Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Next
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimeHétf. Ápr. 14, 2008 1:35 pm

Brandon /Terepjáró/

Sakálnak már csak a szája széle mosolyog.
- Helyes, helyes kezded kapisgálni, hogy eddig milyen kis védett környezetben tevékenykedtél most, hogy a Seriff hivatalához kerültél emelkednek a tétek is de a megszerezhető előnyök és szívességek söt kapcsolatok mértéke is jóval a eddigi lehetőségeid fölé emelkedtek de jol vigyáz a bukás is sokkal sulyosabb.
- Jol jegyezd meg csinálhatod azt is amit eddig vagy belebonyolodsz az Öregek játszmáiba de azt ám bírni kell gyomorral és nincsen kiszállás egyre nagyobb lehetőségekre, hatalomra és befolyásra fogsz törekedni nem feltétlenül a hataloméhséged miatt hanem, hogy megovd a saját létezésed nagy tétek hozzák magukkal a nagy kockázatot. A döntés a tiéd hogy passzív kívülálló utját követed vagy a veszélyes játszmákba belemenő játékosét ne feledd az Öregeknek mindannyian sakkfigurák vagyunk a táblán még Victor is pedig ö közel áll a elsőszülöttséghez és nagy hatalmú vértestvér ezt soha ne feledd.
- Remélem megvan a cím ahová a jolszabott öltönyke átírányított mert miután kitettük a kliensüket a Herceg Nyelvoldójánál meg kéne látogassuk a helyet ha más nem körülnézni.
Kérdően rád tekint miközben kényelmesen haladtok a esti forgalomban.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimeHétf. Ápr. 14, 2008 11:20 am

KM /Terepjáró/

Kissé elszégyellem magam. Persze azért most sem viszem túlzásba. Miért is tenném? Nem vagyok a pirulós kisfiú fajta, de sajnos be kell lássam, Sakálnak igaza van.
Arról nem is beszélve, hogy rengetet tanultam, mióta velük vagyok. Magányos farkasként azért komolyabb feladat volt életben maradni, mint minden hülyeségnek tűnő dologra odafigyelni. Mindenesetre is jobban lekötötte a figyelmem. Dimitrij mellett meg igazán nem volt okom, gondom ilyesmikre, mert ő a hűs esti szellőtől is óvott. De mióta ezzel a bandával vagyok, többször kerültem életveszélybe, mint eddigi ötven-hatvan évem alatt bármikor is.
- Jó, igazad van. Ne haragudj. Vagyis.. Nem szeretek bocsánatot kérni. És nem durcogok. Csak elegem van. Nem belőletek. Nem belőled. Hálás vagyok nektek, neked... Csak ez így kezdi próbára tenni az idegeimet. Tudod, féltem az életem, még ha egy hajítófát sem ér. De az elmúlt pár napban többször vittem a nyamvadt bőröm a vásárra, mint eddig bármikor. Sakál, én túlélek. Egyik napról a másikra. Nekem ez sok. De... ne dobj ki! Nem azért mondtam. Csak... lehet nem a legmegfelelőbb személyt választottam a panaszkodásra. Újra bocs.
Még mindig az ablakon bámulok kifelé, miközben reménykedem, hogy nem lesz szavaim következménye egy fék és egy "Lódulj!" felszólítás. A következő lecke: "Tanuld meg befogni a pofád!"
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimeHétf. Ápr. 14, 2008 10:51 am

Brandon /Terepjáró/

Sakál vigyorogva rád néz most jössz rá hogy mennyire szép is ez a nő.
- Hát Brand jó kis monologot levágtál itt és akár tetszik akár nem némely része igaz volt. Lényünknél fogva magányos vadászok vagyunk viszont a mostani éjszakákban össze kell fogjunk ám ezek csak kényszerszövetségek.
- Jegyezd meg soha senkiben nem bízhatsz meg teljesen csak addig még a kényszerhelyzet miatt számodra kedvezően cselekszik de lehet, hogy a másik pillantaban hátba döf. A "társadalmunk" ismeretségekre és szívességek szövevényes hálójára épül és ezt csak idővel tudod kiépíteni, vagy a hatalmadat növeled és eléred, hogy mindenk rettegjen töled ennek viszont az a veszélye, hogy többen szövetkeznek idéglenesen a elpusztításodra.
- A harmadik pedig az ne legyél annyira büszke a életimitálásodra egy képzett szabbat gohul vagy ügynök azonnal felismer bár nincsenek sokan. A szabbatban az életük mulik azon, hogy jol teljesítsenek alacsonyabbrendű háziállatnak tekintik öket az érzékeik folyamatosan csucsra vannak járatva az életbenmaradás érdekében. Mit gondoltál a szabbatistákhoz közel álló gazdasági intézményben nincsen egy pár képzett talpnyaló.
- Szóval durcizhatsz az ilyen megalázásokon vagy tanulsz belőlük és még mindig jobb ha megaláznak vagy a hibád miatt a szabbatosok táncolnak a kiontott beledien. Szóval választhatsz az utak közül.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimeHétf. Ápr. 14, 2008 7:21 am

KM /Olasz negyed/

Egyre kevésbé értem, hogy mi is folyik itt. Csodálkozó tekintettel tapogatom a testem, mire rá kell döbbennem, Sakálnak igaza van. A ruhám tele van mindenféle kütyüvel. Hát ez szép, mondhatom.
Beszállok az autóba, addig egy szót sem szólok. Ahogy becsukom magam mellett az ajtót, és elindulunk, kifakadok.
-Figyelj, nem kell bennem bíznod, de ez akkor is sok. Egy csapat, meg minden blabla, amit végighallgattam már néhányszor és akkor bedrótozol? Ez azért szíven ütött... volna, ha lenne szívem, de mindegy, fátylat rá. Azt viszont, ha egyedül maradok sem értem, hogy jöttek rá ezek a jómadarak, hogy mit akarok? Nem hiszem el, hogy gyanút fogtak volna. Egyrészről, mindenki csak akkor veszi észre, hogy vértestvér vagyok, ha ÉN azt akarom, hogy észrevegyék. Másrészről meg, ugyan honnan tudták, hogy nem a szabbat tagja vagyok? Tudok olaszul... hellyel közzel, ahogy gondolom azt Te magad is hallottad, ha már bedrótoztál. Szóval, amíg el nem mondassz mindenféle tacskónak, aki a saját segglyukát sem találja meg, ha szellenteni akar, inkább azt mondd el, mit csináltam rosszul, mert abból talán még tanulok is valamit. Kezd egy kicsit unalmas lenni, hogy mindenkitől csak azt kapom, hogy ostoba fajankó, neveletlen tapló, meg tejfölös szájú tacskó, de arról senki nem beszél, hogy mit hogyan csináljak legközelebb. "Próbáld meg újra, hátha nem cseszed el..." Ez a ti tempótok. Az, hogy bárki is segítene a kölyöknek, á, minek. Hamarabb pusztul, legalább nem kell vele tovább kínlódni.
Miután végeztem kis monológommal, sétődött gyerekként bevágom a durcát és egy szó nélkül bámulom a mellettünk elsuhanó épületeket és autókat.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 12, 2008 8:03 pm

Brandon /Olasz negyed/

Sakál megvetően rád néz *közben az acélkarót átdöfi egy olajozott mozdulattal az ismeretlen szívén az megdermed*.
- De egy értetlen figura vagy te, na hozom a kocsit addig huzodj takarásba a kliensel a többit majd az autóban megbeszéljük.
Azzal elviharzik a sikátorból te megprobálod egy kuka mögé huzni a testet.

/Erő+Atlétika 2 siker (tetemvonszolás), Intelligencia+Éberség 6 siker (rejtekhely keresés), Ügyesség+Lopakodás 2 siker (rejtözködés)/

Sikeresen megbujsz a testel mig Sakál megérkezik a terepjáróval. A berakodás után kényelmesen beálltok a forgalomba. Már éppen megnyugszol amikor az utcán hatalmas robbanás söpör el egy autót mögöttetek *Sakál arcán elégedett mosoly fut át.*.
- Az ipse járgánya volt az ráraktam egy szeretetcsomagot.
- Nagyon tapasztalatlan vagy te Borz azt hitted a két szép szemedért meg a megható dumád miatt megbízok benned és a jó kis alakításod után elengedlek minden bizosítás nélkül. Hát tudd meg csucstechnikával voltál bedrotozva a kis akciód alatt. Már amikor beléptél akkor kiszurták vértestvér mivoltodat és riadókészültségbe vágták magokat. Lehallgattuk az egész épületet a titkár időhuzásból küldött a másik helyre ahol már vártak volna rád, hogy megdolgozzanak. Közben a hátul lévő madárkát már szalasztották is valami szabbat fejeshez még szerencse hogy elkaptam hátul. Most már érted miért is visszük a Herceg vallatójához.
Nyugodtan autoztok az éjszakai forgalomban.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 2:34 pm

KM /Olasz negyed/

Hát ez nem jött be. Kiérve az ajtón eldobom a névjegykártyákat, így már semmi szükségem rájuk. Viszont ezzel együtt furcsa hangokat hallok. A sikátor mögé sietek, ahol valami számomra teljesen megmagyarázhatatlan dolgot látok. Sakál éppen egy szerencsétlent tép és csapkod a falhoz.
Amikor int, közelebb lépek, mire ledobja elém a prédát. Mereven bámulok hol a nyöszörgő idegenre, hol Sakálra. Fejem tele van gondolatokkal. Nem igazán értem, hogy mi is történt. Mikor percekkel később sem áll össze a kép, kérdőn Sakálra nézek.
-Ki ez? És mit csinált?
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 2:05 pm

Brandon /Olasz negyed étterem/

Végighalgatják a mondandódat majd hátravezetnek egy irodába ahol egy fiatalember fogad.
- Üdvözlöm uram sajnos Mr Campare nincsen itt kénytelen lesz velem beérni, hallom munkát keres halgatom.
Végighalgatja ismét a mondandodat majd *sohajt egyet*

/Manipuláció+Kifejezőkészség 2 siker/

- Adok magának egy címet és egy névjegykártyát nyugodtan hívatkozzon ránk és próbáljon ott szerencsét. Sajnos nálunk most nincsen szabad hely de talán a Gyémántban lesz valami munkalehetőség az ön számára. *Átnyujt két névjegykártyát az egyik a övéké a másik a Gyémánt etikett kártyája.*
Ezek után szeliden kitessékel az irodábol.

/Olasz negyed étterem mögötti utca/

Kiérsz az étterem elé sehol sem látod Sakált. Aztán valami hangra leszel figyelmes a étterem háta mögötti szük, sötét utcácskában.

/Észlelés+Éberség 2 siker/

Közelebb ovakodsz és mereszted a szemedet a félhomályba.

/Észlelés+Éberség 7 siker/

Tökéletesen látod amint Sakál egy börkabátos fickot iszonyú gyorsasággal többször a falhoz csap csontrepesztő hangot hallatva aztán felfigyel rád és int, hogy menjél közelebb. Miközben elindulsz felé látod amint elkezd belőle táplálkozni. Mire odaérsz a kukák között abbahagyja laza mozdulattal eléd dobja.
- Tessék szolgáld ki magad nyugodtan, * közben mattfekete acél karot huz elő a dzsekijéböl * utána elvisszük a madárkát a Herceg Vallatójának had csicseregjen.
Mit tesztel ?
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:42 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 066510

KM /Főhadiszállás - Iparnegyed/

Hát, tippem nem jött be, ismeretlen alakkal találkoztam. Pedig azt hittem, ez egy szuper biztos erőd, de ezek szerint tévedtem. Viszont a gyűlés mindent megmagyaráz, a baj csak az, hogy nekem elfelejtettek szólni. Lehet nem is kéne ott lennem? Minenesetre követem Pandúrt, ha már hívott. Sosem lehet tudni. Lehet csak az öreg feledkezett meg rólam?

/Főhadiszállás - tárgyaló/

Egy csomó ismeretlen arc között ülök, ami kissé feszélyez, hogy én be lettem mutatva, arról viszont fogalmam sincs, hogy ők kik. A bemutatás arra vall, annyira nem vagyok felesleges. Tehát a többieket nem sikerült megismernem, de mindegy, ez nyilván annyira nem is életbevágó. Az is furcsa, hogy ahhoz képest, hogy megbeszéljük a részleteket, én ki lettem dobva terepre, aztán old meg. Sakál nyilván ügyes és felkészült, ennek ellenére, mivel én vállaltam magamra a mártír szerepét, rajtam a világ szeme. Semmi baj, megoldom.

/Gyűlés vége, edzőterem/

Mindenki távozóra fogta, én meg az utasítás szerint bekerítettem Karvalyt.
-Ne haragudjatok, hogy zavarok... Karvaly, mehetünk?
Majd elindulok a terem felé. Mivel az utasítás ki lett adva, vélhetőleg nem leszek egyedül. Az edzés kemény volt. Komolyan kezdem félteni a csontszerkezetem. A kőagy keményebb, mint gondoltam volna. Nem tudom, mire jó ez. Az öreg így éli ki beteges hajlamait? Mindegy, ez a mai komolyabb edzés, mint eddig bármelyik. Pár jobbos és balos után szerencsére letelt az egy óra.
Fáradtan a Vízköpőhöz lépek.
-Köszönöm a tegnapi segítséget. Ne haragudj, hogy olyan makacs voltam. Mert van egy olyan érzésem, hogy neheztelsz rám ezért.
Jobbra, az ajtó felé nézek. Valami hatodik érzék, vagy csak egyszerű megérzés, mindegy, de valki figyel. Sakál vár rám, lassan mennem kell, de Karvaly válaszát még meg akarom várni, addig nem megyek sehová. Ez egy olyan szál,amit nem lehet elvarratlanul hagyni.

KM /Olasz negyed, edzés után Sakállal/

Újra itt. Kimondhatatlanul utálom ezt a környéket, főleg a múltkori baleset óta. Sakállal sétálok az utcákon, miközben vadul jár az agyam, hogyan is kéne ezt ép bőrrel megúszni. Majd hirtelen támadt egy nagyszerű ötletem. Nem beszélem jól az olaszt, de tanultam. Ráadásul az utcán, szóval akár még hasznosítani is tudom majd.
Menet közben megérkeztünk uticélunkhoz, a Don Campare pizzériához. Kellemes hely, olasz hangulatú terasszal, hatalmas pizzákkal és forgalommal. Hogy a hangulat mindenképp megmaradjon, csak olaszok az alkalmazottak is. Talán itt van Gino. Ha szerencsém van. Ha nincs, lehet hogy az a szerencsém. Majd elválik. Sakálhoz fordulok.
-Van egy tervem. Kérlek várj meg itt kinn, ha egy órán belül nem jönnék, hagyj itt. Akkor nekem már úgyis mindegy. Kérlek szépen, bízz bennem.
Hatalmas szemekkel nézek a nőre, bár kénytelen ott hagyni, hiszen sejtheti, hogy csak úgy a saját a kontómra nem viszem a bőröm vásárra.
Belépek az épületbe és egyből a pulthoz megyek, céltudatosan és határozottan.
- Buona sera! (Jó estét) C'é Signore Campare qui? (Mr. Campare itt van?) Ricerco lavoro. (Munkát keresek.) Parlo Italiano. (Beszélek olaszul) Non sono Italiano, sono ebreo ma sono simile come voi. (Nem vagyok olasz, zsidó vagyok, de hasonlítok rátok.) Se esso non é, qui puoi autarmi a me? (Ha ő nincs itt, ki tud nekem segíteni?)
Az igazat megvallva megizzadtam, mire ezt a pár mondatot összeszedtem, ennek ellére viszonylag folyamatos voltam. Mindenesetre diplomának nem mennék el, de arra talán elég, hogy valami alkalmi munkát kapjak itt pár éjszakára. A kérdés csak az, hogy hol és mit? Mert a konyhából nehéz hallgatózni, ahogy pizzafutárként sem sokra megyek a dologgal. Főként, hogy jogosítványom sincs. De talán szerencsém lesz. Ha nem, mást kell kitaláljak.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:42 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 14-2610

Brandon /Iparnegyed Főhadiszállás/

A fordulóban egy ismeretlen vértestvér bukkan fel. Jol szabott öltönyt és kényelmes bör cipőt visel.
- Ahh jo estét valószinüleg te vagy Victor uj pártfogoltja enged meg hogy bemutatkozzam Nemeskürty István vagyok de az öreg csak Pandurnak hív.
- Viszont ugy látom eltévedtél a konferenciaterem nem erre van gyere utánam mert ha elkésünk az öreg morcos lesz.
Elindul elötted a komplexum belseje felé.

/Főhadiszállás konferenciaterem/

A terem egy modern katonai hadmüveleti szobára emlékeztet téged. Térképasztal monitorok forgoszékek laptopok és egyéb ismeretlen szerkentyük. Victor, Sakál, Skorpió, Karvaly és Panduron kívül még négy ismeretlen vértestvér gyülik a terembe. Karvalyon kivűl van még egy vízköpő és Skorpiónak is akad egy klántársa a többiekröl lövésed sincs vérvonalügyileg. Victor szolal meg.
- Nos uraim ne vesztegessük az időt akik még nem tudnák ö itt Brandon a fogadott Gyermekem a keresztségünkben a Borz nevet kapta. Borznak olyan információk jutottak a birtokába, hogy a szabbatisták Gino Campare vezetésével megpróbálják az udvar befolyását megtörni a város felett. Gino társaságához tartozik még Antonio Juarez, Giuseppe Revano, Juan Servantes és Giovanni Medici. A utobbi személyhez nem nyulhattok egyenlőre mert tegnap este személyes audenciát kért a Hercegtöl. A többiekröl mindent tudni akarok és a hercegi találkozórol is.
- A másik mához két hétre megérkezik Lady Trinitry Fitz-Ysmay a Spanyol származású európai Brujah Itélethozó a kiséretében lesz a hírhedt Arkhonja Lan-Ro Ryen a Herceg kívánságára addigra biztonságossá kell tegyük a várost nem szeretné ha a Lady valami hibát találna és hosszan időzne nálunk.
- Akkor mindenki munkára Borz te ma a edzőterembe mész Karvallyal egy kis időre utána pedig kimentek Sakállal terepfelmérni Ginoék területére.
Victor elhaggya a termet.
Jol indul az éjszaka.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:41 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 066510

KM /Iparnegyed-Főhadiszállás, másnap/

Ma korán keltem. Jó lesz, ha kitalálok valamit, mert rá kell jöjjek, nem gondoltam át az ajánlatom eléggé. Hogyan épüljek be a szabbatba anélkül, hogy lebukjak? Mindegy, azálcázás nagymestere vagyok, azzal nincs gond, csak azzal nem tudok mit kezdeni, hogy enyhén sekélyes az olasz tudásom. Nem arról van szó, megértem, csak az akcentusom szemet szúró. Zsidó mivoltom miatt annyira még csak nem is ütök el tőlük, ennek ellenére jelentősen nőtt a lebukásom veszélye.
De egyelőre ezt az éjszakát kéne túlélnem, lehet nem a szabbat lesz a legnagyobb veszélyforrás, főleg azért sem, mert időközben ha minden igaz, Sakál is visszaért. Célszerű lenne előbb vele beszélni, de kérdéses, hogy megtalálom-e, mert ebben az istenverte bunkerben mindenki olyan csodásan el tud bújni, hogy az valami hihetetlen.
Elindulok a felderítő körutamra. Sötét van és kihalt minden. Ezen persze meg sem lepődök, ez a börtönkomplexum kissé nagy négyőnknek, de nem számít. A hátam húzódik, elszoktam már az ágytól. Éppen azon gondolkozom, hogy szerzek egy cserepet, benne némi földdel, amikor léptek zaja üti meg a fülem. Hallgatózok, de semmit nem látok a sötétség miatt. Vajon ki lehet az? Sakál vagy az öreg? Vagy ha egyikőjük sem, vajon ki? Mindenesetre megállok és bevárom, csak közülünk való lehet, már csak a biztonsági berendezések miatt is. A kérdés továbbra is csak az: ki?


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:41 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 14-2610

Brandon /Telefonbeszélgetés/

- Na ez igy már sokkal jobb Gyermekem a jövőben szeretném ha ilyen tényszerűen tájékoztatnál a szerzett információidrol. Most mennem kell a Herceg beszélni ohajt az udvar öregjeivel.
- Holnap kora este megbeszéljük a részleteket a központban el ne késs. Viszlát holnap este.
Azzal leteszi a telefont.
Lehet, hogy egyenlőre megusztad?


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:41 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 066510

KM /Főhadiszállás-Iparnegyed/

Hát ez rosszabb, mint hittem, de talán még nincs veszve minden.
-Neveket tudok csak, de csak azokat, akik ott voltak. Ezeket szerintem Te is tudod. Gino Campare, Giovanni Medici, övé az egyik legnagyobb bankhálózat itt New Yorkban, tehát ő könnyen machinál, Juan Servantes, Antonio Juarez és Giuseppe Revano, mind befolyásos emberek a halandók társadalmában. azonban, ha kívánod, beépülök közéjük és igyekszem minél több információt megtudni, és folyamatosan értesíteni Téged, amint tudok valami fontosat, ahogy kérted, neveket, helyszíneket, konkrétumokat. Ennél többet egyelőre nem tudok mondani, de szeretnék még egy esélyt, még ha ez esetleg az életembe is kerül. Szeretném a Kamarillát, a Herceget és Téged szolgálni. Atyám, kérlek, had segítsek!
Hangom könyörgőre fogtam, ami ugyan nem valószínű nem hatja meg az öreget, de talán elég lesz a halálom elkerüléséhez.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:41 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 14-2610

Brandon /Telefonbeszélgetés/

Victor hangját meghallva megfagy az ereidben a vér.
- Drága Gyermekem amit most elmontál abban nincsen semmi konkrétum ez egy gyönyőrű diszlet. Persze hogy itt vannak a Szabbatisták persze hogy a vesztünket akarják és nem riadnak vissza semmitöl, lehetnél konkrétabb is.
- Neveket, helyszíneket, konkrétumokat akarok vagy ezzel nem tudsz szolgálni pedig jobb lenne a te érdekedbe.
- Szóval halljam a konkrétumokat.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:41 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 066510

KM /Iparnegyed-Főhadiszállás/

Ez lehet nem volt a legjobb ötlet. Valamiért van egy olyan érzésem, hogy nagy bajban vagyok. Nagyobba, mintha kiderül a turpiszság. Mindegy, ha most leteszem, hogy nem is olyan fontos, biztos, hogy végem. Tehát beszélnem kell. Ráadásul úgy, hogy az információ töredéket igencsak fontosnak tüntessem fel, ami a nehezebb feladat. Sőt mi több, a legnehezebb.
- Arról van szó, hogy sikerült félig meddig kihallgatnom a Szabbat Lasombráinak egy megbeszélését. Vezérkari gyűlés volt és véletlenül megintcsak jókor voltam jó helyen. De nem ez a lényeg. Nekem nem sokat mond az információ, Te viszont a Hercegnél vagy, lehet tudtok vele mit kezdeni. A lényeg, hogy a szabbat a Kamarilla kivéreztetését tervezi. Az ipari és gazdasági gépezetbe akarnak követ dobni, hogy a főfogaskerék megakadjon, ami által mi is és a Hercegi hatalom is jelentősen gyengül. A Ventrue-k erről mit sem tudnak, mert a múltkori hírcsokorban ez még nem szerepelt. Értesíteni kellene szerintem a fontosabb csavarokat, hogy legyenek nagyon óvatosak. Van egy olyan érzésem, a beszélgetésből az jött le nekem, hogy lehet, téglák is vannak közöttünk, ami eléggé kellemetlen, mert nehéz úgy szervezkedni, hogy senkiben nem lehet megbízni. A másik igencsak fontos információ, hogy vélhetőleg az udvar ellen is merényletet terveznek. Nem tudom, milyen fontos és neves személyiség érkezik városunkba, de valahonnan tudomást szereztek a dologról, ami csak erősíti a tégla elméletemet. Ha megtámadják az illetőt, esetleg közel tudnak kerülni a tégla révén hozzá, akkor az nagyon komoly intrikákat és klánviszályokat fog szülni, valószínűleg ezt ők is tudják. Summa summárum, nem elég, hogy megbénítanak minket, még be is akarják robbantani a Kamarillát, hogy önmagába visszazuhanva összeomoljon a rendszer, míg ők kényelmesen átveszik a hatalmat. Azt hiszem, ezt hasznos lenne a Herceggel is közölni, hogy addig tegyen ellenintézkedéseket, esetlegesen kerestesse meg a téglát, amíg még nem lesz túl késő.
Az igazat megvallva remeg a lábam. Vajón elég fontos volt az információ az életemhez? Vagy nagyobb bajban vagyok, mint eddig bármikor?


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:17 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:40 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 14-2610

Brandon /Iparnegyed Főhadiszállás/

A vonal végén síri csönd egy pillanatig majd Victor mély hangját hallod.
- Nos akkor remélem részletes információkkal tudsz szolgálni a szabbatistákrol akik a kapukat döngetik, a saját érdekedben mindent hallani akarok de ha csak a bolondját járatod velem vagy csekély informácíó birtókában hívtál fel akkor viselned kell a következményeket.
A hangja síron tulí és hátborzongatóan baljoslatú.
- Hallgatlak Gyermekem.

/Főszolgabíró Karizma+Megfélemlítés 6 siker
Brandon Önuralom 3 siker/


Summa summárom a Főszolgabíró totálisan megfélelített.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:40 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 066510

KM /Iparnegyed - Főhadiszállás/

Ez nagyon nem tetszik. Nekem beszélnem kell Hóhérral, most. Szabbat a kapukat? Akkor csak fontos, amit hallottam. De mi van, ha nem eléggé? Amúgy sem látok itt sehol egy talpalattnyi földet sem, hogy aludni tudjak. Pedig már hajnalodik. Azt sem tudom, hogyan juthatnék el az udvarban. A legrosszabb az lesz, ha évtizedek után újra ágyban kell aludnom. Valamit ki kell találnom, de mit? Hát persze, a mobil.
-Figyelj, Karvaly. Ez most élet-halál kérdés. Én fel fogom hívni az öreget és biztosítani fogom arról, hogy szóltál.
Arrébb vonulok, és tárcsázok. Kicseng, amjd unott hang szól bele, bár a harag hallatszik belőle.
-Hóhér, Borz vagyok. Fontos információim vannak. Igen, szólt Karvaly, hogy hol vagy és azt is mondta, hogy csak akkor zavarjalak, ha a Szabbat döngeti a városkapukat... de a Szabbat döngeti a városkapukat. Nagy baj van, ha a sejtéseim nem csalnak.
Várom a reakciót. Talán nem nyel le keresztben. Korán van, vagyis nekünk későn, de ez akkor is fontos lehet. Kivéve, ha a fülébe jutott már a malőr. Bár ha az öreg az udvarban van, van fontosabb dolga is, mint ilyen "csekélységekkel" foglalkozni, mint a ballépésem.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:17 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:40 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 14-2610

Brandon /Iparnegyed Főhadiszállás/

/Karizma+Rászedés 2 siker (Ellendobásos akció)
Manipuláció+Rászedés 0 siker (Ellendobásos akció)/


Karvaly ismét végimér tetőtöl talpig és száraz recsegő hangján azt mondja.
- A Öreg nincsen itt csak holnap érkezik fontos teendői elszólították az udvarba ha csak szabbat falkák nem ostromolják a városkaput akkor nem zavarhatjuk.
- Sakál még kint van a városban nem tudom mikor érkezik lehet hogy csak holnap jön ö is.
- Egyébként meg nem vagy te tul kiváncsi kis vigyori Borz? Holnap a megbeszélés után lent akarlak látni az edzőteremben megnézzük a kezed is olyan jól forog e mint a nyelved.
*Mintha elégedett kuncogást hallanál e mondat után.*
- Szeretnél még valamit te szóforgatóbajnok ha nem időszerű lesz nyugóvora térni mert lassan felkel a nap.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:40 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 066510

KM /Iparnegyed Főhadiszállás/

A frász jön rám, amikor mellémtoppan a hatalmas Vízköpő. Normális esetben levegő után kapkodnék, de már jó ideje nem lélegzek.
-Igazából Hóhért keresem. Híreket hoztam.
Sandán rávigyorgok a másikra. Csak hogy az lássa, hogy ez fontos, szigorúan bizalmas információ.
-Sakál itt van? Nem akarok tőle semmit, csak kérdeztem.
Megrántom a mondat közben a vállam is. Tényleg csak úgy kérdeztem. Egyébként is, nagyjából annyi jogom van itt csellengeni, mint bárki másnak. Mindenesetre nem ártana, ha meg tudtam volna előzni Sakált. Talán a Hóhér el lesz egy darabig a kapott információkkal.
De mi van, ha Sakál hívta őt, és már a kórházban vannak? Az roppant kellemetlen lenne. Mi van, ha ezt a kőagyút hagyták itt nekem büntetőosztagnak? Ha ez elfenekel, annak minden bizonnyal maradandó nyoma marad. Ez kissé elbizonytalanít, a vigyor is leszárad az arcomról. Miért van olyan érzésem, hogy darázsfészekbe nyúltam?


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:17 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:39 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 14-2610

Brandon /Iparnegyed Főhadiszállás/

Különösebb probléma nélkül sikerül megközelítened a iparnagyedben lévő központot bár ugy érzed lassan rádhajnalodik.
A belépésnél nagyon ovatosan jársz el emlékszel még a sok csucstechnikás szerkenytyüre nem szeretnél a martalékukká válni.
A központ üresnek sívárnak és kihaltnak tünik a vezérlő üresnek tünik épp a hálokat keresve bandukolsz az egyik folyosn amikor melleted terem Karvaly nem ist tudod, hogy a semmiböl tünt elő vagy a falból emelkedett ki bár az utobbi képtelenségnek hangzik.
- Mit csellengsz itt föl s alá Borz tán keresel valakit?
Így közelröl még ocsmányabbnak és még veszélyesbbnek tünik Karvaly.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:39 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 066510

KM /Dimitrij menedéke/

Szikra gyúl az agyamban. Meg kell bolygatni a várost? Az nem lesz nehéz. Itt olyan háború lesz hamarosan, hogy hihetetlen. A kérdés, mennyire bízhatok Sakálban. A terv kész, csak nehogy keresztül húzzák a számításaim.
-Atyám, tudtodon kívül többet segítettél, mint gondoltad volna. Köszönöm, neked is lekötelezetetted lettem.
Kezet csókolok az öreg Toreádornak, aztán sietve távozok, nehogy bajt hozzak rá. Annyit jelent nekem, hogy ha már én benne vagyok a slamasztikában, legalább őt nem mártom bele.
Visszakevergőzök az utcára és sietősen elmerülök a forgatagban. Hatalmasnak gondolja magát ez a család, de nem mindenhatóak azért. Victor meg nem fog megölni. Annál fontosabb vagyok a számára. Főleg, hogy klánok élete van a kezemben. A Ventrue-knak sem ártana szólni, és ismerek pár Brujah martalócot is, akiket biztosan érdekelne az információ. De mi lenne, ha egyből a Herceg színe elé mennék? Az öreg kinyírna, az tuti. Meg azt sem tudom, hol lakik. Hát akkor ez kilőve. Mindegy, Victor kap egy jó pontot, ha ő viszi a híreket, és talán én is, ha elviszem a továbbszállítandó infókat, mielőtt még eladnám őket.
Utam a menedékre vezet. Közben imádkozom magamban Káinhoz a pokolban, hogy csak Sakál tartsa a száját. Ha ezt élve megúszom, hálát adhatok a Sátánnak és az összes ördögnek odalenn, az biztos. Pár napja keveredtem ebbe a bagázsba, és fenekestől felfordult az életem. Eddig sem volt túl könnyű, de mostmár annyiszor vagyok életveszélyben, mint eddig még soha. Bár eddig még megúsztam. Hangsúlyoznám, hogy eddig.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:17 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:39 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 14-2610

Brandon /Dimitrij menedéke/

Dimitrij sohajtva hátradöl öreg megviselt foteljába.
- Gyermekem most nem fogok tudni segíteni neked már így is lekötelezetjévé váltam a hercegnek. Amig nem tanulsz meg uralkodni a fenevadadon addig ne is vár Victor tiszteletét ö tökélyre fejlesztette a önuralmát a besitája felett és amig te ezt nem teszed meg igen pisisnek fog nézni és potenciális veszélyforrásnak a maskarádéra miért is lenne kiméletes veled.
- A másik ha hibázol étkezés közbem és egy másik vértestvér segítségét kéred persze hogy az is pisisnek fog nézni. Meg kell tanulnod uralkodnod magadon mert lépten nyomon ilyen ballépéseid lesznek és Victor beleun ám hamar és a következményeket te is sejted mindamellet, hogy most Sakálnak lekötelezettje lettél mert eltakarít helyetted.
- De a legnagyobb problémád az, hogy ha meg is gyogyul a Sader Krupp csemete a család akkor is megpróbál majd a nyomodra akadni és példát statuálni, mivel a pletykák szerint ök egy európai igen erős máguscsalád. Nem ist tudhatjuk milyen modszereket vetnek be majd a előkerítésed érdekében csak reménykedhetünk, hogy a nyomod kihül.
- Be kell lásd most nagy slamasztikába keveredtél ha szerencséd van Sakál halgat Victor elött a kis magánakcíójáról de akkor is bajban vagy még ha tuléli a csemete az ügyet akkor is. Sajnos most ebben az ügyben nem tudok segíteni rajtad bármennyire is szeretnék egyetlen esélyed van még ha a elkövetkezendő időben megbolydul a város valami miatt.
Hallgatásba burkolozik és kérdően rád néz.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:39 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 066510

KM /Dimitrij menedéke/

Látom, a legjobb helyre jöttem, Atyám szokás szerint mindent tud. Bár megszokhattam volna, spion létemre értesültebb nálam. Leülök az egyik fotelbe és sóhajtok egy nagyot.
-Tudod, nagy bajban vagyok. Elgyengültem és nem tudtam uralkodni a Fenevadamon. Nem bírt magával. Szárazra szívtam a lányt... Valami iparmágnás lánya. Nem tudom, miért olyan fontos, ugyanolyan ember, mint a többi. Semmivel sem különb náluk. Miért olyan fontos ez?
Tekintetem a semmibe mered a beszámolóm közben. Látom szomorú végem, és tudom, hogy szégyen, de rettegek.
-Segítened kell. Ha a lány meghal, vélhetőleg vele halok. Ha nem, akkor is komoly büntetésre számíthatok. Ráadásul úgy kezelnek, mint egy pisist. Mint egy szaros óvodást, aki arra nem képes, hogy egyedül felkeljen a biliről. Nem fordult még ilyen elő, ez is baleset volt, de ezt az öregnek én fogom tudni elmagyarázni. Bekövesedett gondolkozású, pont ahogy mondtad. Mindegy, csak kegyetlenkedhessen. Jó, persze sokmindent köszönhetek neki, de akkor is... Dimitrij, nagyon félek.
Érzem, ahogy félelem csillan a szememben. Szeretnék élni, még akkor is, ha elátkozott a létem. Félek a rám váró büntetéstől, amit az, hogy most eljöttem Dimitrijhez csak még inkább fokoz majd, de csak Ő tud segíteni. Ha ő sem, akkor senki.
-Kérlek, segíts...
Suttogom Atyám felé elhaló hangon. Talán megesik rajtam a szíve.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:38 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 14-2610

Brandon/Dimitrij menedéke/

Belépsz a félhomályba burkolodzó helységbe és meghallod Dimitrijt.
- Lépj csak belljebb nyugodtan gyermekem, látom tulélted a Főszolgabiró első mustráját. Vigyázz vele korrekt mentor de a büntetések és megalázások terén roppantmod találékony. Ha sulyos hibát vétesz könnyen az életedbe kerülhet tehát csak ovatosan és tisztelettel Victor sokat ad a hagyományokra és az illemre Fenevad létére.
- De csak locsogok itt össze vissza *kuncog* foglalj helyet és meséld el miért is látogattál engem meg a mai éjszaka folyamán gyermekem?

Várakozóan rád tekint.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:38 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 066510

KM /úton a Belváros felé/

Hát ez nem volt jó ötlet. Bár bevallom, Sakál felcsigázta az érdeklődésem. Ki lehet ez az iparmágnás? Spion létemre még nem hallottam a nevét. Mindegy, jön a helikopter, nekem mennem kell. Valószínűleg Sakál is eltűnik pillanatok alatt. Egyébként sem értem, mit panaszkodik, ott is hagyhattam volna a csajt. Bár ahhoz a Hercegnek is lett volna egy két szava. Mindegy.
Utam a Belváros nyüzsgő forgataga felé visz. Nem szeretnék Hóhérral összeakadni. Az most nagyon kellemetlen lenne, éppen ezért minden érzékszervemmel arra figyelek, nehogy bárki is kövessen. Bár tudom jól, hogy ez mondjuk az öreg ellen éppen kevés, ennek ellenére nem árt az óvatosság.
A Times Square fényei hívogatóan kacsintgatnak rám. Autók tömkelege, emberek hada. Kész csoda lesz, ha eljutok a Broadway-ig. Ennek ellenére sikerült. Megpróbálok egy sikátoron keresztül mögé kerülni úgy, hogy a lehető legkisebb feltünést keltsem. A szokott útvonalon haladok, felmászok a tűzlétrán, be az ajtón, amit azóta sem zártak be, végig az elhagyatott folyosón, egészen egy ütött kopott ajtóig. Benyitok, majd anélkül, hogy körülnéznék, köszönök.
- Szervusz, Dimitrij.
Ezt követően körülnézek. Lehet nem kellett volna?


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2008 10:38 am

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 14-2610

Brandon/Olasz negyed-sikátor/

Mikor Sakál felveszi a telefont kapkodva elhadarod neki a problémád csak annyit mond.
- Várj meg ott ahol vagy mindgyárt megyek.
Nem is tudod mennyi idő telik el mire megérkezik megáll a lány teteme felett és nézelődik aztán elkáromkodja magát.
- Ó hogy az a jo, te szerencsétlen takonypoc tudod kit taszítottál a halál szélére, ennek a buta libának meg mit kellet erre keresnie és hol vannak a testörei.
- Ez a csinibaba a Sader Krupp iparvállalatok tulajának a egyik lánya. *közben telefonál* Egy sürgösségi mentöt kérek a AB00078XC helymeghatározó készülék tartozkodási pontjára sürgös légi szállítást kérek.
- Most tünj el te balfék még van a lányba egy harmatnyi élet és imádkozz, hogy tulélje mert ha nem az annya levadásztat az apjával. A többit én elintézem és még a táplálkozásrol beszélgetünk te szerencsétlen, holnap ott légy a központba.
- Tünés.
Elsonfordálsz a sikátor árnyai közé.

/Vértartalékod a maximumra nött jollaktál
Degenerálodás 1 siker nem vesztettél emberséget/


Mit teszel a továbbiakban.
Hallod az érkező helikopterek hangját jobb lesz eltünni a környékröl.


A hozzászólást Freya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11, 2008 11:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 34 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
34 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: