Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)

Go down 
+8
Jason Brown-Chen
Drake Shan
Sir Jamhorn Verackwar
Elisabeth McGarney
Alex Williams
Brandon Smith
Zen
Kabata Norobu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Next
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 10:25 pm

Brandon /Reptér/

Miközben a férfi és nö felétek sétál Sakál kinyítja az egyik hátsó ajtot és a fejével int neked, hogy a tuloldalon ugyanezt tedd. A nyitott ajtokon keresztül a pár beszáll a terepjáróba a férfi felőled. Ismét megcsap a csucsragadózó auraérzet. Miközben kihajtotok a reptérröl a Arkhon megszólal nagyon finom modoros angolt beszél.
- Először legyenek szívesek a missel minket a Myriad Technologies székházához szállítani utána tovább haladunk majd hármasban a város más részei felé.

/Utközben a városban/

Nagyon csöndesen ovatosan haladtok a városban nemsokára eléritek a cégszékházat. Kirakjátok a távolkeleti nöt majd visszasoroltok a forgalomban most elöször szólal meg Sakál.
- Merre parancsolja uram?
- Csak haladjunk tovább a belvárosban szépen nyugodtan közben meséljenek a jelenlegi helyzetről mert helyzet az biztosan van különben nem jöttem volna a Lady elött másfél héttel szóval hallgatom önöket mindegy hogy melyikük kezdi.
Ezek után hátulról a válladra teszi a kezét és a következőket mondja.
- A hölgy éppen vezet tehát ö a elfoglaltabb mi lenne ha maga kezdene mesélni a városban uralkodó helyzetröl fiam.
Sulyos csönd ereszkedik a utastérre.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 7:07 am

KM /Útközben/

Sakál most sem okozott csalódást, bár az meglepett, hogy Skorpió tud a dologról. Azt hittem, hogy ez ügyben Sakáltól kell tartanom, errefel kiderül, hogy lehet nagyobb gondok húzódnak a háttérben. Mindegy, reménykedem, hogy Skorpió is hallgatott.
Készülök, hogy szóra nyitom a szám, de aztán rájöttem, hogy Sakálnak nem kell hálálkodnom, sőt az ebben a helyzetben lehet, hogy még hülyén is venné ki magát. Közben feltűnik a szemem előtt a reptér.

/Reptér/

Amikor leszáll a gép egy fura fazon száll le róla. A nevéből én arra asszociáltam, hogy nő, szóval meglepett a férfi, aki a lépcsőn jött éppen le. De lehet, hogy nem ő az? Aztán az érzés: erősebb nálam, nem is kissé. Biztos vagyok benne, hogy ő az. Félek. Nem akarok megszólalni, nem is teszem. Pedig az agyam tudja, hogy ha mást nem is, talán üdvözölni illene. A legracionálisabb megoldás ebben a helyzetben az, ha megvárom, mit csinál Sakál. Szeretnék elmenni innen végre. A Fenevadam nyüszít a félelemtől, ahogy a férfi a szemembe néz. Ennek ellenére megpróbálok uralkodni magamon.

/Akaraterő/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2008 11:04 pm

Brandon /Főhadiszállás/

/Vérbankban miután teleétkezted magad marad Halandó vér : 10 egység Vértestvér vér : 20 egység/

/Utközben/

Kihajtotok ismét a forgalomba a csendesen hulló esőbe a kérdés hallatán Sakál rád sandít.
- Mi van kölyök aggodsz miből gondolod, hogy minden egyes ballépésedet egyből Victor orrára kötöm, Skorpió viszont valószínüleg tudja a dolgot a telefonhívásokból visszafejthette és a híradóval kiegészítve összerakta a kis sztoridat. Szóval nyugodj meg tölem nem tud rola Victor legalábbis tölem nem.
Csöndben vezet tovább legnagyobb meglepetésedre nem egyenesen a reptér felé tart. Nemsokára a okára is rájössz a belvárosban csatlakozik hozzátok egy távolkeleti nő hagyományos ruhában szótlanul biccent nektek és szó nélkül folytatjátok az utat a reptér felé.

/Reptér/

Az esőre való tekintettel a magángép egy zárt hangárba parkol le a terepjárotoktól nem messze. A gépröl egy középkorú sportos arab férfi száll le bö vászonruhákba öltözve. A távolkeleti nő elé siet és mélyen meghajol elötte utána nagyon halkan váltanak pár szót és a férfi átnyujt valamit a nőnek. Ezek után megindulnak felétek.
Amint felétek közelednek az összes érzékszerved veszélyt jelez és riadót fuj a Bestiád nyüszítve menekül lényed legmélyére, valószínüleg kárhozott léted legveszélyesbb vértestvérével találkoztál a megnyerő kűlső mögött valami hideg kegyetlen racionális embertelen számító lény rejtezik valami más valami emberin tuli. Nem tudod de az a meggyőződésed ez a vértestvér valami más nem ember nem tudod mi de nem ember egy olyan ragadozó amely tullép minden határon. Méltó ellenfele lenne az Iszonyatnak de ezt az gondolatot gyorsan számüzöd a fejedböl brrr az ilyen összecsapások óriási vihart kavarnak ami nem válogat az áldozatokban.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McGarney
Érett
Érett
Elisabeth McGarney


Hozzászólások száma : 83
Age : 41
VP : 10
AKE : 04
Státusz : Malkavita Ancilla
Registration date : 2007. Dec. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2008 7:56 am

KM, Alex /Menedék/

Leülök Alex mellé a díványra. Hozzá bújok, örülök, hogy itt van.
-Nem tudom, valami nagyon híres emberke lehet. Európai, a nevére nem emlékszem, de azt hiszem, spanyol. Tudod, nem vagyok otthon ilyen körökben. Szóval nekem semmit nem mondott a neve. Lehet ezért is nem tudtam megjegyezni. Viszont a herceg nagyon jóképű. Majdnem olyan jóképű, mint Te.
Felállok a díványról, és a hálószobám ajtaja felé lépek.
-Alex, ne haragudj, de nagyon fáradt vagyok. Ne felejtsd el kérlek, hogy fogytán a gyógyszerem.
Ásítok egy egészen kicsit, majd belépek a szobámba, de mielőtt lefeküdnék, még visszafordulok az ajtóból.
-Jó éjt, Alex.
Becsukom magam mögött az ajtót, levetem a ruhám, felveszem a hálóingem és lefekszem aludni.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2008 7:40 am

KM /Főhadiszállás/

Hát ez az este is mozgalmasnak ígérkezik. Amikor Victor felemlíti, hogy beszélnünk kéne, szóra nyitom a szám, de mivel nem akarom félbeszakítani, aztán meg leszerel, hogy majd később, úgy döntök, hogy legyen úgy.
- Rendben, akkor megyek készülődni.
Elindulok a folyosón, majd elérve a szobámat belépek, és igencsak meglepődök. Szmoking vár az egyik szekrényemre akasztva. De jó, kimondottan szeretem a szmokingot, annál kényelmetlenebb viselet talán nincs is a Földön. Mindegy, ha szmoking, hát szmoking.
Levetem a kabátom és az ingem, és meglepetten tapasztalom, hogy igencsak csúnya a golyó ütötte seb. Arról nem is beszélve, hogy a testem is eléggé ramaty állapotban van, lehet egy kevés víz nem fog neki ártani.
A zuhany alatt átgondolom, mi történt ma és mit fogok Victornak mondani, ha végre tud annyi időt szakítani rám, hogy meghallgasson. Bár ahogy felpörögtek az események, erre mostanában nem sok esélyt látok.
A tudolás végeztével magamra öletöm az elegáns ruhát, majd a személyi vérbankom felé veszem az irányt, hogy regenerálódhassak kissé, ki tudja, mit tartogat még az éjszaka számomra.

/Vértartalék/

Miután ezzel is végzek, elindulok a kocsi felé, ahol Sakál már vár, számomra meglepő felszerelésben. A kösztüm és a tűsarkú valahogy nem illik hozzá, annak ellenére, hogy nagyon csinos benne. Beszállok a kocsiba anélkül, hogy csak egy szót is szólnék, vagy bármiféle megjegyzést tennék arra vonatkozóan, milyen csinos ma. Tudom jól, hogy nem viselné el, főleg nem tőlem. Amikor elindulunk, szokás szerint némán bámulok ki az ablakon, majd nem bírom tovább és megszólalok.
- Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de beszéltél a Hóhérral az Olasz negyedes ügyről? Nem azért kérdezem, csak ezt én szeretném, vagy szerettem volna elmondani neki. Csak eddig nem volt lehetőségem megkérdezni, mert nem volt alkalmam beszélni veled.
Nem nézek rá, talán jobb is. Tudom jól, hogy ez a nő nem tart engem semmire, ezek után még annyira sem fog, mint eddig, de persze ez az én bajom. Mindegy, ez az éjszaka fog még meglepetéseket tartogatni, ebben teljesen biztos vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2008 10:18 pm

Brandon /Utcán - Iparnegyed - Főhadiszállás/

Csendes esőben még csendesebb hangulatban hajtotok a központ felé.
A Központ kihaltan és csendesen vár rátok sehol senki. Victor a vezérlőben vár rátok gondterheltnek tünik.
- Végre megérkeztetek a helyzet az hogy az Itélethozó előreküldte a jobb kezét Lan-Ro Ryen Arkhon ma éjszaka érkezik magánrepülön, ti ketten fogjátok fogadni és segíteni neki az itt tartózkodása alatt.
- Sakál menj szedd össze a felszerelést és a páncélozott autót vigyétek. Borz te maradj beszédem van veled.
Megvárja mig Sakál hallótávolságon kívül ér majd körbejár és mint egy versenylovat mustrál.
- Hmm elég megviseltnek tünsz Gyermekem esetleg valamiről tudnom kéne *Közben finom mozdulttal megvizsgálja a kormot a ruházatodon és megáll az ujja a lövedék által szakított lyuknál a kabátodon.* Ugy érzem késöbb még beszélnünk kell de most erre nincs idönk menj szedd rendbe magad nem jelenhetsz meg ilyen ápolatlanul a Arkhon elött szégyenbe hozol vele a szobádban mindent megtalálsz amire szükséged lehet. Siess ne várakoztasátok meg Ryen Arkhont.
Azzal magadra hagy a vezérlőteremben a csöndesen zümmögő gépekkel.

/Technikai megjegyzés ha akarod a személyes vérbankodból vehetsz magadhoz eleséget miközben készülödsz/

Miután rendbe szedted magad Sakál a garázsban vár egy metál sötétzöld terepjáró mellet kosztümben és tűsarkúban a megszokott bakkancs és bör ruházata helyett.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2008 2:42 pm

KM /Elizium/

Szóval egy Arkhon is jön? Egy kérdés? Nekem ehhez mi közöm? Ha ezt továbbadom, egész New York rám fog vadászni, beleértve a két öreget is, ami azért kellemetlen lenne. Mindegy, majd ezt is elmondom Victornak, hátha ő értékeli majd.
Még mielőtt kinyithatnám a szám, Emily elrohan. Nagyszerű. Akkor azt hiszem én is távozok, jobb lesz mindenkinek. Nem azért, szeretek itt lenni, de nem akkor, amikor mindenki rám vadászik.


/Utcán/

Ahogy kilépek, elered az eső. Fantasztikus. Vigyázzak a hátamra. Vajon ezt hogy értette? Hátul nincs szemem. Gondolataimba merülve baktatok az utcán, amikor egy fekete terepjáró fékez hangos csikorgással mellettem. Először megriadok, mert mély elmélkedésemből riadok, aztán megismerem a kocsit, aminek kivágodik az anyósülés felőli ajtaja, és Sakál hangját hallom.
- Szállj be, de igyekezz. Victor hivat.
Beszállok, és reménykedek, hogy az esti "baleset" még nem jutott el a füléig, de azért közben fejemben már folyamatban a tervek kidolgozása arra az esetre, ha számításaim nem találnának be.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2008 2:33 pm

Brandon /Elizium/

Megprobálod Emilyt féligazságokkal megeteni.

/Manipuláció+Rászedés kontra Intelligencia+Empátia 0/0 siker jól elbeszéltek egymás mellet/

- Tényleg Brandon ezt nem mondod komolyan akkor sokkal sulyosabb a helyzet mint a Herceg és a Sheriff gondolja. Valamit tenni kell nem szabad hagyni, hogy elfajuljanak a dolgok föleg most amikor egy Itélthozó és az Arkhonja érkezik a városba. *Amint ezt kimondja riadtan rád néz rájön, hogy hibázott ennyit nem akart neked elmondani.*
- O nem is tudod mennyire hálás vagyok ezekért az információkért de most ha nem haragszol el kell intézzek pár dolgot az uj tények fényében. Remélem a jövöben többet tudunk találkozni és vigyázz a hátadra is Brand. *Azzal sietősen távozik mondhatni elviharzik.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2008 2:18 pm

KM /Elizium/

Ennek a buta tyúknak nincs mehetnékje? Dimitrij tekintete kezdi szúrni a hátam. Valami jó elterelő duma kéne. Meg is van!
Megfogom a könyökét és egy elkerített rész felé húzom, ahol paraván, függönyök és díszpárnák közé ülök, miközben egy újabb erélyes mozdulattal magam mellé rántom.
- Na jó, ha ennyire kíváncsi vagy. Igazából piti ügy, csak egy kis zűr adódott vele. Ginoék után kémkedtem. Tudod, a Lasombra banda. Hát, kiszúrtak. Azóta a nyomomban vannak. Kissé megrángatták az idegeimet a módszereikkel. A ruházatomról nem is beszélve.
Egy sötét, talán korom foltot dörzsölgetek a fehér ingemen. Nem mintha nem lenne teljesen mindegy, ezer másik van rajta a tűz és az általános kosz miatt.
- Szóval, ne aggódj miattam, megoldom. Amúgy a legszomorúbb az, hogy semmi újat nem hallottam, vagyis amit mondtál már tudom Ginoéktól. Csakhát kellemetlen, hogy a Szabbat is tudomást szerzett a dologról. Nekem az az elméletem, hogy tégla van közöttünk. Valahogy ki kéne deríteni, ki lehet az. Valami felsőbb rétegbeli lehet, mert erről még nekem sem szóltak. Bár nekem miért szóltak volna? Mindegy is, szóval a lényeg, hogy áruló van köztünk. Vigyázz magadra. Lehet, hogy Te is veszélyben vagy, ahogy én is és az összes spion palánta.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2008 2:07 pm

Brandon /Elizium/

/Empátia+Manipuláció kontra Manipuláció+Rászedés 3/5 siker Emily 2 sikerrel többet ért el nálad/

- No de drága Brand igencsak szükszavúan méred mondataidat ez vagy azt jelenti, hogy tényleg nagyon fontos embereknek tetél keresztbe vagy csak titkolni próbálod azt, hogy egy egyszerü kis klasszikus ügy kifog rajtad. Én nem ilyennek ismertelek meg van benned valami elemi ösztön kellöen mixelve egy aranyifju kifinomultságával. Kölcsönösen cserélhetnénk hasznos információkat elvégre ez mindkettönk érdeke. *Rád villantja legmegnyeröbb mosolyát.*

/Brand ne feledd Emilynek volt több sikere ö uralja a beszélgetést ráadásul elkezd belöled infokat kihuzni/
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2008 9:40 pm

KM /Elizium/

Ez meglepett. Jó, régen nem láttam már Emily-t, de nem számítottam rá, hogy ilyen boldoggá fog tenni pillanatok alatt. Olyan híreket mondott, amiket bár tudok, tudom azt is, hogy van nála még folytatás.
-Oh, kedvesem, ez hosszú történet. Gyere sétáljunk, közben mesélek.
Több okból is menekülni akarok most az Elíziumból, főleg azért, mert Dimitrij igencsak keserű szájízzel engedett el, amit igazán nem is értek. Ennél nagyobb bakikat elnézett nekem anno és végülis megmentettem az életét, egy szava sem lehet. Értetlen vénség. Nagyon megváltozott, mióta a Herceg sheriffjének a keze alá kerültem. Mindegy, köpönyegforgató az öreg.
Belekarolok a lányba és elindulok vele az ajtó felé.

/Empátia + Manipuláció/

-Tudod, újonnan felgyűltek a dolgaim. Bombák, rohangászás, furcsa kések, érdekes emberek. Úgy is mondhatnánk, hogy nagy szarba tenyereltem és nincs a közelben víz. Kényelmet és szagos állapot, de már úton vagyok a patak felé.
Nagyjából ennyi elég lesz neki, mert ha csipog a Hárpiáknak, hamar végem. Bár ki tudja. Ez a dolog úgy fest, Damoklesz kardjának nyelénél véknyul a hajszál. Az a baj, hogy én fekszem alatta.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2008 3:15 pm

Brandon /Hyperion - Elízium/

/Regenerálódás 2 siker jelenleg 9 vérpontal rendelkezel a 14-böl/

Miközben kifelé sétálsz a alagsorból még hallod Dimitrij megvető horkanását magad mögött nincs tul jó kedve az öregnek. Mindezek után futsz össze Emilyvel.
- Ohh Brandon drága kicsit lestrapáltnak tünsz megviselhettek az elmult éjszakák nem jelemző rád az ilyen igénytelenség. Egyébként mostanság nem nagyon fordulsz meg a Elízium területén bizonyos értelemben hiányoznak a sziporkáid. *Közelebb hajol és halkabb hangon folytatja.*
- A Herceg valami nagyon öreg és nagyon fontos európai vértestvéreket vár állítolag az udvarban és mindemellet még a egyik helyi Giovanni is gyanúba került Szabbatista kapcsolatai vannak a Sheriff nagyon ovatosan fog eljárni a Herceg ohajára. *A végén megereszt egy kis kuncogást. Normál hangerővel folytatja ezután.*
- Veled mi történt az utobbi időben Brand mert a megjelenésed azt sugallja, hogy veled is történnek érdekes dolgok a utóbbi időben.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2008 8:48 am

KM /Sikátor/

/Regenerálódás/

Atyám kérésére követem az Elíziumba, nincs más választásom, pláne, hogy semmit nem hajlandó mondani. Főleg, hogy nem igazán lelkesedett a dolog miatt, de nem tehetek róla, hogy bajba került.

/Elízium/

Ismerős környék, ismert hely. Amint leülünk és Atyám mesélni kezd, rá kell döbbenjek, hatalmasat tévedtem. Mégiscsak én tehetek róla. Kellemetlen. A legrosszabb, hogy igaza van, segítenem kell neki.
-Nem értem. Mi közöd neked az egészhez? És egyáltalán hogyan jutottak el hozzád? Szóval a lány mégis túlélte.
Az utolsó mondta már szinte csak nekem szólt. Magam elé meredve magamnak szántam. Gondolkodok, mit is tehetnék. Ami biztos, hogy beszélnem kell Victorral. Eljött az elkerülhetetlen. Pedig ezt mennyire nem akartam. Tudom jól, hogy amit ezért kapo, azt nem teszem zsebre. Itt ugyanis nincs értelme a magánakciónak. De mi lenne, ha csak Sakállal beszélnék? Neki hátha van valami használható ötlete. Furcsa, de benne mintha megbíznék. Na persze csak korlátozottan. Ebben a világban senkiben sem lehet megbízni, mert ha az egyik pillanatban fogja ugyan a kezed, a következőben hátba szúr. De lehet célszerűbb lenne közéjük épülni. Mivel azonban valószínűleg már ismerik a pofámat, maradok inkább a seggemen. Ezeket amúgy sem ismerem, nincs kedvem megégetni a kezem. Egy halott vértestvérrel amúgy sem sokra megy a Kamarilla.
-Majd kitalálok valamit, bízz bennem.
Csak ennyit mondok Dimitrijnek, otthagyom, és elindulok a Főhadiszállás felé. Azonban nem messze a bejárattól kedves ismerőssel találkozom, Emily-vel, hát igen, milyen kicsi a világ.
-Szia, Brandon, rég láttalak.
-Szia! Hát igen, kicsi a világ, de nem eléggé. Látom most jöttél, sajnos nekem pont mennem kell. Ha gondolod, eljöhetsz velem egy darabon.
Nem sokat tétovázok, mert mennem kell, viszont Emily-vel jó lenne beszélni. Jóban van az egyik Hárpiával, biztosan tud valami kellemes "pletykát".
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2008 6:22 pm

Brandon /Belváros - Times Square - Sikátor/

A csendesen hulló esőben fülelsz a környező zajokra bent a épületben még tombolnak a lángok a tűz magáénak követel mindent.

/Észlelés+Éberség 3 siker/

Ugy tünik csendes a környék a támadoknak ugy látszik a mai éjszakára ennyi elég volt. A távolbol mintha tűzoltó szírénák hangját hallanád lassan el kell tünjetek a környékröl. Nekiállsz Dimitrij béklyoi megdolgozásának.

/Ügyesség+Közelharc 5 siker/

Pillanatok alatt átvágod a szalagokat és Dimitrij máris szabad, közben felteszed kérdésedet.

/Manipuláció+Empátia 1 siker/

Amint felteszed a kérdést máris rájössz, hogy hiba volt Dimitrij arcán átfutó érzelmek igencsak árulkódóak.
- Indulnunk kell nem maradhatunk itt erre a kérdésre nyugodtabb környezetben visszatérünk.
Nekivágtok a esőáztatta éjszakának az Olasz negyed felé veszed az írányt ám nem sokára Dimitrij megszolal.
- Gyermekem nem megyünk át a Olasz negyedben itt maradunk és az Eliziumban meghuzzuk magunkat ma éjszakára. Azzal átveszi az írányítást az Elizium felé.

/Belváros - Times Square - Elizium/

Beosontok lopva az Elizium épületébe elkerülitek az öröket és örrendszereket Dimitrijen látszik, hogy bejáratos ide és ismeri a hátsó és rejtett utakat. miután elhelyezkedtek a sötét pinceraktárban két kényelmes fotelban belekezd a mondandójába.
- Nos drága Gyermekem a slamasztikába amibe keveredtem azt te okoztad azzal, hogy meggondolatlanul táplálkozás közben életveszélybe sodortad a Sader - Krupp család leánygyermekét most megkezdték az ügy felgönygyölítését a menedékemben szembesülhettél a Krupp legények precizításáaval és professziális kivitelezésével mindent tudnak a fajtánkrol előnyeinkröl és hátrányainkrol. Nem fognak nyíltan összecsapni veled levadásznak ök fogják megválasztani a helyet és az időt ahol lecsapnak rád a legkedvezöbb feltételeket fogják megteremteni maguknak nem fognak feleslegesen hösködni ovatosan fognak eljárni.
A másik pedig az, hogy miután ilyen nagy kellemetlenségbe kevertél az a legkevesebb, hogy segítesz kimászni belőle ha már bajbakevertél vagy tévedek?

/Nem jelentetted be, hogy Regenerálodsz még mindig Sebesült -2 vagy Dimitrij közben Regenerálta a sebesüléseit a jövöben figyelj erre mert ha még egy összecsapásba keveredsz könnyen TORPORBA kerülhetsz/
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2008 12:48 pm

KM /Menedék mögött/

Hát ez eléggé cikire sikeredett, de már nem is értem, miért lepődök meg ezen. Mindegy, a lényeg, hogy sikerült megpattannom Dimitrijjel a hátamon. Eleredt az eső is, mintha csak a mi tiszteletünkre tenné. Mindenestre ilyen szerencsétlennek talán még sosem éreztem magam. Csak ültem az esőben, a falnak döntve a hátam és füleltem.

/Éberség + Észlelés/

Látszólag semmi. Nagy a csend. Valószínűleg azt hiszik, hogy meghaltunk. Atyámhoz fordulok, hogy nyugodtabb körülmények között is szemügyre tudjam venni, mivel van összecsomózva. Aztán miután megpiszkálom kicsit, rájövök, hogy ugyanolyan téphetetlen ragasztó szalag, mint amilyet én kaptam Sakáltól. Elkezdem letekergetni, ha meg bírom kezdeni, ha nem, kést keresek a zsebemben, általában van nálam bicska féle.

/Ügyesség/

Miközben ügyködöm, akár több, akár kevesebb sikerrel, Atyámhoz fordulok.
-Tudom, hogy semmi közöm, miért vittem vásárra a bőrőm, de kik voltak ezek?

/Manipuláció + Empátia/
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2008 12:22 pm

Brandon /Dimitrij Menedéke/

Megpróbálod elszakítani a béklyokat.

/Mivel nincsen elég nagy erőd hozzá és Őserővel sem rendelkezel ezért Akaraterő próbát dobsz 0 siker ráadásul Balsiker/

Belegabajodsz Atyád béklyolyába és elterültök a földön.

/Észlelés+Éberség 4 siker/

Miközben összegabalyodva bénáztok a földön hallod amint négy fémes tárgy koppan a padlón valószínüleg a ablakon keresztül érkeztek. Kettö mintha gázt engedne magábol. A hatodik érzéked veszélyt jelez el kéne tűnni mielött nagy baj lesz a szobában bár ez Dimitrijjel együtt nem tünik egyszerűnek.

/Erő+Ügyesség 3 siker felragadod Dimitrijt a földröl Ügyesség+Atlétika 3 siker kivetödtök a betört ajton keresztül a folyosóra/

Mögöttetek Dimitrij művészlakása lángtengerbe borul s felrobban a folyosóra borulnak a robbanástol a közfalak és maguk alá temetnek benneteket a lángokkal eggyütt.

/Sebzödtök 2 egészség szintet plusz a lángok miatt ki akar törni belőletek a szükőlö fenevad Önuralom 2 siker mindketten megörzitek önuralmatokat a Bestia felett Dimitrij Könnyen sérült Te Sebesült -2 lettél/

A lángoló folyosorol kimenekültök hátra a tűzlépcsöre mint ha a ég is veletek lenne elered odakint az eső. Ott gubbasztotok mint két égett ázott csapzott varju.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2008 11:53 am

KM /Dimitrij menedéke/

Hatalmas szerencsém volt, a két szuper cyber izé menekülőre fogta. Indultam volna Atyám felé, hogy kiszabadítsam, amikor elönti a szobát a vörös köd. Ezt követően erős ütést érzek az egyik vállamon. Odakapok, valószínűleg meglőttek.
Nem törődve sokat a dologgal, követve Atyám hangját kitapogatom a padlón, merre lehet. A füsttől semmit nem látok. Amikor megtalálom, elkezdem kioldani a csomókat, majd miután kiszabadítottam, belekarolok oldalról, és igyekszem segíteni elmenekülni. Amikor kiérünk a szobából és oszlani kezd a füst, megszólalok.
-Tudom, az ördög küldött. De kik voltak ezek és mit akartak? Ugye nem engem kerestek?
Kellemetlen, kárhozottként pláne, de kissé mintha bűntudatom lenne. Szaporán szedem a lábaim, annak ellenére, hogy Atyám szinte egész súlyával engem nyom.

/Erő + Ügyesség/

Már csak azt kéne kitalálni, hová is vigyem. Mindegy, elindulok valahová, aztán menetközben majd kiderül. Ördög tudja, miért, talán véletlen, talán a sors, az Olasz negyed felé veszem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2008 11:35 am

Brandon /Dimitrij Menedéke/

/Észlelés+Éberség 2 siker/

A félhomályos művészlakásban nehezen de ki tudod venni, hogy Atyád támadói ketten vannak és igen nagy termetűek. Valamifél High-tech testpáncélzatot viselnek közben egy készülékkel letapogatják Atyádat.

Nagydarab 1 Kezdeményezés: 19
Nagydarab 2 Kezdeményezés: 17
Brandon Kezdeményezés: 12

Atyád támadói a legnagyobb meglepetésedre nem veszik fel veled az harcot hanem az ablakon keresztül menekülőre fogják és eltünnek az éjszakában.
Miközben a két támadó menekül két füstgránát repül be a nyitott ablakon keresztül és vörös füstbe burkolja Dimitrij menedékét miközben hatalmas ütést érzel a testeden kintröl meglöttek.

/Mesterlövész puska Találat 6 siker Sebzés 10 siker Álloképesség 5 siker Sebzödsz 5 egészség szintet de mivel vámpír vagy a zuzódások okozta sebzéseket lefelé kerekitve felezed tehát 2 egészség szintet sebzödsz a végén Könnyen sérült vagy/

Dimitrij elgyötört hangon megszolal.
- Gyermekem gyere segíts kiszabadulnom a békjóimból.
Közben a lakást vastagon elborítja a vörös füst, szinte semmit sem látsz töle.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2008 8:16 am

KM /Belváros - Times Square/

A szokásos edzés sorozat után úgy döntök, kinézek a városba, hátha történik valami számomra is hasznos. Nem ártana pénzhez jutni, bár ez most a szokásosnál is nehézkesebbnek tűnik. Emellett aggasztanak a tegnap hallottak. Nem is tudom, mit tehetnék.
Eszembe jut a lány is. Akit majdnem szárazra szívtam. Vajon mi lehet vele? Aggódom érte. Na nem azért, mert jajj, de megkedvelt, csupán féltem az irhám anyuci és apuci bosszújától. Nincs szükségem arra, hogy még előlük is meneküljek, elég bajom van nekem nélkülük is.
A színes utcák forgatagába merülve, embereket kerülgetve igyekszem átvergődni magam az éjszakán. Magam sem tudom, hová tartok. Egy hirtelen jött ötlettől vezérelve azonban a Broadway felé veszem az irányt, hogy megnézzem, mi lehet a jó öreg Dimitrij-jel.
Ahogy odaérek az ismerős környékre és felmászok Atyám menedékébe, meglepetten tapasztalom, hogy a kopogásomra senki nem válaszol. Rémítően nagy a csend. Most mit tegyek? Talán baj van. Nekifeszülök az ajtónak és betöröm, az a legbiztosabb. A zár enged, én az ajtóval együtt zuhanok a szobába. Ez a mai este sem az, amikor érdemes volt felkelni.
Hatalmas alakok magasodnak Atyám fölé, aki megkötözve ül egy széken. Vajon kik ezek és mit akarnak? Talán lebuktam Gino-éknál? Mert akkor Káin irgalmazzon!
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimePént. Ápr. 18, 2008 8:37 pm

Brandon /Főhadiszállás/

Technikai informácíó másnap éjjel érkezik el /Maximum vértartalék -1 az aktuálisod/
Brandon bármilyen terved van az éjszakával kapcsolatban nyugodtan vágj bele a lehetőségeid korlátlanok.

/A furi kard egy Borneoi fejvadászkard és nem pár dollárt hanem pár tízezer dollárt ér a bolhapiacon/
Vissza az elejére Go down
Alex Williams
Kezdő
Kezdő
Alex Williams


Hozzászólások száma : 48
Age : 39
VP : 12
AKE : 09
Státusz : Malkavita Öreg
Registration date : 2007. Dec. 30.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimePént. Ápr. 18, 2008 10:50 am

KM, Elisabeth /Menedék/

Végül csak csicsereg a madárka, pedig ez egy meleg helyzet volt. Ha túlpörög benne a Fenevad, nagyon csúnya dolgokra képes. Mindegy, a lényeg, hogy megúsztam. Ráadásul ezzel az énjével legalább tudok mit kezdeni.
-Drágám, várj, mesélj még. Nagyon érdekes dolgokat mondassz. Kíváncsi vagyok. Mesélj el mindent!
Leültetem a kanapéra. Bár ő maga nem tudja, miről beszél, nekem hasznosak lehetnek az információk. Tudom jól, hogy ha a fáradtságtól nem bújik ki belőle a Fenevad, sok értékes információt tudok kiszedni belőle.
-Milyen bíró? Mesélj róla. Biztosan valami nagyon fontos ember, ha ilyen fogadtatással várják.
Ítélethozó. A kérdés csak az, melyik. A terv már félig készen van a fejemben. Csodálatos esténk van.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimePént. Ápr. 18, 2008 9:06 am

KM /Gyémánt/

Szerencsére előkeveredik Sakál, mielőtt én elkeverednék. A hullaszállító zsákokon már meg sem lepődök. Sakálból ezek után bármit kinézek.
Miután összepakoltuk a kis kompániát, útnak indulunk. Gondolataimba merülve bámulok ki az ablakon. Teljesen el vagyok bambulva, fel sem tűnik, hogy megszólalt Sakál. A robbanás zaja térít magamhoz. Mondhatni úgy megrémültem, hogy nem sok híján kiugrottam a szélvédőn. Sakálnak ez is tetszett, de legalábbis szemmel láthatóan élvezte.
-Jah, a gázrobbanás csodás.
Mondom, majd kissé bosszúsan visszafordulok az ablak felé és utunk hátralevő részében egy szót sem szólok.

/Iparnegyed - Főhadiszállás/

Miután lepakoltuk a cuccot, a Főhadiszállás felé vettük az irányt. Odaérve Sakál arrébb áll az öreggel beszélni, én meg, bár félrehúzódtak és pusmorognak, azért nagyjából hallom, mit beszélnek. Hát a vasdarabnak nem tudom mi jelentősége van, amit az öreg markolászik, de nagyon nem úgy hangzanak a dolgok, mintha engem akarna lefejezni. Ha tévedek, az kissé gáz lesz. Akkor ijedek meg, amikor a bizalom témakör is előkerül. Akkor ezek csak a fejemre pályáznak. Ahogy az öreg odalép hozzám, rémültem gömbölyödök védekező pozícióba, de ahogy megszólal, rádöbbenek, hogy a kardot nekem akarja adni, és nem a fejem akarja lecsapni. Kiegyenesedek, kihúzom magam, és nagyon büszke vagyok magamra. Legalább az megy.
Amikor Victor a kezembe nyomja a kardot, de minden olyan hirtelen történik, nézem a kardot nézem őt és közben azon filózok, mihez kezdjek ezzel a vasnyavalyával? Szép meg minden, a kínai negyedben adnának is érte néhány dollárt, de ez biztosan valami nagy horderejü harci bizgere, ha ilyen komoly szertartás közepette kaptam, ráadásul éppen az öregtől, szóval kínai negyed elfelejtve. Pedig jó pár dollást adnának érte.
Elhessegetem a gondolatokat, a kardot kissé kihúzom a tokjából, hogy láthassam, ahogy a lámpa fénye átfut az acélon, majd az öregere nézek, de már sehol sincs.
Hát akkor nincs más hátra, mint előre, irány Sakál után, mert itthagy, aztán megint én maradok hülyén. Elvisz a szobámhoz. Ahogy belépek, körülnézek, az első dolog, ami eszembe jut, hogy oh wow!, aztán kissé viccesen, kissé irónikusan felteszem az idióta kérdést:
-Virág nincs? Hát hol fogok így aludni?
Sakál nem szól egy szót sem, lehet jobb is. Még nem szoktammeg, hogy ő nem tudja értékelni a humorom.
Miután ezt "megbeszéltük", folytatjuk utunk a vérbank felé. Sakál mindent megmutat, mindent elmagyaráz, én úgy csinálok, mint aki érti, miről van szó, de valójában a fáradtságtól már csak minden második szó jut el az agyamig.
-Nagyszerű. Hát akkor én megvárom a többit, most elmegyek pihenni. Hosszú volt az éjszaka, mondhatnám úgy is, hogy megviselt. Szóval csodálatos nappalt, álmodj rémeket, meg ilyenek.
Távozok a vérbankból, akár Sakállal akár nélküle és a szobámba lépve bedőlök az ágyba. Azonban mielőtt elaludnék véigfuttatom agyamon a kérdést: "Hogyan bizonyítsam be, hogy megbízhatnak bennem?" Aztán ennél egy sokkal jobb kérdés merül fel bennem: "Megbízhatnak bennem?" Ilyen gondolatokkal a fejemben merülök álomba, a megnyugtató alvástól remélve a választ.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 17, 2008 5:44 pm

Alex /Elisabeth vs Alex/

Technikai információ Alex még most kell üsd a vasat Elisabethnél mert holnap éjjel már nem biztos, hogy ennyire meg tudod törni mint most tetted. Akkor viszont lehet, hogy az udvarnál kell szaglásszál amit nem biztos, hogy szeretnél de te tudod.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 17, 2008 5:34 pm

Brandon /Gyémánt/

Kilépsz a folyosóra és hangokra leszel figyelmes.

/Éberség+Észlelés 7 siker/

Rájössz, hogy Sakál közeledését hallod de valamit hoz magával. Nemsokára rájössz, hogy fekete vastag cippzáros hullaszállító zsákokat hoz magával.
- No gyerünk Brand zsákoljuk be a madárkákat és írány a kocsiba velük.
Csendben dolgoztok hatszor fordultok az utolsónál szól neked Sakál.
- Ezt az egyet egyedül vidd fel addig én elrendezem a nyomeltüntetést a kocsinál találkozunk.
Válaszodra sem várva eltünik a szemed elől magányosan cipeled fel az utólsó gohul holtestét akinek kitépted a szívét. Nem is kell sokat várnod az autónál kisvártatva megjelenik Sakál még egy teli zsákot dob a hátsó ülésre. Majd indit és csöndesen dudolva kihajt az éjszakai forgalomban egy idő után szépen halkan el kezd visszafelé számolni.
- Három és kettö és egy.
Mikor kimondja a végszot a Gyémánt éttermi szintje felrobban és mindent elemészt a lángfelhő.
- Na a nyomok nagy része eltüntetve. Csunya dolog a gázrobbanás nem Brandon?
Nyugodtan gurultok tovább a éjszakai forgalomban.
Nemsokára leadjátok a négy vértestvér a Vallatónál s mentek is tovább a raktérben a másik három holttestel.

/Iparnegyed Főhadiszállás/

Sakál az autót a központba viszi vissza. A garázsban egy króm csuszdára rakjátok a zsákokat és utjukra bocsájtjátok. Ezek után a irányítóterembe vezet az utatok ott a következőket mondja Sakál.
- Foglalj helyet Borz beszélnem kell a Öreggel.
Azzal otthagy és félrevonja Viktort és elkezdenek beszélgetni.

/Biztosra veszem, hogy halgatózni szeretnél utánuk Éberség+Észlelés 3 siker/

A következöket hallod tisztán
Victor - Hogyan szerepelt Brandon ma este?
Sakál - Égész jol kicsit szétszor de amikor rájön, hogy nem játék összeszedi magát és a harcban sem ilyed be vagy legalábbis nem mutatta. Tanul egy kicsit és kivételes érzékszerveinek és kezdeményezőkészségének no és a beszélőkéjének köszönhetően hasznos tagja lehet majd a csoportnak. Persze azért figyelni kell rá a kufár szelleme miatt még eladhat bennünket rá kell ébreszteni, hogy azt nem élné tul.
Azzal átnyujtja Victornak a furcsa kardot a Gyémántból.
Sakál - Fönök nyugtalanító, hogy a szabbatisták most már az elit negyedekbe és társaságokba is elkezdtek tömegesen beszívárogni ez nem volt eddig jellemző rájuk.
Elindulnak feléd. Mikor odaérnek Victor a kezedbe nyomja a tokos kardot miközben a válladra helyezi a kezét a szemedbe néz és azt mondja.
- Ugy hallotam ezt megszolgáltad ma éjjel használd ezen tul sok sikerrel az eljövendő éjszakák folyamán Gyermekem Brandon. Most menj Sakállal megmutatja neked a személyi vérbankod és a központban a pihenőhelyed. *Azzal megveregeti a vállad és ott hagy Sakállal*
- Gyere Borz megmutatom a központi háloszobádat és a személyes vértrezorodat.
Elvezet egy kényelmes hálószobához ami teljes öszkonforttal rendelkezik és utána a központ szívébe a vérbankhoz. A vérbanknál retina és tenyérlenyomat vétele után kicsuszik egy trezor mely hat fakkra van osztva a második már mutat töltöttséget.
- Na Brandon ez itt a személyes vérbankod a különböző rekeszekbe a portyáid során begyüjtött természetfeletti és halandók vére kerül szabbatisták és más a kamarilla ellenségei. A kora esti szabbatistával ugy látom már végzett is a Herceg Vallatója és elosztották kettönk között a vérét. *Azzal megkocogtatja a töltöttséget jelző rekeszt* A többiek vére is idekerül ha végeztek velük és lecsapolták azt a egész éjszakai kiruccanás eredménye.
- No Brand pihenjél és holnap éjjel találkozunk.
Azzal magadra hagy a vérbank csöndes páncéltermében a zümmögö gépek közt.

/A vérbankban jelenleg 5 pontnyi vámpír vér van a számodra/

További jó éjszakát bár lassan hajnalodik.
Vissza az elejére Go down
Brandon Smith
Tag
Tag
Brandon Smith


Hozzászólások száma : 109
Age : 43
VP : 11
AKE : 04
Státusz : Gangrel Ifjú
Registration date : 2007. Dec. 29.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 17, 2008 12:49 pm

KM /Gyémánt/

Sokkal okosabb nem lettem. A "vacsora" után Sakál otthagyott egy ragtapasszal meg egy rakat szabbatistával. Izgi. Vajon komolyan gondolta, hogy ezeket ÉN kötözzem össze?
Mindegy, hiába várok, nem jön vissza. Felveszem a ragasztószalagot és közelebb lépek hozzájuk. Megfogom a fotelosnak a csuklóját, ami élettelenül csüng a kezemben, majd hozzáfogom a másikat, és igencsak magas adrenalinszinttel elkezdem összeragaszgatni.

/Pár perccel később/

Amikor végeztem, hálát adtam Káinnak, hogy megúsztam a dolgot. Még pár ragasztást megnézek, hogy biztosan tart-e, aztán elkezdek azon gondolkozni, kimenjek-e Sakál után, vagy őrizzem ezeket a magatehetetlen testeket. Aztán döntök, elindulok Sakál után. A kérdés csak az, mikor és hol fogok vele találkozni. Ha megtalálom egyáltalán. Mert ahogy kilépek a folyosóra, nem tudom, merre is forduljak, hogy a hátsó kijárat felé induljak. Mindegy, elindulok, majd találkozunk. Ha nem... az kellemetlenebb.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)   Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér) - Page 32 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyékháboruk New Yorkban (Játéktér)
Vissza az elejére 
32 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: WoD :: Vampires - The Masquerade :: Krónikák-
Ugrás: