miközben párat suhintok a fakarddal próbaképp majd lassan küzdőtartást veszek fel.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2008 1:22 pm

Elisabeth McGarney /Brodway, Utca/

Tehetetlenül és egyre idegesebben mész össze vissza a esti tömegben a férfi eltünt. Most jössz rá a találkozás és a változás ota már nem az a gyámoltalan kis balettművész kislány vagy. Egy ragadózó vagy egy bájos testbe zárva elég volt Alex atyáskodásából te most már tölle független önnáló individium lettél egy veszélyes számító és nagy tervekkel rendelkező szörnyeteg. Nem engedhetsz meg magadnak többet ilyen hibákat elvégre nem egy ujszülött vagy még ha csak most is ébredtél valódi öntudatodra akkor is emlékszel mindenre.

/Akaraterő Célszám: 8 Dobás: 5, 8, 4, 9, 4, 9 Sikerek: 3/

A Herceg felkérése külön jó ha most nagyot alakítasz megvetheted a lábad a udvarban csak Alex atyáskodásán kell tullépni valahogy nehogy a sikereid hullámait ö is meglovagolja. Időszerű lesz learatni a tehetséged után a babérokat Alex helyett és kihasználni a lehetőséget a továbblépésre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 19 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
19 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: