Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Független terem

Go down 
+20
Cynthia Moron
Drake Shan
Urameshi Yusuke
Phibra
K. Farkas Ordas v Toporty
Pierre Lavoissier
Jason Brown-Chen
Ikuno Ajabe
Elisabeth McGarney
Schinter
Ny'salm'len
Hermész
Klara Corvine
Afron el Shored
Alex Williams
Shishkeza Graylock
Brandon Smith
Fionn Eirnin
Kabata Norobu
Zen
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2008 10:35 pm

Üdv

Zen szombaton nem vagyok vagy csak késő este vasárnap már nagyobb eséllyel leszek gép elött (Sogor születésnap ünneplés, fekvehányásig ívás).

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Klara Corvine
Kezdő
Kezdő
Klara Corvine


Hozzászólások száma : 2
Age : 32
Registration date : 2008. Apr. 23.

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2008 7:04 pm

Megbeszéltük, bekerült az oldalatok a Társoldalakhoz, bannert, ha szeretnétek ott látni, kérlek küldjetek valahogyan. Smile Én is küldöm majd.

További Minden Jót:

Klara, Phoenix, Olivia, kinek hogy tetszik. Smile

Bocs a színért, szokás átka Embarassed
Vissza az elejére Go down
http://nepekharca.forums-rpg.com
Klara Corvine
Kezdő
Kezdő
Klara Corvine


Hozzászólások száma : 2
Age : 32
Registration date : 2008. Apr. 23.

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2008 3:33 pm

Üdv Mindenkinek. Smile
Nos, benéztem, hát, ez nem az én stílusom, azonban a bannercserét még megbeszélem a többi adminnal is. Smile
Ettől függetlenül további minden jót az oldalhoz. Smile
Vissza az elejére Go down
http://nepekharca.forums-rpg.com
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 46
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: énkép-telenség   Független terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2008 10:26 am

Üdv:
lol! Nem hiszem, hogy egy borostás képű vén mesélőre bárki kiváncsi lenne. nem iszom, nem kávézom, dohánnyal sem élek, de van egy kis vityillóm, amit már csak 20 évig kell fizetnem. itten fogom az elkövetkezőkben vakarni a meséket a kövekbe- és kitalálni a szörnyebbnél szörnyebbeket. és lehetőleg el fogok ma menni az esti Moby Dick concertre, és jól becsajozom aztán holnap ha józanodom, akkor nem jövök dolgozni...
de a lényeg a lényegben: Kabata kollegával játszunk már vagy [hány éve?] 15?,jocolor talán...

Megjártam már a hadakat az rpg-ben, amiben nagyjából a következőket vallom: játsz, ahogy akarsz. én meg azt mesélek, amit én akarok. ja és nem kímélem a játékosokat...

viszont a jó játékra - és játékosokra - mindig vevő vagyok...

időnként gépészkedem otthon - a minap pedig elővettem az angol tanulmányaim mert már köszönni is elfelejtettem - nem mintha tudtam volna---lol!

szerintem nagy hangulata van a STARWARS:scratch: nevű rpg-nek, mert ugye a megsemmisült hajó legénységeinek már nem kell temetést mesélnem...
illetve még szeretem a Codex-et. Azt meg azért mert szereti a nyúl a káposztát [legalábbis ilyesmi rémlik:no: ]

meséimben előfordul, hogy három mesét mesélek egyszerre, mert szerintem , akkor rendesen össze tudnak veszni a játékosok azon, hogy ki kell- e nyírni a Kertészt, vagy sem - erről kérdezzétek Kabatát [rosszul döntöttek:twisted: Sad Twisted Evil Sad Twisted Evil Sad ]. Na meg nem igazán szeretem a szörnyecskék mesét, de van egy-két kellék a monsterek tárházában, amit előszeretettel nem felejtenek el alkalmazni.
Összességében nem vagyok szigorú, mert csak a játék kedvéért ülök le játszani. ...

noshát ez vagyok Én, önkéntes áldozat, ez vagy Te , az utolsó változat...

lol! lol! lol!

ui.: tegnapelőtt levettem a polcról a SR, és a VtM játékokat is. azok is nagyon be bírnak jönni... na meg minden , amit jó party vesz körül... persze igazából , VtM-et nem játszottam, mindössze egyszer. Ahhoz képest négy kötet megvan...

írjak még? majd a mesében...
a text by afron
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2008 9:36 am

Üdv

Shored báttyó azért te is iderittyenthetnél magadról valamit csak ugy a kedvünkért meg jó példa képpen.

Tisztelettel Kabat Norobu.
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 46
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2008 9:20 am

akkor jó. már kezdtem elgondolkodni a kérdésen, hogy rosszul értettem volna a dolgot Arrow na menjünk tovább... jöhet a cucc... bounce bounce bounce és nem vagyok türelmetlen... lol!

Kabata Norobu írta:
Üdv

Shored bátyó rájöttem tévedtem a csomi kapcsán én a sajátomra gondoltam és nem Freyaéra nos abban a csomiban neked is vannak nagyon hasznos kis dolgok amik az ediggi RPG gyűjteményedböl esetleg híányzik.

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2008 7:14 am

Hogy csatlakozzak Kabata barátomhoz, folytatnám a sort.

Szemtelenül fiatal mérnökpalánta vagyok sok szabadidővel, ami csak a munkahelyemre érvényes. Táncolok, ami a délutánjaim jelentős részét felemészti, ennek ellenére igyekszem időt szakítani mindenre. Szívesen segítek bárkinek, amint azt remélem itt is fogják tapasztalni a tagok Smile A szerepjátékokkal még hajdanában kezdtem az ismerkedést, a M.Á.G.U.S. nevű játékkal, de igazán most csúszosodott ki a dolog, mióta itt játszom.

Azt hiszem röviden tömören ennyi Smile
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2008 8:56 pm

Üdv

Első építő jellegü ötletem, hogy felkérem a többi aktívabb fórumlátogató tagot szálljanak be a kocsmába folyo csevejbe, hogy valamennyire megismerjük egymást elvégre a közeljővöben lehet, hogy együtt fogunk játszani.

Kezdem én a bemutatkozást Öreg vagyok mint a poros országut nagyon régóta játszom asztali szerepjátékot két kedvenc játékom van a Word of Darkness és a Codex az előbbit mesélni szeretem az utóbbit játszani. Szinte az összes magyarul megjelent RPG rendszerrel játszottam vagy meséltem pályafutásom során. Szeretem a rock zenét abból is a elmebetegebb fajtát, kedvencem még az igényes sci-fi Asimov, Frank Herbert, Orson Scott Card és társai, emellet még nagy kedvencem a Warhammer 40000 taktikai terepasztalos játék, imádom a jó borokat, szívarokat és pipákat röviden ennyi lennék ja és nyaranta szeretek vadvízi turákra járni.

Tisztelettel Kabata Norobu
.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2008 8:45 pm

Üdv

Shored bátyó rájöttem tévedtem a csomi kapcsán én a sajátomra gondoltam és nem Freyaéra nos abban a csomiban neked is vannak nagyon hasznos kis dolgok amik az ediggi RPG gyűjteményedböl esetleg híányzik.

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2008 5:38 pm

majdnem nyert Embarassed szoktam olvasni, csak más kötötte le a figyelmem... Smile

szervezeti átépítés folyamatban Smile a hasznos 5leteket várom itt...
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2008 5:11 pm

Afron el Shored írta:
ide pofátlankodnék...
höhöhö Question mi az a csomi? bár lehet, már ismerem? :-)
kellkellkell--- Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Kabata Norobu írta:
Üdv

Freya küldtem még egy privit. A másik ügy beszéltem a Sárkányommal a jogvédetségek kapcsán és azt mondta nekem, hogy nagyon apró részeket lehet reprodukálni egy jogvédett termékből csak szó szerint kell mindent reprodukálni és pontosan meg kell nevezni a forrást akkor nem lehet belőle probléma. Ebben az esetben a különbőző játékokhoz a hangulat megragadásához reprodukálhatunk ízelítő írásokat csak meg kell nevezni a pontos forrást és persze csak kis részeket használhatunk fel a kiadványokból. Készítettem egy kis hangulatmegragadó csomagot a Codexhez a pontos forrásokkal majd szólj rám, hogy küldjem el neked.

Tisztelettel Kabata Norobu.

Üdv

Shored báttyó mivel neked az összes Codex anyag meg van a csomag tartalmát ismered az egyik rész a alapkönyvböl Egy bölcs szavai és a Grímoíreböl a Császári nagyiskola legendája.

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2008 5:03 pm

Mage, Vámpír, Chtulu a tartlama Smile
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 46
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: ehhez pofa kell   Független terem - Page 9 Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2008 5:00 pm

ide pofátlankodnék...
höhöhö Question mi az a csomi? bár lehet, már ismerem? :-)
kellkellkell--- Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Kabata Norobu írta:
Üdv

Freya küldtem még egy privit. A másik ügy beszéltem a Sárkányommal a jogvédetségek kapcsán és azt mondta nekem, hogy nagyon apró részeket lehet reprodukálni egy jogvédett termékből csak szó szerint kell mindent reprodukálni és pontosan meg kell nevezni a forrást akkor nem lehet belőle probléma. Ebben az esetben a különbőző játékokhoz a hangulat megragadásához reprodukálhatunk ízelítő írásokat csak meg kell nevezni a pontos forrást és persze csak kis részeket használhatunk fel a kiadványokból. Készítettem egy kis hangulatmegragadó csomagot a Codexhez a pontos forrásokkal majd szólj rám, hogy küldjem el neked.

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 46
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2008 4:34 pm

Üdv!

Freya írta:
Éljen a Codex mesélőnk! Smile

Üdv, köreinkben Shored... már vártalak Smile
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2008 3:25 pm

Éljen a Codex mesélőnk! Smile

Üdv, köreinkben Shored... már vártalak Smile
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 46
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2008 3:18 pm

Ave mindenkinek!

Valóban itt vagyok, mint mondják jobb későn kimenni megnézni a reggelt, mint soha - vámpíroknak szólt Basketball -. De nem a net az első- még a többi közüzemet kell előbb lerendeznem - csak még arra nincs átvételi papír [mert elmaradt]. De majd utánna szólok. Addigis_készül a mese CODEX-hez, úgyhogy, aki szereti az olyan meséket, melyekben sok a megoldandó és ismeretlen kérdés[ lol! ], azt szívesen várom Kabata dokival egy kis partyba...
Höhöhö - persze előbb net. mert cégtől macerás egy idő után a dolog...
affraid affraid affraid
Kabata Norobu írta:
Üdv

Na örömmel láttam, hogy regisztráltál Shored bácsi a Codex topic szűz hava téged szólit. Remélhetően ez az ok motiválni fog a neted ügyintézése kapcsán. Készülj fel ha itt leszel százas tagként megyek játszani és agyon foglak nyüstölni.

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2008 12:07 pm

Üdv

Na örömmel láttam, hogy regisztráltál Shored bácsi a Codex topic szűz hava téged szólit. Remélhetően ez az ok motiválni fog a neted ügyintézése kapcsán. Készülj fel ha itt leszel százas tagként megyek játszani és agyon foglak nyüstölni.

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeVas. Ápr. 20, 2008 9:08 pm

Üdv

WÁÁÁÁÁÁÁ most jöttem rá megint, hogy a CODEX a legistenebb fantasy szerepjáték WÁÁÁÁÁÁ affraid.

Ui. Egyébként elfogult és elmebeteg vagyok ebben a kérdésben Razz .

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimeVas. Ápr. 20, 2008 11:02 am

Üdv

Freya küldtem még egy privit. A másik ügy beszéltem a Sárkányommal a jogvédetségek kapcsán és azt mondta nekem, hogy nagyon apró részeket lehet reprodukálni egy jogvédett termékből csak szó szerint kell mindent reprodukálni és pontosan meg kell nevezni a forrást akkor nem lehet belőle probléma. Ebben az esetben a különbőző játékokhoz a hangulat megragadásához reprodukálhatunk ízelítő írásokat csak meg kell nevezni a pontos forrást és persze csak kis részeket használhatunk fel a kiadványokból. Készítettem egy kis hangulatmegragadó csomagot a Codexhez a pontos forrásokkal majd szólj rám, hogy küldjem el neked.

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimePént. Ápr. 18, 2008 7:21 pm

Üdv

Fionn remélem hamar sikerült életet lehelni a gépetebe sok sikert hozzá.
A Sleepy Hollow-al kapcsolatban meg még értekezünk a késöbbiek folyamán freestyle jobbra freestyle balra azért valami minimális szabályrendszert fabrikálni kéne hozzá a viták elkerülése végett.

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimePént. Ápr. 18, 2008 7:16 pm

Üdv

Freya küldtem privit a központi adatbank kapcsán csak hirtelen feltörő első félelmeimet fogalmaztam meg Very Happy .

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimePént. Ápr. 18, 2008 11:58 am

Még nem, itt iszonyat pörgés van, elment 2ember szabira és meghalt minden, szóval... igyekszem Sad

Ami Sleepy-t illeti, amíg sem szabályok sem semmi nehéz rajta játszani, úgyhogy lakat van rajta...
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Fionn Eirnin
Kezdő
Kezdő
Fionn Eirnin


Hozzászólások száma : 38
Age : 35
Registration date : 2008. Jan. 04.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimePént. Ápr. 18, 2008 11:32 am

Hello mindenkinek!
Sajnálatos módon végképp meghalt a gépünk (biztos erre járt Kabata Razz), úgyhogy csak így tudok kommunikálni .... addig is megkérlek Freya, hogy tedd lakat alá a Sleepy Hollow-t, mert nem tudok frissíteni, ugyanis minden a gépemen van, amit eddig összeszedtem hozzá ... ráadásul Kabatával kéne a mesélői helyzetről konzultálnom ....

Off:
mivel csak itt tudok beszélgetni: elolvastad a projectem? és hogy tetszett, mi a kritika?
On
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimePént. Ápr. 18, 2008 10:28 am

Szép Reggelt Kabata!

Ha meg tudom oldani, feltétlenül úgy lesz, a leírást várom szeretettel, bár a Codex még úgyis várat magára.

Tisztelettel,

Freya
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitimePént. Ápr. 18, 2008 9:56 am

Üdv

Freya a Codex sárkány mellé a dobozba még pont beférne a világtérkép kicsinyítve ugy igazán hangulatos lenne majd szerzek valami zanzásított hangulatleírást ha ídőm engedi.

Tisztelettel Kabata Norobu.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Független terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Független terem
Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Technikai terem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: Általános :: Dühöngő-
Ugrás: