Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 28 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 08, 2008 2:02 pm

KM *Kiegészítés* /Menedék/

Felébredve a szobámból kilépve a tegnap esti fickót pillantom meg, amint a kanapémon üldögél, kérdő tekintettel mered rám.
-Régóta vár? Ne haragudjon, de tudja a betegségem miatt kénytelen voltam átállni az éjszakai életmódra. Tudja, napallergia, igen súlyos. - vetem oda neki, miközben bekapok pár placebot, Lisa kedvenceit. Iszok rá egy kevés vizet, utálom őszintén, amikor úgy kell tennem, mintha élnék. - És most ha megbocsált, mennem kell.

Szavahihetőség /Manipuláció+Rászedés/

Akár tetszik a férfinak, akár nem, kitessékelem a lakásból. Bezárom az ajtót és vele együtt távozok. Az autónál elbúcsúzok tőle, csak gyorsan, de megígérem neki, hogy még találkozunk.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 08, 2008 1:09 pm

Brandon Smith / Drake Shan

/Utca/

/Drake Shan Regeneráció 3 Vérpont AktuálisVP: 8/

Még javában tébláboltok amikor Sakál felbukkan.
- Na mi van tapsra vártok vagy esetleg azt akarjátok, hogy a többi elmebeteg Szabbatista vagy a rendörség ideérjen beszállás.
Nekivágtok a beteges járművel hátsó utakon közben lángba borul mögöttetek a csatának helyszínt adó utcarész a lágok rötvörösessége beteges fénnyel festi meg a éjszakát.

/Plymouth St. és a Jay St. sarka a kínai kifözde mögötti sikátor/

A cserejármű ott vár benneteket Sakál a táskáját bedobja hátra.
- Na gyerünk emberek tovább ennek a járgánynak majd a többiek gondját viselik.
Azzal bepattan és már hajtotok is tovább.

/Csorba Kampó Carig Rd. S. és Kimmel Rd. sarka/

Victor már vár rátok modhatni nem tul boldog mutatja hogy üljetek le. Miután helyet foglaltatok belekezd a mondandójába.
- Türhetelen ez a állapot ugy tünik Gino Campare és csatlósai mindenröl tudnak és azt is tudják hogy kik vadásznak rájuk és ugy tünik ellenvadászatot szerveztek jó példa erre a ma esti incidens. Ugy tünik nehezen emésztik meg a Gyémántban elszenvedett csapást. Azt akarom, hogy kapjátok el Ginot és a bandáját de ugy hogy közben a Kammarillás informátorukat is leleplezitek nem érdekel hogyan csináljátok és hogy milyen mélyre nyulnak a áruló szálak azt akarom hogy a egész hálozatot felderítsétek és utána a összes szálat elvarjuk szépen.
A másik érkezett néhány uj vértestvér a városba Mr. Cosby és Mr. Lavoissier azt akarom hogy Mr. Lavoissiert egy kicsit járjátok körbe Mr. Cosbyval majd én törödöm és az sem lenne hátrányos ha Ryen Arkhónnak csak arrol beszélnétek amire kíváncsi és amire konkrétan rákérdez. Remélem eddig minden tiszta.
No akkor Shan szeretném hallani mi a helyzet New Yorkon kívül nem kell szépíteni a helyzetet a valóságra vagyok kíváncsi.

/Drake Shan: 1Tp/
/Brandon Smith: 2Tp/
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 08, 2008 7:00 am

KM, Drake /Utca/

Megfogom a testet és a kocsihoz cipelem, nem könnyű, kíváncsi leszek, Sakál mit akar vele csinálni, ha ebbe életet lehet bárki, megemelem előtte nem létező kalapom.
Még javában szöszmötölök a hullával, amikor az új vámpír besorol mellém, valami hozzám hasonló szándékkal, bár be kell lássam, az ő holtteste nagyságrendekkel rosszabb állapotban van, mint az enyém. Bizony jól elbánt vele. Aztán nekem szegez egy kérdést, amire a válasz némiképp elgondolkoztat.
-Hát, hogy őszinte legyek, fogalmam sincs. Először azt hittem, a "kedves ismerősök", de nem. Ezek vámpírok. Be kell valljam, fogalmam sincs, mit akarhattak, de Sakál biztosan jobban képben van. Viszont én a helyedben nem zaklatnám, eléggé "morci", ilyenkor nem túl kellemes társaság. Arról nem is beszélve, hogy mókás lesz beparkolni a Kampó elé a csomagtartóban két hullával.
Ezt a gondolatot nem bírom ki röhögés nélkül, viszont uralkodok magamon annyira, hogy mindebből csak egy mosoly jusson el a külvilág felé.
Ekkor jutott eszembe, hogy fel kell hívnom Skorpiót a csereterepjáró ügyében, szerencsére vele hamar zöldágra vergődök. Jó lenne, ha mihamarabb ide tudna érni, mivel késésben vagyunk, de tudom jól, hogy akkor is viszonylag hosszú az út, ha padlógázzal jön.
Bár nem miattam késünk, nem szeretném újfent megtapasztalni Victor dühét, ami ebben az esetben mindennek nevezhető, csak jogosnak nem, az öreget az ilyesmi sohasem hatotta meg különösebben. Ha ő dühös, akkor dühös. Lehet rettegni...
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 08, 2008 12:17 am

KM, Brandon /Utca/

Már kevésbé mohón, de még mindig szívom magamba az értékes vitaet. Nem figyelek semmire, az is reménytelen hogy elszakadjak a holttesttől, így azt sem veszem észre, amikor egy láb lendül felém és elemi erejű csattanást követően lebukfencezek az áldozatomról. Azonnal felpattanok és dühösen morgok-vicsorgok a támadómra. Szerencsére magamhoz tértem már annyira, hogy lássam Sakál az.
Visszaszorítom a fenevadat. Bátran nézek Sakál szemébe, amikor odaugrik hozzám és beolvas nekem - de tudom hogy igaza van. Mondandója végén hosszúnak tűnő pillanatokig nézünk egymással farkasszemet.
- Rendben. - csak ennyit mondok, majd megragadom a holttestet az övénél, és felkapom a fegyvereit. Elindulok vele az autó felé. Közben meggyógyítom a sebeimet.

/Regeneráció/


- Nem tudod kik voltak ezek? - kérdezem Brandont immár a kocsi hátuljánál állva. Közben agyamban is kutatok némi információ után, és megvizsgálom a halottakat is amennyire tudom néhány pillantással. Hova tartoznak? Kinek dolgozhatnak? Hátha valami ismerőset fedezek fel az öltözékükön vagy az arcukon.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Aug. 07, 2008 12:21 pm

Brandon / Shan

/Utca/

Brandon

Megfordulva és kérdéseidet megfogalmazva már látod, hogy a tropára ment kocsi már a kerekein állva megviselten de alapjáraton pöfög. A következö pillanatban meghallod Sakál hangját a fejedben.
- A kérdéseket ráérünk a Kampóban is megválaszolni a filozofálás helyett inkább vidd a hulládat a csomagtartóba a másik kettő mellé ja és a fegyvereit se hagyd hátra. Utána hívd fel Skorpiot hogy csereautot kérünk a Plymouth St. és a Jay St. sarkára a kínai kifözde mögötti sikátorba.
A következő pillanatban azt veszed észre hogy Shane mellet jelenik meg a sötétségből és eléggé durva mozdulattal szakítja félbe a táplálkozását.

/Regenerálódás 4 Vérpontodba kerül ezért Aktuális VP: 7 Természetesen a Regenerálódást körülbelül majd 5-6 kör alatt hajtod végre a következő jelenetre végzel vele/

Shan

Még javában élvezed a elejtett zsákmány vitaejét amikor valaki elemi erővel félbe szakítja a csókot. Hirtelen Sakál két izzó szempárjával találod magad szemközt és sziszegve beleolvas a arcodba.
- Normális vagy Shan éjszaka ide vagy oda tűzharc vagy sem hogyan ragadtadhattad el így magad talán ugy gondolod hogy a redönyök mögül néhány merészebb lakó nem veszi észre hogy mit csinálsz. Veszélybe sodortad a Maskarádét most azonnal szedd össze magad és zabolázd meg a szájba lökött fenevadadat különben kénytelen leszek veszélyesnek itélni a létezésedet. Ha végre összeszedted magad akkor fogd a szerencsétlen áldozatodat aminek csak éppen a hust nem szopogattad le a csontjairol és a fegyvereivel együtt vidd a autó csomagtartójába. Ha estleg nem tetszene valami azt itt és most elrendezzük remélem értve vagyok.
Ezek után lendületesen eltaszít magátol és látszólag harcra készen vár.

/Aktuális VP: 11 és Sérült -1 vagy a Fenevadadat sikeresen megzaboláztad és visszahuzodott tudatod mélyére/
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Aug. 07, 2008 8:22 am

KM, Shan /Utca/

Ennek vége, ideje összeszednem magam, azt hiszem.

/Regenerálódás/

Ha rendbehoztam magam, megkeresem Sakált és beszélek vele, míg a másik vámpír még el van a hullán.
-Kik voltak ezek?
Kérdezem Sakált, miközben hátrafordulok még egy pillanatra, hogy szemügyre vegyem, biztosan tiszta-e a terep. Ekkor szúrom ki a kocsit, amiről el feledkeztem a harc hevében, hát bizony tropára ment.
-Mellékesen nem kéne odalépnünk? Victor szerintem már vár minket a Kampóban, és kocsi nélkül kissé lassabban haladunk...
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeSzer. Aug. 06, 2008 6:19 pm

Pierre Lavoissier /Smoke/

Cosby elégedetten hátradöl közben kortyol egyet a poharábol, látszolag teljesen elégedett a vacsora kimenetlével. Elégedetségét elnézve az a érzésed támad, hogy valószínüleg tökéletesen megvalósította a mostanra kitüzött céljait.
- Mr. Lavoissier ugy gondolom a informácíócseréket változatos helyeken kéne lebonyolítsuk a kiszámíthatatlanság miatt. Egyszer ön választ helyszínt másszor én persze vissza vissza térhetünk egy egy jól bevált helyre csak ne legyünk kiszámíthatóak. Köszönöm a vacsorát remélem gyümölcsöző eggyütmüködésnek nézünk elébe a jövőben. A Giovanni család is elég erősen jelen van a városba gondoltam jobb ha tudja. Mégegyszer köszönöm a vacsorát a többit a titkáraink majd elintézik.
Feláll a asztaltol és kezet nyujt neked majd a kölcsönös udvariassági formák lezajlása után átsétál a Smoke dohányos kávézórészlegébe.
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeSzer. Aug. 06, 2008 12:04 am

KM(Smoke)

Kicsit meglep,hogy információt tudott szerezni a Budapesti eseményekről.Nem hittem volna ,hogy valaha is hozzá tudnak keverni a dologhoz.Meglehetősen kevés vértestvér elég tájékozott a dologhoz,hogy tudomása lehessen a szerepünkről az eseményekben.Ellenben mutatja azt is mennyire jó forrásokkal,kapcsolatokkal rendelkezik ő.Amit rólam mond abban igaza van nem lenéz hanem tényt állapít meg.Ráadásul még idegen is vagyok ami jó és rossz is lehet.Jó mert kevesen tudnak rólam,rossz mert gyanakodva fognak fogadni bárhol is probálok infót szerezni.A hercegi játszóteret meghagyom neki,nekem sose volt hozzá ambicióm.A cizelált beszéd, a politikai áskálodás inkább az ő asztala.Mi sem mutatja ezt jobban mint ,hogy tud a közelgő látogatásról,a tégláról.A lehetséges tégláról.Kicsit nyugtalanit ,hogy ilyen könnyen megosztja velem ezt az infót.Ez valamiért nem tetszik.De addig is míg tröbbet nem tudok meg én is erről a fickóról addig marad a tartozkódó együttmüködés.
-Mr.Cosby tehát ön megprobálja felderíteni a téglát,én pedig megprobálom a városra/projektre írányuló fenyegetés nagyságát,"írányát" feltérképezni.Jól vontam le a következtetést a szavaiból?Részemről elfogadhatónak tartom a dolgot.Jelen esetben célszerű lenne az üzlet álcája alatt bonyolítanunk az információ cserét.Értem ez alatt,hogy ha valamilyen információ kerül a birtokunkba az asszisztenseink összehoznak egy vacsorát.Mondjuk mindig itt a Smokeban?
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeKedd Aug. 05, 2008 12:51 pm

Brandon Smith / Drake Shan

/Utca harc/

Brandon támadójának kezdeményezése: 12
Brandon kezdeményezése: 14


Brandon

/Fegyvertelen közelharc: Ügyesség + Kézitusa Célszám:6 Sikerek:4 Sebzés: 6 Kritikus/

Miután kinövesztetted a karmaidat gyorsabban reagálsz mint támadod és nem tul elegánsan kizsigereled a hasfalán keresztül. Összeaszott belsöségek és a gyomorbol vér döl rád ekkor döbbensz rá hogy egy másik vértestvérrel van dolgod. Most már érthetőek a csontrepesztő sulytások és a természetfeletti gyorsaság. Manövered folytán ellenfeled harcképtelenül omlik össze Roncsolt -5.

/Sebesült -2 vagy/

Shane még mindig a táplálkozás extázisában van elmerülve.

Shane

Mivel senki sem zavart meg tovább folytatod a táplálkozásod most már kevésbé mohon de még mindig a fenevad kényszere alatt

/Ismét 3 vérponttal lettél gazdagabb Aktuális VP: 8 és Sérült -1 vagy/

Köv. kör a 4. következik /Shan még 2 körig tudsz táplálkozni a legyözött vértestvérböl és fogsz is ha nem zavar meg senki/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeKedd Aug. 05, 2008 12:29 pm

Pierre Lavoissier /Smoke/

- Mr. Lavoissier a ön a képességeit lehet, hogy szerénynek tartja de utolagos engedelmével ön után érdeklödtem és ugy hallotam egy szövevényes ügyben igen jol elboldogultak lehetőségeikhez és korukhoz képest a társaival Europában.
Ön egy nem tul befolyásos és hatalmas vértestvér aki könyebben épít ki kapcsolatokat a átlag vértestvérekkel és halandokkal osszuk meg a munkát ön szerez informáciokat a városban folyo ügyletekröl a átlag vértestvérek és üzletemberek ne adj Isten más természetfeletti lények szintjén én pedig a Herceg udvarában a Elsőszölöttek szintjén nézek körül söt már meg is tettem. Tudja, hogy a Herceg a látszat nemtörödömsége álarca alatt befektetett már most a Arcadia Inc. és a Myriad Tec. közös projektjébe. A másik sokkal sulyosabb információ szerint Szabbat tégla van a herceg udvartatásában és ez nem jó föleg most, hogy a madarak egy Európai nagyhatalmú vértestvér érkezéséröl csiripelnek a közeljövőben. Gondolom ezeknek a tényeknek a ismeretében nem fog gondot okozni a közös munka és informácíócsere. Szerintem cseréljünk elérhetőségi címeket.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeKedd Aug. 05, 2008 7:36 am

KM, Shan /Utca/

Karmaimmal a baltával hadakozó férfira támadok, már ha sikerült kinövesztenem őket. Lehet hasznos lesz ezzel a Drake-kel jóban lenni, sokmindent tud, amit én nem.

Ha lendül a balta, a férfi hasába mélyesztem karmaim. Felrántom ökölbe szorított kezem, aminek hatására vér spriccel mindenfelé és belek tolul elő a támadóból. Persze, csak ha sikerrel jár a támadásom...

/Fegyvertelen közelharc: Ügyesség + Közelharc/
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeKedd Aug. 05, 2008 1:00 am

KM(Smoke)

Az elsőkérdésemre eddig nem kapok választ.Csendben méregetjük egymást.A pincér kitöltött egy pohár portóit ,de nem nyúlok hozzá tudom már nem élvezném annyira.Meghozzák a rendeléseinket.Jómagam csak gépiesen eszem szinte oda se figyelve az ízekre.Régi rossz szokás ez amit jelen állapotom se pozitív írányba lendített.Volt idő amikor azt kellett megennem ami elém került és annyi idő alatt míg valaki a torkomnak nem ugrott.Velem szemben Cosbynak szemmel láthatóan nincs ilyen problémája élvezettel fogyasztja amit rendelt.A vacsora végeztével belefog a mondandójába.Amit mod kevésbé érinti az üzleti világot inkábba vértestvérekre vonatkozikA léptékekről nem kell beszélnie ha már olyan alakok mint Norobu folynak bele az ügyekbe az a Világ tavában szép nagy hullámokat vet. Összeomlani látszi az az elméletem miszerint a herceg embere. Megbízóink?Kinek dolgozik?Talán Norobu többet tud róla mondani mint Nobujosi.Addig legyünk együtt müködőek,de maradjunk a fedősztorinál.Különböző érdekcsoportok? Szabbat-Kamarilla? nyilvánvaló,akaratmesterek? talán figyelembe véve a körülményeket,vérfarkasok? passz,de egy ekkora városban azon csodálkoznék ha nem lennének. Nem beszélve a politikai-üzleti szemben állásokról az emberek között is.Összeszedem a gondolataimat.Előrehajolok lassan összefűzöm az ujjaimat.
- Mr Cosby engem megbíztak egy feladattal ezen a projekten.Ebben valóban benne foglaltatik a város feltérképezése.Patrónusom nem szeretné ha bármi megzavarná a projektet.Mivel szeretném maximális hatásfokkal elvégezni ugy gondolom egyetértek az ajánlatával.Jobb eredményt érhetünk el összedolgozva mintha egymás lábát probálnánk meg kirugdosni.Azonban érdekelne ennek a kivitelezésének folyamata.
Információ cserére gondolt?Milyen uton és mekkora léptékben?Mint tudja nemrég érkeztem a városba így információim nem elsőkézből származnak csupán technikai információnak jellemezhetőek. Nagyrészükkel szerintem ön is tisztában van. Ennek fényében úgy gondolom amint van használható,jelentéssel bíró információ a birtokunkban egyeztessünk egymással.-hátradölök a széken.Várom reakcióját közben már a Nobujosinak címzett kérdéseimen kezdek gondolkodni.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 12:31 pm

Brandon Smith / Drake Shan /Utca, harc/

Brandon

/Fenevad karmai diszciplina 1VP-be kerül a kinövesztése és a növekedés 1 körig tart addig nem támadhatsz maximum védekezel Aktuális VP: 10 Akaraterő próbád sikeres 4 sikerrel 8 célszára a harc nem töri meg a koncentrácíódat Köv körben lesznek karmaid/

Nekiállsz koncentrálni és véred erejével növeszteni a karmokat érzed ahogy a körmeid elkezdenek átalakulni veszélyes fegyverekért közben támadód minden áron fel akar szeletelni a rusnya bestiális kinézetű hentesbárdjával meg is van a eredménye ujjab vágást ejt rajtad a első támadásával Sebesült -2 lettél és már jön is a következő csapás ami elől már sikeresen eltáncolsz nagy megkönnyebülésedre nem hiányzott volna még egy nyesés a bárdból

Shane

Éhséged miatt agyadat teljesen elborította a fenevad táplálkozási vágya a széthasított holtestet magadhoz szorítva elkezded kiszívni belőle a vért és ekkor tudat alatt a fenevad tombolásán keresztül is rájössz hogy egy másik vértestvér vérét iszod ez mégjobban felkorbácsolja a fenevad vágyát a vitea után és még mohobbá válik.
/Ebben a körben 3 Vérpontot szívsz ki a holttestből ezzel a Aktuális VP: 5 lesz. Táplálkozásodat jelenleg addig folytatod amig van vér a testben vagy amig valaki durván félbe nem szakít/

Köv. kör. Brandon immár karmokkal Shane még mindig táplálkozási lázban égve.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 12:07 pm

Pierre Lavoissier /Étteremben New Yorkban, Smoke/

Cosby mosolyogva szótlanul megvárja mig meghozzák neked a ételt közben rendel egy üveg vörös Portoit. Mikor mindkettötök elött ott vannak a gözölgő inyencségek nem kis meglepetésedre elkezd falatozni és láthatolag élvezi is a vacsorát a ilyen adomány nem sürű közetetek vértestvérek között.
- Mr. Lavoissier a lényegnél kezdjük mindketten tisztában vagyunk azzal, hogy bár ez a beruházás igen nagy léptékű mondhatnám volumenű. Viszont e mellet eltörpül amellet a tény mellet, hogy ez csak egy indok volt arra, hogy a mögöttünk álló nagyhatalmú vértestvérek ide küldjenek minket. Nyugodjon meg senki sem hallgathat ki minket tökéletes biztonságban vagyunk mindenféle kémlelések ellen. Egyértelmű, hogy a minket támogató személyek kiváncsiak arra, hogy mi zajlik pontosan New York városában mennyire ura a helyzetnek a Herceg és mi okozza a különböző természetfeletti lények ilyen mérvű egymás ügyeibe való belefolyását. Sok nyugtalanító jelenség ütötte fel a fejét mostanság a városban minde szinten mozgolódás van a különböző érdekcsoportok között. Röviden összegezve a tényeket mi itt most szemek és fülek alkalmasint öklök vagyunk ha mellete még anyagi hasznot és sikeres befektetéseket hajtunk végre az már csak a plusz prémium Mentorainknak. Ajánlatom a következő inkább segítsük egymást vizsgálódásaink során mint gátoljuk a ebböl fakadó sovány eredmények egyikönk Patrónusát sem tennék boldoggá. Mit szol ehhez Mr. Lavoissier ?


A hozzászólást Kabata Norobu összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 04, 2008 8:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 11:50 am

Jason Brown-Chen /Étteremben New Yorkban, Smoke/

Már javában a estét tervezed miközben a ebédeteteket fogyasztjátok Micugival. Miután végeztetek a igazán izletes ebéddel megkér hogy tartsál vele a dohányzós kávézó részbe ahol egy üveg Görög borkülönlegesség vár rátok egyfajta töpped szölöböl készült testes zamatos nedű valamint Micugira egy sötétzöld színezetű közepes méretű szívar.
- Ha esteleg dohányzásra adná a fejét Jason csak nyugodtan válasszon bármit a személyzet hozzáértő és segítőkész ha nem akkor sincs probléma akkor csak élvezze a bort és probálja meg magába fogadni a hely szellemét. Higgye el fogják meglepetések érni és tanulságos is lesz. A eset folyamán valószínüleg meg fogja látogatni önt Norobu és valószínünek tartom hogy Mr. Lavoissier is meg fog ismerkedni a jövőstatisztikáim olyan írányba mutatnak, hogy önöknek sok közös kirándulásuk lesz. Hozzá kell szokjon Mr. Lavoissier baljos kisugárzásához és itt ezt szó szerint értem.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 8:50 am

KM /Utca, harc/

Hát, a késem sokat nem ártott, sőt, majdnem elvesztettem a fél karom. Shane menet közben vad táplálkozásba kezdett, ami tudat alatt kissé bosszant, segíthetne, de nem teszi, mindegy, legyen.
Valami van a kezén. Karmok. Hogyan csinálta? Lehet, hogy én is megtudom csinálni? Meg kell próbálni.

/Fenevad karmai diszciplina/
Vissza az elejére Go down
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2008 8:09 pm

KM(Smoke)

Pillanatok alatt ott terem egy pincérnő.A munkájához elengedhetetlen mosoly kíséretében invitál a megfelelő asztalhoz.Az étterem meglehetősen egyedi elrendezésű.Bár többrészre osztott az üveg határoló felületek miatt mégis tágas térnek érzékrli a vendég.A főszint túloldalára vezet alkalmi kísérőm.Odakint buja zöld park terül el.Az egyik hatalmas ablak melletti asztalnál állunk meg.Egy negyvenes éveiben járó arab származásúnak kinéző férfi ül itt.Érkezésünkre feláll,barátságos mosoly keretében kézfogással köszönt.Úgylátszik mégse sikerült kicsit sem felidegesíteni vagy nagyon jól tudja leplezni az érzelmeit.Tökéletes szabású öltönyt visel,kiegészítői a helyükön.Tökéletes üzletember benyomását keltvén.Ettől az én "hanyag eleganciám" élesen elüt és nem idetartozónak érződik.
Elnézését kell kérnem a késésemért,de volt másik program is beütemezve és nem tudtam előbb elszakadni.-mondom igyekezve faarcal hazudni.Kezembe veszem az étlapot.-Ön rendelt már?-kérdezem tőle.Röviden tanulmányozom az étlapot.Azt hiszem a cápaleves St.Petersburgi módra éppen megfelel.Ülünk egymással szemben, barátságos arckifezést öltünk magunkra mindketten ,de tekinteteink kutatón vizslatják a másikat.
-Nos Mr.Cosby hol szeretné kezdeni?
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2008 2:47 pm

Pierre Lavoissier /Smoke/

/Megtévesztéshez felhasználsz 1 Vérpontot Aktuális VP: 12/

/Smoke/

A étterem furcsa keveréke egy kávézonak és étteremnek. A központi nemdohányzó étteremi rész van a legmagasabban ezt öleli körbe félkörivesen három süllyesztett kávéházi terem mindegyik terem üvegfalakkal van elválasztva egymástól és átlátni a termekbe. A félköriv záró ívén helyezkedik el a konyha és egyéb kiszolgáló egységek. A három kávéházi terem a következök szerint van felosztva a középső a vegyesdohányos itt a cigaretta, szívar és pipadohány füstje keveredik egymással. A másik kettőben amelyek közre fogják a vegyesdohánost el vannak különitve a pipások és a szívarosok a egyik terem a egyik táboré a másik a másik táboré. A étterem dohányzó termeiben rengeteg Szivar humidor valamint Pipadohány tároló szelence található névreszóloan. Ezek itt guszta dohánytrezorok, természetesen a helyszínen a vásárolható szivar és dohány választék is igen lenyűgöző miközben a fél szintel feljebb elhelyezkedő központi étterem részben káprázatos tengeri inyencségeket szolgálnak föl.

A kijelentésed kapcsán a semmiböl elötünik egy pincérnő.
- Kérem kövessen Mr. Lavoissier odavezetem Mr.Cosby asztalához.
Keresztülvezet a étteremrészen és egy hátsó parkpanorámás nyugod asztalhoz ahol egy arab származásu 40 éveit taposó férfi üldögél. Szívfájdítóan drága öltönyben ami láthatóan a saját privát szabójátol került ki a megfelelő kiegészítökkel, óra, mandzsettagombok, nyakkendőtü minden egyedi rendelésre készült darab és mérget veszel rá hogy a cipője sem kismiska. Érkezésedre fellál és szívélyesen rád mosolyog egy kéznyujtás kiséretében.
- Üdvözlöm Mr. Lavoissier öröm szívemnek, hogy sikerült találkoznunk és megismerhetem. Kérem foglaljon helyet és rendeljen valamit ragyogó konyhával rendelkeznek.
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2008 2:39 pm

KM, Brandon /Az utcán, szemben a ránktámadókkal/

Nem tudom ki ez a fószer és miért akar rámlóni. Pillanatnyilag nem is érdekel, minden idegszálammal az áldozatomra összpontosítok. A hentesbárdot ki kell csapnom a kezéből. Még kárt tehet bennem. De már nem csak azért támadok, hogy megszüntessek egy veszélyforrást, ami az életemre tör. Érzem a feltörekvő Fenevadat is. Parancsolnom kell neki. Nem engedhetem előbújni. Most még legyűröm...aztán egy ugrással az áldozatomnál termek és megpróbálom kiütni a kezéből a fegyvert. Nem sikerül, és én is csak épphogy el tudtam húzni a vállam mielőtt belémcsapna. De védtelenül hagyta magát. Esélye sincs. A Fenevad érzem felröhög bennem, ő már tudja hogy nem fogom tudni visszatartani. Ki fog szabadulni. Másodpercek kérdése az egész. Annyi ideje sincs a férfinak hogy a karmaimra nézzen, azok már felhasítják a beleit. Az alhasától egészen a szívéig húzom a karmokat....Megcsapja az orromat a vér szaga...aztán ráfröccsen az arcomra, ahogy a támadásom lendületétől hanyattvágódik, én pedig rajta. A tekintete rémületbe fordul, majd az is teljesen megfagy...Az aszfaltot pedig elönti a felbugyogó vér, én pedig eszemet vesztem. Minden ellenállásom pálcikaként roppantja össze A Fenevad. Az éhség olyan fegyvert adott a kezébe, amit már nem tudok visszatartani.

Állati üvöltést hallatva elkezdem csillapítani az éhségemet. Minden csepp vért kiiszok belőle. A tudatom teljesen háttérbe szorult. Nem foglalkoztat mi történt Sakállal vagy Borzzal, bár tudom, biztos megoldják. Az sem érdekel engem fenyeget-e bármilyen veszély. Valaki a hátam mögött akit nem vettem észre vagy ehhez hasonló. Csak az éhségemet akarom csillapítani. Ez az első.

Végzek vele. Nem maradt benne egy csepp sem. Annyira sikerült csak megőriznem a méltóságom, hogy nem nyaltam fel, ami az aszfaltra csorgott. Ahogy elcsitult az éhség, a Fenevadam is visszavonult. Elégedetten állok fel és miközben körbetekintek a csatatérré változott utcán még megnyalom a szám szélét. Végigtekintek magamon. Elég alaposan elborított az áldozat vére.
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2008 2:27 pm

Elisabeth McGarney

Elisabeth McGarney írta:
KM /Menedék/

Másnap

Ébredésem után meglepetten tapasztalom, hogy Alex nincs sehol. Ilyen korán elment volna? Nyugtalanít valami, érzem, hogy nincs minden rendben, a tegnap éjjel után tudom, hogy csak úgy semmi szó nélkül nem hagy itt.
Kapkodva felöltözöm, ruházatomon és ahogy azt viselem látszik, hogy siettem. Bezárom magam mögött az ajtót, és az utcára sietek. Hatalmas a forgatag odakinn, nemrég jött fel a Hold, gyanítom, valamilyen rendezvény készülődik. Igyekszem elvegyülni a tömegben, de a folyton nekem ütköző emberek egyre jobban dühítenek, egyre inkább korbácsolják bennem a Fenevadat.
Nem érzem Alex-et sehol, bármennyire is próbálom, bár ezt betudom annak, hogy nem tudok koncentrálni. Befordulok az első sikátorba, majd átsietek rajta. Az utca túloldalán hatalmas fekete limuzin állja utam. Előre nem tudok menni, vissza nem fordulhatok, mert érzem, még egyszer visszakavarodván abba a tömegbe biztosan nem tudnék uralkodni a bennem rejlő Fenevadon. Nincs más választásom, várok, mi fog történni.

Khmmmmm nem szívesen teszem de idéznék Elisabeth kicsit több odafigyelést.


"A megnyílvánuló ártatlanság mégjobban felkorbácsolja a Fenevadadat akarod ezt a zamatos vért persze nem mindet a ilyen kelyhet vétek lenne egyszerre elfogyasztani. Rémitő a Fenevad ilyen számító megnyílvánulása.
A lakásnál amikor becsukod a ajtot a férfi háta mögé kerülsz és a ajtózárást követöen minden habozás nélkül megcsokolod a férfi nyakát félhátulól a csok a szokásos eredményel jár a kehely extazikus rángások közt összeesik. Ott élvezitek a csok velejáróit a előszobába."

Mit teszel a táplálkozás után a férfival, hogyan oszlatod el a gyanuját miként magyarázod a történteket és mi történik után közel s távol nincsen még másnap. Enye benye egy kicsit több odafigyelést.
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 5:13 pm

KM /Étteremben New Yorkban, Smoke/


Tehát Norobu felette áll a hercegnek. Elsősorban ezt vonom le tapasztalatként a beszámolóból. Ez újabb színt ad a helyzetnek. Ha Norobu nyomozása olyan eredményt hoz, ami a hercegnek jó, akkor az nekünk is. Ellenkező esetben ő visszemegy Európára mi meg ... Végülis azt sem tudom, én itt maradok-e, bár úgy tűnik itt lesz megoldva a taníttatásom, szóval igen. Rengeteg információ zúdult rám, s sejtem ez még csak vázalotos összefoglalása a valós állapotnak, amit teljes mértékben senki sem ismer. Viszont nekem nem árt minél hamarabb kiigazodni rajta. Az éjszakai élményeim azt súgják, ezek az érzékelések sokat segíthetnek ebben, hisz komplexebbek és megbízhatóbbak, mint a szavak. Nem mintha Micugiban nem bíznék, de úgye nem csak az ő információi fognak elérni, s minden bizonnyal ő is a saját szemszögéből látja a dolgokat, s minden szemszög torzít.
A pincér a rendelésre vár. Amennyiben a vegyestál két személyes, akkor nem kérek semmit, ha nem, akkor kinézem magamnak a helyi specialitást, alapavetően, ahcsak nemv alami angyon meredek dolog, akkor minden étteremben ezt kóstolom meg először. Ha megint már csak kettesben amradtunk, akkor fordulok vissza Micugihoz.
- Nos, kétségtelenül elég kusza ez a helyzet, s úgy érzem magam, mint aki dzsungelbe tévedt, s még erdőben sem nagyon járt. - kezdem, s elmosolyodom, jelezve, hogy azért kétségbe nem estem. - Éjszaka fircsa volt érzékelni a várost magam körül, de ha ez ma éjjel is megismétlődik, akkor ezen útmutatók alapján sokat tanulhatok. Úgy tervezem, késő délután pihenek egy keveset, s akkor az éjszaka nagy részében megfigyelhetem a jelenségeket.
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Pierre Lavoissier
Assamita
Assamita
Pierre Lavoissier


Hozzászólások száma : 97
Age : 46
VP : 12
AKE : 07
Státusz : Asszimita Ifjú
Registration date : 2008. Jul. 21.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2008 9:55 pm

KM(néhány saroknyira a Smoke-tól)

-Értem,akkor egyedül megyek.Leparkolok egy közeli parkolóban,néhány perc múlva jöjjön akkor utánam.
Szóval valószinűleg Ventrue...hmm kemény diónak ígérkezik.Ismerkedős vacsora inkább alapos béltükrözés.Persze ,hogy egyedül intézte akkora stáb lehet mögötte mint a Szabadság-szobor.
Egy közeli parkolóban találok is helyet.Kiszállok ellenőrzöm ,hogy a fegyver nem látszik-e.Bár gyakorlot szem meglátja a jeleket így is.Séta közben az üvegportálon keresztül felmérem az éttermet.Mindemellett használom véremet,hogy megtéveszem a halandókat közéjük tartozom én is.Határozotan lépek a recepcióshoz.
-Jó estét!Pierre Lavoissier vagyok Mr.Cosby-val van találkozom.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2008 7:48 pm

Brandon Smith / Drake Shan

/Shane karmokat növesztesz ez egy kör és 1 VP-ba kerül ezért mostantol Aktuális VP: 2/

Brandon / Drake

Kicsi tétovázás után rámentek a illetökre azok látván szélsebes közeledéseteket nem teketóríáznak belétek eresztik a egész tárat a fegyvereikböl. A sorozatok telibekapnak benneteket golyok belemarnak a testetekbe.
/Brandon bekap egy 2 egészségszintnyí sebzést amit Álloképességel semlegesít. Drake bekap egy 2 egészségszintnyí sebzést amit Álloképességel semlegesít./
Miután támadóitok látják a olomzápor hatástalanságát komisz kinézetű hentesbárdokat huznak elő és azokat lengetve rátok rontanak elemi erővel csaptok össze villámgyorsak a támadok.

Drake kezdeményezés: 24
Brandon kezdeményezés: 13

Drake támadójának a kezdeményezés: 12
Brandon támadójának a kezdeményezés: 15


A helyzet a következő Drake a leggyorsabb karmaival támad a fegyver kiütésére tett kisérlet sikertelen utána viszont a tesét sikerül eltalálni. Iszonyú erővel hasítod végig a teste kifordítva a belsőszerveit a férfinak. A kiömlő belsőségek és feltőrő vér hatására nem sikerül megörizni önuralmadat kitör a fenevad és bestiális modon nekiállsz táplálkozni a elkövetkezendő 4 körben előreláthatólag

Brandon támadod rádsuhint a bárdal el is talál de szerencsére meguszod komolyabb sérülés nélkül. Visszatámadsz a késeddel mélyen belevágod a fickoba akiből elkezd dölni a vér Sérült -1 lett de ez nem akadályozza meg abban hogy mégegyet rádsozzon és hirtelen dühében olyan jól sikerült vágást hajt végre amivel téged is Sérült -1 szintre visz mindkettötökböl folyik a vér

A tuloldalrol hangos csámcsogás közepette megkezdődik a köv kör.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2008 7:24 pm

KM /Menedék/

Másnap

Ébredésem után meglepetten tapasztalom, hogy Alex nincs sehol. Ilyen korán elment volna? Nyugtalanít valami, érzem, hogy nincs minden rendben, a tegnap éjjel után tudom, hogy csak úgy semmi szó nélkül nem hagy itt.
Kapkodva felöltözöm, ruházatomon és ahogy azt viselem látszik, hogy siettem. Bezárom magam mögött az ajtót, és az utcára sietek. Hatalmas a forgatag odakinn, nemrég jött fel a Hold, gyanítom, valamilyen rendezvény készülődik. Igyekszem elvegyülni a tömegben, de a folyton nekem ütköző emberek egyre jobban dühítenek, egyre inkább korbácsolják bennem a Fenevadat.
Nem érzem Alex-et sehol, bármennyire is próbálom, bár ezt betudom annak, hogy nem tudok koncentrálni. Befordulok az első sikátorba, majd átsietek rajta. Az utca túloldalán hatalmas fekete limuzin állja utam. Előre nem tudok menni, vissza nem fordulhatok, mert érzem, még egyszer visszakavarodván abba a tömegbe biztosan nem tudnék uralkodni a bennem rejlő Fenevadon. Nincs más választásom, várok, mi fog történni.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2008 6:43 pm

KM, Drake /Terepjáró mellett/

Valószínűleg a harc hevében a másiknak nem tűnt fel, hogy már nem vagyok ott mellette, de a nekem szánt parancsot még hallottam. Baloldali, baloldali... hát ez ebből a pozícióból nagyon attól függ, honnan nézzük. Mivel azonban ő eléggé látványosan lekötötte az egyik embert, sejtésem szerint a másikat takarta a helymegjelölés.
Feltápászkodok, ideje lesz aktiválnom magam. Igyekszem megtámadni az embert, aki nekem lett "ítélve".

/Fegyvertelen közelharc: Ügyesség + Kézitusa/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 21 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
21 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 28 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: