Live Role Play Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live Role Play Games

Igazi asztali szerepjátékok fórumos formában
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépésHelp

 

 Független terem

Go down 
+20
Cynthia Moron
Drake Shan
Urameshi Yusuke
Phibra
K. Farkas Ordas v Toporty
Pierre Lavoissier
Jason Brown-Chen
Ikuno Ajabe
Elisabeth McGarney
Schinter
Ny'salm'len
Hermész
Klara Corvine
Afron el Shored
Alex Williams
Shishkeza Graylock
Brandon Smith
Fionn Eirnin
Kabata Norobu
Zen
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Lucio Rashan
Kezdő
Kezdő
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 40
Age : 31
Státusz : Harcművész
Registration date : 2008. Sep. 15.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 9:12 pm

Szeretne valaki inaktív játékkal játszani? Ha kell, bevállalok mesélést, vagy játékos szerepét!
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 4:36 pm

Kabata Norobu írta:


Üdv

Komolyan el kell gondolkozzak azon a selyemzsinoron alias karón hmm.... Suspect

De csak ha selyemzsepiből van sodorva... jah...monogrammos legyen.... s a karóban is legyen egy két gyémánt szép designesen.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 4:24 pm

Cynthia Moron írta:
Köszönöm szépen... Razz
A felbújtó én voltam ....
De így nem az látszik hogy milyen kevesen játszunk hanem hogy az oldal aktív és számos lehetőség van még Razz


Zen írta:
Egyes kérésekre csináltam egy Inaktive Games részt, ahová a befagyott vagy egyelőre inaktív dolgokat tettem... ez nem azt jelenti, hogy azok halott dolgok, csak egyelőre kihasználatlanok..

Üdv,

Zen

Üdv

Komolyan el kell gondolkozzak azon a selyemzsinoron alias karón hmm.... Suspect
Vissza az elejére Go down
Cynthia Moron
Ventrue
Ventrue
Cynthia Moron


Hozzászólások száma : 573
Age : 55
Státusz : Ventrue Ifjú
Registration date : 2008. Oct. 12.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 4:11 pm

Köszönöm szépen... Razz
A felbújtó én voltam ....
De így nem az látszik hogy milyen kevesen játszunk hanem hogy az oldal aktív és számos lehetőség van még Razz


Zen írta:
Egyes kérésekre csináltam egy Inaktive Games részt, ahová a befagyott vagy egyelőre inaktív dolgokat tettem... ez nem azt jelenti, hogy azok halott dolgok, csak egyelőre kihasználatlanok..

Üdv,

Zen
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 2:06 pm

Egyes kérésekre csináltam egy Inaktive Games részt, ahová a befagyott vagy egyelőre inaktív dolgokat tettem... ez nem azt jelenti, hogy azok halott dolgok, csak egyelőre kihasználatlanok..

Üdv,

Zen
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 10:16 am

Drake Shan írta:
Ha már így felkerült a Kult az oldalra, nincs kedve valakinek mesélni olyantot?Very Happy

Üdv

De valószínűleg lesz majd aki mesélni fog azért került fel a oldalra csak idő kérdése míg összeszedi magát a leendő mesélő. Smile
Vissza az elejére Go down
Drake Shan
Gangrel
Gangrel
Drake Shan


Hozzászólások száma : 252
Age : 37
VP : 05
AKE : 06
Státusz : Gangrel Ancilla
Registration date : 2008. May. 22.

Karakterinfo
Faj: Vámpír

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 1:07 am

Ha már így felkerült a Kult az oldalra, nincs kedve valakinek mesélni olyantot?Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://gabesztanoda.lapunk.hu/
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 5:49 pm

Üdv

Bela Lugosi küldtem PM-t neked de a nyomi fórum még nem kézbesítette neked.
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 46
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 1:13 pm

nem kéne beszólni, citromcápa. mert nem lesz több víz a kádban, hogy úszkálj. leeresztem, aztán lehet vergődni... Smile
a lényeg, hogy nem jött össze és kész.

Kabata Norobu írta:

Csákány Twisted Evil

Mint írtam többé kevésbé sikerült a fórum eszközeivel újrafórmázni, a tartalomjegyzék pl 1 órás masszírozás után mutatja ezt a képet ennyit lehetett kihozni belőle.

Kocsog Twisted Evil a egész szöveget olvasd el és ne csak részleteket ragadj ki ne légy már RPG.HU-s demagog vitázó Very Happy .
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 12:43 pm

Afron el Shored írta:
köcsög--- lol

de szétesett. pl ott a tartalomjegzék...

Kabata Norobu írta:


2. Az anyag nincs szétesve a doksi fájlod mintájára formáztam újra a fórum eszközeivel amik elérhetők voltak (többé kevésbé)

Csákány Twisted Evil

Mint írtam többé kevésbé sikerült a fórum eszközeivel újrafórmázni, a tartalomjegyzék pl 1 órás masszírozás után mutatja ezt a képet ennyit lehetett kihozni belőle.

Kocsog Twisted Evil a egész szöveget olvasd el és ne csak részleteket ragadj ki ne légy már RPG.HU-s demagog vitázó Very Happy .
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 46
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 11:39 am

köcsög--- lol

de szétesett. pl ott a tartalomjegzék...
Kabata Norobu írta:
Afron el Shored írta:
sziasztok.

lol
köszi, bár a polgári nevem satírozhattad volna, de mindegy, jó lesz így is.

egyébként olvasható formában is el lehet kérni az anyagot, mert, ahogy láttam a kabata által feltett anyag eléggé szét van esve. kérhetitek *.doc, *.docx, valamint, ha valaki használja - én néha igen -, akkor az open office formátum szövegszerkesztőjével is tudom menteni az anyagot. ez utóbbi a 3.0 verzió szerint megy. gondolom, teljes a kompatibilitás visszamenőleg, de ezt nem ellenőrzöm le.

de persze, jó, hogy van egy közvetlen olyan forrás, mint a DA, ahol bárki tudja olvasni az elkészült anyagot. lol. de a polgári nevem csak nem kellene ide....

Csákány Twisted Evil

1. Semmilyen anyagot nem csonkítok fölrakásnál a oldara ergo ha nem akarod a polgári neved látni akkor ne rakd bele a dokumentumba Smile .
2. Az anyag nincs szétesve a doksi fájlod mintájára formáztam újra a fórum eszközeivel amik elérhetők voltak (többé kevésbé)
3. Amig a eredeti anyagban ott diszeleg a polgári neved addig a fölkerült anyagokon is ott fog a teljesség igényével Twisted Evil .
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 11:36 am

Afron el Shored írta:
sziasztok.

lol
köszi, bár a polgári nevem satírozhattad volna, de mindegy, jó lesz így is.

egyébként olvasható formában is el lehet kérni az anyagot, mert, ahogy láttam a kabata által feltett anyag eléggé szét van esve. kérhetitek *.doc, *.docx, valamint, ha valaki használja - én néha igen -, akkor az open office formátum szövegszerkesztőjével is tudom menteni az anyagot. ez utóbbi a 3.0 verzió szerint megy. gondolom, teljes a kompatibilitás visszamenőleg, de ezt nem ellenőrzöm le.

de persze, jó, hogy van egy közvetlen olyan forrás, mint a DA, ahol bárki tudja olvasni az elkészült anyagot. lol. de a polgári nevem csak nem kellene ide....

Csákány Twisted Evil

1. Semmilyen anyagot nem csonkítok fölrakásnál a oldara ergo ha nem akarod a polgári neved látni akkor ne rakd bele a dokumentumba Smile .
2. Az anyag nincs szétesve a doksi fájlod mintájára formáztam újra a fórum eszközeivel amik elérhetők voltak (többé kevésbé)
3. Amig a eredeti anyagban ott diszeleg a polgári neved addig a fölkerült anyagokon is ott fog a teljesség igényével Twisted Evil .
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 46
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 11:26 am

sziasztok.

lol
köszi, bár a polgári nevem satírozhattad volna, de mindegy, jó lesz így is.

hamarosan további anyagok kerülnek ki a "tollam-kezem" alól. jelenleg 26 oldalnál tartok. lol. a téma pedig NEW YORK LÁTNIVALÓI. remélem, lesznek benne csemegézni valók, mind a mesélőnek, mind a játékosoknak.

miután ez a téma lezárul - mármint, miután elkészül a NY látnivalói -, akkor következnek a kajáldák, szállodák. talán még lesznek mozik is. ja, meg a reptereket akarom felkutatni és azokról is néhány szót írni.

egyébként olvasható formában is el lehet kérni az anyagot, mert, ahogy láttam a kabata által feltett anyag eléggé szét van esve. kérhetitek *.doc, *.docx, valamint, ha valaki használja - én néha igen -, akkor az open office formátum szövegszerkesztőjével is tudom menteni az anyagot. ez utóbbi a 3.0 verzió szerint megy. gondolom, teljes a kompatibilitás visszamenőleg, de ezt nem ellenőrzöm le.

de persze, jó, hogy van egy közvetlen olyan forrás, mint a DA, ahol bárki tudja olvasni az elkészült anyagot. lol. de a polgári nevem csak nem kellene ide....
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 09, 2008 8:15 pm

Üdv
Na megvolt a barbizás
(A Caos erői győzedelmeskedtek 2:1-re)



Független terem - Page 2 Cityfight20081107069be8.thFüggetlen terem - Page 2 Thpix
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 06, 2008 8:34 pm

Üdv

Vámpír JK-ák mivel szombaton Warhammer 40.000 – et gyakok a Kristálycsarnokban ezért a péntek esti reagok bizonytalanok szombaton értelemszerűen nem vok vasárnap meg ha a bútorépítés mellet a időm engedi talán dél környékén dobok postot talán a tuti a hétfő.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 06, 2008 11:44 am

Üdv Játékosok

Ismét felhívom mindenki figyelmét, hogy a fórum szervere nem túl stabil tegnap éjjel megint megpusztult és még hajnalban meg reggel is szorakozott.
Aki gondolja és teheti továbbra is archiválja a játékait ha a adatvesztés lépne fel megint.

Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 46
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 05, 2008 8:26 pm

lol
lol
lol

Kabata Norobu írta:
Üdv

Ha valaki szereti a durva humort és esetleg a rock vagy a metál zenét annak ajánlom a következő kis Mappet szösszenetet Smile.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=hTlMPI4Di7Q
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 05, 2008 8:08 pm

Üdv

Ha valaki szereti a durva humort és esetleg a rock vagy a metál zenét annak ajánlom a következő kis Mappet szösszenetet Smile.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=hTlMPI4Di7Q
Vissza az elejére Go down
Afron el Shored
Kaland Mester
Kaland Mester
Afron el Shored


Hozzászólások száma : 185
Age : 46
Registration date : 2008. Apr. 21.

Karakterinfo
Faj: Codex KM

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 04, 2008 10:28 am

Sziaszok!

Most az van, hogy ma reggel a gépem egy mozdulatra meghalt...

lol

A cégtől pedig vagy tudok reagolni, vagy nem. Tehát kitartás.

Este meg kell néznem, mi a franc lett a masinával, mert még kellene hogy működjön egy darabig - jó darabig.

Addig is elnézést kérek mindenkitől, ha nem jelentkezem azonnal - nem mintha azonnal szoktam volna...

lol

Köszi: én
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 03, 2008 1:10 am

Jason Brown-Chen írta:
Drakula él, és élvezi? Very Happy
Tegyük át a mesét Hollywoodba!

Üdv

No akkor a válaszok a elsőre a ÖRÖK ÉLETŰ BAUHAUS együttes szavaival élve LUGOSI BÉLA IS DEAD, UNDEAD, UNDEAD, UNDEAD *gitárrif*
A másodikra AKI BESZÓL ELCSÚSZIK. *gonosz mosoly*
Vissza az elejére Go down
Jason Brown-Chen
Vén róka
Vén róka
Jason Brown-Chen


Hozzászólások száma : 612
Age : 55
Státusz : Novícius
Registration date : 2008. Jul. 20.

Karakterinfo
Faj: Mágus

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 01, 2008 10:18 pm

Drakula él, és élvezi? Very Happy
Tegyük át a mesét Hollywoodba!
Vissza az elejére Go down
http://ujvilag.extra.hu
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 01, 2008 9:17 pm

Kabata Norobu írta:
Figyelem Vámpír Játékosok


Üdv minden játékosnak és leendő játékosnak



Örömmel jelentem be, hogy nagy valószínűséggel két új játékos csatlakozik a krónikához (hogy meddig maradnak az nagyban függ a egyéni tűrőképességüktől Smile )
Ennek a ténynek köszönhetően elértük a játékosi plafont (8 játékos) amit mint mesélő értelmes méretben el tudok tartani valamint kezelni és irányítani tudok.
Változások is beállnak a játékban a maximális létszámnak köszönhetően valószínűleg még jobban előtérbe kerülnek a privát játékok ahová mint mesélő kevésbé kell beavatkozzak vagy több játékosnak elegendő egy összevont postot írjak.
Ezek a játék kondiciói a elkövetkezendőkben aztán majd meglátjuk ha lesz lemorzsolódás akkor megint szabad a pálya.

Üdv mindenkinek.

A idő ismét arra késztetett, a fenti nézeteimet megint felülbíráljam, mivel a privát játékok igen szépen alakulnak és valószínűleg bővülni fognak ezért újabb játékost engedek a krónikába Bela Lugosi személyében aztán majd meglátjuk mihez kezd magával. Valamint meglátjuk működőképes marad e a krónika.
Vissza az elejére Go down
Zen
Admin
Admin
Zen


Hozzászólások száma : 634
Age : 38
Registration date : 2007. Dec. 21.

Karakterinfo
Faj: Ember

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 31, 2008 4:31 pm

Sziasztok!

Elnézést kérek az esetleges kellemetlenségekért, de a hétvégére vidékre utazok, már ma délután, szóval nem leszek elérhető (ott gép sincs, nemhogy net Sad )

Hétfőn ismét leszek, újult erővel, addig is kellemes pihenést és jó játékot kívánok mindenkinek!

Üdv,

Zen
Vissza az elejére Go down
https://darkage.hungarianforum.net
Ikuno Ajabe
Kezdő
Kezdő
Ikuno Ajabe


Hozzászólások száma : 48
Age : 47
Registration date : 2008. Jul. 16.

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 26, 2008 6:41 pm

Üdv

Codexes emberkék igazán mozdulhatna valamerre a krónika mert így nagyon unalmas számomra.
Nem kell magyarázkodni mindketten összekaphatnátok magatokat.
Vissza az elejére Go down
Kabata Norobu
Kaland Mester
Kaland Mester
Kabata Norobu


Hozzászólások száma : 896
Age : 47
Státusz : Citrom Cápa Kultursperma Getyvarek
Registration date : 2008. Apr. 09.

Karakterinfo
Faj: Vampire KM Citrom Cápa

Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2008 6:16 pm

Üdvözlet.

Tisztelt vámpír játékosok.



Bő egy hét próbaüzem után 8 játékossal kénytelen vagyok mesélési és postolási nézeteimet felülvizsgálni.
A következőképpen fog ezentúl működni a dolog ha tehetem minden nap 11 órakor begyűjtöm a válaszra váró reagokat és érkezési sorrendben válaszokat írok rájuk amiket du 3 óráig megpróbálok felrakni a játéktérbe. Ha valakiben nagyon dúl a írhatnék az délután három után este 8-ig ismét írhat postot ha van erőm ekkor megint összeszedem a reagokat és reggelig válaszokat írok rájuk szintén érkezési sorrendben valamint feljuttatom őket a fórumra.
A továbbiakban amíg nem írok ezt a rendszert fogom alkalmazni ezért szemfüles játékosok ha nem vagyok lestrapálva akár napi két reagot is begyűjthetnek tőlem.
Kivételt képeznek a NAGYON MUNKÁS NAPOK és a CSATANAPOK mert akkor egyáltalán nem leszek.
Előre szólok most csütörtöktől vasárnapig reagszünetet tartok.

Ha valakinek égető problémája van MÖSIN vagy SKYPÉN délután 6-tól este 9-ig általában megtalál hellyel közzel egyébként meg lehet PM-ni vagy nyilvánosan itt a dühöngőben.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Független terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Független terem   Független terem - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Független terem
Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Technikai terem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live Role Play Games :: Általános :: Dühöngő-
Ugrás: